|
|
Stranica: 39/112.
|
[ 2779 post(ov)a ] |
|
Autor/ica |
Poruka |
Reconquista
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 07 stu 2021, 15:59 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23 Postovi: 12467
|
![slika](https://i.ibb.co/7GRx4BT/1-premijer-liga.png) Zrinjski - Borac 4:1 ![Zrinjski :zrinjski1](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/zrinjski1.gif)
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
kiler
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 08 stu 2021, 00:09 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26 Postovi: 7477 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
Ne tresi Veležom,ispast će novine... ![zubati :zubati](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/a090.gif)
_________________ Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
Glas za HDZ RH jeste glas za Voju Stanimirovića.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Th1950
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 08 stu 2021, 00:36 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 18:22 Postovi: 5678 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Reconquista je napisao/la: ![slika](https://i.ibb.co/7GRx4BT/1-premijer-liga.png) Zrinjski - Borac 4:1 ![Zrinjski :zrinjski1](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/zrinjski1.gif) Vjerovatno zadnju sezonu varta lige će osvojit Hrvatski klub Zrinjski Šećer na kraju ![aleale :aleale](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/a055.gif)
_________________ Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .
"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
jeremy10
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 08 stu 2021, 01:01 |
|
Pridružen/a: 11 kol 2014, 02:08 Postovi: 719
|
Robbie MO je napisao/la: Je li Mamić ima veze sa Zrinjskim, nakon što je dolje već par godina. ne, zapravo ima neke, jer prošle sezone je dinamov vratar dinko horkaš doveden na posudbu. prisniji je sa širokim, a intimus je sa lujom ilićem, alfom i omegom gošk-a. zato nagađanja o preuzimanju gošk-a.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Robbie MO
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 08 stu 2021, 01:17 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29 Postovi: 77438 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Moguće pobjednik zadnjeg takmičenja u Ex BiH. Povijesna sezona.
_________________ Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Shaban995
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 11:56 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2021, 15:01 Postovi: 4854
|
Svaka čast, najbolja ekipa BHPL ove sezone. Dogodine vam se revanširamo ![palacgore1 :palacgore1](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/a040.gif)
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Ministry of Sound
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 12:03 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25 Postovi: 43752 Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
|
Nije mi jasno kako Zrinjski ostaje pri vrhu, koja im je komparativna prednost? Nemaju školu koja izbacuje igrače, nemaju neki deal sa HNL odakle bi se opsrbljivali igračima, nemaju bogatog vlasnika, nemaju bogate sponzore, definitivno nisu neki hrvatski "projekt".
Je li moguće da je u pitanju da ih drži nekoliko dobrih skauta koji od ostalih PL BiH klubova uzmu najbolje (npr Bilbija je dijete Borca)?
_________________ sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Shaban995
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 12:36 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2021, 15:01 Postovi: 4854
|
Ne bih se složio da nisu hrvatski projekt. Pa to je najbolje osjetio NK Široki Brijeg kad su se sredstva centralno usmjerila na Zrinjski.
Dobro se radi u Zrinjskom, ali da bi se dobro radilo, mora biti para. Neće niko džabe ni da vodi ekipu ni da skautira, igra. Naravno, novac nije nikakva garancija, ali je preduslov za dobar rad.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Gazda
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 12:45 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23 Postovi: 3860 Lokacija: Stolni grad
|
Shaban995 je napisao/la: Ne bih se složio da nisu hrvatski projekt. Pa to je najbolje osjetio NK Široki Brijeg kad su se sredstva centralno usmjerila na Zrinjski.
Dobro se radi u Zrinjskom, ali da bi se dobro radilo, mora biti para. Neće niko džabe ni da vodi ekipu ni da skautira, igra. Naravno, novac nije nikakva garancija, ali je preduslov za dobar rad. Nisu projekt, projekt su vHelež, Njanjajevo, Tuzla Shity, to što su financijski podržani od državnih poduzeća bi sve klubove u BIH svrstalo u projekte, a glavni zaslužni za sve uspjehe u Zrinjskom je Šulenta vlasnik Interagenta. Ako bude sve po planu od nove godine novi sponzor Aluminij i lagano odvajanje od ostatka kaljuže, kao uvertira za stepenicu više(HNL?).
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Ministry of Sound
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 12:51 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25 Postovi: 43752 Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
|
Shaban995 je napisao/la: Ne bih se složio da nisu hrvatski projekt. Pa to je najbolje osjetio NK Široki Brijeg kad su se sredstva centralno usmjerila na Zrinjski.
Dobro se radi u Zrinjskom, ali da bi se dobro radilo, mora biti para. Neće niko džabe ni da vodi ekipu ni da skautira, igra. Naravno, novac nije nikakva garancija, ali je preduslov za dobar rad. Koja sredstva - iz federalnog proračuna su dobili malo više od Veleža. Aluminij ih je prestao sponzorirati od 2009. Pregledao sam im proračun, i ni po čemu se ne izdvajaju od top 4-5 klubova u PL BiH, čisto preživljavanje, kupnja i prodaja nekih škart igrača. Jedino mi djeluje da znaju dobro probrati šta valja u PL BiH.
_________________ sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Gazda
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 12:51 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23 Postovi: 3860 Lokacija: Stolni grad
|
jeremy10 je napisao/la: Robbie MO je napisao/la: Je li Mamić ima veze sa Zrinjskim, nakon što je dolje već par godina. ne, zapravo ima neke, jer prošle sezone je dinamov vratar dinko horkaš doveden na posudbu. prisniji je sa širokim, a intimus je sa lujom ilićem, alfom i omegom gošk-a. zato nagađanja o preuzimanju gošk-a. Konekcija Zrinjskog i Mamića je Ivica Džidić(igrao u Dinamu), menadžer koji trenutno vodi sa svojom agencijom puno mladih igrača kao npr Bašića, Savića, Sučića... On je i prodao 16 godišnjeg Čambera u Veneciju. Često se sastaju u areni i vrlo moguće da će netko od tih mladih igrača u Dinamo.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Shaban995
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 13:01 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2021, 15:01 Postovi: 4854
|
Ministry of Sound je napisao/la: Shaban995 je napisao/la: Ne bih se složio da nisu hrvatski projekt. Pa to je najbolje osjetio NK Široki Brijeg kad su se sredstva centralno usmjerila na Zrinjski.
Dobro se radi u Zrinjskom, ali da bi se dobro radilo, mora biti para. Neće niko džabe ni da vodi ekipu ni da skautira, igra. Naravno, novac nije nikakva garancija, ali je preduslov za dobar rad. Koja sredstva - iz federalnog proračuna su dobili malo više od Veleža. Aluminij ih je prestao sponzorirati od 2009. Pregledao sam im proračun, i ni po čemu se ne izdvajaju od top 4-5 klubova u PL BiH, čisto preživljavanje, kupnja i prodaja nekih škart igrača. Jedino mi djeluje da znaju dobro probrati šta valja u PL BiH. Koliki je budžet HŠK Zrinjski za ovu sezonu? Evropu nisu igrali. Evo Željo je recimo u boljoj poziciji od Zrinjskog sigurno, a realno su zakovani s dugovima. Zašto? Zato što nema para. Ne bi ih ni mi imali da nam nije stranih investitora. Ne znam tačno koja sredstva, ali ovaj igrački kadar ne igra za klikere sigurno. Pa jedna Tuzla City ima tu negdje igrački kadar kao i Zrinjski i silne pare daju za plate samo. Istina, onaj kamiondžija to isplaćuje minimalac + koverta.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Shaban995
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 13:03 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2021, 15:01 Postovi: 4854
|
Gazda je napisao/la: Shaban995 je napisao/la: Ne bih se složio da nisu hrvatski projekt. Pa to je najbolje osjetio NK Široki Brijeg kad su se sredstva centralno usmjerila na Zrinjski.
Dobro se radi u Zrinjskom, ali da bi se dobro radilo, mora biti para. Neće niko džabe ni da vodi ekipu ni da skautira, igra. Naravno, novac nije nikakva garancija, ali je preduslov za dobar rad. Nisu projekt, projekt su vHelež, Njanjajevo, Tuzla Shity, to što su financijski podržani od državnih poduzeća bi sve klubove u BIH svrstalo u projekte, a glavni zaslužni za sve uspjehe u Zrinjskom je Šulenta vlasnik Interagenta. Ako bude sve po planu od nove godine novi sponzor Aluminij i lagano odvajanje od ostatka kaljuže, kao uvertira za stepenicu više(HNL?). Krenuh da ti repliciram, onda vidim ovo na kraju...ne vrijedi. Zrinjski je veći od takvih.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Ministry of Sound
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 13:11 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25 Postovi: 43752 Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
|
Shaban995 je napisao/la: Ministry of Sound je napisao/la: Koja sredstva - iz federalnog proračuna su dobili malo više od Veleža. Aluminij ih je prestao sponzorirati od 2009.
Pregledao sam im proračun, i ni po čemu se ne izdvajaju od top 4-5 klubova u PL BiH, čisto preživljavanje, kupnja i prodaja nekih škart igrača. Jedino mi djeluje da znaju dobro probrati šta valja u PL BiH.
Koliki je budžet HŠK Zrinjski za ovu sezonu? Evropu nisu igrali. Evo Željo je recimo u boljoj poziciji od Zrinjskog sigurno, a realno su zakovani s dugovima. Zašto? Zato što nema para. Ne bi ih ni mi imali da nam nije stranih investitora. Ne znam tačno koja sredstva, ali ovaj igrački kadar ne igra za klikere sigurno. Pa jedna Tuzla City ima tu negdje igrački kadar kao i Zrinjski i silne pare daju za plate samo. Istina, onaj kamiondžija to isplaćuje minimalac + koverta. Čini mi se da je onaj zadnji proračun kojeg sam vidio bio 2 ili 3 milijuna EUR. Nisu sad to neki ogromni novci, sića. Problem sa Sarajevom i Željom je taj što su u određenim sezonama napucali proračun s rashodne strane u nadi da će doći do nekog iskoraka. Naravski, te investicije se nisu isplatile, a klub grca u dugovima. Možda je Zrinjski samo racionalnije poslovao, pa nisu upadali u te krize s dugovima, nisu probali iskakati iz nekog okvira koji ih je držao u top 5 ekipa. A Sarajevo i Željo prokockali, mada i nije bila takva glupa ideja. S obzirom na male svote koje se vrte u PL BiH, kada bi jedan klub uspio godinu-dvije zaredom napraviti nešto u Europi, i zaraditi 5-10 milijuna EUR, stvorili bi takvu prednost da ih nitko nikada ne bi uhvatio, i postali bi nešto poput Dinama u okvirima PL BiH. Dakle, kockati se i uložiti puno u stvaranje ekipe koja bi mogla napraviti iskorak u Europi. Ali ako ne uspije, ostavio si čitav kolektiv u gadnim problemima.
_________________ sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
HHerceg
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 13:36 |
|
Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35 Postovi: 10020 Lokacija: No Country for White Men
|
Shaban995 je napisao/la: Ne bih se složio da nisu hrvatski projekt. Pa to je najbolje osjetio NK Široki Brijeg kad su se sredstva centralno usmjerila na Zrinjski.
Dobro se radi u Zrinjskom, ali da bi se dobro radilo, mora biti para. Neće niko džabe ni da vodi ekipu ni da skautira, igra. Naravno, novac nije nikakva garancija, ali je preduslov za dobar rad. Moram se složit sa Shabanom.
_________________ Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Shaban995
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 12 stu 2021, 13:42 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2021, 15:01 Postovi: 4854
|
Ministry of Sound je napisao/la: Shaban995 je napisao/la: Koliki je budžet HŠK Zrinjski za ovu sezonu? Evropu nisu igrali. Evo Željo je recimo u boljoj poziciji od Zrinjskog sigurno, a realno su zakovani s dugovima. Zašto? Zato što nema para. Ne bi ih ni mi imali da nam nije stranih investitora. Ne znam tačno koja sredstva, ali ovaj igrački kadar ne igra za klikere sigurno. Pa jedna Tuzla City ima tu negdje igrački kadar kao i Zrinjski i silne pare daju za plate samo. Istina, onaj kamiondžija to isplaćuje minimalac + koverta.
Čini mi se da je onaj zadnji proračun kojeg sam vidio bio 2 ili 3 milijuna EUR. Nisu sad to neki ogromni novci, sića. Problem sa Sarajevom i Željom je taj što su u određenim sezonama napucali proračun s rashodne strane u nadi da će doći do nekog iskoraka. Naravski, te investicije se nisu isplatile, a klub grca u dugovima. Možda je Zrinjski samo racionalnije poslovao, pa nisu upadali u te krize s dugovima, nisu probali iskakati iz nekog okvira koji ih je držao u top 5 ekipa. A Sarajevo i Željo prokockali, mada i nije bila takva glupa ideja. S obzirom na male svote koje se vrte u PL BiH, kada bi jedan klub uspio godinu-dvije zaredom napraviti nešto u Europi, i zaraditi 5-10 milijuna EUR, stvorili bi takvu prednost da ih nitko nikada ne bi uhvatio, i postali bi nešto poput Dinama u okvirima PL BiH. Dakle, kockati se i uložiti puno u stvaranje ekipe koja bi mogla napraviti iskorak u Europi. Ali ako ne uspije, ostavio si čitav kolektiv u gadnim problemima. Sarajevo nema problem s dugovima. Problem je bio s kraja prošle i na početku ove sezone, no Mirvić je sa ulaskom u klub sve izmirio i dugovi su nulirani. Željo je neka druga priča. Njima je njihova imovina u ovom momentu uteg koja bi mogla poslužiti za privremeno rješenje problema. To stoji, međutim novim sistemom prvak BiH ima velike šanse da igra bar grupnu fazu ove nove KL. Nisu ni tu loši novci. Zrinjski recimo ima dobar koeficijent u Evropi kad su naši klubovi u pitanju, ako sačuvaju ekipu, dobra lova će se uzeti naredne sezone.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Robbie MO
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 20 stu 2021, 18:46 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29 Postovi: 77438 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Zrinjski vodi u gostovanju protiv drugoplasiranog.
_________________ Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
laganini
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 20 stu 2021, 18:52 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33 Postovi: 15436
|
HHerceg je napisao/la: Shaban995 je napisao/la: Ne bih se složio da nisu hrvatski projekt. Pa to je najbolje osjetio NK Široki Brijeg kad su se sredstva centralno usmjerila na Zrinjski.
Dobro se radi u Zrinjskom, ali da bi se dobro radilo, mora biti para. Neće niko džabe ni da vodi ekipu ni da skautira, igra. Naravno, novac nije nikakva garancija, ali je preduslov za dobar rad. Moram se složit sa Shabanom. ..nije novac presudan Zrinski je osvojio naslov prije par godina ne mogu točno sjetit se a ima je osjetno slabiji proračun te godine od želje i Sarajeva..a siroki i Zrinski nisu usporedivi bez uvrede siroki je selo.. ![zubati :zubati](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/a090.gif)
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
HHerceg
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 20 stu 2021, 19:05 |
|
Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35 Postovi: 10020 Lokacija: No Country for White Men
|
laganini je napisao/la: HHerceg je napisao/la: Moram se složit sa Shabanom. ..nije novac presudan Zrinski je osvojio naslov prije par godina ne mogu točno sjetit se a ima je osjetno slabiji proračun te godine od želje i Sarajeva..a siroki i Zrinski nisu usporedivi bez uvrede siroki je selo.. ![zubati :zubati](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/a090.gif) ..moras biti malo upuceniji..znati što se zbiva..u hercegovačkim zabitima..zrinjski je osvojio ona 2 naslova kad je i široki bio u igri uz sudački poguranac na pecari..zar ne vidiš da veliki vođa svugdje hodi sa šalom od zrinjskog..a što se radi iza i kakva naređenja dolaze od marinka gilje neću.. samo me zanima..ako uspoređujemo klubove kako klub može biti selo.. a u usporedbi sa imotskim rekao bih da široki ima više zaposlenih..hvala vladi zhž..
_________________ Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
laganini
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 20 stu 2021, 19:08 |
|
Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33 Postovi: 15436
|
..oprosti onaj sa salom je majka Terezija u odnosu na glavonju..znas na koga mislim..a blizak je širokom.. ![Zrinjski :zrinjski1](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/zrinjski1.gif)
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
jeremy10
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 20 stu 2021, 19:46 |
|
Pridružen/a: 11 kol 2014, 02:08 Postovi: 719
|
radi nemanje bih se popravoslavio i jurišao na prištinu samo s nožem u zubima
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
espresso
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 21 stu 2021, 05:44 |
|
Pridružen/a: 03 pro 2020, 16:33 Postovi: 3445
|
Veoma važna pobjeda protiv Tuzle i to bez 2 ponajbolja igrača ove sezone tj. Jakovljevića i Bašića
Dobio bih njih Zrinja i u onoj prvoj utakmici da nije bilo one greške našeg golmana nakon koje smo cijelu utakmicu hvatali rezultat a ovi se valjali i odugovlačili cijelo 2. poluvrijeme
Uglavnom do kraja kalendarske godine još imamo Posušje i Leotar kući i tu mora biti 6 bodova kao potvrda ove pobjede večeras
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Reconquista
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 23 stu 2021, 15:52 |
|
Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23 Postovi: 12467
|
Citat: Samo su dvije velike nepoznanice kad je Bosna i Hercegovina u pitanju. Hoće li država opstati i tko će biti nogometni prvak. https://m.vecernji.hr/sport/ciro-blazev ... ih-1540939U BiH izgleda nema nikakve velike nepoznanice... ![Zrinjski :zrinjski](https://hercegbosna.org/forum/images/smilies/zrinjski.gif)
_________________ HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.
Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
jeremy10
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 03 pro 2021, 22:10 |
|
Pridružen/a: 11 kol 2014, 02:08 Postovi: 719
|
https://youtu.be/Q2PswE6HjwYsamo čudom možemo ispustiti titulu, a prvenstveno je to zasluga sergeja jakirevića. nadam se da će ostati što duže na klupi, čovjek je druga galaksija za sve ostale trenere u premijer ligi.
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
lider30
|
Naslov: Re: HŠK Zrinjski Postano: 03 pro 2021, 22:14 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:11 Postovi: 24094 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
Pa jedno za 2 razine iznad ostalih u ligi. Neviđena dominacija dosadvu BH nogometu. Ali nije samo rezultati, nego i lepršava i napadačka igra. Mogli bi u HNL odmah.
_________________ Safe European Home
|
|
Vrh |
|
![](images/spacer.gif) |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|