HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 09:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 22:18 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Ivan Goran Kovacic?


Sto se tice znanosti: Ruđer Boskovic, ovaj Đikic, siguran sam da ih je bilo jos...

Sport i promoviranje RH mislim da nije potrebno nesto posebno spominjat.

Isto za vojsku se ne moze rec da je HB dala manje od drugih RH makroregija....

Pa i Vegeta je izmisljena od Sarajke, :mrgreen:

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 22:27 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Aztec je napisao/la:
Ivan Goran Kovacic?



Sto se tice znanosti: Ruđer Boskovic, ovaj Đikic, siguran sam da ih je bilo jos...

Sport i promoviranje RH mislim da nije potrebno nesto posebno spominjat.

Isto za vojsku se ne moze rec da je HB dala manje od drugih RH makroregija....

Pa i Vegeta je izmisljena od Sarajke, :mrgreen:

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5928
Ne gledam porijeklo, nego gdje je tko rođen. Bošković je Dubrovčanin, a Đikić..on još nije netko. Sport je priča za sebe.

Wiki je dala neke odoka dobre pokazatelje:
http://en.wikipedia.org/wiki/Bosnian_Croat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5928
Bilo kako bilo, u ključnom dokumentu, Deklaraciji o položaju hrvatskog književnoga jezika iz 1967., trojica od sedmorice bijahu Hrvati iz BH:
http://www.hsp1861.hr/vijesti2007-3/17032007-1.html

Miroslav Brandt (Vinkovci, podrijetlom iz Nizozemske)
Radoslav Katičić (Zagreb, podrijetlom iz Bihaća)
Dalibor Brozović (Sarajevo)
Tomislav Ladan (Ivanjica u Srbiji (spletom okolnosti), odrastao u Banja Luci, Travniku, Jajcu i Sarajevu)
Slavko Pavešić (Konjic)
Vlatko Pavletić (Zagreb)
Slavko Mihalić (Karlovac)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 22:49 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Dobro, ne gledajuci porijeklo opet nam ostaje Simic, IGK, Prelog (nisam ni znao da je iz BiH, sugradjanin :-zubati )...

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5928
Aztec je napisao/la:
Dobro, ne gledajuci porijeklo opet nam ostaje Simic, IGK, Prelog (nisam ni znao da je iz BiH, sugradjanin :-zubati )...


Ma kakav IGK, on je tamo samo poginuo. Rođen u Gorskom kotaru, otud ime Goran (kojeg je on izumio).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
:-zubati

Evo sad vidim, uvijek sam mislio da je Livnjak, valjda zbog djela Jama

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 23:08 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Medjutim da je HB dala naj manje u odnosu na bilo koju regiju jednostavno ne stoji, pa cak i ako izuzmemo porijeklo iako ne vidim razlog sto bi ga izuzimali, jer teza je da je HB naj manje iznjedrila za Hrvatsko bice.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 20 svi 2009, 23:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30489
Hroboatos je napisao/la:
Doista ne razumijem ovo ignoriranje činjenica i po meni skoro sljepilo oko ponašanja službene politike RH prema BH i Hrvatima. Mogu shvatiti ozlojeđenost i ljutnju zbog ljigave politike mesića, zbog protuhrvatske kampanje UDBAških medija, zbog Dionisija Ćirilova i njegovih laži.....no jednostavno mi ne ide u glavu kako gro Hrvata u BH ne može pojmiti da im Hrvatska- prije 2000. naravno više, ali i sada- pomaže i pomaže i da je bez te pomoći opstanak Hrvata u BH ako ne upitan, a ono itekako otežan.

Ne mogu shvatiti kako netko ne može shvatiti da su ruke RH vezane sa 100 niti, i da položaj Srba u RS i Srbije nije isti, i nije bio isti, i neće biti isti u dogledno vrijeme, bar što se tiče BH. Kao da većina ljudi ne kuži da je politika - stara fraza- umijeće mogućega.


ma ok je to, Hrvatska će pomoći ili neće pomoći. Nitko nije protiv da nam Hrvatska pomaže.

Ja se samo bojim da to oslanjanje na Hrvatsku ne postane izgovor da sami ne činimo ništa, nego da ćamimo ćekajući i ćućeći pijemo kahvu kad će Hrvatska oživiti Herceg-Bosnu. To me podsjeća na Bošnjake, a želim da Hrvati budu proaktivni.

Zrikavac vodi neki rat protiv HR, ja ne znam zašto mu to treba. Čak i da je sve u pravu, što je bilo bilo je, treba raditi sa onim što imamo a ne kvocati kako nas je Hrvatska prodala u Daytonu i kako je trebalo drugačije, muka mi je od tog perfekta.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 21 svi 2009, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Naša Kvačica je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:
Doista ne razumijem ovo ignoriranje činjenica i po meni skoro sljepilo oko ponašanja službene politike RH prema BH i Hrvatima. Mogu shvatiti ozlojeđenost i ljutnju zbog ljigave politike mesića, zbog protuhrvatske kampanje UDBAških medija, zbog Dionisija Ćirilova i njegovih laži.....no jednostavno mi ne ide u glavu kako gro Hrvata u BH ne može pojmiti da im Hrvatska- prije 2000. naravno više, ali i sada- pomaže i pomaže i da je bez te pomoći opstanak Hrvata u BH ako ne upitan, a ono itekako otežan.

Ne mogu shvatiti kako netko ne može shvatiti da su ruke RH vezane sa 100 niti, i da položaj Srba u RS i Srbije nije isti, i nije bio isti, i neće biti isti u dogledno vrijeme, bar što se tiče BH. Kao da većina ljudi ne kuži da je politika - stara fraza- umijeće mogućega.


ma ok je to, Hrvatska će pomoći ili neće pomoći. Nitko nije protiv da nam Hrvatska pomaže.

Ja se samo bojim da to oslanjanje na Hrvatsku ne postane izgovor da sami ne činimo ništa, nego da ćamimo ćekajući i ćućeći pijemo kahvu kad će Hrvatska oživiti Herceg-Bosnu. To me podsjeća na Bošnjake, a želim da Hrvati budu proaktivni.

Zrikavac vodi neki rat protiv HR, ja ne znam zašto mu to treba. Čak i da je sve u pravu, što je bilo bilo je, treba raditi sa onim što imamo a ne kvocati kako nas je Hrvatska prodala u Daytonu i kako je trebalo drugačije, muka mi je od tog perfekta.


Ma Zrikavcu je srce slomila neka purgerica pa mu je ovo neki oblik osvete :-evotigana

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 21 svi 2009, 15:43 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Zrikavac pretjeruje, ali ne mogu rec da ga nekad ne razumijem. To za HB, (Iako dr Tudjman da je tu nesto mogao on bi i ucinio) rijetko kad ili nikad to prvi spomene BiH Hrvat, vec to bude uglavnom odgovor na odredjeni tip provokacija iz Hrvatske, tipa: Mi vam saljemo novac a sto bi, sto dolazite ovdje na nase fakultete, Hercegovci su zagadili Zagreb, vratite nam Srbe evo vam Hercegovci, pa sam cuo jednom na tv-u branitelj (invalid) prica da su mu govorili da se vrati u svoju "vukojebinu" (valjda ih smeta sto je bez noge, i jos, sram ga bilo dobija RH invalidninu) a da ne ulazim u spominjanje raznih fizionomija... Iako je istina da takve gadosti dolaze od manjine, ali jalne pa i glasne. Uostalom, dosta tog se dogadja i u samoj RH (prije su Dalmatinci bili dezurni), al posto smo mi u naj losijem i financijski ovisnom polozaju od isti, pa onda je po onom tko o tebi ovisi i naj lakse tamburat.

Evo, bas na forumu.hr prepiru se dvojica i jedan i drugi Zagrepcani, i sad ce ovaj njemu ti si bosancina, (kad se nisu slozili) a covjek nema veze sa istom, sumrak pameti.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 21 svi 2009, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Aztec je napisao/la:
Zrikavac pretjeruje, ali ne mogu rec da ga nekad ne razumijem. To za HB, (Iako dr Tudjman da je tu nesto mogao on bi i ucinio) rijetko kad ili nikad to prvi spomene BiH Hrvat, vec to bude uglavnom odgovor na odredjeni tip provokacija iz Hrvatske, tipa: Mi vam saljemo novac a sto bi, sto dolazite ovdje na nase fakultete, Hercegovci su zagadili Zagreb, vratite nam Srbe evo vam Hercegovci, pa sam cuo jednom na tv-u branitelj (invalid) prica da su mu govorili da se vrati u svoju "vukojebinu" (valjda ih smeta sto je bez noge, i jos, sram ga bilo dobija RH invalidninu) a da ne ulazim u spominjanje raznih fizionomija... Iako je istina da takve gadosti dolaze od manjine, ali jalne pa i glasne. Uostalom, dosta tog se dogadja i u samoj RH (prije su Dalmatinci bili dezurni), al posto smo mi u naj losijem i financijski ovisnom polozaju od isti, pa onda je po onom tko o tebi ovisi i naj lakse tamburat.


Ma pokušava glavom kroz zid. Radi na tome da antagonizira ostalih 90% a sve zbog manjine od 10% koja nas mrzi. "Kako od 10 neprijatelja stvoriti 100".....jako pametno :-neznam :-ucelo

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 21 svi 2009, 15:47 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Slazem se s tim, zato i rekoh da pretjeruje, ali isto tako da ga mogu nekad i razumjet, al to pretjerivanje je stvarno nepotrebno.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 21 svi 2009, 19:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
Naša Kvačica je napisao/la:

Zrikavac vodi neki rat protiv HR, ja ne znam zašto mu to treba. Čak i da je sve u pravu, što je bilo bilo je, treba raditi sa onim što imamo a ne kvocati kako nas je Hrvatska prodala u Daytonu i kako je trebalo drugačije, muka mi je od tog perfekta.


Ako želi dobro Hrvatima u Bih onda to sigurno nije način!
Ali očito je da ne želi ,jer to što radi može rezultirati stvaranjem antagonizma prema HR i obratno, a to nam nikako nije cilj niti nam bilo kako može pomoći!
Čovjeka ne poznajem, ali dobro poznajem naš malograđanski mentalitet koji je u velikoj mjeri razlog iseljavanja iz Herc., Mnoge naše seljačke "gazde" imaju kompleks ako žive tu i nisu se dokazali u ZG, tako vjerovatmo i Zrikavac nije uspio ostvariti zamišljenu karijeru u ZG i i ima kompleks što je ostao u Posušju i liječi komplekse pljuvanjem ZG! A u stvari se takmiči sa svojim kolegama koji su ostali U ZG i kad dođu tu onda se s visine ophode i to njega frustrira!
A možda je jednostavno AIDov agent!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 21 svi 2009, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
zaba1111 je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Zrikavac vodi neki rat protiv HR, ja ne znam zašto mu to treba. Čak i da je sve u pravu, što je bilo bilo je, treba raditi sa onim što imamo a ne kvocati kako nas je Hrvatska prodala u Daytonu i kako je trebalo drugačije, muka mi je od tog perfekta.


Ako želi dobro Hrvatima u Bih onda to sigurno nije način!
Ali očito je da ne želi ,jer to što radi može rezultirati stvaranjem antagonizma prema HR i obratno, a to nam nikako nije cilj niti nam bilo kako može pomoći!
Čovjeka ne poznajem, ali dobro poznajem naš malograđanski mentalitet koji je u velikoj mjeri razlog iseljavanja iz Herc., Mnoge naše seljačke "gazde" imaju kompleks ako žive tu i nisu se dokazali u ZG, tako vjerovatmo i Zrikavac nije uspio ostvariti zamišljenu karijeru u ZG i i ima kompleks što je ostao u Posušju i liječi komplekse pljuvanjem ZG! A u stvari se takmiči sa svojim kolegama koji su ostali U ZG i kad dođu tu onda se s visine ophode i to njega frustrira!
A možda je jednostavno AIDov agent!


Mislim da on jeste u Zagrebu.

Dosadašnja politika od 2001. do 2009., nadam se da će otići u prošlost. Ne želim čekati da Hrvatska nešto pokrene ili hrvatski političari, ne želim se više dovoditi u situaciju da nama Hrvatska šalje lovu, jer smo mi sposoban i radin narod, ne želim da mi netko iz Zagreba određuje krucijalne stvari. Ne cijenimo sebe i svoje i očekujemo da će nas drugi cijeniti? Neće.
Taj kompleks naših gazda (pa i naših "običnih ljudi") o kojem i ti pišeš je posljedica dosadašnje politike - sve oči uprte u Hrvatsku. Žalosno je gledati stalno čitave bulimente Hrvata iz BiH koji se okreću, iseljavaju ili ostaju nakon školovanja u Hrvatskoj. Dok je ovakva percepcija u narodu, samozavaravat ćemo se.

I nije to ništa kontra hrvatstva, nego dapače.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 21 svi 2009, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5928
Ne znam koliko vi uopće poznajete reakcije Hrvata iz RH. Ja znam više primjera, i mogu reći da
su protiv BH Hrvata praktički jedino ove dvije kategorije:

a) Jugosloveni/UDBAši

b) malograđani, najviše u ZG, no i u drugim nešto većim gradovima

I to je to. Nema to veze sa stupnjem naobrazbe, kontaktima, ponašanjem
ovih ili onih.... Od, recimo, 20 Hrvata koje znam, jedva 1 ili 2 bi nešto
progunđali protiv BH Hrvata, a većina je zabrinuta za položaj
naših ljudi u protektoratu.

Opadači BH Hrvata su jedan Jugosloven prosrpskih stavova
i jedna ženska, dobro situirana, no esencijalno malograđanka
u svjetonazoru. Vjerojatno ih ima i više, no trebao bih razmisliti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 23 svi 2009, 09:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Hroboatos je napisao/la:
Ne znam koliko vi uopće poznajete reakcije Hrvata iz RH. Ja znam više primjera, i mogu reći da
su protiv BH Hrvata praktički jedino ove dvije kategorije:

a) Jugosloveni/UDBAši

b) malograđani, najviše u ZG, no i u drugim nešto većim gradovima

I to je to. Nema to veze sa stupnjem naobrazbe, kontaktima, ponašanjem
ovih ili onih.... Od, recimo, 20 Hrvata koje znam, jedva 1 ili 2 bi nešto
progunđali protiv BH Hrvata, a većina je zabrinuta za položaj
naših ljudi u protektoratu.

Opadači BH Hrvata su jedan Jugosloven prosrpskih stavova
i jedna ženska, dobro situirana, no esencijalno malograđanka
u svjetonazoru. Vjerojatno ih ima i više, no trebao bih razmisliti.


Ohrabrujuće je to za čuti. Znači dovoljno je eliminirati dio žgadije iz medija koji utječu na javno mišljenje i onda bi sve trebalo doći na svoje.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 23 svi 2009, 22:48 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:27
Postovi: 4240
Hroboatos je napisao/la:
Ne znam koliko vi uopće poznajete reakcije Hrvata iz RH. Ja znam više primjera, i mogu reći da
su protiv BH Hrvata praktički jedino ove dvije kategorije:

a) Jugosloveni/UDBAši

b) malograđani, najviše u ZG, no i u drugim nešto većim gradovima

I to je to. Nema to veze sa stupnjem naobrazbe, kontaktima, ponašanjem
ovih ili onih.... Od, recimo, 20 Hrvata koje znam, jedva 1 ili 2 bi nešto
progunđali protiv BH Hrvata, a većina je zabrinuta za položaj
naših ljudi u protektoratu.

Opadači BH Hrvata su jedan Jugosloven prosrpskih stavova
i jedna ženska, dobro situirana, no esencijalno malograđanka
u svjetonazoru. Vjerojatno ih ima i više, no trebao bih razmisliti.


Postoji jos jedan problem, ogromna nezainteresiranost mladih za stanje u BiH pogotovo za Hrvate. Uglavnom svi kad mrmljaju mrmljaju o onome sto cuju i vide na tv.

I da, u Zg je po meni jedan paradoks koji se javalja da mladi pogotovo "zlatnija mladez" zna zapucati u Beogad i Sarajevo u izlazak preko vikenda, da ne govorim o doceku nove ... :-neznam Ta dva grada su postala in :?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FOTO: Kolone hercegovačkih automobila na putu za birališta u
PostPostano: 01 lip 2009, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Vuco je napisao/la:
U svemu napisanome ima istine. No ono na što ja mislim je da ljudima u Hrvatskoj treba objasniti stanje Hrvata u BiH. Oni to ne znaju, a i ne mogu znati. Otkud će znati? S indexa, iz Nacionala, Jutarnjeg ili Ferala?
Ovaj gornji link s poskoka je klasičan primjer. U biti odlična kontra onima koji nas mrze, no čemu na kraju provocirati i vrijeđati i one ostale? Zašto uvijek i stalno dolijevati ulje na vatru? A poskok to radi. Uz iznimno dobre tekstove, često Hrvatsku tretiraju kao Srbiju, a Hrvate iz Hrvatske skoro pa ko četnike. Jebiga.


Sva ta navedena glasila su sve više poznata kod nas u RH kao antihrvatska i sve manje imaju medijsku tiražu i publicitet i ljudi ih sve manje i manje čitaju a unatoć svim mogućim akcijama i apelima feral je ugašen :-oleole :-hrvatinic a i ostala glasila SDP-a imaju sve više financijskih problema osobno mi ih nije nimalo žao ako hočeš pljuvati po svemu Hrvatskom onda propadaj


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, Hagresor, Tomba17 i 519 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO