HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 16:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:07 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Hunter je napisao/la:
granica je napisao/la:

Placam poreze i onda valjda imam pravo ocekivati od drzave kojoj te poreze placam (btw, u Austriji su takzv. "Lohnnebenkosten" gotovo najvisi u EU) da se u skladu s vlastitim nacelima odnosi prema ljudima kojima je potrebna pomoc. Moj licni, direktni doprinos se za sada ogranicava na to da sam sakupio dosta odjece, svoje, iz uze familije, frendova, spakovao i odnio tamo gdje se to prima. A isto tako je koristan i sustinski stav koji zastupam i koji se poklapa sa stavom drzave u kojoj zivim (sad ocekujem da ce se ta drzava u skladu s tim stavom i ponasati i udomiti ove ljude).


Procitao sam skoro izjavu jednog njemackoj politicara koji je rekao, ukoliko u BRD dodje 1 mio. izbjeglica, a BRD ima 80 mio. stanovnika, to je kao kad u krcmu u kojoj sjedi i jede 80 ljudi dodje jos 1. TO ZAISTA NEBI TREBAO DA BUDE PROBLEM.
Dakle pravite dobrim dijelom muhu od medjeda.


On plaća porez, impresivno. :kava



Ovdje gdje sam ja ima vrlo malo izbjeglica sa Bliskog istoka a i vecina tih su dosli prije ove "izbjeglicke krize" i smjesteni su po prihvatilistima. Opet, zasto bih ja bio obavezan primati nekoga u vlastiti stan kad je drzava ta koja ima kapacitete da to uradi?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto izbjeglička kriza pod navodnicima. I sam si svjestan da je to samo islamska invazija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:12 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
granica je napisao/la:
Hunter je napisao/la:

On plaća porez, impresivno. :kava



Ovdje gdje sam ja ima vrlo malo izbjeglica sa Bliskog istoka a i vecina tih su dosli prije ove "izbjeglicke krize" i smjesteni su po prihvatilistima. Opet, zasto bih ja bio obavezan primati nekoga u vlastiti stan kad je drzava ta koja ima kapacitete da to uradi?


Izjeda li te što iznutra, obrati se svećeniku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
granica je napisao/la:
Ovdje gdje sam ja ima vrlo malo izbjeglica sa Bliskog istoka a i vecina tih su dosli prije ove "izbjeglicke krize" i smjesteni su po prihvatilistima. Opet, zasto bih ja bio obavezan primati nekoga u vlastiti stan kad je drzava ta koja ima kapacitete da to uradi?


Zato što je nemoralno siliti drugoga da uzdržava muslimanske izbjeglice jer se to tebi sviđa, da oni budu uvezeni i uzdržavani. Ako ti ih se potpomaže, primi ih u svoj stan, a ne tražiti da to čini država koja za tu svrhu otima i onima koji ne žele da se njihovi novci troše na to. Otimaš sugrađanima da bi ispunio svoje ciljeve, bez da si prethodno pokušao ispuniti isti taj cilj vlastitim sredstvima.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:14 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Zašto izbjeglička kriza pod navodnicima. I sam si svjestan da je to samo islamska invazija.


Isplaniro ko, Muamer El Gadafi? De bolan. Kriza je zbog toga pod navodnicima sto se iz politickih razloga da prica prenapuhuje i od nje pravi kriza...kriza Evropske Unije. Kao sto je rekao onaj Nijemac, 1 mio izbjeglica u BRD znaci ko kad u krcmu s 80 ljudi udje jos 1. I sad ovi ispizde jer ih je strah..i ne kontaju da je problem u strahu koji se onda pretvara automatski u mrznju.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vama muslimanima nikad nije kriza kad kafiri plaćaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:16 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
protein je napisao/la:
granica je napisao/la:
Ovdje gdje sam ja ima vrlo malo izbjeglica sa Bliskog istoka a i vecina tih su dosli prije ove "izbjeglicke krize" i smjesteni su po prihvatilistima. Opet, zasto bih ja bio obavezan primati nekoga u vlastiti stan kad je drzava ta koja ima kapacitete da to uradi?


Zato što je nemoralno siliti drugoga da uzdržava muslimanske izbjeglice jer se to tebi sviđa, da oni budu uvezeni i uzdržavani. Ako ti ih se potpomaže, primi ih u svoj stan, a ne tražiti da to čini država koja za tu svrhu otima i onima koji ne žele da se njihovi novci troše na to. Otimaš sugrađanima da bi ispunio svoje ciljeve, bez da si prethodno pokušao ispuniti isti taj cilj vlastitim sredstvima.


Pa nisam ja trazio da ih drugi ljudi primaju u svoje stanove vec da se drzava pridrzava vlastitih principa i te ljude adekvatno smjesti. Na cemu se trenutno i radi. Austrija uvijek malo kaska i kasni za BRD ali je u BRD vec spremno 3 milijarde eura koji ce se koristiti u te svrhe.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:18 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Vama muslimanima nikad nije kriza kad kafiri plaćaju.


Da li si to uopste u radnom odnosu bibcek? I da li to zaista mislis da muslimani ne placaju poreze ovdje? :D

Pa argumenti su ti... :kava

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:18 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
...ko u onog sto je reko "dajte i vi nama da karamo vase"

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A otkud te milijarde. Da nije od kafira poreznih obveznika.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
Bobovac je napisao/la:
Hunter je napisao/la:

On plaća porez, impresivno. :kava




:laugh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne plaćate ni blizu poreza za ovolike troškove na džihadiste i islamiste. To što vi platite ne bi ni federaciji bilo dovoljno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:21 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Ne plaćate ni blizu poreza za ovolike troškove na džihadiste i islamiste. To što vi platite ne bi ni federaciji bilo dovoljno.


Od cega zivis, ako nije tajna?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nemoj me krivo razumjeti. Volim ja kad si ti zadovoljan da su ti braća stigla. To stvara veliku mržnju prema islamu i muslimanima. Pa i prema tebi.
Ali nije razlog da nam glumataš "liberala" dok si hard core musliman.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 21:26
Postovi: 1431
granica je napisao/la:
protein je napisao/la:

Zato što je nemoralno siliti drugoga da uzdržava muslimanske izbjeglice jer se to tebi sviđa, da oni budu uvezeni i uzdržavani. Ako ti ih se potpomaže, primi ih u svoj stan, a ne tražiti da to čini država koja za tu svrhu otima i onima koji ne žele da se njihovi novci troše na to. Otimaš sugrađanima da bi ispunio svoje ciljeve, bez da si prethodno pokušao ispuniti isti taj cilj vlastitim sredstvima.


Pa nisam ja trazio da ih drugi ljudi primaju u svoje stanove vec da se drzava pridrzava vlastitih principa i te ljude adekvatno smjesti. Na cemu se trenutno i radi. Austrija uvijek malo kaska i kasni za BRD ali je u BRD vec spremno 3 milijarde eura koji ce se koristiti u te svrhe.


Čijih 3 milijarde? Jel' to palo s neba u svrhu zbrinjavanja izbjeglica? Ti kada tražiš da država to čini ti zapravo zahtijevaš da ih drugi ljudi primaju u svoje stanove jer tražiš da država otme novce tvojim sugrađanima (koje bi neki radije iskoristili u druge svrhe) da bi ispunila tvoje ciljeve - naseljavanje muslimana. Neki tvoj sugrađanin radije bi da se novac koji mu je oduzet putem poreza iskoristi za zbrinjavanje izbjeglica i siromašnih u srednjoj i južnoj Africi. Po čemu je tvoj cilj vrjedniji od njegovoga? Po čemu to ti imaš pravo gurnuti mu svog brata muslimančinu na grbaču? Ako ti ga se uzdržava, primi ga u svoj stan.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
granica je napisao/la:
Austrija uvijek malo kaska i kasni za BRD ali je u BRD vec spremno 3 milijarde eura koji ce se koristiti u te svrhe.


Koje su to bacene pare sunce ti poljubim...

3 milijarde... za koga... za ekipu koja da je u poziciji Nemacke, pucala bi na granicama u migrante, a za tu lovu digli 78 dzamija...

Ima li kraja tom mazohizmu... gde je granica...sta treba, da pocnu na glavu da im skacu, da ih jasu po ulicama...

Ne, nisu oni glupi, oni su pomalo retardirani... ne moze zdrav mozak da pozdravlja nesto sto moze za godinu, 5 ili 25 da ti se razbije o glavu kao flasa u kafanskoj tuci...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:30 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
protein je napisao/la:
granica je napisao/la:

Pa nisam ja trazio da ih drugi ljudi primaju u svoje stanove vec da se drzava pridrzava vlastitih principa i te ljude adekvatno smjesti. Na cemu se trenutno i radi. Austrija uvijek malo kaska i kasni za BRD ali je u BRD vec spremno 3 milijarde eura koji ce se koristiti u te svrhe.


Čijih 3 milijarde? Jel' to palo s neba u svrhu zbrinjavanja izbjeglica? Ti kada tražiš da država to čini ti zapravo zahtijevaš da ih drugi ljudi primaju u svoje stanove jer tražiš da država otme novce tvojim sugrađanima (koje bi neki radije iskoristili u druge svrhe) da bi ispunila tvoje ciljeve - naseljavanje muslimana. Neki tvoj sugrađanin radije bi da se novac koji mu je oduzet putem poreza iskoristi za zbrinjavanje izbjeglica i siromašnih u srednjoj i južnoj Africi. Po čemu je tvoj cilj vrjedniji od njegovoga? Po čemu to ti imaš pravo gurnuti mu svog brata muslimančinu na grbaču? Ako ti ga se uzdržava, primi ga u svoj stan.


Prvo, ne govorimo o "naseljavanju muslimana" vec o zbrinjavanju ljudi koji su pobjegli od rata. Rata koji je - a tu se vec moze otvoriti zasebna tema, dobrim dijelom i maslo drzava u koje ti ljudi sada bjeze. Da se ne vracamo u "Arapsko proljece" i podrsku pobunjenicima protiv Asada, da ne kazes da skrecem s pitanja koje si postavio.

Citat:
Neki tvoj sugrađanin radije bi da se novac koji mu je oduzet putem poreza iskoristi za zbrinjavanje izbjeglica i siromašnih u srednjoj i južnoj Africi.

Da, i sta mu fali da zastupa svoje misljenje? Nek ga zastupa ali nek je dolijeva ulje na vatru mogucih socijalnih nemira..ovi koji su najglasniji protiv izbjeglica uustvari samo i iscekuju "konacni obracun krscanstva s muslimanskom opasnoscu u Evropi". Takvima mogu samo poruciti, mrsh, i ako ti je do rata, imas dosta kriznih zarista i prikljuci se, ovima ili onima.

Sto se Afrike tice, naravno da sam za povecanje pomoci tim zemljama. Nego tebe jebe samo to sto dolaze muslimani. A zasto? Zato sto ih mrzis, jebiga. A mrznja nije niti moze biti konstruktivan doprinos boljoj buducnosti, ili sadasnjosti, nebitno. Ta patoloska mrznja ti viri gotovo iz svakog od redova..izrazi tipa "muslimancina" itd..govore same po sebi sta je spiritus movens tvoje toboznje brige za novce austrijskih poreznih obveznika.

Moj stav bi bio identican ovome da dolaze izbjeglice iz neke od zemalja u kojima je vecinsko stanovnistvo krscanske vjeroispovijesti.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:33 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
DzoniBG je napisao/la:
granica je napisao/la:
Austrija uvijek malo kaska i kasni za BRD ali je u BRD vec spremno 3 milijarde eura koji ce se koristiti u te svrhe.


Koje su to bacene pare sunce ti poljubim...

3 milijarde... za koga... za ekipu koja da je u poziciji Nemacke, pucala bi na granicama u migrante, a za tu lovu digli 78 dzamija...

Ima li kraja tom mazohizmu... gde je granica...sta treba, da pocnu na glavu da im skacu, da ih jasu po ulicama...

Ne, nisu oni glupi, oni su pomalo retardirani... ne moze zdrav mozak da pozdravlja nesto sto moze za godinu, 5 ili 25 da ti se razbije o glavu kao flasa u kafanskoj tuci...



Predlazes da se puca u izbjeglice? Stav ti je na pocetku ove teme zvucao nekako...drugacije.

Nije ti jasno da je Njemackoj puko potrebna radna snaga, to ne kuzis, mislis glupi svabo baca pare na "muslimancine", dok bi ja, pametni balkanski Srbin, pustio da pomru od gladi po kampovima sirom Bliskog istoka.

I onda se cudis sto je Svabo Svabo a Srbija to sto je jeste..

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:40 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија


Patološka mržnja...
Da.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
granica je napisao/la:


Predlazes da se puca u izbjeglice? Stav ti je na pocetku ove teme zvucao nekako...drugacije.

Nije ti jasno da je Njemackoj puko potrebna radna snaga, to ne kuzis, mislis glupi svabo baca pare na "muslimancine", dok bi ja, pametni balkanski Srbin, pustio da pomru od gladi po kampovima sirom Bliskog istoka.

I onda se cudis sto je Svabo Svabo a Srbija to sto je jeste..


Ti imas problem da shvatis ono sto pisem... ne pisem ni mandarinskim, ni svahili...

Rekao sam da ta ekipa koja se docekuje sirom rasirenih ruku, da je suprotna situacija, da krene seoba iz Evrope, i neko im zakuca na granice...verovatno bi otvorili vatru... i na sve to tvoj zakljucak je da ja mislim da treba pucati na izbeglice... pa hebo te Sozontije :ninja

Radna snaga...da, ali koja, za koje poslove, kog profila... godine su potrebne da Afganistance naucis jezik i upregnes u bilo sta smislenije od puke fizikalije... a njima fale strucnjaci, medicinske sestre, razne zanatlije, specijalisti... amaline mogu da nadju gde god hoces, i nisu bas potrebni ovakvi kakvi dolaze...

A ta humanost...kao, ne mogu oni da dozvole da oni jadni umiru...ne umiru, sede u izbeglickim kampovima u okolnim zemljama... i bez ikakve kontrole se pustaju u Evropu... ne zna se koji su to ljudi, koliko ima ratnih zlocinaca, krimosa, psihopata, lopova... nista se ne zna, ali eto, siroki topli hriscanski zagrljaj za sve njih, jer smo tako humani...

To je sve foliranje, niti je tu neko toliko human, niti je u tome uopste stvar... radi se o jednoj velikoj nesposobnosti, neorganizovanosti, uspavanosti i stihiji glavnih evropskih zemalja koji qrca ne znaju sta da rade, pa zato ispaljuju nebuloze o humanosti... sto kod mene izaziva vrhunac gadosti...

Ako si human, idi u afriku i iskorenjuj malariju od koje umire milioni ljudi godisnje... nemoj da mi ovde glumis majku Terezu, a onda nas u nekom trenutku ostavis kao slepo crevo da se mi sa njima rvemo...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 00:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
granica je napisao/la:
Prvo, ne govorimo o "naseljavanju muslimana" vec o zbrinjavanju ljudi koji su pobjegli od rata. Rata koji je - a tu se vec moze otvoriti zasebna tema, dobrim dijelom i maslo drzava u koje ti ljudi sada bjeze. Da se ne vracamo u "Arapsko proljece" i podrsku pobunjenicima protiv Asada, da ne kazes da skrecem s pitanja koje si postavio.


Alo muslimanski lažljivi smrade. Službeni podatak EU ureda je da su 4 od 5 tih divljaka iz država koje nisu u ratu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
Jbg,2 dana pokusavam da shvatim ovog granicara,dal stvarno pise ovo iz srca,il nas trola kao ponekad korisnik ili samo zajebava...Al izgleda da se sve svede na onu staru...kako je jajce postalo mudo :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inkognito je napisao/la:
Jbg,2 dana pokusavam da shvatim ovog granicara,dal stvarno pise ovo iz srca,il nas trola kao ponekad korisnik ili samo zajebava...Al izgleda da se sve svede na onu staru...kako je jajce postalo mudo :D


Zov islama je prejak za svakog muslimana, pa tako i za njega. Oni se protiv toga ne mogu boriti.

No dobro. Što više njegove braće divljaka to ljepše gledaju nas katolike (i pravoslavce) i više nam ugađaju.

A on kad stoji blizu domaćeg i priča sa njim nek bude svjesatn da u jednom dijelu mozga kod domaćeg stoji rećenica, hoće li sad izvući nož i zaurlati Allah Akbar.
Može uvijek kao brat mu Amidža, kriti da je musliman. Površni kontakti, ali furaj do kud može.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:12 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Hunter je napisao/la:


Patološka mržnja...
Da.

Dewinter je nas. :zubati

slika

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Amidza je bar iskren... kad njega znas - islam, Bosnjak, bosanski... u tim koordinatama se krece...

Djiha je suludi miks porekla, vere koju je potajno odbacio, i "naprednih ideja" gde smo svi mi za njega manje vise primitivni nacionalisti sa kojima moze ovde da se verbalno nadigrava, i da ima utisak da je dobio...

Sve ok, ali kad vec drugi put uopste ne razume sta pisem, a pisem lako razumljivo.... moram da prizovem cika Sozontija...ne znam kako drugacije...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO