HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 11:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8156 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 327  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 06 stu 2012, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13032
Lokacija: Zagreb
Evo, našao podatke...
Citat:
Inmates By Race
White: 129,721 (59.4 %)
Black: 81,302 (37.2 %)
Native American: 4,008 (1.8 %)
Asian: 3,510 (1.6 %)

Citat:


Ethnicity
Hispanic: 76,227 (34.9 %)

Dakle , stavili su hispanose pod bijelce...

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 06 stu 2012, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
volvoks je napisao/la:
Evo, našao podatke...
Citat:
Inmates By Race
White: 129,721 (59.4 %)
Black: 81,302 (37.2 %)
Native American: 4,008 (1.8 %)
Asian: 3,510 (1.6 %)

Citat:


Ethnicity
Hispanic: 76,227 (34.9 %)

Dakle , stavili su hispanose pod bijelce...


Oho već jesu dakle većina.
Bit će veselo u SADu za 20 godina kad i liberalne budale sjevera shvate da imaju naciju u kojoj nestaje vezivno tkivo (bijelci) a raste populacija stanovništva karakteristična za treći svijet - hispanosi i crnci, koji se usput rečeno ne podnose. Štoviše ovi prvi "čiste" svoje kvartove od crnaca.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 06 stu 2012, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13032
Lokacija: Zagreb
Čak sam iz glave skoro pogodio postotak, žuti me zeznuli :D
LA je dobar primjer, u gradu praktički nestaju crnački kvartovi, a policajcima je glavna fora za iznuđivanje priznanja prijetiti crncu da će ga ostaviti duboko u hispanskom području :zubati
Na forumu.hr ima ona tema s mapama, i baš se sjećam da je netko postvio etničke karte US gradova...
Bilo bi dobro kada bi to netko našao

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 06 stu 2012, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
volvoks je napisao/la:
Čak sam iz glave skoro pogodio postotak, žuti me zeznuli :D
LA je dobar primjer, u gradu praktički nestaju crnački kvartovi, a policajcima je glavna fora za iznuđivanje priznanja prijetiti crncu da će ga ostaviti duboko u hispanskom području :zubati
Na forumu.hr ima ona tema s mapama, i baš se sjećam da je netko postvio etničke karte US gradova...
Bilo bi dobro kada bi to netko našao


Neka uživaju. Crnački establishment je jedan od najžešćih pobornika slobodne imigracije. Jedva čekam da im hispanosi u većem broju dođu u New York pa počnu čistiti kvartove. Hoće li i tada kmečati o zločestim bijelcima koji su ih doveli kao robove i iskorištavali 100 godina ( i time zapravo njihovim budućim generacijama učinili uslugu s obzirom na to da bi u suprotnom oni danas odrastali u selu duboko u nekoj prašumi južno od Sahare) .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 stu 2012, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Baš sam čitao na nekom crnom portalu o tom kako državni odvjetnik u Americi kaže najvećem uhićenju, većem od Ala Caponea, gdje su uhitili Latinose koji su etnički čistili grad od crnaca i komentari su za odvalit se.

Where are the black males who have no problem not taking crap from other black males and tear down their women in some of the most vile vicious ways? Proved they are pussies and play the tough guy when it comes to destroying their own people. How could they let this happen. Punks
Sister Claire

=))

da, da sestro Claire...braća su ti da ne kažem šta...al izbit ženu to znaju...to im je lakše nego stajati u redu za socijalnu pomoć. :D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 stu 2012, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tankanje goriva i vožnja "par-nepar" u USA. :laugh
http://www.nezavisne.com/novosti/svijet ... 66587.html

Dobro, znam da se ne da povezati sa Jugoslavijom ali smiješno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 10 stu 2012, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
DAVID PATRAEUS NAPISAO PISMO OBAMI
Direktor CIA-e dao ostavku zbog preljubničke afere: 'Nakon 37 godina u braku, počinio sam izrazito lošu procjenu'

slika

WASHINGTON - Ravnatelj Središnje američke obavještajne agencije (CIA) David Petraeus u petak je predsjedniku SAD-a Baracku Obamu uputio pismo sa svojom ostavkom, rekao je američki obavještajni ravnatelj James Clapper.

Predsjednik Barack Obama je prihvatio Petraeusovu ostavku pohvalivši ga kao jednog najistaknutijih generala njegove generacije i izrazio uvjerenje da će CIA nastaviti napredovati.

Petraeus je u poruci djelatnicima CIA-e rekao da ostavku daje zbog izvanbračne veze. "Nakon što sam bio u braku 37 godina donio sam krajnje lošu prosudbu ušavši u vanbračnu vezu. Takvo je ponašanje neprihvatljivo, i za supruga i za čelnika organizacije poput naše", rekao je Petraeus, bivši vjoni zapovjednik i nositelj brojnih odličja koji je vođenje CIA-e preuzeo 2011.

Obama je rekao i da su njegove misli i molitve s Petraeusom i njegovom suprugom. "Želim im sve najbolje u ovom teškom razdoblju", rekao je.

Clapper je u svojoj izjavi rekao da je "Daveova odluka da odstupi gubitak jednog od najuvaženijih javnih službenika naše nacije".

zabranjeni.hr

Čovjek još nije čuo da to nije problem ni za predsjednika SAD-a, a kamoli za šefa špijuna. :zubati

Šteta za Breskvicu.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 10 stu 2012, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
doc je napisao/la:
DAVID PATRAEUS NAPISAO PISMO OBAMI
Direktor CIA-e dao ostavku zbog preljubničke afere: 'Nakon 37 godina u braku, počinio sam izrazito lošu procjenu'

slika

WASHINGTON - Ravnatelj Središnje američke obavještajne agencije (CIA) David Petraeus u petak je predsjedniku SAD-a Baracku Obamu uputio pismo sa svojom ostavkom, rekao je američki obavještajni ravnatelj James Clapper.

Predsjednik Barack Obama je prihvatio Petraeusovu ostavku pohvalivši ga kao jednog najistaknutijih generala njegove generacije i izrazio uvjerenje da će CIA nastaviti napredovati.

Petraeus je u poruci djelatnicima CIA-e rekao da ostavku daje zbog izvanbračne veze. "Nakon što sam bio u braku 37 godina donio sam krajnje lošu prosudbu ušavši u vanbračnu vezu. Takvo je ponašanje neprihvatljivo, i za supruga i za čelnika organizacije poput naše", rekao je Petraeus, bivši vjoni zapovjednik i nositelj brojnih odličja koji je vođenje CIA-e preuzeo 2011.

Obama je rekao i da su njegove misli i molitve s Petraeusom i njegovom suprugom. "Želim im sve najbolje u ovom teškom razdoblju", rekao je.

Clapper je u svojoj izjavi rekao da je "Daveova odluka da odstupi gubitak jednog od najuvaženijih javnih službenika naše nacije".

zabranjeni.hr

Čovjek još nije čuo da to nije problem ni za predsjednika SAD-a, a kamoli za šefa špijuna. :zubati

Šteta za Breskvicu.


Čovjek je možda vrlo visokih moralnih standarda (ukoliko sve ovo nema neku političku dimenziju, a ovo je samo izlika).
Ipak ako bi se u teoriji moralna odgovornost trebala povećavati sukladno rangu funkcije imam pitanje za sve demokratske moralizatore:
Što je s ovim mlatimudanom:
slika
?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 10 stu 2012, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13032
Lokacija: Zagreb
Važnije je pitanje kako šef svemoćne CIA-e ne može zataškati običnu prevaru...
Već se godinama govori da ih mossad pojede za doručak, da je KGB u hladnom ratu dominirao, ali ovo je vrhunac...
Ja se kao amerikanac ne bih osjećao sigurnim da šef tajne službe ne može ni ljubavnicu imat u tajnosti :zubati

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 10 stu 2012, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58216
Lokacija: DAZP HQ
više ne možeš ni umočit sa strane, a da te odmah netko ne prokaže. :no

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 10 stu 2012, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Koja su to vremena došla.



A nu ovog igrača. :D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 stu 2012, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 vel 2012, 00:16
Postovi: 532
Jedan od najvećih američkih mirnodopskih predsjednika, zasigurno. Zeznuo se s tom aferom, ali mislim da se Amerikanci ipak rado sjećaju tog razdoblja dok je predsjedavao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 stu 2012, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13032
Lokacija: Zagreb
Citat:
1 China
$ 1,904,000,000,000
2011 est.
2 European Union
$ 1,791,000,000,000
2010 est.
3 Germany
$ 1,547,000,000,000
2011 est.
4 United States
$ 1,497,000,000,000
2011 est.
5 Japan
$ 787,000,000,000
2011 est.
6 France
$ 589,700,000,000
2011 est.
7 Korea, South
$ 552,800,000,000
2011 est.

Citat:
1 United States
$ 2,236,000,000,000
2011 est.
2 European Union
$ 2,000,000,000,000
2010 est.
3 China
$ 1,660,000,000,000
2011 est.
4 Germany
$ 1,333,000,000,000
2011 est.
5 Japan
$ 807,600,000,000
2011 est.
6 France
$ 692,000,000,000
2011 est.
7 United Kingdom
$ 639,000,000,000
2011 est.
8 Italy
$ 549,600,000,000
2011 est.
9 Korea, South
$ 521,600,000,000
2011 est.

Zanimljiva tablica, SAD ima ogroman trgovinski deficit, očito ima problem sa konkurentnošću vlastite industrije, američki proizvodi nikoga ne zanimaju, jedini brend im je apple... Dobar dio ovog izvoza čini vojna industrija, možda i poljoprivredni proizvodi i sirovine.
No, njima je sve veći problem i konkurentnost na domaćem tržištu, sjećam se kad sam bio u walmartu u SAD-u, na svakom američkom proizvodu se kočoperi ogromna američka zastava, gori su po tom od nas :D
Edit: podatci su u stvarnosti vjerojatno i gori, izvor za ovo je CIA factbook...

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 stu 2012, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
NOVI DETALJI O PADU DIREKTORA CIA-e

Istraga FBI-a započela zbog sukoba između generalovih ljubavnica!

Istraga FBI-a koja je rezultirala ostavkom donedavnog direktora CIA-e Davida H. Petraeusa zbog afere s koautoricom njegove biografije počela je nakon što je neimenovana žena prijavila vlastima “prijeteće mailove” generalove ljubavnice Paule Broadwell, objavili su jučer američki mediji.

Identitet žene koja je prijavila Broadwell vlastima strogo se čuva, ali zna se da ona nije član generalove obitelji ni državna dužnosnica. Međutim, da bi stvar bila pikantnija, prema tvrdnjama medija moguće je da su se ona i Broadwell borile za Petraeusovu naklonost - dakle, bila je riječ o sukobu dviju ljubomornih žena koje se bore za ljubavnika.

“Cijela istraga nije počela zbog Petraeusa, ali kako je istraživanje napredovalo, agencije su naletjele na njegovo ime. Bili smo zapanjeni”, rekao je za The New York Times neimenovani član Kongresa koji je bio obavještavan o detaljima istrage.
Sigurnosna pitanja

NYT je naglasio kako istražitelji FBI-a nisu u istrazi tražili dokaz o generalovoj nevjeri, nego su njegove mailove pretraživali kako bi bili sigurni da u svemu tome nije ugrožena nacionalna sigurnost.

“Alarm je podignut zbog sigurnosnih pitanja”, rekao je jedan dužnosnik.

http://www.zabranjeni.hr/istraga-fbi-a-za ... a/1065795/

=))

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 stu 2012, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
slika

All in.

Indeed. :laugh

(naslovnica biografije koju je napisala o Petraeusu)

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 stu 2012, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
doc je napisao/la:
slika

All in.

Indeed. :laugh

(naslovnica biografije koju je napisala o Petraeusu)


=))
Naslovnica dobiva novu dimenziju u svijetlu novih spoznaja :D .

Ovo je gore i od onog naslova biografije Majke Terezije što je BBC stavio na "funny sličice" .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 stu 2012, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 vel 2012, 00:16
Postovi: 532
Kako su se Ameri naguzili sa "Operation Iraqi Freedom". To je nešto strašno, cijela ekonomija im je pošla nizbrdo u zadnjih deset godina. A imat će i problema s etničkom strukturom stanovništva u budućnosti. Ako Obama ne počne rješavati gospodarske probleme Kina će se isprofilirati kao svjetski lider, možda i Rusija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 stu 2012, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Icebreaker je napisao/la:
Kako su se Ameri naguzili sa "Operation Iraqi Freedom". To je nešto strašno, cijela ekonomija im je pošla nizbrdo u zadnjih deset godina. A imat će i problema s etničkom strukturom stanovništva u budućnosti. Ako Obama ne počne rješavati gospodarske probleme Kina će se isprofilirati kao svjetski lider, možda i Rusija.


Još ima Kina do toga.
Obama može dugoročno zemlju potegnuti jedino u dublju ekonomsku depresiju sa svojom ekonomskim modelom koji je dosad implementirao.
Tako da realno gledano, ne će Amere prestići nitko ukoliko se sami ne upropaste, ali propast treba još potrajati. Par desetljeća još.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 stu 2012, 00:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32013
A ja separatista...

Peacefully grant the State of Louisiana to withdraw from the United States of America and create its own NEW government.

https://petitions.whitehouse.gov/petiti ... t/1wrvtngl


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 stu 2012, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb


Teksaški guverner Rick Perry.

Inače Petraeus ima i sineka.

slika

slika

slika

Brzo je mali skupio šarenila. :zubati

Diplomirao na MIT-u i sa 173. padobranskom brigadom iz Vincenze odradio dvije ture u Afganistanu.

Tako da možda uskoro vidimo Petraeusa 2.0 kako je krenuo.

Za starog Petaeusa je inače konsenzus da je najsposobniji general svoje generacije. Spasio ih je i u Iraku i Afganistanu svojim inicijativama. Zbog ljubomore Obamine ekipe na medijsku prisutnost i divljenje nacije Obama ga nije predložio za načelnika Glavnog stožera već je otišao za ravnatelja CIA-e. I evo ga sad. Di su oni dani Allena Dullesa i Hoovera u tajnim službama. Ni ljubavnicu sakrit ne možeš.

slika

Ovo mu je pokojni tast, četverozvjezdani dekan West Pointa.

slika

Oženio mu kćer.

slika

Malo se izmjenila.

slika

Ponudilo se ovo. Tko bi odolio entuzijastičnoj mladoj padawanki. :laugh

Here is the bio of the “trashy looking broad” — West Point (“number one in physical fitness in West Point’s Class of 1995”), dual masters degrees in International Security and Conflict Resolution from the University of Denver and a master’s degree in public administration from the Kennedy School of Government at Harvard University, Deputy Director of the Jebsen Center for Counter-Terrorism Studies at Tufts, and pursuing a doctorate at King’s College in London.

A ženska se baš čini kao Ministryjev tip.

slika

Vidi ga što je sladak. Pravi domaćin dok gazdarica planduje svijetom i valja se s generalima. :zubati

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 stu 2012, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Kakvo je to došlo vrijeme... =))

MY WIFE’S LOVER

My wife is having an affair with a government executive. His role is to manage a project whose progress is seen worldwide as a demonstration of American leadership. (This might seem hyperbolic, but it is not an exaggeration.) I have met with him on several occasions, and he has been gracious. (I doubt if he is aware of my knowledge.) I have watched the affair intensify over the last year, and I have also benefited from his generosity. He is engaged in work that I am passionate about and is absolutely the right person for the job. I strongly feel that exposing the affair will create a major distraction that would adversely impact the success of an important effort. My issue: Should I acknowledge this affair and finally force closure? Should I suffer in silence for the next year or two for a project I feel must succeed? Should I be “true to my heart” and walk away from the entire miserable situation and put the episode behind me? NAME WITHHELD

http://www.nytimes.com/2012/07/15/magaz ... eyond.html

The fact that you’re willing to accept your wife’s infidelity for some greater political good is beyond honorable. In fact, it’s so over-the-top honorable that I’m not sure I believe your motives are real. Part of me wonders why you’re even posing this question, particularly in a column that is printed in The New York Times.

Your dilemma is intriguing, but I don’t see how it’s ambiguous. Your wife is having an affair with a person you happen to respect. Why would that last detail change the way you respond to her cheating? Do you admire this man so much that you haven’t asked your wife why she keeps having sex with him? I halfway suspect you’re writing this letter because you want specific people to read this column and deduce who is involved and what’s really going on behind closed doors (without actually addressing the conflict in person). That’s not ethical, either.

=))

Ha, ha. The husband is chastened by The Ethicist for being unethical in disclosing this information for ulterior motives. Then The Ethicist publishes the letter for all to read. Hilarious. :laugh

Rogonja možda poslao pitanje New York Timesu prije otkrića afere. Ovaj moderni svijet je =))

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 stu 2012, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13032
Lokacija: Zagreb
@doc, znaš li možda kojeg je backgrounda petraeus (neka europska država american)?
Zanima jer je prezime dosta neuobičajeno

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 stu 2012, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Ne znam koliko ste upoznati, ali jedan austrijski ekonomski analitičar Peter Schiff je 2006 predvidio ekonomski slom 2007 ili 2008 godine, naravno ostali "stručnjaci" su mu se smijali i govorili da priča gluposti.



Isti taj Schiff, predviđa kako slijedi još jedan daleko veći slom (možete naći na googlu o tome) koji bi se trebao dogoditi 2013. ili 2014. godine zato što država samo štampa novac i sve više se zadužuje, a proizvodnje nema.

Inače on i još neki ljudi se slažu kako će se USA morati vratit na tzv. gold standard koji je ukinuo Nixon 1971. godine. Riječ je o tome, da će države ponovno moći mijenjati svoje dolare za zlato, a ne za šugave obveznice kao sad. Sve države čije valute nisu bile vezane za neku vrijednost, su imale propalu valutu (primjer je naša bivša Juga). Država više neće moći štampati onoliko novaca koliko želi, već će novac moć biti vezan za količinu zlata, što je po meni bolje.

Ako ne možete shvatiti o čemu govorim, preporučam dokumentarac End of the road - how money became worthless.

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 stu 2012, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
volvoks je napisao/la:
@doc, znaš li možda kojeg je backgrounda petraeus (neka europska država american)?
Zanima jer je prezime dosta neuobičajeno


Nizozemsko prezime. Tata mu je Nizozemac koji je za vrijeme ww2 doselio u Ameriku. Mama mu je Amerikanka.

Zezali su ga zbog prezimena i nazivali peaches iliti breskvica. Da je kojim slučajem crn mogao je okriviti svoje izvanbračne aktivnosti za traume rasizma i zezanja na račun prezimena od strane vršnjaka u mladosti. Too bad. :zubati

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 stu 2012, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
A sad malo ozbiljnijih stvari. Petraeus je dao ostavku tjedan dana prije nego je trebao svjedočiti pred posebnim odborom što se tiče ubojstva američkog veleposlanika u Benghaziju.

Čini se očitim da su američke tajne službe znale prije napada na veleposlanstvo da se sprema nešto i to od strane islamističkih milicija i upozoravale na to. Da je Bijela kuća bila upozorena za vrijeme napada što se događa i nije poslala pojačanje iako je napad trajao 7 sati te je glasnogovornik Bijele kuće, veleposlanica pri UN-u, sam Obama na televiziji tvrdio da je napad na veleposlanstvo izazvan zbog filma onog klauna o Muhamedu, a zapravo s tim nema veze nego su islamisti napali veleposlanstvo na godišnjicu 11. rujna i napada na Blizance.

Znači u zahuktaloj kampanji Obamina družba je potpuno zamračila kako se čini veliki skandal koji bi štetio Obami s obzirom na njegovu politiku prema muslimanima koja daje takve rezultate i okrivili su nekakav blesavi filmić za napad na veleposlanstvo koji se pripremao duže vremena i to prije nego što je film o Muhamedu uopće objavljen.

Nejasno je što se zbiva ali gotovo svi koji su na ključnim pozicijama se povlače: Hillary (koja je odbila svjedočiti), ministar pravosuđa Holder, ministar obrane Panetta i evo nakon skandala Petraeus i to nakon što je CIA jasno rekla da nije dala nikakav naputak da vojska ne intervenira što upućuje da je Obama odlučio ne pomoći napadnutima u Benghaziju.

Poprilično veliki skandal se valja, a još skandaloznije je da je većina medija zamračila te podatke što upućuje na veliku premoć simpatizera Obame u medijima koje ni ovakvi skandali ne intrigiraju, a da ne govorimo o profesionalnoj etici.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8156 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 327  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO