|
|
Stranica: 363/381.
|
[ 9501 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Diablo
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 07 tra 2024, 22:42 |
|
Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27 Postovi: 6830
|
|
Molio bi moderaciju da provjeri moj profil te moguća ograničenja na njemu. Više nemam pristup određenim podforumima dok ostali rade bez greške. Samo me zanima jel do vas i zašto to, ili mi se uvalio jedan gospodin preko IP adrese.
_________________ Hrvatska ,Slovenija ,Srbija,Crna Gora ,Makedonija te Kosovo su građanski dok se jadni bošnjo bori čak i za ovakav Dayton...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Gospon_Bobo
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 17:33 |
|
Pridružen/a: 21 sij 2023, 15:27 Postovi: 178
|
|
Na koju foru ovaj Bošnjak..007 može raditi što hoće? Na kraju mu se samo obrišu postovi i ništa. Pojeo vuk magarca. Tužno da takav lik orgija po forumu a forumaš kalibra divizija je poslan na vječna lovišta.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 21:38 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13220 Lokacija: 🇮🇷
|
Novo iz forumske kuhinje, juha s okusom kostiju rođaka. mijat_tomic_is_back je napisao/la: Treba odat priznanje i srbima koji su oslobodili srebrenicu od islamskih srbokoljaca i razbacali im sehidske kosti po cijeloj republici Srpskoj. Da sam na tvom mjestu i da jedem juhu dvaput bi provjerio da nije neka kost od rodbine u loncu . Posto vam manja uvaljuje svinjetinu sve je moguce 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mijat_tomic_is_back
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 21:58 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2023, 23:58 Postovi: 344
|
Karabaja je napisao/la: Novo iz forumske kuhinje, juha s okusom kostiju rođaka. mijat_tomic_is_back je napisao/la: Treba odat priznanje i srbima koji su oslobodili srebrenicu od islamskih srbokoljaca i razbacali im sehidske kosti po cijeloj republici Srpskoj. Da sam na tvom mjestu i da jedem juhu dvaput bi provjerio da nije neka kost od rodbine u loncu . Posto vam manja uvaljuje svinjetinu sve je moguce  Ajd fino mujo stavi ovde post na koji sam se referirao. Izrugujes se na hrvatskom forumu na temi "Izrael" s hrvatskim zrtvama posavine koje ste vi hinjavci ostavili srbima na cjedilu. Provociraj i dobit ces nazad stostruko, neka je svima jasno
_________________ Glup, gluplji, Made in holiday inn
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 22:05 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
|
Mijat je bas bolesni psihopata.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mijat_tomic_is_back
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 22:07 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2023, 23:58 Postovi: 344
|
Lebowski je napisao/la: Mijat je bas bolesni psihopata. Cim predjem na islam prijavit cu se dobrovoljno na psihijatriju. Mislim da sam zasad cist u glavi
_________________ Glup, gluplji, Made in holiday inn
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 22:08 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
|
Nemas ti cime mislit, ti si poremeceno stvorenje.
Ko i brat hobla
Ne bi me cudilo, ipak ste stvorenje nastalo iz genocida s najsramnijom proslošću od svih naroda, pardon ne naroda, jer niste narod, vi ste izrod.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mijat_tomic_is_back
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 22:14 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2023, 23:58 Postovi: 344
|
Lebowski je napisao/la: Nemas ti cime mislit, ti si poremeceno stvorenje.
Ko i brat hobla
Ne bi me cudilo, ipak ste stvorenje nastalo iz genocida s najsramnijom proslošću od svih naroda, pardon ne naroda, jer niste narod, vi ste izrod. Ima i tu istine. Recimo radovan karadzic i momcilo krajisnik su bili sasvim normalni ljudi dok ih niste krenuli provocirat, ponizavat i protjerivat srbe. Pocnite se normalno i civilizirano ponasat, i onda necete imat posla s poremecenim likovima. Prosto ko pasulj
_________________ Glup, gluplji, Made in holiday inn
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 11 tra 2024, 22:23 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34222
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Legionnaire
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 12 tra 2024, 16:33 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
|
Forum vam ima neke ozbiljne greške. Na svakoj drugoj stranici 404. Npr ne može se otvoriti Index, Svijet, pa navigiram po temama na lijevi način.
Nekad uspijem otvoriti, ali sad je češće da ne može, nego da može.
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 12 tra 2024, 19:50 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
Kvačice, zašto si mi dao upozorenje za ovaj post gore u kojem su riječi hoblatopla. Jesi ti dobro? Citat: Ne bi me cudilo, ipak ste stvorenje nastalo iz genocida s najsramnijom proslošću od svih naroda, pardon ne naroda, jer niste narod, vi ste izrod.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 12 tra 2024, 19:52 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41078
|
Ako pročitaš citirani dio samo će ti se kazati. 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 12 tra 2024, 20:07 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
|
PA to je hobla pisao na nekoj temi a ja kopirao, ne ja, zašto mi bezveze daješ upozorenja, samo fali citat na gornjem postu, trebao si njemu valjda dati.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 12 tra 2024, 21:25 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41078
|
|
Pa odakle ja znam, stavi u citat. Kako ću ja čitati misli staviš obični tekst cc. Aj dobro, imaš bonus sad, jer nemam opciju poništit.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Haram
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 12:12 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46 Postovi: 8694 Lokacija: banana
|
|
Haha drug Nasa Kvacica jest nepravedan do neba, ali ovaj put, Lebowski, si sam usro. I ja sam mislio da si onu gadost ti napisao i vec sam se cudio da si dopustio da ti neko do te mjere izvuce zivac.
Ja bih inace forumase koji takve stvari pisu banovao trajno. Cemu to sluzi? Eto recite! Ovakve izjave vuku za sobom samo gore i onda se sve pretvara u psovanje i sovinizam najgore vrste.
_________________ GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croato
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 12:19 |
|
Pridružen/a: 04 ruj 2022, 22:01 Postovi: 3104
|
Kako mi je lipo što opet ima dosta Bošnjaka na forumu i kroz sve te burne rasprave se ipak vidi da se volimo. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 13:32 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8395 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
Možete li onemogućiti korištenje ovog smajlića? Ide mi na jetricu kad ga Croato stavlja u svaki svoj upis.
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 13:36 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41078
|
|
Ni ja ga ne koristim, ali što se može kad je čovjek osjećajan haha.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croato
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 13:37 |
|
Pridružen/a: 04 ruj 2022, 22:01 Postovi: 3104
|
Pa lipo da bude i nas ovakvih na forumu, neka raznolikosti. Šta ću kad ste mi dragi. Oni na igricama imaju svoje virtualne prijatelje suigrače, a mi ovde na forumu suforumaše. Kvačice, hvala na potpori. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Dalmaherc
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 13:39 |
|
Pridružen/a: 10 tra 2024, 13:32 Postovi: 916
|
Croato je napisao/la: Kako mi je lipo što opet ima dosta Bošnjaka na forumu i kroz sve te burne rasprave se ipak vidi da se volimo.  Daj broj dilera
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Croato
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 13:40 |
|
Pridružen/a: 04 ruj 2022, 22:01 Postovi: 3104
|
Ljubav prema geografiji, međunarodnim odnosima, kartama, jezicima itd. je moja droga. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NiceBoyZg
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 13 tra 2024, 16:24 |
|
Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46 Postovi: 1683 Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
|
|
Zašto se više ne može kliknuti na profil forumaša? Ni search funkcija ne radi dobro, unesem nečije riječi i ništa mi ne nalazi?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Haram
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 17 tra 2024, 09:24 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46 Postovi: 8694 Lokacija: banana
|
Nisam baba tuzibaba nit tuzakalo po prirodi, ali otvorio sam temu na PDF vanjska politika, i ovaj novi forumas Dalmherc samo trola iako sam ga zamolio da to ne cini, tj. iako sam mu ponudio mogucnost da to rijesimo na pp ili kako vec. post2204672.html#p2204672Zadnji post s ovim ikonama je prijavljen jer je cisti spam.
_________________ GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lebowski
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 19 tra 2024, 20:50 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01 Postovi: 12337
|
hoblatopla je napisao/la: dudu je napisao/la: Nemoguća misija, peh je biti susjed sa Srbima. A biti slab i njihov susjed je baš jeben peh.
Pazi, dijeliš državu i susjed ti je jedini narod i država koji uz Bjelorusiju podržava trenutno Rusiju u Europi.
50tak država u Europi, malih, srednjih, velikih, tebe baš zapalo da imaju entitet u tvojoj državi i još kaže Bog malo si ružan, evo ti još i tegle na oči, susjed ti je Srbija i prosrpska Crna Gora. Jel ovo neka zajebancija? Je li ovo uopće realan život?
Njihov problem. A inace, muslimancicu Karabaja ne morate se vi pomiriti s nikime. Doce dan kad ce narodi ovih prostora uraditi sto nasi preci nisu i osloboditi ove prostore kao što su danas oslobođena Spanjolska, Mađarska i Grcka. Gdje su svi tragovi okupacije nestali. I kosti okupatora su zatrte. Neizbjezno. Je li ovo on priziva genocidčić?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sokolić
|
Naslov: Re: Protestna nota moderaciji Postano: 20 tra 2024, 16:30 |
|
Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25 Postovi: 6461
|
Haram je napisao/la: Nisam baba tuzibaba nit tuzakalo po prirodi, ali otvorio sam temu na PDF vanjska politika, i ovaj novi forumas Dalmherc samo trola iako sam ga zamolio da to ne cini, tj. iako sam mu ponudio mogucnost da to rijesimo na pp ili kako vec. post2204672.html#p2204672Zadnji post s ovim ikonama je prijavljen jer je cisti spam. Njegove šeme san pripozna na drugoj temi. Ne obadaji ga. Samo će te odvuć s razgovora. I ovo je prikoviše što smo mu posvetili svog vrimena. Imap jedan botun u postavkaman i rišia si problem. Odmah će ti stranuca o' foruma bit čistija i čitkija.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|