HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 05 ruj 2024, 23:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7161 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 287  Sljedeća

Na popisu ćete se nacionalno izjasniti kao
Bošnjak 16%  16%  [ 47 ]
Hrvat 49%  49%  [ 145 ]
Srbin 13%  13%  [ 37 ]
Bosanac/Bosanac i Hercegovac 3%  3%  [ 10 ]
Musliman 1%  1%  [ 3 ]
Ostali 1%  1%  [ 4 ]
Neću biti obuhvaćen popisom 16%  16%  [ 48 ]
Ukupno glasova : 294
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72530
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Cak i primitivno selo Gluha Bukovica, u opcini Travnik, gubi stanovnistvo:

1991: 1041 (99.7% Bosnjaci)
2013: 964 (preliminarni)

U Glamocu je 1991. bilo cak 2.257 Bosnjaka, danas popisano 1200, u realnosti oko 950.



U Kupresu je 1991. bilo cak 802 Bosnjaka (8.3%), otprilike kao danas u Glamocu.
Prema popisu 2013 ih je preostalo 255 na prostoru opcine Kupres. Mogu sada stati u autobus.

U Livnu je 1991. bilo 5 793 Bosnjaka. Danas popisano 4047, ili tocno 30% manje.

U Duvnu je bilo 3 148 Bosnjaka, danas 2 467.


U Bosanskom Grahovu je bilo 12 Bosnjaka, danas ih tamo zivi 6.

U Drvaru je 1991. bilo 33 Bosnjaka, danas 11.


Sveukupno, u drzavi HBZ 1991. je zivjelo 12 045 Bosnjaka. Danas ih je popisanih 8 037.
U realnosti, vjerojatno ih zivi tek 6000, dakle raspolovili su se na terenu.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28823
slika

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72530
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Nastavimo o HBZ, iza RS najvecoj federalnoj jedinici. HBZ je tek 30% manji od francuskog otoka Korzike.

Srba je ovdje 1991. zivjelo 35 tisuca.
Danas ih je popisano nesto vise od 10 tisuca.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37833
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tarik75 je napisao/la:

Nije BiH tebi došla, već ti i tvoji u njoj živite vijekovima, a neki i svih hiljadu i sto godina. Kako uklopiti posebnost Hrvata u BiH ? Praznicima vjekovne mržnje kao Diva Grabovčeva, ultra-katoličkom islamofobijom, izdvajanjem Hrvata katolika u posebnu sektu mimo naroda u BiH ?
Gdje su tu Bošnjaci ? Kad će Bošnjaci postati dio vaših praznika i svečanih akademija ? Kad će se moći izjašnjavati Hrvatima ? I obratno katolici koji žele Bošnjacima ?
Nego šta je bilo sa muslimanima u Hrvatskoj iza 1689 ? Milost tražim, milost ne dajem ...


Ne znam moji su prije toga živjeli u Hercegovini u Osmanskom Carstvu, Austro-Ugarskoj Monarhiji, Državi SHS, Kraljevini Jugoslaviji, Banovini Hrvatskoj, NDH, SR BiH nikakvoj bošnjačkoj nacionalnoj državi Bosni.

Uklopiti tako što se prihvati kao dio državnog identiteta a ne samo paše i age koji su zatirali dio populacije i služili okupatoru.
Nisu se Hrvati izdvojili sami u sektu nego ih uzvoji tvoj turski agresor koji je katolike odvojio u poseban milet i nametnu posebna pravila života i prava.

Povukoše se s agresorom, nemaju šta Hrvati i Srbi tražiti milost, nisu ni tada neće ni sada, nego će se za svoja prava izboriti pa ako treba silom kao i tada.
Islamistički smrad hoće da Hrvati i Srbi od njih traže milost i novu ahdnamu da mogu disati, prošla ta vremena moj Tariče, integriraj se ti u Europu a ne da si Europljanin, Slaven, Bošnjak s arapskim imenom.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Da a tu slobodu izbora BiH nudi?
Jel Hrvati imaju slobodu izbora da se informiraju i čuvaju svoj jezik i tradiciju na državnim medijima?
Jel hrvatska djeca u Bošnjakiji imaju slobodu izbora hrvatskog jezika u džavnim školama?


Imaš HRT, Maticu Hrvatsku i ludilo nacionalnih institucija i organizacija po Hrvatskoj. Šta ti treba po BiH, kad većina Hrvata živi do par sati vožnje od Hrvatske.
Ne radi se tu o pravu, nego o zapišavanju hrvatskog etničkog prostora i sabijanju Bošnjaka u mali logor.

Citat:
Koliko je bilo Jugoslovena zna se, zna se koliko je bilo i Hrvata 760.000 a zna se koliko Bošnjaka 3.000.
Ako su išta komunisti uredili to je bilo pravo na narodnost i slobodu izjašnjavanja, nitko nije prisiljavao katolike da budu Srbi a niti muslimane, na popisu je bilo i vukodlaka, marsovaca ali je samo neka fantomska sila branila muslimanima da budu Bošnjaci, svima osim ovih 3.000.
Prije se narodnost pisala svugdje u svakom dokumentu a sad vi mutite da se isto ne piše čak ni u rodnom listu, niti piše u ijednom drugom dokumentu.


U SFRJ nije bilo prave slobode izbora, jer je određeni identitet mogao značiti diskriminaciju npr. hrvatski.

Citat:
Muslimani nisu popili ništa jer su najmanje stradali poslije WW2, ti što su bili u kazamatima bili su tamo zbog islamskog fundamentalizma.
To o tome da su stradali zbog hrvatska možeš prodavati nekom drugom, tko zna za prilike u WW2 i memorandume te zahtjeve muslimana u to doba sve mu je jasno.


Bogati nemoj ovdje da lažeš. Stradali su muslimani žestoko zbog NDH. Nemaš dokaza za svoje lažne tvrdnje. Izvoli koje studije i koji podaci su ti dokaz ? Ti tvrdiš, ti i dokaži ... još mlatarate ovdje sa velikim brojem muslimana u ustašama i domobranima ...

Citat:
Da ne spominjemo naglo smanjenje Hrvata u BiH i povećanje muslimana poslije rata, pa ništa čudno s obzirom da ste vi narod koji se razmnožava ratom i đenosajdom.


Niko vama ne brani da se jebadete. Šta bi Bošnjaci trebali, da vas pitaju kad hoće da naprave dijete ... :zubati
S-H psihopatologija.

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72530
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Podatak za zapamtiti: 3 opcine van Federacije imaju bosnjacku vecinu: Srebrenica, Brcko, i Vukosavlje.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72530
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tarik75 je napisao/la:
[
Imaš HRT, Maticu Hrvatsku i ludilo nacionalnih institucija i organizacija po Hrvatskoj. Šta ti treba po BiH, kad većina Hrvata živi do par sati vožnje od Hrvatske.


3/4 BiH je VJECNO OSLOBODJENO od takvih koji razmisljaju kao ti.
I oslobodenje betonirano ustavom i zakonom, te potpisano pred svijetom od strane porazene fasisticke politike koju zagovaras.

Cuvajte taj preostali frtalj, klima vam se i to u buducnosti Europe, a i opustje vam taj frtalj.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Ja koliko znam entitet znači nešto samosvjesno i posebno, krvariti možete jedino da prekršite međunarodni sporazum kojega ugovorno garantiraju zapadne sile te Srbija i Hrvatska, pa izvolite i izvršite agresiju na RS.
Krvariti u svakom slučaju hoćete i to dobro, samo nemojte od Hrvata tražiti da vam previjaju rane.


Ko će krvariti ? Jozo iz Minkena ? Anto iz Dublina ? Garantirale su velike sile svašta, pa toga danas više nema ...

Citat:
Bošnjaci ne priznaju RS, Srbi ne priznaju BiH u čemu je razlika?


Razlika je u tome što Bošnjaci zastupaju državnost BiH, a Srbi njen raspad i propast. nije mala razlika ...

Citat:
Normalno da je slab tamo gdje se zatire arapskim mudžahedinima i domaćim teroristima koji upadaju u kuću i ubijaju sve one koji nisu integrirani.
Gdje se sustavno ekonomski i medijski obespravlju.


Aj ne laži. Vaša elita živi kao bubreg u loju. Zašto Hrvati bježe na Zapad sa teritorija gdje su većina ? Hrvati obespravljeni ... Dabogda Bošnjaci bili tako obespravljeni u Hrvatskoj ...

Citat:
Opet laž, Hrvati su nekada činili 25% stanovništva BiH a znamo na koliko je to palo u SFRJ i koliko poslije etničkog čišćenja u nedavnom ratu i poraću.
Ne znam muka ne bira, neće svatko dopustiti da mu kosti predaka bacaju u rijeku i u kuću useljavaju Arapi.
Zna se kad je počeo projekt Herceg Bosne, dok ste nosali slike Tite i Alija govorio to nije naš rat a hrvatska sela u BiH gore.
Normalna pojava ako te država neće obraniti moraš se braniti sam i to koliko znam prvo se radi o Hrvatskoj Zajednici Herceg Bosne.


Da, vi inače volite muslimane, a eto jadni samo niste mogli jer Alija nije spočetka htio da ratuje. Jako si ciničan. Muslimane ste mogli uključiti i pola godine kasnije, ali niste ... Ne biste i da su krenuli od prvog dana.

Citat:
Zašto bi činili muslimanima u Hrvatskoj kad su oni bili pametni i odmah ustali s Hrvatima protiv agresije, da su surađivali s agresorom snašla bi ih ista sudbina kao i njega?
Eto sad smo saznali da Hrvatima nigdje nije bolje nego u BiH, bošnjački cinizam i ja tvrdim da Bošnjacima nigdje nije bilo bolje nego u HB to govori i popis a i Srbi mogu tvrditi da Bošnjacima nigdje nije bolje nego u RS.


Mogli ste i vi tako rezonovati u BiH kao muslimani u Hrvatskoj. Ali niste... nego svako selo u dubokoj bošnjačkoj pozadini svoja postrojba i zastavica...

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
Tarik75 je napisao/la:
Razlika je u tome što Bošnjaci zastupaju državnost BiH, a Srbi njen raspad i propast. nije mala razlika ...


Srbi zagovaraju BiH kakva njima odgovara a Bušmani takvu kakva njima odgovara.
Te budalaštine "mi smo zadržavu a oni su protivdržave" okači Incku o rep.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37833
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bravo islamofašisto nek si se očitao, kako se teritorij može zapišati TV kanalom na hrvatskom jeziku koji eto može biti u 91% muslimanskom Sarajevu?
Imaš i ti TRT pa prati šta se događa u Turskoj a za sat si avionom u Istanbulu.

Jel to EU pravo i praksa?

Bilo je slobode izbora da se izjasniš kako želiš, po državnom, nacionalnom ili regionalnom osjećaju, niti je bilo prisile partije niti ja znam da je bilo plakata nacionalnost: Jugosloven, jezik: srpskohrvatski, vjera: ateizam

Stradali su u ratu u SS legijama to znamo ja govorim o poraću, lažeš da vas je država progonila, pa Tito je imao sjajne odnose s muslimanskim država zbog toga vas je i mazio i pazio.

Jado to vi nabili < 90% Bošnjaka po općinama Bošnjakije ćunom?
Nitko ni vama ne brani da se jebete u RS te stignete Srbe i proglasite Republiku Bošnjačku, pa može li se naći ijedan Bošnjak s normalnim razmišljanjem.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Ne znam moji su prije toga živjeli u Hercegovini u Osmanskom Carstvu, Austro-Ugarskoj Monarhiji, Državi SHS, Kraljevini Jugoslaviji, Banovini Hrvatskoj, NDH, SR BiH nikakvoj bošnjačkoj nacionalnoj državi Bosni.


U osmanskom carstvu gdje su Bošnjaci bili državotvorni faktor kao danas 450 godina. malo vremena nema šta ... :zubati

Citat:
Uklopiti tako što se prihvati kao dio državnog identiteta a ne samo paše i age koji su zatirali dio populacije i služili okupatoru.
Nisu se Hrvati izdvojili sami u sektu nego ih uzvoji tvoj turski agresor koji je katolike odvojio u poseban milet i nametnu posebna pravila života i prava.


Bilo nekada davno prije 150 godina otišli Turci iz BiH. Što se ne integriraste u zadnjih 150 godina. Vama bilo kao krivo što su vas Turci odvajali. Pa danas se borite i rukama i nogama da sami radite što su vam Turci radili.
Vi ste politički i kulturno retrogradan narod.

Citat:
Povukoše se s agresorom, nemaju šta Hrvati i Srbi tražiti milost, nisu ni tada neće ni sada, nego će se za svoja prava izboriti pa ako treba silom kao i tada.


Povukoše se sa agresorom ? A vi im Hrvati pomogli da se povuku zauzimajući im kuće i imanja, sa puškama i sjekirama... :zubati

Citat:
Islamistički smrad hoće da Hrvati i Srbi od njih traže milost i novu ahdnamu da mogu disati, prošla ta vremena moj Tariče, integriraj se ti u Europu a ne da si Europljanin, Slaven, Bošnjak s arapskim imenom.


Sreća moja pa ne pitamo vas šta ćemo biti. Evropljanina rađa majka, a ne pravi ga svećenik.
Moja stvar kako ću se ja zvati, da mi ti nećeš odrediti.

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
3/4 BiH je VJECNO OSLOBODJENO od takvih koji razmisljaju kao ti.
I oslobodenje betonirano ustavom i zakonom, te potpisano pred svijetom od strane porazene fasisticke politike koju zagovaras.

Cuvajte taj preostali frtalj, klima vam se i to u buducnosti Europe, a i opustje vam taj frtalj.


Malo vam treba da pokažete svoje pravo lice. Betonirano :confused1
Samo ti prijeti.
Ti si moj neprijatelj i tvoj narod je neprijatelj moje zemlje. O čemu ćemo mi da razgovaramo ?

Citat:
Srbi zagovaraju BiH kakva njima odgovara a Bušmani takvu kakva njima odgovara.
Te budalaštine "mi smo zadržavu a oni su protivdržave" okači Incku o rep.


Vlašino, ti si moj neprijatelj i tvoj narod je neprijatelj moje zemlje. O čemu ćemo mi da razgovaramo ?

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Bravo islamofašisto nek si se očitao, kako se teritorij može zapišati TV kanalom na hrvatskom jeziku koji eto može biti u 91% muslimanskom Sarajevu?
Imaš i ti TRT pa prati šta se događa u Turskoj a za sat si avionom u Istanbulu.


Imaš i ti Hrvatsku, eto ti je pred nosom. Prati šta ima kod Milanovića i Plenkovića ...
Ono za islamofašistu povuci, jer ne spadam u tu kategoriju. I ti si najgora vrsta krščanskog fašiste kao i svaki katolik.

Citat:
Jel to EU pravo i praksa?
Bilo je slobode izbora da se izjasniš kako želiš, po državnom, nacionalnom ili regionalnom osjećaju, niti je bilo prisile partije niti ja znam da je bilo plakata nacionalnost: Jugosloven, jezik: srpskohrvatski, vjera: ateizam
Stradali su u ratu u SS legijama to znamo ja govorim o poraću, lažeš da vas je država progonila, pa Tito je imao sjajne odnose s muslimanskim država zbog toga vas je i mazio i pazio.


Šta fali SS legijama ?

Citat:
Jado to vi nabili < 90% Bošnjaka po općinama Bošnjakije ćunom?
Nitko ni vama ne brani da se jebete u RS te stignete Srbe i proglasite Republiku Bošnjačku, pa može li se naći ijedan Bošnjak s normalnim razmišljanjem.


Pravi i ti djecu ako si mangup.

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
Tarik75 je napisao/la:
Citat:
Srbi zagovaraju BiH kakva njima odgovara a Bušmani takvu kakva njima odgovara.
Te budalaštine "mi smo zadržavu a oni su protivdržave" okači Incku o rep.


Vlašino, ti si moj neprijatelj i tvoj narod je neprijatelj moje zemlje. O čemu ćemo mi da razgovaramo ?


Koje zemlje, Turske?
Mada u pravu si, s takvima se ne razgovara, takvi se elektrošokuju da ne budu opasni po okolinu.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72530
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tarik75 je napisao/la:
Ti si moj neprijatelj i tvoj narod je neprijatelj moje zemlje.


Volis li ustav zemlje u kojoj zivis? Hoces li sinu dati ime po nekom bosanskom kralju?

Znam samo da imam po ustavu daleko vece pocetne sanse da postanem premijer BiH nego ti.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
Tarik75 je napisao/la:


Vlašino, ti si moj neprijatelj i tvoj narod je neprijatelj moje zemlje. O čemu ćemo mi da razgovaramo ?


Koje zemlje, Turske?
Mada u pravu si, s takvima se ne razgovara, takvi se elektrošokuju da ne budu opasni po okolinu.

Ne možeš tako jarane, Bosna je država već hiljadu godina. On je za državu, tako da se njegove težnje uvažavaju. Ti si protiv države, što znači da si terorista, a sa teroristima se ne pregovara.

Svemir je tako jednostavan i kristalno jasan u Mujinoj glavi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Ti su neprijatelj 3/4 BiH, ja sam neprijatelj 1/4 BiH.

Znam samo da imam po ustavu daleko vece pocetne sanse da postanem premijer BiH nego ti.


Polako, izletićete iz ustava kao raketa prve prilike. Nećeš još dugo. Pripadniče hrvatske nacionalne manjine (privremeno konstitutivne). :zubati

Citat:
Ne možeš tako jarane, Bosna je država već hiljadu godina. On je za državu, tako da se njegove težnje uvažavaju. Ti si protiv države, što znači da si terorista, a sa teroristima se ne pregovara.

Svemir je tako jednostavan i kristalno jasan u Mujinoj glavi.


Isto kao i Srbija i Hrvatska i isto jednostavno kao Jozina i Savina glava.

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
Robbie MO je napisao/la:
Tarik75 je napisao/la:
Ti si moj neprijatelj i tvoj narod je neprijatelj moje zemlje.


Ti su neprijatelj 3/4 BiH, ja sam neprijatelj 1/4 BiH..


Sedžda! :klanjam

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Ne možeš tako jarane, Bosna je država već hiljadu godina. On je za državu, tako da se njegove težnje uvažavaju. Ti si protiv države, što znači da si terorista, a sa teroristima se ne pregovara.


Ova ti je dobra. Mi vas i gledamo kao na teroriste, što vi i jeste genocidni teroristi.

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37833
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Citat:
Ko će krvariti ? Jozo iz Minkena ? Anto iz Dublina ? Garantirale su velike sile svašta, pa toga danas više nema ...


Jok krvarit će Tarik iz Malmoa, Alija iz Basela i Halid iz Saint Louisa, da te velike sile nisu garantirale danas bi tebi Srbija bila u Sarajevu.

Citat:
Razlika je u tome što Bošnjaci zastupaju državnost BiH, a Srbi njen raspad i propast. nije mala razlika ...


Državnost branite tako što Srbima i Hrvatima niječete narodnost, namećete jezik, osnovna demokratska prava i naseljavate Arape.

Citat:
Aj ne laži. Vaša elita živi kao bubreg u loju. Zašto Hrvati bježe na Zapad sa teritorija gdje su većina ? Hrvati obespravljeni ... Dabogda Bošnjaci bili tako obespravljeni u Hrvatskoj ...


Želiš reći da su Bošnjaci obespravljeni u Hrvatskoj?
Da obespravljeni najraskošnijim novoarapskim džamijama, saborskim zastupnicima koje sami biraju itd.

Citat:
Da, vi inače volite muslimane, a eto jadni samo niste mogli jer Alija nije spočetka htio da ratuje. Jako si ciničan. Muslimane ste mogli uključiti i pola godine kasnije, ali niste ... Ne biste i da su krenuli od prvog dana.


Muslimani su uključeni od prvog dana, oni pametniji koji se se dobrovoljni javili, od kojih je dobar dio dao život rame uz rame s braćom po oružju u HVO-u.

Citat:
Mogli ste i vi tako rezonovati u BiH kao muslimani u Hrvatskoj. Ali niste... nego svako selo u dubokoj bošnjačkoj pozadini svoja postrojba i zastavica...


Da smo tako rezonovali i čekali Aliju i patrijotsku harmiju danas niti bilo BiH niti Bošnjaka niti Hrvata u njoj, posebno u Hercegovini.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
Tarik75 je napisao/la:
Citat:
Ti su neprijatelj 3/4 BiH, ja sam neprijatelj 1/4 BiH.

Znam samo da imam po ustavu daleko vece pocetne sanse da postanem premijer BiH nego ti.


Polako, izletićete iz ustava kao raketa prve prilike. Nećeš još dugo. Pripadniče hrvatske nacionalne manjine (privremeno konstitutivne). :zubati

Daj malo detaljnije tu tvoju viziju.

Incko će da prepravi ustav? Doneće se novi ustav na kongresu SDA? Amerikanci će da ukinu entitete? Tenkovi iz Tuzle?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne možeš tako jarane, Bosna je država već hiljadu godina. On je za državu, tako da se njegove težnje uvažavaju. Ti si protiv države, što znači da si terorista, a sa teroristima se ne pregovara.

Svemir je tako jednostavan i kristalno jasan u Mujinoj glavi.


Vojvoda Robi objasnio, ne znam što je posle prepravio: on je neprijatelj 3/4 BiH, ja sam pod agresijom 1/4 BiH koja ne poštuje Ustav, zakone, adete i ibadete :zubati

Tarik75 je napisao/la:
Ova ti je dobra. Mi vas i gledamo kao na teroriste, što vi i jeste genocidni teroristi.


Ne laži, ti nas sve gledaš kroz rešetke Jagomira.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22976
Tarik75 je napisao/la:

Isto kao i Srbija i Hrvatska i isto jednostavno kao Jozina i Savina glava.

To kad proglasite nezavisnost na svojoj četvrtini BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37833
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nećeš ni ti pripadniče turske nacionalne manjine dugo, ostalo je još malo okupatorskih fleka ali doće sve to na svoje, isprat će se i to.

Ma Inzko će proglasiti Hilafet i na Toyoti doći u Banja Luku te uz doček i ovacije oslobođenog naroda uzdignuti malog bega na položaj velikog turskog vezira i paše.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Popis stanovništva 2013
PostPostano: 20 srp 2016, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 20:57
Postovi: 92
Citat:
Želiš reći da su Bošnjaci obespravljeni u Hrvatskoj?
Da obespravljeni najraskošnijim novoarapskim džamijama, saborskim zastupnicima koje sami biraju itd.


Uvijek sam zastupao ideju da BH Hrvatima treba dati ista prava kao i bošnjačkoj nacionalnoj manjini u Hrvatskoj.
Dabogda BH Hrvati što prije došli na grane Bošnjaka u Hrvatskoj.

Citat:
Nećeš ni ti pripadniče turske nacionalne manjine dugo, ostalo je još malo okupatorskih fleka ali doće sve to na svoje, isprat će se i to.


Izdišete polako. Kardinal Puljić ili neki njegov nasljednik se lako može naći u poziciji vaseljenskog patrijarha. Pastir bez stada. :zubati

_________________
Kardinal Puljić 11.05.2016. iz Zadra upozorava "da se pazimo one krilatice političara" : NAMA IMOVINA, VAMA DOMOVINA.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 287  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Bošnjak..007, fravitaizkotora, Patriota i 47 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO