HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 09:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 32 post(ov)a ] 

BBC je patološki mrzitelj svega muslimanskog i treba mu se konačno stati na kraj
Da, to je davno trebalo biti učinjeno. 29%  29%  [ 2 ]
Ne, podržavam ga. 71%  71%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BBC, Bošnjaci, Muslimani i Islam
PostPostano: 22 kol 2015, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ima, i džepnih imama od arapskih kraljevskih obitelji.

Da ti sam u to vjeruješ ne bi trolao na temama o kršćanstvu već bi kritizirao ISIL vrlo aktivno. Ali to ne radiš = takija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC, Bošnjaci, Muslimani i Islam
PostPostano: 22 kol 2015, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
korrisnik je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Pa ne znam kako... ja kad sam s BBC-em privatno razgovarao bio je baš islamofiličan... Čak mi je govorio kako islam treba dobiti europski karakter, kako su muslimani u suštini dobri ljudi, da je grijeh na vodstvu. Čak mi se hvalio da su mu većina prijatelja muslimani.

Ovo što na forumu piše, to je iz revolta... revoltiran je svime ovim što se događa. Jako ga je potresla Islamska Država... nije vjerovao da to muslimani mogu napravit.


Ne rise.
Lukavi Latini. Ti se prvi sprdaš i pretvaraš da si ulema čak ni ja ne bi trebao se baviti idžtihadom jer nemam dovoljno učenosti samo možda 30 % o cjelookupnoj tematici. Čak i hodža koji završi medresu mora da ide na fakultet Islamskih nauka pa da bi se kasnije opredijelio https://bs.wikipedia.org/wiki/Islamske_nauke


Nije istina, korrisniče nije istina! Ja jesam alim, i pisao sam o islamu... međutim, sjeme koje bacih pade na kamen... ništa ne procvate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC, Bošnjaci, Muslimani i Islam
PostPostano: 22 kol 2015, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35470
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zanimljivo amidza se žali a prvi počne osobno seljački vrijeđati ako imaš mišljenje drugačije od njegovog tako klasično za islam , uz to sam pogrdno naziva Hrvate i Srbe.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC, Bošnjaci, Muslimani i Islam
PostPostano: 22 kol 2015, 22:45 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Akcija - reakcija. :kava

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC, Bošnjaci, Muslimani i Islam
PostPostano: 22 kol 2015, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Tuta je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:

Ne rise.
Lukavi Latini. Ti se prvi sprdaš i pretvaraš da si ulema čak ni ja ne bi trebao se baviti idžtihadom jer nemam dovoljno učenosti samo možda 30 % o cjelookupnoj tematici. Čak i hodža koji završi medresu mora da ide na fakultet Islamskih nauka pa da bi se kasnije opredijelio https://bs.wikipedia.org/wiki/Islamske_nauke


Nije istina, korrisniče nije istina! Ja jesam alim, i pisao sam o islamu... međutim, sjeme koje bacih pade na kamen... ništa ne procvate.


LGBT avatar te odaje.
:zubati

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC, Bošnjaci, Muslimani i Islam
PostPostano: 22 kol 2015, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7909
Mala korekcija. Koliko se sjecam sa predavanja u medresi, muslimani smatraju Jevreje za majmune i svinje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BBC, Bošnjaci, Muslimani i Islam
PostPostano: 22 kol 2015, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
bezimeni12 je napisao/la:
Mala korekcija. Koliko se sjecam sa predavanja u medresi, muslimani smatraju Jevreje za majmune i svinje.



One koji su lovili za šabat ti su se pretvorili u svinej i majmune. Za to je haram jesit svinjetinu."JUSUFALI: And well ye knew those amongst you who transgressed in the matter of the Sabbath: We said to them: "Be ye apes, despised and rejected."

So first things to note, that these verses are reffering to the JEWS. It has nothing to do with Christians.

Secondly, as we also read, these verses were referring to a specific group of Jews who had sinned during the time of Moses.

Note that also verse 66 says that they WERE MADE AN EXAMPLE. So this just happened to a specific group of Jews, who had dis-obeyed God, so God gave them this harsh punishment, and made this punishment as an example.


Ča

(164. And when a community among them said: "Why do you preach to a people whom Allah is about to destroy or to punish with a severe torment'' (The preachers) said: "In order to be free from guilt before your Lord (Allah), and perhaps they may fear Allah.'') (165. So when they forgot the reminder that had been given to them, We rescued those who forbade evil, but with a severe torment We seized those who did wrong, because they used to rebel against Allah's command.) (166. So when they exceeded the limits of what they were prohibited, We said to them: "Be you monkeys, despised

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO