HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 21 srp 2024, 02:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 11:03 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
Pa bijeli Evropljani se ne mogu riješiti imigracije dok ne počnu raditi više djece i učiti djecu da nije sramota raditi na benzinskoj pumpi ili kao čistačica. Nisu Muslimani natjerali Europljane da imaju 1 ili nijedno dijete, ali zato da je normalno imati 5 pasa ili mačaka. I da svi žele raditi gospodske poslove. Samo je pitanje koliko će biti imigranata i kojih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 11:39 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Pogospođili se zapadnjaci. Neće loše poslove. Opljačkali planetu.
Sada su ovi donji krenuli ka opljackanom. To je pravda i pravična preraspodela.
Uz logistiku nekih tajnih moćnih krugova koji žele da ih instrumentalizuju za svoj cilj.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 12:15 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
Da, evo neki dan priča Skandinavka da je platila 1000 eura zubara za mačku. Ali da ne idemo u Skandinaviju i u mojoj ulici u HR ima više pasa nego djece. Mislim volim ja pse, imao sam jednoga 10 godina, ali slobodnog u 1200 kvadrata, a ne 2 psa i mačku u stanu od 50 kvadrata. I onda su nam imigranti krivi za to, oni su samo vidjeli kako se dobro i lagodno živi pa rekli da i oni malo probaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dobro Safete, odmori sa ublehama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37073
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Danas se vjerovatno probija jubalarni broj od 100 000 imigranata koji su prošli kroz Hrvatsku.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svako malo naletim na kolumne nekih zapadnih tvrdokornih "ljevičara" koji kažu goodbye left.
Popizdili su na licemjerstvo zapadne ljevice i više ne mogu gledati kako ovi nikad ne spominju ljudska prava, prava žena i homoseksualaca u Iranu, Saudijskoj Arabiji, i ostatku muslimanskog svijeta i ližu guzice tim nakaradnim tipovima.

Spominju kako su ljevicu danas na zapadu oteli ekstremni Marksisti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 14:27 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
chat nick je napisao/la:
Bukvalno sva.Šta tebe zanima konkretno?
Jel te interesuje dali će Srbija napasti Hrvatsku?
Hoće.Aj sad idi spavaj.
Čim Šešelj izađe iz-farme.Odmah dolazimo.I to po mraku.A ti sad spavaš.Pa jel se tako brani domovina?
Evo ti.BBC budan.Na pričuvi.Eee slab si mi domobran.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25078
Lokacija: Heartbreak Hotel
Inače sve ove priče o nekakvom osvješćivanju Europljana, o buđenju desnice, jačanju nacionalnog duga... sve to potaknuto dolaskom migranata... bojim se da je sve to trla baba lan. Od kada ja znam za sebe, još od 1980-ih tako se govori a ništa od toga, naprotiv - Europljani postaju sve mekši i pičkastiji a broj migranata sve veći i veći. Europska desnica je prije 30 godina bila jača, mnogo brojnija i neusporedivo aktivnija, osobito u ovim zemljama o kojima ovih dana govorimo.
Izgleda da miks umrtvljuje otpor. Što više miješanja to manje snage za promjene.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne moraš brinuti. Ovih tupoglavaca bi moralo biti oko 70% da im Europljani predaju armije, tajne službe, policiju i ostalo. Uopće ih nema u vrhu tih institucija.
Da imaju nešto u glavi ne bi ih 20% Alavita držalo pod vlasti toliko godina.

Već mene brine nešto drugo. Moćnicima koji planiraju NWO se ne smije ni pod koju cijenu dogoditi da izgube Europu. A islam i muslimani su im divlji i nepouzdani kao tool. Polude i u svojim državama pa ne znaš što će uraditi, kamoli tek kad bi uspjeli Europu uzeti.
Sad kako misle zaustaviti širenje muslimana na vrijeme ? Da se zapitaš. Hoće li pivnice u München opet raditi.

Logika ovo govori:
- Oni su jako inteligentni i neće dozvoliti nikad da Europu izgube.
- Logika kaže da nema smisla ni da prave pizdarije u Europi samo radi obračuna sa muslimanima Europe. Onda ih nisu morali ni zvati na prvom mjestu.
- Ide li se na globalni, svjetski rat sa islamom i Bliskim Istokom ?
- Još uvijek su muslimani slabo naoružani i to nije moguće, osim ako ne dođe do hebene propagande.

Imaš 2 alternative u biti.
Ako je spontano ne postoje nikakvi moćnici koji to planiraju iz pozadine.
Ako je planirano morat će zaustaviti broj muslimana na jednom mjestu (i natalitet naravno). Kako to misle izvesti.

Inače bez obzira na izjave nekih utjecajnih osoba ne vjerujem nimalo u te teorije da to netko namjerno radi (samo) zbog ubijanja patriotizma i nacionalizma kod europskih naroda. Ako bi to bilo istina bio bi znak da su te osobe jako glupe (a nisu). Jer nema boljeg jačanja nacionalizma nego kad mu ubaciš stran i jako neprijateljski materijal u njegovo okruženje.

Mislim OK da je to neki novitet. To traje već 50 godina i ne postoji nikakva šansa da će muslimani i Europljani zavoljeti jedni druge i uskladiti mišljenja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 15:11 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Bobovac je napisao/la:
Inače sve ove priče o nekakvom osvješćivanju Europljana, o buđenju desnice, jačanju nacionalnog duga... sve to potaknuto dolaskom migranata... bojim se da je sve to trla baba lan. Od kada ja znam za sebe, još od 1980-ih tako se govori a ništa od toga, naprotiv - Europljani postaju sve mekši i pičkastiji a broj migranata sve veći i veći. Europska desnica je prije 30 godina bila jača, mnogo brojnija i neusporedivo aktivnija, osobito u ovim zemljama o kojima ovih dana govorimo.
Izgleda da miks umrtvljuje otpor. Što više miješanja to manje snage za promjene.


slika

Očekujemo uskoro i Kolibri diviziju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Melting pot daje glasove levacima. Zato ih uvlače. Razvodnjava autohtone.
Stvara se nova melez mutant nacija. Bez korena identiteta etnike podloge.
Laki za svaku manipulaciju. Kao stvoreni za korporativno upravljanje.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37073
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Projekt no nations u punom zamahu, znaju ljevičari da su ovo sve njihovi birači barem za onoliko dok ne budu mogli glasati za svoje zelene.

Evo još malo iskustava iz obećane zemlje
http://www.welt.de/politik/deutschland/ ... akler.html

"Jedna tzv. sirijska obitelj trazila iznajmiti stanu Njemackoj, ali kad je na dogovoreni termin dosla predstavnica iznajmljivaca interesenti stan nisu htjeli niti pogledati. Razlog: Ona je zena koja se cak drznula muskarce gledati ravno u oci.
Pokusaj rukovanja naravno da nije bio privacen.
Ako firma posalje muskarca oni su voljni stan pogledati i eventualnu uzeti u najam (stanarinu bude placala njemacka drzava, naravno)
Kad je posrednica taj dogodjaj objavila na Facebook-u, kasirala je oznaku "naci-drolja" sa prijetnjama smrcu. Od koga? od Nijemaca! Od onih koji na kolodvorima nose transparente "Refugees welcome!"

Inshallah!"

http://hr.n1info.com/a76278/Svijet/Svij ... troli.html

"Iskustvo nam pokazuje da se gotovo svaki dan na mnogim mjestima, nažalost, događaju jako ciljani i dobro pripremljeni nasilni sukobi s etničkim ili vjerskim motivima."

Njemačka policija uhitila je u utorak 15 azilanata zbog sumnje da su sudjelovali u tučnjavi u hostelu u Suhlu, u Turingiji na istoku zemlje, u kojoj je ozlijeđeno 11 ljudi.

Ministar unutarnjih poslova Thomas de Maiziere također je u četvrtak upozorio na nasilje u prihvatilištima za azilante.

"Bune se jer im se ne sviđa smještaj i prave probleme jer im se ne sviđa hrana. Tuku se", rekao je.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:09 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Zato je imigracija narocito jaka u SAD. Gde Meksikanci ilegalci podstaknuti od demokrata , lako dobijaju papire i njihova su glasacka baza.

Bus je verovatno zadnji Republikanac predsednik. Bice to jednopartijski sistem levicara, tj kvazi levicara.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Njemci najavili "Plan B". Dobro je, "malo" duže od Milanovića. Kažu da je ovako neodrživo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:18 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
To je cista politicka korupcija, parexelance na najvisem stupnju.

Kod nas se udomljavaju uhljebi, da bi njihove obitelji glasale za svoje dobrotvore i miljenike.


Evo Svedi , oce da uvedu 6 satni radni dan. Ko ce njih izdrzavati. Idu galopom ka slomu sistema.

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?y ... id=1046474

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To ne rade zbog zdravlja Šveđana već da uvale bar nešto migranata na radna mjesta da ih narod ne razapne. Socijalna utopija se mora podgrijavati na svaki moguć način.

Ali to neće popuniti državnu blagaju. Morat će se zaduživati u inozemstvu da pokriju troškove migranata.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Kaos u Hamburgu: Migranti se tukli željeznim šipkama, kamenjem, stolicama…
Autor: B.BiškoČetvrtak, 01. Listopad 2015. u 21:27
U Bergedorfu od ponedjeljka traju problemi s prihvatom izbjeglica koje su zbog loših uvjeta u jednom trenutku i štrajkale glađu.

Masovna tučnjava u kojoj je sudjelovalo oko 200 migranata iz Afganistana i Sirije dogodila se u srijedu uvečer u prihvatnom centru Bergedorf u Hamburgu, javlja Morgen Post.

Afganistanci i Sirijci tukli su se međusobno, a koristile su se čak i željezne šipke otrgnute od kreveta te stolice i kamenje, svjedoče vatrogasci koji su se zatekli na licu mjesta. Povod tučnjavi navodno je nesporazum oko korištenja tuševa. Pedesetak policajaca uspjelo je situaciju staviti pod kontrolu.

U Bergedorfu od ponedjeljka traju problemi s prihvatom izbjeglica koje su zbog loših uvjeta u jednom trenutku i štrajkale glađu.

Ova tučnjava posljednja je u nizu ekscesa u prihvatnim centrima za migrante. U ponedjeljak je policija u Baden Württembergu smirivala tenzije, a u nedjelju u Hessenu, kada se potuklo tristotinjak Albanaca i 70 Pakistanaca.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:27 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
Da, da ih na zavodu nebude previse, vec da sve "uposle". Bedasto, da steluju statistiku.
Uskoro moze biti i 5 sati, pa 4 sati radni dan, Posle toga BANKROT. I za vratove da se uhvate.

Ko mi u Sfrj, sto su experimentisali na nama, a danas na nakaznoj BiH. Zamorcici.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:36 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BBC je napisao/la:
Citat:
Kaos u Hamburgu: Migranti se tukli željeznim šipkama, kamenjem, stolicama…
Autor: B.BiškoČetvrtak, 01. Listopad 2015. u 21:27
U Bergedorfu od ponedjeljka traju problemi s prihvatom izbjeglica koje su zbog loših uvjeta u jednom trenutku i štrajkale glađu.

Masovna tučnjava u kojoj je sudjelovalo oko 200 migranata iz Afganistana i Sirije dogodila se u srijedu uvečer u prihvatnom centru Bergedorf u Hamburgu, javlja Morgen Post.

Afganistanci i Sirijci tukli su se međusobno, a koristile su se čak i željezne šipke otrgnute od kreveta te stolice i kamenje, svjedoče vatrogasci koji su se zatekli na licu mjesta. Povod tučnjavi navodno je nesporazum oko korištenja tuševa. Pedesetak policajaca uspjelo je situaciju staviti pod kontrolu.

U Bergedorfu od ponedjeljka traju problemi s prihvatom izbjeglica koje su zbog loših uvjeta u jednom trenutku i štrajkale glađu.

Ova tučnjava posljednja je u nizu ekscesa u prihvatnim centrima za migrante. U ponedjeljak je policija u Baden Württembergu smirivala tenzije, a u nedjelju u Hessenu, kada se potuklo tristotinjak Albanaca i 70 Pakistanaca.


Nemci treba da ih puste da završe posao do kraja, tako će se znati ko je među došljacima tata. I s kim se ne zajebava. Ovako će stalno biti neraščišćenih računa i nove materijalne štete, jer je upala panduracija i napravila fajront.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
KiM je napisao/la:
Da, da ih na zavodu nebude previse, vec da sve "uposle". Bedasto, da steluju statistiku.
Uskoro moze biti i 5 sati, pa 4 sati radni dan, Posle toga BANKROT. I za vratove da se uhvate.

Ko mi u Sfrj, sto su experimentisali na nama, a danas na nakaznoj BiH. Zamorcici.


To oni rade već odavno. Službena nezaposlenost 5%, stvarna oko 17%. Sve koje su država ili sindikati poslali na "ubijanje vremena" računaju kao zaposlene, iako nigdje ne rade.
Nisam siguran mislim čak da i studente računaju kao zaposlene jer skoro svi dižu sebi kredite za smještaj i studiranje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Njemački znanstvenik zabranio upotrebu svog softvera u zemljama koje ‘podržavaju samoubilačku politiku masovne imigracije’!
Autor: Marcel HoljevacPetak, 02. Listopad 2015. u 07:44
"Imigracija u moju zemlju šteti meni, šteti mojoj obitelji, šteti mom narodu. Tko god poziva imigrante u Europu i Njemačku i pruža im dobrodošlicu je moj neprijatelj,” kaže Gangolf Jobb u svojoj izjavi na svojim internet stranicama. "Imigracija nepotrebno odgađa kolaps kapitalizma, njegovu konačnu propast".

Gangolf Jobb, njemački znanstvenik i autor Treefindera, odlučio se suprotstaviti “samoubilačkoj imigracijskoj politici” Njemačke i Europe. Znanstvenicima koji rade u osam europskih država oduzeo je licencu za svoj bioinformatički softver, jer te zemlje dopuštaju prevelikom broju imigranata da prijeđu njihove granice. Od 1. listopada, znanstvenici u Njemačkoj, Austriji, Francuskoj, Nizozemskoj, Belgiji, Velikoj Britaniji, Švedskoj i Danskoj – “zemlje koje će biti domaćini većini izvaneuropskih imigranata” -neće moći koristiti program koji se zove Treefinder.

Jobb nije bilo tko. Treefinder je računalni program za rekonstrukciju baziranu na vjerojatnosti filogenetskih stabala iz molekularnih sekvenci. Ako vam nije posve jasno o čemu se radi, to je zato jer se radi o području koje je običnom čovjeku razumljivo koliko i subatomska fizika sudionicima Big Brothera. Gangolf Jobb, autor tog softvera, radio je kao istraživač na čuvenom Max-Planck-institutu za evolucijsku antropologiju u Leipzigu i izvorno je pušten u opticaj 2004. Treefinder je nenaplatni software, ali nanjovija licenca koja važi od danas zabranjuje njegovu upotrebu u većini zapadnoeuropskih država zbog njihove “genocidne i destruktivne imigracijske politike”.

Treefinder se koristi u stotinama znanstvenih radova za izgradnju filogenetskih stabala, a dijagrami koje generira pokazuju najvjerojatniji evolucijski odnos različitih vrsta. Iako ova promjena može biti smetnja za neke istraživače, program nije nezamjenjiv, reklo je nekoliko znanstvenika za ScienceInsider, koji je među ostalima pisao o ovom. Postoje alternativni programi online, ali ovo treba gledati prvenstveno kao čin pobune jednog člana znanstvene zajednice.

Jobb je još u veljači ove godine ukinuo licencu za istraživače u SAD, dakle uveo im sankcije: iako to njih SAD naročito povrijediti, zanimljivo je i inovativno kao vid pobune protiv određenih politika. “Moji razlozi za ovo su:

(1) Želim prosvjedovati protiv američkog imperijalizma, kojeg smatram uzrokom većine zala na planeti: ratova, tiranije, bijede, migracija.

(2) Želim prosvjedovati protiv tiranije EU, koja je većinom posljedica imperijalizma SAD.

(3) Želim iskazati svoju suverenost, nešto što bih volio češće vidjeti u znanosti i politici.

Posebno mi se ne dopada to što SAD i EU agresivno promiču način života koji je u sukobu s mojim načinom života. Ne dopada mi se poplava imigranata koju su prouzročili, i koji dolaze ovdje – kako bi zamijenili neprofitabilne Europljane poput mene.

Nakon toliko godina teškog rada na TREEFINDER-u, još uvijek za njega nisam dobio nikakav novac.

Naglašavam da ova promjena u licenci nije uperena protiv mojih kolega u SAD, već protiv male bogate elite koja zloupotrebljava moć zemlje kako bi vladala svijetom. SAD je naš najveći neprijatelj.” Usto je naveo kako je sabrao brojne linkove o tome. Neki su na engleskom. Na stranici s linkovima, zalaže se za ograničavanje privatnog vlasništva i eksproprijaciju bogatih. Pa iako u tom dijelu malo vuče na Matu Kapovića, iako su mu zaključci ponešto zbrzani i ad hoc, spekulativni, opažanja valja priznati i nisu loša.

A u ovom novom priopćenju Jobb navodi kako počev od 1. listopada 2015, zabranjuje upotrebu TREEFINDER softwarea u EU državama navedenim na početku ovog teksta. “Mogu to napraviti, jer je Treefinder moje osobno vlasništvo”, navodi.

“Razlog: Nisam više voljan svojim radom podržavati politički sustav u Europi i Njemačkoj, a znanost je dio tog sustava. Ne postoji stvarna demokracija, i ne slažem se s gotovo niti jednom politikom koja se provodi. Posebno se protivim imigracijskoj politici. Imigracija u moju zemlju šteti meni, šteti mojoj obitelji, šteti mom narodu. Tko god poziva imigrante u Europu i Njemačku i pruža im dobrodošlicu je moj neprijatelj,” navodi on na svojim stranicama. “Imigracija je u interesu velikih korporacija, ne u interesu naroda”, kaže on (zanimljivo, predsjednik Mercedes Benza je nekidan rekao kako je imigracija u interesu Njemaca, a slično tvrde i predsjednici drugih velikih korporacija). “Nisam protiv pomaganja izbjeglicama, ali oni moraju biti striktno odvojeni od nas Europljana, na neko određeno vrijeme dok se ne steknu uvjeti da ih se vrati kući, i ne smije ih se ovdje integrirati u društvo kao jeftinu radnu snagu i dodatne potrošače. Imigracija nepotrebno odgađa kolaps kapitalizma, njegovu konačnu propast. Što prije cijeli sistem propadne, to će šteta biti manja. U protivnom moguć je i građanski rat u Europi. Da ne spominjemo gubitak našeg gentskog i kulturnog naslijeđa.

Vrlo mala elita vrlo bogatih ljudi pokušava uspostaviti novi svjetski poredak, a znanstveni sustav se zloupotrebljava kako bi se promovirali ti ciljevi. Ja sam potlačen i onemogućeno mi je raditi kao znanstveniku, jer se moji tradicionalni stavovi i vrijednosti razlikuju od doktrine elite. Potlačen sam jer nisam spreman emigrirati, niti služiti. Jer inzistiram na svojoj slobodi. Zli starci vladaju svijetom.”

Ovo naravno nije prošlo bez reakcija znanstvene zajednice. Korbinian Strimmer, bioinformatičar s Imperial Collegea u London koji je 2004. dokumentirao principe rada Treefindera zajedno s Jobbom rekao je za ScienceInsider kako ga nije vidio deset godina, ograđujući se kako ga praktički zapravo niti ne poznaje. “Jobb je još prije slao groteskne mailove s rasističkim sloganima profesorima u Njemačkoj”, kaže Strimmer. “Njegova nova oštra kritika zemalja koje su domaćini izbjeglicama je nevjerojatna.”

Strimmer kaže da je Jobb radio na svom doktoratu znanosti na Max Planck Institutu za evolucijsku antropologiju pod profesorom Arndt von Haeselerom, koji je sad u Centru za integrativnu bioinformatiku u Beču. Jobb je kasnije prekinuo svoj doktorski studij i pridružio se Strimmerovoj grupi na godinu dana, kad su dokumentirali Treefinder. Radi li Jobb još igdje nije posve jasno. Na svom web siteu navodi kako “ne može raditi kao znanstvenik, jer se njegovi tradicionalni pogledi i vrijednosti kose s doktrinom elite”. Na pitanja koja su mu postavili iz časopisa ScienceInsider, odgovorio je kako nije ništa više rasist “od većine ljudi u Europi” i kako nema ništa protiv spašavanja izbjeglica i pomaganja izbjeglicama – ali smatra da ih treba vratiti odakle su došli čim se stanje smiri.

Masovno ograđivanje od Jobba u znanstvenim krugovima nije trebalo dugo čekati. Sandra Baldauf, biolog na sveučilištu Uppsala u politički korektnoj Švedskoj, smatra da “nemogućnost korištenja Treefindera neće biti prevelik gubitak ni za koga”. Ona je do sad koristila Treefinder “prvenstveno jer je radila s kolegom koji ga je dugo koristio, a koji je ionako otišao”, ali kaže kako kako bi prestala koristiti Treefinder iz principa “čak i ako bi to značilo da mora koristiti olovku i papir za izračune”. Druga znanstvenica, biolog Maria Nilsson-Janke iz Senckenberg Biodiversity and Climate Research Centre-a u Frankfurtu kaže kako su oni tek nakon e-maila od ScienceInsidera “Postali svjesni promjene u licenci i promjene u Jobbovom pogledu na svijet”. Nilsson-Janke kaže kako su već počeli tražiti, i pronašli, zamjenski software.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37073
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Petnaestogodišnji britanski mladić osuđen je u petak na sudu u Londonu na doživotnu kaznu maloljetničkog zatvoru zbog poticanja na terorizam, a minimalno će odslužiti pet godina zatvora.

Mladić, čiji identitet nije otkriven zbog dobi, u srpnju je priznao je da je putem e-maila 18-godišnjem Australcu poslao oko 3000 poruka kako bi ga nagovorio da izvrši napad u Melbourneu

Detektivi su u telefonu mladog Britanca pronašli gomile jezivih slika, a na zaslonu je bila fotografija džihadista IS-a. Australcu je predložio da upadne u nečiju kuću i stekne "iskustvo prvog odsijecanja glave". Postoje dokazi i da je pretraživao internet kako bi pronašao upute o izradi eksploziva i detonatora. Dvojica mladića su razmjenjivala i fotografije hladnog oružja, uključujući i repliku noža korištenog u filmovima o Rambu. Britanac je u poruci napisao da ima dršku koja je "savršena za probadanje grla".

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 17:00 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 10:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
daramo je napisao/la:
Petnaestogodišnji britanski mladić osuđen je u petak na sudu u Londonu na doživotnu kaznu maloljetničkog zatvoru zbog poticanja na terorizam, a minimalno će odslužiti pet godina zatvora.

Mladić, čiji identitet nije otkriven zbog dobi, u srpnju je priznao je da je putem e-maila 18-godišnjem Australcu poslao oko 3000 poruka kako bi ga nagovorio da izvrši napad u Melbourneu

Detektivi su u telefonu mladog Britanca pronašli gomile jezivih slika, a na zaslonu je bila fotografija džihadista IS-a. Australcu je predložio da upadne u nečiju kuću i stekne "iskustvo prvog odsijecanja glave". Postoje dokazi i da je pretraživao internet kako bi pronašao upute o izradi eksploziva i detonatora. Dvojica mladića su razmjenjivala i fotografije hladnog oružja, uključujući i repliku noža korištenog u filmovima o Rambu. Britanac je u poruci napisao da ima dršku koja je "savršena za probadanje grla".


Ljudi bacajte kuhinjske noževe, odno vrag šalu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37073
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Srbima naređeno da popisuju izbjeglice u Preševu, moguća promijena rute imigranata na Albaniju, Crnu Goru, BiH i Hrvatsku.

Oko dvadesetak kombija s više od 160 interventnih policajaca stiglo je u bazu u Platu, u blizini Dubrovnika, a njihov dolazak se povezuje s fizičkom obranom granice na jugu prema kojoj su se uputile izbjeglice iz Sirije, Afganistana i Iraka

Čini se kako je južna izbjeglička ruta postala aktualna jer se u Albaniji s namjerom da pređu granicu prema Crnoj Gori nalazi oko 2000 izbjeglica iz spomenutih zemalja.

Već je i crnogorska ministrica vanjskih poslova Zorica Kovačević izjavila da je Crna Gora spremna te da će prvi kamp za prihvat i transport izbjeglica do granice s Hrvatskom biti u mjestu Krenza.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 02 lis 2015, 17:07 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
https://www.youtube.com/watch?t=104&v=jqpVsQ3U3gE

Standard za 50 godina kad budu igrale ekipe iz Evrope. Najebali ste.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: pakovic i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO