HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 srp 2024, 08:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
DzoniBG je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
A boga mi, koliko god seratorska pozicija bila, najpoštenije rješenje od Srbije bi bilo da blokira granicu s Makedonijom. Uzmi u obzir i da će Cipras sad sastavit vladu, dakle - nema stajanja u nadiranju izbjeglica. Uzdat se jedino da će njemačka odriješit kesu turcima.


Jel su pokusali Makedonci 2 dana... stavili barikade, tukli se tamo sa njima...

Dosao im CNN i BBC, slikali decu, pendreke, i ocrnili ih... stigla je direktiva da sve propuste, i sklonili su se...

Jedino da pravis ogradu kao Madjari... ajde, ko ce posle njih... sto Hrvatska ne digne?!


Ja ne slikam djecu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
DzoniBG je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
A boga mi, koliko god seratorska pozicija bila, najpoštenije rješenje od Srbije bi bilo da blokira granicu s Makedonijom. Uzmi u obzir i da će Cipras sad sastavit vladu, dakle - nema stajanja u nadiranju izbjeglica. Uzdat se jedino da će njemačka odriješit kesu turcima.


Jel su pokusali Makedonci 2 dana... stavili barikade, tukli se tamo sa njima...

Dosao im CNN i BBC, slikali decu, pendreke, i ocrnili ih... stigla je direktiva da sve propuste, i sklonili su se...

Jedino da pravis ogradu kao Madjari... ajde, ko ce posle njih... sto Hrvatska ne digne?!


To je već veća problematika. Žalosno je kada se manipulira emocijama na štetu razuma. Ali Hrvatska igra po tim pravilima, i opet velim, kod nas su sad izbori. Političari moraju gradit imidž. To je najteže vrijeme za neke kompromisne odluke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 22:41
Postovi: 9853
BBC je napisao/la:
DzoniBG je napisao/la:

Jel su pokusali Makedonci 2 dana... stavili barikade, tukli se tamo sa njima...

Dosao im CNN i BBC, slikali decu, pendreke, i ocrnili ih... stigla je direktiva da sve propuste, i sklonili su se...

Jedino da pravis ogradu kao Madjari... ajde, ko ce posle njih... sto Hrvatska ne digne?!


Ja ne slikam djecu.


Nek si se ti ogradio, šta je sigurno - sigurno. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:30 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Tuta je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Ja ne slikam djecu.


Nek si se ti ogradio, šta je sigurno - sigurno. :D



On slika samo muda...

labudova.



Nego, evo i Bijeljina prima izbjeglice..odluceno da more 700.

http://www.fokus.ba/111295/vijesti/bih/ ... zbjeglica/

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da smo pametni poslali bi svi pomoć Makedoncima i blokirali u Gevgeliju ali opet ni to nije rješenje jer bi se onda prelilo na Albaniju pa Kosovo pa ih eto opet u Srbiji.

Ovako se samo svađamo i balkaniziramo iako su ovo sve usrali Mađari za svojim izigravanjem njemačkih ovčara.
Trebalo je organizirati brz i učinkovit prijevoz od Gevgelije do Austrije i sve ih izručiti njima.

Ovi što šute i kriju podatke i izvlače se da je max 4 milijuna imigranata lažu.
Prema procjenama UN-a u pokretu je oko 50 milijuna ljudi na Levantu i Magrebu i većina želi u EU.

Nek od toga pola odustane iz financijskih ili drugih razloga ili nastrada u Suvival Games očekivano je da će ih se oko 20-25 milijuna dokopati Europe.

Sumnjam da je Njemačka spremna sve ovo primiti a to jasno i čujemo ovih dana u izjavama, tako da prestoji teško doba za EU i svađe kao i na Balkanu, rekao bi i gore kada zagusti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:33 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
puntar2.0 je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Jasna poruka Njemcima.



Pa ovi Salafisti jednostavno traze da ih east german ekipa jednog dana ganja pa ulicama. Kaze lik selite se. U picku materinu. :smijeh



Koja glupost. Pa to nije refugee.. :rolleyes

Kako su samo plitki ovi nacisti.

A to sto velis, super bi bilo, i jedne i druge naoruzati, ograditi zicom, tj. napraviti zonu, i onda pustiti da se rokaju. Zadnji koji bi prezivio bi onda bio denacifikovan jer je to ocigledno propusteno, u oba slucaja.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Allahu Akbar u Parizu.

Ovakve scene ćete gledati idućih godina u europskim gradovima. Bar ovih nekoliko država koje misle da su "multi-kulti". Dok netko ne odluči taj problem permanentno riješiti.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zamislite da ste ih primili masu i da su ove scene gore u sred Zagreba. Pamet u glavu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 20:35
Postovi: 309
granica je napisao/la:
Antoooo bolan, poceo si mjesati babe i zabe. Taj yutubeklip nije trebao da ti daje statisticke podatke jer takvih NEMA (kako ce postojati statisticki podatak o tome koliko teroristickih napada su pocinile muslimanske izbjeglice iz Sirije kad one jos nisu akibedi ni dosle?), vec ti dati odgovor na pitanje ZBOG CEGA BRD i kakve veze ima BRD sa Sirijom.

Ponovo Mujo udara šuplju.

Tražio sam te tvoj komentar na podatak koji je iznio Eurostat koji kaže da izbjeglice iz Sirije broje tek 1 od 5 osoba koje dolaze u ovim migracijama.Šuplju prosipaj nekom drugom, meni nećeš.
Pitanje još stoji.


granica je napisao/la:
Ha coeka! =))
S jedne strane imas masu teroristickih napada nacionalistickih organizacija tipa "Zwickauer Zelle", ja ti postavim opsiran opis svega toga, s njemacke Wikipedie, a s druge strane proizvoljnu, na predrasudama baziranu propagandu o potencijalnoj opasnosti koju bi mogle ciniti izbjeglice iz Sirije. I sta je tu sad opipljivije, realnije?

Dali sam ja negdje pisao da su desničari cvjećke? Ne.
Dali tvrdim da su muslimani gori jedno 100 puta iako su u manjini u svakoj državi u Europi?Oh, itekako!
Dali si ti taj koji to negira i tvrdi da su više terorističkih djela u EU počinile desničarske organizacije? Da vidimo, evo ti citata od prije par stranica:
Citat:
Ali onda dolazi poznata prica "oni su primitivni, teroristi", itd..sto je naravno cista predrasuda jer sam i tu ukazao na cinjenicu da je samo tokom zadnjeg desetljeca najvise teroristickih napada pocinjeno od strane nacionalistickih organizacija tipa "Zwickauer Zelle”

Da, izgleda da to tvrdiš.
Stoga, i to pitanje stoji, nabroji jedno 5 najgorih terorističkih djela počinjenih od strane desničara u EU.


granica je napisao/la:
Halo ba, ja apsolutno nemam problem sa Srbima kao narodom, a ni pojedincima. Dobra prijateljica ima slicnu sudbinu kao i ja, samo sto je ona, slucajno srpske nacionalnosti, a isto izbjegla iz Bosne. I sta sad, samo sto je dosao Dusko Tadic, pa uhapsen u Austriji, ja bi trebo njoj zabranjivati da dolazi i srati o potencijalnoj "cetnickoj opasnosti"? Shvati da ne razmisljam na taj nacin.

I cija se to djela ne mogu porediti sa zlocinima "moje brace"? S Majkama Terezama sa Ovcare, ili dobrociniteljima iz visegradske Pionirske ulice,..iz Srebrenice, itd.? :smijeh


Ponovo priče o tvojim multikulti prijateljima svih različitih rasa, vjera, boja i glazbenih ukusa koji vole zajebanciju, alkohol i kurve? Super, baš mi je drago čuti, no ne idi u offtopic.
Od desetaka tisuća "izbjeglica" koje su prošle, novinarka je oborila random osobu i vidi čuda, ispostavi se da ta osoba ima sumnjivu prošlost vezanu za terorizam.Pametnom dosta!

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 18:54
Postovi: 13159
Tuta je napisao/la:

To je već veća problematika. Žalosno je kada se manipulira emocijama na štetu razuma. Ali Hrvatska igra po tim pravilima, i opet velim, kod nas su sad izbori. Političari moraju gradit imidž. To je najteže vrijeme za neke kompromisne odluke.


Veruj mi, prve sekunde kad sam procitao vest, pomislio sam na to... al reko nije valjda...

Da vas nista ne kosta, pa kazes - nije bas moralno, ali kurva je politika... ali to Hrvatsku kosta, i ne malo... milione bacate u djubre svaki dan, vaseg novca, jer kamion koji bi prosao, platio carinu, "cestarinu", stao da pojede i popije nesto... sad toga nema... oni koji uvoze sirovinu i robe, pa im ne dostavis na vreme... i njih to kosta...

Ako misli Zoki ovako da dobije izbore... zaigrao je na losu kartu... optuzuje Srbiju za isto ono sto i on radi / ne radi...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I "Plan A" mu je trajao manje od 24 sata. Baš me zanima koliko će mu Pereci glasova dati na izborima uskoro.

Mogao je odmah aktivirati "Plan B" da uštedi novac na ispisanom papiru. A mogao je i bez ikakvog plana, šteta bi bila još manja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:41 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2015, 00:16
Postovi: 6025
BBC ja sam najiskreniji. Jer sam juznjak.
Želimo brale Nemačkoj i usranoj EU uterati do balcaka.

Il pukovnici il pokojnici. Trećeg nema ali samo da vidimo kako se muče svađaju gicaju pucaj.
Za pravog Srbina MERAK I INAT NEMA CENU. Neka košta kolko košta. Piće za celi forum.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
KiM je napisao/la:
BBC ja sam najiskreniji. Jer sam juznjak.
Želimo brale Nemačkoj i usranoj EU uterati do balcaka.

Il pukovnici il pokojnici. Trećeg nema ali samo da vidimo kako se muče svađaju gicaju pucaj.
Za pravog Srbina MERAK I INAT NEMA CENU. Neka košta kolko košta. Piće za celi forum.


Svaki put kad ste vi nekome planirali utjerati ostali ste bez teritorija. Dodik vas moli da budete mirni i da nikome ne utjerujete.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To za Milanovićev "Plan A" i ni 24 sata trajao, je aspolutna tragedija kad znaš da ta frka traje mjesecima i da su imali vremena da se pripreme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bruxelleski institut Bruegel napravio je analizu koliko bi Europa godišnje mogla primati novih migranata.

Prema izračunu instituta Bruegel Hrvatska bi na godinu trebala primati 20.063 migranta, što je 0,47 posto populacije.

Prema tablici Austrija bi mogla primati 28.190 migranata, Češka 33.396 migranta, Francuska 150.728 migranata, Njemačka 195.933 migranta, Grčka 20.444 migranta, Mađarska 19.428 migranta, Italija 126.220 migranata, Slovenija 13.079 migranta, a Švedska 31.238 migranta.

Malo sutra, ovo nisu normalni najbolje da sve ove proslijedimo pravac u Brisel.
Čuj Hrvatska 20.063 migranta a Švedska 31.238 :scared

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25089
Lokacija: Heartbreak Hotel
DzoniBG je napisao/la:

Ne znam kako neko moze da pravda ovako maloumnu odluku... ako se sa ovime nastavi, poteracemo kamione na Horgos... a sta cete vi da radite onda... to je vasa stvar...


Ma vi ste sve pobrkali. Izbjeglice trebate na Horgoš a ne kamione! :D

Izgleda da Hrvatsku boli to što ste se sa Mađarima dogovorili kontra nje.

Citat:
Srbija je pružila Mađarskoj garancije u vezi sa kontrolama na granici, izjavio je juče savetnik za bezbednost mađarskog premijera Viktora Orbana, Đorđi Bakondi.


Drugim riječima, Srbija je potpisala sporazum na Ugrima da sve Azijate šalje prema HR, i to zvanično, i bez obzira ako Mađari kasnije otvore granice.

Vama se čini da nemate izbora, što je OK, ali i Hrvatskoj se čini da nema izbora jer Slovenija pušta na kapaljku a Mađari uskoro zatvaraju i prema HR. I što onda? Možete reći da je to problem HR ali HR će kao i svaka država pokazati da to neće biti samo njen problem i da je dogovor na račun trećeg obično loša stvar.
Osobito ako HR počne puštati na kapaljku kao i SLO a kako se stvari brzo i neočekivano razvijaju sve je moguće-

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čuj "briselski". A jesu prozirni majke ti. Ni propaganda nije što je nekad bila.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
granica je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:

Pa ovi Salafisti jednostavno traze da ih east german ekipa jednog dana ganja pa ulicama. Kaze lik selite se. U picku materinu. :smijeh



Koja glupost. Pa to nije refugee.. :rolleyes

Kako su samo plitki ovi nacisti.

A to sto velis, super bi bilo, i jedne i druge naoruzati, ograditi zicom, tj. napraviti zonu, i onda pustiti da se rokaju. Zadnji koji bi prezivio bi onda bio denacifikovan jer je to ocigledno propusteno, u oba slucaja.

Ah. nisu pravila ista. Kad pogledas sto Afrikanci razbijaju po spanjolskin gradovima na jugu kad ko fol protestiraju, kad vidis sto razbijaju ovi Arapi po Franucskoj/Parizu, ako bi se huligani tako ponasali, doletija bi kordon kornjaca da ih izpendreka kao krmenjad. Ove se dosta stidljivo dira, sa strane policajnera. Jebajiga, moze se brzo desiti da ih neki Arap ili Afrikanec optuzi za rasizam, to je nezgodno.

Isto vridi za crni blok, oni su vise tvoji, sto oni nekad popiju batina, da bi murja tako mlatila Arape, optuzivali bi ih dannocno da su nacisti.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
daramo je napisao/la:
Bruxelleski institut Bruegel napravio je analizu koliko bi Europa godišnje mogla primati novih migranata.

Prema izračunu instituta Bruegel Hrvatska bi na godinu trebala primati 20.063 migranta, što je 0,47 posto populacije.

Prema tablici Austrija bi mogla primati 28.190 migranata, Češka 33.396 migranta, Francuska 150.728 migranata, Njemačka 195.933 migranta, Grčka 20.444 migranta, Mađarska 19.428 migranta, Italija 126.220 migranata, Slovenija 13.079 migranta, a Švedska 31.238 migranta.

Malo sutra, ovo nisu normalni najbolje da sve ove proslijedimo pravac u Brisel.
Čuj Hrvatska 20.063 migranta a Švedska 31.238 :scared



Najsmesnije sto prave racun bez krcmara.Nadji mi 20 063 migranta koji ce dobrovoljno kod vas.Njih zanimaju 2 eventualno 3 zemlje,ostale su im samo za tranzit.Prepucavamo se oko gluposti a izvor problema je u Berlinu.Da sve tranzitne zemlje imaju isti stav,skupe se i za dan naprave koridor i kazu babi: ili resavaj ovo za 7 dana il ces imati 300k na vratima...drugaciju bi pesmu pevala


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Novi grčki premijer u pravo vrijeme traži oprost dijela duga. Sad bi ga stvarno mogao dobiti za neke, za grčki ponos manje, ustupke.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37094
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Evo zašto je navala ovih dana vide da nema ništa u luksuza u IS pa navalili svi u Đermani.

EGZODUS IZ ISLAMSKE DRŽAVE Džihadisti masovno dezertiraju: 'Ovo je velika prevara! Obećavali su nam luksuz, žene, skupe aute...'
Deseci pripadnika tzv. Islamske države napustilo je tu terorističku skupinu jer im obećani luksuzni predmeti i automobili nikad nisu dostavljeni

Studija kaže da je većina onih koji su se pridružili terorističkoj skupinu učinila to iz sebičnih razloga - htjeli su živjeti luksuzni život koji im je obećavala IS-ova propaganda. Drugi su dnevne zadatke koje su morali izvršavati dosadnima te su se žalili da su se zapravo vrlo malo borili.

Još jedna od glavnih razloga za napuštanje terorističke skupine koji su naveli oni koji su otišli je korupcija koju su na sebi najviše osjetili Sirijci koji su istupili iz IS-a. Oni su se žalili na privilegije koje su uživali borci iz stranih zemalja, dok su neki istaknuli da je neposredni rasizam u gropi iznimno raširen. Naveden je primjer jednog indijskog člana IS-a koji je zbog boje svoje kože bio osuđen na čišćenje sanitarija.

Islamisti i rasisti pa je li to moguće moj graničar na kojoj su skali Bošnjaci?

Zaključak studije svodi se na to da je život u IS-u putem medijske propagande prikazan kao 'glamurozan i uzbudljiv' dok je realnost života unutar ove terorističke skupine puno drukčija.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:56 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 20:02
Postovi: 8531
daramo je napisao/la:
Bruxelleski institut Bruegel napravio je analizu koliko bi Europa godišnje mogla primati novih migranata.

Prema izračunu instituta Bruegel Hrvatska bi na godinu trebala primati 20.063 migranta, što je 0,47 posto populacije.

Prema tablici Austrija bi mogla primati 28.190 migranata, Češka 33.396 migranta, Francuska 150.728 migranata, Njemačka 195.933 migranta, Grčka 20.444 migranta, Mađarska 19.428 migranta, Italija 126.220 migranata, Slovenija 13.079 migranta, a Švedska 31.238 migranta.

Malo sutra, ovo nisu normalni najbolje da sve ove proslijedimo pravac u Brisel.
Čuj Hrvatska 20.063 migranta a Švedska 31.238 :scared


Jel' Angela guzice dala za ovu ''analizu''? :nanana

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13038
Lokacija: Zagreb
daramo je napisao/la:
Bruxelleski institut Bruegel napravio je analizu koliko bi Europa godišnje mogla primati novih migranata.

Prema izračunu instituta Bruegel Hrvatska bi na godinu trebala primati 20.063 migranta, što je 0,47 posto populacije.

Prema tablici Austrija bi mogla primati 28.190 migranata, Češka 33.396 migranta, Francuska 150.728 migranata, Njemačka 195.933 migranta, Grčka 20.444 migranta, Mađarska 19.428 migranta, Italija 126.220 migranata, Slovenija 13.079 migranta, a Švedska 31.238 migranta.

Malo sutra, ovo nisu normalni najbolje da sve ove proslijedimo pravac u Brisel.
Čuj Hrvatska 20.063 migranta a Švedska 31.238 :scared

Od tri predložene kvote samo je jedna bila poštena. Ostale idu na brže smanjenje bijelog stanovništva u zemljama tzv. nove Europe. Realno, mi ne možemo normalno primiti ni 500 imigranata, a ne duplo više, pogotovo u situaciji gdje su deficitarna zanimanja isključivo u području visoke tehnologije i zahtjevnih fakulteta. Nije ovo 2005. pa da pola Krajine radi kod nas na građevini.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 21 ruj 2015, 23:59 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Sation je napisao/la:
granica je napisao/la:
Antoooo bolan, poceo si mjesati babe i zabe. Taj yutubeklip nije trebao da ti daje statisticke podatke jer takvih NEMA (kako ce postojati statisticki podatak o tome koliko teroristickih napada su pocinile muslimanske izbjeglice iz Sirije kad one jos nisu akibedi ni dosle?), vec ti dati odgovor na pitanje ZBOG CEGA BRD i kakve veze ima BRD sa Sirijom.

Ponovo Mujo udara šuplju.

Tražio sam te tvoj komentar na podatak koji je iznio Eurostat koji kaže da izbjeglice iz Sirije broje tek 1 od 5 osoba koje dolaze u ovim migracijama.Šuplju prosipaj nekom drugom, meni nećeš.
Pitanje još stoji.


granica je napisao/la:
Ha coeka! =))
S jedne strane imas masu teroristickih napada nacionalistickih organizacija tipa "Zwickauer Zelle", ja ti postavim opsiran opis svega toga, s njemacke Wikipedie, a s druge strane proizvoljnu, na predrasudama baziranu propagandu o potencijalnoj opasnosti koju bi mogle ciniti izbjeglice iz Sirije. I sta je tu sad opipljivije, realnije?

Dali sam ja negdje pisao da su desničari cvjećke? Ne.
Dali tvrdim da su muslimani gori jedno 100 puta iako su u manjini u svakoj državi u Europi?Oh, itekako!
Dali si ti taj koji to negira i tvrdi da su više terorističkih djela u EU počinile desničarske organizacije? Da vidimo, evo ti citata od prije par stranica:
Citat:
Ali onda dolazi poznata prica "oni su primitivni, teroristi", itd..sto je naravno cista predrasuda jer sam i tu ukazao na cinjenicu da je samo tokom zadnjeg desetljeca najvise teroristickih napada pocinjeno od strane nacionalistickih organizacija tipa "Zwickauer Zelle”

Da, izgleda da to tvrdiš.
Stoga, i to pitanje stoji, nabroji jedno 5 najgorih terorističkih djela počinjenih od strane desničara u EU.


granica je napisao/la:
Halo ba, ja apsolutno nemam problem sa Srbima kao narodom, a ni pojedincima. Dobra prijateljica ima slicnu sudbinu kao i ja, samo sto je ona, slucajno srpske nacionalnosti, a isto izbjegla iz Bosne. I sta sad, samo sto je dosao Dusko Tadic, pa uhapsen u Austriji, ja bi trebo njoj zabranjivati da dolazi i srati o potencijalnoj "cetnickoj opasnosti"? Shvati da ne razmisljam na taj nacin.

I cija se to djela ne mogu porediti sa zlocinima "moje brace"? S Majkama Terezama sa Ovcare, ili dobrociniteljima iz visegradske Pionirske ulice,..iz Srebrenice, itd.? :smijeh


Ponovo priče o tvojim multikulti prijateljima svih različitih rasa, vjera, boja i glazbenih ukusa koji vole zajebanciju, alkohol i kurve? Super, baš mi je drago čuti, no ne idi u offtopic.
Od desetaka tisuća "izbjeglica" koje su prošle, novinarka je oborila random osobu i vidi čuda, ispostavi se da ta osoba ima sumnjivu prošlost vezanu za terorizam.Pametnom dosta!



Naporan si, ali evo:


Citat:
Das Oktoberfestattentat am 26. September 1980 war ein rechtsterroristischer Anschlag in München. Es starben 13 Menschen bei der Explosion einer Bombe am Haupteingang des Oktoberfests, 211 wurden zum Teil schwer verletzt.

Am 19. Dezember 1980 wurden Shlomo Levin und seine Lebensgefährtin Frida Poeschke in Erlangen von einem Mitglied der rechtsextremen Wehrsportgruppe Hoffmann ermordet.

Am 17. Dezember 1988 kam es zu einem Brandanschlag in der oberpfälzischen Stadt Schwandorf. Ein Neonazi setzte ein Haus – in dem überwiegend türkischstämmigen Menschen wohnten – in Brand. Der Arbeiter Osman Can (49), seine Ehefrau Fatma (43), sein Sohn Mehmet (11) und der Akustiker Jürgen Hübener (47) verbrannten bzw. erstickten. 4 Menschen.[6]

1997 verletzte Kay Diesner einen Buchhändler mit einer Pumpgun und tötete einen Polizisten beim Versuch der Kontrolle.

2003 konnte ein Anschlag auf die neu eröffnete Münchner Synagoge vereitelt werden. 2005 wurde die „Schutzgruppe“ des rechtsextremen Aktionsbüro Süd als terroristische Vereinigung verboten.

Berlin

Am 11. April 1968 wurde Rudi Dutschke in einem Attentat von Josef Bachmann in West-Berlin lebensgefährlich verletzt und starb an Folgen 11 Jahre später. Bachmann hatte Kontakt mit Neonazis in Peine, Niedersachsen von denen er die Tatwaffe erwarb.

1968 wurde von der Wehrsportgruppe Hengst das Büro der Deutschen Kommunistischen Partei (DKP) beschossen.[7]

Am 7. November 1970 schoss der Neonazi Ekkehard Weil (21) auf einen russischen Wachsoldaten am sowjetischen Ehrenmal in Berlin-Tiergarten und verletzte ihn schwer. Parolen auf dem Pavilion wie “Zerschlagt die rote Korruption” und “Widerstand gegen den Ausverkauf Deutschlands” wurden mit “Europäische Befreiungsfront” unterschrieben. Weil gehörte der extrem rechten „Gemeinschaft Deutscher Jugend“ 1964–1966 und danach dem noch heute bestehenden Bund Heimattreuer Jugend an. Nach seiner Haft verübte er 1977 einen Brandanschlag auf das Büro des Parteivorstandes der „Sozialistischen Einheitspartei West-Berlin“.[8]

Hessen

1982 verübte die Braune Armee Fraktion eine Serie von Anschlägen auf amerikanische Kasernen in Frankfurt, Darmstadt, Butzbach und Gießen statt, die zunächst linksradikalen Terroristen zugeordnet worden waren, obwohl das Fehlen von Bekennerschreiben gegen eine Beteiligung linksradikaler Gruppierungen sprach. 1983 wurden fünf Mitglieder der Braune Armee Fraktion festgenommen und in einem späteren Prozess zu hohen Haftstrafen verurteilt.[9]

Niedersachsen

1979 wurden im sogenannten Bückeburger Prozess erstmals Mitglieder einer dieser rechtsextremen Gruppen als Terroristen verurteilt.
Nordrheinwestfalen

1979 sprengte Peter Naumann Rechtsterrorist und heute Politiker der NPD, während der Ausstrahlung der einführenden Dokumentation Endlösung zwei Sendemasten der ARD im Hunsrück und im Münsterland, um die Ausstrahlung zu verhindern.

Am 14. Juni 2000 tötete der Dortmunder Neonazi Michael Berger die Polizisten Matthias Larisch von Woitowitz (35), Yvonne Hachtkemper (34) und Thomas Goretzki (35). 3 Menschen.[10]

Am 9. Juni 2004 wurden bei dem Nagelbomben-Attentat in Köln 22 Menschen verletzt, vier davon schwer. Erst im November 2011 wurde der Anschlag dem Nationalsozialistischer Untergrund zugeordnet.



To samo za BRD. Brojevi zrtava su podvuceni. Kod primjera kod kojih nista nije podvuceno je poginulo manje od 3 osobe. A tkzv. "Zwickauer Zelle" nisam ni brojao. Njihove zrtve guglaj i dodaj sam.

Kao slag na tortu mozes uzeti Brejvika koji je pobio njih samo sezdestak ili sedamdesetak..nebitno.


Malo li je?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 22 ruj 2015, 00:00 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 14:47
Postovi: 3605
Ovo samo od 64. pa nadalje. Do tad ih je bilo naravno jos.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Navodni Poslanik i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO