HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 12:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8296
BBC je napisao/la:
Njemačka i austrijska vlada jučer izjavili da će vrlo rijetki dobiti azil. To je bio taj sastanak u Beču nedavno. I smanjit će socijale i benificije migrantima.
Bit će tu jakih razočaranja i frki. Stay tuned...


Kolika je ta socijala u Austriji?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37101
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
granica je napisao/la:

Ne, naravno ne, imas i Hrvata koji se prezivaju Bosnjak, vec da se tip jednostavno zove "Hrvat", na madjarskom jeziku, a nije mu ni bilo poznato pa sam ga isprovaljivo ko budalu jer znam da takva seljacina misli da je "Austrijanac od ameba pa naovamo" (svi nacionalisti imaju prilicno slicna razmisljanja..turski su primjera radi ubijedjeni u to da su potomci neke vucice :sega )

Od mojih su svi Hrvati koji se prezivaju Horvat.


Zanimljivo on kojemu su preci tu najmanje 500-600 godina nije Austrijanac i nema pravo na mišljenje iako su tvoji preci pretke toga istoga jataganom potjerali tamo u izbjeglice ali eto ti kao musliman koji je došao jučer možeš se praviti Austrijancem :ucelo
Čovjek se samo opravdano boji da ga opet neki muslima neće tjerati sabljom.

Jesi ti Bošnjak i musliman od ameba pa se toliko prsiš istim?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
i_jopet je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Njemačka i austrijska vlada jučer izjavili da će vrlo rijetki dobiti azil. To je bio taj sastanak u Beču nedavno. I smanjit će socijale i benificije migrantima.
Bit će tu jakih razočaranja i frki. Stay tuned...


Kolika je ta socijala u Austriji?


Nemam pojma. Ovi što štrajkuju i ne jedu traže 2000 €.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Eto ga krenulo neće ih stambeno zbrinjavati, plaćati tečaje jezika, stručno osposobljavati nek to rade ćafiri iz svog džepa mi ćemo velikodušno brinutu za vjerski život da ne skrenu previše iz duha islama i uljepšati Njemačku džamijama.



Vec je pocelo. Nesto dobrovoljno, nesto ce organizirati drzava.

Vorarlberger Studentinnen geben Flüchtlingen Deutsch-Nachhilfe

Studenti daju gratis kurseve njemackog jezika izbjeglicama

http://www.vol.at/vorarlberger-studenti ... fe/4461344



Dakle to je odgovornost koju nosi takozvana vecinska populacija.



Stalno spominjanje dzamija ustvari samo pokazuje da ti se argumenti u vezi izbjeglica svode na ono najpodlije i najprimitivnije sto je u covjeku, naime mrznju i zavist. S jedne strane ti je krivo sto ne mozes otici da sljakas za gazdu Kurta (tja, blesavi svabo daje tamo nekim muslicima azil dok mi arijevci sa zapadne strane Neretve ne smijemo..c..c..c..c) a s druge strane pokazujes da ti je glavni motiv ustvari ksenofobija i islamofobija.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Daramo, okani se trolanja. Koristi te kao budalu da temu usmjeri u drugom smjeru. Zar ćeš sebi dozvoliti da budeš gluplji od jednog Bošnjaka. Budi dobar i stavi koju novu vijest.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Merkel jučer izostavila prijetnje i ucjene i moli EU države da pomognu Njemačkoj. Sve to dođe na svoje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37101
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Musliću ja da hoću mogu sutra u "tvoju" Austriju kao čovjek i po pravilima s putovnicom i EU državljanstvom a ne silom i probijanjem granica i kršenjem desataka zakona zemlje u koju dolazim.

Vidi se da si tup, to plaća Njemačka zašto to ne potpomogne Arabija kad već može džamije hoće možda tamo učiti njemački?

Mi ovamo na Neretvi imamo dobre razloge za ksenofobiju i islamofobiju jer ne želimo opet zavezani kamenjem glumiti skakaće, dok je taj Švabo uživao taj isti islam je nas terorizirao.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:15 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
i_jopet je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Njemačka i austrijska vlada jučer izjavili da će vrlo rijetki dobiti azil. To je bio taj sastanak u Beču nedavno. I smanjit će socijale i benificije migrantima.
Bit će tu jakih razočaranja i frki. Stay tuned...


Kolika je ta socijala u Austriji?



Pitas lazova - koji pri tom zaista nema blage veze o cemu govori (u glavi mu je samo islam i dzamija), BBC vas fakat pravi budalama, dok sam ja par puta vec objasnio sve u vezi toga.

Ali evo detaljno:


Citat:
Na njemackom:
"Theoretisch könnten sich Asylsuchende auch in Privatunterkünften einmieten. Dann erhält die Familie einen monatlichen Mietzuschuss von 120 Euro pro Erwachsenen, unabhängig von der Anzahl an Kindern. Als Selbstversorger bekommt ein Erwachsener 200 Euro pro Monat, Kinder und Jugendliche jeweils 90 Euro. Damit sind Verpflegung, Hygieneprodukte und Dinge des täglichen Gebrauchs zu bezahlen. Dieses Geld muss für alle anfallenden Kosten inklusive Miete reichen."

Prevod na bosanskm/hrvatskom/srpskom:
"Ako azilant ne zivi u azilantskom centru vec u privatnom smjestaju onda azilantska porodica dobija 120 eura po odrasloj osobi za placanje kirije, nevezano za broj djece. Za samoizdrzavanje jedna odrasla osoba dobija 200 eura mjesecno, dok djeca i mladi dobijaju 90 eura mjesecno. Tim iznosom placaju ishranu, higijenske potrepstine i dnevne potrebe. Ovaj novac koji dobiju treba im biti dostatan za sve troskove, ukljucujuci i kiriju."



To je jednostavno zivotarenje i nista drugo.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:17 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
daramo je napisao/la:
Musliću ja da hoću mogu sutra u "tvoju" Austriju kao čovjek i po pravilima s putovnicom i EU državljanstvom a ne silom i probijanjem granica i kršenjem desataka zakona zemlje u koju dolazim.

Vidi se da si tup, to plaća Njemačka zašto to ne potpomogne Arabija kad već može džamije hoće možda tamo učiti njemački?

Mi ovamo na Neretvi imamo dobre razloge za ksenofobiju i islamofobiju jer ne želimo opet zavezani kamenjem glumiti skakaće, dok je taj Švabo uživao taj isti islam je nas terorizirao.



Dodji kod mene, naci cu ti posao na crno, dok se ne snadjes. Da se sprijateljimo na fejsbuku? :)

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad i malodobni mogu u zatvor.

Citat:
AUSTRIAN ASYLUM SEEKER JAILED FOR 12 MONTHS, PLANNED TO JOIN ISIS

austrian Reuters
by NICK HALLETT20 Sep 2015530
A Chechen woman based in the Austrian city of Graz has been sentenced to 12 months imprisonment for planning to join Islamic State fighters in Syria.

The woman and her family had fled to Austria to escape Chechnya’s civil war when she was four years old. Her family found work, and she was educated in Austrian system in Graz.

However, two years ago she became more religious and came into contact with a German radical who had converted to Islam several years before.

They decided to travel to Syria and get married there, with the man planning to join the terror group while the woman looked after their home.

She flew to Istanbul to meet him in March, from where they travelled to the city of Gaziantep. They then planned to take a taxi across the Syrian border, but were detained by police before they could leave the city.

The Graz court convicted her of associating with terrorists, with the prosecutor saying she had put her put her future family in the hands of the Islamic State terror group, The Local reports.

Two further Chechen girls will in court in Graz on Monday charged with assisting a terrorist organisation after they too planned to travel to Syria to marry Islamic State fighters.

The conviction comes as Austria struggles to deal with the large influx of migrants pouring over its borders.

Chancellor Werner Faymann said on Monday he was considering sending in the country’s army to help at the border, as migrants streamed into the small towns of Nickelsdorf and Heiligenkreuz, near the border with Hungary. In one day alone, some 14,000 people arrived at Nickelsdorf, which has a resident population of less than 2,000.

Austria, Slovakia, the Czech Republic and Germany have now all reinstated border controls due to the mass movement of migrants across the continent.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37101
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
BBC je napisao/la:
Daramo, okani se trolanja. Koristi te kao budalu da temu usmjeri u drugom smjeru. Zar ćeš sebi dozvoliti da budeš gluplji od jednog Bošnjaka. Budi dobar i stavi koju novu vijest.


Nema ja šta više razgovarati s "obrazovanim liberalom" čim počne spominjati zapadni vidi se da je ostao bez argumenata i da mu preostaje samo da tekbira na tipkovnicu kao i većina forumskih Bošnjaka.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Daj koju vijest iz medija iz regiJona. Trenutno pomalo pratim zapadne medije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:
Ali onda dolazi poznata prica "oni su primitivni, teroristi", itd..sto je naravno cista predrasuda jer sam i tu ukazao na cinjenicu da je samo tokom zadnjeg desetljeca najvise teroristickih napada pocinjeno od strane nacionalistickih organizacija tipa "Zwickauer Zelle", itd..ili prica po kojoj ti ljudi "istinski mrze zemlje u koje dolaze", sto je isto tako predrasuda i laz, pa pogledajmo samo snimke na kojima Sirijci skandiraju "Deutschland, Deutschland". Dakle na osnovu predrasuda se donose zakljucci da te ljude, ne samo ne treba primiti, vec i strpati u logore...onaj jedan spominje Ratka Mladica, itd..i onda to nije nacionalisticka furka, jel?


Zamoliti ću te da budeš toliko fin i dobar pa da napišeš o kojim se točno terorističkim napadima radi diljem Europe.
Nakon toga, ja ću biti toliko dobar pa ću priložiti listu napada u ime Islama, počinjenih od strane imigranata diljem Europe.
Onda možemo analizirati i pričati o % te koliko je tih terorističkih napada počinjeno u Europi od strane domaćih (koji su većina) i od strane muslimana imigranata (koji su manjina), te kakve su imali posljedice, žrtve i slično.

Moliti ću te da budeš iskren i pošten pa da ne stavljaš linkove na ulične tuče i pokoju razbijenu glavu, jer ako ćemo ići tom logikom, trebati će nam dani da ih pobrojimo.

Stoga, kao što si rekao, daj da vidim ta teroristička djela domaćih. :wink
granica je napisao/la:
DA li si i ti nacista kao i ona?

Fakat samo pitam, dakle ne provociram, jednostavno me interesuje.


Naravno, slobodan si pitati. Odgovor je ne. Naciste, isto kao i ustaše, četnike, vehabije... smatram dnom društva.
No, ako ti smatraš da je pričanje o:
1)problemu radikalnog islamizma u EU,
2)činjenici da se ovdje radi o imigrantima a ne o izbjeglicama od kojih 90% zaslužuje da dobije instant izgon iz zemlje
3)činjenici da 99% njih hoće samo u Njemačku ili Švedsku na socijalnu pomoć
...
fašizam ili nacizam, e, to je tvoj problem a ne moj.

granica je napisao/la:
To je jednostavno zivotarenje i nista drugo.


Objasni mi onda zašto je samo 1 osoba tražila azil u Hrvatskoj ako bježe od rata? Zašto nitko (osim par desetaka ljudi od desetaka tisuća), ne želi u Italiju, Grčku, Francusku?

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da se muslimanima Bošnjacima isplatilo to suludo etiketiranje ljudi i naroda, danas bi bili u najmanju ruku demokratični kao Belgija, a bogati kao Norveška. Ali nije, zato su šupak Europe jer lažu i pokvareni su.

Kažu da je definicija ludila ponavljanje istih grešaka i očekivanje drugačijeg rezultata. Sudeći po komentarima na Klislam i kako su Bošnjaci generalno ludi i nepismeni tu je to negdje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:30 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
granica je napisao/la:
Ali onda dolazi poznata prica "oni su primitivni, teroristi", itd..sto je naravno cista predrasuda jer sam i tu ukazao na cinjenicu da je samo tokom zadnjeg desetljeca najvise teroristickih napada pocinjeno od strane nacionalistickih organizacija tipa "Zwickauer Zelle", itd..ili prica po kojoj ti ljudi "istinski mrze zemlje u koje dolaze", sto je isto tako predrasuda i laz, pa pogledajmo samo snimke na kojima Sirijci skandiraju "Deutschland, Deutschland". Dakle na osnovu predrasuda se donose zakljucci da te ljude, ne samo ne treba primiti, vec i strpati u logore...onaj jedan spominje Ratka Mladica, itd..i onda to nije nacionalisticka furka, jel?


Zamoliti ću te da budeš toliko fin i dobar pa da napišeš o kojim se točno terorističkim napadima radi diljem Europe.
Nakon toga, ja ću biti toliko dobar pa ću priložiti listu napada u ime Islama, počinjenih u ime islama.
Onda možemo analizirati koliko je tih terorističkih napada počinjeno u Europi od strane domaćih (koji su većina) i od strane muslimana imigranata (koji su manjina), te kakve su imali posljedice, žrtve i slično.

Moliti ću te da budeš iskren i pošten pa da ne stavljaš linkove na ulične tuče i pokoju razbijenu glavu, jer ako ćemo ići tom logikom, trebati će nam dani da ih pobrojimo.

Stoga, kao što si rekao, daj da vidim ta teroristička djela domaćih. :wink
granica je napisao/la:
DA li si i ti nacista kao i ona?

Fakat samo pitam, dakle ne provociram, jednostavno me interesuje.


Naravno, slobodan si pitati. Odgovor je ne. Naciste, isto kao i ustaše, četnike, vehabije... smatram dnom društva.
No, ako ti smatraš da je pričanje o:
1)problemu radikalnog islamizma u EU,
2)činjenici da se ovdje radi o imigrantima a ne o izbjeglicama od kojih 90% ne zaslužuje da dobije instant izgon iz zemlje
3)činjenici da 99% njih hoće samo u Njemačku ili Švedsku na socijalnu pomoć
...
fašizam ili nacizam, e, to je tvoj problem a ne moj.



Citat:
Zamoliti ću te da budeš toliko fin i dobar pa da napišeš o kojim se točno terorističkim napadima radi diljem Europe.
Nakon toga, ja ću biti toliko dobar pa ću priložiti listu napada u ime Islama, počinjenih u ime islama.
Onda možemo analizirati koliko je tih terorističkih napada počinjeno u Europi od strane domaćih (koji su većina) i od strane muslimana imigranata (koji su manjina), te kakve su imali posljedice, žrtve i slično.

Moliti ću te da budeš iskren i pošten pa da ne stavljaš linkove na ulične tuče i pokoju razbijenu glavu, jer ako ćemo ići tom logikom, trebati će nam dani da ih pobrojimo.


Skoncetrisimo se na Njemacku, inace cemo otici predaleko, a izbjeglice uglavnom i zele u BRD, ako se ne varam.

https://de.wikipedia.org/wiki/Nationals ... Untergrund

Ovdje su ti svi pobrojani (skonto sam da znas njemacki tako da ovo nebi trebalo biti problem).



Citat:
Naravno, slobodan si pitati. Odgovor je ne. Naciste, isto kao i ustaše, četnike, vehabije... smatram dnom društva.
No, ako ti smatraš da je pričanje o:
1)problemu radikalnog islamizma u EU,
2)činjenici da se ovdje radi o imigrantima a ne o izbjeglicama od kojih 90% ne zaslužuje da dobije instant izgon iz zemlje
3)činjenici da 99% njih hoće samo u Njemačku ili Švedsku na socijalnu pomoć


Dakle ti nisi, ali za nju, koju si koristio u smislu dokazivanja da je "postenim Austrijancima pukao film", priznajes valjda da jeste?

1.) Naravno da nije problem. Ali otvori temu pa pricaj o tome. Spominjanje islamizma s ciljem daljeg mrcvarenja ljudi koji su pobjeli od istog tog islamizma jednostavno ne pije vode.

2.) Cijenica? Odakle ti brojke? Pustimo prvo da ih BRD, u koju i idu, pobroje, pa da vide ko je odakle, ko zasluzuje azil a ko ne, itd. Masa tih ljudi dolazi iz izbjeglickih kampova u Turskoj, a znamo da je Turska primila oko 2 miliona izbjeglica. Nakon sto je skracena pomoc UNHCR-a za ishranu, ti ljudi su bukvalno bili primorani da napute kampove u potrazi za boljim zivotom. Kad vec vidis da moras ici, da se kuci tako brzo, a mozda i nikad, neces vratiti, onda je valjda logicno da ces pokusati otici tamo gdje mislis da si dobrodosao. Naravno, na je sporim da ce se tim izbjeglickim kolonama pristekati i oni koji s tim nemaju veze, ali za to je iskljucivo kriva uspavanost EU koja je mislila da ce sve to ostati u Turskoj a istovremno da mogu skratiti pomoc UNHCR-u koji dobrim dijelom prehranjuje izbjeglice u Jordanu, Turskoj, Libanu. PA U JEDNOM LIBANONU trecinu cjelokupnog stanovnistva trenutno cine izbjeglice...ko veli nece oni doci, a sad se pokazalo da ipak hoce.

3.) Sve vec objasnjeno, ne znam po koji put. Citaj jebiga.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
BBC je napisao/la:
Da se muslimanima Bošnjacima isplatilo to suludo etiketiranje ljudi i naroda, danas bi bili u najmanju ruku demokratični kao Belgija, a bogati kao Norveška. Ali nije, zato su šupak Europe jer lažu i pokvareni su.

Kažu da je definicija ludila ponavljanje istih grešaka i očekivanje drugačijeg rezultata. Sudeći po komentarima na Klislam i kako su Bošnjaci generalno ludi i nepismeni tu je to negdje.

Pa BBC, pa činjenica je da su ustaše pružile utočiste vehabijskom pokretu u BiH, a da Srbi godinama sjebaju BiH ekonomiju. Bošnjaci, pošto su manjinski narod, svom silom pokušavaju održati multikulti, tolerantnu sekularnu BiH na životu, ali nisu oni krivi pored toliko domaćih nacista, fašista i islamofoba.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:34 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Vidim dodao si, ili ja nisam vidio:

Citat:
Objasni mi onda zašto je samo 1 osoba tražila azil u Hrvatskoj ako bježe od rata? Zašto nitko (osim par desetaka ljudi od desetaka tisuća), ne želi u Italiju, Grčku, Francusku?


Pa zato sto nisu ni oni kreteni jebote. Sta ce u Hrvatskoj? Bi li ti bjezao u Hrvatsku?

Objasnio sam vec zasto Svedska, i slicno. Poptuno logicno.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37101
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
granica je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Musliću ja da hoću mogu sutra u "tvoju" Austriju kao čovjek i po pravilima s putovnicom i EU državljanstvom a ne silom i probijanjem granica i kršenjem desataka zakona zemlje u koju dolazim.

Vidi se da si tup, to plaća Njemačka zašto to ne potpomogne Arabija kad već može džamije hoće možda tamo učiti njemački?

Mi ovamo na Neretvi imamo dobre razloge za ksenofobiju i islamofobiju jer ne želimo opet zavezani kamenjem glumiti skakaće, dok je taj Švabo uživao taj isti islam je nas terorizirao.



Dodji kod mene, naci cu ti posao na crno, dok se ne snadjes. Da se sprijateljimo na fejsbuku? :)


Moj Hanse dok su moji bili po Njemačkoj tvoji nisi znali gdje je ista kao i ovi obrazovani što sad hrle u nju.
To ti pozovi Muju iz istočnog da ne bauštela na crno po mrskom zapadnom i obrađuju zemlju po škutoriji :evotigana

Malo se Haso zaigrao dok je išao na bauštelu u Zagrebu
Grafit na ulazu u rezidenciju Republike Austrije u Zagrebu

slika

Uglavno u Hrvatskoj mirnije, većinom sve raščišćeno i upućeno u Đermani.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Panika u srpskim medijima, naslovi vrište. Kako se raspoloženje brzo promijeni, poslije furanja da su flegme i da oni nemaju nikakvih problema.
Ministar im prijeti postavljanjem vojske na granicu. Doduše mađarsku. Bit će zanimljivo pratiti kako se nacija "nećeš meni konspiraciju uvaliti, ja to kužim " nosi sa svim tim.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sation je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Da se muslimanima Bošnjacima isplatilo to suludo etiketiranje ljudi i naroda, danas bi bili u najmanju ruku demokratični kao Belgija, a bogati kao Norveška. Ali nije, zato su šupak Europe jer lažu i pokvareni su.

Kažu da je definicija ludila ponavljanje istih grešaka i očekivanje drugačijeg rezultata. Sudeći po komentarima na Klislam i kako su Bošnjaci generalno ludi i nepismeni tu je to negdje.

Pa BBC, pa činjenica je da su ustaše pružile utočiste vehabijskom pokretu u BiH, a da Srbi godinama sjebaju BiH ekonomiju. Bošnjaci, pošto su manjinski narod, svom silom pokušavaju održati multikulti, tolerantnu sekularnu BiH na životu, ali nisu oni krivi pored toliko domaćih nacista, fašista i islamofoba.


Je, u pravu si. Da si to napisao na Klislam ja bih ti plus opalio. Volim ja takve bošnjačke patriJote, neka misle da su u pravu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37101
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ostojić ustvrdio kako će otvaranje Mađarsko - Srpske granice rasteretiti Hrvatsku i kako je to pobjeda "plana B"
A jesu im ga crveni uvalili, svaka čast.

Svi u EU spominju da će ih vraćati u točku ulaska u EU odnosno Srbiju, s Grčkom nemaju sporazum o reamisiji dok sa Srbijom imaju.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Ovi nasi poslije prva dva dana kaosa (koji su svi imali,a znamo zbog cega je kod nas nastao)
Sada kulerski sve rjesavaju

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
daramo je napisao/la:
Ostojić ustvrdio kako će otvaranje Mađarsko - Srpske granice rasteretiti Hrvatsku i kako je to pobjeda "plana B"
A jesu im ga crveni uvalili, svaka čast.

Svi u EU spominju da će ih vraćati u točku ulaska u EU odnosno Srbiju, s Grčkom nemaju sporazum o reamisiji dok sa Srbijom imaju.


Baš sam se pitao zašto Grčku izostavljaju. Imaju li takav ugovor sa Makedonijom ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
SUBOTICA - Ivanišević je pred početak skupa posvećenog ljudskim pravima izbeglica rekao novinarima da će Srbija primati nazad ljude na koje se odnosi readmisija, ali da se to ne odnosi na najveći deo izbeglica koji je ilegalno prešao iz Srbije u Mađarsku.

“Mi nikog nećemo da primimo.


:laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:
Skoncetrisimo se na Njemacku, inace cemo otici predaleko, a izbjeglice uglavnom i zele u BRD, ako se ne varam.
https://de.wikipedia.org/wiki/Nationals ... Untergrund
Ovdje su ti svi pobrojani (skonto sam da znas njemacki tako da ovo nebi trebalo biti problem).

Eh, nećemo se tako igrati ;)

Nisam te tražio za linkove na Wikipediu nego sam TEBE pitao da mi navedeš par tih napada.Pošto si očito dobro upućen u situaciju, ponavljam, ako ništa, barem mi navedi 5 najznačajnijih terorističkih napada u Europi počinjenih od strane domaćih u zadnjih 10 godina pa ću ja tebi, bez pomoći Wikipedie, dati 5 počinjenih u ime Islama.

granica je napisao/la:
Dakle ti nisi, ali za nju, koju si koristio u smislu dokazivanja da je "postenim Austrijancima pukao film", priznajes valjda da jeste?

1.) Naravno da nije problem. Ali otvori temu pa pricaj o tome. Spominjanje islamizma s ciljem daljeg mrcvarenja ljudi koji su pobjeli od istog tog islamizma jednostavno ne pije vode.

2.) Cijenica? Odakle ti brojke? Pustimo prvo da ih BRD, u koju i idu, pobroje, pa da vide ko je odakle, ko zasluzuje azil a ko ne, itd. Masa tih ljudi dolazi iz izbjeglickih kampova u Turskoj, a znamo da je Turska primila oko 2 miliona izbjeglica. Nakon sto je skracena pomoc UNHCR-a za ishranu, ti ljudi su bukvalno bili primorani da napute kampove u potrazi za boljim zivotom. Kad vec vidis da moras ici, da se kuci tako brzo, a mozda i nikad, neces vratiti, onda je valjda logicno da ces pokusati otici tamo gdje mislis da si dobrodosao. Naravno, na je sporim da ce se tim izbjeglickim kolonama pristekati i oni koji s tim nemaju veze, ali za to je iskljucivo kriva uspavanost EU koja je mislila da ce sve to ostati u Turskoj a istovremno da mogu skratiti pomoc UNHCR-u koji dobrim dijelom prehranjuje izbjeglice u Jordanu, Turskoj, Libanu. PA U JEDNOM LIBANONU trecinu cjelokupnog stanovnistva trenutno cine izbjeglice...ko veli nece oni doci, a sad se pokazalo da ipak hoce.

3.) Sve vec objasnjeno, ne znam po koji put. Citaj jebiga.



Za razliku od tebe, ja nemam vremena stalkati ljude po Facebooku. Ne, naravno da se neću složiti da je djevojka nacist bez kakvog kvalitetnijeg dokaza osim majice sa natpisom nacionalist.
Ako jest, moje mišljenje se zna, no jedna slika ti neće pomoći.

Nadalje:
1)Šaljivdžijo! Da te osobe stvarno bježe od islamizma, ne bi se po Europi gledalo ono što se gleda zadnjih nekoliko godina.Sada ćeš pitati "A što se to gleda", no, odgovor na to pitanje ćeš dobiti nakon liste terorističkih dijela počinjenih u Europi od strane domaćih.
2)Brojke su iznesene prije koji dan, sam BBC je već par puta napisao da je tek jedna od 5 izbjeglica iz Sirije.Statistika nacističkog Eurostata bato!
3)Tako sam i mislio.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO