HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 srp 2024, 05:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 16:41 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:58
Postovi: 1206
Dok nisam poceo kupovat Nike i druge manje poznate marke,nisam znao koliko je adidas loseg kvaliteta.Bolji je adidas kopija sa pijace nego pravi iz butika.Trenerka da ne povjerujes pustila boju sva sarena,orginalna skupo placena,prije sam uzimao njihove "kozne" patike ono nista nevalja skupo a kinezi papir oblazu tankom kozom ili skajem,kad popucaju od soli ni jedan ih obucar nemoze zalijepiti a da traju dugo zbog materjala od kojeg su napravljene.Djepovi na trenerkama nikakvi,brzo se prosuplje,cifersusi odu svi na jaknama da ti se ne isplati sve ih mjenjat.Postava trenerke ona mreza zna biti tako lose zasivena,da jedva nogu proturis.Puma od bratske firme je ruznija dizainom al ija za cudo bolji kvalitet.Nike platnene patike su ne poderive,nikad prsti ne poderu platno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 16:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31538
Zanimljivo, ne koristim Adidas ali ne bi nikad pomislio da su tako loši.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

896 of 2558 - 35.03%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12355
Ma da nije do modela i korisnika... Kod mene adidaske 4. godina, platnene, kao neka mrezica, ali ih ne koristim nepravilno, ljeti skoro svaki dan ih nosim...a sa patikama bitno je cini mi se gdje ih proizvode... Npr u deichmanu imas te marke puma ovo ono ali na njima pise da su pravljene specijalno za deichman...cini mi se da kurcu ne valjaju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne kupujte Njemačko. Podržavate EU diktaturu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59470
Lokacija: DAZP HQ
Adidas kao i Nike ima bar 4 razine proizvoda, najčešće kod nas ni nemaš u ponudi najbolje, tj. odnedavno možeš bar Nike kupiti preko nike.com, a Adidas ni ne možeš. možda sad s dolaskom JD Sporta i Snipesa bude bolja ponuda, to su im i jednima i drugima jedni od glavnih wholesalera za Europu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 19:12 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:58
Postovi: 1206
Lebowski je napisao/la:
Ma da nije do modela i korisnika... Kod mene adidaske 4. godina, platnene, kao neka mrezica, ali ih ne koristim nepravilno, ljeti skoro svaki dan ih nosim...a sa patikama bitno je cini mi se gdje ih proizvode... Npr u deichmanu imas te marke puma ovo ono ali na njima pise da su pravljene specijalno za deichman...cini mi se da kurcu ne valjaju

Ta men mrezica brzo ode kod Adidasa,kod Nike nema smrti,moguce da su skuplji modeli kvalitetniji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 9766
spliter1 je napisao/la:
Dok nisam poceo kupovat Nike i druge manje poznate marke,nisam znao koliko je adidas loseg kvaliteta.Bolji je adidas kopija sa pijace nego pravi iz butika.Trenerka da ne povjerujes pustila boju sva sarena,orginalna skupo placena,prije sam uzimao njihove "kozne" patike ono nista nevalja skupo a kinezi papir oblazu tankom kozom ili skajem,kad popucaju od soli ni jedan ih obucar nemoze zalijepiti a da traju dugo zbog materjala od kojeg su napravljene.Djepovi na trenerkama nikakvi,brzo se prosuplje,cifersusi odu svi na jaknama da ti se ne isplati sve ih mjenjat.Postava trenerke ona mreza zna biti tako lose zasivena,da jedva nogu proturis.Puma od bratske firme je ruznija dizainom al ija za cudo bolji kvalitet.Nike platnene patike su ne poderive,nikad prsti ne poderu platno.

kod mene brat uzo rebook prst mu izletio kroz mjesec dana stvarno katastrofa nama. dolazi zadnja klasa proizvoda sport vision i sport reality zaobilaziti bolje kupiti u juventi ili na pijaci. Ja kupio u polovnoj njemackoj robi adidas 2 godine nista im nije vidi se da oni tamo kvalitetnije prave za svoje trziste

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 09:16
Postovi: 2852
Šta će vam patike pored toliko modela normalne kožne muške obuće. I to ne klasične.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4591
dudu je napisao/la:
Adidas kao i Nike ima bar 4 razine proizvoda, najčešće kod nas ni nemaš u ponudi najbolje, tj. odnedavno možeš bar Nike kupiti preko nike.com, a Adidas ni ne možeš. možda sad s dolaskom JD Sporta i Snipesa bude bolja ponuda, to su im i jednima i drugima jedni od glavnih wholesalera za Europu.

imali di a kategoriju puma patika uzeti kod nas?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 07 lis 2022, 23:08 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:58
Postovi: 1206
Davno sam isto imo neke Nike,bio jak neki materijal dugo su me sluzile.Skuplje su 30 % od Adidasa al jesu kvalitetnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 10 tra 2023, 23:27 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2023, 15:28
Postovi: 597
Lokacija: Zapadna Hercegovina
Sa adidasom nikad nisam ima loše iskustvo. Imam Superstarke, Gazelle, ali u cijeloj mojoj kolekciji najdraže su mi Stuttgartice.

_________________
Za gradžansku!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 11 tra 2023, 00:44 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:58
Postovi: 1206
One Adidas "Kozne " bijele patike ne kupujte nije vidjelo kozu skaj i karton izmedju vanjske obloge od skaja i unutarnje.Ono je sramota sto prave,godinu daha nemogu izdrzati popucaju,a obucar kaze da je to materijal koji se tesko lijepi.Imao vise modela,a skupe,u nas je pogotovo problem ogromna kolicina soli na ulicama,kad je snijeg.Jedan prijatelj sto je nosio na Skandinaviji mi pokazao svoje,ko Nove a u isto vrijeme kupili,tamo manje soli bacaju,nego sljunak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 11 tra 2023, 00:47 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2023, 15:28
Postovi: 597
Lokacija: Zapadna Hercegovina
Koje?

_________________
Za gradžansku!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 11 tra 2023, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37042
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
dudu je napisao/la:
Adidas kao i Nike ima bar 4 razine proizvoda, najčešće kod nas ni nemaš u ponudi najbolje, tj. odnedavno možeš bar Nike kupiti preko nike.com, a Adidas ni ne možeš. možda sad s dolaskom JD Sporta i Snipesa bude bolja ponuda, to su im i jednima i drugima jedni od glavnih wholesalera za Europu.


Naravno, s tim da u BiH dolazi sve b grade roba.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Adidas nista ne valja
PostPostano: 13 tra 2023, 13:28 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:58
Postovi: 1206
Hercegoac je napisao/la:
Koje?

Bijele,kozne,bolji je i Reabok i Nike,mozes lopte igrat nece se raspast.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO