HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 kol 2024, 12:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:14 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
slika

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:19 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
http://whitegenocideproject.com/arabs-w ... smugglers/


Vrlo zanimljivo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13040
Lokacija: Zagreb
puntar2.0 je napisao/la:
slika

Tko je ovaj na slici uz uvaženog predsjednika Assada?

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13040
Lokacija: Zagreb
DzoniBG je napisao/la:
Amidza je bar iskren... kad njega znas - islam, Bosnjak, bosanski... u tim koordinatama se krece...

Djiha je suludi miks porekla, vere koju je potajno odbacio, i "naprednih ideja" gde smo svi mi za njega manje vise primitivni nacionalisti sa kojima moze ovde da se verbalno nadigrava, i da ima utisak da je dobio...

Sve ok, ali kad vec drugi put uopste ne razume sta pisem, a pisem lako razumljivo.... moram da prizovem cika Sozontija...ne znam kako drugacije...

Nije slučajno da nikada nije izdržao dulje od tjedan dana bez bana, iako na prvu djeluje normalno i nastupa s neke liberalne pozicije, čovjek bi rekao sličan Nebuli.

No u njemu ima nešto pomalo pokvareno što izbije na površinu, kada napokon skine tu masku umjerenosti koju koristi da pokaže islam i Bošnjake u boljem svijetlu. Recimo u jednoj od svojih reinkarnacija nas uvjeravao kako je pod Turcima bilo jebeno, izgleda da je on pričao o odnosima u crkvi i slično. Sve u svemu, Bošnjak kakvim ga zamišlja naš BBC.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:33 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Filip Dewinter, flamanski nacionalist, glavni Vlaams Belang-a, i stari hrvatski pajdo.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:44 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
DzoniBG je napisao/la:
granica je napisao/la:


Predlazes da se puca u izbjeglice? Stav ti je na pocetku ove teme zvucao nekako...drugacije.

Nije ti jasno da je Njemackoj puko potrebna radna snaga, to ne kuzis, mislis glupi svabo baca pare na "muslimancine", dok bi ja, pametni balkanski Srbin, pustio da pomru od gladi po kampovima sirom Bliskog istoka.

I onda se cudis sto je Svabo Svabo a Srbija to sto je jeste..


Ti imas problem da shvatis ono sto pisem... ne pisem ni mandarinskim, ni svahili...

Rekao sam da ta ekipa koja se docekuje sirom rasirenih ruku, da je suprotna situacija, da krene seoba iz Evrope, i neko im zakuca na granice...verovatno bi otvorili vatru... i na sve to tvoj zakljucak je da ja mislim da treba pucati na izbeglice... pa hebo te Sozontije :ninja

Radna snaga...da, ali koja, za koje poslove, kog profila... godine su potrebne da Afganistance naucis jezik i upregnes u bilo sta smislenije od puke fizikalije... a njima fale strucnjaci, medicinske sestre, razne zanatlije, specijalisti... amaline mogu da nadju gde god hoces, i nisu bas potrebni ovakvi kakvi dolaze...

A ta humanost...kao, ne mogu oni da dozvole da oni jadni umiru...ne umiru, sede u izbeglickim kampovima u okolnim zemljama... i bez ikakve kontrole se pustaju u Evropu... ne zna se koji su to ljudi, koliko ima ratnih zlocinaca, krimosa, psihopata, lopova... nista se ne zna, ali eto, siroki topli hriscanski zagrljaj za sve njih, jer smo tako humani...

To je sve foliranje, niti je tu neko toliko human, niti je u tome uopste stvar... radi se o jednoj velikoj nesposobnosti, neorganizovanosti, uspavanosti i stihiji glavnih evropskih zemalja koji qrca ne znaju sta da rade, pa zato ispaljuju nebuloze o humanosti... sto kod mene izaziva vrhunac gadosti...

Ako si human, idi u afriku i iskorenjuj malariju od koje umire milioni ljudi godisnje... nemoj da mi ovde glumis majku Terezu, a onda nas u nekom trenutku ostavis kao slepo crevo da se mi sa njima rvemo...


Citat:
Ti imas problem da shvatis ono sto pisem... ne pisem ni mandarinskim, ni svahili...

Rekao sam da ta ekipa koja se docekuje sirom rasirenih ruku, da je suprotna situacija, da krene seoba iz Evrope, i neko im zakuca na granice...verovatno bi otvorili vatru... i na sve to tvoj zakljucak je da ja mislim da treba pucati na izbeglice... pa hebo te Sozontije :ninja


Nisam rekao da bi ti to cinio vec sam tu mogucnost naveo kao jedinu alternativu prihvacanju tih ljudi. U smislu, nemamo alternative. To sta bi oni radili i kako, ne znam, neko bi, neko nebi, kao i ovdje. Mislim da je veoma tesko kategorizirati tako velike kolektive u "oni" i "mi". Kao sto vidis, na ovoj temi ne ucestvuje ni dvadesetak forumasa, dvadesetak forumasa a tri ili cetiri stava. Pa ti vidi. Sto se tice odnosa prema nasim izbjeglicama tada, u Siriji, i slicno, nije bilo optimalno, bez daljnjeg, daleko od optimalnog, ali da li samo zbog toga sto je - sad kao primjer, S.Arabija *** od drzave, i mi trebamo da se ugledamo na njih?

Citat:
Radna snaga...da, ali koja, za koje poslove, kog profila... godine su potrebne da Afganistance naucis jezik i upregnes u bilo sta smislenije od puke fizikalije... a njima fale strucnjaci, medicinske sestre, razne zanatlije, specijalisti... amaline mogu da nadju gde god hoces, i nisu bas potrebni ovakvi kakvi dolaze...


Vecina su iz Sirije. Da ti ne objasnjavam ko su i sta Sirijci, mislim da si i sam na ovoj temi spomenuo vidjevsi ih u Beogradu da su to sasvim normalni ljudi. Da ovo "normalni" ne objasnjavam, kasno je i pajki mi se.
Kod nekih zasigurno nece uspjeti ali kod vecine hoce, u to sam ubjedjen, tj. ubjedjen sam u to da Nijemci jednostavno znaju sta rade i kako.


Citat:
To je sve foliranje, niti je tu neko toliko human, niti je u tome uopste stvar... radi se o jednoj velikoj nesposobnosti, neorganizovanosti, uspavanosti i stihiji glavnih evropskih zemalja koji qrca ne znaju sta da rade, pa zato ispaljuju nebuloze o humanosti... sto kod mene izaziva vrhunac gadosti...


Ovo ti stoji, samo te "nebuloze o humanosti" uopste ne smatram nebulozama nego propagiranje humanistickih principa smatram jedinom mogucnosti da se dohaka toj "velikoj nesposobnosti, uspavanosti, itd."


Ponavljam, i ne znam po koji put, sva ova prica je samo pokusaj politicke desnice da izvuku iz svega ovoga sto vise profita i da guraju ono sto im ustvari i jest cilj, naime urusavanje instutucija EU (PA JEDNA FPÖ SE OTVORENO zalaze za istupanje Austrije iz EU! A sad bi oni kao trebali da mi brane Evropu, ma daj..branili bi oni, ali onu Evropu koja je u toku zadnjih 100 godina DVA PUTA sama sebe dovela skoro do unistenja).

Covjece, da sutra dodje 4.000.000 - slovima: CETIRI MILIONA izbjeglica, i da svi oni budu muslimani, postotak muslimana unutar EU bi porastao SAMO sa 4% na 5% -slovima, SA CETIRI NA CITAVIH PET POSTO. I to je onda "islamska invazija", je li?

Ne znam kakav ti je engleski ali veoma jasno i kratko opisano sve oko ove krize - izvor je UN

https://www.youtube.com/watch?v=RvOnXh3NN9w


Ne budimo djeca, ova hajka protiv muslimana, koja se vec desetak godina vodi od strane desnicarskih udruga, itekako podsjeca na paranoju i antisemitizam koji je Evropom vladao - pogotovo na njemackim govornim podrucjima i pogotovo od kraja 1. SR. pa naovamo. Znamo do cega je to dovelo. I sad bi neki, kao i na ovoj temi, da iscekuju upravo taj sceranio..ovaj jedan je vec spomeuo Dachau kao moguci smjestaj za izbjeglice, ali ne znaju kretencine da se danasnje stanje ne moze porediti sa tadasnjim i da bi to znacilo KRAJ...jebeni kraj danasnjice kakvu je mi poznajemo. Kataklizma za sve i potpuno urusavanje postojeceg sistema.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A rađanje mase muslimanske dječurlije ? A takijaš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:49 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
A rađanje mase muslimanske dječurlije ? A takijaš.



Pogledao video Bibcek. Izvor je UN i sve je fino objasnjeno, i jednostavno.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:50 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Jos jednom, video je na engleskom ali je titlovan na njemackom, tako da bi trebao biti dostupan svakome ovdje. Ili gotovo svakome.

https://www.youtube.com/watch?v=RvOnXh3NN9w

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Osvrnuo sam se na tvoje takijanje da nije islamska migracija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hajde se zakuni allahom da ne želiš sharia zakone u Europi ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 01:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Granica, jel Muhamamad prljava svinja i majmun ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 02:00 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Jebiga BBC, odgovorim ti na svako pitanje i primjedbu, postavim ti izvor, a ti se i ne osvrsces vec guras po svom.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 02:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
Inkognito je napisao/la:
Jbg,2 dana pokusavam da shvatim ovog granicara,dal stvarno pise ovo iz srca,il nas trola kao ponekad korisnik ili samo zajebava...Al izgleda da se sve svede na onu staru...kako je jajce postalo mudo :D


Koliko god da se trudio prodati drugu priču, gotovo iz svakog njegovog posta vrišti islam i oduševljenje ovim što se događa.Doduše, ne radi to na način na koji mu inače braća na internetu rade na ovakvim temema, mora mu se priznati da je puno suptilniji i podliji.

Priča o statistici povlačeći paralelu sa restoranom gdje je 80 švaba i 1 musliman, pokušavajući fašistima objasniti kako se ne radi o velikim brojevima.Dijelom točno, čak i da primi sve što je rekla, Njemačkoj to ne bi bio preveliki problem.No zato što ih može primiti, ne znači da treba i da hoće.

Jer, zamislimo 80 ljudi kako večera u restoranu i jedan musliman ulazi, ne prestaje naručivati i stalno njih traži da plate njegov račun.U pauzama između obroka ide od stola do stola, prijeti smrću i traži obraćenje na islam.Kako mu je stol blizu ženskog WCa, svako malo siluje nekoga tko prolazi, a svakih par sati postavi bombu ispod random stola. Ako mu se usudiš nešto reći, odmah budeš optužen za islamofobiju od ljudi koji sjede u kutu restorana u vlastitom separeu. Svako malo, majušni glasić u glavi mu kaže da to ne radi (to bi valjda trebalo oslikavati ove “umjerene” muslimane), no onaj veliki ipak prevagne i on nastavi po svome. Sve do jednom kada ostali gosti ne odluče potjerati ga iz restorana.

Jer primiti u svoje drušvo ljude koji iskonski mrze sve što predstavljaš i nadati se nekoj intergraciji, e to mogu samo budale.

Koliko god da je Njemačka (Merkelica) pojela *** pozivajući ih da dođu, jako mi je drago vidjeti reakcije običnih ljudi na sve ovo.Što se ovog drugog dijela tiče, koji radi grijeha svog naroda iz prošlosti ne vide što se događa i koji iskreno žele pomoći… biti će jako zanimljivo gledati njihove reakcije kada se “izbjeglice" smjeste i krenu u akciju, kada se smanje socijale…, ili što je vjerovatnije, kada krenu paliti i dizati u zrak stvari kada dođe vrijeme deportacije.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 02:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13040
Lokacija: Zagreb
Čini mi se da su imigranti na slovenskoj granici instrumentalizirani od strane slovenskih nevladinih udruga, pa i njihovih kolega s ove strane Sutle. Napisali su im transparente, ukazali im na prosvjede u obliku građanskog otpora i usmjerili ih na službene prijelaze koje je Slovenija zatvorila i pušta dva autobusa dnevno.

Nije mi jasno zašto to rade, umjesto da ih usmjere na pogodna mjesta za ilegalni prelazak granice. Čini mi se da ću se morati uključiti i migrantima printati karte s pogodnim prijelazima u blizini Harmice i Bregane. Jer ovo je mučenje i za Hrvatsku i za migrante.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 02:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 srp 2015, 02:07
Postovi: 131
Lokacija: Праведна ХБ
Zašto nitko na stvari ne gleda ovako;

1. Iskoristimo ovaj jadan lobi koji imamo u svijetu da uvjerimo Europu kako je imigrante najbolje nastaniti u Bosni jer u njoj već postoji vjerska infrastruktura, a navodno su ljudi naviknuti živjeti s drugim i drugačijima.

2. Hrvatska zatvori granice uz pomoć HB lobija, Slovenija i Mađarska također. U Srbiji Srbi popizde i stvori se ogromna islamofobija, imigranti se preplaše Srbije. Eto ih u BiH, nije nemoguć scenarij.

3. Nekoliko stotina tisuća imigranata u Bosni stvori kolaps, dogodi se par međureligijskih incidenata i stvore se tabori. Kršćanski i muslimanski. U međuvremenu, imigranti su ekonomski destabilizirali BiH te ona bankrotira.

4. Hrvati organiziraju prosvjed u Mostaru gdje dođe 400 000 HB Hrvata i 150 000 ispomoći iz Dalmacije i RH.

5. Imamo državu :D

_________________
„Da, Herceg-Bosna je hrvatska i po trećem pravu: po pravu pobjede hrvatskoga duha...”

...Antun Gustav Matoš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 03:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13040
Lokacija: Zagreb
Ili imaš Libanon i 25 godina rata. Sranje je upravo započelo izbjeglicama. Ne biti nerealan.

Naravno, nećemo spominjati da bilo kakva nestabilnost znači potpuni ekonomski slom zemalja u okruženju i još jače iseljavanje koje bi ovaj dio Europe pretvorio u demografsku pustinju.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 04:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 23:11
Postovi: 8195
Patak je napisao/la:
Zašto nitko na stvari ne gleda ovako;

1. Iskoristimo ovaj jadan lobi koji imamo u svijetu da uvjerimo Europu kako je imigrante najbolje nastaniti u Bosni jer u njoj već postoji vjerska infrastruktura, a navodno su ljudi naviknuti živjeti s drugim i drugačijima.

2. Hrvatska zatvori granice uz pomoć HB lobija, Slovenija i Mađarska također. U Srbiji Srbi popizde i stvori se ogromna islamofobija, imigranti se preplaše Srbije. Eto ih u BiH, nije nemoguć scenarij.

3. Nekoliko stotina tisuća imigranata u Bosni stvori kolaps, dogodi se par međureligijskih incidenata i stvore se tabori. Kršćanski i muslimanski. U međuvremenu, imigranti su ekonomski destabilizirali BiH te ona bankrotira.

4. Hrvati organiziraju prosvjed u Mostaru gdje dođe 400 000 HB Hrvata i 150 000 ispomoći iz Dalmacije i RH.

5. Imamo državu :D

Jednostavnije i jeftinije je pustiti Ratka na slobodu.Odose migranti preko Gruzije,Rusije i Ukrajine, drito u Poljsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 05:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 04:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Ali bi bili vojnici Alijine islamske armije i nacionalna manjina danas.


Voliš floskule nego se kruha najest.

Trebalo je 1991 forimirati jedno zapovjedništvo u Zagrebu i jednu vojsku - hrvatsku i za RH i za BiH - to je bio plan istinskih hrvatskih domoljuba i da je bogdo ostvaren sve bi bilo drugačije.

To je naš plan bio i ostao - i uvijek će ostati, tako da ne petljaš okolo.

Ma kakva nacionalna manjina na hrvatskom etničkom prostoru...

Citat:
Naprotiv, tamo gdje su dodrinaši vodili glavnu riječ, najgore su Hrvati prošli. Travnik i Bugojno najupečatljiviji su primjeri. Čuj bezobrazluka, da se niste branili od Harmije, bilo bi vas više danas.


Aj malo odvadi... Pričaš o 1993 i situaciji nakon što su Zagreb i Sarajevo i njihovi puleni na terenu usrali politiku ...
Kasno je to više kad se formiraju vjerske milicije i počme "obrana" ...

Nemate ni nacionalnu viziju ni strategiju ...
Narod koji ne ekspandira - ide unatrag. Nema sreće od zatvaranja i enklaviziranja Hrvata katolika u zapadnu Hercegovinu i šaku enklava u srednjoj Bosni ...

Stvari se moraju sagledavati na stoljeća, a ne na par godina i sljedeće izbore ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 06:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Old Fridolin je napisao/la:
Amidza je napisao/la:


Hajde Hans-Jurgen, ohani malo s sizofrenijom. A za tebe je kurva koja goda se ne yebe s tobom. Smjesan si. I ne, nisi Svabo, dzapa se zapinjes iz petnih zila. Dzaba Danke Dojcland, dzaba nacisticka puppet state ndh. Kada zagrmi, a zagrmiti ce jer nece svabo trpiti do vijeka. nagrabusiti ce te svi ausländeri. Pa ti pjevaj Danke Dojcland strini svojoj.

Tebi stavrno nisu sve koze na broju. Jesam li ja ikada rekao da sam svabo ili danke deutschland.
Iako uzgred imam njemacko drzavljanstvo.
A sto se tice slobode sexa itd, svi su svjedoci da se ja za to zalazem. Ljepo ste zabetonirali svoje picke a nase jebajete. Tako dizete cijenu picke na trzistu. Pustite i vi da mi vase jebajemi, a nemojte ih ubijati ako vas koja prevari ili spava sa nekim nemuslimanom.
I neka nose nesto razumno da znamo sta stoji ispod.



hahaha glede betoniranja pica to oni samo tako misle...
bas se takve najbolje gruhaju.. vjeruj

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 07:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25291
Lokacija: Heartbreak Hotel
granica je napisao/la:


Covjece, da sutra dodje 4.000.000 - slovima: CETIRI MILIONA izbjeglica, i da svi oni budu muslimani, postotak muslimana unutar EU bi porastao SAMO sa 4% na 5% -slovima, SA CETIRI NA CITAVIH PET POSTO. I to je onda "islamska invazija", je li?




:laugh

Hebo te led, ja sam mislio da je ovaj @granica samo provokator ali on je, ako ovo doista misli, potpuno lud čovjek.

Čuj to - što je to 4 milijuna... a majko Božja! :klanjam

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 08:00 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BBC je napisao/la:
Hajde se zakuni allahom da ne želiš sharia zakone u Europi ?


Zanimljivo, kojeg god to pitaš svi nastavljaju pričati o nečemu drugom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 08:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25291
Lokacija: Heartbreak Hotel
Btw, evo baš na radiju slušam da je Austrija zatvorila svoju granicu i da je Merkel naredila Hrvatskoj - ne propuštajte više! Što ćemo sad?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 08:15 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Bobovac je napisao/la:
Btw, evo baš na radiju slušam da je Austrija zatvorila svoju granicu i da je Merkel naredila Hrvatskoj - ne propuštajte više! Što ćemo sad?


Find your local arms dealer. Act normal, be ready. Always be ready...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 20:27
Postovi: 17401
Lokacija: יום טוב
nisam dobro ubrala, prebacila sam stanicu u pola rečenice...ali čini mi se da je netko spomenuo da Hrvatska mora zbrinuti 54.000 izbjeglica.

kud nestade onih 550 s početka?

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo, Majestic-12 [Bot], VUKsaJUGA i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO