HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 712 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znam na koji misliš. Razočarani su poslije apsolutnog nedostatka čestitke bajrama ove godine. Tad su vidjeli da je vrag odnio šalu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
Carmello Šešelj je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:
Dominirate braćo Srbi.

Ma pusti to, nije novost...

Nego, zašto si ti toliko nenormalan zadnjih dana? To je tema...

Ozbiljno pitam, koji ti je *** i zašto si poludeo?


Niko nije poludeo samo mi dopizdio forum na kojem čopor četnika raspravlja sa sarajkom ili šeherzadom. Ono, njih dvije shvaćam, interesantno je kada se boriš protiv višestruko mnogobrojnijeg neprijatelja, još muškarci, ali šta motiviše ovu tvoju braću nemam pojma.
A ne vrijeđam nikad(skoro) prvi. Dođu likovi i psuju, jebu, vrijeđaju a kada im neko uzvrati istom mjerom prozivaju te da si krkan, Azijat, nekulturan, itd.
A i dosadno je postalo, otvaraju se iste teme ponovo i ponovo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
.

Hvala na lepim epitetima.

Nego da čujem ja tebe zašto sam ja bolid?!

Zato što si potpuno isključiv. Isključiv iz osnova (fundamenta). Fundamentalista si.
Citat:
, ja kad nekoga nečim nazovem ja to uvek i
obrazložim argumentima i dokazima.

Mislim da nema potrebe. Ako ima, reci da ima, obrazložiću...
Citat:
Jel sam ja nešto slagao u mojim stavovima?! , jel pozivam na mržnju i zločin spram drugih naroda,********,drugiha rasa,...??

Nisi slagao i ne pozivaš na mržnju.
Citat:
A da čujem šta ti ovde radiš?! , ti si običan konformista i ližeš se svakom barabom zločinačkom koji mrzi sve živo , a onda praviš se demokratičan.

Moguće je da sam običan konformista, nisam ni razmišljao o tome, da budem iskren.

Šta radim ovde?

Ubijam vreme, kao i svi ostali.
Citat:
Ja sam principijalan čovek tj.trudim se biti za razliku od vas i nisam konformista i debelokožac.

Ma ti si šmeker. Čovek od principa, nema dalje od toga...

I samo ti imaš principe, niko drugi....

Citat:
Ti mene možeš smatrati bolidom i psihijatrijskim slučajem , ali veruj mi da ovi sa kojima se ližeš ovde i zajedno sa njima svršavaš na fašističkim zezanjima i balavljenjima bi te prvom prilikom streljali samo ako se u datom trenutku ne slažeš sa njihovom umobolnom fašističkom politikom.
Ubili bi te a ne bi trepnuli , a onda bi ti kosti premestili.

Ne mislim da bi me streljali, i ne mislim da su fašisti. Stvarno ne mislim.

Citat:
Pozdrav tebi od bolida i ludaka.

Pozdrav i tebi, ludaku i bolidu.

I zašto uopšte razgovaraš sa mnom kada si rekao ministriju i meni da ti popušimo *** pre neki dan... :neznam


Kako misliš da nema potrebe obrazložiti svoje stavove i mišljenja jbt?! , pa to je poenta foruma i dijaloga.
Izgleda da sam jedini ovde koji svoje stavove obrazlaže , ovde je samo bitno baciti parolu tipa "Pojma nemaš" ili "Mrš četniče" , i to su sva obrazloženja.

Bez lažne skomnosti ja jesam ovde od retkih koji ima principe po pitanju opšte ljudskih stavova,politike,... , dok ostali zajedno sa tobom su čas demokrate , pa čas su za ljudska prava(ali uvek sa ali) , pa serem,serem pa se mažem , a onda bez problema ide zezanje sa ološem koji češe muda dok priča o žrtvama i grohotom se smeje ubijenim ljudima podržavajući zlikovce.

Ti meni spočitavaš isključivost a da nisi naveo prema kome , e pa sad ću te podsetiti jer vidm da izgleda nemaš šta reći sem da sam isključiv.

Vodeći se svojim principima ja sam isključiv prema onima koji seju mržnju,blate ljude bez dokaza,rugaju se žrtvama,lažovima,verskim licemerima,nemaju nikakvi kritički odnos prema svom narodu,... i zamisli svaki taj moj "isključivi" stav sam obrazložio sa dokazima i argumentima.

Obratio sam se tebi i Ministru sa rečima da mi se napušite kurca jer niko od vas dvojice nije reagovao na MATTAmajmuna koji sa kezom i ponosom piše priče o pesmama navijača: “Oj, Pazaru novi Vukovaru, oj, Sjenice nova Srebrenice" , a mene ste napali zbog isključivosti a da obojica niste rekli gde sam to isključiv.

E vidiš tu moji principi nemaju alternitivu i nikada kao čovek i kao deo čovečanstva ne mogu pristati na ovakvo šta , dok ti izgleda možeš pa čak onog Prekopavača zajedno sa pušačem popovskih kita ne smatraš fašistima , nego ajmo da se zezamo nek' ide život pa makar to zezanje bilo nekrofilsko ruganje nevinim žrtvama.

A Ministar ne vidno razočarao jer nije reagovao na ruganje žrtvama njegovog naroda od strane jedne srpske bitange koja obraza nema ni mrve.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Djeste, šta ima ba ? :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Lebowski je napisao/la:
Niko nije poludeo samo mi dopizdio forum na kojem čopor četnika raspravlja sa sarajkom ili šeherzadom. Ono, njih dvije shvaćam,


Ma bitno da njih dve (tri+klonovi) shvataš. Evo izaberi dva četnika čoporaša da ti jebu sve po spisku i plasiraju bolesne naci teorije 0-24, a ti nemoj da reaguješ, može? :kava

joe enter je napisao/la:
Vodeći se svojim principima ja sam isključiv prema onima koji seju mržnju,blate ljude bez dokaza,rugaju se žrtvama,lažovima,verskim licemerima,nemaju nikakvi kritički odnos prema svom narodu,...


Šta ćeš onda na ovom forumu? :zubati

@all

Braćo Srblji, smorili smo, realno. Moraće Ministar da menja naziv foruma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
Pa po drugim razpravištima je već poznat pod nazivom Herceg-Srpska :zubati

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Pa kad je već "Herceg" treba staviti i Sv.Savu u zaglavlje. Možda rastera đav'le. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:
Niko nije poludeo samo mi dopizdio forum na kojem čopor četnika raspravlja sa sarajkom ili šeherzadom. Ono, njih dvije shvaćam,


Ma bitno da njih dve (tri+klonovi) shvataš. Evo izaberi dva četnika čoporaša da ti jebu sve po spisku i plasiraju bolesne naci teorije 0-24, a ti nemoj da reaguješ, može? :kava


Braćo Srblji, smorili smo, realno. Moraće Ministar da menja naziv foruma.


Naravno da shvaćam. Relativno dugo sam tu na forumu i sjećam se skoro svakog detalja i ko koga voli i ne voli i zašto. Znam ko je prvi krenuo sa čim.

A što se tiče biranja četnika teško mi izabrati, svi su mi jednako dragi.
Znam samo da od prvog dana na forumu sam trpio i psovke i provociranja, kako na forumu tako i na PP. Bilo je tih srpskih forumaša luđaka, mnogo njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe,

Razumem ja tebe šta hoćeš da poručiš na ovom forumu i koji su ti motivi zbog toga. I u pravu si za dosta stvari, to ti priznajem.

Ali ne možeš da optužuješ druge da su koljači i ubice, a da ne znaš ko su niti si ih ikada upoznao. Bez obzira što ti misliš da si sve skapirao iz njihovih postova. To je isti nivo kao kad tebi neko kaže da si Mađar (u pežorativnom smislu). I onda kukaš kako su oni divljaci!? Pa uzvraćaju ti istom merom jajaro bezobrazna! Ja bi ti rekao još sto puta gore stvari, jer kad mene ovoliko bole sranja koja ti napišeš o ratu u BiH, mogu samo da zamislim šta tek oni misle o tvojim "moralnim predavanjima".

Jel' su moj stric i moja braća, njegovi sinovi, ubice i koljači zato što su branili svoj kućni prag!? Ajde jedi *** ako stvarno tako mislš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe,

Razumem ja tebe šta hoćeš da poručiš na ovom forumu i koji su ti motivi zbog toga. I u pravu si za dosta stvari, to ti priznajem.

Ali ne možeš da optužuješ druge da su koljači i ubice, a da ne znaš ko su niti si ih ikada upoznao. Bez obzira što ti misliš da si sve skapirao iz njihovih postova. To je isti nivo kao kad tebi neko kaže da si Mađar (u pežorativnom smislu). I onda kukaš kako su oni divljaci!? Pa uzvraćaju ti istom merom jajaro bezobrazna! Ja bi ti rekao još sto puta gore stvari, jer kad mene ovoliko bole sranja koja ti napišeš o ratu u BiH, mogu samo da zamislim šta tek oni misle o tvojim "moralnim predavanjima".

Jel' su moj stric i moja braća, njegovi sinovi, ubice i koljači zato što su branili svoj kućni prag!? Ajde jedi *** ako stvarno tako mislš...


Pa ja na osnovu njihovih postova i zaključujem stvari i svako stoji iza onoga šta piše , tako da ja ništa nisam slagao niti izmislio o njima.

Ja tebe mogu sad nazvati lopovom , ali će to biti laž jer ti nisi nikad za sebe rekao da voliš krasti niti si nešto ukrao , dok ovi svršavaju na tuđe žrtve,rugaju im se,....

Kad sam ja loše napisao o ijednog poštenom srpskom borcu koji brani svoj prag a nije počinio zločin i ne podržava zločine?? , nemoj da mi podmećeš i sereš , ja samo pričam o onima kojo ovde pišu bljuovotine o žrtvama i rugaju im se.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 23:31 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Pa kad je već "Herceg" treba staviti i Sv.Savu u zaglavlje. Možda rastera đav'le. :zubati


Da probamo za početak ovako slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 21 kol 2013, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Carmello Šešelj je napisao/la:
I zašto su tvoji razgovori sa štorom B vredniji od mojih rasprava sa joe enterom, pa mi to prebacuješ?

Jbt lik stavlja kursadžije i Bolji život u istu ravan i ti ozbiljno razgovaraš sa njim!? :D Ponekad mi se činiš kao sa druge planete. :D



Dva puta provjeri prije što nešto odalamiš. Ovaj put ti je oprošteno jer si predvideo....

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 22 kol 2013, 02:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
Joj što mi idu na živce (inače na forumima pa tako i na ovom) ovi padobranci koji u toku ozbiljne rasprave upadaju s tobože smiješnim dosjetkama i porukama mira...kao ono...vidi me..juhuuu...dok se vi koljete ja se fenomenalno zabavljam jeee...
A kad neko njima sutradan stane na rep ah ti jada...
Daj sjašite! Pustite ljude nek na miru raspravljaju.

Joe Enter ostani kakav jesi. Iako sam se od tebe načitala svega o mojima meni se takav sviđaš. Boli te vojvođanski k..... za ove što te mrze :zubati

Lebowski ne cmizdri. Aktiviraj onaj svoj sarkazam koji me uvijek oduševljavao i lagano im sviraj po živcima :zubati

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 22 kol 2013, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Sayuri je napisao/la:
Daj sjašite! Pustite ljude nek na miru raspravljaju.



Sayuri je napisao/la:

Joe Enter ostani kakav jesi. Iako sam se od tebe načitala svega o mojima meni se takav sviđaš. Boli te vojvođanski k..... za ove što te mrze :zubati


A vi biste malo trebali otkulirati ako vas ova rasprava ne zanima a ne podržavati ovu algu i time ga još više ohrabrivati da jede *** koja i inače jede u tonama. Malo manje kontradiktornosti u istom postu vam ne bi škodilo, gospođice Sayuri.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 22 kol 2013, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Lebowski je napisao/la:
Niko nije poludeo samo mi dopizdio forum na kojem čopor četnika ...


Evo vam ga, jebo vas on.

joe enter je napisao/la:
Bez lažne skomnosti ja jesam ovde od retkih koji ima principe po pitanju opšte ljudskih stavova,politike,... , dok ostali zajedno sa tobom su čas demokrate , pa čas su za ljudska prava(ali uvek sa ali) , pa serem,serem pa se mažem , a onda bez problema ide zezanje sa ološem koji češe muda dok priča o žrtvama i grohotom se smeje
ubijenim ljudima podržavajući zlikovce.


Vidite gospodine Karmelo, on stvarno misli da on jedini ima principe. Ako Vaši nisu kao njegovi, onda ih i nemate. Lud, jednostavno lud, nije što bih da vrijeđam, mogu i to kad treba, ali on je stvarno budala. I onda dođe ova bečka raja, koja svršava na svakog Srbina koji pljuje po četnicima, pa ga ubjeđuje da je kul, a on cvjeta.

Citat:
Obratio sam se tebi i Ministru sa rečima da mi se napušite kurca jer niko od vas dvojice nije reagovao na MATTAmajmuna koji sa kezom i ponosom piše priče o pesmama navijača: “Oj, Pazaru novi Vukovaru, oj, Sjenice nova Srebrenice" , a mene ste napali zbog isključivosti a da obojica niste rekli gde sam to isključiv.


Pa ja sam samo citirao šta ljudi pevaju, naravno da je neprihvatljivo slavljenje zločina, ali mi nacionalisti nekad imamo i specifičan smisao za humor, što uključuje i provokacije, to glupani teško shvataju.

Citat:
E vidiš tu moji principi nemaju alternitivu i nikada kao čovek i kao deo čovečanstva ne mogu pristati na ovakvo šta , dok ti izgleda možeš pa čak onog Prekopavača zajedno sa pušačem popovskih kita ne smatraš fašistima , nego ajmo da se zezamo nek' ide život pa makar to zezanje bilo nekrofilsko ruganje nevinim žrtvama.

A Ministar ne vidno razočarao jer nije reagovao na ruganje žrtvama njegovog naroda od strane jedne srpske bitange koja obraza nema ni mrve.


Jel to što sam ja Prekopavač a ne Irrumator znači da me ipak ceni mrvu više nego Agu? Ili je u njegovom svetu ovo prvo gore? :zubati

Jagnjeca brigada je napisao/la:
@all

Braćo Srblji, smorili smo, realno. Moraće Ministar da menja naziv foruma.


Ne mogu da se složim, mi se držimo naših tema.

To što gospodin Doc čita i piše samo o crncima a za Dobretiće ga boli qrac, to nismo mi krivi :zubati

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 22 kol 2013, 19:52 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Sayuri je napisao/la:
Daj sjašite!

A ti uzjahala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 22 kol 2013, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe,

Razumem ja tebe šta hoćeš da poručiš na ovom forumu i koji su ti motivi zbog toga. I u pravu si za dosta stvari, to ti priznajem.

Ali ne možeš da optužuješ druge da su koljači i ubice, a da ne znaš ko su niti si ih ikada upoznao. Bez obzira što ti misliš da si sve skapirao iz njihovih postova. To je isti nivo kao kad tebi neko kaže da si Mađar (u pežorativnom smislu). I onda kukaš kako su oni divljaci!? Pa uzvraćaju ti istom merom jajaro bezobrazna! Ja bi ti rekao još sto puta gore stvari, jer kad mene ovoliko bole sranja koja ti napišeš o ratu u BiH, mogu samo da zamislim šta tek oni misle o tvojim "moralnim predavanjima".

Jel' su moj stric i moja braća, njegovi sinovi, ubice i koljači zato što su branili svoj kućni prag!? Ajde jedi *** ako stvarno tako mislš...


Pa ja na osnovu njihovih postova i zaključujem stvari i svako stoji iza onoga šta piše , tako da ja ništa nisam slagao niti izmislio o njima.

Ja tebe mogu sad nazvati lopovom , ali će to biti laž jer ti nisi nikad za sebe rekao da voliš krasti niti si nešto ukrao , dok ovi svršavaju na tuđe žrtve,rugaju im se,....

Kad sam ja loše napisao o ijednog poštenom srpskom borcu koji brani svoj prag a nije počinio zločin i ne podržava zločine?? , nemoj da mi podmećeš i sereš , ja samo pričam o onima kojo ovde pišu bljuovotine o žrtvama i rugaju im se.



Nekada su i sektaši imali rezone, danas samo pljuvačina... Posao ne ide zadnjih dana, pa psuj Srbina,pravoslavca,patriotu bar u nečemu da vidiš satisfakciju....

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 18 lis 2013, 10:54 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Svaki forum ima javni deo gde članovi pišu postove, i opciju privatnih poruka. Jasno je da se te dve kategorije razlikuju što i sam naziv govori.

Zbog čega se privatne poruke iznose javno kada u tom slučaju one gube smisao jer, kada se iznese javno, privatna poruka prestaje biti privatna?

Često se članovi upućuju da međusobne razmirice reše putem privatnih poruka što je po mom uverenju ispravno. Sada je to u kontradikciji sa pravilnikom foruma koji kaže da se članovi ne smeju vređati preko privatnih poruka.

Smatram da svaki forumaš ima diskreciono pravo da privatna poruka i ostane privatna. U suprotnom sve gubi smisao jer, objavljivanje privatnih poruka ili objavljivanje bilo kakvih podataka iz privatne korespondencije i poverljivih podataka ili informacija od drugih forumaša ili bilo kojih osoba koje nisu u javnom delovanju bez njihovog izričitog dopuštenja jeste zloupotreba tih podataka i podleže zakonu o javnom informisanju.

Zar nije dovoljna opcija "prijava posta"?

Hvala!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 19 lis 2013, 19:14 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Na jednoj od tema dobih upozorenje sledeće sadržine:

Citat:
Ti si ovdje gošća i ponašaj se tako.


Ako na forumu postoje gosti članovi logično je da postoje i domaći članovi.

Molim poštovanu administraciju da me uputi na pravilnik koji reguliše prava i obaveze gostiju Foruma, odnosno kako se gosti moraju ponašati.

Hvala unapred!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 19 lis 2013, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Ksenija je napisao/la:
Na jednoj od tema dobih upozorenje sledeće sadržine:

Citat:
Ti si ovdje gošća i ponašaj se tako.


Ako na forumu postoje gosti članovi logično je da postoje i domaći članovi.

Molim poštovanu administraciju da me uputi na pravilnik koji reguliše prava i obaveze gostiju Foruma, odnosno kako se gosti moraju ponašati.

Hvala unapred!

Upozorenje od koga?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 19 lis 2013, 19:36 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Sa teme "Ko su pereci?", članica SarajkaDjevojka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 19 lis 2013, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Ksenija je napisao/la:
Sa teme "Ko su pereci?", članica SarajkaDjevojka.

Ona nije mod,nema ovlaštenja da upozorava članove foruma,tako da se ovo može zanemariti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 19 lis 2013, 21:19 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Hvala!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 20 lis 2013, 02:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Toplo preporučujem Novu temu i pozivam cijenjeno forumsko pučanstvo na diskusiju :D

drustvo-psihologija-filozofija/poreme-aji-li-nosti-t10846.html

:D

Hvala

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Neosobni prijedlozi i mišljenja u vezi foruma
PostPostano: 20 lis 2013, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Mislim da bi, s obzirom na ukupni razvoj događaja, smajli s EU zastavom bio pun pogodak.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 712 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO