HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 22:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8849 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 354  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 00:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
A za prilagođavanje privrede ti treba cirka 10 milijardi... pa nije lud Amer da ti to da, kad ga punchy dođe puno jeftinije.

A ti onda sprovodi ekonomske reforme koje znače 20 godina propadanja i gubitak 25% stanovništva, pa onda čekanje da ti strani investitori iznova izgrade industriju i ekonomiju.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 00:34 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Kakvih batina moze Eu davati Ukrajincima? Pa vidi se ko priziva batine sa iztoka, to nisu ovi na zapadu. Jesi to mozda nekad pomislija da je drustvo i donekle samo krivo, kako srpsko, tako bugarsko, tako i rumunjsko, pa sad i hrvatsko da ne ide naprid koliko bi moglo. Sto je Srbija ocekivala kad je skinula Milosevica, da ce zapad darovati milijarde, kako bi ih progutale korumpirane elite?Jebate, cisti dvoriste sam, skidaj mafiju, o cemu pricamo, Bugarska je vise mafija nego drzava.

Naravno da zapad ima svoj interes, ekonomski, sigurnonosni, odgradjivanje spram Rusiji, sto li vec, sto i na kraju nije pametno, ali zbog toga reci evo vama zapadni Ukrajinci ***, bit ce tako kako Rusija kaze, kakva je to solucija?

Sto se tice ''pravih patriota'' malo to izvedi, kakvi fazoni?

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 00:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Na rubu rata
Kijev gori, Barroso prijeti akcijom Europske Unije
slika

http://www.vecernji.hr/svijet/najmanje- ... evu-916463

=))

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 00:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
puntar2.0 je napisao/la:
Kakvih batina moze Eu davati Ukrajincima? Pa vidi se ko priziva batine sa iztoka, to nisu ovi na zapadu.


? Ti se zajebavaš? Pa šta misliš ko im priređuje šestu jubilarnu narandžastu revoluciju u kojoj nezadovoljan narod ispravlja rezultate izbora? WBF?

Dok ovi pišu peticije, bokserčina poručuje demonstrantim da "ne napadaju policiju prvi"...

Citat:
Jesi to mozda nekad pomislija da je drustvo i donekle samo krivo, kako srpsko, tako bugarsko, tako i rumunjsko, pa sad i hrvatsko da ne ide naprid koliko bi moglo. Sto je Srbija ocekivala kad je skinula Milosevica, da ce zapad darovati milijarde, kako bi ih progutale korumpirane elite?Jebate, cisti dvoriste sam, skidaj mafiju, o cemu pricamo, Bugarska je vise mafija nego drzava.


Nigdje reforme nije sprovodilo "društvo", već elite, obično dovedene sa zapada ili u odličnim odnosima sa IMFom, WB i sličnima. Pa privatizacija pa pad proizvodnje pa rast nezaposlenosti pa pad BDPa pa demografski sunovrat, pa bescarinski uvoz iz EU, a ako poželiš da posluješ s nekim sa istoka, opa, eto ti po prstima, to neće moći, ima da budeš zadovoljan s onim što ti mi damo.

Zar nije ta EU zemlja dembelija koja hrani medom i mlijekom? Nije? Moramo sami da se pobrinemo? Pa baš to su Ukrajinci htjeli, da se sami pobrinu za sebe, tj. da ne donose mjere koje će im uništiti privredu. I evo šta su dobili, kad hoće da rade u svoju korist a ne u korist evroatlantskih integracija.

Citat:
Naravno da zapad ima svoj interes, ekonomski, sigurnonosni, odgradjivanje spram Rusiji, sto li vec, sto i na kraju nije pametno, ali zbog toga reci evo vama zapadni Ukrajinci ***, bit ce tako kako Rusija kaze, kakva je to solucija?


NJima je privreda vezana s ruskom, to je problem, i od toga EU hoće da ih "odvoji", ali ne nudi im ništa zauzvrat osim još jedne revolucije.
Ti stvarno misliš da se ovo dešava jer se hrabri narod zapadne Ukrajine digao protiv ruske čizme? Koje qrčeve ruske čizme? Pa saradnja s Rusijom ih hljebom hrani, znači ulaganja, a ovi sa zapada im ne nude ništa.

Citat:
Sto se tice ''pravih patriota'' malo to izvedi, kakvi fazoni?


Pa, kao, digli se pravi Ukrajinci protiv izdajnika sa istoka, ništa CIA, ništa zapad, duh Jemeljana Pugačova ušao u Vitalija Klička a princeze Lee u Juliju Timošenko...

Sve ovo zbog odlaganja potpisivanja SSP sa EU?
Jebote, da su strijeljali svakog desetog ne bi se ovako bunili.
"Otpor" recept, revolucije u boji, čitaj o tome.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 00:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
slika

slika

slika

:laugh

slika

slika

slika

Da vas vidim!

slika

slika

:laugh

Fora fotke.

Hvala Bogu još u Europi ima duha i sposobnosti da se naprave kvalitetni nemiri.

Još Europa ni propala dok mi živimo...

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Boze sačuvaj!

Je li ovo neka Nova Ironija zegejske mladezi ili se ovaj Doc ozbiljno raduje nemirima?

Da je vehabija i Musliman sad bi zapuco u Siriju. 75 djevica ga čeka u dzenetu! Tko bi tom odolio?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Kakva zajebancija... baš da vidim da li bi se ovako mijenjala vlast u Portugalu... koliko su oni imali revolucija od 91?

+++
– Ako ukrajinske vlasti ne poštuju princip vladavine prava i slobode izražavanja, ako narušavaju ljudska prava i ako ugrožavaju živote svojih građana, onda moramo ponovno razmisliti o našem odnosu s Ukrajinom i vjerojatno o nekim posljedicama – rekao je Barroso.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Ijao, narod spontano donio automobilske gume, jedan stoji naspram kordona, drugi svira (sjeća li se ko onog libijskog gitariste), vesela šarena žena ispred dehumanizovanog kordona, uvijek isto sranje... počele su priče o snajperistima, sad slijede silovanja i ubijanja beba, izbor za mis opkoljenog Kijeva, pozivi od strane organizacija za ljudska prava da zapad nešto učini... i ladno Puntar još uvijek nasjeda na sve to.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
A zašto je tako teško prihvatiti da pola Ukrajine ne podnosi onu drugu polovicu, i da ima svoje averzije?

Zašto sve gledati tako crno bijelo?

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
I da joj je toliko stalo do sporazuma sa EU koji ne znači ulazak u EU ni za 20 godina a znači velike ekonomske štete? Toliko da je spremna da ratuje s policijom?

Ne znam, previše godina imam možda.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Metemma je napisao/la:
vesela šarena žena ispred dehumanizovanog kordona, uvijek isto sranje...


Meni više liči na neku vegansku čudakinju naspram lepih konzervativnih dečkiju u lepim odorama.

No svatko vidi ono što želi vidjeti. :D

"WBF?" WTF? :zubati

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
doc je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
vesela šarena žena ispred dehumanizovanog kordona, uvijek isto sranje...


Meni više liči na neku vegansku čudakinju naspram lepih konzervativnih dečkiju u lepim odorama.

No svatko vidi ono što želi vidjeti. :D


Već viđeno, više puta.
Ne radi se tu o sukobu đenerala CIA i Ukrajine, već se vesela veganka buni protiv ubica snajperista, mladi saksofonista svira dok Rim gori... već viđeno u Beogradu, posle toga puno puta... sjećaš li se one slike Libijca koji svira na liniji fronta, gitaru?

Citat:
"WBF?" WTF? :zubati


http://en.wikipedia.org/wiki/World_Boxing_Federation

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Metemma je napisao/la:


Već sam mislio da si toliko ovladao američanskim internetskim slengom da to mora značiti nešto posebno. :zubati

Metemma je napisao/la:
Već viđeno, više puta.
Ne radi se tu o sukobu đenerala CIA i Ukrajine, već se vesela veganka buni protiv ubica snajperista, mladi saksofonista svira dok Rim gori... već viđeno u Beogradu, posle toga puno puta... sjećaš li se one slike Libijca koji svira na liniji fronta, gitaru?


Samo koje Ukrajine?

Moram priznati da sam propustio Libijca.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
doc je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Već viđeno, više puta.
Ne radi se tu o sukobu đenerala CIA i Ukrajine, već se vesela veganka buni protiv ubica snajperista, mladi saksofonista svira dok Rim gori... već viđeno u Beogradu, posle toga puno puta... sjećaš li se one slike Libijca koji svira na liniji fronta, gitaru?


Samo koje Ukrajine?


One koja nije na američkim steroidima i koja ne pali Kijev kako bi vlada donijela odluku na štetu cijelog naroda i cijele zemlje.

Citat:
Moram priznati da sam propustio Libijca.


Nije te se dojmio, nisi filovan pričama o sarajevskim braniteljama u tenama, nije ti upao Branko Đurić kao "bosanski vojnik" sa majicom "Roling stounsa" dok Srbi nose uprtače...

slika

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Metemma je napisao/la:
I da joj je toliko stalo do sporazuma sa EU koji ne znači ulazak u EU ni za 20 godina a znači velike ekonomske štete? Toliko da je spremna da ratuje s policijom?

Ne znam, previše godina imam možda.


A zašto da ne?

Ljudi većinom nisu racionalni.

Njima EU znaći obećanu zemlju, neko mitsko mjesto koje znači bolje sutra, bolji život, bolje sve (što uglavnom i čuješ od prosvjednika).

Plus što je zemlja podjeljena, ovi Zapadniji su siromašniji, i ne vide puno od ruskog Istoka...

Normalno da Zapadnjaci tu mute...mute i Rusi...zato ne znam što je tu teško priznati...možeš voljeti Ruse ili ih preferirati jer su ovi drugi prekrdašili, ali to ne mjenja na stvari.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
doc je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
I da joj je toliko stalo do sporazuma sa EU koji ne znači ulazak u EU ni za 20 godina a znači velike ekonomske štete? Toliko da je spremna da ratuje s policijom?

Ne znam, previše godina imam možda.


A zašto da ne?

Ljudi većinom nisu racionalni.

Njima EU znaći obećanu zemlju, neko mitsko mjesto koje znači bolje sutra, bolji život, bolje sve (što uglavnom i čuješ od prosvjednika).

Plus što je zemlja podjeljena, ovi Zapadniji su siromašniji, i ne vide puno od ruskog Istoka...

Normalno da Zapadnjaci tu mute...mute i Rusi...zato ne znam što je tu teško priznati...možeš voljeti Ruse ili ih preferirati jer su ovi drugi prekrdašili, ali to ne mjenja na stvari.


Neracionalni ljudi su godinama glasali za Miloševića, Dodika, SDS... ali nisu podizali dobro organizovane ustanke, sve dok se nije umiješala jedna grupica na slovo C.
Pa samo pogledaj koliko je po svijetu tih "autohtonih revolucija", ali nikad u zemljama američkim saveznicima... zar to nije dovoljno?

Ko bi dizao revoluciju zbog SAA sa EU pobogu?

Naravno da i Rusi mute, ali taj nesklad između aktivnosti jednih i drugih i interesa zemlje i naroda!

Pa ovi im nude 850 miliona evra za 10 godina, na zemlju od 50 miliona stanovnika! I oni se bore za to? A ovi im nude 15 milijardi, jeftiniji gas, svakako im je privreda vezana za njih... jednostvno ne mogu da vjerujem da je bilo ko toliko iracionalan i glup.

Stara taktiкa CIA, zašto da pravim vojnu intervenciju od iks milijardi ili ekonomsku pomoć od ipsilon milijardi kad za 20 miliona dolara kupim neki "Otpor", opoziciju, umjetnike, političare...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Metemma je napisao/la:
doc je napisao/la:
Samo koje Ukrajine?


One koja nije na američkim steroidima i koja ne pali Kijev kako bi vlada donijela odluku na štetu cijelog naroda i cijele zemlje.


Znači one koja je na ruskim steroidima?

Ipak postoje dvije.

Da moram priznati da sam poprilično otupio na te hvalevrijedna propagandno medijska dostignuća. Jednako kao što me impresionira američanska osuda nasilja u Ukrajini kao što su to napravili i u Egiptu. Principijelnost uvijek na prvom mjestu. Ljudi to poštuju.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 01:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Nije problem postoje li dvije, pobrinuli su se Američani da postoje dvije, jer to je prvi korak do postojanja samo jedne, proameričke, problem je čemu služe te dvije.
Jedna interesima svoje zemlje.
A druga je igračka u američkim rukama.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 02:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Poprilično rusofilan i amerofoban stav. Ne ulazeći u meritum.

No vas CIA žulja, a mi smo ipak stari suurotnici sa ekipom iz Langleya pa smo nešto blagonakloniji.

Očito nije tako zabavno kad se zavjeruju protiv tvoje zemlje kao kad se domunđavaš s njima.

Što se tiče Ukrajine, nek se podijele kad već ne mogu skupa. Istok Rusiji, a Zapadu evo EU. Pa da vidimo...

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 06:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
doc je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

One koja nije na američkim steroidima i koja ne pali Kijev kako bi vlada donijela odluku na štetu cijelog naroda i cijele zemlje.


Znači one koja je na ruskim steroidima?

Ipak postoje dvije.

Da moram priznati da sam poprilično otupio na te hvalevrijedna propagandno medijska dostignuća. Jednako kao što me impresionira američanska osuda nasilja u Ukrajini kao što su to napravili i u Egiptu. Principijelnost uvijek na prvom mjestu. Ljudi to poštuju.

M daj, stotinjak radikalno-desnih huligana dođe na prosvjed naoružano kacigama, štitovima, palicama i molotivcima i sad oni predstavljaju želju naroda Ukrajine. Zašto nitko nije stao na stranu SYRIZE u Grčkoj, a po logici da ljudi prosvjeduju su čisto mogli :neznam
Zato što im izolacionizam koji su oni zagovarali nije odgovarao. Principijelnost u pičku materinu :kava

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Naprijed naši

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kao zreli su za podjelu. Nikako se ne mogu složiti a finom linijom podijeljeni. Država koja je stvar prošlosti, moraju paziti da ne zaglave u punom ratu. Ako kao Alija budu slušali Amerikance tu je rat na pragu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
volvoks je napisao/la:
doc je napisao/la:

Znači one koja je na ruskim steroidima?

Ipak postoje dvije.

Da moram priznati da sam poprilično otupio na te hvalevrijedna propagandno medijska dostignuća. Jednako kao što me impresionira američanska osuda nasilja u Ukrajini kao što su to napravili i u Egiptu. Principijelnost uvijek na prvom mjestu. Ljudi to poštuju.

M daj, stotinjak radikalno-desnih huligana dođe na prosvjed naoružano kacigama, štitovima, palicama i molotivcima i sad oni predstavljaju želju naroda Ukrajine. Zašto nitko nije stao na stranu SYRIZE u Grčkoj, a po logici da ljudi prosvjeduju su čisto mogli :neznam
Zato što im izolacionizam koji su oni zagovarali nije odgovarao. Principijelnost u pičku materinu :kava


1. Nije samo stotinjak huligana već govorim o dvije Ukrajine što se moglo na nizu primjera zadnjih godina vidjeti. Nije ovo jedini.
2. A zašto bi netko stao na stranu smrdljivih ljevičara? No ja ne govorim o podršci nego o podjeli.
3. Ako se ovo principijelnost referira na moju principijelnost u gornjem postu, to je bila teška ironija s moje strane i ismijavanje američke vanjskopolitičke "principijelnosti".

:kava

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Da vidimo koliko su dorasli ovome.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ukrajina - Million man march....
PostPostano: 23 sij 2014, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
doc je napisao/la:
A zašto je tako teško prihvatiti da pola Ukrajine ne podnosi onu drugu polovicu, i da ima svoje averzije?

Zašto sve gledati tako crno bijelo?

A zašto je tako teško prihvatiti da vlast treba da se menja izborima, a ne molotovljevim koktelima? Ovo se pitam naglas, ne pitam tebe lično.

A to da se istočni i zapadni Ukrajinci preziru međusobno, to je opštepoznato i nisam video da to iko spori.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8849 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 354  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr i 37 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO