HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 srp 2024, 00:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
granica je napisao/la:
Jok, najozbiljnije. Tad Tudjman nije bio poznat. Hajduk mi bilo simpa nekako a svi drugi su bili podjeljeni na Zvezdu i Partizan.

A ti, kao riba si sigurno gledala fudbal redovno i pratila...?


Gledam i sad i redovno pratim, Zvezdu bar.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
granica je napisao/la:
Hvala na objasnjenu, sad kontam. Mislio sam da su oni svi ustvari samo neka vrsta vanjske postaje izvornog kluba i kao takvi identicni po svim stavovima. Dakle ipak se oni (ti huligani, fan klubovi) svi dobro medjusobno "poznaju", tj. poznate su im relacije.

Vidim da vas je ono "Zvezdaši" zbunilo pa ste verovatno mislili na nekakve zavađene frakcije među navijačima beogradske Crvene Zvezde u Nemačkoj.
Ne, Roter Stern (Crvena Zvezda) iz Lajpciga je lokalni nemački klub a kafići i mesta gde se njihovi navijači okupljaju su bili pod napadom navijača nekih drugih klubova koji ne dele njihova opredelenja.



slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Hvala Aga, upravo tako - zbunilo me to Roter Stern.

Nego, kad smo vec kod tematike..mozda se neko kuzi u te relacije: Koji klubovi iz bivse SFRJ vaze kao ljevicarski a koji kao desnicarski i ima li te podjele kod nas uopste?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:04 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
granica je napisao/la:
Hvala Aga, upravo tako - zbunilo me to Roter Stern.

Nego, kad smo vec kod tematike..mozda se neko kuzi u te relacije: Koji klubovi iz bivse SFRJ vaze kao ljevicarski a koji kao desnicarski i ima li te podjele kod nas uopste?


U Srbiji je kao Zvezda srpski, a Partizan jugoslovenski klub, mada je to vremenom postalo manje vise isto, iako mislim da su zvezdasi ostali veći desničari. Ima i ona tvrdnja da je Zvezda jedan od pet stubova srpstva.
Levicarskog kluba nema.
Radovi navijači su navodno najekstremniji (tamo ima dosta skinsa i neonacista) i utakmice Rada i Novog Pazara su utakmice visokog rizika jer postoji veliko rivalstvo medju navijačima (United Force i Torcida Sandžak)

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ok, dakle Partizan je vise ulijevo...a kako je sa ostalim klubovima, Zeljo, Sarajevo? Dinamo, Hajduk?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
POSLE MASOVNOG SEKSUALNOG INCIDENTA: Rulja napala migrante u Kelnu

Migranti su navodno napadali žene, pljačkali ih, a bilo je i prijava silovanja, što je mogući uzrok ovog incidenta

slika

Grupa Pakistanaca i Sirijac napadnuti su u Kelnu, gde je i dalje velika tenzija zbog nasilja u novogodišnjoj noći za koje se okrivljuju imigranti, saopštila je danas policija.

Oko 20 ljudi je u nedelju napalo šest Pakistanaca, od kojih je dvoje primljeno u bolnicu, ali su ubrzo pušteni.

Jedan Sirijac je sinoć povređen u napadu pet osoba.

Policija i dalje istražuje da li su napadi bili rasno motivisani i da li su povezani s napadima uoči Nove godine, koji su izazvali veliko nezadovoljstvo i doveli u pitanje nemačku politiku “otvorenih vrata” u rešavanju izbegličke krize.

Policija u Kelnu saopštila je u nedelju da je zbog nasilja u novogodišnjoj noć́i podneto 516 prijava, a od tog broja oko 40 odsto odnosi se na seksualne napade. Tada su navodno imigranti napadali žene, pljačkali ih, a bilo je i prijava silovanja.

http://www.telegraf.rs/vesti/1944065-po ... te-u-kelnu

ISKAKALI IZ VOZA, PA BEŽALI: Policija uhvatila 20 izbeglica u Hrvatskoj

Ovo je drugi pokušaj izbeglica da napuste zvaničnu rutu prolaska kroz Hrvatsku

slika

Oko dvadeset izbeglica iskočilo je jutros iz voza koji ih je prevozio ka Slavonskom Brodu, ali su brzom intervencijom policije uhvaćeni i usmereni u tranzitni centar.

Incident se dogodio oko 8:30 sati, potvrdila je za Hinu portparol Policijske uprave brodsko-posavske Kata Nujić.

Prema podacima policije, tokom bega izbeglica na području Slavonskog Brodu nisu zabeleženi drugi incidenti.

Podseća se da je to drugi pokušaj izbeglica da napuste zvaničnu rutu prolaska kroz Hrvatsku. Prvi put, neposredno nakon otvaranja tranzitnog centra u Slavonskom Brodu, jedna grupa je preskočila ogradu centra, ali ih je policija odmah vratila.

http://www.telegraf.rs/vesti/1944407-is ... -hrvatskoj


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:18 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
granica je napisao/la:
Ok, dakle Partizan je vise ulijevo...a kako je sa ostalim klubovima, Zeljo, Sarajevo? Dinamo, Hajduk?


Pa kada su ti glavne legende Fadil Vokrri i Stjepan Bobek ne možeš mnogo udesno. :zubati

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 17:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Citat:
U NEMAČKOJ DIVLJA ULIČNI RAT: Huligani palili kuće i restorane, uhapšeno 100 osoba (VIDEO) (+18)

http://www.telegraf.rs/vesti/1945683-u- ... soba-video


:biceovodobro

Citat:
Nemačka ovako neće uspeti!

Zbog svoje izbegličke politike, Nemačka je na ivici vanrednog stanja, smatra Folker Vagener

slika

Dani haosa u Nemačkoj. Prošlog leta počeli smo da eksperimentišemo i sada smo svedoci prave vulkanske erupcije u izbegličkoj politici. Nemačka je na ivici vanrednog stanja, smatra Folker Vagener.

Sve je duži spisak grehova nemačke izbegličke politike. Ako je početak prihvatanja izbeglica proteklog leta, zasnovan na visoko-moralnom načelu da se ljudima čini dobro, u sebi imao nešto plemenito, u političkom Berlinu sada vlada panika. Sve stranke u Bundestagu, pa tako i Zeleni, unisono traže „oštar odgovor pravne države“, govore o progonu napadača i pooštravanju zakona. Pri tome najveći deo kazni neće moći da se realizuje jer zbog podele vlasti na izvršnu, zakonodavnu i sudsku, nijedan sudija neće dozvoliti političarima da mu govore šta bi trebalo da radi. A progona iz zemlje nema bez prethodne sudske odluke.

Osnovni problem je to što je nemačka vlada odustala od kontrole nemačkih granica. I dalje svakoga dana nekoliko hiljada ljudi ulazi u zemlja, a da ih niko ne registruje, niti pita odakle zapravo dolaze.

slika

Ne znamo ko je sve među nama

Uz to, nemačka vlada očigledno potpuno zatvara oči pred pitanjem da li bi među više od milion pridošlica mogli da budu i teroristi. Nju podržava većina dobronamernih multi-kulti apologeta u medijima i političkom establišmentu. U poslednjem trenutku osujećeni atentat u Parizu koji je želeo da izvede jedan simpatizer IS, baca svetlo pre svega je jedno: mi ne znamo koga sve imamo u našoj zemlji. Taj islamista boravio je jedno vreme u izbegličkom domu u Severnoj Rajni Vestfaliji, bio je čak i u nemačkom zatvoru. Žonglirao je sa sedam različitih identiteta, a da mi to nismo znali.

I poslednjem multi-kulti romantičaru mora da bude jasno da masovni priliv mladih muškaraca iz arapskog sveta, kao i iz Severne Afrike, ugrožava unutrašnji mir u Nemačkoj – ne zbog toga što se svi paušalno osuđuju i što su generalno pod sumnjom da su kriminalci ili teroristi, već zato što toliki broj pridošlica samo pogoršava situaciju sa ionako delimično propalom integracijom prethodnih migranata. Minus i minus daju plus samo u matematici.

Mi smo sada u sred političko-emocionalnih „klimatskih promena“. Raspoloženje u Nemačkoj se menja – i to veoma brzo. Osećanje da su prevareni, truje ionako nimalo dobro raspoloženje ljudi na ulicama, u gradskim upravama i zvaničnom Berlinu. Gole činjenice se preokreću ili prećutkuju i to ne samo u Kelnu, već i na drugim mestima. Deviza glasi: samo nemoj da povezuješ masovne kriminalne i seksističke napade do kojih je došlo u Kelnu, sa izbegličkom politikom nemačke vlade. Jedna stvar je, međutim, potpuno jasna: strah da bi neko mogao da deluje kao da je neprijateljski raspoložen prema strancima, bio je veći od brige zbog gubitka kontrole nad državom. Mustra ponašanja neprestano je bila ista: nije moglo da se desi ono što se nije smelo da se desi!

slika

Preveliki zalogaj za prvake sveta u redu i disciplini

Kelnska novogodišnja noć dokaz je još jednog problema. Upravo mi Nemci, prvaci sveta u redu i kontroli, zakazali smo, i to na grandiozan način, upravo kada je reč o organizaciji. Posmatrači nemačkih dana haosa sa Balkana u neverici trljaju oči: nema kontrole na granicama, nema registracije izbeglica, na stotine hiljada zahteva za azil se ne rešava. Ali tu je zato dobra volja – i naivna nada da će ipak sve nekako dobro da se završi.

Odavno je jasno da nešto mora da se dogodi. Ministar Miler iznosi srednjoročne prognoze o dolasku osam do deset miliona izbeglica. On to dobro zna jer on je na čelu Ministarstva za razvoj i ima u vidu ljude iz Afrike i Azije koje sede na već spakovanim koferima i samo čekaju da dođu. Politički koncept za rešenje izbegličkog pitanja na nivou Evropske unije je nezamisliv. Tu vlada princip zatvorenih vrata. Niko neće da nam pomogne, bez obzira da li je to Poljska, Velika Britanija, Francuska ili Mađarska. Sa izbeglicama ćemo mi sami morati da izađemo na kraj, a to počinje tako što ćemo konačno morati da budemo iskreni jedni prema drugima. Mi ne možemo da izađemo na kraj sa tim, ako ne zakočimo voz. Moramo da odlučimo da li želimo da spasemo Šengen kao princip otvorenih granica, ili želimo da uvedemo naš, nemački, individualni, do sada nikada u praksi primenjeni princip dobijanja azila. Jedno i drugo – ne ide.

http://www.telegraf.rs/vesti/1945668-ne ... ece-uspeti


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A tek je počelo. Nisu još nijedan do kraja proveden teroristički napad doživjeli. Bar ne u omjeru kao Francuska. To ih tek čeka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37052
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Hajduk ti je danas desniji od Dinama, od afere jugen majica, konfederacijskih zastava itd.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
daramo je napisao/la:
Hajduk ti je danas desniji od Dinama, od afere jugen majica, konfederacijskih zastava itd.


Kukastog krsta na Poljudu...

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:35 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
A Sarajevo, Zeljo? I da li ima neki klub koji vazi kao izricito ljevicarski a da je iz bivse Juge? Osim Partizana.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:48 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
granica je napisao/la:
A Sarajevo, Zeljo? I da li ima neki klub koji vazi kao izricito ljevicarski a da je iz bivse Juge? Osim Partizana.


Ma Partizan nije levicarski klub.

Uostalom sve ovo važi za organizovane navijačke grupe (koje su u dosluhu sa državnim strukturama dobrim delom i upleteni u kriminalne radnje), obični navijači koji čine većinu se prema tome ne upravljaju pri izboru kluba.
Npr Delije su svojevremeno dobile plaketu b92 (dok je ta medijska kuća važila za izrazito antidesnicarsku) za "zasluge u petooktobarskoj revoluciji" zbog učešća u svrgavanju Slobodana.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Agathonikos je napisao/la:


slika




Greška, ovo su navijači Roter Sterna iz Lübecka.





2:56 :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Leeroy Jenkins je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Hajduk ti je danas desniji od Dinama, od afere jugen majica, konfederacijskih zastava itd.


Kukastog krsta na Poljudu...


Ne navijas za Hajduk vise? Sceta, ja mislija da imamo bar nesto zajednickog.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
puntar2.0 je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:

Kukastog krsta na Poljudu...


Ne navijas za Hajduk vise? Sceta, ja mislija da imamo bar nesto zajednickog.


Mislim da si me pomesao sa granicom.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 19:07 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
granica je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:


Ovo ti je tolika frazetina od odgovora, da je to tragikomicno.

Pitan te sto je razlog sto Skandinavci biraju desno, i to ne samo na primjer Norvezani Fremskritt, nego i konzervativce, koji ce naravno drzati desnicu u okvirima demokracije.

Zasto su recimo Danci tolik striktni spram izbjeglicama?

Zato jer je Oslo posta glavni grad silovanja, silovanja izvedena od crnaca ''izbjeglica'', silovanja izvedena od Arapa ''izbjeglica'', samo sto je tamo dugo bilo jos politicko nepovoljnije pricati o tome ko su pocinitelji. Ljudima prikipilo, dosta je bilo, a to nisu biraci skinjare ili slicne gadosti koje ti tu hoces prodavati.

A sto se tice tvog propagandnog materijala, hoces da postavin iztrazivanja silovanja po Skandinaviji, hoces da postavin video o likovima Arapima sto po danskoj krevelju da hoce shari-u.

Svijestan si ti svega toga, samo ti eto ostaje frazetina o kapitalizmu.

Kriv je kapitalizam, nisu polu divlji majmuni koji si umisljaju da su superironi nad onima koji su njih gologuzu majmuncad udomili.

Eno ti prouci malo sto su ti pajdasi ''die Linke '' u Njemackoj izjavili, hitno pohapsiti pocinitelje i nogu u tur nazad u pripizdinu.

Pucaju po savovima, puca frakcija samomrzitelja Europljana, koji se odricu svega svoga u korist nekakve stoke.

A sto se tice Schutzbunda, bolje bi bilo da samomrzitelji apleiraju na drzavu da se stanje brzo normalizira, ako bas dodje do ulicnih borbi, i samomrzitelji stanu uz Arape, moja skromna prognoza je da ce zavrsiti puno studenata socijalnog smjera u bolnicama.


O tome i govorim. Ljevica jednostavno mora bolje da se organizuje. Ja se licno ne bojim, znam rukama, ali brate jos bolje i nogama. Trehno sam jednog takvog prije par mjeseci na wc-u lokalnog diskaca, dok mu je jaran pobjego..junacina. Koliko je korisno imati TVRD stav prema fasistima i potencijalnim fasistima pokazuje cinjenica da mi je ovaj poslije platio pice..i kao ono ovo nije njemu do svadje alles cool alta..

Mora nesto u smislu crnog bloka da bude, kad se govori o organizaciji, ali treba organizovati i kampove u kojima ce se uciti borilacke vjestine...i svasta nesta korisno.


O tome ti govoris, da je socijaldemokracija u Europi izdala radnike, a takozvana radikalna lijevica, koja se sastoji od studentica i slicnih vodi rat protiv desnice, a ideoloski nemaju pojma sto rade, jedino sto znadu:mi smo protiv desnice.

Ko fol se bore protiv zla, a bore se sinceki priviligeranih protiv sljakera, i ideoloski nabojenih srednjeg sloja.

A sinceki se hoce tuci protiv hooligana i 1%asa od kojih se ovi zadnji ne libe pokefati sa Albancima ako su stjerani u kut. Kako kaze jedan user jucer, papcici, mhm da, da.

Viel Glueck.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Puntar, koristi te kao budalu za trolanje teme. Odhebi trolersku muslimaniju i stavi koju vijest iz Njemačke.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Leeroy Jenkins je napisao/la:
U Srbiji je kao Zvezda srpski, a Partizan jugoslovenski klub, mada je to vremenom postalo manje vise isto, iako mislim da su zvezdasi ostali veći desničari. Ima i ona tvrdnja da je Zvezda jedan od pet stubova srpstva.
Levicarskog kluba nema.


granica je napisao/la:
A Sarajevo, Zeljo? I da li ima neki klub koji vazi kao izricito ljevicarski a da je iz bivse Juge? Osim Partizana.


Leeroy Jenkins je napisao/la:
Ma Partizan nije levicarski klub.



=))

Gospodin Granica nam je danas baš odsutan pa sve što pročita, pročita pogrešno :D



Međutim, vratimo se tematici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
More, pa cu gledati slijedecih deset stranica nekomentirane slikice o fasistima Europljanima.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 12 sij 2016, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To i nije tema.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 13 sij 2016, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2015, 05:49
Postovi: 521
Agathonikos je napisao/la:
Imam to, najprije sam nabavio skraćenu verziju "To sam ja, Edička", a onda kompletnu a zatim i ostalo. Jedinstven stil pisanja.

*Nastavimo s temom o migrantima.


Meni se sviđa. Ostale su mi u sećanju neke lude scene. U nekoj od tih knjiga (verovatno u Imali smo veliko doba) je napisao te stvarčice o WWII. To je za Ruse svetinja, nije morao.

Gospodine Aga, ulepšate mi svaki boravak ovde. Pozdrav.

granica je napisao/la:
Ma da, nadjimo neceg pozitivnog u ***, doduse nasem.. Umetnik.

Bas me interesuje sta ti prvo padne na pamet kad cujes ime..primjera radi..Mile Budak.


A ti, manijače, nemoj meni da soliš pamet. Meni su prva reakcija na napade u Parizu bili žaljenje i šok. Kad sam počela da razmišljam, malo žao a malo eto vam ga na. A ti si se ovde nacrtao posle Kelna i prvo što si imao da kažeš, dok se još nije znalo šta se tačno desilo i koliko je napadnutih žena, bilo je - ma nije to ništa, samo jedno silovanjce sa penetracijom i punim programom. Identifikuješ se sa bagrom, braniš i opravdavaš silovatelje, prosipaš neke šuplje priče o promilima migranata kao da su se svi nabili u taj Keln i praviš neka nenormalna poređenja kao da je normalno i dešava se svakog dana da 1000 muškaraca organizovano opkoli i napadne žene. Marš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 13 sij 2016, 00:49 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 07:32
Postovi: 6304
Agathonikos je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:


Al su zato ovi.




Ili pak ovi.

slika :D

Kad god vidim ovu sliku crkavam od smeha.
Ma jesu li to Hrvatice muslimanske vjeroisvpovjesti?
Jeli to najljepše cvijeće? :-D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 13 sij 2016, 01:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Dr Who je napisao/la:

Gospodine Aga, ulepšate mi svaki boravak ovde. Pozdrav.


My pleasure, gospođice Who.
Pozdrav i vama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 13 sij 2016, 01:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
granica je napisao/la:
A Sarajevo, Zeljo? I da li ima neki klub koji vazi kao izricito ljevicarski a da je iz bivse Juge? Osim Partizana.

Partizan je isto desničarski, no nekako je urbaniji i normalniji, za Zvezdu češće navijaju "Hrvati i Bosanci" odnosno Srbi doseljenici.

Sarajevo je jače islamsko od Želje, Željo prije rata multinacionalni, Sarajevo muslimanski, boja fesa, boja dresa. Lijevi klubovi su Nk Zagreb, i kao Čelik, Sloboda i Velež. Svi ostali, pa čak i Istra i Rijeka jako desni. S time da bošnjački klubivi nemaju ugleda u antifa krugovima i većinom su prokazani kao nacionalisti(pogotovo Velež)

Od svih klubova u regiji isključivo Zagreb stavio Refugees welcome na tribinu.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO