HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 02:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 613 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Jesu, 1948 na popisu po kotarima činili su većinu u gradovima :Mostar, Tuzla i Zenica. Ali istina je da je među njima bilo puno Hrvata muslimana koji su se kasnije počeli izjašnjavati kao "neopredijeljeni". Od svih ovih gradova Zenicu smo izgubili 1951.g. , Tuzlu 1961.g. , ali Mostar još stoji :herceg_bosna :zubati

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
BBC je napisao/la:
Zenicanin je napisao/la:

Upravu si hvala bogu ima dosta katolika Bosanaca, samo ih vi Hrvati nemoze te razlikovati od muslimana... vidi se na primjeru Komsica i ekipe, nerazlikujete ih od muslimana :bihzastava



Dajte ban idiotu.


Pa zašto, ima čovjek pravo. Ja osobno ne mogu razlikovati tzv "Bosance-Katolike" ili "Bosance-Pravoslavce" od muslimana iliti Bošnjaka-Muslimana, kako god. Meni je to sve isti klinac. Svatko onaj tko se ne izjašnjava kao Hrvat već kao neki Bošnjak-Katolik nije naš niti će ikada biti naš, mislim da je to sasvim jasno.
Samo laže kada kaže da ih ima dosta. Hvala Bogu ima ih vrlo malo i u ukupnom broju su zanemarivi ( tj ima ih otprilike onoliko koliko ima Hrvata-muslimana), ali sve dok postoji ijedan i taj jedan je previše.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 21:13 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Zenicanin je napisao/la:
Kakva ljubav?? Samo sam reko da ih niko ne dira i jedni drugi koliko toliko respektiraju!

Nema nazalost, vecinom su samo starci jos ostali.

Pa navijalu su onima u inat koji nisu svjesni da ova drzava ima svoju reprezentaciju. ;)


1. Maltretirate vi i te starce naveo sam ti paar primjeraka znam licno ljudi jadikuju se ali nece otic a nije cjeli kaos zato sto vas je ipak strah policije i nemate in zasto dirat znate da ce i oni za 10 - 15 goina izumrijet pa nece vam smetat.

2. Priznajes da si navijo za turke! Ali sto i nebi ipak si nasto odnji kad su ti prije 100 godina babu tucali...

Evo ti to tvoje postenje: http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp ... 7&ID=23852
I nebrini nisam ja iso mom Dedi skinit Kriz sa groba.
http://www.idoconline.info/digitalarchi ... ntId=39251

Budi sretan da saq Sutjeske stranice brisu clanke starije od 2 godine a neda mi se sad admina mucit da mi posalje...
Inace ako si naviju za svoje turke, neka si ALI sto si morao ic izsarat moju kucu polu mjesecom i zvijezdom??
I to se desilo na nekoliko kuca, i nemoj mi pricat da su to pojedinci jer poslje spomenute utakmice doslo je nekoliko auta iz Kakanja u Sutjesku izasli slavili vikajuci "Ovo je Turska" i sad ces mi ti pricat kako si ti i takvi ljudi patrioti bosne????????????????
A sve to je pratilo policijsko auto??????????????? TO zastita ako neko pocne se protivit da mu saraju po kuci parole i polumjesece ????
Zamisli da je neko izaso iz kuce i poceo branit svoju fasadu ??? Hercegovacki Ustasa 100% ????


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
VUKsaJUGA je napisao/la:
Zenicanin je napisao/la:
Kakva ljubav?? Samo sam reko da ih niko ne dira i jedni drugi koliko toliko respektiraju!

Nema nazalost, vecinom su samo starci jos ostali.

Pa navijalu su onima u inat koji nisu svjesni da ova drzava ima svoju reprezentaciju. ;)


1. Maltretirate vi i te starce naveo sam ti paar primjeraka znam licno ljudi jadikuju se ali nece otic a nije cjeli kaos zato sto vas je ipak strah policije i nemate in zasto dirat znate da ce i oni za 10 - 15 goina izumrijet pa nece vam smetat.

2. Priznajes da si navijo za turke! Ali sto i nebi ipak si nasto odnji kad su ti prije 100 godina babu tucali...

Evo ti to tvoje postenje: http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp ... 7&ID=23852
I nebrini nisam ja iso mom Dedi skinit Kriz sa groba.
http://www.idoconline.info/digitalarchi ... ntId=39251

Budi sretan da saq Sutjeske stranice brisu clanke starije od 2 godine a neda mi se sad admina mucit da mi posalje...
Inace ako si naviju za svoje turke, neka si ALI sto si morao ic izsarat moju kucu polu mjesecom i zvijezdom??
I to se desilo na nekoliko kuca, i nemoj mi pricat da su to pojedinci jer poslje spomenute utakmice doslo je nekoliko auta iz Kakanja u Sutjesku izasli slavili vikajuci "Ovo je Turska" i sad ces mi ti pricat kako si ti i takvi ljudi patrioti bosne????????????????
A sve to je pratilo policijsko auto??????????????? TO zastita ako neko pocne se protivit da mu saraju po kuci parole i polumjesece ????
Zamisli da je neko izaso iz kuce i poceo branit svoju fasadu ??? Hercegovacki Ustasa 100% ????


Bolesnik si nema sta, okrenes sebi sve kako ti odgovora... ja nigdje naveo nisam da sam za Tursku navio al nek ti bude... bolje bi ti bilo da odes pod tos da se malo razhladis mozda ti prodje i mrznja ;)

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 23:13 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
pa citiro sam gore tvoj post gdje si reko navijali smo onim u inat...???
Ajd lazov svi vide sta pise ti tu seres!
Pricali smo o maltretiranju Hrvatskog pucanstva u muslimanskim gradovima i regijama i kad sam dokazo da postoji ka sam naveo paar slucajeva usutio si i izvadio tu tebi bratsku zastavu!
I ti neznas sta si? Sad Turcin sad Srbin.... odluci se suncokretu odluci se jer cvijece koje se okrece uvenut ce...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
VUKsaJUGA je napisao/la:
pa citiro sam gore tvoj post gdje si reko navijali smo onim u inat...???
Ajd lazov svi vide sta pise ti tu seres!
Pricali smo o maltretiranju Hrvatskog pucanstva u muslimanskim gradovima i regijama i kad sam dokazo da postoji ka sam naveo paar slucajeva usutio si i izvadio tu tebi bratsku zastavu!
I ti neznas sta si? Sad Turcin sad Srbin.... odluci se suncokretu odluci se jer cvijece koje se okrece uvenut ce...

nema ti smisla to muslićima objašnjavat
oni sve to znaju ali se prave ludi jer im tako odgovara razumiješ?
nikad ti oni neće tjerati pravdu samo balin.luk i kako da te prevari
zato zajebi raspravu s ovom jednostaničnom ćelijom

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 11 ruj 2011, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2011, 01:39
Postovi: 1170
Lokacija: Bosna i Hercegovina (Herceg Bosna)
VUKsaJUGA je napisao/la:
pa citiro sam gore tvoj post gdje si reko navijali smo onim u inat...???
Ajd lazov svi vide sta pise ti tu seres!
Pricali smo o maltretiranju Hrvatskog pucanstva u muslimanskim gradovima i regijama i kad sam dokazo da postoji ka sam naveo paar slucajeva usutio si i izvadio tu tebi bratsku zastavu!
I ti neznas sta si? Sad Turcin sad Srbin.... odluci se suncokretu odluci se jer cvijece koje se okrece uvenut ce...


hahaha jesi smjesan pa pricitaj bolje
Joooj pa sta si naveo??? samo lupetas gluposti i ti prestavljas to kao dokaz, ti ozbiljno nisi bas zdrav

Pa navijalu su onima u inat koji nisu svjesni da ova drzava ima svoju reprezentaciju

Bolesnik koji nemoze citat, ne kontas ni kad te neko sprda toliko si klinicki mrtav :smijeh


slikaslika :bihzastavaslika :herceg_bosnaslika slika


Evo ti malo ohladi Hercegovac hahahhaha.... jel ti krivo sto te zovem Hercegovac hahah :D



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 12 ruj 2011, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Hercegovaca imas i medju svojim balama tako da ti to izjednacavanje hercegovac = glup, ne pije vodu (ako zelis da vrijedjas).. Reci jednostavno da mrzis sve Hrvate koji nisu dusu prodali vasim politicarima, koji ne igraju kako bale sviraju i vozdra. Slobodno reci nesto sto se vec dugo zna

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 12 ruj 2011, 13:03 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Zenicanin je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
pa citiro sam gore tvoj post gdje si reko navijali smo onim u inat...???
Ajd lazov svi vide sta pise ti tu seres!
Pricali smo o maltretiranju Hrvatskog pucanstva u muslimanskim gradovima i regijama i kad sam dokazo da postoji ka sam naveo paar slucajeva usutio si i izvadio tu tebi bratsku zastavu!
I ti neznas sta si? Sad Turcin sad Srbin.... odluci se suncokretu odluci se jer cvijece koje se okrece uvenut ce...


hahaha jesi smjesan pa pricitaj bolje
Joooj pa sta si naveo??? samo lupetas gluposti i ti prestavljas to kao dokaz, ti ozbiljno nisi bas zdrav

Pa navijalu su onima u inat koji nisu svjesni da ova drzava ima svoju reprezentaciju

Bolesnik koji nemoze citat, ne kontas ni kad te neko sprda toliko si klinicki mrtav :smijeh

Evo ti malo ohladi Hercegovac hahahhaha.... jel ti krivo sto te zovem Hercegovac hahah :D


TI si seronja tu si doso da siris lazi svoje i kad ti dokazem da lazes onda se pocnes vrijedat... a meni to godi jer je to dokaz da si glup ko drvo.
Navijali su a navijao si i ti. I cuj u inat jer nisu svjesni da postoji BiH repka... pa gdje bila ta reprezentacija taj mjesec...? Pred TVom!
Navijam i ja za Hajduk alijbg kad neigra Ligu Sampiona onda navijam za nekog drugog ove godine cak i za Dinamo.
Ja nisam Hercegovac ali nevrijeda me sto me zoves tako i sto bi dobar ponosan narod zapadna Hercegovina je najbogatija regija Bosne i stim dokazuju vasu bjedu i vasu nesposobnost, zato ti smetaju??

A da se vratimo na Zenicu ja sam ti naveo 3-4 primjerka o maltretiranju hrvata u Zenici, jos cekam odgovor... znam necu ga ni dobit. Sve vise vjerujem da si ti jedan od oni koji danima ovde po forumu pricaju u muslimanskoj toleranciji a navecer po hrvatskim kucama pljackaju.
A to sto si stavio tu snimku iz Audciji pokazuje da si nesposoban razmisljat!
Pa u Audicji su isto tako sprdali i Muslimane cak i vise... Musa Pusa....
Idiote procitaj neku knjigu a da nije Kuran i procitaj neke novine a da nisu izdate od Islamske zajednice i vehabiskog pokreta pa onda diskutiraj samnom!!!

@POL_GASOL
A jbg zato sam tu da diskutiram pa nekad i sa glupanima kao ovim jbg.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 12 ruj 2011, 18:27 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Zenica je Bosne Zjenica...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 12 ruj 2011, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 20:12
Postovi: 590
VUKsaJUGA je napisao/la:
Pokusajem sve bas sve da nadem ista dobro o Zenici ... nazalost nema.

Zivis u Hrvatskom naselju i zato nikog ne interesuje sta si jer su hrvati vecina... a kako je u muslimanskom naselju? Imal tamo uopste hrvata? tamo se puno brinu o tome ko je ko. A uopste ti nevjerujem da zivis u hrvatskom naselju u Zenici.

SVI vi nas mrzite tako i ti !!!Ocito ti smeta sve Hrvatsko i zato evo ti je ....


ma pojma ti nemaš o zenici. hrvata ima podosta,niko nikog ne dira, ma i ne pomišlja. vikendima,kad su vam vjenčanja,mašete šahovnicama,paradirate kroz grad i nikad belaja. jeste bilo teško hrvatima i srbima u ratnoj zenici, al rat je prošo. trebate se riješiti kompleksa o zenici i zeničanima.
:bih

_________________
R.I.P. Sic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 12 ruj 2011, 21:49 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Nemogu vise nacitat se koliko mozete nalagat.
Dao sam vam primjerak za Zenicu i okolicu niko nista neodgovara na to zasto su isli sarat mi kucu u kraljevu sutjesku kad je Hrvatska izgubila od Turske... i kome trebaju uzvici "ovo je Turska" ??? I sve to prati Policija znaci neradi se o pojedincima i budalama...
To presutite ljepo.
A cuj jos si ponosan na to da u Zenici ima PAAR hrvata i da in nedirate sad kao u ratu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 12 ruj 2011, 23:03 
Offline

Pridružen/a: 26 kol 2011, 16:53
Postovi: 104
VUKsaJUGA je napisao/la:
Dao sam vam primjerak za Zenicu i okolicu niko nista neodgovara na to zasto su isli sarat mi kucu u kraljevu sutjesku kad je Hrvatska izgubila od Turske...

Kakve veze ima Kraljeva Sutjeska sa Zenicom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 15:46 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
kobajagi je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Dao sam vam primjerak za Zenicu i okolicu niko nista neodgovara na to zasto su isli sarat mi kucu u kraljevu sutjesku kad je Hrvatska izgubila od Turske...

Kakve veze ima Kraljeva Sutjeska sa Zenicom?


Pa valjda su u istoj drzavi, cak i u istoj zupaniji.
A to je bio primjer,koji sam osjetio ja. Toga je inace bilo po cjeloj BiH od Mostara do Zepca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
atan je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Pokusajem sve bas sve da nadem ista dobro o Zenici ... nazalost nema.

Zivis u Hrvatskom naselju i zato nikog ne interesuje sta si jer su hrvati vecina... a kako je u muslimanskom naselju? Imal tamo uopste hrvata? tamo se puno brinu o tome ko je ko. A uopste ti nevjerujem da zivis u hrvatskom naselju u Zenici.

SVI vi nas mrzite tako i ti !!!Ocito ti smeta sve Hrvatsko i zato evo ti je ....


ma pojma ti nemaš o zenici. hrvata ima podosta,niko nikog ne dira, ma i ne pomišlja. vikendima,kad su vam vjenčanja,mašete šahovnicama,paradirate kroz grad i nikad belaja. jeste bilo teško hrvatima i srbima u ratnoj zenici, al rat je prošo. trebate se riješiti kompleksa o zenici i zeničanima.
:bih



Ne seri Atane..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 18:25 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Tulkas je napisao/la:
Ne seri Atane..

Tulkase...to za vjencanja moze i Man in black da ti potvrdi...po centru Tuzle kada su vjencanja Hrvati masu sahovnicama...niko i ne obraca paznju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
zapovjednik je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Ne seri Atane..

Tulkase...to za vjencanja moze i Man in black da ti potvrdi...po centru Tuzle kada su vjencanja Hrvati masu sahovnicama...niko i ne obraca paznju...



Pa jel isto Tuzla i Zenica. Jest moj Q!

U Zenici je u subotu predvečer napadnuta svatovska povorka mladenaca hrvatske nacionalnosti. Na povorku je, prema izvješću policije, pijan nasrnuo Sinan Bošnjak, rođen 1959. iz Zenice , i tom prilikom, iz nepoznatih razloga, većim kamenom lakše povrijedio jednu žensku osobu i na dva vozila napravio materijalnu štetu.

Dok se svatovska povorka mladenca Ive i Antonija Krište, od nekih pedesetak automobila s bh., hrvatskim i austrijskim registracijskim tablicama, kretala Ulicom Londža u pravcu Drvenog mosta u sredini kolone pijani je Sinan Bošnjak nasrnuo na jedno vozilo na kojem je bila mala autozastavica Hrvatske, što je, po kazivanjima očevidaca, bio i uzrok napada na hrvatske svatove.

Nakon čupanja hrvatske zastavice, Sinan Bošnjak je kamenom razbio staklo s desne strane vozila gdje je na suvozačevom mjestu sjedila trudnica Zdravka Grbešić, koja je tom prilikom zadobila lakše tjelesne ozljede u predjelu desnog ramena.

Nanesena je šteta i jednom vozilu varaždinske registracije koje se kretalo ispred svatova

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 18:52 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
atan je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Pokusajem sve bas sve da nadem ista dobro o Zenici ... nazalost nema.

Zivis u Hrvatskom naselju i zato nikog ne interesuje sta si jer su hrvati vecina... a kako je u muslimanskom naselju? Imal tamo uopste hrvata? tamo se puno brinu o tome ko je ko. A uopste ti nevjerujem da zivis u hrvatskom naselju u Zenici.

SVI vi nas mrzite tako i ti !!!Ocito ti smeta sve Hrvatsko i zato evo ti je ....


ma pojma ti nemaš o zenici. hrvata ima podosta,niko nikog ne dira, ma i ne pomišlja. vikendima,kad su vam vjenčanja,mašete šahovnicama,paradirate kroz grad i nikad belaja. jeste bilo teško hrvatima i srbima u ratnoj zenici, al rat je prošo. trebate se riješiti kompleksa o zenici i zeničanima.
:bih


Znaci isti ti ljudi koji su u Zenici klali ubijali i u muzickoj maltretirali hrvate sad setaju Zenicom, i postali su ljubazni multietnicari koji postuju hrvate...bla bla bla. Postuju isto kao prije rata sto su postovali dok nedobiju prvu priliku nekom noz u leda zabit....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
zapovjednik je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Ne seri Atane..

Tulkase...to za vjencanja moze i Man in black da ti potvrdi...po centru Tuzle kada su vjencanja Hrvati masu sahovnicama...niko i ne obraca paznju...


Osobno sam imao frku sa par idiota kod crkve sv. Ilije (u Centru) zbog krunice u autu, tako da ti velim da ne pricas gluposti.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973


Evo vam Zenice jebala vas ona

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 13 ruj 2011, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973


Jos malo mater vam multietnicku i dosta je vise lazi i licemjerja

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 14 ruj 2011, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 20:12
Postovi: 590
Bobovac je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Tulkase...to za vjencanja moze i Man in black da ti potvrdi...po centru Tuzle kada su vjencanja Hrvati masu sahovnicama...niko i ne obraca paznju...



Pa jel isto Tuzla i Zenica. Jest moj Q!

U Zenici je u subotu predvečer napadnuta svatovska povorka mladenaca hrvatske nacionalnosti. Na povorku je, prema izvješću policije, pijan nasrnuo Sinan Bošnjak, rođen 1959. iz Zenice , i tom prilikom, iz nepoznatih razloga, većim kamenom lakše povrijedio jednu žensku osobu i na dva vozila napravio materijalnu štetu.

Dok se svatovska povorka mladenca Ive i Antonija Krište, od nekih pedesetak automobila s bh., hrvatskim i austrijskim registracijskim tablicama, kretala Ulicom Londža u pravcu Drvenog mosta u sredini kolone pijani je Sinan Bošnjak nasrnuo na jedno vozilo na kojem je bila mala autozastavica Hrvatske, što je, po kazivanjima očevidaca, bio i uzrok napada na hrvatske svatove.

Nakon čupanja hrvatske zastavice, Sinan Bošnjak je kamenom razbio staklo s desne strane vozila gdje je na suvozačevom mjestu sjedila trudnica Zdravka Grbešić, koja je tom prilikom zadobila lakše tjelesne ozljede u predjelu desnog ramena.

Nanesena je šteta i jednom vozilu varaždinske registracije koje se kretalo ispred svatova



mogao si naći tekst u kom piše da su dotičnog ubrzo nakon incidenta zenički mladići poslali u bolnicu pa da se vidi kakvu mi omladinu odgajamo.garant i jesi al ga nisi htio ovjesit na forum.

:bih

_________________
R.I.P. Sic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 14 ruj 2011, 22:46 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
atan je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:


Pa jel isto Tuzla i Zenica. Jest moj Q!

U Zenici je u subotu predvečer napadnuta svatovska povorka mladenaca hrvatske nacionalnosti. Na povorku je, prema izvješću policije, pijan nasrnuo Sinan Bošnjak, rođen 1959. iz Zenice , i tom prilikom, iz nepoznatih razloga, većim kamenom lakše povrijedio jednu žensku osobu i na dva vozila napravio materijalnu štetu.

Dok se svatovska povorka mladenca Ive i Antonija Krište, od nekih pedesetak automobila s bh., hrvatskim i austrijskim registracijskim tablicama, kretala Ulicom Londža u pravcu Drvenog mosta u sredini kolone pijani je Sinan Bošnjak nasrnuo na jedno vozilo na kojem je bila mala autozastavica Hrvatske, što je, po kazivanjima očevidaca, bio i uzrok napada na hrvatske svatove.

Nakon čupanja hrvatske zastavice, Sinan Bošnjak je kamenom razbio staklo s desne strane vozila gdje je na suvozačevom mjestu sjedila trudnica Zdravka Grbešić, koja je tom prilikom zadobila lakše tjelesne ozljede u predjelu desnog ramena.

Nanesena je šteta i jednom vozilu varaždinske registracije koje se kretalo ispred svatova



mogao si naći tekst u kom piše da su dotičnog ubrzo nakon incidenta zenički mladići poslali u bolnicu pa da se vidi kakvu mi omladinu odgajamo.garant i jesi al ga nisi htio ovjesit na forum.


Poslali ga gosti te svadbe, sad ces ti reci da su ga musdlimani izmlatili??


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 15 ruj 2011, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 20:12
Postovi: 590
VUKsaJUGA je napisao/la:

Poslali ga gosti te svadbe, sad ces ti reci da su ga musdlimani izmlatili??



bošnjaci ,da.

_________________
R.I.P. Sic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zenica
PostPostano: 15 ruj 2011, 22:17 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
atan je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:

Poslali ga gosti te svadbe, sad ces ti reci da su ga musdlimani izmlatili??



bošnjaci ,da.


slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 613 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO