|
|
Stranica: 13/23.
|
[ 575 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 05:26 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Instruktor je napisao/la: Npr. Newtnova fizika je samo poseban slučaj kvantne fizike, dakle, kvantnom fizikom se može objasnit Newtnova, ali Newtnovom se ne može objasnit kvantna fizika.
Tako je, samo si zaboravio da dodaš kako je Nils Bor definisao gravitaciju, smislio zakon akcije i reakcije i u slobodno vreme se bavio alhemijom. Kad spominješ Njutna i njegov doprinos kvantnoj fizici, obavezno moraš da spomeneš i Nilsa Bora koji je svojim radovima vekovima pre Njutna postavio neke jako važne zakone fizike. Ali znaš ti to bolje od mene, pošto ja imam veze sa fizikom kao ti sa zdravim razumom. Uvek dovrši misao do kraja i ubaci neku antičku doskočicu, ali obavezno na latinskom, pa će i zadnji koji sumnjaju konačno progledati i bez sumnje u srcu shvatiti koliki si genije.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 10:13 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Jedini razlog koji vidim je da je Isus bio živ čovek, pa su ga tim pretvaranjem u jedan od aspekata Boga nagnali ljude da ne razmišljaju o njemu kao o čoveku. Isus je bio i Bog i čovjek. A iz evanđelja slijedi da je bio i Bog. Isus se ne može objasnit ako se ne gleda i kao Bog. Dolazak Isusa kao Boga je najavljen u Starom zavjetu i to se ispunilo.
_________________ Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici
Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 10:15 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Bolje se ti bavi fizikom, više ti leži.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 10:17 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Bolje se ti bavi fizikom, više ti leži. Ne trolajte temu.
_________________ Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici
Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 10:18 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90147 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Instruktor je napisao/la: Carmello Šešelj je napisao/la: Jedini razlog koji vidim je da je Isus bio živ čovek, pa su ga tim pretvaranjem u jedan od aspekata Boga nagnali ljude da ne razmišljaju o njemu kao o čoveku. Isus je bio i Bog i čovjek. A iz evanđelja slijedi da je bio i Bog. Isus se ne može objasnit ako se ne gleda i kao Bog. Dolazak Isusa kao Boga je najavljen u Starom zavjetu i to se ispunilo. Pogrešno. Stari Zavjet mene najavljuje. Mogu ti pokazati dokaze za to, koji su bolji i uvjerljiviji od tih akrobatskih konstrukcija za Isusa.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 10:19 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Robbie MO je napisao/la: Instruktor je napisao/la: Isus je bio i Bog i čovjek. A iz evanđelja slijedi da je bio i Bog. Isus se ne može objasnit ako se ne gleda i kao Bog. Dolazak Isusa kao Boga je najavljen u Starom zavjetu i to se ispunilo.
Pogrešno. Stari Zavjet mene najavljuje. Mogu ti pokazati dokaze za to, koji su bolji i uvjerljiviji od tih akrobatskih konstrukcija za Isusa. Židovi svog Mesiju još uvijek čekaju. Što je Mesija Židovima? Hoće li im Mesija bit Bog ili čovjek? I jel Mesija najavljen Židovima? Po Vama.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 10:34 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34230
|
Robbie MO je napisao/la: Instruktor je napisao/la: Isus je bio i Bog i čovjek. A iz evanđelja slijedi da je bio i Bog. Isus se ne može objasnit ako se ne gleda i kao Bog. Dolazak Isusa kao Boga je najavljen u Starom zavjetu i to se ispunilo.
Pogrešno. Stari Zavjet mene najavljuje. Mogu ti pokazati dokaze za to, koji su bolji i uvjerljiviji od tih akrobatskih konstrukcija za Isusa. Dokaži! 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 10:56 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Robbie MO je napisao/la: s one strane dinare je napisao/la: @robbie po meni je pakao svako vječno postojanje, stanje, koje nije savršeno (raj). zato neka gradacija za koju vjerojatno smatraš da bi bila pravednija nema smisla... Pa dobro, uvedeš neku pauzu  , ili izbrišeš memoriju (kao kod reinkarnacije), ili izbrises samo dio memorije a ostavis recimo 1%, nije da se ne moze smisliti bolji sustav. Šta fali sistemu pauze kada si svo vreme prikačen na napajanje, pa ti tako ostane 100% zapisa u memoriji, i to i u cache memoriji i u RAM memoriji i na diskovima. Ja tu ne vidim prostor za upgrade. Nego, velike grešnike koji veruju u čistilište, je velika muka naterala da postanu i veliki aritmetičari. Treba izračunati svo to vreme koje ćeš da provedeš na stand-by, prikačen na UPS, kao neka biljka. Jadni ljudi.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 11:10 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Mar-kan je napisao/la: Dokaži!  
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 11:21 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90147 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Instruktor je napisao/la: Mar-kan je napisao/la: Dokaži!   Budem. Usporedit ćemo Stari Zavjet s knjigom o mojem životopisu koju će napisati i objaviti sljedbenici mog kulta. (vjerujte im da su vrlo pouzdan i neutralan izvor) A dijelove proročanstava koji se ne odnose na moj životopis, nego na globalne promjene u svijetu (kao što je trajni mir u svijetu kojeg Mesija donosi, povratak svih Židova u Izrael te obnova hrama u Jeruzalemu što također Mesija mora ispuniti), ako te globalne stvari ne ispunim obećavam da ću to završiti kad bude Drugi Robbijev dolazak, mada ništa o mom drugom dolasku ne piše u Starom Zavjetu. Vrijeme je blizu i stoga budite pripravni! Neće preminuti ovaj naraštaj foruma prije nego se sve to (moj drugi dolazak) zbudne.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 11:46 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Robbie MO je napisao/la: Usporedit ćemo Stari Zavjet s knjigom o mojem životopisu koju će napisati i objaviti sljedbenici mog kulta. (vjerujte im da su vrlo pouzdan i neutralan izvor)
Inteligentni ste Vi. Samo je bit u tome da su sljedbenici Isusa bili izloženi progonima, a Isus je za svoje uvjerenje bio razapet. Za razliku od Muhameda koji je za života bio prihvaćen te živio i ševio i fino jeo i vodio ratove. Muhamedu se svijet pokoravao i svi oko njega. Uzmite primjer sljedbenika Tutova kulta. Oni imaju sinekure, a uz represiju imate puno ljudi koji su proganjani jer objektivno sagledavanju Titu. Bit će da su proganjani upravu, a privilegiranih nisu.
_________________ Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici
Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amiđa
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 12:01 |
|
Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17 Postovi: 7719 Lokacija: Сарај Чадор
|
|
Bolje bi bilo da ste na vrijeme poslusali Arijana i odbacili tu blasfemiju sto tzv. "trojstvo" jeste.
_________________ Skidanje okova je imperativ.
Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.
The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.
Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 12:25 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Robbie MO je napisao/la: Vrijeme je blizu i stoga budite pripravni! Neće preminuti ovaj naraštaj foruma prije nego se sve to (moj drugi dolazak) zbudne. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 12:56 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34230
|
Robbie MO je napisao/la: Vrijeme je blizu i stoga budite pripravni! Neće preminuti ovaj naraštaj foruma prije nego se sve to (moj drugi dolazak) zbudne. Citat: Znajte ponajprije ovo: u posljednje će se dane pojaviti podrugljivi izrugivači; povoditi će se za svojim požudama i pitati: "Što je s obećanjem njegova Dolaska?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:12 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Amiđa je napisao/la: Bolje bi bilo da ste na vrijeme poslusali Arijana i odbacili tu blasfemiju sto tzv. "trojstvo" jeste. Dajte radije objasnite kako Alah djeluje u svijetu po muslimanima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amiđa
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:13 |
|
Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17 Postovi: 7719 Lokacija: Сарај Чадор
|
Instruktor je napisao/la: Amiđa je napisao/la: Bolje bi bilo da ste na vrijeme poslusali Arijana i odbacili tu blasfemiju sto tzv. "trojstvo" jeste. Dajte radije objasnite kako Alah djeluje u svijetu po muslimanima. Sta se ima objasnjavati kada ste svi ovdje, svi do jednog, vrsni poznavatelji islama. Sve islamolog do hafiza, reklo bi se. Uzmi kao primjer samo onog debila bilica i masterminda, prije 7 sati u jutro, subota, je to ustalo da mozga o Kur'anu casnome i hadisima. U vasim srcima je bolesna mrznja, zivotinjska mrznja, prema svemu muslimanskom. Ona ce vas pojesti iznutra kao rak.
_________________ Skidanje okova je imperativ.
Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.
The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.
Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:19 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Ljudi mrze i zmije pa ih nije "rak pojeo".
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amiđa
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:20 |
|
Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17 Postovi: 7719 Lokacija: Сарај Чадор
|
BBC je napisao/la: Ljudi mrze i zmije pa ih nije "rak pojeo". Ti ces prvi dehidrirati od kmeke i pjene, jadan ne bio.
_________________ Skidanje okova je imperativ.
Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.
The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.
Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:20 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Eto ideje za novi sabur. Čekajte sa Srbi i Hrvati izumru od tumora.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:37 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Amiđa je napisao/la: Sta se ima objasnjavati kada ste svi ovdje, svi do jednog, vrsni poznavatelji islama. Sve islamolog do hafiza, reklo bi se. Pa Vas pitam. Ako ne znate kako Alah djeluje u svijetu možete priznat da ne znate ili odgovorit na jednostavno pitanje.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:40 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90147 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Uzmimo da Jahve, Isus i Sveti Duh imaju sjednicu i da glasaju o nekom pitanju. Može li netko od njih povući vitalni interes ? 
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 13:56 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
Robbie MO je napisao/la: Uzmimo da Jahve, Isus i Sveti Duh imaju sjednicu i da glasaju o nekom pitanju. Može li netko od njih povući vitalni interes ?  Bog je jedan. Dakle, ne može bit različitog mišljenja kod Boga nego jedno mišljenje.
_________________ Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici
Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Instruktor
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 14:20 |
|
Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56 Postovi: 2954 Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
|
|
"Nego, kako je pisano: Što oko ne vidje, i uho ne ču, i u srce čovječje ne uđe, to pripravi Bog onima koji ga ljube. A nama to Bog objavi po Duhu jer Duh sve proniče, i dubine Božje. Jer tko od ljudi zna što je u čovjeku osim duha čovječjega u njemu? Tako i što je u Bogu, nitko ne zna osim Duha Božjega. A mi, mi ne primismo duha svijeta, nego Duha koji je od Boga da znamo čime nas je obdario Bog. To i navješćujemo, ne naučenim riječima čovječje mudrosti, nego naukom Duha izlažući duhovno duhovnima. Naravan čovjek ne prima što je od Duha Božjega; njemu je to ludost i ne može spoznati jer po Duhu valja prosuđivati. Duhovan pak prosuđuje sve, a njega nitko ne prosuđuje. Jer tko spozna misao Gospodnju, tko da ga pouči? A mi imamo misao Kristovu. ", Prva Koričanima, druga glava
U biti bezbožac ('naravna čovjek') ne može razumjeti Trojstvo. Bezbožac odbacuje i samu pretpostavku postojanja Trojstva. Jer i matematičar kada nešto dokazuje vjeruje u pretpostavku tijekom cijelog izvoda, sve dok mu izvod ne dokaže suprotno. Ako matematičar u samom početku odbacuje mogućnost da je pretpostavka točna, on je bezumnik i time prestaje biti matematičar, jer mu tada izvod nije potreban.
Bog djeluje po Duhu Svetom prema onima koji ga traže. A Duhać Sveti po kojem Bog djeluje je ujedno i Bog. Duh Sveti kao integralni dio Boga zna sve o Bogu jer je Bog.
Kada se gleda tročlano Predsjedništvo BIH. Niti jedan od članova predsjedništva ne zna što misle preostala dva, i svi mogu mislit različito. Oni su razdvojene osobe koje međusobno komuniciraju, Otac, Sin i Duh nisu razdvojeni Bog. Bog je jedan, a shvatit ga se može kroz tri načina na koja djeluje. Muslimani se izgleda mi ne trude objasnit kako Alah djeluje.
_________________ Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici
Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zaba1111
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 17:21 |
|
Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41 Postovi: 7082
|
|
Koje banaliziranje, a onda bespotrebno kompliciranje. Imaju dvije zapovijedi o ljubavi u kojima su sadržani svi zakoni, to je osnova kršćanstva sve ostalo su upute. Samo je jedan Bog, to je svakom vjerniku jasno i tako boga i doživljava, a tri su božanske osobe, znači jedan Bog se objavljuje u ta tri oblika, ništa nejasno niti je komplicirano.
Zašto je to tako ne znam niti sam ikad razmišljao, vjerovatno zato da se ona osnovna zapovijed o ljubavi predstavi na djelu, znači Bog se iz ljubavi utjelovljuje u Isusa, trpi i žrtvuje zbog čovjeka, da pokaže da je njegova ljubav beskrajna i da imamo direktan primjer i uzor na zemlji.
Iz toga je proizašla sloboda, slobodna volja čak i prema Bogu, a komunikacija i odnos se odvija preko savjesti, a ne preko prijetnje paklom. A iz slobode je nastala zapadna civilizacija i sav razvoj društva.
Znači bog je u štali na slami u nemoćnom djetetu, zato što hoće reći, opet pozivajući se na zapovijed o ljubavi, da kad vidiš bilo kakvog bogalja, smora, daveža, bilo koga kome je pomoć potrebna ili bilo kojega čovjeka, da u njemu vidiš Isusa, a ne crnog cigana kojega treba otresti ko slinu da ne smeta.
Pakao-mafija, djela nebitna ako se priključi grupi. Kolosalna površnost, krivica, odnosno konačna kazna nije na nama jer nemamo sve informacije zašto bilo tko griješi. Poiednostavljeno rečeno djela su posljedica unutarnjih i vanjskih faktora koji su zadani, treba se zapitati kolika je krivnja zbog nasljeđenih osobina i kolika je krivnja zbog loših okolnosti. Je li netko kriv što je glup, slab i nesposoban i je li netko kriv zbog lošeg odgoja i loše škole.
Zato Isus govori o talentima i preko savjesti nas upućuje da ostvarimo svoje talente na opće dobro, a ne da živimo na račun drugih iskorištavajući ono što nam je darovano.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
s one strane dinare
|
Naslov: Re: TROJSTVO .... objašnjenje Postano: 26 lis 2019, 17:43 |
|
Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08 Postovi: 4936
|
zaba1111 je napisao/la: Koje banaliziranje, a onda bespotrebno kompliciranje. Imaju dvije zapovijedi o ljubavi u kojima su sadržani svi zakoni, to je osnova kršćanstva sve ostalo su upute. Samo je jedan Bog, to je svakom vjerniku jasno i tako boga i doživljava, a tri su božanske osobe, znači jedan Bog se objavljuje u ta tri oblika, ništa nejasno niti je komplicirano.
Zašto je to tako ne znam niti sam ikad razmišljao, vjerovatno zato da se ona osnovna zapovijed o ljubavi predstavi na djelu, znači Bog se iz ljubavi utjelovljuje u Isusa, trpi i žrtvuje zbog čovjeka, da pokaže da je njegova ljubav beskrajna i da imamo direktan primjer i uzor na zemlji.
Iz toga je proizašla sloboda, slobodna volja čak i prema Bogu, a komunikacija i odnos se odvija preko savjesti, a ne preko prijetnje paklom. A iz slobode je nastala zapadna civilizacija i sav razvoj društva.
Znači bog je u štali na slami u nemoćnom djetetu, zato što hoće reći, opet pozivajući se na zapovijed o ljubavi, da kad vidiš bilo kakvog bogalja, smora, daveža, bilo koga kome je pomoć potrebna ili bilo kojega čovjeka, da u njemu vidiš Isusa, a ne crnog cigana kojega treba otresti ko slinu da ne smeta.
Pakao-mafija, djela nebitna ako se priključi grupi. Kolosalna površnost, krivica, odnosno konačna kazna nije na nama jer nemamo sve informacije zašto bilo tko griješi. Poiednostavljeno rečeno djela su posljedica unutarnjih i vanjskih faktora koji su zadani, treba se zapitati kolika je krivnja zbog nasljeđenih osobina i kolika je krivnja zbog loših okolnosti. Je li netko kriv što je glup, slab i nesposoban i je li netko kriv zbog lošeg odgoja i loše škole.
Zato Isus govori o talentima i preko savjesti nas upućuje da ostvarimo svoje talente na opće dobro, a ne da živimo na račun drugih iskorištavajući ono što nam je darovano. +1
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|