HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 04:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8176 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 328  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 pro 2012, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
puntar2.0 je napisao/la:
Mozes objasniti malo, zbog cega su ovi nabrojani fanatici.

Ok, Santoruma sam nepravedno stavio među ove ludake. On je u principu OK. Moja greška. :palacgore1


Gingrich npr.
:ucelo I ajde ti sad njega shvati ozbiljno....

Bochman, Palin.... Zar ove dve guske stvarno treba da obrazlažem!? :neznam
Što je najgore, mislim da njih dve uopšte nisu glupe, nego se PRAVE GLUPE, jer misle da su njihovi glasači glupi, pa im se tako udvaraju. :rigam .

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ja nisam nikakav liberal i mnogo su mi bliži konzervativni stavovi. Ali zašto oni sami sebi pucaju u nogu i ističu te kretene u prvi red, nije mi jasno... :neznam

A imaju jednog Ron Paula, koji je retko pametan i realan čovek, ja sam oduševljen svaki put kad ga slušam.

Ali ne, njima je Mišel Bohman, *** koja glumi glupaču, pravi pogodak. :smajl049


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 pro 2012, 18:57 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Carmello Šešelj je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Mozes objasniti malo, zbog cega su ovi nabrojani fanatici.

Ok, Santoruma sam nepravedno stavio među ove ludake. On je u principu OK. Moja greška. :palacgore1


Gingrich npr.
:ucelo I ajde ti sad njega shvati ozbiljno....

Bochman, Palin.... Zar ove dve guske stvarno treba da obrazlažem!? :neznam
Što je najgore, mislim da njih dve uopšte nisu glupe, nego se PRAVE GLUPE, jer misle da su njihovi glasači glupi, pa im se tako udvaraju. :rigam .

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ja nisam nikakav liberal i mnogo su mi bliži konzervativni stavovi. Ali zašto oni sami sebi pucaju u nogu i ističu te kretene u prvi red, nije mi jasno... :neznam

A imaju jednog Ron Paula, koji je retko pametan i realan čovek, ja sam oduševljen svaki put kad ga slušam.

Ali ne, njima je Mišel Bohman, *** koja glumi glupaču, pravi pogodak. :smajl049

Mozda su tu neke veze u pitanju, ko ce ga znati.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 pro 2012, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ima velikih idiota u Americi. Ali nisu republikanci pretplaćeni na glupost. Samo liberali imaju oružje iz kojeg mogu ma i najmanju grešku razglasiti svima, a di neće velike greške. A liberalne gluposti pojede mrak. Nisu se ni dogodile.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 pro 2012, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
doc je napisao/la:
Ima velikih idiota u Americi. Ali nisu republikanci pretplaćeni na glupost. Samo liberali imaju oružje iz kojeg mogu ma i najmanju grešku razglasiti svima, a di neće velike greške. A liberalne gluposti pojede mrak. Nisu se ni dogodile.

To je sve apsolutno tačno, ali republikansko vođstvo im samo daje municiju da ih blati. Oni namerno guraju idiote u prvi plan, zato što svoje pristalice smatraju idiotima. I onda naravno da će da izgube izbore, kada tako potcenjuju svoje glasače.

Pa ja kad gledam FOX NEWS, ono je smeh koliko ti ljudi pogrešno rade i ne znaju da guraju svoju agendu. Ne samo to, nego svojom promašenom kampanjom direktno pomažu liberale i totalni su amateri u odnosu na lib. medije, koji su toliki majstori u propagandi da je to zastrašujuće.

Vođe republikanaca moraju da shvate da njihovi glasači nisu zatucani seljaci, i kad prestanu tako da ih tretiraju, onda će i dobiti izbore. A koliko oni (ne)shvataju stvari, bojim se da će do tad i pedofili dobiti pravo da usvajaju decu. Moraju da se saberu i da prestanu da vode kampanju na ovako glup i histeričan način.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 14 pro 2012, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Nedavno je neki igrač NFLa ubio svoju djevojku iz pištolja i odmah su se demokrate bacile u akciji
BAN THE GUNS, odnosno zabrana korištenja oružja za osobnu zaštitu, i evo najnovije
Citat:
U OSNOVNOJ školi Sandy Hook u gradu Newtonu u američkoj saveznoj državi Connecticut došlo je do pucnjave, javlja ABC News.

Ubijeno je najmanje 27 osoba, među kojima je 18 djece, objavio je AP pozivajući se na lokalne policijske izvore.

uvijek se isti patern koristi, ovo je definitivno kraj zakona koji dopušta uporabu oružja :D
morao je biti veliki broj žrtava da bi im ovo prošlo, ako ne upali, očekujem opet isti scenarij, sve dok im se ne uvedu zabrane.


_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 12:58 
Offline

Pridružen/a: 03 lis 2012, 10:19
Postovi: 475
Lokacija: između krajnosti
Dolazi im na naplatu njihova kultura i njihove "vrijednosti". Skoro svaka dva dana neka pucnjava u tržnim centrima, školama, vrtićima, dolazi im na naplatu sva dekadentnost, promovisanje nasilja kroz skoro sve sfere života, politiku, domoljublje muziku, film, subkulturu... naravno to mora da proizvede poslijedice. Meni ovakvi zločini u USA nisu ništa čudno, biće ih sve više i više, problem je što su oni svoju bolest i dekadenciju proširili, tj. nametnuli i ostataku svijeta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
To nisu njihove vrijednosti, mrzitelju zapada, ovo su vrijednosti psihičkog bolesnika...
Siguran sam da je i ova škola bila gun-free zona, nekako se uvijek veliki pokolji događaju u gun-free zonama :kava

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
slika
Go NRA!!! :HercegBosanac

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 13:57 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Gle čuda, počinitelj nije crnac ni bilo kakav obojeni.

volvoks je napisao/la:
To nisu njihove vrijednosti, mrzitelju zapada, ovo su vrijednosti psihičkog bolesnika...


Stvar je u tome da na Zapadu postoje brojni poticajni faktori kad je u pitanju nasilje. Zašto je prije bilo manje ovakvih događaja, i zašto se takve stvari rjeđe događaju u "mirnijim" dijelovima svijeta?

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Divlja svinja5 je napisao/la:
Gle čuda, počinitelj nije crnac ni bilo kakav obojeni.

volvoks je napisao/la:
To nisu njihove vrijednosti, mrzitelju zapada, ovo su vrijednosti psihičkog bolesnika...


Stvar je u tome da na Zapadu postoje brojni poticajni faktori kad je u pitanju nasilje. Zašto je prije bilo manje ovakvih događaja, i zašto se takve stvari rjeđe događaju u "mirnijim" dijelovima svijeta?

Kad prije? Prije ljudski život nije ništa vrijedio, koliko je bilo mrtvih u kafanskim tučnjavama... Ovo mi je jedan od najomraženijih argumenata, mi danas živimo u najmirnijem razdoblju u povijesti i onda netko krene kako se u socijalizmu bezbrižno moglo pustiti djecu, ljudi nisu bili tako nasilni, nije se divljalo za volanom, a sve statistike ih demantiraju.

Nabroji te mirnije dijelove svijeta...

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:05 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Prije 30, 50, 100 godina učenici nisu ubijali po školama. Mirniji dijeovi - Europa, recimo. Nije da se ne događaju takve stvari, ali su puno rjeđe.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Divlja svinja5 je napisao/la:
Prije 30, 50, 100 godina učenici nisu ubijali po školama. Mirniji dijeovi - Europa, recimo. Nije da se ne događaju takve stvari, ali su puno rjeđe.


Prije 30 i 50 godina mjere odgoja u školi su bile daleko strože te nije postojalo mnogih čuda tehnike tipa kompjutor i playstation sa igricama za 18+ koje se ipak prodaju maloljetnicima (tipa Postal), dok bi prije 100 godina djeca u toj dobi bila u rudniku ugljena na poslu.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Ovaj lik nije učenik...
A i nije istina da nije bilo takvih događaja prije 30 godina, mislim da je bila zapaljena neka škola u Njemačkoj i poginulo je puno djece...
Po čemu je Europa mirnija, na sjeveru se svako malo dogode ovakvi događaji...
Što se tiče visoke stope kriminala , znamo tko je za nju ponajviše odgovoran :zubati

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:11 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Zadar1993 je napisao/la:
Prije 30 i 50 godina mjere odgoja u školi su bile daleko strože te nije postojalo mnogih čuda tehnike tipa kompjutor i playstation sa igricama za 18+ koje se ipak prodaju maloljetnicima (tipa Postal), dok bi prije 100 godina djeca u toj dobi bila u rudniku ugljena na poslu.


Pa to i ja kažem. Bilo je manje nasilja koje pogađa psihički labilnije osobe, a s druge strane više discipline i odgovornosti.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:12 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
volvoks je napisao/la:
Ovaj lik nije učenik...
A i nije istina da nije bilo takvih događaja prije 30 godina, mislim da je bila zapaljena neka škola u Njemačkoj i poginulo je puno djece...
Po čemu je Europa mirnija, na sjeveru se svako malo dogode ovakvi događaji...
Što se tiče visoke stope kriminala , znamo tko je za nju ponajviše odgovoran :zubati


Pa kažem da bili rjeđi. Zašto toga nema toliko u južnoj Europi?

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
volvoks je napisao/la:
Ovaj lik nije učenik...
A i nije istina da nije bilo takvih događaja prije 30 godina, mislim da je bila zapaljena neka škola u Njemačkoj i poginulo je puno djece...
Po čemu je Europa mirnija, na sjeveru se svako malo dogode ovakvi događaji...
Što se tiče visoke stope kriminala , znamo tko je za nju ponajviše odgovoran :zubati


Ovakvi zločini nisu povezani s rasom, prvenstveno jer im motiv nije tipičan. Ovdje se ne radi o krađi ili ubojstvu iz bilo kojeg razloga, ovdje se radi o pretjerano razvijenom individualizmu spojenom s prirodno urođenom labilnošću nekih osoba što nije rijetkost.
Upravo ovo podebljano u tvom postu Volvoks je ono na što sam htio ukazati. Sjeverna Europa jest društvo koje pojedincu omogućava potpuni razvoj, s vrlo malo faktora koji stvaraju socijalnu integraciju (primjerice kod nas je nacionalizam dobar faktor čvrste socijalne integracije) što pak uzrokuje pretjeran razvoj ljudskog ega i stvara tendenciju egoističnom samoubojstvu. Ovakvi ekscesi su upravo jedan vid toga.
Osim toga mislim da je Kregy o tome pisao u svom udžbeniku za sociologiju, da se uočiti da ukoliko čovjek ide sjevernije na karti Europe raste broj samoubojstava, a većina njih jest upravo egoistična.
Ukratko dadeš tako labilnom pojedincu sa izrazito jakim egom da igra Postal - Postal II , Unreal Tournament etc. i dobiješ ovo.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Divlja svinja5 je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Ovaj lik nije učenik...
A i nije istina da nije bilo takvih događaja prije 30 godina, mislim da je bila zapaljena neka škola u Njemačkoj i poginulo je puno djece...
Po čemu je Europa mirnija, na sjeveru se svako malo dogode ovakvi događaji...
Što se tiče visoke stope kriminala , znamo tko je za nju ponajviše odgovoran :zubati


Pa kažem da bili rjeđi. Zašto toga nema toliko u južnoj Europi?


Zato što je južnoeuropsko društvo povezano sa puno više faktora socijalne integracije, od sjevernoeuropskog. Europljani s juga su zato puno podložniji altruističkom samoubojstvu (tj. herojskom žrtvovanju za druge) od sjevernjaka, ali to se opet događa vrlo rijetko zbog toga što su takve situacije uistinu rijetke.
Čovjek s tendencijom ka egoističnom samoubojstvu može puknuti svaki tren, ovaj drugi tip se pak vrlo rijetko ispoljava.
Ukratko naše društvo sa visokim stupnjem socijalne integracije je zdravije u tom pogledu od sjevernjačkog društva.
Ono što bi mi morali preuzeti od sjevernjaka je stupanj odgovornosti i discipline.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Zadar1993 je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Ovaj lik nije učenik...
A i nije istina da nije bilo takvih događaja prije 30 godina, mislim da je bila zapaljena neka škola u Njemačkoj i poginulo je puno djece...
Po čemu je Europa mirnija, na sjeveru se svako malo dogode ovakvi događaji...
Što se tiče visoke stope kriminala , znamo tko je za nju ponajviše odgovoran :zubati


Ovakvi zločini nisu povezani s rasom, prvenstveno jer im motiv nije tipičan. Ovdje se ne radi o krađi ili ubojstvu iz bilo kojeg razloga, ovdje se radi o pretjerano razvijenom individualizmu spojenom s prirodno urođenom labilnošću nekih osoba što nije rijetkost.
Upravo ovo podebljano u tvom postu Volvoks je ono na što sam htio ukazati. Sjeverna Europa jest društvo koje pojedincu omogućava potpuni razvoj, s vrlo malo faktora koji stvaraju socijalnu integraciju (primjerice kod nas je nacionalizam dobar faktor čvrste socijalne integracije) što pak uzrokuje pretjeran razvoj ljudskog ega i stvara tendenciju egoističnom samoubojstvu. Ovakvi ekscesi su upravo jedan vid toga.
Osim toga mislim da je Kregy o tome pisao u svom udžbeniku za sociologiju, da se uočiti da ukoliko čovjek ide sjevernije na karti Europe raste broj samoubojstava, a većina njih jest upravo egoistična.
Ukratko dadeš tako labilnom pojedincu sa izrazito jakim egom da igra Postal - Postal II , Unreal Tournament etc. i dobiješ ovo.

Ti si južnjak, ali reci iskreno, jesi li osjetio ikakve nasilničke porive igrajući navedene igrice?? Kriviti igrice ili oružje je smiješno, uvijek je kriv isključivo čovjek koji se odlučio na takav čin..
Slažem se s tobom, kod japanaca se ovakvi zločini nikada ne događaju, jer su oni naučeni da je život bilo kojeg Japana vrjedniji od njegovog njegovog, da se prvenstveno gleda na interese japanskog naroda, a tek onda na sebe...
Takav pogled uzrokuje ogromnu stopu samoubojstava, ali i najmanje nasilnih delikata na svijetu...

Europski narod kod kojeg se događa najviše pokolja, a i istodobno imaju najvišu stopu samoubojstava su Finci...
Po čemu se oni toliko razlikuju od Rusa, šveđana ili estonaca??

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
volvoks je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Ovakvi zločini nisu povezani s rasom, prvenstveno jer im motiv nije tipičan. Ovdje se ne radi o krađi ili ubojstvu iz bilo kojeg razloga, ovdje se radi o pretjerano razvijenom individualizmu spojenom s prirodno urođenom labilnošću nekih osoba što nije rijetkost.
Upravo ovo podebljano u tvom postu Volvoks je ono na što sam htio ukazati. Sjeverna Europa jest društvo koje pojedincu omogućava potpuni razvoj, s vrlo malo faktora koji stvaraju socijalnu integraciju (primjerice kod nas je nacionalizam dobar faktor čvrste socijalne integracije) što pak uzrokuje pretjeran razvoj ljudskog ega i stvara tendenciju egoističnom samoubojstvu. Ovakvi ekscesi su upravo jedan vid toga.
Osim toga mislim da je Kregy o tome pisao u svom udžbeniku za sociologiju, da se uočiti da ukoliko čovjek ide sjevernije na karti Europe raste broj samoubojstava, a većina njih jest upravo egoistična.
Ukratko dadeš tako labilnom pojedincu sa izrazito jakim egom da igra Postal - Postal II , Unreal Tournament etc. i dobiješ ovo.

Ti si južnjak, ali reci iskreno, jesi li osjetio ikakve nasilničke porive igrajući navedene igrice?? Kriviti igrice ili oružje je smiješno, uvijek je kriv isključivo čovjek koji se odlučio na takav čin..
Slažem se s tobom, kod japanaca se ovakvi zločini nikada ne događaju, jer su oni naučeni da je život bilo kojeg Japana vrjedniji od njegovog njegovog, da se prvenstveno gleda na interese japanskog naroda, a tek onda na sebe...
Takav pogled uzrokuje ogromnu stopu samoubojstava, ali i najmanje nasilnih delikata na svijetu...

Europski narod kod kojeg se događa najviše pokolja, a i istodobno imaju najvišu stopu samoubojstava su Finci...
Po čemu se oni toliko razlikuju od Rusa, šveđana ili estonaca??


Pa upravo tako, ja nisam osjetio nasilne porive jer ne živim u sredini gdje se moj ego može razviti do te razine (tj. preko jedne normalne mjere) . Ja sam bliži Japancu koji bi poginuo za državu nego nekom emo-liku sa sjevera kojem se svijet vrti oko njega.

Finci od Šveđana ? Ni po čemu, jer vidiš Švedska je po istim kriterijima na europskom vrhu, možda odmah iza Finske. Od Rusa ? Rusi imaju puno ostavština bivšeg sistema gdje je socijalna integracija bila na maksimalnoj razini, isto vrijedi i za Estonce, Litavce itd...

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb


Kako je Amerika nekad izgledala.

Snimke jednog malog kalifornijskog gradića iz 1947.

Tradicionalna Amerika u kojoj je bilo puno više oružja, koje se ostavljalo na stražnjem sjedalu kamioneta pa nije bilo ovakvih stvari.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
doc je napisao/la:


Kako je Amerika nekad izgledala.

Snimke jednog malog kalifornijskog gradića iz 1947.

Tradicionalna Amerika u kojoj je bilo puno više oružja, koje se ostavljalo na stražnjem sjedalu kamioneta pa nije bilo ovakvih stvari.

Što želiš reći time??

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12342
slika

Kakav slatkiš je izgubio život. :sad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Lebowski je napisao/la:
slika

Kakav slatkiš je izgubio život. :sad

Je li to ona učiteljica herojka??

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12342
Jeste, vjerovatno bi za 10-ak godina završila u zatvoru zbog seksa sa maloljetnicima al opet žao mi je...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 pro 2012, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Evo sad jedna dobra vijest iz Amerike.

Hilari Klinton imala potres mozga :D

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/277762/Hilari-Klinton-imala-potres-mozga

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8176 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 328  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 60 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO