HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 09 lis 2024, 06:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7161 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274 ... 287  Sljedeća

Na popisu ćete se nacionalno izjasniti kao
Bošnjak 16%  16%  [ 47 ]
Hrvat 49%  49%  [ 145 ]
Srbin 13%  13%  [ 37 ]
Bosanac/Bosanac i Hercegovac 3%  3%  [ 10 ]
Musliman 1%  1%  [ 3 ]
Ostali 1%  1%  [ 4 ]
Neću biti obuhvaćen popisom 16%  16%  [ 48 ]
Ukupno glasova : 294
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 29041
slika

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 29041
slika

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 18:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
BarackObama je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Tako da mozemo reci da je rat devedesetih najbolji dogadjaj u cijeloj povijesti BiH.


Slažem se s tobom :palacgore1



Drago mi je da se slazes. Idealno je da su svi sretni. Alija je prvi potpisao Dejton. Vidi se na snimci potpisivanja.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 19:00 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 17:10
Postovi: 3044
BarackObama je napisao/la:
chubura je napisao/la:
isdtina Muslimani,najgora itina bolja nego najlepša laz,A najlepša laz je da vas je 50,1%,najgora istina da vas je oko 47%.Ali bitno je šta je na terenu.a to je 47%.Zabijati glavu u pesak i ziveti van realnosti je ozbiljan mentalni poremećaj,biće vam bolno treznjenje.


Imaš pravo da se tješiš. Da negoduješ. Da kmečiš. Živimo u slobodnoj Bosni (gdje je preko 50% Bošnjaka naravno). Izrazi mišljenje. Ne suzdržavaj se.

A kad mi se obraćaš, možeš mi se obraćati sa "gospodine Pripadniče apsolutne većine" ili kako su naši stari govorili "beže moj".

slika

Ti imaš pravo da sanjaš kako vas je 1,7 miliona,sanjaj ne smeta,al ništa od toga,stanje na terenu to neće promeniti,čim jedna strana ne priznaje nešto to je obesmišljeno,zna se da u RS ima u vrh glave 70 000 tvojih,a vi pišite da vas je i 500 000ako vam je lakše,dzabe vam to,gospodine pripadniče naroda koji je sprčen na koliko 22 ili 23% teritorije BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60277
Lokacija: DAZP HQ
novem je napisao/la:
slika


jel ono Amidza iz Teocaka, nazaostalijeg dijela Federacije, za njih je i Kalinovnik gigant.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 20:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ismijavanje s folklornim dogadjajem Dani kosidbe u Kupresu dobija potpuno novu dimenziju.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23819
snowflake je napisao/la:
Dva padobranska pitanja ovdje.
Šterc je nedavno procijenio broj Hrvata koji stalno borave u BiH na nešto iznad 400 000. Koliko je to realno, s obzirom da je dosad okvirni broj bio 500 000? Šterc je u izračun uključio i recentna iseljavanja i mortalitet u ove tri godine.
Koliki je stvarni broj stanovnika BiH?
Ovaj broj do kojeg se došlo popisom, mislim da je precijenjen.

3 milijuna sveskupa (možda i manje), Hrvata negdje oko 14%, to bi bilo tih 420k.
Međutim dobar dio razlike je u RH, a to nije nešto daleko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15123
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Robbie MO je napisao/la:
Tako da mozemo reci da je rat devedesetih najbolji dogadjaj u cijeloj povijesti BiH.

Kraljica Katarina da je ziva, pljeskala bi, skakala i smijala se ludjacki na 75% BiH pod cvrstom i trajnom kontrolom krscana. Nakon sto je izgubila cijelu BiH u korist islamskog carstva s istoka, koje se nakon 5 stoljeca povuklo nazad na azijski kontinent.


Jebeš kraljicu i kralja bitan je narod, a narod nisu bili katolici i pravoslavci nego jeres. Kraljica je samo bila produžena ruka Vatikan, i nek su završili gdje su završili. I onaj uhljub kralj Tomašević i ona rospija koja je pobjegla u Italiju i odnije bogatstvo stečeno u Bosni.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15123
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ko bi se ponosio ovakvom kukavicom od kralja to može samo Hrvat, jer je kralj bio katolik.
" Sada ćeš valjda naći više odziva, budući da i mlečani drgačije misle, jer nakaniše, kako se govori, rat Turčinu navijestiti.Još molim da izašalješ poslanika također u Ugarsku, koji će moju stvar kralju preporučiti i naputiti ga da sa mnom pođe u vojnu. Tim se načinom može Bosna spasiti, inače će propasti. Turci su u mojoj kraljevini podigli nekoliko tvrđava i ljubezni se prema seljacima pokazuju; obećavaju da će svaki od njih biti slobodan koji k njima otpadne. Prosti um seljaka ne razumije prijevare te misli da će ona sloboda vazda trajati. Lako da će puk, tim varanjem zaveden, od mene otpast, ako se ne vidi da sam tvojom vlašću ojačan; ni vlastela nisu se dugo održala u svojim gradovima, ostavljena od seljaka. kada bi Muhamed samo moju kraljevinu tražio, a ne bi htio dalje poći, onda bi me mogli sudbini prepustiti, te ne bi trebalo uzbuniti ostalo kršćanstvo radi moje obrane. Ali nezasitljivo vlastoljublje nema granica; nakon mene napast će na Ugarsku i Dalmaciju, potčinjenu Mlecima, i preko Kranjske i Istre potražit će Italiju koju želi svladati. I o Rimu često govori te mu onamo srce čezne. Ako on nemarom kršćana moju kraljevinu osvoji, naći će najprikladniju zemlju i naj zgodnija mjesta da ispuni svoju želju. Ja prvi dočekujem buru, a za mnom će Ugri i Mlečani i ostali narodi okusiti svoju sudbinu. Ovako misli neprijatelj: ono što iskusih tebi obznanjujem, da ne bi jednom rekao da nije bilo prijavljeno i da ne bi mene s nemarnosti potvorio. Moj je otac tvomu predšasniku Nikoli i Mlecima udes Carigrada proricao; kršćanstvo je na veliku štetu izgubilo carski stol, stolicu patrijaršije i stup Grčke. Sada ja o tebi proričem: ako mi vjerujete i pomognete, spasit ću se; inače ću propasti i sa mnom mnogi drugi. Ovo ti doglasuje Stjepan; ti, koji si otac kršćanstva, daj savjet i pomoć.

Izvor: Povijest Hrvata, Vjekoslav Klaić"

Islam vam je karma za ono što ste našim precima radili.
slika

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Steta sto ti dijete ne moze uciti bosanski jezik u skoli na 75% prostora BiH, na primjer 5 kilometara zapadno od Sarajeva (Kresevo) ili 5 km istocno od Sarajeva (Pale). :D Pa cak ni na prostoru cijelog ZD kantona, npr. u Usori nema bosanskog jezika ni kao izbornog predmeta, ali ima njemacki i francuski.



Nije to Hong Kong. Tih 75 % se uglavnom sastoji od nenaseljenih područja pod kontrolom međeda, vukova, lisica, zečeva i tome sl. Medi i zeki ne trebaju škole i jezici, kao ni crkve ni džamije ...

Citat:
"Vecina" ima koristi samo ako se dijeli teritorij. Medjutim po prvi puta u 500 godina povijesti, vise ne zivimo izmjesani. Razdijelili smo se i teritorijalno-demografski (fizicka odvojenost), i politicki (povucene granice kantona i entiteta i svatko ima svoje vlastite zakone). Prije rata nije bilo ni fizicke odvojenosti, ni politicke.


Fenomen izmješanosti je u manjoj mjeri počeo 1918 sa Kraljevinom Srboslavijom, a stvarno eskalirao sa Titovom Srboslavijom.
Fatalna izmiješanost BiH je mit - i kao i svaki mit nema veze sa istinom. Nemojte i vi šuplje kao naši multikulturnjaci.

Citat:
To je najveci i trajni uspjeh krscanstva u BiH tijekom gradjanskog rata.


Građanskog rata ? Nemaš ti pojma šta je to građanski rat. Građanski rat je Alijini muslimani protiv Fikretovih, četnici protiv partizana u Srbiji, Amerikanci protiv Amerikanaca 1861 do 1865, Španci komunisti protiv Španaca fašista 1936 - 1939 i sl.
Prvo trebamo biti jedan narod pa da bude građanski rat. Odlučite se da li smo jedan narod ili nismo. A ne ujutro vako, a od popodne onako ...

Citat:
75% BiH trajno pod kontrolom krscana, i sve to pod garancijom krscanskih susjeda (Hrvatska, Srbija) i krscanskih sila.


Imao bi potpuno pravo prije 200 godina ili da je u pitanju Izrael i Palestina. Ali ... naš je sistem parlamentarna demokratija koja ima ambiciju da uđe u EU i NATO.

U takvim sistemima samo novac igra ulogu. Ko bude imao ljudi i novca da kupi i kontroliše zemlju, toga će i biti... može tu biti svega. Ali igra nije gotova i igra se do kraja. Banka uvijek dobija.

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32900
korrisnik je napisao/la:
Ko bi se ponosio ovakvom kukavicom od kralja to može samo Hrvat, jer je kralj bio katolik.


Slažem se.Sve što smo imali kukavica prešlo je na islam...Kukolj odvojen od žita.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 21:33 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6015
Kukavica i kukolja. Što je bilo loše slabo trulo otpalo je.
Za sitan car za bolju večeru.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tarik75 je napisao/la:
Ali ... naš je sistem parlamentarna demokratija koja ima ambiciju da uđe u EU i NATO.


Opisi mi malo tu "parlamentarnu demokratiju", npr. proceduru za:
-izmjenu ustava
-donosenje rezolucije o genocidu u Srebrenici
-proceduru uvodjenja bosanskog jezika u osnovnu skolu u Livnu

Sto ne izglasate ove tri stvari? Imate 55% zastupnika u zastupnickom domu parlamenta BiH i 80% u zastupnickom domu parlamenta Federacije kao i 75% u Domu naroda Federacije.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:10
Postovi: 15123
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Kakva Bošnjačka demokratija kad Bošnjaci ne priznaju prava ********, ne priznaju ih ni Srbi realno gledano, ali eto Hrvati će ga primiti a možda i neće Ercegovci ko će znati možda hoće zbog inata i "Europske" uljudbe.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tarik75 je napisao/la:
Fenomen izmješanosti je u manjoj mjeri počeo 1918 sa Kraljevinom Srboslavijom, a stvarno eskalirao sa Titovom Srboslavijom.
Fatalna izmiješanost BiH je mit - i kao i svaki mit nema veze sa istinom. Nemojte i vi šuplje kao naši multikulturnjaci.



Pod "izmjesanost" nisam mislio na brakove.

Tocno je da su vecina sela mononacionalna, medjutim postojala je isprepletenost tih mononacionalnih sela, koja su rezultirala izrazito izmijesanim opcinama sve do 1991. Danas 90% opcina su prakticki mononacionalne, naseljene pretezito jednim narodom. Prije rata tek 10% opcina je bilo naseljeno pretezito jednim narodom.
To je ogromna, povijesna promjena koja je odlucujuca za buducnost BiH daleko vise od svih zakona, ustava ili mirovnih sporazuma (koji su takodjer centrifugalni).

No etnicka konsolidacija je dobra za mir.
Etnickom homogenizacijom spasavaju se mnogi zivoti u buducnosti. Rat nastaje oko sporova sto je cije, a danas takvih sporova imamo 100 puta manje nego prije rata.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Opisi mi malo tu "parlamentarnu demokratiju", npr. proceduru za:
-izmjenu ustava
-donosenje rezolucije o genocidu u Srebrenici
-proceduru uvodjenja bosanskog jezika u osnovnu skolu u Livnu

Sto ne izglasate ove tri stvari? Imate 55% zastupnika u zastupnickom domu parlamenta BiH i 80% u zastupnickom domu parlamenta Federacije.


Prije svega "pola" RS i Federacije je na prodaju. Svi prodaju kao ludi i nastaviće prodavati zemlju. To rade i Srbi i Bošnjaci i Hrvati. Sami ovdje pričate da bi Hrvati oko Tuzle rado prodali zemlju samo da je ko hoće.
Dakle - zemlja će pripasti onima koji ostanu i koji budu spremni da je kupe - danas su to smiješne cijene izvan naseljenih područja.
Ja za 100.000 KM mogu sad pa sad postati velikoposjednik maltene gdje god hoću u BiH (ne baš svugdje, ali u većem dijelu).
Da postoji ikakva bošnjačka nacionalna strategija - dosada bi pola RS bilo u katastru bošnjačko za sitan novac, a Srbi bi pjevajući sve napustili u pravcu Beograda ili Zapada.
Takvo je stanje na terenu, i tako će ostati, jer je većina BiH vukojebina Bogu iza leđa, a ljudi siromašni i orijentisani na iseljenje.
Kad su komunisti zasjeli na vlast 1917 rekli su da je to kraj historije, pa gdje su danas. Neki fantaziraju da je Dayton i sadašnje uređenje "kraj historije" u BiH.
Na kraju priče će BiH prihvatiti i implemetirati jedan te isti sistem koji vlada u EU, a to je parlamentarna demokratija. Koliko imaš glasova, toliko i vrijediš.
Sadašnji sistem je finansijski, politički i svakako neodrživ, jer je preskup i ne odražava stvarno stanje na terenu. 1995 nije isto što i 2016 ili što će tek biti 2066.
Ili neće biti demokratija ili će nas Putin okupirati ili će roza slonovi letjeti po zraku ...
Mada bi se već sada mogle implementirati promjene - treba strpljivo sačekati da se ljudski potencijal iz BiH raščisti u pravcu Zapada i da se uznapreduje na putu u EU i NATO.
Znaju to Srbi, pa zato sve blokiraju, jer znaju da ih na kraju balade čeka demokratija, i da neće biti više ubleha i grabljenja nasilu...

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60277
Lokacija: DAZP HQ
Bože debila.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tarik75 je napisao/la:
Na kraju priče će BiH prihvatiti i implemetirati jedan te isti sistem koji vlada u EU, a to je parlamentarna demokratija. Koliko imaš glasova, toliko i vrijediš.


BiH nije jedina europska zemlja u kojoj zivi par naroda razdijeljenih po pokrajinama. Imas u EU Belgiju, Britaniju (jos uvijek), Svicarsku, Cipar te Spanjolsku.
Evo opisi mi kako funkcionira "parlamentarna demokratija" u samom sredistu EU - Belgiji. Ili hoces reci da Belgija nije parlamentarna demokracija?
Ili opisi "parlamentarnu demokratiju" u bilo kojoj drugoj EU zemlji koja se sastoji od vise konstitutivnih elemenata.

U EU postoji i presedan multietnicke specificno krscansko-muslimanske drzave. To je Cipar. Rjesenje: krscanski dio drzave u EU, muslimanski izvan. Ne kazem da ce tako biti i u BiH ali Cipar je jedino europsko iskustvo s islamom.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tarik75 je napisao/la:
Ja za 100.000 KM mogu sad pa sad postati velikoposjednik maltene gdje god hoću u BiH (ne baš svugdje, ali u većem dijelu).


Za 100 000 KM u vecim gradovima u BiH ne mozes kupit ni stan.

Cijena zemljista u BiH nije jeftinija nego u Srbiji.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 22:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tarik75 je napisao/la:
Ja za 100.000 KM mogu sad pa sad postati velikoposjednik maltene gdje god hoću u BiH (ne baš svugdje, ali u većem dijelu).


Za 100 000 KM u vecim gradovima u BiH ne mozes kupit ni stan.

Cijena zemljista u BiH nije jeftinija nego u Srbiji.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 07 srp 2016, 23:28 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01
Postovi: 13757
Lokacija: ZG
:smajl047 :smajl047 :smajl047

Robbie MO je napisao/la:

Citat:
Tesko mi je sad zaustaviti mastu kad sam se vec poceo zamisljati kao Bosnjak. :D

Pripadam narodu sprcenom ( :D ) u Grad Zagreb, Zagrebacku Zupaniju, Krapinsko-Zagorsku, Varazdinsku i Medjimursku. Srbi se smiju sa vrha Medvednice, umjesto Snjezne Kraljice Sljeme ugoscuje Gucu Goru. Sedamnaestica vozi do Srbije. Hrvata u Dalmaciji zivi 10 tisuca, a u Slavoniji 80 000, iako se popisalo 150 000. Predsjednik Sabora Aleksandar Vucic urucuje pehar prvaka drzave talijanskom nogometnom klubu iz Splita. U Dalmaciji u skolama sve mali Talijani, par Hrvata zali se da ne mogu umjesto francuskog kao izborni predmet uzeti hrvatski. U Slavoniji, Istri i Rijeci uopce se ne priznaje postojanje tog jezika. U Splitu, Rijeci i Osijeku bivas prebiven za isticanje hrvatske zastave, a lokalnoj bolnici moras iskesirati masu kuna (na novcanicama lik Ilije Garasanina i duzda Dandola) da bi dobio lijecenje, jer ti zdravstveno osiguranje koje imas ne vrijedi u tim gradovima. Dobijes i kaznenu prijavu od policije za remecenje javnog reda i mira.
Delegacija profesionalnih srpskih narikaca iz Osijeka dolazi na trg bana Jelacica poloziti cvijece poginulim pripadnicima "Belih Cetnika". Skidas gace na vecini granicnih prijelaza, a s druge strane granicnog prijelaza Iran, Indonezija, Pakistan... udruzeni u savez. Predsjednici Hrvatske Vojislav Seselj, Zmago Jelincic i Kolinda posvuda idu okolo kao trojka (manage a trois). Prkosno mases zastavom Hrvatske zuto-zeleno-rozo sa bijelim cetverokutom u sredini. Kolindu moze smijeniti ministar vanjskih poslova Kambodze ako mu nije po volji. Lobiras po Juznoj Americi da umjesto tebe ukinu ono sto si prije cetvrt stoljeca potpisao.

WTF?????

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 08 srp 2016, 00:28 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6015
dudu je napisao/la:
Bože debila.

Tarik je Drina . Bolesnik i moderator sa Jackovog foruma.
Inače iz Luksemburga financijski expert. Zadnja pošta Podrinje.
Vlakom bez voznog reda je deportiran i deloziran. Mrzitelj Srba.
Novi frend daneta. Slavio utapanje Srpske devojčice u Drini i trajno nogiran. Sa foruma. hr.
Kloniran u 20 imena. Redovito prijavljen.

Konsultant forumaskoj raji za ulaganja strateška i vlaška raseljavanja. Te pomoć za održivi povratak.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 08 srp 2016, 01:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Za 100 000 KM u vecim gradovima u BiH ne mozes kupit ni stan.

Cijena zemljista u BiH nije jeftinija nego u Srbiji.


Cijena zemljišta u Srbiji je budzašto posebno u južnoj Srbiji i dijelovima Vojvodine.
Za 30.000 do 40.000 KM možeš kupiti osrednje imanje sa kućom u Podrinju, biraj kume, a još je jeftinije na područjima pogođenim poplavama 2014 godine.
Poljoprivredno zemljište počinje od 300 do 400 KM po dunumu po Krajini, u oba entiteta.
Nije BiH Sarajevo, Mostar i još nekoliko urbanih sredina.
99 % BiH je vukojebina u kojoj niko normalan neće da živi, i gdje su ljudi sretni da bilo šta prodaju i pobjegnu glavom bez obzira.
Uostalom, pitajte agente za nekretnine po BiH, pa ćete shvatiti da ne izlažu imanja dalje od naseljenih mjesta, jer ih niko neće !

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 08 srp 2016, 15:53 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 22:38
Postovi: 4394
korrisnik je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Tako da mozemo reci da je rat devedesetih najbolji dogadjaj u cijeloj povijesti BiH.

Kraljica Katarina da je ziva, pljeskala bi, skakala i smijala se ludjacki na 75% BiH pod cvrstom i trajnom kontrolom krscana. Nakon sto je izgubila cijelu BiH u korist islamskog carstva s istoka, koje se nakon 5 stoljeca povuklo nazad na azijski kontinent.


Jebeš kraljicu i kralja bitan je narod, a narod nisu bili katolici i pravoslavci nego jeres. Kraljica je samo bila produžena ruka Vatikan, i nek su završili gdje su završili. I onaj uhljub kralj Tomašević i ona rospija koja je pobjegla u Italiju i odnije bogatstvo stečeno u Bosni.


Razocaran da se ovakva vrijedanja a jos gore laziranja istorije toleriraju !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 08 srp 2016, 18:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74131
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Kviz: U dva kantona, najvece naselje ne predstavlja glavni grad. Koji su to kantoni?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274 ... 287  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 43 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO