HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 03 ožu 2016, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
dr.gog_sarajevo je napisao/la:
Mali nacionalni portal solidno sređen, linkovi pregledni, ekipa kompaktna. Drago mi je da izdržavate, kako god...

Pozdrav sa Marijindvora i Skenderije svim urednicima i kvalitetnim autorima foruma.

Želim vam svo dobro koje i sebi želim.

https://www.youtube.com/watch?v=Ijw3ZIhkCjM


Mogao si i reaktivirati i stari nick, još se sjećam spektakularnog rastanka i šta si nam poručio, ali ova moja široka slavenska duša zna samo za oprost.

http://hercegbosna.org/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=220

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 06 ožu 2016, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 vel 2016, 12:23
Postovi: 35
Lokacija: Sarajevo
Ministry of Sound je napisao/la:

Mogao si i reaktivirati i stari nick, još se sjećam spektakularnog rastanka i šta si nam poručio, ali ova moja široka slavenska duša zna samo za oprost.

http://hercegbosna.org/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=220


Nisam se sjećao zaporke vjeruj..

Sjećam se i ja svega, no u međuvremenu sam se jako trudio da proniknem u nama jako bitne stvari za zajednički život.

Cijena nekih mojih istupa je bila i ta da sam i u stvarnom životu morao spaliti dosta iluzija, raskinuti višegodišnja prijateljstva...Najviše me je na razmišljanja tjerala moja struka, sretanje sa neumitnim krajem, bijedom. Ima nešto u nama, koje smo god nacije u ovoj sirotoj zemlji, što nas povezuje u stremljenju za boljitkom. Pojeo sam ja gorkih pilula zbog idealizma koji zastupam, a koji nije mainstream, ako shvataš.

A da, zbilja si u pravu- unatoč svemu, ja osobno gajim tu ljubav ka "duši slavenskoj", bez ikakve primisli o politici.

I pored svega, ja sam u svom i na svom i pijući Ostojić vino kod prijatelja na Cimu, sjedeći sa hadžijama nakon džume, ili pak grabeći ka potopljenim Dobojlijama u pomoć. Ali kad prepoznam zlo, pretjerivanje, gaženje, lažni incestuzni patriotizam , sumanutost u vjeri, nacionalizmu....svo to luđačko svađanje putem ovih internet platformi, puknem, moj dobri Ministre. Moj posao po defaultu znači da pomažem i najcrnjem dušmanu, a vjera mi nalaže oprost i stalno preispitivanje stavova. I nije baš najugodnije kada u 25 od 42 godine života imaš 3.4 sloma društvenog sistema, a moraš odgajati dijete u takvoj zemlji..

..Počne ti se gaditi uskogrudost i sarkazam, postaješ sklon parodiranju "vrijednosti" pa vrlo lako i uvredljiv...Danas i parodija može koštati čovjeka, nekad ukora, nekad posla, nekad batina.A moje voljeno Sarajevo je idealno za poligon društvenih obračuna...Trudim se u svojoj sredini da svima učinim dobro, a da zlo ne prešutim.

Ja mogu nekad puknut', ali svoje dijete učim da su svi građani BiH njeni sugrađani, i da neizostavno poštuje svaku nit ove zemlje. Jesam možda patetičan, ali meni je svako iz ove zemlje preči nego bilo koji stranac ili protektor. Moja zemlja, moji ljudi, taman se ponekad i zaružili. Da Bog da da naša djeca budu sretna, bogata i vesela od Une do Drine, da se više ne ponovi zlo koje je slomilo generacije njihovih očeva.

Ovo pišem u najboljoj namjeri, hvala na druženju.

_________________
"Taština, taština, sve je taština." Propovjednik 1,1.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 06 ožu 2016, 14:45 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Jedna je domovina nasa bosna i hercegovina jedina i nedjeljiva amin


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 13 ožu 2016, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
dr.gog_sarajevo je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Mogao si i reaktivirati i stari nick, još se sjećam spektakularnog rastanka i šta si nam poručio, ali ova moja široka slavenska duša zna samo za oprost.

http://hercegbosna.org/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=220


Nisam se sjećao zaporke vjeruj..

Sjećam se i ja svega, no u međuvremenu sam se jako trudio da proniknem u nama jako bitne stvari za zajednički život.

Cijena nekih mojih istupa je bila i ta da sam i u stvarnom životu morao spaliti dosta iluzija, raskinuti višegodišnja prijateljstva...Najviše me je na razmišljanja tjerala moja struka, sretanje sa neumitnim krajem, bijedom. Ima nešto u nama, koje smo god nacije u ovoj sirotoj zemlji, što nas povezuje u stremljenju za boljitkom. Pojeo sam ja gorkih pilula zbog idealizma koji zastupam, a koji nije mainstream, ako shvataš.

A da, zbilja si u pravu- unatoč svemu, ja osobno gajim tu ljubav ka "duši slavenskoj", bez ikakve primisli o politici.

I pored svega, ja sam u svom i na svom i pijući Ostojić vino kod prijatelja na Cimu, sjedeći sa hadžijama nakon džume, ili pak grabeći ka potopljenim Dobojlijama u pomoć. Ali kad prepoznam zlo, pretjerivanje, gaženje, lažni incestuzni patriotizam , sumanutost u vjeri, nacionalizmu....svo to luđačko svađanje putem ovih internet platformi, puknem, moj dobri Ministre. Moj posao po defaultu znači da pomažem i najcrnjem dušmanu, a vjera mi nalaže oprost i stalno preispitivanje stavova. I nije baš najugodnije kada u 25 od 42 godine života imaš 3.4 sloma društvenog sistema, a moraš odgajati dijete u takvoj zemlji..

..Počne ti se gaditi uskogrudost i sarkazam, postaješ sklon parodiranju "vrijednosti" pa vrlo lako i uvredljiv...Danas i parodija može koštati čovjeka, nekad ukora, nekad posla, nekad batina.A moje voljeno Sarajevo je idealno za poligon društvenih obračuna...Trudim se u svojoj sredini da svima učinim dobro, a da zlo ne prešutim.

Ja mogu nekad puknut', ali svoje dijete učim da su svi građani BiH njeni sugrađani, i da neizostavno poštuje svaku nit ove zemlje. Jesam možda patetičan, ali meni je svako iz ove zemlje preči nego bilo koji stranac ili protektor. Moja zemlja, moji ljudi, taman se ponekad i zaružili. Da Bog da da naša djeca budu sretna, bogata i vesela od Une do Drine, da se više ne ponovi zlo koje je slomilo generacije njihovih očeva.

Ovo pišem u najboljoj namjeri, hvala na druženju.


S obzirom da ne stojim najbolje sa vremenom, nisam bio u prilici odgovoriti ranije pa odložio za kasnije. Evo sjeo sad, pročitao ti opet post i kontam napisati par riječi iiii......ništa.

Ništa mi ne pada na pamet jer ti je ovo gore kao izvadak iz osobnog dnevnika.

No, nekada je vrijednost i u slušanju. Pročitao sam ti post dva puta pa kao da sam te pozorno saslušao povremeno klimajući glavom, na kraju slegnuo ramenima i izustio...."a jebiga, šta ćeš".

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 21 sij 2017, 13:07 
Offline

Pridružen/a: 21 sij 2017, 12:34
Postovi: 1
E da se ja predstavim,ovdje žena pokojnog izumitelja struje Nikole Tesle,doista uistinu nedavno se otkrilo ovo čudo,u ovom dobu vijeku vremena sadašnjosti,tko bi rekao,pa niti ja sama,ali evo desilo se čudo i za mene,i tako pozdravljam Srbe,Bosance i Hrvate i Slovence,i cijeli svijet ljudi,mir među nama neka vlada i sam Bog milosti,budimo dobri svi,evo Kristov dolazak navješčujem u budućnosti savjesti
u smislu 2021.godine žena će mu se roditi na ovome svijetu,i daljnja još veća budućnost savjesti,mislim da će dobiti i dijete u daljnjoj budućnosti,vidjet ćemo istinu budućnosti koju mnogi očekujemo,da se ljudi uvjere zato unaprijed govorim istinu budućnosti koju očekujemo,
da se desi,započeto s čudesima trojčki djece u 2021.godini od mene,u toj godini rodit ću trojčke djece 2 kćeri i 1 sina,a jedna moja kćer će biti žena za ISUSA KRISTA BOGA NAŠEGA,PROROČANSTVO IZUMITELJA STRUJE NIKOLE TESLE ĆE SE DESITI,DOISTA UISTINU,kao i što govore proroci Svetoga Pisma i mnogi ostali proroci vremena raznih,i našeg doba vremena,to navješčuju,ako pratite sve,
pozdrav svima,poštovanje svima na forumu,rado razgovaram,posebno s ljudima koji razmišljaju o životu kako ga odživjeti,zato jer to znači
put za raj i vječnost da se razmišlja kako se mora odživjeti život,savjesti opće i savjesti vjere to jest savjesti odgoj to znači savjesti načina života,zato hvala otvaratelju foruma,poštovanje,i svim ostalima koji su se rado priključili,u razumni svijet ljudi načina života,i razmišljanjem,poticanjem na razmišljanje ljudi i razgovora,i tema,te svrhe,moj zadatak od Boga jest,da okupim ljude za put za raj i vječnost spašavanja ljudi,tko želi poslušati i spasiti se,vjerujem,zato jer naš Bog ISUS KRIST JEST BOG HIPERSENZITIVAC,STROG,ALI PRAVEDNI I DOBAR I PUN VELIKE MILOST ZA SVE RAZNE LJUDE,I ŽELI DA UČINIMO ODGOJ,DA S UKLJUČIMO SVI,DA ZASTUPAMO TOČNO ISPRAVNO I OKUPIMO LJUDE ZA PUT ZA RAJ I VJEČNOST,DA PRIPRAVIMO PUT GOSPODINU BOGU NAŠEMU,KOJI USKORO DOLAZI,
DOISTA SAM IZNENAĐENA,ALI STARA JE PLANETA ZEMLJA I SVIJET LJUDI OD KADA POSTOJI,TO DOBRO ZNAMO,
ZATO NIJE ČUDNO DA JE I TO VRIJEME DOŠLO,SVIJET ZEMLJE BIT ĆE POSTOJATI JOŠ 1000 GODINA OTPRILIKE,ALI SADA JE DOŠLO VRIJEME
DALJE,U VJERI SAVJESTI,ZATO POSLUŠAJTE MENI DRAGI LJUDI,TREBAT ĆEMO SE OKUPITI ZAJEDNO U ISTOM MIŠLJENJU U MISLI,BREZ PODJELA,ISTINOM,NE POLUISTINOM,AKO ŽELIMO DA SE SPASIMO ZA RAJ I VJEČNOST,I DA SPASIMO DRUGE LJUDE ZA RAJ I VJEČNOST,
TADA ĆE SE SPASITI SVI LJUDI KOJI POSLUŠAJU,ALI TOČNOM ISTINOM,VJERE SAVJESTI I DA SE UDRUŽIMO,TO POTIČEM,ZAJEDNIŠTVO,
TOČNO ISPRAVNOGA ISTINOM VJERE SAVJESTI, Bog od nas očekuje odgoj i put da mu pripravimo i da se okupimo ljudi,u zajedništvo istine,ja duboko doista vjerujem u spasenje puno mnogo ljudi za raj i vječnost,zato jer znam i vjerujem da je naš Bog hipersenzitivac Bog milosti,što je istina,smile se mu razni ljudi,za sve nas je svoj život dao i dostojanstvo čovjeka,da bi nas spasio po milosti,zato ljubimo se
kao što nas naš dragi Bog ljubi,jer nas doista ljubi,to znam i svjedočim,jer ja sam obični čovjek koji voli sve na svijetu,
i vjere savjesti,
hvala što postojite!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 03 vel 2017, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
:crying :laugh

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 03 vel 2017, 22:18 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
sanja ne seri

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 29 pro 2017, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2017, 21:41
Postovi: 8
U ime Oca i Sina i Svetoga Duha!

Odlučih da - na proputovanju od predpostojanja do vječnosti - ovdje ostavim svoj pisani trag.


Stefan Čelendžer,

titular Srbljem, Bosne, Huma, Pomorja i zapadnih stranam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 09 sij 2018, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Dobrodošli, poštovani gospodine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 29 sij 2018, 20:50 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2018, 20:28
Postovi: 60
Pozdrav ljudi, ja sam iz Hrvatske. Hyy


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 03 ožu 2018, 07:59 
Offline

Pridružen/a: 03 ožu 2018, 07:53
Postovi: 2
E sat ima?

Zivim u inostranstvu, kao ime kaze volim nas narod i hrvatsku

:herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 11 ožu 2018, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Hrvat za Hrvate je napisao/la:
E sat ima?

Zivim u inostranstvu, kao ime kaze volim nas narod i hrvatsku

:herceg_bosna
Vidi se. :sad

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 11 ožu 2018, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
PCM je napisao/la:
sanja ne seri




:sega

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 11 ožu 2018, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
PCM je napisao/la:
sanja ne seri


rekao bih da je ovo Simona ex Gotovac... :neznam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 23 tra 2018, 00:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Isprozivaše vas na jednom pa hajmo reci najvecem portalu bošnjačke palestine ili kako ja to volim reci na 24% republike tvrtko tvrđi, dali vam dobru reklamu nema šta, spominjali sve teme koje obuhvataju moj diapazon privatnog i poslovnog djelovanja, pa rekoh da se prijavim pa vidim jeli to istina, mene onako optužiše za sve i svašta, pa tako i dodjoh na forum Republike Herceg Bosna, bolje biti sa sličnima, nego ovim drugim

Ne može čovjek danas ni da piše šta želi, pogotovo ne na forumima gdje vlada vladavina NVO potrčkala i političkih ćelija, a da tek ne spominjem same portale i uzimanje keša iz budžeta omiljene im babine stranke, pa po tome mora biti kako babo kaze, alijine patriote mi i nisu neki haman zaman problem, koliko ovi povampireni

Eto ukratko, rekoh posto ulazim tek u kucu da se predstavim, živim u Teheranu poznatijem kao Sarajevo, stara sam škola u svakom smislu, volim sve što vole mladi, a volim često u sred Teherana da skrnavim kako verbalno tako i u svakom drugom smislu i obliku sve sto ima predznak ovog EU. protektorata, jednostavno uzivam u tome, da i da napomenem da živim u najvrednijoj opštini države, najbitnijoj od svih, sve ostalo i mene licno upoznat ce te kroz moje postove

Pozdrav svima :zivili

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 23 tra 2018, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
LakePlacid je napisao/la:
Isprozivaše vas na jednom pa hajmo reci najvecem portalu bošnjačke palestine ili kako ja to volim reci na 24% republike tvrtko tvrđi, dali vam dobru reklamu nema šta, spominjali sve teme koje obuhvataju moj diapazon privatnog i poslovnog djelovanja, pa rekoh da se prijavim pa vidim jeli to istina, mene onako optužiše za sve i svašta, pa tako i dodjoh na forum Republike Herceg Bosna, bolje biti sa sličnima, nego ovim drugim

Ne može čovjek danas ni da piše šta želi, pogotovo ne na forumima gdje vlada vladavina NVO potrčkala i političkih ćelija, a da tek ne spominjem same portale i uzimanje keša iz budžeta omiljene im babine stranke, pa po tome mora biti kako babo kaze, alijine patriote mi i nisu neki haman zaman problem, koliko ovi povampireni

Eto ukratko, rekoh posto ulazim tek u kucu da se predstavim, živim u Teheranu poznatijem kao Sarajevo, stara sam škola u svakom smislu, volim sve što vole mladi, a volim često u sred Teherana da skrnavim kako verbalno tako i u svakom drugom smislu i obliku sve sto ima predznak ovog EU. protektorata, jednostavno uzivam u tome, da i da napomenem da živim u najvrednijoj opštini države, najbitnijoj od svih, sve ostalo i mene licno upoznat ce te kroz moje postove

Pozdrav svima :zivili


Pozdrav!

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 23 tra 2018, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ
Raskomoti se, ne moraš se izuvat.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 24 tra 2018, 00:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
I odmah u startu upozorenje. =))

Pocetak lijepog prijateljstva. :D

slika

:zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 24 tra 2018, 13:08 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
LakePlacid je napisao/la:
Isprozivaše vas na jednom pa hajmo reci najvecem portalu bošnjačke palestine ili kako ja to volim reci na 24% republike tvrtko tvrđi, dali vam dobru reklamu nema šta, spominjali sve teme koje obuhvataju moj diapazon privatnog i poslovnog djelovanja, pa rekoh da se prijavim pa vidim jeli to istina, mene onako optužiše za sve i svašta, pa tako i dodjoh na forum Republike Herceg Bosna, bolje biti sa sličnima, nego ovim drugim

Ne može čovjek danas ni da piše šta želi, pogotovo ne na forumima gdje vlada vladavina NVO potrčkala i političkih ćelija, a da tek ne spominjem same portale i uzimanje keša iz budžeta omiljene im babine stranke, pa po tome mora biti kako babo kaze, alijine patriote mi i nisu neki haman zaman problem, koliko ovi povampireni

Eto ukratko, rekoh posto ulazim tek u kucu da se predstavim, živim u Teheranu poznatijem kao Sarajevo, stara sam škola u svakom smislu, volim sve što vole mladi, a volim često u sred Teherana da skrnavim kako verbalno tako i u svakom drugom smislu i obliku sve sto ima predznak ovog EU. protektorata, jednostavno uzivam u tome, da i da napomenem da živim u najvrednijoj opštini države, najbitnijoj od svih, sve ostalo i mene licno upoznat ce te kroz moje postove

Pozdrav svima :zivili


E jesmo se usrecili... =)) Ne znam kako smo mogli bez jednog takvog intelektualnog lumena do sada...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 25 tra 2018, 08:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
LakePlacid je napisao/la:
Isprozivaše vas na jednom pa hajmo reci najvecem portalu bošnjačke palestine ili kako ja to volim reci na 24% republike tvrtko tvrđi, dali vam dobru reklamu nema šta, spominjali sve teme koje obuhvataju moj diapazon privatnog i poslovnog djelovanja, pa rekoh da se prijavim pa vidim jeli to istina, mene onako optužiše za sve i svašta, pa tako i dodjoh na forum Republike Herceg Bosna, bolje biti sa sličnima, nego ovim drugim

Ne može čovjek danas ni da piše šta želi, pogotovo ne na forumima gdje vlada vladavina NVO potrčkala i političkih ćelija, a da tek ne spominjem same portale i uzimanje keša iz budžeta omiljene im babine stranke, pa po tome mora biti kako babo kaze, alijine patriote mi i nisu neki haman zaman problem, koliko ovi povampireni

Eto ukratko, rekoh posto ulazim tek u kucu da se predstavim, živim u Teheranu poznatijem kao Sarajevo, stara sam škola u svakom smislu, volim sve što vole mladi, a volim često u sred Teherana da skrnavim kako verbalno tako i u svakom drugom smislu i obliku sve sto ima predznak ovog EU. protektorata, jednostavno uzivam u tome, da i da napomenem da živim u najvrednijoj opštini države, najbitnijoj od svih, sve ostalo i mene licno upoznat ce te kroz moje postove

Pozdrav svima :zivili


Zvuči obećavajuće, detektiram IQ debelo iznad 100, što je prava rijetkost na forumima, a pogotovo na FB.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 19 ruj 2018, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2018, 14:32
Postovi: 562
Iz RS, srednjovjecna zena. Izbacili me s banjalukaforum, pa se priklonih Vama. Eto, dobro Vam dosla.

_________________
Nemoj se raspravljati niti sa rječitim, niti sa glupim; rječiti će te nadvladati u priči, dok će te glupi vrijeđati!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 21 ruj 2018, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
analiza je napisao/la:
Iz RS, srednjovjecna zena. Izbacili me s banjalukaforum, pa se priklonih Vama. Eto, dobro Vam dosla.
Šta značiiii..sredovečna žena? :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 19 lis 2018, 15:14 
Offline

Pridružen/a: 19 lis 2018, 15:12
Postovi: 3
Pozz.. Lukenda - Tesevo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 19 lis 2018, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Lukenda je napisao/la:
Pozz.. Lukenda - Tesevo!


Što ti dođe nekadašnji svjetski rekorder Pero? :)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da se predstavim
PostPostano: 20 lis 2018, 23:49 
Offline

Pridružen/a: 19 lis 2018, 15:12
Postovi: 3
Bobovac je napisao/la:
Lukenda je napisao/la:
Pozz.. Lukenda - Tesevo!


Što ti dođe nekadašnji svjetski rekorder Pero? :)


Rodjak...Umro je u 90 i nekoj...onako mrsav skoro do zadnjeg dana sa cigaretom i rakijicom..Izvarase ga Titovi puleni i dodijelise Aliji titulu...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO