HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 21:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 381  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 19 tra 2010, 20:30 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 854
Robbie MO je napisao/la:
sotto voce je napisao/la:
Zašto me ti jučer Robbie banira? :kava


Pronađi sporan post na onoj temi pa pročitaj zašto.

ma za sve je kriv junuz :zubati

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Dokle ovo:
PostPostano: 23 tra 2010, 10:22 
ovakvo rasističko ocrnjivanje jednog naroda (KULTURA prebijanja djece) bez ikakvih konkretnih dokaza, studija i istraživanja, ne bi bilo dopušteno ni na najrigidnijem bošnjačkom ili srbskom forumu, ali ovdje se glatko preko toga prelazi.
drustvo-psihologija-filozofija/kultura-prebijanja-djece-t2105.html

ne tražim ništa niti, iskreno rečeno, išta očekujem, želim samo da bude zabilježeno.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 23 tra 2010, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Pjole je Hercegovac (mislim) i forumaš sa puno godina staža, tako da nije od nekog ubačenog elementa. Jebiga, ne može se svaka tema podkrijepiti znanstvenim studijima, mnogo toga su osobna promišljanja.

Inače ovaj forum treba preimenovati u mjesto za primjedbe, kritike moderacije i sl kao korektiv protiv moguće diktature :)

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 23 tra 2010, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4386
Nisam ja nekima kriv što nisu izabrani za najomiljeniju forumašicu, ali ako mogu nešto reći u svoju obranu onda je to da ja nisam glasao za onu koja je pobijedila.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 23 tra 2010, 14:39 
Ministry of Sound je napisao/la:
Pjole je Hercegovac (mislim) i forumaš sa puno godina staža, tako da nije od nekog ubačenog elementa. Jebiga, ne može se svaka tema podkrijepiti znanstvenim studijima, mnogo toga su osobna promišljanja.

Inače ovaj forum treba preimenovati u mjesto za primjedbe, kritike moderacije i sl kao korektiv protiv moguće diktature :)


ja ne znam tko je hercegovac, a tko ne.
zar je bitno odakle je tko ili je bitno ŠTO piše?

ako je sve i hercegovac, mlaćen po glavi autohtonim hercegovačkim puračom, tema je i dalje rasistička. nikakvo podrijetlo ne daje nikom za pravo da generalizira i vrijeđa.
tako ni antu tomića ne amnestira podrijetlo kad pljuje po kraju i kamenu ispod kojeg je ispuzao. barem se u tome slažemo.
i kuljiš ima svoja osobna premišljanja koja vrijeđaju druge, pa ne vidim koja je razlika između ovog topica i njegovih odurnih kolumni?

usput, jebe mi se za njegov staž. dajte mu penziju, invalidninu, odštetu za mentalna oštećenja uzrokovana puračem, što me to briga. ja govorim o pravilima i nekakvoj moderatorskoj etici koje očito nema.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 23 tra 2010, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ilirka je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Pjole je Hercegovac (mislim) i forumaš sa puno godina staža, tako da nije od nekog ubačenog elementa. Jebiga, ne može se svaka tema podkrijepiti znanstvenim studijima, mnogo toga su osobna promišljanja.

Inače ovaj forum treba preimenovati u mjesto za primjedbe, kritike moderacije i sl kao korektiv protiv moguće diktature :)


ja ne znam tko je hercegovac, a tko ne.
zar je bitno odakle je tko ili je bitno ŠTO piše?

ako je sve i hercegovac, mlaćen po glavi autohtonim hercegovačkim puračom, tema je i dalje rasistička.
i kuljiš ima svoja osobna premišljanja koja vrijeđaju druge, pa ne vidim koja je razlika između ovog topica i njegovih odurnih kolumni?

usput, jebe mi se za njegov staž. dajte mu penziju, invalidninu, odštetu za mentalna oštećenja uzrokovana puračem, što me to briga. ja govorim o pravilima i nekakvoj moderatorskoj etici koje očito nema.


Zar nije čudno da si ti jedina reagirala sa toliko gorčine i oštrine. Je li moguće da si ti jedina koja je detektirala maliciozne namjere u toj temi? Ozbiljno pitam jer si se jedina javila, pa dopuštam mogućnost da problem nije što je riječ o Hercegovini nego te je posebno pogodilo jer si majka (njih nemamo puno).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 23 tra 2010, 14:45 
naravno da me je pogodilo, jer je laž i podmetanje. klasično podmetanje. jesam majka i imam majku.
ako ti što nije jasno, odi na topic pa još jednom pročitaj što se piše i kako.

nemoj me sad pitati jel me pogađaju kuljiševi tekstovi zato što imam u obitelji nekog kockaste glave.
nemam. svi smo baš lijepi i ćuste lubanje.

to što sam jedina reagirala je možda nekakav indikator, razmišljaj ti o tome, moji razlozi su jasni, stavovi uvijek isti.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 23 tra 2010, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4386
Od teme o premlaćivanju djece do Kuljiša, kockastih glava i kamena...


Mene ona sve više i više podsjeća na sarajevski multietniĆki "modus operandi". Eno baš na drugoj temi o tome kako u napisima pod pojmom ugroženosti naseru svega što ide i ne ide u to a oni u svemu tome vide neku "povezanost".

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 25 tra 2010, 12:02 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2010, 23:07
Postovi: 418
ma sve me nesto svrbi da kazem.
meni nedostaje gospodja ilirka. eto.
kaj ja znam, bilo malo blackout i nervoze, svakom se desi.
bilo bi dobro da se gospodja ilirka predomisli i da se ponovo ukljuci u forum. :smajl016
zena ima puno pametnih misli za rec i zna kako to rec.
pozdrav


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 25 tra 2010, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Nema apsolutno nikakvih problema niti prepreka da se gospođa vrati ako to želi, imamo taj prokleti vulkanski južnjački temperament, i sad i ja iskazujem "duboko žaljenje za pogrešnu politiku i moj udio u stradanju na ovim forumskim prostorima" a la Ivo Josipović (eto da se pospem pepelom javno).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 25 tra 2010, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64257
Lokacija: DAZP HQ
treba se znati granica. po meni bi trebalo strogo zabraniti potenciranje izmišljenog sukoba Hrvata u BIH na regionalnoj razini, što je dotična par puta napravila, a većina ljudi se ovdje jezi toga.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 25 tra 2010, 15:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 7084
A zašto je otišla ili je odstranjena, ako se smije znati?
Meni osobno nije bila simpatična zbog , po meni arogantnog stava i izražene taštine, ali sam ju čitao i smatrao kvalitetnim i angažiranim forumašem i šteta je što je nema!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 25 tra 2010, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
zaba1111 je napisao/la:
A zašto je otišla ili je odstranjena, ako se smije znati?
Meni osobno nije bila simpatična zbog , po meni arogantnog stava i izražene taštine, ali sam ju čitao i smatrao kvalitetnim i angažiranim forumašem i šteta je što je nema!


Odgovor je na temi:

http://hercegbosna.org/forum/drustvo-psihologija-filozofija/kultura-prebijanja-djece-t2105.html

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 25 tra 2010, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4386
Nedostaje i meni. Inteligentna je žena. Ali se ne zna kontrolirati.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 25 tra 2010, 20:04 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 854
je li izbačena ili je sama napustila forum

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 28 tra 2010, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 854
ilirka,oooooooooooo ilirka, vrati se doma :zivili

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dokle ovo:
PostPostano: 30 tra 2010, 20:31 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3903
sotto voce je napisao/la:
ilirka,oooooooooooo ilirka, vrati se doma :zivili


Pridružujem se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 04 svi 2010, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 11:36
Postovi: 1111
Zašto je Junuz baniran?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X22yhleS ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 04 svi 2010, 18:48 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 854
Hrvatski_Zrinjski je napisao/la:
Zašto je Junuz baniran?

zbog zubaka :zubati

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 04 svi 2010, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 11:36
Postovi: 1111
sotto voce je napisao/la:
Hrvatski_Zrinjski je napisao/la:
Zašto je Junuz baniran?

zbog zubaka :zubati



Šta mu niste izbrisali samo postove. Šteta, dobro sudjeluje u raspravama

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X22yhleS ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 04 svi 2010, 20:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Baniranje junuza je imalo laksativni učinak po podforum politika.
Kojeg je dotični vremenom privatizirao u luđačku sobu za hiperaktivno prosipanje sve većih i većih nebuloza, što je otjeralo čitatelje a ostalim diskutantima umanjilo volju za diskusijom jer im je svaka tema završavala banalizirana i izvrnuta.


Podforum politika dugo nije ovako pucao od zdravlja i normalnosti logike.
Dotični je topio zdrave mozgove ko Dali satove, čudi me da nam čitatelji nisu počeli počinjavat suicide čitajući te moždane perpetuum mobile.
Rastopio je svaku temu na politici. Podforum je hiperaktivnom prosipanjem svega što se kosi s zdravim razumom došao u ovakvo stanje, dopustite mi da se izrazim slikom:

http://uofugeron.files.wordpress.com/20 ... f-time.jpg

http://thisbrazenteacher.files.wordpres ... _dream.jpg

Ovakvo bolesno stanje je predstavljalo prepreku za napredak i daljnji zdravi razvoj podforuma. (kvalitetu diskusije, čitanost)
Došlo se do točke kada smo se zapitali: hoće li podforum politika biti mjesto kvalitetnih i čitanih neopterećenih diskusija, ili mala privatna ludnica?

S obzirom da je danas aktivno rekordnih 18 tema na politici, čini se da je forum doslovno- pročepio. :zivili


I da, pogodili ste, forum će odsada periodički održavat zdravlje. :zivili
Što znači čišćenje kad god osjetimo da se pretvorio u ove gore satove. :zivili

Naravno ovo nema veze s junuzom osobno, jednako ćemo tretirat svakog takvog luđaka.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 05 svi 2010, 01:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
:smijeh =))

Robbi ti si genije opisa...! :aleale

Ozbiljno pretiš da trajno zauzmeš mesto najduhovitije osobe forumskih prostranstava (ne samo ovde).. :zubati

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 05 svi 2010, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3703
Real gone je napisao/la:
:smijeh =))

Robbi ti si genije opisa...! :aleale

Ozbiljno pretiš da trajno zauzmeš mesto najduhovitije osobe forumskih prostranstava (ne samo ovde).. :zubati



neki dan sam imao prilike slušati za susjednim stolom izljeve veselja nekog djevojčeta koje je oduševljeno hvalilo humoristički sadržaj lude kuće, zauvijek susjeda i bibinog svijeta.
tko zna, možda i ona dežura po forumima u sitnim noćnim satima.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 06 svi 2010, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
nemam pojma šta je to što si nabrojao, ali pozdravi devojčicu, svakako..slika

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 06 svi 2010, 07:14 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3703
Real gone je napisao/la:
nemam pojma šta je to što si nabrojao, ali pozdravi devojčicu, svakako..slika


imam jeben osjećaj da bi se vas dvije slagale......

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 381  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO