HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 07:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 381  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 28 lip 2016, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
Kako će vas jebati Markan.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 28 lip 2016, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19712
SarajkaDjevojka je napisao/la:
50% me foruma poznaje. :D

:whistling


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 05 srp 2016, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2012, 23:31
Postovi: 1373
Lokacija: Hercegovina
Moramo li mi uvijek na forumu imati bar jednog bezobraznog muslimana tipa forumaš @Obama? To radi neke kvote ili?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
english/jacine-jadresko-not-your-typical-split-chick-t14362.html

Izbrisite ovog majmuna, podivljali su skroz.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 15:32 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7719
Lokacija: Сарај Чадор
zec je napisao/la:
Moramo li mi uvijek na forumu imati bar jednog bezobraznog muslimana tipa forumaš @Obama? To radi neke kvote ili?



Pa kako ne biti "bezobrazan" kada te raznorazni jebivjetri i srpski hrvatski vrijedaju, omalozavaju i prijete ti fizickim nestankom i zatiranjem?

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 15:57 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 5996
Ovo je virtuala, vi ste u reali najveci i nitko vam nis ne moze u vasoj graDZansko vehabijskom entitetu 4,5 kantona.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 16:01 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7719
Lokacija: Сарај Чадор
KiM je napisao/la:
Ovo je virtuala, vi ste u reali najveci i nitko vam nis ne moze u vasoj graDZansko vehabijskom entitetu 4,5 kantona.



Tocno je da je FBiH vecinski bosnjacki entitet s 75% Bosnjaka. Vecinski bosnjacki kantoni su: Unsko-sanski kanton, Bosansko-podrinjski kanton, Sarajevski kanton, zenicko-dobojski kanton i tuzlanski kanton. Mjesani kantoni su: Srednjobosanski kanton i Hercegovacko-Neretvanski kanton. S tim sto srednjobosanski kanton ima bosnjacku vecinu, a hercegovacko-neretvanski kanton nekih 40%. Tu zivi gro Bosnjaka u FBiH. To je 7 kantona a ne 4,5. Dakle, 5 vecinskih i dva mjesana kantona od kojih u jednom Bosnjaci cine vecinu (SBK) a drugi u kojem Bosnjaci imaju vise nego solidan udio u stanovnistvu (HNK).

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 16:14 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 5996
Onda je sredina relevantnija i broj 6 je kompromis. Popis kaze drugacije oko 72% vas + ostali sa Arapskim imenima cigici i drugi stranci.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 17:09 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 848
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
zec je napisao/la:
Moramo li mi uvijek na forumu imati bar jednog bezobraznog muslimana tipa forumaš @Obama? To radi neke kvote ili?


Izvini, ali ja nisam bezobrazni musliman nego dobri Bošnjanin - vaš forumski prijatelj :kava

Šalu na stranu.

Ja sam bošnjački desničar otomanske orijentacije. Sa mnom ne možete mlatarati kao sa cvjećarima tipa Bistrik ili sa nekim naivnim Bošnjacima koji se izjašnjavaju kao Bosanci i furaju multietniĆarstvo i graDžanstvo s onom pričom "Jooooj ba, ja mrzim nacionaliste". S takvim možete mlatarati, ali sa mnom ne. Ja sam bošnjački pandam hrvatskim i srpskim forumašima slične političke desne ideologije na ovom forumu. Ako se sam mnom ne možete nositi u diskusijama možete me banovati ali to će biti vaš poraz. To bi bio pokazatelj vaše nemoći ,jer moji argumenti su jaki, moj intelekt superioran, a snagu crpim direktno iz Allahovog bića i ljubavi prema stambolskom sultanatu. Allah Uekber! Živio sultan Erdogan! Živjela Turska i živjela Bosna! Živio NATO i živio SAD!

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47299
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vi ste dobri Švedšnjaci, naši muslimanski prijatelji s dalekog sjevera, nema zime.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6608
BarackObama je napisao/la:
zec je napisao/la:
Moramo li mi uvijek na forumu imati bar jednog bezobraznog muslimana tipa forumaš @Obama? To radi neke kvote ili?


Izvini, ali ja nisam bezobrazni musliman nego dobri Bošnjanin - vaš forumski prijatelj :kava

Šalu na stranu.

Ja sam bošnjački desničar otomanske orijentacije. Sa mnom ne možete mlatarati kao sa cvjećarima tipa Bistrik ili sa nekim naivnim Bošnjacima koji se izjašnjavaju kao Bosanci i furaju multietniĆarstvo i graDžanstvo s onom pričom "Jooooj ba, ja mrzim nacionaliste". S takvim možete mlatarati, ali sa mnom ne. Ja sam bošnjački pandam hrvatskim i srpskim forumašima slične političke desne ideologije na ovom forumu. Ako se sam mnom ne možete nositi u diskusijama možete me banovati ali to će biti vaš poraz. To bi bio pokazatelj vaše nemoći ,jer moji argumenti su jaki, moj intelekt superioran, a snagu crpim direktno iz Allahovog bića i ljubavi prema stambolskom sultanatu. Allah Uekber! Živio sultan Erdogan! Živjela Turska i živjela Bosna! Živio NATO i živio SAD!
hAmidza je za tebe Никола Тесла a koriSSnik učitelj veronauke tako da u suštini najbolje bi bilo da svoje inelektualno lice opereš flašicom vode i uzdigneš gaće.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 srp 2016, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15072
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
A ti si đikan vlaški neoprani, okupaj se zaudara cijeli forum.
I ti ga misliš turiti a da se ne primijeti slatkorječiv si kao kad turski trgovac hoće da nešto proda.
"Žena laže dok plače, trgovac ti laže sa osmijehom, niko krupno ko Turčin ne laže " Njegoš.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 18 srp 2016, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1417
Forum je malo-malo nedostupan, ne učitava se. Nije do mene, speedtest i pingtest mi daju izvrsne rezultate, preko 100 Mbit/s download speed i odlična veza. Osim toga što ga je nemoguće učitati, stalno me izbacuje pa se moram ponovno prijavljivati, unatoč tome što označim polje ostani prijavljen.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 srp 2016, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1417
Zašto je zaključana tema Kognitivni poremećaj liberala/ljevičara?

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 srp 2016, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4936
Ministar ne zeli da kvarite ugled foruma :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 srp 2016, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 5996
Dokle ce se patoloskom bolesniku, psihopati, fasisti i mrzitelju, dopustati da siri svoj smrad, mrznju, netrpeljivost i netoleranciju.
Trebate samo pogledati zadnjih par postova oko Svecke i oko lova i svakom normalnom ce biti jasno kakva je to gnjusoba, spodoba.
Ni nick ne zelim da mu pomenem.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 srp 2016, 14:24 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Vidi cigandure sto tu sere dok onaj krivoslavni majmuncic Vüjadin likuje kako se Hrvati izseljavaju.


Hrk cigani.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 srp 2016, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 5996
Okazao se bolesnik. Nije mogao izdrzati. Zov mrznje i fasizma je jaci od terapija. Nije lako biti u tudjini nitko i nista i od rodne grude protrean na baustel. Mesalica, kolica,skela. Dok se mrski "cigani" kupaju na Jadranu i deru mackice. Ljubomora, zavist stvara rak.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 srp 2016, 14:57 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Cigancino, ne seri.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 25 srp 2016, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5864
puntar2.0 je napisao/la:
Vidi cigandure sto tu sere dok onaj krivoslavni majmuncic Vüjadin likuje kako se Hrvati izseljavaju.

Hrk cigani.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 kol 2016, 16:22 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 5996
Poceli smo se bacati upozorenjima. Decki za kaj sam ja dobio upozorenje. Nitkog nisam vrijedjao, nipodastavao , degradirao.

MoS je rekao da ce me suspendirati ako pominjem one stvari koje on ne voli. A ja ni to nisam spominjao.

Sto ste mi stavili privitak mog govora, kada tipnem nema nista. Znaci nervoza sa politicke razine se prenosi na forum.

Suspendira se ustavom sloboda govora, misli, izrazaja....lepo....trebate mi obrisati upozorenje jer ste me na 7 dana zigosali.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 kol 2016, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34244
KiM je napisao/la:
Poceli smo se bacati upozorenjima. Decki za kaj sam ja dobio upozorenje. Nitkog nisam vrijedjao, nipodastavao , degradirao.

MoS je rekao da ce me suspendirati ako pominjem one stvari koje on ne voli. A ja ni to nisam spominjao.

Sto ste mi stavili privitak mog govora, kada tipnem nema nista. Znaci nervoza sa politicke razine se prenosi na forum.

Suspendira se ustavom sloboda govora, misli, izrazaja....lepo....trebate mi obrisati upozorenje jer ste me na 7 dana zigosali.


Konstantno trolaš po forumu.Dođem da pročitam nešto na temi o BiH,a ono tamo tvoji spomenici...De se malo stabiliziraj...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 01 kol 2016, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10955
Nikad se ne žalim niti ikad nekome želim BAN(pa čak i najvećoj lažovčini BBC-iju) , ali ovom malom jadniku Kim-u želim automaktsko šutiranje sa foruma prvenstveno jer je glup i glupo bezobrazan plus koljački nastrojen.

Markane ako si još uvek Modović molio bih te najviše zarad intelektualne higijene da ostraniš Kim i slične njemu.

Hvala. :kava

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 04 kol 2016, 23:19 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Gle ovako.Možete da upozoravate,možete da banujete,jer u vašim je rukama moderacija što je prirodno jer je ovo vaš forum.Ali istinu ne možete da promenite.Možete da je obrišete,ovde.I to je sve.
Ništa više.
Još jednom.
I ništa više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 04 kol 2016, 23:24 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6273
Citat:
Najebi se svoje cetnicke, internet junacino.

Jebe se tebi sto meni pripada. Moje je, moja obitelj je stvarala sve sto imamo. Nece mi neki zadrigli cedo odredivat sta mogu imati i gdje mogu imati.
P.S. nabijem ti hrvatsku trobojnicu u to tvoje srpsko parce.
Slika stize kad budem na kompu.



P.P.S. ispricam se zbog rjecnika ali majmuni ne razumiju drukcije.

_________________
Kad čelik krene, gorit će nebo i zemlja. ~ Andrija Matijaš Pauk 1995.
Što ne sankcionišete ovakvo divljanje?
Čime mislite da održite respekt prosečnog forumaša prema forumu i moderaciji?Upozorenjima i banom?
Kad će te da sankcionišete puntara?
Gospodo.Smešna priča.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 381  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO