HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 08:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 613 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 09 ruj 2011, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Željezno Polje je inače Žepačka općina...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 09 ruj 2011, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
VUKsaJUGA je napisao/la:
Nemam ugled u policijski zapisnik!
ALi dao sam ti primjer za tu dvojicu pripadnika HDZa!
Napadnuti su zato sto su HRVATI.
Znas ti dobro, mozda i bolje od mene zavisi gdje si bio 93´, sta se radilo po Zenici.
A to se smanjilo ali nikad nije prestalo.
A to mazanje ociju za Inzka i UN, to prikaci macku za rep.
[/quote]

Pa sta onda seres ako nemas pojma sta se radi obicnim ljudima Hrvatima u Zenici.... prvo govoris kao: "da ne pricas sta se tek onda obicnim narodu radi", i na kraju nemas pojma, i dajes mi argument, sta je se radilo u ratnom stanju u 93 i satim dokazujes, da se Hrvati danas maltretiraju u Zenici... boze sacuvaj... i onda trazis odmene da ti dajem protivargumente.

Grom me ubio ako si ti ikad krocio kroz Zenicu, ti Zenicu znas samo kroz price i "Fokus-a"

Cini mi se da si ti neki ekspert, reci mi sta je se desavalo 93?

Sigurno mislis ovo?



VUKsaJUGA je napisao/la:
Evo ti istina o Zenici:
Citat:
U Željeznom Polju, kod Zenice, od ukupno šest hiljada stanovnika ovog naselja, čak hiljadu su pristalice vehabijskog pokreta, piše danas "Fokus".

List navodi da je jedno vrijeme u Željeznom Polju bila smještena i komanda odreda "El mudžahedin", ali i jedinice Abu Zubejra, koji je u BiH stigao direktno po naredbi Al kaide radi konačnog obračuna sa Vojskom Republike Srpske na Vozući.

Profesor beogradskog Fakulteta bezbjednosti Darko Trifunović upozorio je da većina naturalizovanih građana BiH, porijeklom iz islamskih zemalja, i danas najčešće boravi na području opštine Travnik.

Na tom području, napominje Trifunović, nalazi se i selo Mehurići poznato i kao prvi mudžahedinski kamp koji je u jesen 1992. godine osnovao Šejh Mahmud Abu Abdul Aziz al Muntesiba, poznat kao Barbaros.

"Tamo su sigurni, jer su pod zaštitom osvjedočenih boraca na Alahovom putu, poput zamjenika travničkog muftije i direktora Islamskog instituta u ovom gradu Safeta Durgutija", tvrdi Trifunović.

Član Zajedničke komisije za nadzor nad radom Obavještajno-bezbjednosne agencije Slavko Jovičić smatra da je akcija u Gornjoj Maoči bila bespotrebna demonstracija sile policijskih snaga, jer se mnogo više moglo postići sa manje ljudi na terenu.

"Otišlo je tamo 640 policajaca da uhapse sedam vehabija. Pa da neko ozbiljno hoće da se obračuna s ovim problemom samo bi ih na Baščaršiji pohapsio bar 700, koji su prijetnja za nacionalnu bezbjednost BiH", rekao je Jovičić.

On smatra da će taj problem početi da bude rješavan tek kada Islamska zajednica BiH i bošnjački političari otvoreno kažu svoje mišljenje o vehabizmu kao opasnosti po nacionalnu bezbjednost zemlje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 09 ruj 2011, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Misli se na napadanja iz Zenice na Hrvate u srednjoj Bosni, na mucenja u Muzickoj i KPD, na ponizavanja Hrvata u Zenici (tu ne racunam one koji su " zbog raje " kao zenicani, bosanci a ne Hrvati) na uriniranja na svecenike i vrsenje velike nuzde kod oltara (crkva u Crkvicama) na totalno islamiziranje Zenice i postavljanja dzamija izmedju zgrada i pored skola (novo naselje u Crkvicama, dzamija u Radakovu kod skole...) teror 7. muslimanske za vrijeme rata (prema svima) da ne nabrajam dalje.. Jel treba jos?

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 09 ruj 2011, 19:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24628
Lokacija: Heartbreak Hotel
A da i ne spominjemo mučki i podmukli, ničim izazvani napad na Hrvate i HVO Zenice...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 09 ruj 2011, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Nije to bio nikakav napad. Jednostavno su se dogovorili. HVO je trebao polozit oruzje bez frke i sve ok. Ali ne, sve su ih na prijevaru potrpali u kazamate (naravno kad je sve dogovoreno i odradjeno). Muslimani to nikada nece da priznaju ali cinjenice su tu, nema zbora

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 09 ruj 2011, 21:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24628
Lokacija: Heartbreak Hotel
Tulkas je napisao/la:
Nije to bio nikakav napad. Jednostavno su se dogovorili. HVO je trebao polozit oruzje bez frke i sve ok. Ali ne, sve su ih na prijevaru potrpali u kazamate (naravno kad je sve dogovoreno i odradjeno). Muslimani to nikada nece da priznaju ali cinjenice su tu, nema zbora


Kako nije bio napad? Je li prvo napadnut Totić i pobijeno četvoro vojnih policajaca ili je i to bilo unaprijed dogovoreno? Jesu li ostavljali naša sela na miru ( ova prema Travniku) ili su i njih napali i palili (Bilivode, Grm...)? Jesu li pobili 30 ljudi u Šušnju? Što je to nego napad.
Ja znam da je HVO u samom gradu i okolici postigao dogovor o mirnoj predaji i da je taj dogovor izigran, ali koliko ja znam i koliko su meni govorili ljudi koji su živjeli na licu mjesta (a ti me ispravi ako griješim) u daljim selima je pružen otpor a u potpunosti je osvojeno i zadnje selo onda kad je osvojen Travnik znači u lipnju mjesecu.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 10 ruj 2011, 09:29 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
Ma ja uopste nepricam o ratu, nego pricam o tome sta se i sad desava.
A ovom Sandzak Seljaku ocu da kazem da neznam sve slucajeve iz Zenice i da niko nezna sta se sve desava jer dosta Hrvata je strah i otic policiji znaju da im nece pomoc, mozda i nagore napravit. A znam neki prilika pljackanja Hrvata u Zenici vecinom starij i nemocni ljudi. Pa bio je u Medijama slucaj kad su onog starog hrvata ubili on je bio profesor a sad u penziji.
A ja tebi dajem citat o sadasnjem stanju u Zenici i okolici, a ti meni snimak o ratu??
Pa ako ces o ratu nema frke ja sam sa tog kraja znam malu tonu primjeraka... samo sa tog kraja (Zenica, Kakanj, Lasva) a da nepricamo o sirem podrucju... (bas aktualno) Grabovnica... o tome necu.
Pustimo proslost da bude proslost okrenimo se sadasnjost.
Inace je to vama muslimanima VELIKA greska da jos zivite u proslosti.
Ako si bio u Zenici znas sam da je puna muhadzedina. Imam prijatelja muslimana koji radi u bolnici tamo kao fizoterapeut.
Covjek poslje posla u voz i bocu pive uzeo sebi. Nak nista posebno obicajna rutina dosta ljudi za opustanje poslje posla.
I njega mudzahedini napali sto on pije pivu to je allah zabranio...bla bla bla....
Eto ti Zenica !!!
I sta mislis sta tek Hrvatima ("nevjernicima") rade?
Sjecas se plakatiranja Zenice i pozivanja Hrvata da predu na Islam???
Svaka cast suzivot i tolerancija nema sta!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
VUKsaJUGA je napisao/la:
Ma ja uopste nepricam o ratu, nego pricam o tome sta se i sad desava.
A ovom Sandzak Seljaku ocu da kazem da neznam sve slucajeve iz Zenice i da niko nezna sta se sve desava jer dosta Hrvata je strah i otic policiji znaju da im nece pomoc, mozda i nagore napravit. A znam neki prilika pljackanja Hrvata u Zenici vecinom starij i nemocni ljudi. Pa bio je u Medijama slucaj kad su onog starog hrvata ubili on je bio profesor a sad u penziji.
A ja tebi dajem citat o sadasnjem stanju u Zenici i okolici, a ti meni snimak o ratu??
Pa ako ces o ratu nema frke ja sam sa tog kraja znam malu tonu primjeraka... samo sa tog kraja (Zenica, Kakanj, Lasva) a da nepricamo o sirem podrucju... (bas aktualno) Grabovnica... o tome necu.
Pustimo proslost da bude proslost okrenimo se sadasnjost.
Inace je to vama muslimanima VELIKA greska da jos zivite u proslosti.
Ako si bio u Zenici znas sam da je puna muhadzedina. Imam prijatelja muslimana koji radi u bolnici tamo kao fizoterapeut.
Covjek poslje posla u voz i bocu pive uzeo sebi. Nak nista posebno obicajna rutina dosta ljudi za opustanje poslje posla.
I njega mudzahedini napali sto on pije pivu to je allah zabranio...bla bla bla....
Eto ti Zenica !!!
I sta mislis sta tek Hrvatima ("nevjernicima") rade?
Sjecas se plakatiranja Zenice i pozivanja Hrvata da predu na Islam???
Svaka cast suzivot i tolerancija nema sta!!



:ucelo

"Znas ti dobro, mozda i bolje od mene zavisi gdje si bio 93´, sta se radilo po Zenici.
A to se smanjilo ali nikad nije prestalo. "


Pa ti argumentujes sa situcijama u ratnom stanju, i sa tim tvrdis da se danas maltretiraju Hrvati. ADS? http://hr.wikipedia.org/wiki/Poreme%C4%87aj_hiperaktivnosti_i_deficita_pa%C5%BEnje

Naravno Hrvati su skoro izumrli u Zenici koliko se ubijaju i maltretiraju. :ucelo
Tamo svako svakog placka nema veze na naciju.
Tamo ti je najsekularniji narod ko u ostalim velkim gradovima u Bosni. Nit su Hrvati isti kao u Hercegovini.
Nikog ba ne interesuje ko si i sta si. Hoce samo da na miro zive i da mogu hranit djecu.
Pa sta ako je neko stavio taj plakat, nije smak svjeta. Nema te u Hercegovini boljih stvari o kojem cete se uzdisat od toga. Koliko plakate je Bosnjakam pod nos stavljeno pa nikog ne interesuje. Da se Hrvati toliko maltretiraju bio bi plakat naj manje problem. Al posto nije tako, onda se i Plakat gleda kao velika uvreda.

Ti nemas tri ciste o Zenici.

Zivim trenutno u Hrvatskom naselju, i druzim se sa Hrvatim, nikog ba ne intersuje sta si i ko si.

Samo zato sto vecina Bosnjaka u Hercegovini mrze Hrvate ne znaci da je ostaloj Bosni isto tako.

:bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 12:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24628
Lokacija: Heartbreak Hotel
Zenicanin je napisao/la:


Tamo ti je najsekularniji narod ko u ostalim velkim gradovima u Bosni. Nit su Hrvati isti kao u Hercegovini.
Nikog ba ne interesuje ko si i sta si. Hoce samo da na miro zive i da mogu hranit djecu.
Pa sta ako je neko stavio taj plakat, nije smak svjeta. Nema te u Hercegovini boljih stvari o kojem cete se uzdisat od toga.
Zivim trenutno u Hrvatskom naselju, i druzim se sa Hrvatim, nikog ba ne intersuje sta si i ko si.
Samo zato sto vecina Bosnjaka u Hercegovini mrze Hrvate ne znaci da je ostaloj Bosni isto tako.



Idiote mutavi, kad ćete se vi kreteni naučiti da većina forumaša na ovome forumu nisu Hercegovci. To neko spočitavanje... hercegovački kamenjarci i brđanski šumnjaci kontra građanske urbane raje. Gluposti.
Čuj nikog ne interesira tko si i što si? Jel vama lojavim kretenima jasno da skoro svi mi imamo rodbine i u Zenici, i udrugim mjestima pod vlašću velikoislamista, i da iz prve ruke od ljudi koji nam nemaju razloga lagati, znamo vrlo dobro kako je tamošnjim Hrvatima i da ta sranja: - nikog ba ne interesira ko si ba jarane, možeš prodavati na nekim drugim forumima ali na ovom takvo svjesno obmanjivanje ne može proći.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
Bobovac je napisao/la:
Zenicanin je napisao/la:


Tamo ti je najsekularniji narod ko u ostalim velkim gradovima u Bosni. Nit su Hrvati isti kao u Hercegovini.
Nikog ba ne interesuje ko si i sta si. Hoce samo da na miro zive i da mogu hranit djecu.
Pa sta ako je neko stavio taj plakat, nije smak svjeta. Nema te u Hercegovini boljih stvari o kojem cete se uzdisat od toga.
Zivim trenutno u Hrvatskom naselju, i druzim se sa Hrvatim, nikog ba ne intersuje sta si i ko si.
Samo zato sto vecina Bosnjaka u Hercegovini mrze Hrvate ne znaci da je ostaloj Bosni isto tako.



Idiote mutavi, kad ćete se vi kreteni naučiti da većina forumaša na ovome forumu nisu Hercegovci. To neko spočitavanje... hercegovački kamenjarci i brđanski šumnjaci kontra građanske urbane raje. Gluposti.
Čuj nikog ne interesira tko si i što si? Jel vama lojavim kretenima jasno da skoro svi mi imamo rodbine i u Zenici, i udrugim mjestima pod vlašću velikoislamista, i da iz prve ruke od ljudi koji nam nemaju razloga lagati, znamo vrlo dobro kako je tamošnjim Hrvatima i da ta sranja: - nikog ba ne interesira ko si ba jarane, možeš prodavati na nekim drugim forumima ali na ovom takvo svjesno obmanjivanje ne može proći.


Docete vi Hercegovci jednog dana sebe i odrecete se nacionalizmu :aleale

:bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 12:33 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
Zenicanin je napisao/la:
Ti nemas tri ciste o Zenici.

Zivim trenutno u Hrvatskom naselju, i druzim se sa Hrvatim, nikog ba ne intersuje sta si i ko si.

Samo zato sto vecina Bosnjaka u Hercegovini mrze Hrvate ne znaci da je ostaloj Bosni isto tako.


Pokusajem sve bas sve da nadem ista dobro o Zenici ... nazalost nema.

Zivis u Hrvatskom naselju i zato nikog ne interesuje sta si jer su hrvati vecina... a kako je u muslimanskom naselju? Imal tamo uopste hrvata? tamo se puno brinu o tome ko je ko. A uopste ti nevjerujem da zivis u hrvatskom naselju u Zenici.

SVI vi nas mrzite tako i ti !!!Ocito ti smeta sve Hrvatsko i zato evo ti je .... :herceg_bosna :zastava_Hrvata slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
VUKsaJUGA je napisao/la:
Zenicanin je napisao/la:
Ti nemas tri ciste o Zenici.

Zivim trenutno u Hrvatskom naselju, i druzim se sa Hrvatim, nikog ba ne intersuje sta si i ko si.

Samo zato sto vecina Bosnjaka u Hercegovini mrze Hrvate ne znaci da je ostaloj Bosni isto tako.


Pokusajem sve bas sve da nadem ista dobro o Zenici ... nazalost nema.

Zivis u Hrvatskom naselju i zato nikog ne interesuje sta si jer su hrvati vecina... a kako je u muslimanskom naselju? Imal tamo uopste hrvata? ²tamo se puno brinu o tome ko je ko. A uopste ti nevjerujem da zivis u hrvatskom naselju u Zenici.

SVI vi nas mrzite tako i ti !!!Ocito ti smeta sve Hrvatsko i zato evo ti je .... :herceg_bosna :zastava_Hrvata slika



²Ma sta lupetas Hercegovac samo izbacujes prazne izreke

Nemam nista protiv Hrvati, iako bi ti to zelio, al imam nesto protiv takve seronje kao tebe

Naravno da zivim, zivim u Pod Brezju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ovaj drugar puko ko kokica, svugdje mu se priviđaju Hercegovci, a na temi se svađa sa Kakanjcima, Teslićanima i Banjalučanima...ccc, e što su ti stereotipi.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Zivis u Podbrijezju gdje nema ni pola ( ma kakvi pola) od onih Hrvata od prije rata.
Slusaj BA, toliko je sve multi kulti da ste navijali za HR kontra Turaka, jel tako. Ajde sad idi BA
u trokurac i ne laprdaj o nekoj ljubavi prema Hrvatima u zenici

A glede te mrznje prema Hercagovcima. Lazu ovi ******** moj Ministre, ne mogu oni smislit nikakvog Hrvata od Zepca do Neuma. Osim " hrvata" tipa Komsic koji su prije svega sarajlije ili zenicani pa, bosanci pa tek onda neki grbavi Hrvati po ukusu Bosnjackih im jarana

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Ministry of Sound je napisao/la:
Ovaj drugar puko ko kokica, svugdje mu se priviđaju Hercegovci, a na temi se svađa sa Kakanjcima, Teslićanima i Banjalučanima...ccc, e što su ti stereotipi.

Njihovi mediji i političari su im isprali mozak da su bosanski Hrvati "prave BH patriote s ljiljanima i raja", a da su samo hercegovački Hrvati "separatisti, Bobanovci i zagovaratelji fašističke HercegBosne".

Ne ide im u glavu da su BH Hrvati u 90 % slučajeva jedinstveni oko pitanja teritorijalno-administrativne autonomije i unutarnjeg preustroja BIH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Pessimus dux je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ovaj drugar puko ko kokica, svugdje mu se priviđaju Hercegovci, a na temi se svađa sa Kakanjcima, Teslićanima i Banjalučanima...ccc, e što su ti stereotipi.

Njihovi mediji i političari su im isprali mozak da su bosanski Hrvati "prave BH patriote s ljiljanima i raja", a da su samo hercegovački Hrvati "separatisti, Bobanovci i zagovaratelji fašističke HercegBosne".

Ne ide im u glavu da su BH Hrvati u 90 % slučajeva jedinstveni oko pitanja teritorijalno-administrativne autonomije i unutarnjeg preustroja BIH.


Ma jasno, samo me čudi da nisu barem malo modificirali spiku s obzirom da ipak Hercegovci čine 100% hrvatske komponente "Platforme".

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zenicanin je napisao/la:




Nemam nista protiv Hrvati, iako bi ti to zelio, al imam nesto protiv takve seronje kao tebe



Ovo taj novi bošnjački jezik ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
BBC je napisao/la:
Zenicanin je napisao/la:




Nemam nista protiv Hrvati, iako bi ti to zelio, al imam nesto protiv takve seronje kao tebe



Ovo taj novi bošnjački jezik ?



Ma to je jezik dobrijeh bosnjana , dva ipo miliona godina prije Krista

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
Tulkas je napisao/la:
Zivis u Podbrijezju gdje nema ni pola ( ma kakvi pola) od onih Hrvata od prije rata.
Slusaj BA, toliko je sve multi kulti da ste navijali za HR kontra Turaka, jel tako. Ajde sad idi BA
u trokurac i ne laprdaj o nekoj ljubavi prema Hrvatima u zenici

A glede te mrznje prema Hercagovcima. Lazu ovi ******** moj Ministre, ne mogu oni smislit nikakvog Hrvata od Zepca do Neuma. Osim " hrvata" tipa Komsic koji su prije svega sarajlije ili zenicani pa, bosanci pa tek onda neki grbavi Hrvati po ukusu Bosnjackih im jarana



Kakva ljubav?? Samo sam reko da ih niko ne dira i jedni drugi koliko toliko respektiraju!

Nema nazalost, vecinom su samo starci jos ostali.

Pa navijalu su onima u inat koji nisu svjesni da ova drzava ima svoju reprezentaciju. ;)

Kakva mrznja?? Ja ne mrzim nikog... to ostavljam primitivcima da se stim bave :D

Upravu si hvala bogu ima dosta katolika Bosanaca, samo ih vi Hrvati nemoze te razlikovati od muslimana... vidi se na primjeru Komsica i ekipe, nerazlikujete ih od muslimana :bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zenicanin je napisao/la:

Upravu si hvala bogu ima dosta katolika Bosanaca, samo ih vi Hrvati nemoze te razlikovati od muslimana... vidi se na primjeru Komsica i ekipe, nerazlikujete ih od muslimana :bihzastava



Dajte ban idiotu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Zenicanin je napisao/la:
Upravu si hvala bogu ima dosta katolika Bosanaca, samo ih vi Hrvati nemoze te razlikovati od muslimana... vidi se na primjeru Komsica i ekipe, nerazlikujete ih od muslimana :bihzastava

Komšić nije katolik, on može biti samo Bosanac ateist.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
Pessimus dux je napisao/la:
Zenicanin je napisao/la:
Upravu si hvala bogu ima dosta katolika Bosanaca, samo ih vi Hrvati nemoze te razlikovati od muslimana... vidi se na primjeru Komsica i ekipe, nerazlikujete ih od muslimana :bihzastava

Komšić nije katolik, on može biti samo Bosanac ateist.


ON jest ateist :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Zenicanin je napisao/la:
ON jest ateist :palacgore1

Maloprije si napisao da je katolik, pa ti se sam sa sobom svađaš. :bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2010, 20:40
Postovi: 1575
Lokacija: Zaljev svinja
BBC je napisao/la:
Zenicanin je napisao/la:

Upravu si hvala bogu ima dosta katolika Bosanaca, samo ih vi Hrvati nemoze te razlikovati od muslimana... vidi se na primjeru Komsica i ekipe, nerazlikujete ih od muslimana :bihzastava



Dajte ban idiotu.


Potpis. Lik je ranije nešto muljao, kao da je prohrvatski, da je za Konfederaciju Hrvatske i BIH, a sad je pokazao koliko da, kako kaže Tulkas, ne može smisliti Hrvate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 14:23 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2010, 20:40
Postovi: 1575
Lokacija: Zaljev svinja
Inače, je li istinit podatak da su nekada Hrvati činili većinu stanovništva u Zenici? Jesu li tu bili obuhvaćeni samo katolici ili i oni muslimani koji su se tako osijećali i izjašnjavali?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 613 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO