HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 19:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 94 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Poenta je u tome da pravna država počne da funkciniše i da se kazne moraju pooštriti, i naravno kapaciteti zatvora.

Treba osnovati specijalni sud i specijalne zakone za huligane kao za organizovani kriminal jer ovo je već odavno akutna i hronična bolest društva , pa kad ih snime u svojim nedelima da ih isto veče ili sutradan po hitnom postupku osude na dugogodišnje kazne.

Klubove treba kažnjavati , ali jbg to kurca ne vredi jer i onako je to sve državna lova tj.finansiraju ološ iz naših džepova.

A još najvažnije privatizovati klubove i to na američki način , pa ako propadne Zvezda i Partizan tj.ako ih vlasnik ugasi , ko ih jebe i treba tako , jer fudbal će posotjati i bez ta dva udbaška i lopovska kluba.

E, ali onda će na severu i jugu na svakoj utakmici da viču "Vučiću ********!". A to će da uspori ekonomski razvoj Srbije...


Nek' viču slobodno , ali i za vređanje postoje kazne , tj.vređanje u ovom slučaju ********.
A kad se privatizuju klubovi , nijedan vlasni neće dozvoliti sebi luksuz da plaća kazne zbog idiota , i sasvim logično da će sami klubivi najviše učestvovati u reševanj problema huligana što do sada nije bio slučaj već naprotiv klubovi su bili uvek oni koji su štitili sve ono loše na tribinama i okolo.

Znaš ono kad cela hala urla i jebe mater nekome i viču klasične priče "Ubij zakolji šiptare,Hrvate,..." , pa onda čista politička propaganda tipa "Kosovo je Srbija" do psovanja majke igračimamržne spram ********,.... , i posle utakmice svi kažu od uprave do igrača da je atmosfera bila fantastična i navijači naš 12 ili 7 igrač.

Znači to je čisto ohrabrenje i takvo šta je nezamislivo u zapadnim zamljama da rade klubovi i igrači.
Ali ne samo klubov i iigrači već i mediji i država se nikako neće direktno da se suprostavi i da sve nazove pravim imenom , nego nešto izokola i upakovano osuđuju.

Jako me živcira kad neko kaže "Znaš,nisi svi navijači isti i nisu svi huligani" , e pa to je isti *** kad gledaš kad nekog šutiraju i boli te ***.

Neka "pravi navijači" bojkotuju utakmice pa će se tako znati ko je huligan a ko ne , jer ruku na srce pošto sam iz malog grada u Bojvodini znam da kad su derbiji sva ološ iz tog mog malog grada se skupi i de da nekome jebe mater tamo i da neštu sjebu.

Znači sva ološ iz Srbije i Beograda se skupi na tekmama , mali broj je normalnih , a i ti normalni uživaju u spektaklu huligana i svom onom ludilu.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:

Nek' viču slobodno

Predsenik vlade ne deli to mišljenje, zato im i povlađuje.

Ovo ostalo što si napisao se ne slažem ni oko čega sa tobom. Ljudi treba da imaju pravo da viču šta god hoće, inače bi živeli u neslobodi.

Ali kada krenu fizički da se obračunavaju, tu ih treba brutalno kažnjavati bez pardona. Nije problem da ljudi viču gluposti, problem je što lome glave jedni drugima i što lome tuđu imovinu. Zbog toga im treba jebati mater, a ne zbog parola i pesmi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35891
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
To je sloboda izražavanja, nek viču šta hoće ako nije poticanje na vjersko, rasno ili nacionalno nasilje, zna se dokle ide ta sloboda izražavanja.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
daramo je napisao/la:
To je sloboda izražavanja, nek viču šta hoće ako nije poticanje na vjersko, rasno ili nacionalno nasilje, zna se dokle ide ta sloboda izražavanja.

Sloboda izražavanja ne bi trebala da ima granice. Tek provođenje u praksu poziva na nasilje treba nemilosrdno kažnjavati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35891
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
ok ako je za tebe uredu da netko huče na crnce ili se dere ubij Srbina, Hrvata, šiptara i da je to sloboda izražavanja.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Nek' viču slobodno

Predsenik vlade ne deli to mišljenje, zato im i povlađuje.

Ovo ostalo što si napisao se ne slažem ni oko čega sa tobom. Ljudi treba da imaju pravo da viču šta god hoće, inače bi živeli u neslobodi.

Ali kada krenu fizički da se obračunavaju, tu ih treba brutalno kažnjavati bez pardona. Nije problem da ljudi viču gluposti, problem je što lome glave jedni drugima i što lome tuđu imovinu. Zbog toga im treba jebati mater, a ne zbog parola i pesmi.


Ma nemoj?? , odakle tebi to takvo tumačenje slobode govora?? , da to nije možda iz čuvene srpske "slobodarske tradicije"??

Ne može niko da koristi za svoju političku promociju nešto što nije predviđeno za političku promociju , ako mu je do političke promocije nek se kandiduje na izborima , nek najavi skup u gradu , nek lepi plakate , neka ima svoj medij pa nek urla do mile volje.

Stadion nije prćija političkih partija, crkve , nacionalizma,....već sportska stvar , ali izgleda da ti to ne znaš jer si navikao na ovakvo šta pa ni ne primećuješ ovaj duboki problem društva i potpuno odsustvo kapiranja štaj e sloboda govora i šta su ljudska prava.

Čuj nije problem što viču nego je problem što se lome glave?? , pa u tome i jeste problem jebo te konj, jer upravo je okidač za lomljenje glava vikanje i propaganda mržnje koja se ne kažnjava.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
daramo je napisao/la:
ok ako je za tebe uredu da netko huče na crnce ili se dere ubij Srbina, Hrvata, šiptara i da je to sloboda izražavanja.

Vikali ne vikali, ti ljudi to misle. Bolje ih je onda pustiti da viču da se zna ko su. Tako će policija mnogo lakše da ih prati i da spreči da naprave krivično delo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
daramo je napisao/la:
To je sloboda izražavanja, nek viču šta hoće ako nije poticanje na vjersko, rasno ili nacionalno nasilje, zna se dokle ide ta sloboda izražavanja.

Sloboda izražavanja ne bi trebala da ima granice. Tek provođenje u praksu poziva na nasilje treba nemilosrdno kažnjavati.


Znači ja mogu da idem ulicom i urlam ili da u tvojoj firmi idem od čoveka do čoveka i delim letke gde piše "Ubijte Karmela" , i kad te neko ubije , ja nisam kriv , jel??

Pa jbt gde ti je mozak?!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
daramo je napisao/la:
ok ako je za tebe uredu da netko huče na crnce ili se dere ubij Srbina, Hrvata, šiptara i da je to sloboda izražavanja.

Vikali ne vikali, ti ljudi to misle. Bolje ih je onda pustiti da viču da se zna ko su. Tako će policija mnogo lakše da ih prati i da spreči da naprave krivično delo.


Jbt ti si lud?!!!

Pa odakle im to što misle?? , palo sa nebesa u vidu grada i kiše na glavu?? , ili ipak im neko puni glavu propagandom po stadionima,medijima,...gde se širi mržnja??

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sloboda izražavanja ne bi trebala da ima granice. Tek provođenje u praksu poziva na nasilje treba nemilosrdno kažnjavati.


Znači ja mogu da idem ulicom i urlam ili da u tvojoj firmi idem od čoveka do čoveka i delim letke gde piše "Ubijte Karmela" , i kad te neko ubije , ja nisam kriv , jel??

Pa jbt gde ti je mozak?!

Kao prvo, to nije isto sa nacionalističkim pesmama na stadionima. A nacionalističkih pesama na fudbalskim stadionima ima u svim državama u kojima se igra fudbal. Osim u Nemačkoj, zbog istorijskih razloga.

Kao drugo, ne, ne bi bio kriv, kriv bi bio psihopata koji me je ubio. A ubio bi me i bez tvojih letaka, zato što je ubica i psihopata, a ne zato što ga je neko inspirisao na to. Jel bi me ti ubio da dobiješ letak u kojem piše da me treba ubiti?

Kada ljudi pevaju te gadosti, policija ih evidentira i to im pomaže da spreči kriminalne radnje koje oni zazivaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vikali ne vikali, ti ljudi to misle. Bolje ih je onda pustiti da viču da se zna ko su. Tako će policija mnogo lakše da ih prati i da spreči da naprave krivično delo.


Jbt ti si lud?!!!

Pa odakle im to što misle?? , palo sa nebesa u vidu grada i kiše na glavu?? , ili ipak im neko puni glavu propagandom po stadionima,medijima,...gde se širi mržnja??

A ti ćeš da im zabraniš da to misle i oni će te poslušati?

Taj problem treba prepustiti policiji, a ne praviti staljinističko društvo pa da se i poštenom svetu ograničava sloboda mišljenja i govora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Znači ja mogu da idem ulicom i urlam ili da u tvojoj firmi idem od čoveka do čoveka i delim letke gde piše "Ubijte Karmela" , i kad te neko ubije , ja nisam kriv , jel??

Pa jbt gde ti je mozak?!

Kao prvo, to nije isto sa nacionalističkim pesmama na stadionima. A nacionalističkih pesama na fudbalskim stadionima ima u svim državama u kojima se igra fudbal. Osim u Nemačkoj, zbog istorijskih razloga.

Kao drugo, ne, ne bi bio kriv, kriv bi bio psihopata koji me je ubio. A ubio bi me i bez tvojih letaka, zato što je ubica i psihopata, a ne zato što ga je neko inspirisao na to. Jel bi me ti ubio da dobiješ letak u kojem piše da me treba ubiti?

Kada ljudi pevaju te gadosti, policija ih evidentira i to im pomaže da spreči kriminalne radnje koje oni zazivaju.


Nema u svim državama Evrope već samo kod nas na Balkanu gde sve vrvi od mržnje.

Pa kako bi te ubio kad ne bi ni znao ko si a da nije čuo od mene , jesi li ti pri sebi??

Evo sad ja delim letke i urla ulicom "Pobijte Karmelovu porodicu" , i neko je pobije , jel bi po tebi ja ne bi bio kriv nego onaj koji psihopata koji je to ČUO OD MENE??

Zabranjivati govor mržnje i huškanje nije zbog mene ili tebe i većine normanih , već upravo zbog psihopata koji kad to čuju idu da ubijaju , jer vide da mogu i da imaju prođu čim se dopušta huškanje i mržnja od strane države ,i što većina ljudi ćuti o tome , ili kao ti smatra to slobodom govora.

Pa jel moguće da is tako plitak da ne kontaš , ili si prosto lud??

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Bome dobiše po pički. Mogli su ubiti ali sreća pa stali. Noževi su sranje i tu je samo pitanje sreće dal će onaj kojeg zarežeš ostati živ.

Srbi vole "pobede" vidim da su im mediji puni ovih snimaka a komentari ispod su nevjerojatni. Doduše ima i ljudi koji osuđuju ovo, treba biti realan.

Nego, meni nije jasno koji su to BBB koji putuju avionima? Ne znam ima li tih jeftinih aviona do Atene?

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kao prvo, to nije isto sa nacionalističkim pesmama na stadionima. A nacionalističkih pesama na fudbalskim stadionima ima u svim državama u kojima se igra fudbal. Osim u Nemačkoj, zbog istorijskih razloga.

Kao drugo, ne, ne bi bio kriv, kriv bi bio psihopata koji me je ubio. A ubio bi me i bez tvojih letaka, zato što je ubica i psihopata, a ne zato što ga je neko inspirisao na to. Jel bi me ti ubio da dobiješ letak u kojem piše da me treba ubiti?

Kada ljudi pevaju te gadosti, policija ih evidentira i to im pomaže da spreči kriminalne radnje koje oni zazivaju.


Nema u svim državama Evrope već samo kod nas na Balkanu gde sve vrvi od mržnje.

Pa kako bi te ubio kad ne bi ni znao ko si a da nije čuo od mene , jesi li ti pri sebi??

Evo sad ja delim letke i urla ulicom "Pobijte Karmelovu porodicu" , i neko je pobije , jel bi po tebi ja ne bi bio kriv nego onaj koji psihopata koji je to ČUO OD MENE??

Zabranjivati govor mržnje i huškanje nije zbog mene ili tebe i većine normanih , već upravo zbog psihopata koji kad to čuju idu da ubijaju , jer vide da mogu i da imaju prođu čim se dopušta huškanje i mržnja od strane države ,i što većina ljudi ćuti o tome , ili kao ti smatra to slobodom govora.

Pa jel moguće da is tako plitak da ne kontaš , ili si prosto lud??

Niko ne ubija zato što ga je neko nagnao na to, nego zato što je nenormalan čovek kojem je ubijanje ok stvar.

I kada je neko nekog u Srbiji ubio zato što je neko treći pozivao na njegovo ubistvo? Daj barem jedan primer.

Sloboda govora treba da bude apsolutna, iako i ti, a i država koju pljuješ misli drugačije. Po našem zakonu, ako pozivaš na nasilje nad nekim, odgovaraš krivično. Tako da ne razumem tvoje ogorčenje na državu, jer se država slaže sa tobom.

Treba se ugledati na Ameriku. Tamo je dozvoljeno i da budeš nacista, KKK i šta god hoćeš. Sve dok ne ugrožavaš tuđ život ili imovinu, seri šta hoćeš dokle god hoćeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Nema u svim državama Evrope već samo kod nas na Balkanu gde sve vrvi od mržnje.

Pa kako bi te ubio kad ne bi ni znao ko si a da nije čuo od mene , jesi li ti pri sebi??

Evo sad ja delim letke i urla ulicom "Pobijte Karmelovu porodicu" , i neko je pobije , jel bi po tebi ja ne bi bio kriv nego onaj koji psihopata koji je to ČUO OD MENE??

Zabranjivati govor mržnje i huškanje nije zbog mene ili tebe i većine normanih , već upravo zbog psihopata koji kad to čuju idu da ubijaju , jer vide da mogu i da imaju prođu čim se dopušta huškanje i mržnja od strane države ,i što većina ljudi ćuti o tome , ili kao ti smatra to slobodom govora.

Pa jel moguće da is tako plitak da ne kontaš , ili si prosto lud??

Niko ne ubija zato što ga je neko nagnao na to, nego zato što je nenormalan čovek kojem je ubijanje ok stvar.

I kada je neko nekog u Srbiji ubio zato što je neko treći pozivao na njegovo ubistvo? Daj barem jedan primer.

Sloboda govora treba da bude apsolutna, iako i ti, a i država koju pljuješ misli drugačije. Po našem zakonu, ako pozivaš na nasilje nad nekim, odgovaraš krivično. Tako da ne razumem tvoje ogorčenje na državu, jer se država slaže sa tobom.

Treba se ugledati na Ameriku. Tamo je dozvoljeno i da budeš nacista, KKK i šta god hoćeš. Sve dok ne ugrožavaš tuđ život ili imovinu, seri šta hoćeš dokle god hoćeš.


Pošalji mi na pp adresu tvoje porodice i tvojih prijatelja , jer sutra ću da pišem letke i urlam ulicama da se oni izmlate i noge im polome i to će trajati jako dugo vremena.

Slobodno mi pošalji jer nemaš se razloga bojati jer ti nasilnici uvek mlate i ubijaju svejedno jel neko poziva na mržnju i huška , jel da??

Jel za tebe postoji ono "Poziv na linč" , ili je to sloboda govora??

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Moraću se složiti s ludakom, neograničena sloboda govora ne treba da postoji. Govor mržnje ne može da donese ništa dobro.

Ma koliko, što bi rekla Sajsi MC, ekipa bila besna jer joj fali ljubavi.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Carmello Šešelj je napisao/la:

Treba se ugledati na Ameriku. Tamo je dozvoljeno i da budeš nacista, KKK i šta god hoćeš. Sve dok ne ugrožavaš tuđ život ili imovinu, seri šta hoćeš dokle god hoćeš.



Ja bih se složio. Pričati možeš ali nastrada li neko, pa makar šamar - kazne rigorozne. Za šamar dvije godine zatvora pa prema gore.

Jedino još nisam siguran koliko je naš narod pogodan za ovo. Amerikanci nisu toliko povodljivi, kod nas se dive tim govornicima i ovi ih znaju "napušiti".

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Niko ne ubija zato što ga je neko nagnao na to, nego zato što je nenormalan čovek kojem je ubijanje ok stvar.

I kada je neko nekog u Srbiji ubio zato što je neko treći pozivao na njegovo ubistvo? Daj barem jedan primer.

Sloboda govora treba da bude apsolutna, iako i ti, a i država koju pljuješ misli drugačije. Po našem zakonu, ako pozivaš na nasilje nad nekim, odgovaraš krivično. Tako da ne razumem tvoje ogorčenje na državu, jer se država slaže sa tobom.

Treba se ugledati na Ameriku. Tamo je dozvoljeno i da budeš nacista, KKK i šta god hoćeš. Sve dok ne ugrožavaš tuđ život ili imovinu, seri šta hoćeš dokle god hoćeš.


Pošalji mi na pp adresu tvoje porodice i tvojih prijatelja , jer sutra ću da pišem letke i urlam ulicama da se oni izmlate i noge im polome i to će trajati jako dugo vremena.

Slobodno mi pošalji jer nemaš se razloga bojati jer ti nasilnici uvek mlate i ubijaju svejedno jel neko poziva na mržnju i huška , jel da??

Jel za tebe postoji ono "Poziv na linč" , ili je to sloboda govora??

Izvrćeš stvari. Niko na stadionima ne poziva na ubijanje nekog Pere Perića ili Žike Lazića, nego na ubijanje Srba, Hrvata, Šiptara, Turaka itd... I to nije poziv na linč, to su šovinističke pesme i većina ljudi na ovim prostorima se slaže sa njima, koliko kod se to tebi ne sviđalo.

I to ne treba zabranjivati. Ne iz principijelnih, nego iz praktičnih razloga, jer mi ne živimo na planeti Moralni Princip, nego na planeti Zemlji, zato što ako to budeš zabranjivao, jedino što ćeš napraviti je kontraefekat. Tako su i komunisti 45 godina branili da ljudi kažu ono što misle, a ljudi su i tada mislili isto ono što se danas peva na stadionima, pa vidimo kako je to na kraju ispalo.

Izađi iz tog 1946. OZNA komesarskog tripa i razmišljaj kako realno rešiti probleme. Taj tvoj pristup zabrane idejnog skretanja je pokušan i propao je spektakularno. Ne možeš represijom da menjaš ljudima mišljenje. Represijom možeš samo da sprečavaš kriminal, a sloboda mišljenja i izražavanja ne sme da spada pod kriminal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
Moraću se složiti s ludakom, neograničena sloboda govora ne treba da postoji. Govor mržnje ne može da donese ništa dobro.

Ma koliko, što bi rekla Sajsi MC, ekipa bila besna jer joj fali ljubavi.

Bolje je kada ljudi mrze u sebi, a to ne kažu javno da se ne zna da mrze, dok ne dođe prilika da mogu da kažu javno, pa se onda ti iznenadiš kada vidiš šta stvarno misle....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Pošalji mi na pp adresu tvoje porodice i tvojih prijatelja , jer sutra ću da pišem letke i urlam ulicama da se oni izmlate i noge im polome i to će trajati jako dugo vremena.

Slobodno mi pošalji jer nemaš se razloga bojati jer ti nasilnici uvek mlate i ubijaju svejedno jel neko poziva na mržnju i huška , jel da??

Jel za tebe postoji ono "Poziv na linč" , ili je to sloboda govora??

Izvrćeš stvari. Niko na stadionima ne poziva na ubijanje nekog Pere Perića ili Žike Lazića, nego na ubijanje Srba, Hrvata, Šiptara, Turaka itd... I to nije poziv na linč, to su šovinističke pesme i većina ljudi na ovim prostorima se slaže sa njima, koliko kod se to tebi ne sviđalo.

I to ne treba zabranjivati. Ne iz principijelnih, nego iz praktičnih razloga, jer mi ne živimo na planeti Moralni Princip, nego na planeti Zemlji, zato što ako to budeš zabranjivao, jedino što ćeš napraviti je kontraefekat. Tako su i komunisti 45 godina branili da ljudi kažu ono što misle, a ljudi su i tada mislili isto ono što se danas peva na stadionima, pa vidimo kako je to na kraju ispalo.

Izađi iz tog 1946. OZNA komesarskog tripa i razmišljaj kako realno rešiti probleme. Taj tvoj pristup zabrane idejnog skretanja je pokušan i propao je spektakularno. Ne možeš represijom da menjaš ljudima mišljenje. Represijom možeš samo da sprečavaš kriminal, a sloboda mišljenja i izražavanja ne sme da spada pod kriminal.


Čuj tako misli većina?? , pa odakle im takvo mišljenje?? , jel palo sa nebesa ili je to takođe vikanjem i progandom uvaljeno u mozak ljudi??

Kod nas je bilo vagon prebijanja,proterivanja,ubijanja,... Šiptara,Hrvata,Muslimana,...a to je zbog toga što je dozvoljeno da se tako viče , jer mržnja i rat je počela na stadionima i na uličnim urlanjima gde se pozivan ubijanje i mržnju spram dotičnih naroda.

A ubijanje,proterivanje,maltretiranje,....se dešavalo i još se dešava.

E kako je to moguće?? , jel to huliganima i psihopatama tek tako palo napamet ili su bili ohrabreni ruljom koja urla , i državom koja na to ćuti i odobrava kao i oni koju to smatraju kao slobodu govora tj.ti??

Praviš se lud kad nije po tvojim leđima , ali kad bi neko pozvao na prebinanje i maltretiranje tvoje porodice , onda ne bi rekao da je to neki slučajni psihopata već da su krivi oni koji su huškali i pozivali na premlaćivanje tvoje porodice.

To nije poziv na linč nego obične šovinističke pesme?? , pa jebo te ti si totalno operisana osoba od logike i ikavog morala.

Neću da se više raspravljam sa tobom jer si ili lud ili teraš inat bez obizra što znaš da nis u pravu.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Izvrćeš stvari. Niko na stadionima ne poziva na ubijanje nekog Pere Perića ili Žike Lazića, nego na ubijanje Srba, Hrvata, Šiptara, Turaka itd... I to nije poziv na linč, to su šovinističke pesme i većina ljudi na ovim prostorima se slaže sa njima, koliko kod se to tebi ne sviđalo.

I to ne treba zabranjivati. Ne iz principijelnih, nego iz praktičnih razloga, jer mi ne živimo na planeti Moralni Princip, nego na planeti Zemlji, zato što ako to budeš zabranjivao, jedino što ćeš napraviti je kontraefekat. Tako su i komunisti 45 godina branili da ljudi kažu ono što misle, a ljudi su i tada mislili isto ono što se danas peva na stadionima, pa vidimo kako je to na kraju ispalo.

Izađi iz tog 1946. OZNA komesarskog tripa i razmišljaj kako realno rešiti probleme. Taj tvoj pristup zabrane idejnog skretanja je pokušan i propao je spektakularno. Ne možeš represijom da menjaš ljudima mišljenje. Represijom možeš samo da sprečavaš kriminal, a sloboda mišljenja i izražavanja ne sme da spada pod kriminal.


Čuj tako misli većina?? , pa odakle im takvo mišljenje?? , jel palo sa nebesa ili je to takođe vikanjem i progandom uvaljeno u mozak ljudi??

Kod nas je bilo vagon prebijanja,proterivanja,ubijanja,... Šiptara,Hrvata,Muslimana,...a to je zbog toga što je dozvoljeno da se tako viče , jer mržnja i rat je počela na stadionima i na uličnim urlanjima gde se pozivan ubijanje i mržnju spram dotičnih naroda.

A ubijanje,proterivanje,maltretiranje,....se dešavalo i još se dešava.

E kako je to moguće?? , jel to huliganima i psihopatama tek tako palo napamet ili su bili ohrabreni ruljom koja urla , i državom koja na to ćuti i odobrava kao i oni koju to smatraju kao slobodu govora tj.ti??

Praviš se lud kad nije po tvojim leđima , ali kad bi neko pozvao na prebinanje i maltretiranje tvoje porodice , onda ne bi rekao da je to neki slučajni psihopata već da su krivi oni koji su huškali i pozivali na premlaćivanje tvoje porodice.

To nije poziv na linč nego obične šovinističke pesme?? , pa jebo te ti si totalno operisana osoba od logike i ikavog morala.

Neću da se više raspravljam sa tobom jer si ili lud ili teraš inat bez obizra što znaš da nis u pravu.

Da, tako misli većina, i oduvek je tako mislila većina. Iako joj je 45 godina batinom uterivana u tikvu priča o bratstvu i jedinstvu i o zlu nacionalizma. Pa je onda na kraju to batinom potiskivano mišljenje izbilo na površinu mnogo gore nego da nije bilo batinom potiskivano.

I ti bi opet sad taj problem istom batinom rešavao. Ajnštajn je dao dobru definiciju o pokušavanju rešavanja problema istim načinom koji ranije nije uspeo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Moraću se složiti s ludakom, neograničena sloboda govora ne treba da postoji. Govor mržnje ne može da donese ništa dobro.

Ma koliko, što bi rekla Sajsi MC, ekipa bila besna jer joj fali ljubavi.

Bolje je kada ljudi mrze u sebi, a to ne kažu javno da se ne zna da mrze, dok ne dođe prilika da mogu da kažu javno, pa se onda ti iznenadiš kada vidiš šta stvarno misle....


Lažna dilema, ili to iskazuju javno ili misle tajno.

Ako je nešto društveno neprihvatljivo, nema potrebe ni da se dozvoli propagiranje svinjarija.
Da li će iste uspjeti da se iskorjene i iz srca i duša građana, drugo je pitanje, koje ne opravdava dozvolu govora mržnje.
Štaviše, verbalna agresija često stvara utisak dopuštenosti stvarne agresije. Kao, ma da, svi se mi pravimo da su Cigani ljudi, ali znamo šta stvarno mislimo...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 22:07 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
http://juznarepublika.com/2015/11/07/ka ... m-orlicem/

Oladite od huligana, vidite malo golu Kaju, kako se tesi sa pilence Orlovsko od 19 leta....
Kaja se kara i vara muza crnca sa golobradim Orlicem

(FOTO) KAJA SE PRAVDA MUŽU: Nije bilo seksa sa orlićem, ovo je samo drugarski
Katarina Ostojić Kaja, koja je prevarila svetski poznatog di-džeja Džuniora Džeka sa mladim fudbalerom Vukašinom Jovanovićem, ubeđuje svog supruga da su oni samo drugovi!
Informer 07. 11. 2015. 16:36
0


Informer

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:

Lažna dilema, ili to iskazuju javno ili misle tajno.

Ako je nešto društveno neprihvatljivo, nema potrebe ni da se dozvoli propagiranje svinjarija.
Da li će iste uspjeti da se iskorjene i iz srca i duša građana, drugo je pitanje, koje ne opravdava dozvolu govora mržnje.
Štaviše, verbalna agresija često stvara utisak dopuštenosti stvarne agresije. Kao, ma da, svi se mi pravimo da su Cigani ljudi, ali znamo šta stvarno mislimo...


Pustiti budale da seru budalaštine nije idealno, slažem se, ali kada kreneš da braniš iskazivanje mišljenja, to se nikada ne zaustavi samo tamo gde bi to možda bilo i opravdano. Vrlo lako može da dođe i do toga da izjava "Ja sam Srbin" bude okarakterisana kao govor mržnje, jer vređa ljude koji nisu Srbi, na primer.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ciganska sacekusa u Ateni
PostPostano: 07 stu 2015, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Čuj tako misli većina?? , pa odakle im takvo mišljenje?? , jel palo sa nebesa ili je to takođe vikanjem i progandom uvaljeno u mozak ljudi??

Kod nas je bilo vagon prebijanja,proterivanja,ubijanja,... Šiptara,Hrvata,Muslimana,...a to je zbog toga što je dozvoljeno da se tako viče , jer mržnja i rat je počela na stadionima i na uličnim urlanjima gde se pozivan ubijanje i mržnju spram dotičnih naroda.

A ubijanje,proterivanje,maltretiranje,....se dešavalo i još se dešava.

E kako je to moguće?? , jel to huliganima i psihopatama tek tako palo napamet ili su bili ohrabreni ruljom koja urla , i državom koja na to ćuti i odobrava kao i oni koju to smatraju kao slobodu govora tj.ti??

Praviš se lud kad nije po tvojim leđima , ali kad bi neko pozvao na prebinanje i maltretiranje tvoje porodice , onda ne bi rekao da je to neki slučajni psihopata već da su krivi oni koji su huškali i pozivali na premlaćivanje tvoje porodice.

To nije poziv na linč nego obične šovinističke pesme?? , pa jebo te ti si totalno operisana osoba od logike i ikavog morala.

Neću da se više raspravljam sa tobom jer si ili lud ili teraš inat bez obizra što znaš da nis u pravu.

Da, tako misli većina, i oduvek je tako mislila većina. Iako joj je 45 godina batinom uterivana u tikvu priča o bratstvu i jedinstvu i o zlu nacionalizma. Pa je onda na kraju to batinom potiskivano mišljenje izbilo na površinu mnogo gore nego da nije bilo batinom potiskivano.

I ti bi opet sad taj problem istom batinom rešavao. Ajnštajn je dao dobru definiciju o pokušavanju rešavanja problema istim načinom koji ranije nije uspeo.


Stvarno si glupi dečkonja iz još gluplje Srbije!! , i ta prosta činjenica nije ni govor mržnje niti treniranje slobode govora već prosto činjenica , čim ovako nešto možše napisati.

Jel ti kapiraš jebem te blesava da pozivanje na smrt i proganjenje celih naroda,političkih protivnika,novinara,drugačijih vernika,gejeva,žena,.....nije sloboda govora jer oni koji na to pozivaju bi tu istu slobodu govora UKINULI I TEBI,MENI I SVIM ONIM KOJI SE NE SLAŽU SA NJIMA čim ojačaju i dođu na vlast , jel sad kontaš jebem te blesava??

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 94 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO