HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 06:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako to da u Briselu 26% muslimana a nigdje ih nema u institucijama moći i vlasti ?
Oni s obzirom na svoju inteligenciju ne bi preuzeli armije, tajnu policiju, policiju i ostalo ni kad bi ih bilo 70% u Europi. Jednostavno su genetski preglupi. Zato im u njihovim državama jaka manjina može držati svu vlast.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
DzoniBG je napisao/la:
Ako misli Zoki ovako da dobije izbore... zaigrao je na losu kartu... optuzuje Srbiju za isto ono sto i on radi / ne radi...


U Hrvatskoj ti ovaj izborni potez vridi više nego bilo kakva para.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Misliš da to briga nekog birokratu u Briselu i da on zna kako živi narod u Hrvatskoj, njima je dobro pa misle da je tako i u Hrvatskoj, Bugarskoj, Rumunjskoj i da ljudi tamo žive ko u Švedskoj.

Izbjeglice točno znaju zašto NE ŽELE U ŠVICARSKU!
Švicarska je, prema ocjenama mnogih promatrača, jedna od europskih zemalja s najnižom razinom prihvatljivosti prema strancima. Poznati su švicarski referendumi protiv useljavanja ili protiv džamija. A visoki broj stranaca mogao bi biti i uzrok i posljedica takvog raspoloženja. Razlozi za omogućavanje useljavanja u Švicarsku uvijek su bili gospodarski, a ne humanitarni.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
daramo je napisao/la:
Misliš da to briga nekog birokratu u Briselu i da on zna kako živi narod u Hrvatskoj, njima je dobro pa misle da je tako i u Hrvatskoj, Bugarskoj, Rumunjskoj i da ljudi tamo žive ko u Švedskoj.




Tako je.Al ziva je istina da cela ta muka oko kvota ne vredi parceta papira sa kojom ce neki imigrant da obrise dupe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inkognito je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Misliš da to briga nekog birokratu u Briselu i da on zna kako živi narod u Hrvatskoj, njima je dobro pa misle da je tako i u Hrvatskoj, Bugarskoj, Rumunjskoj i da ljudi tamo žive ko u Švedskoj.




Tako je.Al ziva je istina da cela ta muka oko kvota ne vredi parceta papira sa kojom ce neki imigrant da obrise dupe


Vjeruj mi da vrijedi. Ali ne mogu ti sad detaljno objašnjavati iz posrednog životnog iskustva. Recimo vrijedi circa 50%.
I to bez ikakve prisile.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Tuta je napisao/la:

U Hrvatskoj ti ovaj izborni potez vridi više nego bilo kakva para.


Nisam bas siguran...

Ta prica lozi likove poput puntara, koji bi dali kucu i okucnicu da Srbija propadne... ali glasaci Milanovica... sareno je to drustvo, ali generalno nije izabrao dobro vreme i temu da se dokazuje... ni jedan desnicar mu zbog toga nece dati glas...

Citam da su Vulin i Vucic vec digli dreku... tu ce sad par dana da bude nadglasavanja u uvredama... ali i da sklonimo te klovnove iz vida, ipak ste prekinuli cev sa koje svi mi pijemo vodu... i sama formulacija - otvoricemo kad se ravnomernije rasporede izbeglice... :mellow

Ovde je izgleda i dalje omiljeni sport - zajebi onog do sebe...bez obzira sto si i sebe sjebao... valjanje u izmetu je stvar prestiza...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
Pa dobro, jel toliki problem poslati dio izbjeglica na Rumunjsku i na Horgoš? Stvarno ne razumijem. Također, činjenica je da ste prvi dan poslali ljude s Horgoša iz Beograda i iz Preševa, to Mađarima nikad niste napravili.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
BBC je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:


Tako je.Al ziva je istina da cela ta muka oko kvota ne vredi parceta papira sa kojom ce neki imigrant da obrise dupe


Vjeruj mi da vrijedi. Ali ne mogu ti sad detaljno objašnjavati iz posrednog životnog iskustva. Recimo vrijedi circa 50%.
I to bez ikakve prisile.



Ok.Verujem ti.Al mi objasni jednu stvar.Sam si opisao imigrante i njihov sklop.Oni dolaze po pozivu mame Angele,oni ne dozivljavaju EU kao mi.Njima je destinacija Nemacka,Svedska.Ostale zemlje ih ne zanimaju.Vecina ih je vec stigla na ciljanu destinaciju.Ko i na kakav nacin ce ih deportovati ili slati po kvotama a da to ne izazove krvoprolice.Oni su se ipak jebavali mesec dana tu da stignu,pukli lovu,dobijali batine.Ko da im objasni da ih je neko malo zajebao?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Ovo sa kvotama za prijem izbeglica... opet mi izgleda kao skrivena kamera...

Kao da je sve zavrseno, samo je pitanje koliko ce ko da fasuje... a njihovom dolasku se ne nazire kraj... nije to samo ni Sirija, nego Irak, Afganistan, Pakistan, Libija, Somalija... sa svih strana naviru...

I umesto da postave jedino logicno pitanje - sta mi mozemo da uradimo da zaustavimo njihovo stupanje na nas kontinent... oni odredjuju neke procente i kvote... taj nivo razmisljanja ne prilici ni pitomcima vecernje skole, oni sto imaju problem sa citanjem i pisanjem...

Prateci ovu temu, nekad se ustinem da se probudim... ne mogu da verujem kakve idiotije citam...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
volvoks je napisao/la:
Pa dobro, jel toliki problem poslati dio izbjeglica na Rumunjsku i na Horgoš? Stvarno ne razumijem. Također, činjenica je da ste prvi dan poslali ljude s Horgoša iz Beograda i iz Preševa, to Mađarima nikad niste napravili.



Dobro,nisu ni oni toliki debili.Dovoljno da vide da im je preko Rumunije 1000 km duze.Neznam dal si video prilog sa Horgosa.Sve je zatvoreno,pomerili su dvoje pokretnih kapija od po 10 m.Nek se vrati 100 izbeglica i vratice tu kapiju.Daj,ne veruj bas sve tvojim vestima.Ako hoces pravi info malo bolje ispitaj situaciju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
DzoniBG je napisao/la:
Ovo sa kvotama za prijem izbeglica... opet mi izgleda kao skrivena kamera...

Kao da je sve zavrseno, samo je pitanje koliko ce ko da fasuje... a njihovom dolasku se ne nazire kraj... nije to samo ni Sirija, nego Irak, Afganistan, Pakistan, Libija, Somalija... sa svih strana naviru...

I umesto da postave jedino logicno pitanje - sta mi mozemo da uradimo da zaustavimo njihovo stupanje na nas kontinent... oni odredjuju neke procente i kvote... taj nivo razmisljanja ne prilici ni pitomcima vecernje skole, oni sto imaju problem sa citanjem i pisanjem...

Prateci ovu temu, nekad se ustinem da se probudim... ne mogu da verujem kakve idiotije citam...


Nadam se da će plan past sutra. Vidit ćemo. To je njemačko maslo. Zasrali su sve, a sad bi da raspoređuju uokolo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Prvi dan ste odigrali baš prljavo to je Milanovića moglo lako koštati na predstojećim izborima zato i ova reakcija.
Jednostano i vi i Mađari igrate iza kulisa bez dogovora s nama.

S druge strane je Milanović maksimalno fer odigrao prema Slovencima, čak je riskirao spor s Mađarskom da ne bi morao uvaljivati masu Slovencima kakvu ste vi nama.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inkognito je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Vjeruj mi da vrijedi. Ali ne mogu ti sad detaljno objašnjavati iz posrednog životnog iskustva. Recimo vrijedi circa 50%.
I to bez ikakve prisile.



Ok.Verujem ti.Al mi objasni jednu stvar.Sam si opisao imigrante i njihov sklop.Oni dolaze po pozivu mame Angele,oni ne dozivljavaju EU kao mi.Njima je destinacija Nemacka,Svedska.Ostale zemlje ih ne zanimaju.Vecina ih je vec stigla na ciljanu destinaciju.Ko i na kakav nacin ce ih deportovati ili slati po kvotama a da to ne izazove krvoprolice.Oni su se ipak jebavali mesec dana tu da stignu,pukli lovu,dobijali batine.Ko da im objasni da ih je neko malo zajebao?


Oni dolaze zbog socijala i ugodnog života. A birokracija nikad ne radi za tren i ne žuri joj se. Razvuci ih 2-4 godine bez papira, bez naznaka da će ih dobiti, oko 50% njih odlaze sami. Neki probati azil u drugim državama (ne EU jer su registrirani otiskom), neki doma jer su duge godine takvog životarenja. Oni koji ostanu do samog kraja su stvarno ti koji se nemaju gdje vratiti.
Sad kako se birokraciji ne žuri pod sloganom (bolje potrošiti na njega nekoliko godina nego ga uzdržavati čitav život, i njegovu djecu) ta situacija bez papira se može razvući i na 4-8 godina.

Ovisno od države do države, neke imaju posebna pravila.

Merkel kako ih pozvala tako se može i predomisliti a već je. A i nova vlada dođe pa ne daju, itd...
U biti njihova ironija je da Merkel uopće ne odlučuje hoće li dobiti dozvolu boravka ili ne i tko.

Poanta je smanjiti socijalna primanja za migrante bez papira.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:23 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
DzoniBG je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

U Hrvatskoj ti ovaj izborni potez vridi više nego bilo kakva para.


Nisam bas siguran...

Ta prica lozi likove poput puntara, koji bi dali kucu i okucnicu da Srbija propadne
... ali glasaci Milanovica... sareno je to drustvo, ali generalno nije izabrao dobro vreme i temu da se dokazuje... ni jedan desnicar mu zbog toga nece dati glas...

Citam da su Vulin i Vucic vec digli dreku... tu ce sad par dana da bude nadglasavanja u uvredama... ali i da sklonimo te klovnove iz vida, ipak ste prekinuli cev sa koje svi mi pijemo vodu... i sama formulacija - otvoricemo kad se ravnomernije rasporede izbeglice... :mellow

Ovde je izgleda i dalje omiljeni sport - zajebi onog do sebe...bez obzira sto si i sebe sjebao... valjanje u izmetu je stvar prestiza...


Alo, alo bre Johnny boy. Nije Beograd vridan moje kucice, i okucnice, a cila Srbija nije vridna moga sela, to je valjda jasno.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
daramo je napisao/la:
Prvi dan ste odigrali baš prljavo to je Milanovića moglo lako koštati na predstojećim izborima zato i ova reakcija.
Jednostano i vi i Mađari igrate iza kulisa bez dogovora s nama.

S druge strane je Milanović maksimalno fer odigrao prema Slovencima, čak je riskirao spor s Mađarskom da ne bi morao uvaljivati masu Slovencima kakvu ste vi nama.



Cekaj,ko sad nije fer.Dok smo mi 4 meseca primali te izbeglice i slali ih prema Madjarskoj gde ste bili vi da se ponudite da joj malo olaksate?Pucala vam je k.ta,ladili ste se i sprdali ovde sa nama.Reci sta se nama promenilo.Dolaze pa dolaze.Mi 1 dan mira nismo imali.O kakvim prljavim igrama pricas?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
volvoks je napisao/la:
Pa dobro, jel toliki problem poslati dio izbjeglica na Rumunjsku i na Horgoš? Stvarno ne razumijem. Također, činjenica je da ste prvi dan poslali ljude s Horgoša iz Beograda i iz Preševa, to Mađarima nikad niste napravili.


Problem je, jer ih Madjari ne pustaju dalje...

Treba da tu nagomilavamo ljude i napravimo chep... da ih ovi samaraju iza bodljikave zice i vracaju nama... Njih 2 meseca vec "punimo" 100%, nigde drugde nisu isli... da smo ih prvo vama poslali, onda bi imali pravo da se ljutite...

Preko Rumunije sam vec objasnio zasto ne moze...morali bi opet na granicu Madjarske... ili u Ukrajinu... nije bas tesko pogledati geografsku kartu pa razumeti to...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:26 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
BBC je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:


Ok.Verujem ti.Al mi objasni jednu stvar.Sam si opisao imigrante i njihov sklop.Oni dolaze po pozivu mame Angele,oni ne dozivljavaju EU kao mi.Njima je destinacija Nemacka,Svedska.Ostale zemlje ih ne zanimaju.Vecina ih je vec stigla na ciljanu destinaciju.Ko i na kakav nacin ce ih deportovati ili slati po kvotama a da to ne izazove krvoprolice.Oni su se ipak jebavali mesec dana tu da stignu,pukli lovu,dobijali batine.Ko da im objasni da ih je neko malo zajebao?


Oni dolaze zbog socijala i ugodnog života. A birokracija nikad ne radi za tren i ne žuri joj se. Razvuci ih 2-4 godine bez papira, bez naznaka da će ih dobiti, oko 50% njih odlaze sami. Neki probati azil u drugim državama (ne EU jer su registrirani otiskom), neki doma jer su duge godine takvog životarenja. Oni koji ostanu do samog kraja su stvarno ti koji se nemaju gdje vratiti.
Sad kako se birokraciji ne žuri pod sloganom (bolje potrošiti na njega nekoliko godina nego ga uzdržavati čitav život, i njegovu djecu) ta situacija bez papira se može razvući i na 4-8 godina.

Ovisno od države do države, neke imaju posebna pravila.

Merkel kako ih pozvala tako se može i predomisliti a već je. A i nova vlada dođe pa ne daju, itd...
U biti njihova ironija je da Merkel uopće ne odlučuje hoće li dobiti dozvolu boravka ili ne i tko.

Poanta je smanjiti socijalna primanja za migrante bez papira.



Citat:
Oni koji ostanu do samog kraja su stvarno ti koji se nemaju gdje vratiti.


Jak plan, nema sta. I onda ti dodje 6 miliona Sirijaca koji se vec sad nalaze van Sirije (ne brojeci 6 miliona raseljenih unutar Sirije).

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
puntar2.0 je napisao/la:

Alo, alo bre Johnny boy. Nije Beograd vridan moje kucice, i okucnice, a cila Srbija nije vridna moga sela, to je valjda jasno.


:zubati :klanjam

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
granica je napisao/la:

Jak plan, nema sta. I onda ti dodje 6 miliona Sirijaca koji se vec sad nalaze van Sirije (ne brojeci 6 miliona raseljenih unutar Sirije).


Nije to moj plan, tako europska birokracija funkcionira u ovom trenutku. Od izbjeglica u HR koji su u kampovima godinama do švedskih kampova u kojima su ljudi godinama. (jer je svakom društvu tako jeftinije nego im dati doživotne papire, kad tad će sam napustiti državu)
Sad što sve vi Bošnjaci dobili papire kolektvinom odlukom vlade pa to ne znate nije moj problem.

Ovi divljaci što danas dolaze će dobiti kolektivne papire kad meni velike sise narastu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:32 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
Najprljavije kod ove kvote da si ocito neko zamislja kako ce sebi izabrati one sto jos najvise valjaju, a kad si napuni tu kvotu kaze ostalima sad ste vi na redu, i njima dopelja ostale, talibane itd.Jako pokvaren pokusaj.

Merkelica je pravo djubre postala.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Inkognito je napisao/la:

Cekaj,ko sad nije fer.Dok smo mi 4 meseca primali te izbeglice i slali ih prema Madjarskoj gde ste bili vi da se ponudite da joj malo olaksate?Pucala vam je k.ta,ladili ste se i sprdali ovde sa nama.Reci sta se nama promenilo.Dolaze pa dolaze.Mi 1 dan mira nismo imali.O kakvim prljavim igrama pricas?


Hrvatska nije prirodna ruta niti najbliži put do Njemačke to i sam znaš, nitko ne krivi isključivo vas za to ali ste mogli najaviti i dio zadržati u Beogradu barem 24 sata a ne odmah 10 000 poslati u Tovarnik.

Vi niste u EU i nemate nikave obaveze kao RH o evidentiranju, niti ste im pravili prihvatne centre i smještaj kao mi, jednostavno ste koristili situaciju čak bi rekao i nešto zaradili na njima.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
puntar2.0 je napisao/la:
Najprljavije kod ove kvote da si ocito neko zamislja kako ce sebi izabrati one sto jos najvise valjaju, a kad si napuni tu kvotu kaze ostalima sad ste vi na redu, i njima dopelja ostale, talibane itd.Jako pokvaren pokusaj.

Merkelica je pravo djubre postala.



To NISU kvote za boravišnu dozvolu ili odobravanje papira. Čak i da ti ih uvale možeš im svima odbiti molbu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
daramo je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:

Cekaj,ko sad nije fer.Dok smo mi 4 meseca primali te izbeglice i slali ih prema Madjarskoj gde ste bili vi da se ponudite da joj malo olaksate?Pucala vam je k.ta,ladili ste se i sprdali ovde sa nama.Reci sta se nama promenilo.Dolaze pa dolaze.Mi 1 dan mira nismo imali.O kakvim prljavim igrama pricas?


Hrvatska nije prirodna ruta niti najbliži put do Njemačke to i sam znaš, nitko ne krivi isključivo vas za to ali ste mogli najaviti i dio zadržati u Beogradu barem 24 sata a ne odmah 10 000 poslati u Tovarnik.

Vi niste u EU i nemate nikave obaveze kao RH o evidentiranju, niti ste im pravili prihvatne centre i smještaj kao mi, jednostavno ste koristili situaciju čak bi rekao i nešto zaradili na njima.


Hrvatska jeste najbrzi put od Beograda do Minhena.... Batrovci, Zagreb, Ljubljana, Salcburg, Minhen... isao sam tom rutom, za 8 sati si gore... moze i preko Madjarske, ali dalje je... i ruzniji put...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da ali ih treba zbrinuti dok im se ne riješe papiri znači 20 000 na grbači, jedino po nekom brzinskom postupku odbijanje ali mislim da to ne može proći po EU birokraciji i propisima.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
daramo je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:

Cekaj,ko sad nije fer.Dok smo mi 4 meseca primali te izbeglice i slali ih prema Madjarskoj gde ste bili vi da se ponudite da joj malo olaksate?Pucala vam je k.ta,ladili ste se i sprdali ovde sa nama.Reci sta se nama promenilo.Dolaze pa dolaze.Mi 1 dan mira nismo imali.O kakvim prljavim igrama pricas?


Hrvatska nije prirodna ruta niti najbliži put do Njemačke to i sam znaš, nitko ne krivi isključivo vas za to ali ste mogli najaviti i dio zadržati u Beogradu barem 24 sata a ne odmah 10 000 poslati u Tovarnik.

Vi niste u EU i nemate nikave obaveze kao RH o evidentiranju, niti ste im pravili prihvatne centre i smještaj kao mi, jednostavno ste koristili situaciju čak bi rekao i nešto zaradili na njima.


Jbg,dzabe ti mi ovde pisemo,ti imas ili selektivno pamcenje ili si zlurad

Imamo jebene prihvatne centre.U beogradu je u Krnjaci,ima jedan u Kanjizi,ima i jedan 4 km uz granicu sa Cro*bivse decije odmaraliste).Kad je prvi dan ispalo sranje kod vas ti ljudi su od 5 h ujutro cekali ove da dodju.Ukupno je uslo u prihvatiliste 26 ljudi,a imalo je 400 kreveta.Kako ne shvatas.Boli uvo izbeglice za nekekve prihvatne centre po Srbiji.Oni su isplanirali dan,eventualno 2 da potrose na nas i idu dalje ovako ili onako.I ko ih usmerava?Mi? Ne kontas ti uopste njihovu organizaciju


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO