HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 30 tra 2025, 12:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hrvatsko-srpske ljubavne veze kod javnih osoba
PostPostano: 17 kol 2015, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11
Postovi: 24382
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Sve ih više ima. Seve u zadnje vrijeme stalno sa Srbima. :zubati Todorićev junior je oženio Srpkinju. Nikolina Pišek za Srbina i broj javnih osoba je sve veći i veći u hrvatsko-srpskoj i srpsko-hrvatskoj ljubavnoj kombinaciji.

MOrana Mamić na Instragramu, gdje je prati preko 80.000 ljudi, o rastućem trendu iz zadnjih 5-6 godina.

Citat:

“Danas ću se osvrnut na fenomen #SrpskoBoljeNegoNase. U zadnjih par godina osim kaj nam se događa sve veći "odljev mozgova" u inozemstvo, pogađa nas još jedan fenomen #OdljevZenskihSpolnihOrgana u Srbiju! Otišla tako i ja malo vidjet kaj to fali našim frajerima, a Srbi to imaju. Kao prvo, ljudi su savršeni domaćini. Nigdje se nisam toliko dobro najela,nasjedila po restoranima i opustila kao tamo! Al' vratimo se mi na frajere. I meni su seksi ti Srbi. Visoki,markantni, jos kad progovore! Budući da sam zauzeta nisam isprobala kakve dodatne kvalitete posjeduju, al' iz iskustva znam da muškom spolnom organu deklaracija o porijeklu ništa ne znači, pogotovo ak' mu donja glava upravlja ovom kaj nosi na istreniranim i istetoviranim ramenima. Ja mislim kak je fenomen #OdljevZenskihSpolnihOrgana zapravo vrlo jednostavan. Naše ženske dođu se provest i opustit, pa onda ponesene, što alkoholom, što dobrom vibrom, site od plata leskovačkog voza, padnu na prvog frajera koji im uleti sa seksi srpskom spikom. To vam je isto k'o kad frajer ima ljubavnicu. Doma ima ženu koja drži sva četiri ugla kuće, brine se o djeci, ne da joj se oprat kosa, ne stigne si depilirat potkoljenice i zaspe kraj njega tak umorna da joj slina curi po jastuku, dok ga s druge strane u nekom stanu čeka namirisana, uvijek sređena i na sve spremna mačka, koja zgleda k'o ove iz pornića visoke AAA produkcije. Al' kad podvučeš crtu i ova iz pornića, ak' mu postane žena, imala bu dlakave noge, zmazanu kosu i slinila bu po jastuku! Ali ako je on i takvu zavoli i to mu ne smeta, ko smo mi da mu sudimo. Zato uopće ne kužim ove muške krkane kojima svaka naša ženska kaj ima Srbina za frajera odmah postane "srpska kurva"?! Pa brate,im'o si šansu i ti!!! Em ti je blizu, em ti govori kaj, em ne moraš vozit 400 km da je poševiš, a ipak joj to napravi neki Beograđanin!!! Pa ti onda mora da si levat žešči!!! Moj frajer nije Srbin, Hercegovac je. Ja ipak više volim slušat' ono, đes bona, nego bre...Kažu da je griješiti ljudski, al' je zato osjećaj božanski, i zato 'ko smo mi da sudimo tom' božanskom filingu! Pustimo mi lepo te ženske da same vide kak' s vremenom postaje sve manja razlika između ‘kaj žene’ i ‘bre ljubavnice’”, napisala je Morana na Instagramu, prenosi B92.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko-srpske ljubavne veze kod javnih osoba
PostPostano: 17 kol 2015, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7594
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
wtf? Tko je uopće ta Morana Mamić,osim što je kurvetina? :neznam

Jadan ti je taj tvoj momak Hercegovac,a čisto sumnjam da jeste baš Dinarac , kad ti tako javno pišeš...kako li tek zvuči ono o čemu razmišljaš..

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ RH jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko-srpske ljubavne veze kod javnih osoba
PostPostano: 17 kol 2015, 19:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 41224
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
PR, dobro za biznis.
Kao i Tito potez iz koristoljublja, hoćeš da se uvučeš Srbima oženi Srpkinju i obratno, ta ovi gore slučajevi sigurno nisu iz ljubavi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko-srpske ljubavne veze kod javnih osoba
PostPostano: 17 kol 2015, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 108338
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sarajka Emt kaže da to prosto nije istina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko-srpske ljubavne veze kod javnih osoba
PostPostano: 17 kol 2015, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 25809
Lokacija: СРПСКА



1:22 :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko-srpske ljubavne veze kod javnih osoba
PostPostano: 17 kol 2015, 19:58 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6001
Toga je bilo i u komunizmu kod Tite. Vlakovi za 1.maj 8 mart. partijski kongresi, simpozijumi, seminariradnicke sportske igre. Opuste se zene, pa kad se vrate doma, dobre majke, uzorne supruge i neke odlicne vernice za nedeljnu misu.

Bgd je oduvek bio Balkanski Tajland, Bankok. Sodoma i gomora.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO
 
Loading...