HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 09:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Youtube će se uskoro početi naplaćivati
PostPostano: 21 vel 2015, 09:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ukinut će reklame, a početi naplaćivati korištenje youtube-a. :wacko Najveći internet servis za video sadržaje više neće biti besplatan.

Citat:
Googleovu namjeru potvrdio je čelnik poslovnog sektora YouTubea, Robert Kyncl.

Kompanija trenutno radi na usavršavanju detalja koji će pružiti novo iskustvo najpoznatijeg video servisa na internetu.

No, kako ništa na svijetu nije besplatno, tako neće biti ni novi YouTube kojem ćete moći pristupiti samo uz određenu novčanu naknadu.

Pilot program pretplatničkog YouTuba već je isproban u svibnju 2013. godine, koji je vlasnicima kanala dopustio da promijene ugovore sa pretplatnicima koji su bili voljni platit, prenosi Zimo.co.

Posebni model pristupa video sadržajima po prvi će put drastično promijeniti iskustvo korištenja YouTubea, ali samo za one koji pristanu na svijet bez reklama uz određenu nadoplatu.

Ipak, obični smrtnici će nastaviti koristiti YouTube kao i do sada, u potpunosti besplatno i uz puno reklama.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Youtube će se uskoro početi naplaćivati
PostPostano: 21 vel 2015, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
lider30 je napisao/la:
Ukinut će reklame, a početi naplaćivati korištenje youtube-a. :wacko Najveći internet servis za video sadržaje više neće biti besplatan.

Citat:
Googleovu namjeru potvrdio je čelnik poslovnog sektora YouTubea, Robert Kyncl.

Kompanija trenutno radi na usavršavanju detalja koji će pružiti novo iskustvo najpoznatijeg video servisa na internetu.

No, kako ništa na svijetu nije besplatno, tako neće biti ni novi YouTube kojem ćete moći pristupiti samo uz određenu novčanu naknadu.

Pilot program pretplatničkog YouTuba već je isproban u svibnju 2013. godine, koji je vlasnicima kanala dopustio da promijene ugovore sa pretplatnicima koji su bili voljni platit, prenosi Zimo.co.

Posebni model pristupa video sadržajima po prvi će put drastično promijeniti iskustvo korištenja YouTubea, ali samo za one koji pristanu na svijet bez reklama uz određenu nadoplatu.

Ipak, obični smrtnici će nastaviti koristiti YouTube kao i do sada, u potpunosti besplatno i uz puno reklama.


Potcrtano je bitno. Dakle samo ako hoćeš.
Ako ti nije do reklama dovoljno je staviti adblock plus na google chrome i s chromeom biti na youtubeu - i nema nikakvih reklama, kao da plačaš.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Youtube će se uskoro početi naplaćivati
PostPostano: 21 vel 2015, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nisam baš siguran da će Google-ov browser hteti da blokira Google-ove reklame. :D

A mislim da ni Firefox i Opera neće moći da ih blokiraju, pošto to neće biti pop-up reklame, nego će biti deo samog klipa. To već i sada imaju, samo što za sada dozvoljavaju da ih preskočiš posle pet sekundi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Youtube će se uskoro početi naplaćivati
PostPostano: 21 vel 2015, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Obožavam ovakve članke s obratom na kraju :zubati
Ništa novo, na tom principu funkcionira dosta aplikacija za Ios i Android.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Youtube će se uskoro početi naplaćivati
PostPostano: 22 vel 2015, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nisam baš siguran da će Google-ov browser hteti da blokira Google-ove reklame. :D

A mislim da ni Firefox i Opera neće moći da ih blokiraju, pošto to neće biti pop-up reklame, nego će biti deo samog klipa. To već i sada imaju, samo što za sada dozvoljavaju da ih preskočiš posle pet sekundi.


Pa zapravo i takve reklame mi sad blokira Addblock plus, ne znam možda mu onemoguće u budućnosti to svojstvo.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO