HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 srp 2024, 14:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 06 sij 2016, 02:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
SLOVENIJA I HRVATSKA UVELE NOVA PRAVILA ZA MIGRANTE: U vozove neće moći sve izbeglice

U vozovima za migrante ne može se prevoziti više od 940 migranata i moraju da budu praćeni odgovarajućim spiskom imena, prezimena i zemalja iz kojih dolaze.

slika
slika

http://www.telegraf.rs/vesti/1933599-sl ... -izbeglice


:biceovodobro

Citat:
PRVI PUT U ŽIVOTU VIDIM SNEG, OVOGA NEMA U AFRICI: Migranti oduševljeni zimom u Srbiji!

- Grudve pravim čak i bez rukavica i nimalo mi ne smeta. Ne znam kako je ljudima u Srbiji, ali ja bih voleo da sneg stalno pada i da uvek bude ovako. U Africi nemamo sneg ni ovakvu zimu. Ovakav prizor vidim prvi put u životu - oduševljeno je ispričao jedan od izbeglica.

slika

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/19 ... m-u-srbiji


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 06 sij 2016, 03:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
Spain: Police throw Moroccan woman from wheelchair, leaving her on ground



Drolja loše glumi i izgrava bogalja, trebala je pandurka da joj nabije pendrek u njušku do grkljana :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 06 sij 2016, 03:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Bobovac je napisao/la:
Muslimanska bagra. To je samo početak.


Početak kraja nemačke i usrane eu :palacgore1

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 06 sij 2016, 03:20 
Offline

Pridružen/a: 18 ruj 2015, 20:38
Postovi: 152
:ninja ciganstura prljava ...svaka cast policiji!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 06 sij 2016, 10:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25066
Lokacija: Heartbreak Hotel
BahamutNS je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Muslimanska bagra. To je samo početak.


Početak kraja nemačke i usrane eu :palacgore1


Da, da. Čim propadne Njemačka i Europa. I kurva Amerika. I Arabija... I istatak pokvrene zemaljske kugle... Tada će Srbija procvjetati, gladni će postati siti, goli će biti obučeni, bosi obuveni, žedni že biti napojeni a nezaposleni zaposleni. Svi će biti sretni i deca cveća.

Em vam logiku vašu! :001_rolleyes

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 06 sij 2016, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 04:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Kairo 2014-Köln 2016
Skup ljudi/demonstracije
Zrtve: zene
Pocinitelji: Arapi

Koja slucajnost


Sjeverna Afrika - to je Sahara, divljaci po pustinji, plemena nomada kao u kamenom dobu.

Naši su iz BiH dosta radili po Libiji dok je bio Gadafi, pa radi se dosta i danas po Alžiru. Bilo je relativno sigurno, ali nije bilo 100 % sigurno.

Jedan prijatelj mog starog iz tvrtke Energoinvest je 80 i neke godine bio u Tripoliju sa ženom i naivno je ušao u područje van turističke zone u njihove ogromne pijace, gdje su beduini i ostali divljaci iz pustinja, jer je tamo sve upola jeftinije nego u turističkoj zoni. On je i prije išao tamo, ali u velikoj grupi naših radnika, pa je kontao je O.K.

Žena mu je prirodno plavuša, koja stjecajem okolnosti nije imala šal da pokrije glavu, al su oni kontali kratko će, da kupe poklon za kćerku, neki lančić, pa nema veze. Međutim masa ih je povukla prilično duboko u suk (pijacu), nije bilo natrag više, pa su prvo počeli da mu diraju ženu po kosi, pa drpaju po grudima i nekoj stvari, pa bogami i da čupaju odjeću... Sreća on je bio sportaš i džudista, malo tae-kwan-do, 130+ kila, pa je njih 5 - 6 nokautirao i dobio na vremenu dok ih policija nije spasila.Oni su njega površinski isjekli nožem po prsima i trbuhu u gužvi, ali nije ni vidio dok nije doma došao.
Da je bio sitniji i slabiji, jebali bi i njega i ženu i tko zna što bi se desilo dalje.

Sreća tad je bio Gadafi na vlasti, pa je policija uhitila nekoliko desetaka divljaka, i olešila od batina. Poslije je išao na prepoznavanje, toliko su bili krvavi, oko ponekom visi na licu, polomljenih ruku i nogu i natečeni da se čak njemu sažalilo, mada je policajac rekao da je to jedini način sa arapskom i crnačkom ruljom.

Sad više nema Gadafija - ubijaju i siluju po ulicama Libije svaki dan, eto im demokracije ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 06 sij 2016, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44023
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Graničar nikad ne razočara, kad misliš da ne može moralno potonuti niže, on suvereno potone još niže prema marijanskoj brazdi, u fanatičnoj obrani jedne anti-civilizacijske ideologije, i životinjskog čopora u nastrajima na slabije od njih.

Nadam se da ti lady karma neće obranu životinja vratiti time što će ti za par godina nekakav brat po vjeri na ovaj način ordinirati po kćerkici.

Ukoliko se to dogodi, neću likovati, nego ti pomoći sa starter packom za očeve željne pravde. Ti donesi već poslovične satare, kliješta, skalpele i čekiće, a ja ću ti gratis donijeti paketić akumulatorske kiseline, kaustične sode - uz ono najvažnije: koagulante i epi penove. Pa ćemo da partijamo.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 16:13 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3146750695

alahu akbar civilizacija


Sad vam je jasno protiv čega smo se borili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
70 % Sirijaca u Njemačkoj je bez ikakve škole. 90% Afganistanaca bez ikakvog obrazovanja. Službeni podaci.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 17:24 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ministry of Sound je napisao/la:
Graničar nikad ne razočara, kad misliš da ne može moralno potonuti niže, on suvereno potone još niže prema marijanskoj brazdi, u fanatičnoj obrani jedne anti-civilizacijske ideologije, i životinjskog čopora u nastrajima na slabije od njih.

Nadam se da ti lady karma neće obranu životinja vratiti time što će ti za par godina nekakav brat po vjeri na ovaj način ordinirati po kćerkici.

Ukoliko se to dogodi, neću likovati, nego ti pomoći sa starter packom za očeve željne pravde. Ti donesi već poslovične satare, kliješta, skalpele i čekiće, a ja ću ti gratis donijeti paketić akumulatorske kiseline, kaustične sode - uz ono najvažnije: koagulante i epi penove. Pa ćemo da partijamo.



Hajde probacemo jos jednom, obrises, obrises, nikom nista.

Logika kojoj se ja suprostavljam je ta da se akt par pojedinaca, ulicara, dovodi u kontekst sa cjelokupnom religijom, ili svim ljudima koji na ovaj ili onaj nacin dijele isto porijeklo s ovim smecem o kojem govorimo. I ti i ja vrlo dobro znamo da je desnici ovo leglo ko shaka na oko i da je njihovo negodovanje i suosjecanje ustvari najobicnija licemjerna furka.

Postavio sam sliku i komentar koji si obrisao jer na jednostavan ali sarkastican nacin objasnjava cemu se ja protivim.

slika

Prevod: Borimo se za sigurno drustvo - protjerajmo sve muskarce!


Objasnicu. Zasto sve muskarce? Pa zato sto su to uradili muskarci. Ti likovi su bili muskarci, isto kao sto su bili muslimani, i govori mrznje koje podrzavas na ovom forumu, ili koje tolerises u najmanju ruku, idu prema svim muslimanima. Po istoj toj logici bi mogli furati govor mrznje protiv svih muskaraca...

A to u vezi moje kcerke..sta da ti kazem..sam sam kriv jer sam ovdje par puta spomenuo da imam maloljetnu kcerku..ali nisam polazio od toga da ce se neko sluziti time samo da bi ga shukno sagovorniku, posto ni sam nikad ne bih. To sto se ja protivim desnicarskom sirenju mrznje i narusavanju socijalnog mira, a to je ono sto je najvrijednije u zapadnim drustvima, ne znaci da ne mislim da ovu stoku treba najostrije kazniti. Ali pickasta histerija i toboznje moralisanje koju fura desnica su jednostavno gadni. Shvatas li?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 18:26 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Meni oni liče na zombije iz World War Z.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 04:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3146750695
alahu akbar civilizacija
Sad vam je jasno protiv čega smo se borili.


Nemoj na "erende" kora boga ti ...

Borili ste se protiv BiH ni manje ni više od toga - leglo vam ko šaka na oko da je tamo bilo nekih muslimana, pa udri po "mudžahedinima". Ta naša jadna pobijena djeca, silovane žene i civili u 95 % slučajeva nisu znala ni što riječ "mudžahedin" znači, da dalje ne idem ...

Protiv čega ste se borili u RH ?

Zna Zapad istinu ne boj se ... i oni su ocijenili da ni približno nismo ekstremni da bi bili kao populacija neakvi islamski ekstremisti ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37057
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Svijet nije znao niti ga je zanimalo dok nije postao njegov problem?
Bistrik sami ste krivi mogli ste s Hrvatima stvoriti normalnu Federaciju, pravednu za sve, imati dobre odnose i podršku RH
Takva bi bila naprednija, možda i u EU kao i pola Cipra ali ne vama je zanimljiviji istok i islamski ekstremizam i terorizam.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 18:44 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
To su djeca ulice. Zamisli nesto u fazonu Kusturicinog Doma za Vjesanje. Mislim da to najbolje objasnjava. Cesto iz Kazablanke i slicnih gradova Sjeverne Afrike..Zivio sam dugo u gradu u kojem je svako malo bilo neko sranje. Bez roditelja su tu, dolaze maloljetni, obicno su prosli kroz sito i reseto a nisu navrsili ni osamnaestu godinu. U biti nema nikakve nade za veliku vecinu od te djece, omladinaca, pa i odraslih...malo kojeg mozes integrisati i vecinu protjeraju, ali se oni nekako opet vrate (zakonska regulacija je veoma kompleksna)...ili dodju novi.

Licno nikad nisam imo neki stres s njima, a nije da nisam imao i posla...to je neki polugangsta fazon, i moras znati kako da se odnosis prema njima, ali poznajem itekako ljude koji jesu imali stres..cesto ih vidim da furaju neke maloljetnice iz - obicno - donjih slojeva drustva, curice kojima je cool to sto su oni u tom fazonu u kojem jesu..sto su nafurani.."zajebani"..ustvari jesu zajebani..neke i zatrudne..i tako..vazda nadrogirani, jer se time i bave..

Ali ovo sto fura desnica je nafuravanje moba i nista drugo (nesto sto ustvari nije nista novo vec se radi o tome da se medijski eksploatisalo i zbog toga sto se za Novu G. okuplja masa ljudi pa tako raste i broj zakonskih prekrsaja u svakom smislu). Medijsko napumpavanje i izdrkavanje oko necega sto niti je novo, niti nesto posebno (jjer se ova vrsta seksualnih delikta desava i na drugim lokacijama tipa Oktoberfest i slicno).

No dobro..sacekajmo, neka se goni, vidjecemo kuda ce sve to odvesti..

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 18:45 
Offline

Pridružen/a: 18 ruj 2015, 20:38
Postovi: 152
slika
slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 18:47 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ili ono..naivni svabo, iz fine familije, na faksu, ljevicarsko odgojen, sve imo i nikad mu nista nije falilo, rat poznaje samo s TV-a kad je NATO bombardovo zlu Srbiju, ode da kupi trave kod tih likova..i ovi ga izrade, jebiga..i onda se on preokrene i pocne da mrzi strance...mislim..ono :D

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 18:50 
Offline

Pridružen/a: 18 ruj 2015, 20:38
Postovi: 152
Migranti u Germanistanu :

Da allah popravi stanje i pomogne islam i muslimane a unisti nevjernike ...
Prokleti bili allah vas unistio ...

https://www.facebook.com/alhayattv.net/ ... 105036051/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovo je samo početak. Moje osobne prognoze su da će vrlo brzo bodove za raj kod allaha skupljati klanjem ljudi po ulicama nožem. Kao i u Izraelu. Sve što se tamo događa, dogodi se i ostatku svijeta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inače jako pozitivna stvar je što urednici i vlasnici medija više nemaju nimalo volje sakrivati sve te pizdarije koje muslimani u Europi rade.
Vrijeme političke korektnosti je nepovratno iza nas. Još se grčevito bori u nekim glavama, ali muslimani generiraju toliko problema da će i ti pojedinci odustati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 19:38 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
daramo je napisao/la:
Svijet nije znao niti ga je zanimalo dok nije postao njegov problem?
Bistrik sami ste krivi mogli ste s Hrvatima stvoriti normalnu Federaciju, pravednu za sve, imati dobre odnose i podršku RH
Takva bi bila naprednija, možda i u EU kao i pola Cipra ali ne vama je zanimljiviji istok i islamski ekstremizam i terorizam.

Kako su mogli kad su to muslimani?
Ti,izvini,ko da si,ne znam,iz Japana pa ne znaš im mozak.Baba sa ustaškim kolačima je davno prošla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Granice.Da skratimo.Da ti kažem po srpski kratko i jasno.
Braniš ove ljudožderske divljake sa kojima deliš istu religiju i ništa više osim toga.
Zahvaljujući samo toj jednoj poveznici sve druge koje te povezuju samnom ili ne znam daramom,padaju u vodu.
Ti si jednostavno njihov.Pripadaš njima.Automatski si nama stranac.
Sva tvoja opravdanja su bespredmetna.Opšte je poznato da veliki deo islamskog življa u EU nije integrisan niti će ikad biti.Ovi sada što dolaze dolaze da izazovu rat u Evropi i ti to znaš ali kao i svaki musliman praviš se blesav iako ti je jasno da će vam se to na kraju obiti o glavu najblaže rečeno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Bistrik je napisao/la:
Citat:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3146750695
alahu akbar civilizacija
Sad vam je jasno protiv čega smo se borili.


Nemoj na "erende" kora boga ti ...

Borili ste se protiv BiH ni manje ni više od toga - leglo vam ko šaka na oko da je tamo bilo nekih muslimana, pa udri po "mudžahedinima". Ta naša jadna pobijena djeca, silovane žene i civili u 95 % slučajeva nisu znala ni što riječ "mudžahedin" znači, da dalje ne idem ...

Protiv čega ste se borili u RH ?

Zna Zapad istinu ne boj se ... i oni su ocijenili da ni približno nismo ekstremni da bi bili kao populacija neakvi islamski ekstremisti ...

Ma da jadni vi toliko ste jadni da bi opet ratovali protiv Srba.Da tačno zna Svet.O tome i pišu.Da je federacija bih zahvaljujući vama leglo terorizma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 07 sij 2016, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 18 ruj 2015, 20:38
Postovi: 152
Scandinavistan je napisao/la:
Migranti u Germanistanu :

Da allah popravi stanje i pomogne islam i muslimane a unisti nevjernike ...
Prokleti bili allah vas unistio ...

https://www.facebook.com/alhayattv.net/ ... 105036051/




Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO