HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 06 lis 2024, 19:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 27 sij 2016, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10870
Tuta je napisao/la:
Citat:
Apsolutno se slažem da treba proterati iz Hrvatske ovog vladiku , i meni nimalo to neće smetati osim što će džukac dovući svoju guzicu nazad u Srbiju ili RS da svojim bivstvovanjem zagađuje srpske zemlje.


Jole pomalo. Porfirije je čovjek na mjestu i nije četnik uopće. Pravdao se da je od njih tražio da otpjevaju 'onu našu' Tamo daleko, a Bilbija (ovaj što pjeva) je četnik. Porfirije je na glasu kao liberalni, ekumenski, itd., i javna je tajna da su ga poslali u ZG da ga uklone iz Srbije.


Obično sranje , čak su mi i bolji ovi direktne koljačke vladike tipa Filaret i Amfilohije , jer ovi kao pičke ćute i smrde pored takvih , a vamo se predstavljaju kao neki ekumenisti i ostala sranja.

Zašto nije Porfirije sišao sa bine i posle se javno odrekao i javno ogradio od ovih četnika , nego je čekao da mu nađu snimak pa tek onda se šatro pravda , i to na najgori ciničan način.

Osmuditi po kratkom postupku. :kava

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 27 sij 2016, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
joe enter je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Jole pomalo. Porfirije je čovjek na mjestu i nije četnik uopće. Pravdao se da je od njih tražio da otpjevaju 'onu našu' Tamo daleko, a Bilbija (ovaj što pjeva) je četnik. Porfirije je na glasu kao liberalni, ekumenski, itd., i javna je tajna da su ga poslali u ZG da ga uklone iz Srbije.


Obično sranje , čak su mi i bolji ovi direktne koljačke vladike tipa Filaret i Amfilohije , jer ovi kao pičke ćute i smrde pored takvih , a vamo se predstavljaju kao neki ekumenisti i ostala sranja.

Zašto nije Porfirije sišao sa bine i posle se javno odrekao i javno ogradio od ovih četnika , nego je čekao da mu nađu snimak pa tek onda se šatro pravda , i to na najgori ciničan način.

Osmuditi po kratkom postupku. :kava


Ti nikad nisi zapjevo četničku? Je li se npr. ograđivaš kad se na pijanskim u društvu pjevaju četničke ili se priča o četnicima? Dogodi se, jbga. Pa i ja sam pjevao četničke, a razlika između Porfirija i mene je ta što mene nije nitko snimio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 27 sij 2016, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10870
Tuta je napisao/la:
Ti nikad nisi zapjevo četničku? Je li se npr. ograđivaš kad se na pijanskim u društvu pjevaju četničke ili se priča o četnicima? Dogodi se, jbga. Pa i ja sam pjevao četničke, a razlika između Porfirija i mene je ta što mene nije nitko snimio.


Nikad nisam pevao jer su mi takvi osećaju potpuno strani kao i samo okruženje koje praktikuje takvu vrstu zabave i nadahnuća

Ja se ne družim sa takvim ljudima niti sam se ikada družio.
Uvek sam bio rocker , i kad pijem i duvan slušam nešto dijametralno suprotno jer me prosto ne pale te niske strasti balkanske pećinarske filozofije pa makar istreso u sebe litar brlje.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 27 sij 2016, 15:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23730
joe enter je napisao/la:
Nikad nisam pevao jer su mi takvi osećaju potpuno strani kao i samo okruženje koje praktikuje takvu vrstu zabave i nadahnuća
Ja se ne družim sa takvim ljudima niti sam se ikada družio.
Uvek sam bio rocker , i kad pijem i duvan slušam nešto dijametralno suprotno jer me prosto ne pale te niske strasti balkanske pećinarske filozofije pa makar istreso u sebe litar brlje.

Roker sa filozofijom Srbi svi i svuda ? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 28 sij 2016, 07:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Ceha je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Nikad nisam pevao jer su mi takvi osećaju potpuno strani kao i samo okruženje koje praktikuje takvu vrstu zabave i nadahnuća
Ja se ne družim sa takvim ljudima niti sam se ikada družio.
Uvek sam bio rocker , i kad pijem i duvan slušam nešto dijametralno suprotno jer me prosto ne pale te niske strasti balkanske pećinarske filozofije pa makar istreso u sebe litar brlje.

Roker sa filozofijom Srbi svi i svuda ? :D


Upravo tako.. covjek pljuje po crkvi al sveti Rastko je nenadjebiv..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 28 sij 2016, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
Meni je zasmetalo.Prilicno.Mogao je da pusti snimak pa da digne frku kao sto se sad digla.Cini mi se da je isao na samopromociju,samo nije racunao da ce zbog njega tv kuca na led 3 dana.Al svejedno.Vasa zemlja,vasa stvar
Na dan kad ceo svet obelezava dan holokausta vi pravite miting podrske liku koji insistira na govoru mrznje
A i ti brate Tulkas,sta imas toliko protiv svetosavlja i znas li vrednosti ili bar predanja?Ko da imas informaciju da je bio neki genocidas ili da je pokusavao da osvoji Hrvatsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 28 sij 2016, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Neam ja nista protiv pravoslavlja al mi dizu zivac slicni Joli
pa moram zajebavat. Sto se mene tice neka i pravoslavlja i katolicanstva
al ne podnosim kada malo malo pa neko podje nakiljat moju
religiju. Jebiga neMrem sutit na to..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prava hrvatska Z1 televizijazbog govora mržnje Marka Juriča gasi se na 3 dana?
PostPostano: 29 sij 2016, 00:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 22:56
Postovi: 5046
Robbie MO je napisao/la:
Ne znam sto se pjeva, takodjer ne vidim zasto je to relevantno za govor mrznje?

Sto se tice slucaja, mislim da se radi jednostavno o mrznji prema srpskoj manjini u Hrvatskoj, od strane iskompleksiranih debila koji nikako da shvate da je Hrvatska dobila rat i da je pickasto ponasanje mlatiti mrtvog konja (Srbe u Hrvatskoj).


SPC nije mrtva,nedaju HPC-u disat a da nespominjem cetnicke pjesme!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 29 sij 2016, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 22:56
Postovi: 5046
Tuta je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Obično sranje , čak su mi i bolji ovi direktne koljačke vladike tipa Filaret i Amfilohije , jer ovi kao pičke ćute i smrde pored takvih , a vamo se predstavljaju kao neki ekumenisti i ostala sranja.

Zašto nije Porfirije sišao sa bine i posle se javno odrekao i javno ogradio od ovih četnika , nego je čekao da mu nađu snimak pa tek onda se šatro pravda , i to na najgori ciničan način.

Osmuditi po kratkom postupku. :kava


Ti nikad nisi zapjevo četničku? Je li se npr. ograđivaš kad se na pijanskim u društvu pjevaju četničke ili se priča o četnicima? Dogodi se, jbga. Pa i ja sam pjevao četničke, a razlika između Porfirija i mene je ta što mene nije nitko snimio.


a ne!!zar ti?ovo je takav plot twist ko kad je rodrigez otkrio da je maria fernandova sestra,nebi nikad pogodio :scared

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 30 sij 2016, 01:33 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Povodom napada dijela medija na mitropolita Porfirija, oglasila se Eparhija zagrebačko-ljubljanska. Saopćenje za javnost kojeg potpisuje mitropolit prenosimo u cijelosti:

‘Povodom medijskih napada pojedinaca i udruženja na Srpsku Pravoslavnu Crkvu, njeno sveštenstvo i verni narod u Hrvatskoj osećam obavezu da izjavim sledeće:

Povod, ali ne motiv i uzrok, za brutalne, poslednjih godina nezapamćene napade i pozive na linč Srpske Pravoslavne Crkve i srpskog naroda u Hrvatskoj
, pronađen je u video-snimku nastalom pre više godina, tokom moje posete vernicima u Čikagu, gde kao gost nisam bio u prilici da utičem na sve okolnosti. Zbog svih onih koji su se na bilo koji način osetili pogođenim ili uvređenim, naročito posle zloupotrebe i manipulacije sadržajem tog snimka od nekih medija, izražavam svoje iskreno i duboko ljudsko žaljenje.

Osećanje duboke tuge i žaljenja izazivaju i oni, koji svesno ili nesvesno, ovih dana doprinose izlivu netrpeljivosti prema srpskom narodu, kao i produbljivanju jaza između Hrvata i Srba koji su neminovno upućeni jedni na druge.

----
http://www.portalnovosti.com/mitropolit ... pokolebati

:smijeh :smijeh

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 30 sij 2016, 01:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15560
Puntara neće prevariti...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 30 sij 2016, 02:01 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Ma ne Metak, virujen ja covi, jel' i on dija one idemo plakiti kod pape Franje zbog hrvatskog kardinala frakcije, il'?

Djeluje mi onako bas posten.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 30 sij 2016, 03:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15560
Mislim da cijela SPC stoji iza te akcije.
Stvarno lijep gest od ovog najnovijeg pape...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 30 sij 2016, 03:45 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 22:05
Postovi: 2993
Metemma je napisao/la:
Mislim da cijela SPC stoji iza te akcije.
Stvarno lijep gest od ovog najnovijeg pape...

Osobno ako bi srpsko-hrvatski odnosi htjeli poboljšati trebali bi se Srbija i Srbi u RH što više distancirati od ovih kao što su Portal Novosti, Pupovca, NGOvaca i ostalih ostavština jugoslavije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Z1 televizija
PostPostano: 06 sij 2021, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5541
Promaklo mi je ovo od potresa i korone...što to znači za medije u RH?
Z1 je ipak najveća lokalna TV i 4-a u RH...

Novi vlasnik


Privitak/ci:
Screenshot_2021-01-06 Kodiak Trade d o o Zagreb – prihod, dobit, blokada, bonitet i vlasnici te uprava.png
Screenshot_2021-01-06 Kodiak Trade d o o Zagreb – prihod, dobit, blokada, bonitet i vlasnici te uprava.png [ 6.08 KiB | Pogledano 1638 put/a. ]
Screenshot_2021-01-06 Pevex prodao Z1 televiziju, evo kako su objasnili taj potez.png
Screenshot_2021-01-06 Pevex prodao Z1 televiziju, evo kako su objasnili taj potez.png [ 18.35 KiB | Pogledano 1638 put/a. ]
Screenshot_2021-01-06 Pevex prodao Z1 televiziju, evo kako su objasnili taj potez(1).png
Screenshot_2021-01-06 Pevex prodao Z1 televiziju, evo kako su objasnili taj potez(1).png [ 61.15 KiB | Pogledano 1638 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO