HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 21:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1565 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 30 sij 2013, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ali valja se tu nešto. Elita prdi o Engleskoj obrambenoj ligi kao fašističkoj, a polovica Engleza ju podržava.

Bilo mi je zanimljivo vidjeti kad je onaj deda iz Sjeverne Irske zabranio Rihanni da snima spot polugola na njegovom imanju. A komentari ispod najbolje ocjenjeni. Bravo stari. Bravo deda. To je moja Britanija. I onda vidiš da i njima i nama prodaju puno smeća, a narod to ne prima, protiv je. Ali se to ne čuje.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... leave.html

Ne znam jel to taj članak al i tu su komentari pozitivni.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 30 sij 2013, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
'Ta ce Englezi, da nebi na kraju bilo kao u filmu V kao Vendetta... :zubati

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 30 sij 2013, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12342
doc je napisao/la:

Danas gledam Fawlty Towers ujutro na kablovskoj. Pa više takve tipove nemreš srest u Engleskoj. Onaj stereotipan Englez.


Nema ni Rodneya i Delboya nigdje. Ni Alberta i Mikija. Kao što nema ni negdje drugo, promijenio se svijet. Koliko tipičnih komunista danas vidiš na ovim područjima, s brkovima i to.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... s_2012.jpg

Previše brinemo za Engleze, nije njima loše niti imaju toliko problema sa imigrantima, ako ih je šta uništilo to je američki način života.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 vel 2013, 19:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Prvi put u povijesti ili barem otkad postoje bonitetne kuće, Velikoj Britaniji snižen kreditni rejting!!!

Citat:
Agencija Moody's snizila je kreditni rejting Britanije za jedan stupanj - s Aaa na Aa1. To je prvi put u povijesti da je Britanija izgubila vrhunski rejting. Odluku je Moody's obrazložio slabim izgledima za gospodarski rast te zemlje, što dovodi u pitanje strategiju konzervativne koalicije premijera Davida Camerona usmjerenu na štednju i smanjenje proračunskog deficita.


Britaniji zamjeraju preveliko kresanje javnih rashoda, a po cijeloj Europi zamjeraju preekspanzivnu fiskalnu politiku i pumpanje iz godine u godinu javnih rashoda - više nego što je bio rast gospodarstva.

Šta oni hoće? :neznam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 vel 2013, 20:47 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Kolonijalna zemlja dijeli lekcije drugima...prvo ih pola trebalo pozatvart od krljice majke pa nanize...trutovi engledki naucili zivjeti od tudih resursa...pa kada su izvukli ama bas sve, tsko se mogu priviknuti na drugacije.
Englezi mi se gade,kao i sve kolonijalne drzave, koje danas odreduju svjetski poredak...gubari!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 12 ožu 2013, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Od monti pajtona do "make me a muslim" :thumbup
Naziv nove emisije koja se emitira na BBC-u od početka 2 mjeseca.

Citat:
BBC 3 loves to think it’s young, contemporary and a bit edgy, so it’s no surprise that they eventually jumped on the chance to make a documentary about born-again Muslims. The premise: why would young white women want to convert to a religion which (apparently) limits their freedom? Add to this a small production team and presenter Shanna Bukhari, a Muslim model who has courted controversy in the past, and you get Make Me a Muslim, a documentary which asks questions, but doesn’t necessarily provide any answers.


Serija se bavi konvertitima na islam, uglavnom žene, a ima i jedan ******** :D
Eto šta danas jadnici u britaniji mogu gledati na naci televizijiama, prvo im odstrane kulturu i identitet,
otjeraju u ateizam, dovoljno da nemaju cilja i svrhe u životu, uz sve to ide i perverzno ponašanje, droga i raspušteno ponašanje u javnosti. Kad se ta faza odradi onda nastupa islam kao spasilac :D
Sa mustafom iz pakistana koji izvodi djecu na pravi put, hidžab kao modni asesori, klanjanje 5 puta dnevno, kuran na izust i voila eto vas ko novi :laugh
Inače jedna zanimljivost, emisiju vodi rođena muslimanka koja je prihvatila zapadnjački način života, postala model,
uspješna žena, ne nosi pokrivala itd...a za vrijeme emitovanja je dobivala poruke kako sramoti islam i da je obična drolja, kurva...jah :D


_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
slika

Proglašenje novog nadbiskupa od Canterburyja, 105 po redu, uz afričku glazbu i ritmove. Nadbiskupa je u vlast uvela Sheila Watson, arhiđakonica od Canterburyja.

slika

Anglikanska crkva 2013. godine.

In the 2001 census, Christianity was the largest religion being claimed by 71.6% of respondents.

Although there are no UK-wide data in the 2001 census on adherence to individual Christian denominations, Ceri Peach has estimated that 62% of Christians are Anglican, 13.5% Roman Catholic, 6% Presbyterian, 3.4% Methodist with small numbers of other Protestant denominations and the Orthodox church.

Currently, regular church attendance in the United Kingdom stands at 6% of the population

A December 2007 report by Christian Research showed that Roman Catholicism had become the best-attended services of Christian denominations in England, with average attendance at Sunday Mass of 861,000, compared to 852,000 attending Anglican services. Attendance at Anglican services had declined by 20% between 2000 and 2006.

One study shows that in 2004 at least 930,000 Muslims attended a mosque at least once a week, just outnumbering the 916,000 regular church goers in the Church of England. Muslim sources claim the number of practicing Muslims is underestimated as many of them pray at home.


5 puta više anglikanaca nego katolika, katolika više na misi. Muslimana valjda preko 14 puta manje, a više ih u džamijama.

A što će ti takva Crkva koja se za ništa ne zalaže.

Cirkus.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Protestantizam u Europi umire, neću reći da sam tužan :zubati

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ma taj anglikanizam je nešto između bio ali danas je nakarada.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
doc je napisao/la:
Ma taj anglikanizam je nešto između bio ali danas je nakarada.


No small thanks to Elizabeth II.
Što je ona napravila od te nekoć sestrinske Crkve kako ju je zvao Ivan Pavao II., nije ni čudo da masa anglikanskih svećenika i po cijele župe prelaze iz anglikanske zajednice u puno jedinstvo sa Rimokatoličkom crkvom, od kad je Benedikt XVI. to omogućio.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Zadar1993 je napisao/la:
doc je napisao/la:
Ma taj anglikanizam je nešto između bio ali danas je nakarada.


No small thanks to Elizabeth II.
Što je ona napravila od te nekoć sestrinske Crkve kako ju je zvao Ivan Pavao II., nije ni čudo da masa anglikanskih svećenika i po cijele župe prelaze iz anglikanske zajednice u puno jedinstvo sa Rimokatoličkom crkvom, od kad je Benedikt XVI. to omogućio.

Najbolji dokaz da je sekularizam dobra stvar za obje strane :palacgore1

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
volvoks je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

No small thanks to Elizabeth II.
Što je ona napravila od te nekoć sestrinske Crkve kako ju je zvao Ivan Pavao II., nije ni čudo da masa anglikanskih svećenika i po cijele župe prelaze iz anglikanske zajednice u puno jedinstvo sa Rimokatoličkom crkvom, od kad je Benedikt XVI. to omogućio.

Najbolji dokaz da je sekularizam dobra stvar za obje strane :palacgore1


Točno, ali ne sekularizam kakav promoviraju neke današnje ljevičarske udruge i stranke.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Zadar1993 je napisao/la:
volvoks je napisao/la:
Najbolji dokaz da je sekularizam dobra stvar za obje strane :palacgore1


Točno, ali ne sekularizam kakav promoviraju neke današnje ljevičarske udruge i stranke.

To se podrazumijeva :D
Ali takva politika prodire u strukture britanske vlasti, a Crkva je pod njihovim izravnim utjecajem. Uopće nemaju pravo žalbe na ta nametanja radikalnih liberala, jedna vrlo neugodna situacija...

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 23 ožu 2013, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
volvoks je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Točno, ali ne sekularizam kakav promoviraju neke današnje ljevičarske udruge i stranke.

To se podrazumijeva :D
Ali takva politika prodire u strukture britanske vlasti, a Crkva je pod njihovim izravnim utjecajem. Uopće nemaju pravo žalbe na ta nametanja radikalnih liberala, jedna vrlo neugodna situacija...


I zato će se raspasti dok ne shvate da je dogorilo, a stado će preuzeti, Jedna, Sveta, Katolička Crkva sa Rimskim Biskupom Franjom na njenom čelu :D .
A gospođa kraljica će moći kao gubernatorica anglikanaca samo mahati svom bivšem stadu :D .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 ožu 2013, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Loš im način vrbovanja novih vjernika. Zato i propadaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 ožu 2013, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Najprije da će Britanija ipak izići iz EU.Oni se tu ne osjećaju dobro, jer su tigar od papira u poređenju sa Njemačkom super ekonomskom dominacijom i Francuskom koja se trudi održati korak uz njih.
Englezi su suočeni sa ozbiljnim gospodarskim problemima, sve češći su štrajkovi, standard je osjetno pao, što su najviše osjetili prosječni građani, susreću se sa problemom preskupe administracije, a k tomu svjetska ekonomska kriza je pogodila i Otok...
Očigledno je sve manje sredstava i u vlastitoj ekonomiji da bi mogli pomagati posrnulu Grčku i općenito države EU koje su trošile više nego su stekle, a što im je obveza...
S druge strane kao prijatelji USA, britanci će raditi na slabljenju Eura prema dolaru, a onda i destabilizirati u političkom smislu pojedina područja u Europi kako bi permanentno europljane držali da se zabave sami sa sobom i ekonomski slabe...

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 27 tra 2013, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
'I was stolen by a sex gang': Katie Taylor was drugged and raped for two years - and endured pregnancy and abortion - after being abducted by a predatory gang aged 13

Katie Taylor was raped hundreds of times between ages of 13 and 15

But in the wake of the revelations came allegations of more Asian gangs sexually abusing white girls - some as young as 12 - in cities across the north of England.

Although the police were determined to prosecute Zeb and his gang, Katie was horrified to be asked early on about the racial politics surrounding the case.

'The police really did want prosecutions but it was ridiculous because early on they brought up the issue of race, and I didn't even know why it mattered after what they'd done, but they told me they had to be careful how they dealt with it in case they were called racist,' she explained.

http://www.dailymail.co.uk/femail/artic ... ed-13.html

Politička korektnost. :klanjam

Siluješ curicu od 13 godina nekoliko stotina puta u dvije godine i policija mora biti pažljiva da ih se ne nazove rasistima.

Dobro i za samo pisanje o takvim stvarima te nazivaju rasistom pa je strah razumljiv. :yes

Uskoro u gradu blizu vašeg.

Ja mislim da je curica kriva za sve jer je očito provocirala i lascivnim ponašanjem navodila jadne britanske državljane maninskog podrijetla da je siluju. Svaki normalan britanski državljanin manjinskog podrijetla bi tako postupio, čak štoviše bilo bi očito dikriminirajuće ponašanje da ih je curica odbila jer to može samo ako je i sama rasistica. A i da se nije opirala to ne bi bilo silovanje!

Jel napredujem? :cool

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 27 tra 2013, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12342
Odakle su Azijati, zar oni ne bi trebali imati visok IQ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 27 tra 2013, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Lebowski je napisao/la:
Odakle su Azijati, zar oni ne bi trebali imati visok IQ?

Ne smeš da ukazuješ na činjenicu da su kosooki najinteligentnija podvrsta ljudske rase. :mad

To je rasizam. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 27 tra 2013, 21:22 
Offline

Pridružen/a: 16 vel 2013, 04:53
Postovi: 367
doc je napisao/la:
'I was stolen by a sex gang': Katie Taylor was drugged and raped for two years - and endured pregnancy and abortion - after being abducted by a predatory gang aged 13

Katie Taylor was raped hundreds of times between ages of 13 and 15

But in the wake of the revelations came allegations of more Asian gangs sexually abusing white girls - some as young as 12 - in cities across the north of England.

Although the police were determined to prosecute Zeb and his gang, Katie was horrified to be asked early on about the racial politics surrounding the case.

'The police really did want prosecutions but it was ridiculous because early on they brought up the issue of race, and I didn't even know why it mattered after what they'd done, but they told me they had to be careful how they dealt with it in case they were called racist,' she explained.

http://www.dailymail.co.uk/femail/artic ... ed-13.html

Politička korektnost. :klanjam

Siluješ curicu od 13 godina nekoliko stotina puta u dvije godine i policija mora biti pažljiva da ih se ne nazove rasistima.

Dobro i za samo pisanje o takvim stvarima te nazivaju rasistom pa je strah razumljiv. :yes

Uskoro u gradu blizu vašeg.

Ja mislim da je curica kriva za sve jer je očito provocirala i lascivnim ponašanjem navodila jadne britanske državljane maninskog podrijetla da je siluju. Svaki normalan britanski državljanin manjinskog podrijetla bi tako postupio, čak štoviše bilo bi očito dikriminirajuće ponašanje da ih je curica odbila jer to može samo ako je i sama rasistica. A i da se nije opirala to ne bi bilo silovanje!

Jel napredujem? :cool

Preuzimas Europske vrednosti,bato tako i treba :smajl016


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 03 svi 2013, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Velike demografske promjene na Otoku
Imigranti će za 50 godina biti većina u Velikoj Britaniji
Istraživanje: Prema institutu s Oxforda, Britanija će postati etnički najizmješanija zemlja zapadnog svijeta.

http://www.vecernji.hr/vijesti/imigrant ... nak-547501

Šta je vama vaša borba dala...

:zivili

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 03 svi 2013, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koliko ti što vole Marksa i Intenacionalu useru jednu zemlju. A ovi u Hrvatskoj glasuju za SDP.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 03 svi 2013, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
slika

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 03 svi 2013, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ožu 2013, 22:49
Postovi: 143
BBC je napisao/la:
Koliko ti što vole Marksa i Intenacionalu useru jednu zemlju. A ovi u Hrvatskoj glasuju za SDP.

Istina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 09 svi 2013, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb


Kako je to nekad izgledalo.

Dokumentarac je pristran ali isplati se pogledati zbog snimki i uvida u to vrijeme i način razmišljanja (koji je pristrano prezentiran al treba se vježbati u blokiranju liberalne propagande :laugh )

Ima tri dijela.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1565 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 53 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO