HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 13:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
Jedno pitanje za sviju:
DA LI JE ZAKONITO ILI NE IZACI NA ULICE PONIJETI PAROLE I POKAZATI BIH I OSTATKU SVIJETA DA HRVATI U BIH NISU ZADOVOLJNI OVAKVOM UREDJENJU BIH:
AKO JE VAS ODGOVOR DA PA STA ONDA CEKAMO;SVUGDJE NA SVIJETU LJUDI IZLAZE NA ULICE KADA SU SA NECIM NEZADOVOPLJNI A MI SJEDIMO I CEKAMO MOZDA MI NI NISMO TOLIKO NEZADOVOLJNI????????????????????????????????????????????????????? :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 09:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24631
Lokacija: Heartbreak Hotel
Zato što od toga ne bi bilo nikakve koristi. I zato što naš narod ne valja pa bi mu bilo mrsko ići na takve prosvjede. Imao bi važnijeg posla, gledanje sapunice ili odlazak u kladionicu.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 11:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
U ovoj državi narod preko svojih zastupnika izabranim u demokratskim procedurama ne drži vrhovnu suverneost, kao u ostalim državama.

Vrhovni suveren u državi je Visoki međunarodni predstavnik, izabran od EU i SAD-a, koji ima pravo donositi i nametati odluke mimo svih zakonodavnih tijela. Živimo u protektoratu.

Ali izaći na ulice je dobro, da se vidi što mislimo. I stalno poručivati Visokom predstavniku da ne želimo ovakvu BiH.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 15:15 
Offline

Pridružen/a: 20 stu 2009, 13:03
Postovi: 21
Lokacija: Mostar, BiH
dovoljno je vidjeti situaciju u mostaru i nacin na koji stanovnici ovog grada, ne bitno sad na naciju, podnose sve ovo. pasivnost je dobro zagrizla ljude. krivnja se prebacije na ovog ili onog a ne vidi se da smo sami krivi sto je ovako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 18:55 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2009, 22:10
Postovi: 458
Lokacija: Mostar
Poželjno je da ljudi izađu na ulice i prosvjeduju,ali od toga nema ništa u ovo vrijeme.Ovdje u Mostaru je mladima glavno da lijepo ispijaju svoje kavice po 2-3 sata,a ne da prosvjeduju,nažalost ne vjerujem da će se njihovo razmišljanje promijeniti ni u budućnosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
Pa znaci i nije onda tako losa situacija Hrvata u BiH
jebiga do nas je
al mislim da smo kao zaba koja se polako kuha u vrucoj vodi pa neskuzi da ce polako umrijeti i jos nesto puno vas sa foruma govori kako prosvjedi ne bi nista donijeli i da jos nije vrijeme bla bla bla bla
a ustvari otkuda vi to znate ako se ne pokusa a vrijeme leti leti leti i mozda ce nasa djeca morati ispastati zbog naseg kukavicluga a mozda ni nece zivjeti u BiH a oni koji ostanu zvace se bosancima i jos gore ponosit ce se sa time.
al kako sam vec rekao sve je u nasim rukama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 21:37 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
cromwell je napisao/la:
Poželjno je da ljudi izađu na ulice i prosvjeduju,ali od toga nema ništa u ovo vrijeme.Ovdje u Mostaru je mladima glavno da lijepo ispijaju svoje kavice po 2-3 sata,a ne da prosvjeduju,nažalost ne vjerujem da će se njihovo razmišljanje promijeniti ni u budućnosti.


prosvjedovati ili lajati na mjesec ...
nema koristi ni od jednog ni od drugog..

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 21:43 
Offline

Pridružen/a: 20 stu 2009, 13:03
Postovi: 21
Lokacija: Mostar, BiH
hib je napisao/la:
Pa znaci i nije onda tako losa situacija Hrvata u BiH
jebiga do nas je
al mislim da smo kao zaba koja se polako kuha u vrucoj vodi pa neskuzi da ce polako umrijeti i jos nesto puno vas sa foruma govori kako prosvjedi ne bi nista donijeli i da jos nije vrijeme bla bla bla bla
a ustvari otkuda vi to znate ako se ne pokusa a vrijeme leti leti leti i mozda ce nasa djeca morati ispastati zbog naseg kukavicluga a mozda ni nece zivjeti u BiH


dobro receno. malo tko razmislja u kakvu ce okolinu sutra dijete dovest. ne slazem se sa west-om, protesti su dobar oblik kritike vlasti. potrebna jejaka inicijativa, mozda cak i agresivnija da bi vladajuci shvatili da nisu jaci od volje naroda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
samo ti ispijaj svoju kavu a mi cemo se pobrinit za ostalu da bi se opet ti imao zbog cega udarat u prsa mahat zastavama
da li tebi ista kaze hrvatsko proljece


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
mislim na westa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
oprosti..jel vam smeta netko da prosvjedujete???

samo naprijed....

a ovdje vec odavno nastupila hrvatska jesen..tmurno je i sunce se bas i ne pokazuje..

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 22:14 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2009, 22:10
Postovi: 458
Lokacija: Mostar
Nažalost moram se složiti sa West-om,prosvjedi ovdje,mislim na Mostar nemaju pevelikog smisla,kažem vam ljudima je važnije cjelodnevno ispijanje kavice(ja osobno to izbjegavam koliko mogu),nego nekakvi protesti.Ljudima ovdje,posebno mladima je teško i prošetat gradom,a kamo li nešto više.Nekakva građanska savijest koja će građane Mostara hrvatske nacionalnosti pokrenuti na prosvijed ne postoji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 22 stu 2009, 22:48 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
ko je vidio razmisljat o politickim prosvjedima praznog stomaka???


a ljudi u Mostaru su sve gladniji i (i Hrvatsi i muslimani i srbi i svi drugi)..i kako ces ti onda kod jednog prosjecnog Hrvata traziti da se politicki angazuje i da vrsi pritisak kroz nevladine organizacije ...

ne mogu se bune dizat na poli salami..nego tek kad dodjemo do nivoa da prosjecan Hrvat ima dobar rucak, naklopa se, zalije pivom..odspava 2-3 sata..i onda kad se ustane sit odmoran i cio, e tek onda pocne kontat malo sire vidike.. .."idis moglo bi se malo i politici popricat..slabo nas ovi vode "NASI".. nema mi grad kino, nema sportsku dvoranu, sveuciliste se gasi, htv mostar takodjer,,,ma ne mere to vise tako jebem,u zakon i zakonike... ..kako to oni stite hrvatski narod kojih je izabrao..."

i onda se tek drekne "SVI NA BARIKADE..."

i zato prika...nije do moje bezvoljnosti radi neshvacanja politcke situacije ili bezvoljnisti neke druge mladjarije u mostaru....vec je do stomaka....zato ce i isceprka nedje markica i jami kava i casa vode cisto da malo podignemo secer u krvi.. a usput i prevaris stomak da je gladan :)

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 23 stu 2009, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
Znaci ti si se predao i cekas kraj
svaka cast


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 23 stu 2009, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
hib je napisao/la:
Znaci ti si se predao i cekas kraj
svaka cast

izvini kolega..al mi se cini da nesto te ne vidjam u tim nekim prosvjedima koje vodite vi !ne predavajuci?

ili se varam??

ja sam ti samo realno predstavio situaciju...zasto bi uopce itko i za koga ili protiv koga dnas prosvjedovao???

izvoli napravi prosvjed...i okupi bar 100 takvih sto se ne predaju i ne cekaju kraj..prvi cu ti se javno ispricati i reci da sam bio u krivu,...a sve do tada...

ti ces i dalje prosvjedovati i biti nepredavajucu samo u ovim virtualnim bespucima ..
NHF ;)

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zakonito ili ne
PostPostano: 23 stu 2009, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
ja sam ti samo realno predstavio situaciju...zasto bi uopce itko i za koga ili protiv koga dnas prosvjedovao???


Ako neznas odgovor na to tvoje ZASTO onda sorry care nisi ti kriv jebiga tezak je zivot samo ti uzivaj sve ce biti divno i krasno ali kada ti dijete kaze da su u njegovoj skoli zabranili deda bozicnjaka onda se okreni nadrugu stranu i spavaj dalje

Nesto sto moze ponovo da se desi ali kroz proteste se nije desilo (neki su bili i gladni)

http://www.vesti.rs/Svet/Protest-u-Sara ... Mraza.html


Više stotina građana okupilo se u centru Sarajeva na protestu zbog pokušaja zabrane nastupa Deda Mraza u sarajevskim obdaništima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, Aquinas_, Hagresor, Noname01, Patriota i 302 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO