HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 01:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Rika sv Vida je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Pišeš gluposti. Kakav milijun? Kakvih 50%?imas izvor za te tvrdnje?


Imam. Pisalo se detaljno o tome na temi Njemačka.

Prošle godine je samo 71% majki od rođenih u njemačkoj je imalo državljanstvo njemačke.
S obzirom da milijuni migranata imaju njemačko državljanstvo brojka rođenih pravih njemaca je oko 50% odnosno manje od 50%
Također oko milijun migranata godišnje dođe u Njemačku

https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_to_Germany
https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Germany



Rekoh ti fino u mojem predhodnom upisu. Rodjeni stranci u Njemačkoj nisu samo kozojebi. Nego i Europljani. Isto tako imaš more Europljana osobito ovih čije su “zemlje kasnije ulazile u EU” sa njemačkim državljanstvima. Tako da opet pušeš nebuloze.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7140
Rika sv Vida je napisao/la:
Idu horde kozojeba, pa i u milijunima, sa ciljem, migrirat ćemo sad na istok europe i zahtjevat socijale.
Udri Himarsima po njima pa će se razbježat i neće im past na pamet više dolazit. To je to. Problem kozojeba rješen.


Potpuno ludilo, baš kao u Loše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17848
Upozorenja: 1
Ima ali ne mnogo te kao što rekoh oni neće ratovat za Njemačku nego pobjeć nazad. I oni nisu Nijemci, govorim o nestanku Nijemaca i drugih naroda zapadne europe.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503





Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Rika sv Vida je napisao/la:
Ima ali ne mnogo te kao što rekoh oni neće ratovat za Njemačku nego pobjeć nazad. I oni nisu Nijemci, govorim o nestanku Nijemaca i drugih naroda zapadne europe.



Dodje li do toga da Njemačka “ratuje ili se brani” HR će biti pregažena. Pri tom ne mislim ništa lose.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17848
Upozorenja: 1
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Dodje li do toga da Njemačka “ratuje ili se brani” HR će biti pregažena. Pri tom ne mislim ništa lose.


Kako? Kojom logikom? U Hrvatskoj 96% rođenih Hrvati
Migranti iz Njemačke će napadat Hrvatsku a ne postavljat bombe po Njemačkoj?

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503





Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Rika sv Vida je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Dodje li do toga da Njemačka “ratuje ili se brani” HR će biti pregažena. Pri tom ne mislim ništa lose.


Kako? Kojom logikom? U Hrvatskoj 96% rođenih Hrvati
Migranti iz Njemačke će napadat Hrvatsku a ne postavljat bombe po Njemačkoj?



Jesi ti svjestan da HR populacija čini sveukupno 4 njemacka grada. I rekoh ti vec pet puta, ne radi se o nekom bum razmnozavsnju postoje ih migranata. Nego se radi o novoprifošlim. Gdje bi u tom scenariju HR bila na ruti pomahnitalih hordi i stampeda.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5074
Rika sv Vida je napisao/la:
Imota je napisao/la:

Pa baš zato se u tom scenariju opet razmnože a nemaju šta jest i krenu dalje...ko skakavci... nema obrane od tolike horde goluguzih kozojeba..nismo otok (nažalost)


Pa da. Po prirodnim resursima je europa daleko najsiromašniji kontinent. Daleko daleko. Jedina Rusija ima prirodne resurse.
Afrika ima plodnu sezonu cijelu godinu za poljoprivredu, puni su dijamanata, zlata, nafte i drugih resursa pa su bijeda i umiru od gladi. Caritas ih hrani.
Muslimanske zemlje su pune nafte pa su vukojebine.
Kad bi muslimani preuzeli najsiromašniji kontinent europu doslovno bi umirali od gladi

a obrane ima. Rafali i Himarsi.


Ni Rafali ni Himarsi nemaju nepotrošive resurse za milijunske valove gladnih kozojeba.... pričamo o milijunima.... nestane ti municije u nekom trenutku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5074
Jedino pozitivno u svemu je što muslimani razjebu sve...oni misle da će nešto dobit na zapadu, u roku od 1 generacije bili bi gladni i jadni. Jer islam je neimaština i jad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17848
Upozorenja: 1
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Jesi ti svjestan da HR populacija čini sveukupno 4 njemacka grada. I rekoh ti vec pet puta, ne radi se o nekom bum razmnozavsnju postoje ih migranata. Nego se radi o novoprifošlim. Gdje bi u tom scenariju HR bila na ruti pomahnitalih hordi i stampeda.



Pa ti migranti po kojima bi nam Njemačka zabranila da pucamo, bi prošli samo i otišli u Njemačku kao i do sad :neznam

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503





Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17848
Upozorenja: 1
Imota je napisao/la:
Ni Rafali ni Himarsi nemaju nepotrošive resurse za milijunske valove gladnih kozojeba.... pričamo o milijunima.... nestane ti municije u nekom trenutku


Ima Rusija granata. Uostalom nebi oni goloruki jurišali na topove i avione. Razbježali bi se od jedne strojnice a ne himarsa

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503





Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5074
Rika sv Vida je napisao/la:
Imota je napisao/la:
Ni Rafali ni Himarsi nemaju nepotrošive resurse za milijunske valove gladnih kozojeba.... pričamo o milijunima.... nestane ti municije u nekom trenutku


Ima Rusija granata. Uostalom nebi oni goloruki jurišali na topove i avione. Razbježali bi se od jedne strojnice a ne himarsa


Ne bi jurišali al ne bi stali, svaki dan nadiru sa svih strana... milijuni i milijuni..muslimani su, očajni i neracionalni fatalisti... neće stat

Kakva Rusija oni imaju i sami problem s muslimanima i domicilnim i migrantima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Rika sv Vida je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Jesi ti svjestan da HR populacija čini sveukupno 4 njemacka grada. I rekoh ti vec pet puta, ne radi se o nekom bum razmnozavsnju postoje ih migranata. Nego se radi o novoprifošlim. Gdje bi u tom scenariju HR bila na ruti pomahnitalih hordi i stampeda.



Pa ti migranti po kojima bi nam Njemačka zabranila da pucamo, bi prošli samo i otišli u Njemačku kao i do sad :neznam



Samo prosli? Jesi ti kad vidio stampedo? Makar na filmu?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 20 ruj 2024, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60085
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:
Mislim da je budućnost mnogo mračnija ali scenarij broj 2 t.j. život na selu je najizgledniji.



I meni je najizgledniji život na selu. No mislim da ga neće 70% ljudi sebi moći priuštiti. Zato bi odbacila mogućnost da će veliki europski gradovi postati pustinje. Gradovi će zadržati oblik koji danas imaju. Biće i prenapuceni a život će vjetovatno usljed toga, te klimatskih promjena i nedostatka hrane i vode biti otežan restrikcijama.

Biće mnogo teze održavati i privid da je kriminal pod kontrolom. Voda i plodna zemlja biće resursi koji ce biti broj 1 na tržištu.


U kojem to scenariju su voda i plodna zemlja najvažniji resurs osim u slučaju nuklearnog rata? O tome slušam čitav zivot kako je to najvažnije i nikako da svane dan makar da ima tendenciju prema toj tezi.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 20 ruj 2024, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7140
Imota je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:

Ima Rusija granata. Uostalom nebi oni goloruki jurišali na topove i avione. Razbježali bi se od jedne strojnice a ne himarsa


Ne bi jurišali al ne bi stali, svaki dan nadiru sa svih strana... milijuni i milijuni..muslimani su, očajni i neracionalni fatalisti... neće stat

Kakva Rusija oni imaju i sami problem s muslimanima i domicilnim i migrantima


Bedasto.
Jel nadiru Arapi na Izrael?
Nadirali su Etiopljani i Somalijci na Saudiju, pokosili ih mitraljezima nekoliko stotina, pokupili i spalili, oprali krv- i mir, nitko od crnih dalje da se i približi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: 21 ruj 2024, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


I meni je najizgledniji život na selu. No mislim da ga neće 70% ljudi sebi moći priuštiti. Zato bi odbacila mogućnost da će veliki europski gradovi postati pustinje. Gradovi će zadržati oblik koji danas imaju. Biće i prenapuceni a život će vjetovatno usljed toga, te klimatskih promjena i nedostatka hrane i vode biti otežan restrikcijama.

Biće mnogo teze održavati i privid da je kriminal pod kontrolom. Voda i plodna zemlja biće resursi koji ce biti broj 1 na tržištu.


U kojem to scenariju su voda i plodna zemlja najvažniji resurs osim u slučaju nuklearnog rata? O tome slušam čitav zivot kako je to najvažnije i nikako da svane dan makar da ima tendenciju prema toj tezi.



Hrana ti je i ttenutno svuda preskupa. Mada se ovi primjeri odnose na 2050 godinu. Te sam se ocitovala u tom kontekstu.

Uglavnom ako ne zivis na porodicnim jaslama tebi kao samcu treba preko 150 € za hranu. 100%. Ja se divim ljudima koji zive od 1500 eura mjesecno.

Ovdje je kilogram crnog kruha sta mislis koliko? Kad kazem crnog pri tom Mislim na razeni. A ne neki obojeni mix. Znaci ako zelis jesti iole kvalitetnije i kupiti voće i povrće, malo kvalitetnije meso, preci ces 150 eura nedeljno. Za ured mi treba od 12 do 15 eura. Dnevno. I to ne ulazi u ovih 150. najobicniji obrok ne mozes pronaci ispod 10 eura. A i u Bosni i JR nije puno bolja situacija.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: Jučer, , 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1


E ovo je moj san. Instant kuća koju možeš instalirati bilo gde.
Još samo tehnologija da nađe način da tu gde se instaliraš lako dođeš do vode za piće, i da imaš priručnik za proizvodnju hrane. Da si samoodrživ kad su upitanju osnovne potrebe.
U kombinaciji sa najavljenim letećim automobilima, će da bude baš ubavo.

Odmah bi se doselio u Bosansko Grahovo! Ruralni deo.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Šta mislite o tome kako će izgledati budućnost?
PostPostano: Danas, , 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19726
Upozorenja: 1
The first flying cars are expected to be available by the end of 2025, according to Alef Aeronautics, a startup backed by a Tesla investor. The Model A is the name of the flying car, and the company is aiming for mass production in the future to make the cost more comparable to a compact car.


Evo. A gledao sam neki documentarac kako u Keniji obezbedjuju pitku ovdu pomoću nekih prečišćivača, Kad bi tako nešto bilo prilagođeno individualnom domaćinstvu...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO