HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 03 lis 2024, 03:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8426 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 338  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Francuzi skinuli rukavice. Policija uletila i uklonila camp pored UK tunela. Razmjestili ih po drugim legalnim kampovima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Majke ti smeća u Hrvatskoj.

slika




slika

Evo i u Njemackoj vec!

Bas su prljavi ti muslici... :(


























































































Samo sto su slike s festivala Rock im Park. :smijeh

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38327
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
granica je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ona je austrijski nacionalist koliko si i ti bošnjački. Sa bitnom razlikom da si ti očit islamski klerofašist.



Nego, ko je to po tebi "austrijski nacionalist"? Da nije mozda lik kojeg sam nekidan vidio na fejsbuku da kenja o izbjeglicama, s ogromnom austrijskom zastavom na profilnoj, a preziva se "Hrvat na madjarskom". Ono, Austrijanac od stoljeca sestog. :sega

Hocu reci, preziva se Horvath, a ne zna ni rici hrvatskog.

Sve skupa uglavnom vrlo smijesna i jadna skupina svakoraznog nepismenog olosha = biraci FPÖ.


Obrazovani zapadnjače jel to tvrdiš da su svi ovi što imaju prezime Horvath Hrvati?
Pa imaš u zapadnoj Bosni muslimane s prezimenom Hrvat šta su oni?

Baš zanimljivo, liberalni musliman vjeruje u krvnu naciju, tako si proziran, te priče možeš prodavati samo "pismenoj" raji poput sebe.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De odjebite seronju muslimanskog. Koristi vas za trolanje teme. Samo ignorirajte i svoje furajte.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:55 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
granica je napisao/la:


Nego, ko je to po tebi "austrijski nacionalist"? Da nije mozda lik kojeg sam nekidan vidio na fejsbuku da kenja o izbjeglicama, s ogromnom austrijskom zastavom na profilnoj, a preziva se "Hrvat na madjarskom". Ono, Austrijanac od stoljeca sestog. :sega

Hocu reci, preziva se Horvath, a ne zna ni rici hrvatskog.

Sve skupa uglavnom vrlo smijesna i jadna skupina svakoraznog nepismenog olosha = biraci FPÖ.


Obrazovani zapadnjače jel to tvrdiš da su svi ovi što imaju prezime Horvath Hrvati?
Pa imaš u zapadnoj Bosni muslimane s prezimenom Hrvat šta su oni?

Baš zanimljivo, liberalni musliman vjeruje u krvnu naciju, tako si proziran, te priče možeš prodavati samo "pismenoj" raji poput sebe.


Ne, naravno ne, imas i Hrvata koji se prezivaju Bosnjak, vec da se tip jednostavno zove "Hrvat", na madjarskom jeziku, a nije mu ni bilo poznato pa sam ga isprovaljivo ko budalu jer znam da takva seljacina misli da je "Austrijanac od ameba pa naovamo" (svi nacionalisti imaju prilicno slicna razmisljanja..turski su primjera radi ubijedjeni u to da su potomci neke vucice :sega )

Od mojih su svi Hrvati koji se prezivaju Horvat.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13041
Lokacija: Zagreb
Metemma je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Čini mi se da su imigranti na slovenskoj granici instrumentalizirani od strane slovenskih nevladinih udruga, pa i njihovih kolega s ove strane Sutle. Napisali su im transparente, ukazali im na prosvjede u obliku građanskog otpora i usmjerili ih na službene prijelaze koje je Slovenija zatvorila i pušta dva autobusa dnevno.

Nije mi jasno zašto to rade, umjesto da ih usmjere na pogodna mjesta za ilegalni prelazak granice. Čini mi se da ću se morati uključiti i migrantima printati karte s pogodnim prijelazima u blizini Harmice i Bregane. Jer ovo je mučenje i za Hrvatsku i za migrante.


170 stranica teme a ništa nisi naučio. Smartfounove svi imaju, fejsbuk grupu napravi! Čuj štampat...

Libtardi imaju svoju grupu s 12000, fašisti svoju s 20000, ne možemo se mi normalni s time nositi. A libtardima je očito cilj blokirati ih na prijelazima i iskoristiti njihovu muku za pritisak na Cerara.

I

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
The new law allows Hungary's army to use rubber bullets, tear gas and net guns to control migrants at its border.


Jezik koji svaki musliman najbolje razumije, jer su tako odgajani.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:57 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
De odjebite seronju muslimanskog. Koristi vas za trolanje teme. Samo ignorirajte i svoje furajte.



Bibcek, nemoj tako. Odgovorio sam na svaki ozbiljan post koji je bio upucen meni. Jedini si ti koji trola temu neprekidnim upadima tipa "muslicu, ne tekijaj" i slicnim uvredama tipa "muslimansko pseto", itd.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Hungary's parliament has passed a law authorising the deployment of the army and the soldiers' power to use non-lethal force as they confront the migration crisis.

Under the new legislation, the army is allowed to use rubber bullets, tear gas and grenades.

The measure, which was supported by Prime Minister Viktor Orban's centre-right party Fidesz, was passed with 151 votes to 12 against.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
volvoks je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

170 stranica teme a ništa nisi naučio. Smartfounove svi imaju, fejsbuk grupu napravi! Čuj štampat...

Libtardi imaju svoju grupu s 12000, fašisti svoju s 20000, ne možemo se mi normalni s time nositi. A libtardima je očito cilj blokirati ih na prijelazima i iskoristiti njihovu muku za pritisak na Cerara.

I


Pustite ih da se sukobe sa Slovencima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38327
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
granica je napisao/la:

Naravno da ne. Ali taj argument o beskucnicima dolazi upravo od ljudi koji su bliski desnicarskoj ideologiji jedne NSDAP koja je te beskucnike gushila po konclogorima. Ali ovdje zaista niko ne mora biti beskucnik, neki to rade i svjesno jer ne zele da ucestvuju u sistemu ovakvom kakav jeste..

Ono, nacisti zabrinuti za austrijske beskucnike i prava zena. :sega Pa zene su za naciste samo porodilje, da im dizu naZionalni natalitet, i nista drugo, dok su beskucnici za iste te niza rasa.

Covjece, toliko ste providni.


Pa u čemu je problem da dobiju tanjur riže?

A šta je žena u islamu, tvrdiš da žene u islamu imaju bolji položaj nego su imale Nijemice u Trećem Reichu?

Klasični islamski kolonizator nabija kompleks nacista kako bi pravdao svoje "pravo" na zauzimanje mjesta i uništenje domaćina "nacista".
Tako su i Europljani Maje, Anke, afrička plemena prikazivali kao ljudoždere.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8393
BBC je napisao/la:
Njemačka i austrijska vlada jučer izjavili da će vrlo rijetki dobiti azil. To je bio taj sastanak u Beču nedavno. I smanjit će socijale i benificije migrantima.
Bit će tu jakih razočaranja i frki. Stay tuned...


Kolika je ta socijala u Austriji?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38327
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
granica je napisao/la:

Ne, naravno ne, imas i Hrvata koji se prezivaju Bosnjak, vec da se tip jednostavno zove "Hrvat", na madjarskom jeziku, a nije mu ni bilo poznato pa sam ga isprovaljivo ko budalu jer znam da takva seljacina misli da je "Austrijanac od ameba pa naovamo" (svi nacionalisti imaju prilicno slicna razmisljanja..turski su primjera radi ubijedjeni u to da su potomci neke vucice :sega )

Od mojih su svi Hrvati koji se prezivaju Horvat.


Zanimljivo on kojemu su preci tu najmanje 500-600 godina nije Austrijanac i nema pravo na mišljenje iako su tvoji preci pretke toga istoga jataganom potjerali tamo u izbjeglice ali eto ti kao musliman koji je došao jučer možeš se praviti Austrijancem :ucelo
Čovjek se samo opravdano boji da ga opet neki muslima neće tjerati sabljom.

Jesi ti Bošnjak i musliman od ameba pa se toliko prsiš istim?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
i_jopet je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Njemačka i austrijska vlada jučer izjavili da će vrlo rijetki dobiti azil. To je bio taj sastanak u Beču nedavno. I smanjit će socijale i benificije migrantima.
Bit će tu jakih razočaranja i frki. Stay tuned...


Kolika je ta socijala u Austriji?


Nemam pojma. Ovi što štrajkuju i ne jedu traže 2000 €.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Eto ga krenulo neće ih stambeno zbrinjavati, plaćati tečaje jezika, stručno osposobljavati nek to rade ćafiri iz svog džepa mi ćemo velikodušno brinutu za vjerski život da ne skrenu previše iz duha islama i uljepšati Njemačku džamijama.



Vec je pocelo. Nesto dobrovoljno, nesto ce organizirati drzava.

Vorarlberger Studentinnen geben Flüchtlingen Deutsch-Nachhilfe

Studenti daju gratis kurseve njemackog jezika izbjeglicama

http://www.vol.at/vorarlberger-studenti ... fe/4461344



Dakle to je odgovornost koju nosi takozvana vecinska populacija.



Stalno spominjanje dzamija ustvari samo pokazuje da ti se argumenti u vezi izbjeglica svode na ono najpodlije i najprimitivnije sto je u covjeku, naime mrznju i zavist. S jedne strane ti je krivo sto ne mozes otici da sljakas za gazdu Kurta (tja, blesavi svabo daje tamo nekim muslicima azil dok mi arijevci sa zapadne strane Neretve ne smijemo..c..c..c..c) a s druge strane pokazujes da ti je glavni motiv ustvari ksenofobija i islamofobija.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Daramo, okani se trolanja. Koristi te kao budalu da temu usmjeri u drugom smjeru. Zar ćeš sebi dozvoliti da budeš gluplji od jednog Bošnjaka. Budi dobar i stavi koju novu vijest.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Merkel jučer izostavila prijetnje i ucjene i moli EU države da pomognu Njemačkoj. Sve to dođe na svoje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38327
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Musliću ja da hoću mogu sutra u "tvoju" Austriju kao čovjek i po pravilima s putovnicom i EU državljanstvom a ne silom i probijanjem granica i kršenjem desataka zakona zemlje u koju dolazim.

Vidi se da si tup, to plaća Njemačka zašto to ne potpomogne Arabija kad već može džamije hoće možda tamo učiti njemački?

Mi ovamo na Neretvi imamo dobre razloge za ksenofobiju i islamofobiju jer ne želimo opet zavezani kamenjem glumiti skakaće, dok je taj Švabo uživao taj isti islam je nas terorizirao.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:15 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
i_jopet je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Njemačka i austrijska vlada jučer izjavili da će vrlo rijetki dobiti azil. To je bio taj sastanak u Beču nedavno. I smanjit će socijale i benificije migrantima.
Bit će tu jakih razočaranja i frki. Stay tuned...


Kolika je ta socijala u Austriji?



Pitas lazova - koji pri tom zaista nema blage veze o cemu govori (u glavi mu je samo islam i dzamija), BBC vas fakat pravi budalama, dok sam ja par puta vec objasnio sve u vezi toga.

Ali evo detaljno:


Citat:
Na njemackom:
"Theoretisch könnten sich Asylsuchende auch in Privatunterkünften einmieten. Dann erhält die Familie einen monatlichen Mietzuschuss von 120 Euro pro Erwachsenen, unabhängig von der Anzahl an Kindern. Als Selbstversorger bekommt ein Erwachsener 200 Euro pro Monat, Kinder und Jugendliche jeweils 90 Euro. Damit sind Verpflegung, Hygieneprodukte und Dinge des täglichen Gebrauchs zu bezahlen. Dieses Geld muss für alle anfallenden Kosten inklusive Miete reichen."

Prevod na bosanskm/hrvatskom/srpskom:
"Ako azilant ne zivi u azilantskom centru vec u privatnom smjestaju onda azilantska porodica dobija 120 eura po odrasloj osobi za placanje kirije, nevezano za broj djece. Za samoizdrzavanje jedna odrasla osoba dobija 200 eura mjesecno, dok djeca i mladi dobijaju 90 eura mjesecno. Tim iznosom placaju ishranu, higijenske potrepstine i dnevne potrebe. Ovaj novac koji dobiju treba im biti dostatan za sve troskove, ukljucujuci i kiriju."



To je jednostavno zivotarenje i nista drugo.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:17 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Musliću ja da hoću mogu sutra u "tvoju" Austriju kao čovjek i po pravilima s putovnicom i EU državljanstvom a ne silom i probijanjem granica i kršenjem desataka zakona zemlje u koju dolazim.

Vidi se da si tup, to plaća Njemačka zašto to ne potpomogne Arabija kad već može džamije hoće možda tamo učiti njemački?

Mi ovamo na Neretvi imamo dobre razloge za ksenofobiju i islamofobiju jer ne želimo opet zavezani kamenjem glumiti skakaće, dok je taj Švabo uživao taj isti islam je nas terorizirao.



Dodji kod mene, naci cu ti posao na crno, dok se ne snadjes. Da se sprijateljimo na fejsbuku? :)

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad i malodobni mogu u zatvor.

Citat:
AUSTRIAN ASYLUM SEEKER JAILED FOR 12 MONTHS, PLANNED TO JOIN ISIS

austrian Reuters
by NICK HALLETT20 Sep 2015530
A Chechen woman based in the Austrian city of Graz has been sentenced to 12 months imprisonment for planning to join Islamic State fighters in Syria.

The woman and her family had fled to Austria to escape Chechnya’s civil war when she was four years old. Her family found work, and she was educated in Austrian system in Graz.

However, two years ago she became more religious and came into contact with a German radical who had converted to Islam several years before.

They decided to travel to Syria and get married there, with the man planning to join the terror group while the woman looked after their home.

She flew to Istanbul to meet him in March, from where they travelled to the city of Gaziantep. They then planned to take a taxi across the Syrian border, but were detained by police before they could leave the city.

The Graz court convicted her of associating with terrorists, with the prosecutor saying she had put her put her future family in the hands of the Islamic State terror group, The Local reports.

Two further Chechen girls will in court in Graz on Monday charged with assisting a terrorist organisation after they too planned to travel to Syria to marry Islamic State fighters.

The conviction comes as Austria struggles to deal with the large influx of migrants pouring over its borders.

Chancellor Werner Faymann said on Monday he was considering sending in the country’s army to help at the border, as migrants streamed into the small towns of Nickelsdorf and Heiligenkreuz, near the border with Hungary. In one day alone, some 14,000 people arrived at Nickelsdorf, which has a resident population of less than 2,000.

Austria, Slovakia, the Czech Republic and Germany have now all reinstated border controls due to the mass movement of migrants across the continent.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38327
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
BBC je napisao/la:
Daramo, okani se trolanja. Koristi te kao budalu da temu usmjeri u drugom smjeru. Zar ćeš sebi dozvoliti da budeš gluplji od jednog Bošnjaka. Budi dobar i stavi koju novu vijest.


Nema ja šta više razgovarati s "obrazovanim liberalom" čim počne spominjati zapadni vidi se da je ostao bez argumenata i da mu preostaje samo da tekbira na tipkovnicu kao i većina forumskih Bošnjaka.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Daj koju vijest iz medija iz regiJona. Trenutno pomalo pratim zapadne medije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:
Ali onda dolazi poznata prica "oni su primitivni, teroristi", itd..sto je naravno cista predrasuda jer sam i tu ukazao na cinjenicu da je samo tokom zadnjeg desetljeca najvise teroristickih napada pocinjeno od strane nacionalistickih organizacija tipa "Zwickauer Zelle", itd..ili prica po kojoj ti ljudi "istinski mrze zemlje u koje dolaze", sto je isto tako predrasuda i laz, pa pogledajmo samo snimke na kojima Sirijci skandiraju "Deutschland, Deutschland". Dakle na osnovu predrasuda se donose zakljucci da te ljude, ne samo ne treba primiti, vec i strpati u logore...onaj jedan spominje Ratka Mladica, itd..i onda to nije nacionalisticka furka, jel?


Zamoliti ću te da budeš toliko fin i dobar pa da napišeš o kojim se točno terorističkim napadima radi diljem Europe.
Nakon toga, ja ću biti toliko dobar pa ću priložiti listu napada u ime Islama, počinjenih od strane imigranata diljem Europe.
Onda možemo analizirati i pričati o % te koliko je tih terorističkih napada počinjeno u Europi od strane domaćih (koji su većina) i od strane muslimana imigranata (koji su manjina), te kakve su imali posljedice, žrtve i slično.

Moliti ću te da budeš iskren i pošten pa da ne stavljaš linkove na ulične tuče i pokoju razbijenu glavu, jer ako ćemo ići tom logikom, trebati će nam dani da ih pobrojimo.

Stoga, kao što si rekao, daj da vidim ta teroristička djela domaćih. :wink
granica je napisao/la:
DA li si i ti nacista kao i ona?

Fakat samo pitam, dakle ne provociram, jednostavno me interesuje.


Naravno, slobodan si pitati. Odgovor je ne. Naciste, isto kao i ustaše, četnike, vehabije... smatram dnom društva.
No, ako ti smatraš da je pričanje o:
1)problemu radikalnog islamizma u EU,
2)činjenici da se ovdje radi o imigrantima a ne o izbjeglicama od kojih 90% zaslužuje da dobije instant izgon iz zemlje
3)činjenici da 99% njih hoće samo u Njemačku ili Švedsku na socijalnu pomoć
...
fašizam ili nacizam, e, to je tvoj problem a ne moj.

granica je napisao/la:
To je jednostavno zivotarenje i nista drugo.


Objasni mi onda zašto je samo 1 osoba tražila azil u Hrvatskoj ako bježe od rata? Zašto nitko (osim par desetaka ljudi od desetaka tisuća), ne želi u Italiju, Grčku, Francusku?

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da se muslimanima Bošnjacima isplatilo to suludo etiketiranje ljudi i naroda, danas bi bili u najmanju ruku demokratični kao Belgija, a bogati kao Norveška. Ali nije, zato su šupak Europe jer lažu i pokvareni su.

Kažu da je definicija ludila ponavljanje istih grešaka i očekivanje drugačijeg rezultata. Sudeći po komentarima na Klislam i kako su Bošnjaci generalno ludi i nepismeni tu je to negdje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8426 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 338  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO