HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 04:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 15 ožu 2023, 15:27 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Rutinerr je napisao/la:
I šta, sad ćemo mi oprati Rusiju jer su eto Ameri radili i u Vijetnamu?!


Rusju se nema od čega oprati, sve što radi je sasvim opravdano, ne dopušta na svom etničkom i povejnsom prostoru stvaranje Antirusije.

Ukrjinci ako hoće biti vlastiti narod i k tome ameirčki šukolizi, mogu to, al ionda NE MOGU baštiniti sovjetske i ruske teritorijalne stečevine.

I to je sasvim moralno

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 15 ožu 2023, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9282
I kako to kijevska hunta misli mijenjati ime Rusije, Kokainski i oligarsi izglasaju i sta onda? Moskva prihvati? zapad nametne? dodje americka vojska i nametne? formiraju sud u Hagu i nametnu Moskvi? udaraju glavom u ruske nuklearne rakete? sta?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 15 ožu 2023, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8165
crni_bombarder je napisao/la:
I kako to kijevska hunta misli mijenjati ime Rusije, Kokainski i oligarsi izglasaju i sta onda? Moskva prihvati? zapad nametne? dodje americka vojska i nametne? formiraju sud u Hagu i nametnu Moskvi? udaraju glavom u ruske nuklearne rakete? sta?


Ma glupe inicijative od kojih nema nikakve koristi,
inicijativa je snažna koliko i tema na forumu izaberimo ime Bošnjacima.
Više je za humor nego za nešto ozbiljnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 15 ožu 2023, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 00:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Predlažem da novi naziv za Rusinsku državu bude LGBTIQranija i Globalno Zatopljenje.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 15 ožu 2023, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21660
divizija je napisao/la:
Ipak, i kad se formirala, ukrajinska nacija je bila velikim djelom pro-ruska, ali čak i po tom pitanju su Rusi po meni odigrali krivo. Umjesto komadanja Ukrajine i negiranja Ukrjinaca, trebali su praviti "alternativnu Ukrajinu". DNR i LNR s Kirmom su se trebale prozvaii DR Ukrajina i kao Tajvan sebe proglasiti pravim nasljednicima čitave Ukrajine.

Ovako je zapravo Putin finalizirao ne samo formirnaje Ukrjinaca, nego njihovu rusofobiju.


Ovo bi i ja rekao.

Taj dio je kapitalno glup.
To ni SSSR nije radio.
Puno jednostavnje je dati teritorij, ako treba i Don, do Staljngrada, proglasiti DR Ukrajinu.
A onda, kada bi dobili rat, bi lagano "korigirali" granice.

Dobri su primjeri Karelije i Transnistrije tu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 07:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
divizija je napisao/la:
Rutinerr je napisao/la:
I šta, sad ćemo mi oprati Rusiju jer su eto Ameri radili i u Vijetnamu?!


Rusju se nema od čega oprati, sve što radi je sasvim opravdano, ne dopušta na svom etničkom i povejnsom prostoru stvaranje Antirusije.

Ukrjinci ako hoće biti vlastiti narod i k tome ameirčki šukolizi, mogu to, al ionda NE MOGU baštiniti sovjetske i ruske teritorijalne stečevine.

I to je sasvim moralno


Nisam ni sumnjao :palacgore1

Ma da, sigurno su ostavili neku klauzulu pri razdruživanju.

To ne smijete, ukidamo vam nezavisnost ako pređete tu liniju.

Moralno koliko i napadi Srbije na Hrvatsku i BiH :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 07:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
Ceha je napisao/la:
Rutinerr je napisao/la:

Ne znam kako je ovo odgovor na onaj moj post?!
Ja pomenuh aktuelnu priču o izbornoj jedinici Bošnjaka u Hrvatskoj. Nema to nikakve veze sa prošlošću.


A što je tu aktualno?

Bošnjaci u RH su manjina.
Po meni manjine uopće ne bi trebale imati zastupnike.


Al po tebi.
No, ti se srećom ne pitaš više od glasa koji daš na izborima.

Po hrvatskom ustavu, imaš 12 izbornih jedinica.
Bošnjaci u Hrvatskoj zajedno sa ostalim manjinama traže da dobiju svoju izbornu jedinicu, obzirom da im je u tom košu sa ostalim dat nepravedno mali dio kolača.
Srbi u Hrvatskoj recimo ne spadaju tu, njima ste dali više prava, a i oni su manjina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 07:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
daramo je napisao/la:
Normalno da prevrće tvoj islamofašistički Klix i praviš se Mujo iako ti Hodžić sam jasno kaže da ste najbrojniji u toj izbornoj jedinici i da se iz te izborne jedinice uvijek izabere musliman.
Tu su jedino diskriminirani Slovenci, Makedonci i Crnogorci kojima muslimani biraju predstavnika u Sabor.

Naravno da postoji hrvatski jezik u Srbiji, poštoje odjeli u pojedinim školama u Vojvodini na hrvatskom jeziku, toga jedino nema u Bošnjakistanu.
Pravo na maternjii jezik jedino nemaju Hrvati u islamofašističkom Sarajevu pa djecu moraju slati u privatne katoličke škole da uče hrvatski jezik.


Pa eto, onda njima jednu izbornu jedinicu i neće biti diskriminirani.
Ne odlučuju o tome Bošnjaci nego Hrvatska.

A vidiš kako si zaboravio RS, jel tamo Bošnjaci, pa i Hrvati imaju pravo na jezik?

U BiH puno toga nije uređeno.

Kad već pominješ katoličke škole u Sarajevu, to su izuzetno cijenjene ustanove.
Veliki broj Bošnjaka se tamo školuje.

Izađi malo iz svoje rupe, ugušiće te tolika ljigavost dole.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 07:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
Ceha je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Normalno da prevrće tvoj islamofašistički Klix i praviš se Mujo iako ti Hodžić sam jasno kaže da ste najbrojniji u toj izbornoj jedinici i da se iz te izborne jedinice uvijek izabere musliman.
Tu su jedino diskriminirani Slovenci, Makedonci i Crnogorci kojima muslimani biraju predstavnika u Sabor.

Naravno da postoji hrvatski jezik u Srbiji, poštoje odjeli u pojedinim školama u Vojvodini na hrvatskom jeziku, toga jedino nema u Bošnjakistanu.
Pravo na maternjii jezik jedino nemaju Hrvati u islamofašističkom Sarajevu pa djecu moraju slati u privatne katoličke škole da uče hrvatski jezik.


Ma, provocira.
Realno ta manjinska mjesta bi trebalo ukinuti.


Šta znači ukinuti?
Raseliti?
Ili ti je loš izbor riječi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 07:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
divizija je napisao/la:
Rutinerr je napisao/la:
Pa ako se Rusi referišu da je na tlu današnje Ukrajine izvorna ruska država, znači da su oni nekom uzeli zemlju i odselili se odatle.
Sad bi to vratili nazad. Nije problem, al nek vrate što su od drugih uzeli.
Nema šanse da je onolika Rusija njima po nekom osnovu pripadala, sve su to osvajanja i pripajanja.


izvorn osredište ruske države je bilo oko Novgoroda, potom Kijev, potom Moskva/Piter.

ne sugeriraju Rusi da se itko odselio, već da su Ukrjinci bivši Rusi. Što je notorni fakt, kao što su Austrijanci bivši Njemci.


Pa ih u tom kontekstu treba denacificirati, demilitarizirati, i naravno, rusizirati.
Isprati mozak, pa da se svi poredaju na centralni trg Kijeva i uzvikuju slava Putinu.

I jel vidimo da Nijemci danas te Austrijance nešto njemciziraju, napadaju?

Treba se ponašati civilizovano.

Ne mogu gutati tu istočnjačku propagandu nikako.
Znam, sad će biti al možeš zapadnjačku.
No, to uopšte nije tako. Svjestan sam ja da Amerika kao svjetski policajac udari i nedužnog počesto.
Da li to podržavam? Nikako.
No, činjenica je da je meni Amer više prijatelj nego što će Rus ikad biti.
Pri tom ja nisam uradio ništa da mi Rus ne bude prijatelj, ali je on zauzeo takav stav.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 08:16 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Rutinerr je napisao/la:
Pa ih u tom kontekstu treba denacificirati, demilitarizirati, i naravno, rusizirati.
Isprati mozak, pa da se svi poredaju na centralni trg Kijeva i uzvikuju slava Putinu.

I jel vidimo da Nijemci danas te Austrijance nešto njemciziraju, napadaju?

Treba se ponašati civilizovano.

Ne mogu gutati tu istočnjačku propagandu nikako.
Znam, sad će biti al možeš zapadnjačku.
No, to uopšte nije tako. Svjestan sam ja da Amerika kao svjetski policajac udari i nedužnog počesto.
Da li to podržavam? Nikako.
No, činjenica je da je meni Amer više prijatelj nego što će Rus ikad biti.
Pri tom ja nisam uradio ništa da mi Rus ne bude prijatelj, ali je on zauzeo takav stav.


u Austirji ne posotji mrzilačka vlast koja progoni Austrijance koji se smtraju Njemcima, ne posotji projekt pristupanja antinjemačkom vojnom savezu koji ima za cilj uništenje Njemačke, ne postoje parade u čast ljudi koji su ubijal ii mrzili Njemce.

I na kraju krajeva, u Austrij ine postoji značajan dio stanovništva koji se i dalje smatra Njemcima, niti su Austrijske granice naslijeđe njemačke poviejsti.

Treće, ako ti imisliš da je ameri prijatlej ikome i ičemu, ti si u teškoj zabludi. američka moć i dominacija svijetom je postala toliko opasna i odvratna, da je potrebno poduzeti sve da ju se skrši i vrati kući. U protivnom će ti manijaci odvesti čovječanstvo u sunovrat. To i nije moć Amerikanca kao ljudi, nego financijskog kapitalizma, koji je odvratni, antihumani zombi.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 08:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
divizija je napisao/la:
Rutinerr je napisao/la:
Pa ih u tom kontekstu treba denacificirati, demilitarizirati, i naravno, rusizirati.
Isprati mozak, pa da se svi poredaju na centralni trg Kijeva i uzvikuju slava Putinu.

I jel vidimo da Nijemci danas te Austrijance nešto njemciziraju, napadaju?

Treba se ponašati civilizovano.

Ne mogu gutati tu istočnjačku propagandu nikako.
Znam, sad će biti al možeš zapadnjačku.
No, to uopšte nije tako. Svjestan sam ja da Amerika kao svjetski policajac udari i nedužnog počesto.
Da li to podržavam? Nikako.
No, činjenica je da je meni Amer više prijatelj nego što će Rus ikad biti.
Pri tom ja nisam uradio ništa da mi Rus ne bude prijatelj, ali je on zauzeo takav stav.


u Austirji ne posotji mrzilačka vlast koja progoni Austrijance koji se smtraju Njemcima, ne posotji projekt pristupanja antinjemačkom vojnom savezu koji ima za cilj uništenje Njemačke, ne postoje parade u čast ljudi koji su ubijal ii mrzili Njemce.

I na kraju krajeva, u Austrij ine postoji značajan dio stanovništva koji se i dalje smatra Njemcima, niti su Austrijske granice naslijeđe njemačke poviejsti.

Treće, ako ti imisliš da je ameri prijatlej ikome i ičemu, ti si u teškoj zabludi. američka moć i dominacija svijetom je postala toliko opasna i odvratna, da je potrebno poduzeti sve da ju se skrši i vrati kući. U protivnom će ti manijaci odvesti čovječanstvo u sunovrat. To i nije moć Amerikanca kao ljudi, nego financijskog kapitalizma, koji je odvratni, antihumani zombi.


A ni Nijemci im ne nameću nikakvog Janukoviča, ne prosipaju im propagandu, ne odvajaju recimo Tirol, ne smatraju da se trebaju vratiti nekakvim svojim izvorima tj. da budu opet Nijemci.
To sa pristupanjem NATO Ukrajine je samo dobar izgovor Rusima za ovaj napad.
Rusi su sami krivi za mržnju Ukrajinaca prema njima.
Kao i to što ih recimo mrze Poljaci, Česi ili bilo ko koga su potčinjavali, tlačili, gazili vojničkom čizmom.

Ma to objesite mačku o rep, tu priču ima Rusa/Srba/bilo koga, treba taj dio odvojiti silom.

Nama su bili prijatelji. Dok je cijela Evropa šutjela, oni su reagovali konkretno. I hvala im na tome.
I sad su tu kao faktor stabilnosti. Mi bi se jedni sa drugima još koji put uhvatili u koštac da nije njih tu.

Odlazak Amerike s pozicije 1 znači da bi preuzeo neko drugi. Da te pitam, od kandidata tu je prava Kina ili eto Rusija, mada su oni stavili pod upitnik svoju poziciju.
Šta misliš, sutra Kina diriguje prilike u svijetu, da li bi bilo bolje nego s Amerikom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 10:03 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Rutinerr je napisao/la:

A ni Nijemci im ne nameću nikakvog Janukoviča, ne prosipaju im propagandu, ne odvajaju recimo Tirol, ne smatraju da se trebaju vratiti nekakvim svojim izvorima tj. da budu opet Nijemci.
To sa pristupanjem NATO Ukrajine je samo dobar izgovor Rusima za ovaj napad.
Rusi su sami krivi za mržnju Ukrajinaca prema njima.
Kao i to što ih recimo mrze Poljaci, Česi ili bilo ko koga su potčinjavali, tlačili, gazili vojničkom čizmom.



Janukoviča nije nitko nametnuo, bi oje demoratski izabran predjsednik UKrjine, izbore su mu priznali svi i rusi i Zapad, i oporba, SVI.
Rusi nisu odvajali ništa prije Majdana i početka rusomrzećeg ludila. to su naprosto činjenice, početka sranja je Majdan, nasilno obaranje legitimne vlasti i instaliranje manijaka.

Predmajdanska Ukrajina je država sa sovjetskim teritorijalnim naslijeđem i jakom proruskom popualcijom.

Postmanjdanska Ukrajina može biti što god hoće, ali neće zadržati sovjetske teritorijalne stečevine.

Rutinerr je napisao/la:
Ma to objesite mačku o rep, tu priču ima Rusa/Srba/bilo koga, treba taj dio odvojiti silom.

Nama su bili prijatelji. Dok je cijela Evropa šutjela, oni su reagovali konkretno. I hvala im na tome.
I sad su tu kao faktor stabilnosti. Mi bi se jedni sa drugima još koji put uhvatili u koštac da nije njih tu.

Odlazak Amerike s pozicije 1 znači da bi preuzeo neko drugi. Da te pitam, od kandidata tu je prava Kina ili eto Rusija, mada su oni stavili pod upitnik svoju poziciju.
Šta misliš, sutra Kina diriguje prilike u svijetu, da li bi bilo bolje nego s Amerikom?


nisu vama oni bili prijatleji, nego ste vi poslužili njihovim imperijalnim interesima, oni su hranili vaše bolesne nacionalne ambicije kako bi dodatno destabilizirali ovaj prostor i nametnuli se kao njegovi gospodari.

vi ste im poslužili za to ko kurton yebaču. Ali yebač nije prijatelj kurtonu. Zato ste dobili i Dayton i Washnington i sada vam ga metnuo Schmidt, jer se njima yebe za vas i prošli biste puno bolje da ih niste nikada slušali i potpisali Cutiliera.

I ne, ako američka moć oslabi, ne znači da će netko drugi biti broj 1, svijet nikada do suremenog doba nije imao broj jedan, nego je uvijek bio multipolaran. I nije tu problem što su oni broj jedan, problem je što svijetom šire zlo, nastranost, bolest i nasilje. Tako su i u mirnu zemlju Ukrajinu, koja je stekla neovisnost bez ispaljenog metka i živjela u miru sa susjedima i sa samom sobom, ulagali milijarde da dovedu putem puča na vlast one koji će izazvati mržnju i krvoproliće.

To rade svugdje, suvgdje donose destabiliziaciju, nesreću, nered, potiču razdor, mržnju, financiraju i naoružavaju manijake, luđake, ekstremiste. Od talibana, Isila, cionista, kontraša, Pinocheta, Sadama (i on je bio njiho proizvod dok se nije oteo s lanca)., Suharta, .. do ove banderaške ekipe u Ukrajini. Svugdje donose nered i nesreći, a k tome financiraju i pire svijetom preko medija, Hollywooda, Disnyea itd...nastranost i perverziju.
I kod nas su prvo podržavali Jugu i davali Slobi zeleno svijetlo, udarili nam embargo, onda kad je sve planulo priznali raspad, pa hranili vaše iluzije o građanskoj državi pa ipak donjeli Dayton. Uvijek nesreću i nered donose.

Oni su glavni uzrok 99% svjetskih sukoba i nestabilnosti zadnjih desetljeća

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
crni_bombarder je napisao/la:
I kako to kijevska hunta misli mijenjati ime Rusije, Kokainski i oligarsi izglasaju i sta onda? Moskva prihvati? zapad nametne? dodje americka vojska i nametne? formiraju sud u Hagu i nametnu Moskvi? udaraju glavom u ruske nuklearne rakete? sta?


Mogu zabraniti korištenja imena kao i zastave na sportskim natjecanjima i sličnim manifestacijama, nije da to već i ne prakticiraju.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
Demokratski izabran jednako kao i Putin :palacgore1
Daj, nismo djeca da vjerujemo u te bajke.
A poslije kad je izgubio, to je naštimano, to je zapad skuhao.

Svijet je uvijek imao neku silu koja je htjela biti glavna.

Da li je to Egipatsko, Arapsko, Osmansko, Rimsko, Mongolsko, Grčko ili neko drugo carstvo, uvijek je neko htio vladati svijetom.
Silazak Amerike s trona znači dolazak nekog drugog.

I s tvojom logikom o kurtonima, svi smo mi nečiji kurtoni čim nisi gore i glavni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 12:22 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Rutinerr je napisao/la:
Demokratski izabran jednako kao i Putin :palacgore1
Daj, nismo djeca da vjerujemo u te bajke.
A poslije kad je izgubio, to je naštimano, to je zapad skuhao.


gle, te izbore su svi priznali, uključujući i Zapad i oporbu. I nije ih čak ni organizirao, pobjedio je dotadašnjeg prozapadnog predsjendika Juščenka i premijerku Timošenko. Oni su organizirali izbore.
i nije poslije izgubio nego je SVRGNUT u državnom udaru kojm je ovo krvoproliće i počelo.

to što si ti cijepljen od objektivnosti je tvoj problem

Rutinerr je napisao/la:
Svijet je uvijek imao neku silu koja je htjela biti glavna.

Da li je to Egipatsko, Arapsko, Osmansko, Rimsko, Mongolsko, Grčko ili neko drugo carstvo, uvijek je neko htio vladati svijetom.
Silazak Amerike s trona znači dolazak nekog drugog.

I s tvojom logikom o kurtonima, svi smo mi nečiji kurtoni čim nisi gore i glavni.


nikada svijet to nije imao, to su bile regionalne sile. Nije ni Amerika bila jedina supersila dok se SSSR nije raspao. Silaskom amerike će samo moć i utjecaj biti raspoređeni ravnomjernije na više njih i o je dobro, je rovi nisu dostojni svjtskog hegemona.

i to je dobro za svakog, čak i za vas, jer ne vidite da ovima služite kao kurton.

tvoj je problem što si umislio da će porazom Rusije nestati "RS" i nikunti islambosna. Neće. Rusija nije imala nikakav utjecaj kad je RS nastajala. Nastala je i psootji voljom Zapada. Ti si sebi složio u glavi "Rusi su Srbi, ako Rusi izgube i Srbi će, a mi ćemo profitirati"

iz te fantazije proizlaze si tovji upisi, navijaš za stranu za koju krivo misliš da će njenom pobjedom svanuti i tebi. hoće morgen

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Bacas bisere pred Shabana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
divizija je napisao/la:
Rutinerr je napisao/la:
Demokratski izabran jednako kao i Putin :palacgore1
Daj, nismo djeca da vjerujemo u te bajke.
A poslije kad je izgubio, to je naštimano, to je zapad skuhao.


gle, te izbore su svi priznali, uključujući i Zapad i oporbu. I nije ih čak ni organizirao, pobjedio je dotadašnjeg prozapadnog predsjendika Juščenka i premijerku Timošenko. Oni su organizirali izbore.
i nije poslije izgubio nego je SVRGNUT u državnom udaru kojm je ovo krvoproliće i počelo.

to što si ti cijepljen od objektivnosti je tvoj problem

Rutinerr je napisao/la:
Svijet je uvijek imao neku silu koja je htjela biti glavna.

Da li je to Egipatsko, Arapsko, Osmansko, Rimsko, Mongolsko, Grčko ili neko drugo carstvo, uvijek je neko htio vladati svijetom.
Silazak Amerike s trona znači dolazak nekog drugog.

I s tvojom logikom o kurtonima, svi smo mi nečiji kurtoni čim nisi gore i glavni.


nikada svijet to nije imao, to su bile regionalne sile. Nije ni Amerika bila jedina supersila dok se SSSR nije raspao. Silaskom amerike će samo moć i utjecaj biti raspoređeni ravnomjernije na više njih i o je dobro, je rovi nisu dostojni svjtskog hegemona.

i to je dobro za svakog, čak i za vas, jer ne vidite da ovima služite kao kurton.

tvoj je problem što si umislio da će porazom Rusije nestati "RS" i nikunti islambosna. Neće. Rusija nije imala nikakav utjecaj kad je RS nastajala. Nastala je i psootji voljom Zapada. Ti si sebi složio u glavi "Rusi su Srbi, ako Rusi izgube i Srbi će, a mi ćemo profitirati"

iz te fantazije proizlaze si tovji upisi, navijaš za stranu za koju krivo misliš da će njenom pobjedom svanuti i tebi. hoće morgen


Regionalna sila je bila Rimsko carstvo? Osmansko? U onda poznatom svijetu, to su bile itekako velesile. Pa i arapsko svojevremeno. Za te prilike to su bile globalne velesile.
Naivan si ako misliš da neki ne bi jedva dočekali pad Amerike sa trona i da se oni tu popnu.
Sad Putin pati od megalomanije i rado bi da on diktira prilike u svijetu.
SSSR nikad nije bio svjetska velesila. Svaki pokušaj upravljanja bilo kime im je propao.
Za nas nije dobro da na Balkanu može raditi ko šta hoće. Vidjeli smo kako to završava.
Ne, Srbi se sami poistovjećuju sa Rusima, zovu ih braćom, slično razmišljaju, POGOTOVO su na istim talasnim dužinama kad treba opravdati agresiju na nekog.

Navijam za napadnute. Znam kako je kad te neko granatira, kad si u opasnosti od granate, snajpera.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9282
daramo je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
I kako to kijevska hunta misli mijenjati ime Rusije, Kokainski i oligarsi izglasaju i sta onda? Moskva prihvati? zapad nametne? dodje americka vojska i nametne? formiraju sud u Hagu i nametnu Moskvi? udaraju glavom u ruske nuklearne rakete? sta?


Mogu zabraniti korištenja imena kao i zastave na sportskim natjecanjima i sličnim manifestacijama, nije da to već i ne prakticiraju.


Tko, zapad?

Na osnovu cega, jer je Kokainski povukao bijelu crtu i tako odlucio?

Vidjecemo dokle ide to ludilo sa Kokainskim i njegovom suprugom koja se povlaci od Hilari do Nensi, i svi joj klimaju glavom. Mogu koliko hoce, ali ne vjerujem da ce dokle hoce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pokrenuta peticija da se Rusiji promijeni ime
PostPostano: 16 ožu 2023, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 10:32
Postovi: 1276
Jefferson Davis je napisao/la:
Bacas bisere pred Shabana


Alkar Džeferson u sridu.

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO