HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 srp 2024, 10:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 183 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4761
Rambo je napisao/la:
Ja sam iz Srbije sto znaci da sam neutralan u tom sukobu koji je pomenut zato sto 78 % građana Hrvatske misli da je Hrvatska ratovalo protiv Srbije samo zato sto je Srbija davala novac Krajini na isti nacin na koji je Hrvatska finansirala Herceg Bosnu.


Nisi Mujo al si glup ko Mujo?

Aj objasni na koji način se hranio narod u navodno opkoljenom istočnom Mostaru? Daj obrazloži to....

I nije srbija samo davala novac tzv.krajni nego je komplet oficirski kadar bio aktivni kadar tadašnje vojske jugoslovije a udarne jedinice su činili zaposlenici DBa srbije itd itd

Ko da niječemo da smo ratovali s muslimanima tupane ljuti smo što se Hrvatska preslabo miješala zarad međunarodnog pritiska i nepopravljivog vjerovanja muslimanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6119
Na stranu papiri- Hrvati su spasili guzicu Muslimanima u BH. To je svakom normalnom jasno. I to nitko od njih, ali i njihovih sponzora vani, neće priznati. Prvi jer emocionalno-svjetonazorski ne mogu, a drugi jer su mutljage i spletkari.







Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 ožu 2021, 21:22
Postovi: 181
Koliko sam ja svatio iz ove rasprave muslimanska vlada u Sarajevu je bila legalna samo kada treba da dozvoli Hrvatskoj vojsci da napadne Srbe u Bosni dok je u svim drugim slucajevima nelegalna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4761
Rambo je napisao/la:
Koliko sam ja svatio iz ove rasprave muslimanska vlada u Sarajevu je bila legalna samo kada treba da dozvoli Hrvatskoj vojsci da napadne Srbe u Bosni dok je u svim drugim slucajevima nelegalna. :neznam


Daj ti nama intelektualac objasni kako su muslimani jeli asfalt u "opkoljenom" istočnom Mostaru?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 19:24 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2024, 14:30
Postovi: 275
Rambo je napisao/la:
Koliko sam ja svatio iz ove rasprave muslimanska vlada u Sarajevu je bila legalna samo kada treba da dozvoli Hrvatskoj vojsci da napadne Srbe u Bosni dok je u svim drugim slucajevima nelegalna.


Hrvatskoj vojsci nije trebala nikakva dozvola da napadne Srbe u BIH, jer se sa srpskog teritorija u BIH vršio napad na Hrvatsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 16:42
Postovi: 2327
Lokacija: Negdi na granici svitova
Rambo je napisao/la:
Koliko sam ja svatio iz ove rasprave muslimanska vlada u Sarajevu je bila legalna samo kada treba da dozvoli Hrvatskoj vojsci da napadne Srbe u Bosni dok je u svim drugim slucajevima nelegalna.


Amerikanci natirali Tuđmana i Bobana da se potpiše primirje sa baliama jer su Srbi gazili Muslimane na svakom koraku i pri tome činili teške zločine. A po međunarodnom pravu Hrvatska je imala pravo i tako i tako uć u BiH do 50-60 komentara jer je i iz pravca BiH krenula agresija na Hrvatsku.
Nego de ti odgovori na ovo sve osim što pišeš samo šta ti se sviđa turčine

_________________
Za dom spremni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2024, 14:30
Postovi: 275
Rambo je napisao/la:
Ja sam iz Srbije sto znaci da sam neutralan u tom sukobu koji je pomenut zato sto 78 % građana Hrvatske misli da je Hrvatska ratovala 1995 protiv Srbije samo zato sto je Srbija davala novac Krajini na isti nacin na koji je Hrvatska finansirala Herceg Bosnu.


Hrvati smatraju da su ratovali protiv Srbije jer su vojne jedinice iz Srbije, sastavljene od građana Srbije, financirane iz Srbije i pod kontrolom države Srbije ratovale u HR, i to kako Slobo reče u onom filmiću gore, u svom punom kapacitetu.

Ta vojska se povukla iz HR u Srbiju, odnjela sve svoje naoružanje u Srbiju, preimenovala se u VJ i danas u VS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li se Srbija/Vojska Jugoslavije mogla 1995. uključiti u rat?
PostPostano: 27 svi 2024, 22:32 
Offline

Pridružen/a: 20 ožu 2024, 16:12
Postovi: 430
Rambo je napisao/la:
Koliko sam ja svatio iz ove rasprave muslimanska vlada u Sarajevu je bila legalna samo kada treba da dozvoli Hrvatskoj vojsci da napadne Srbe u Bosni dok je u svim drugim slucajevima nelegalna.

Nije ni tada bila legalna ali je imala jaku americku politicku potporu pa ju je Hrvatska bila prisiljena uvazavati htjela ne htjela.

Kao sto su ti drugi napisali, Hrvatska je mogla napasti Srbe u BiH jer su oni iz BiH napadali Hrvatsku a i drzala je u vise navrata HV na bojistu u BiH protiv Srba bez dogovora sa Muslimanima i njihovom pseudovlasti.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 183 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO