HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 kol 2024, 18:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
daramo je napisao/la:
Super ideje vidim da Danci isto razmišljaju kao i Norvežani dio na Svalbald a dio na Grenland, ja mislim da bi za tjedan dana tražili da ih vrate, pa oni Sirijci su se bunili što su ih smjestili u selo 15km od Stockholma.
Jedinstven užitak na -66°C, ljepota.

slika


slika

slika

slika

Aj sad, ko moze da bude ravnodusan prema ovim lepotama... :neznam

Kakva Nemacka, da ciste smece tamo i drze pneumatsku busilicu... da hrane i poje pajceke, i otpusavaju kanalizaciju...

Grenland brate... ja ne vidim da postoji nesto bolje...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Već nešto ozbiljnije. Sad su ovi koji tek pristižu umorni, u euforiji jer su stigli na cilj. Donekle zahvalni Merkelici i Njemcima. Doduše oni koji su malo odmorili već klasične muslimanske pizdarije prave, silovanja, tuče, krađe, itd..

Što mislite koliko će vremena trebati da ih hodža/imam u džamiji prihvati i objasni im da se ne zanose i odvrate od pakla. Kako su Njemice kurve, Njemci "prljavi majmuni i psi". Koliko im vremena startne euforije dajete ?
Ja nekih tjedan dana i svaki dan slušanje hodže u džamiji.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32634
DzoniBG je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Zgodna ideja, trebalo bi je u praksu sprovesti. Islamisti vikinzi. :laugh


:zubati

Ova ideja je prejebala sve druge... sampion... :neznam

Samo jedan snimak, da cujem na Grenlandu vikanje Allahu Egber... prestajem da se zanimam za ovu temu vise...


Teško...To bi zvučalo otprilike All..brrrrr.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ove budale toliko brzo prolete kroz HR da nijedan od njih nije stigao u 3 prihvatilišta u Istri. A Kajin kao pravi Staljin ruski nacionalist. Probudio se Boljševik u njemu željan borbe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 20:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37625
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kolodvor Salzburg dijele hranu za "izbjeglice" a beskućnicima ne daju te ih policija tjera, to vam je Zapad, pa i trebaju propasti i goriti u kaosu i ne zaslužuju bolje.
Dok dio građana gladuje oni daju ovoj nezahvalnoj gamadi koja baca hranu u smeće jer su puni ko brod, gdje će oni jesti rižu.
http://www.krone.at/Oesterreich/Gratis- ... ory-472822

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Majke ti, komentara na krone.at. Austrijanci pravo popizdili, nisam ih odavno takve vidio. Spominje se i privatno oružje, taj su izbrisali. :laugh
A gledaj ocjena na komentarima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6265
Lokacija: Izvan sebe
Zvanicno danas, nacisti, a ko bi drugi nego ta bagra, zapalili dva izjeglicka prihvatilista.
Cenzura je strasna, ovdje uopce nema slobodnog novinarstva, znam iz pouzdanih izvora da su zapalili jos jedan smjestaj, a taj nije nabrojan u vjestima.
Ima protesta koji podrzavaju izbjeglice, ali samo pogledajte te face turci, arapi i debele zeneturace koje su teske preko sto kila i koje se sada nadaju da ce lahko doci do k**ca.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
slika

Sto nas ima mashallah..

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6265
Lokacija: Izvan sebe
granica je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Sve za pet, samo što do sada nije posvetio niti jedan post anticivilizacijskim postulatima islamizma. Sve što je na forumu rekao je u funkciji promoviranja islamizma u Europi.

Ili to čuva za kraj, ili misli nama prodavati ublehe koje prolaze kod nekog autističnog Hansa.



Cekaj Ministre, zasto bih to na ovom forumu morao raditi? Pa ovdje je 90% postova posveceno "islamistickoj i bosnjackoj opasnosti, pokvarenosti, zlobi, itd."


Evo, i Vedrana promice "islamizam u Europi"

Citat:
PIŠE VEDRANA PRIBIČEVIĆ
Imigranti, staroj Europi donosite mladost i znanje

Bez znatnijeg priljeva migranata radna snaga u Europskoj uniji smanjivat će se 0,2 posto godišnje od 2030. do 2060.


http://www.zabranjeni.hr/imigranti--staro ... e/1416479/



Zamisli, zabranjeni, mamu im islamisticku!

Pa sigurno se kara sa nekim muslimanom. Sta ce nam strana krv poboljsavati demografsku strukturu.
Ja eto mogu dati demografski doprinos u saudi arabiji, mogu napraviti par djece onim kraljevskim princezama, nijedna mi nije rod.

Sa pravilnom politikom prema obitelji moze se kudikamo bolje i vise postici u samoj evropi.
njemacka politika prema obitelji je dokazano neprijateljska,na prm nema mjesta u vrticima itd.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:26 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Majke ti, komentara na krone.at. Austrijanci pravo popizdili, nisam ih odavno takve vidio. Spominje se i privatno oružje, taj su izbrisali. :laugh
A gledaj ocjena na komentarima.



Pa srce moje, duso, sad mi je sve jasno. Ti si citatelj "Krone.at".

:sega

Za neupucene, to je nesto poput..hm..tesko..onako, ako se neko sjeca onog "Liljana", hajmo reci taj "Ljiljan" s primjesama Pink.TV-a. Ali su im clanci obicno po desetak recenica dugacki da moze skontati i krezubac o kojem sam vec vise puta govorio. Dakle SVE sto u Austriji ima vise od 8 razreda osnovne se zajebaje s "Kronenzeitung"

Ministry, odgovoricu ti kasnije.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15122
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
[youtube]http://www.youtube.com/watch?t=17&v=VvrdddkC6k0[/youtube]

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Old Fridolin je napisao/la:
granica je napisao/la:


Cekaj Ministre, zasto bih to na ovom forumu morao raditi? Pa ovdje je 90% postova posveceno "islamistickoj i bosnjackoj opasnosti, pokvarenosti, zlobi, itd."


Evo, i Vedrana promice "islamizam u Europi"



http://www.zabranjeni.hr/imigranti--staro ... e/1416479/



Zamisli, zabranjeni, mamu im islamisticku!

Pa sigurno se kara sa nekim muslimanom. Sta ce nam strana krv poboljsavati demografsku strukturu.
Ja eto mogu dati demografski doprinos u saudi arabiji, mogu napraviti par djece onim kraljevskim princezama, nijedna mi nije rod.

Sa pravilnom politikom prema obitelji moze se kudikamo bolje i vise postici u samoj evropi.
njemacka politika prema obitelji je dokazano neprijateljska,na prm nema mjesta u vrticima itd.


U cemu je problem i ako se kara s muslimanom? Eto ja, primjera radi, se nikad nisam karo s Bosnjakinjom nekom..do danasnjeg dana, vecinom su to bile cure iz "katolickog kulturoloskog podrucja", ili iz protestantskog (thank you EU), i sta, sad su one sve "muslimanske kurve" i nemaju pravo izjasniti misljenje? To je ono tipicno balkansko, zadrto patrijarhalno misljenje, "sve je okej dok mi jebemo njiove"


To sto zoves "strana krv" je jednom doslo na Balkan pa se pomijesalo dobrano sa vec do bola pomijesanim ljudima koji su vec zivjeli tu...ako je uopste istina sve to sto nam je Porfirogenit ostavio o dolasku Slavena na Balkansko poluostrvo.

Ovo drugo u vezi fertiliteta..kapitalizam pajdo, kapitalizam. Juga je bila predivna za porodilje..ne samo za muslimanke, vec i druge, ali nam nije valjala, jel, htjeli smo slobode, vlastite zastave, i sada ih imamo..endzoj

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
puntar2.0 je napisao/la:
Ima tu neka povezanost izmedju visegradske skupine, te Engleza, i ako se to na prvi pogled cini malo cudno, sto ce katolici sa Englezima. Uz to ima 100% neka povezanost sa Americanima, samo ko ce skontati sto je tu sad sve interes, i kome.

Kako ce se odgoviriti na ovaj izazov, bez da ustolicene elite dadnu desnici komad moci u ruke. Neke skandinavske zemlje su to vec poznale, pa su progutali desnicu demokrscani.



Veza s Amerima je Grčko namjerno otvaranje granica. Kada je onaj ludi komunist dobio pljusku i od Merkelice i od Putina, grčka granica postala je šuplja.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
protein je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Ima tu neka povezanost izmedju visegradske skupine, te Engleza, i ako se to na prvi pogled cini malo cudno, sto ce katolici sa Englezima. Uz to ima 100% neka povezanost sa Americanima, samo ko ce skontati sto je tu sad sve interes, i kome.

Kako ce se odgoviriti na ovaj izazov, bez da ustolicene elite dadnu desnici komad moci u ruke. Neke skandinavske zemlje su to vec poznale, pa su progutali desnicu demokrscani.



Veza s Amerima je Grčko namjerno otvaranje granica. Kada je onaj ludi komunist dobio pljusku i od Merkelice i od Putina, grčka granica postala je šuplja.


To je istina. Sad je dobio izbore i zna se šta nam je činit. Puštaj sve u Njemačku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovo ovaj Musliman nešto zijeva po temi. Čim mu se ne sviđa stanje na terenu i realnost on krene sa nekim islamističkim ublehama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6265
Lokacija: Izvan sebe
granica je napisao/la:
Old Fridolin je napisao/la:
Pa sigurno se kara sa nekim muslimanom. Sta ce nam strana krv poboljsavati demografsku strukturu.
Ja eto mogu dati demografski doprinos u saudi arabiji, mogu napraviti par djece onim kraljevskim princezama, nijedna mi nije rod.

Sa pravilnom politikom prema obitelji moze se kudikamo bolje i vise postici u samoj evropi.
njemacka politika prema obitelji je dokazano neprijateljska,na prm nema mjesta u vrticima itd.


U cemu je problem i ako se kara s muslimanom? Eto ja, primjera radi, se nikad nisam karo s Bosnjakinjom nekom..do danasnjeg dana, vecinom su to bile cure iz "katolickog kulturoloskog podrucja", ili iz protestantskog (thank you EU), i sta, sad su one sve "muslimanske kurve" i nemaju pravo izjasniti misljenje? To je ono tipicno balkansko, zadrto patrijarhalno misljenje, "sve je okej dok mi jebemo njiove"


To sto zoves "strana krv" je jednom doslo na Balkan pa se pomijesalo dobrano sa vec do bola pomijesanim ljudima koji su vec zivjeli tu...ako je uopste istina sve to sto nam je Porfirogenit ostavio o dolasku Slavena na Balkansko poluostrvo.

Ovo drugo u vezi fertiliteta..kapitalizam pajdo, kapitalizam. Juga je bila predivna za porodilje..ne samo za muslimanke, vec i druge, ali nam nije valjala, jel, htjeli smo slobode, vlastite zastave, i sada ih imamo..endzoj

Te sve katolkinje koje si karao i jesu kurve, pa to je barem jasno. To je po definiciji.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6265
Lokacija: Izvan sebe
Ah, ja nabaci mi koju svoju, ja sam svjetski coek po tom pitanju. Nisam balkanac. Sam sam gore napisao mogu i dobre arapkinje.
Ali to ne znaci da im se treba dozvoliti da zive u evropi.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6265
Lokacija: Izvan sebe
Kako je dobar islam sjecate li se slucaja, gdje je jedan arapin u emiratima silovao jednu norvezanku.
Po islamskom zakonu ona koja je silovana zbog izvan bracnog sexualnog odnosa dobila tri puta vecu kaznu nego taj koji je silovao.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:43 
Offline

Pridružen/a: 23 svi 2014, 17:55
Postovi: 1053
Poslije su se zaljubili i vjenčali jesu to ti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Islam prvo uništi sve gdje se pojavi, onda seli na druge organizme i uništava dalje. Kad bi islam vladao čitavom planetom to bi bilo permanentno stanje klanja, ubijanja, pljačke, silovanja. Na cijeloj površini planete zemlje.

Čudno mi da sami muslimani ne kuže da ih je Muki dobro zajebao sa tom izmišljenom pustinjskom pričom. Milim kakvi dokazi im više trebaju da to ne može funkcionirati i nije za ljude. I tamo gdje je obilje nafte ne funkcionira ljudski.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:45 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 16:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Old Fridolin je napisao/la:
Ah, ja nabaci mi koju svoju, ja sam svjetski coek po tom pitanju. Nisam balkanac. Sam sam gore napisao mogu i dobre arapkinje.
Ali to ne znaci da im se treba dozvoliti da zive u evropi.




Ti si frustriran, ocito. Idi yebi nesto, umjesto da siljis qurac ovdje na forumu. Ili si nesposoban za takve poduhvate pa ti krivo kada drugi yebu. I kome ces ti zabraniti zivot bilo gdje? I ti si Ausländer, prestani voditi njemacke brige.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:47 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Cacicu su mediji jebali sve po spisku, kad je propagira da tribamo teziti za time da dobijemo ukrajinske imigrante, da su oni kompatibilni sa nama.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:49 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Izbjeglica iz Iraka: Hrvati nisu ljudi, oni su anđeli!

Izbjeglicama koji se nalaze na ulazu u Sloveniju strpljenje je pri kraju. Svi žele što prije iz Hrvatske.

Na graničnom prijelazu Bregana, jutros je došlo do naguravanja sa slovenskom policijom. Hiljadu ljudi, a autobusa koji ih odvoze u prihvatilište u Brežice je premalo.

Slovenija im je, kao i Hrvatska, tek privremena destinacija, a cilj su Njemačka i skandinavske zemlje.

Sirijac Alla, arhitekt po struci, pobjegao je iz sirijskog ratnog pakla.

“Sve je uništeno, nadamo se da ćemo jednog dana imati priliku vratiti se u svoju zemlju, ali nema nade na vidiku”, kaže Alla.

Policija cijeli dan na kapaljku pušta izbjeglice. Umorni i su i iscrpljeni. Pokraj graničnog prijelaza, Crveni križ za njih je podigao šatore kako bi se bar malo okrijepili.

Autobusima se izbjeglice dovoze u prihvatni centar u Brežice, a tamo se moraju registrovati. U Brežicama je noć provelo 1.100 ljudi, a mjesta za prihvat sve je manje.

Četiri autobusa jutros su ondje prevozila i izbjeglice koje su besanu noć provele i na graničnom prijelazu Harmica kod Zaprešića. Sinoć je došlo do naguravanja sa slovenskom policijom, koja je upotrijebila sprej. Naguravanja i nervoze bilo je i jutros.

Uz djecu, na putu ima i trudnica. Supruga Iračanina Othmana za mjesec treba roditi.

“Teško joj je, ali šta da radimo, moramo dalje. Ipak, u Hrvatskoj ste nam mnogo pomogli. Vi Hrvati niste ljudi, vi ste anđeli”, poručio je Othman.

Iračanin Fared je došao iz Italije i na slovenskoj granici traži brata i njegovu porodicu.

“U Srbiji prije 10 dana sam izgubio porodicu. Nestao mi je brat. Pobjegli su zbog rata. Ja već pet godina živim u Italiji, a oni su sada odlučili napustiti Irak”, kaže Farad.

Umornim ljudima pomaže i slovenski Crveni krst, ali i stanovnici iz Hrvatske koji žive kod graničnog prijelaza. U pomoć je stigao i Sirijac Jihad Šarifi koji već 30 godina živi u Zaprešiću.

“Sad mi je jedan rekao ‘živjela Hrvatska’. Ljudi su prezadovoljni, iznenađeni su ljubaznošću koja ih je dočekala, nisu navikli na takvo gostoprimstvo”, rekao je Šarifi.

Gostoprimstvu se nadaju i na daljnjem putu.
http://www.fokus.ba/110576/vijesti/glob ... su-andeli/

slika
Sve muskarci, kao sto se da na prvi pogled vidjeti.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 16:32
Postovi: 6265
Lokacija: Izvan sebe
Red Member je napisao/la:
Poslije su se zaljubili i vjenčali jesu to ti?

Ne norveska vlada je intervenirala pa poslije nekog vremena je protjerana za norvesku.
Dobra drzava, nasa bi ostavila jadnu zenu da odlezi 5-6 godina i da bude izbicevana.
Jos jedan razlog da zadrzi izbjeglice na granici, tako se moze osvetiti sto je hrvat ubijen u egiptu.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 20 ruj 2015, 21:52 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Old Fridolin je napisao/la:
granica je napisao/la:

U cemu je problem i ako se kara s muslimanom? Eto ja, primjera radi, se nikad nisam karo s Bosnjakinjom nekom..do danasnjeg dana, vecinom su to bile cure iz "katolickog kulturoloskog podrucja", ili iz protestantskog (thank you EU), i sta, sad su one sve "muslimanske kurve" i nemaju pravo izjasniti misljenje? To je ono tipicno balkansko, zadrto patrijarhalno misljenje, "sve je okej dok mi jebemo njiove"


To sto zoves "strana krv" je jednom doslo na Balkan pa se pomijesalo dobrano sa vec do bola pomijesanim ljudima koji su vec zivjeli tu...ako je uopste istina sve to sto nam je Porfirogenit ostavio o dolasku Slavena na Balkansko poluostrvo.

Ovo drugo u vezi fertiliteta..kapitalizam pajdo, kapitalizam. Juga je bila predivna za porodilje..ne samo za muslimanke, vec i druge, ali nam nije valjala, jel, htjeli smo slobode, vlastite zastave, i sada ih imamo..endzoj

Te sve katolkinje koje si karao i jesu kurve, pa to je barem jasno. To je po definiciji.


Bilo je i takvih, da. Ako cemo seksualno aktivne i "lake" ribe nazivati kurvama. Ali vecina ruku na srce to doista nije bila. Stavise, cure s ocekivanjima, i ako je neko tu bio kurva onda sam to ja.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo, pakovic i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO