HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 858 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Koji idioti rade kao istražitelji. Inspektor Rođo, detektiv Poirot.

Pazi ovo.

Čudakinja, napisala TESTAMENT.
LAGALA MAJCI gdje ide.
DOŠLA SAMA na točno mjesto "ubojstva". U metar točno mjesto.
USLIKALA točno mjesto gdje je pronađena mrtva.
To mjesto je MOST (!!!).

Ne, nema šanse da zvuči kao samoubojstvo.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Meni to smrdi da je mama prisiljavala na školovanje u Sarajevo da je udalji od dečka koji se mami nije sviđao. Onako, teorija.
Tu na toj riječici je sa njim provodila vrijeme u osami, zato tako čudan i nelogičan izbor mjesta. I mamin bijeg za Beograd je jako sumnjiv. Može ona prditi da je to "bolovanje". Ljudi koji žale mrtve osobe ostanu gdje su živjeli jer ih samo intimni prijatelji mogu tješiti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
BBC je napisao/la:
Meni to smrdi da je mama prisiljavala na školovanje u Sarajevo da je udalji od dečka koji se mami nije sviđao. Onako, teorija.
Tu na toj riječici je sa njim provodila vrijeme u osami, zato tako čudan i nelogičan izbor mjesta. I mamin bijeg za Beograd je jako sumnjiv. Može ona prditi da je to "bolovanje". Ljudi koji žale mrtve osobe ostanu gdje su živjeli jer ih samo intimni prijatelji mogu tješiti.


Zvuči konzistentno.

Da, misterij je zašto se ubila dan prije odlaska u Sarajevo. Teško da je to slučajnost. To je indikacija da nije htjela ići, nego ju je mater možda tjerala u "najbolji mogući fakultet", jer majka najbolje zna koliko je Džemal Bijedić sranje.
A zašto bi inzistirala na ostanku u Mostaru, pa obično je neki dečko (ili cura) razlog.

Sama mater se čudno ponaša. Ne optužuje ni ubojicu, "loše stanje društva", ni Hrvate zapadne Hercegovine (što muslimani vole raditi), nikoga. Ne čini se ni da je zainteresirana tko je ubojica, jer vjerojatno zna da ga ni nema.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne dan prije. Kad je izašla od doma i mami slagala već je tada trebala pakovati stvari za Sarajevo. Očito da sama svojom voljom nije htjela ići.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Je, u pravu si. Isti dan.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
U tom slučaju je sigurno bila žestoka svađa između nje i majke, možda su i jako teške riječi izrečene ili emocionalne prijetnje.
Ova otišla od kuće, došla vijest da je mrtva.
Mater odmah zna da se ova ubila, osjeća se odgovornom i žalosnom, ali ne želi da itko ikad sazna da je ona donekle odgovorna za samoubojstvo kćerke.
Majka kremira, odlazi u Beograd, ne optužuje nikoga.

Slučaj riješen.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 16:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30048
Dobro primijećeno da majka nije zainteresirana tko je ubojica ni što se dogodilo, skoro ni iznenađena. Samo gleda što prije "nastaviti dalje".

I dalje mi je puno stvari čudno, da se nije nikome izjadala, da prijateljica ništa ne zna, instant kremiranje i bijeg u Beograd. Moralo bi na mobitelu biti još nešto korisno.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Robbie MO je napisao/la:
Je, u pravu si. Isti dan.


Oko 11:00 izašla iz doma. U 17:00 imala bus (ili vlak) vezu za Sarajevo. Oko 13:30 snimljena blizu gdje je nastradala. Očito nije postojala nikakva namjera sa njene strane da ode u Sarajevo.
Ali naš tužitelj iz Širokog nije taraba, to je briljantan istražitelj. On je plasirao dezinformacije da traži ubojicu da bi se samoubojica opustio i bio uhvaćen.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Mene je sjećam se kada sam pročitao prvu vijest o ovom slučaju, ekstremno začudilo da je majka prijavila policiji nestanak samo par sati nakon što je ova izašla iz kuće.

Nešto tipa 2-3 sata kasnije nakon što je otišla od kuće.

Citat:
Ova mučki ubijena devojka udaljila se od svoje kuće u nedelju u podne, kad je majci rekla da će na kafu sa prijateljicom. Ali, prijateljica je to negirala, a nakon što joj se nije javila od 14.30 i kad joj se izgubio svaki trag, s obzirom na to da je u poslepodnevnim satima trebala putovati za Sarajevo, gde je upisala studij, majka je njen nestanak prijavila policiji.


Prvo sam mislio da je riječ o ekstremnoj revnosti roditelja, ali zbilja tko prijavljuje nestanak djeteta policiji ako ga 2 i pol sata nema, čak i ako postoji jak razlog da se vrati doma (recimo autobus ili vlak za Sarajevo). Ljudi stalno kasne na vlakove, autobuse, odgađaju putovanje, neka stvar iskrsne, refundiraju kartu i idu sutra.... pogotovo studenti... nije to toliko neobično.
A ova čak nije ni zakasnila na bus! Još je bilo par sati vremena do busa/vlaka u trenutku kad je mater nazvala policiju i prijavila nestanak.

Kako ni ova činjenica genijalcima inspektorima nije nimalo čudna?

Sada s ovim svim podacima, izgleda da je razlog tako rapidne prijave policiji, bio to što je majka sumnjala da će ova počiniti samoubojstvo.
Sve se sada uklapa.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Majka 100% zna da se ova ubila.

Možda misli da brani čast kćerke, ili svoju čast ukoliko je bilo neke prethodne svađe oko selidbe u Sarajevo, time što pušta da panjevi u ZHŽ policiji krivo misle da je ubojstvo. A možda je paranoična i misli da bi mogla i npr. ona odgovarati ako je bilo psihičkog zlostavljanja između njih dvije.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 17:54 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Robbie MO je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Meni to smrdi da je mama prisiljavala na školovanje u Sarajevo da je udalji od dečka koji se mami nije sviđao. Onako, teorija.
Tu na toj riječici je sa njim provodila vrijeme u osami, zato tako čudan i nelogičan izbor mjesta. I mamin bijeg za Beograd je jako sumnjiv. Može ona prditi da je to "bolovanje". Ljudi koji žale mrtve osobe ostanu gdje su živjeli jer ih samo intimni prijatelji mogu tješiti.


Zvuči konzistentno.

Da, misterij je zašto se ubila dan prije odlaska u Sarajevo. Teško da je to slučajnost. To je indikacija da nije htjela ići, nego ju je mater možda tjerala u "najbolji mogući fakultet", jer majka najbolje zna koliko je Džemal Bijedić sranje.
A zašto bi inzistirala na ostanku u Mostaru, pa obično je neki dečko (ili cura) razlog.

Sama mater se čudno ponaša. Ne optužuje ni ubojicu, "loše stanje društva", ni Hrvate zapadne Hercegovine (što muslimani vole raditi), nikoga. Ne čini se ni da je zainteresirana tko je ubojica, jer vjerojatno zna da ga ni nema.



Mama je srpkinja a kcerka je mogla izabrati tzv. sveuciliste kada je vec toliko kvalitetno i superiorno u odnosu na UniDzB.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
FB oproštaj majke.

Roditelj kojemu je dijete svirepo ubijeno pokazuje ogromni gnjev na društvo, zaklinje se da će tražiti ubojicu dok ga ne nađe, radi pritisak na policiju da se razjasni slučaj. Proganjaju ga slike borbe djeteta s ubojicom i borbe za život.

Ova uopće ne spominje da je kćer ubijena i da se išta loše desilo, ne kritizira društvo ili problem kriminala, ne spominje vlast, policiju ili ubojicu, nikakav gnjev se ne osjeti, nikakvo traženje odgovornosti, status više sliči na oproštaj nekoga koga je starost, prirodna nepogoda ili bolest odnijela, ili naravno samoubojstvo. Ne da je ekstremno nezadovoljna, nego se osjeća "zahvalno" (?!). Status je fokusiran na objašnjenje toga kakav odnos su nje dvije imale.

Citat:
Zahvala Mostaru
Dok je još išla u osnovnu školu, Lana je jednom došla kući i rekla mi kako su je pitali šta je ona i da je odgovorila da je Mostarka... Znate kako to već ide... A ja sam joj odgovorila da je potpuno u pravu i da smo mi Mostarke jer živimo u Mostaru. I to pitanje se nikada više nije postavljalo, Lana je znala da je Mostarka.
Znam da je bila neobična... To mi je najbolje objasnio jedan prijatelj nakon razgovora s njom... Rekao mi je da je znao da sam ja neobična, ali da me je Lana nadmašila.
Zbog toga se zahvaljujem svima što ste nas prihvatili tako neobične.
Lani nije bilo lako da odrasta sa majkom koja je, po bakinim rečima, u vaspitanju primenjivala filozofiju... No snalazile smo se nekako. Ljudi su mi rekli da smo imale odnos kao prijateljice. Mislim da je to pogrešna percepcija; naš odnos je bio zasnovan na poštovanju... Kako je odrastala ja sam joj ukazivala poverenje i širila prostor kojim treba sama da vlada. Ukazano poverenje bi opravdala sazrevanjem... I poštovanjem.
No, Lana nije učila samo od mene.
Učila je i od bake, prabake, rođaka, komšija i naravno, učitelja, nastavnika i profesora...
Sve na FIT-u je smatrala svojom proširenom porodicom, čak je uspela da usvoji dedu.
Od prvog osnovne je imala svoju Sanju i njih dve su zajedno odrastale sa željom da budu dobre. Imala je i Maidu i Naidu... kada je prvi put prespavala kod njih na Rotimlji, rekla mi je kako su na selu divna deca i kako nikada više neće reći da je neko seljak u pogrdnom smislu. Tada smo se dogovorile da za primitivno ponašanje koristimo termin – primitivizam. Imala je prijatelje iz škole, ali i iz drugih gradova i iz inostranstva... Imala je omiljenu rodicu i svog usvojenog mlađeg brata (u stvari, dvojicu) i Damjana i Sonju i Davida i Mateu i Tarika i Rikija i Neus i AslIhan i svoje djevojke sa Ade... I sve ih je volela i gradila odnose s njima... Čak je i za sedmicu dana u Sarajevu uspela da upozna potencijalne prijatelje...
Neke od mojih prijateljica je znala skoro od rođenja... A kako je odrastala, postala je fascinirana njihovom raznolikošću. Pre nekoliko godina me je pitala kako to da ja imam tako sjajne prijateljice. Odgovorila sam joj da se prijateljice biraju, a prijateljstva održavaju. Tako je učila i od svih mojih prijateljica sa kojima smo zajedno povodile divne trenutke. A imala je izuzetne uzore i kroz to je stvorila sliku kakav krug prijatelja želi. Kada je krenula na fakultet, krenula je upravo sa željom da i ona sebi stvori krug prijatelja sa kojima će moći da napreduje i razvija se u „normalnu“ osobu sa uspešnom karijerom.
I zato se zahvaljujem svim Laninim i svojim prijateljicama i prijateljima.
Za Lanu i mene je Mostar bio čitav sliv Neretve od Jablanice do ušća.
Kada smo bile u Americi rekla mi je kako nigde ne postoji lepša priroda od onog dela kanjona Neretve između Donje Jablanice i mosta Begića i Begovića. Kada god smo tuda prolazile, Lana je zamišljala kako bi bilo lepo da se naprave daščane staze kojima bi se moglo prolaziti iznad jezera.
Naše omiljeno mesto na moru je bilo Blace i onaj pesak desno od Blaca gde smo išle da šetamo do samog ušća Neretve... tu sam je vodila skoro svaki vikend zimi, jer joj je morski vazduh smirivao alergije.
Omiljena reka joj je bila Trebižet. Od časa kad smo prvi put otkrile Kravice, kupala se u njemu od marta do oktobra... posle smo otkrile i Božjak (mjesto ispod akvedukta) i koristile smo svaku priliku da uživamo u zelenoj vodi i prelepoj prirodi.
Koristila sam svaku priliku da je vodim i van Mostara. Išle smo kod bake i kod prijatelja u Beograd, kod prabake i moje tetke u Zagreb, kod Đuretanovića u Pančevo, kod njene Dragice u Zrenjanin... Poslovna putovanja sam smatrala kao sufinansiranu priliku da Lana vidi svet... Obožavala je Lleidu. Tamo smo bile kao kod kuće. Posebni su joj bili i road trip na Floridu i u DC, japanski vrt u Portlandu... Od ostalih putovanja najviše joj se dopalo u Irskoj, Norveškoj i u Samsunu.
Kažu da je za vaspitavanje deteta potrebno čitavo selo. U Laninom slučaju to je selo bilo malo veće. Ali, iako jeste bila kosmopolita, Lana je pre svega bila Mostarka. Hercegovka.
Na moju ogromnu radost, Lana je izrastala u dobru osobu koja je želela da iskoristi svoje potencijale.
I zato se svima zahvaljujem što ste mi pomogli da imam najdivniju ćerku na svetu celom. Moju Lanu.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
kiler je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Treba majku definitivno ispitati malo ,,dublje,, Kcerke i majke se u tim godinama ne slazu u vecini slucajeva. I to davljenje. Zene vole lapiti za vrat.


Govoriš iz vlastitog iskustva? :kava

Dakako. Budi oprezan kada te zena grli.
Je li majka im automobil? Mozda je posla za njom i posvadjale se i potukle.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Oko 17:30 - 17:45 je prijavila nestanak. Sve je to iz novina pa ko zna.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Majka je polu muslimanka-srpkinja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
BBC je napisao/la:
Oko 17:30 - 17:45 je prijavila nestanak. Sve je to iz novina pa ko zna.


Ako je to točno, onda brzina prijave i nije neobična.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim ipak da je jako neobično. Ona je već bila odrasla djevojka i ne zove se policija za 6 sati izbivanja vani. Ako se stvarno tako dogodilo prirodno više govori da je majka posesivna osoba.
Majka je školovana i kao takva prvo što bi trebala posumnjati je da se kćerci ispraznila baterija telefona pa zato ne odgovara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ja se u tim godinama po dan-dva roditeljima ne bi javljao, i to dok sam s njima živio.

Tek drugi dan počinje blaga zabrinutost.

Policiju bi zvali nakon 3 dana.

Za ženske članove obitelji... duplo kraće... ali svejedno nema šanse da netko zove policiju nakon 3 ili 6 sati, pogotovo ne u sred bijela dana.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve sam više mišljenja da se radi o samoubojstvu. Majka zna koji je razlog. Samo da Vasković ne dobije kopiju obdukcije.

Ko je "Damjan" ? Majka ga u prvoj poruci nije spomenula (7 puta, nekoliko dana editirala komentar). Poslije ga spomenula (prvog u nizu), kad su već mediji pisali da se intenzivno traga za nekim ubojicom. Dečko od Lane ?
Prvi put je izostavila da je sa Lanom bila kod tetke u Zagrebu. Poslije dodala. Normalno kod pisanja, svi mi editiramo komentare.
Dosta mi čudno da je potpuno zaboravila "Damjana" pa ga onda stavila prvog u nizu. Znači Lani je iz nekog razloga bio najbitniji "prijatelj".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
A ako je postojao neki dečko, valjda bi se i javio policiji i rekao štogod.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ko će se javiti kad traže ubojicu. Ljudima pretražuju vozila, uznemiravaju ih pred obitelji, susjedi to vide, čitav grad zna.
Mislim, onako normalna stvar. Ali nije normalno da preglupi tužitelj o tome priča novinarima. Onako otvoreno, bez leaks i posrednika.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tužitelj bi trebao dodatno objasniti što su "tragovi gušenja". To je sva budalaština na kojoj je on stvorio tezu da je ubijena a ne pala sa vijadukta.
Možda je napravila samoubojstvo. Možda se popela na zid vijadukta da napravi selfie (Božjak kupalište se vidi u pozadini). Nalet vjetra i oborio je.

Svi drugi opisi ozlijeda upravo odgovaraju opisu pada sa tolike visine, kao da je kamion udario.

Druga nebuloza koju je dužan objasniti je odkud mu teza da nije ubijena tu već na drugom mjestu pa dovučena. Staza sa tragovima krvi ?
Ako je već imala i krv i vodu u plućima može se reći 100% da je bila živa prije dolaska u kontakt sa vodom. Što ako je preživjela pad pa puzala do vode da spere krv iz očiju i rane, jer ništa nije vidjela.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tu je veća enigma zašto je 7 dana kasnila na početak nastave na fakultetu. Kao da se borila sa mamom da ne ide pa se na kraju nije uspjela izboriti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Tužiteljstvo i policija je sprdnja. Stvarno sprdnja. Ovi na federalnom još gori, jer su pustili notorne kriminalce Lijanoviće. Ovdje na formu je odmah od početka se spekuliralo sa samoubojstvom, samo nas je sve odvratila kategorička izjava Josipa nesposobnog Aničića, da je bilo tragova borbe i da je bilo gušenja.

Sprdnja su. Sprdnja je cijela država i daj netko da učini humano djelo da se ovaj Frankenštajn raspadne.

Lijanoviće puštaju, Mektiću se optužnica čuva u ladici, optužnice se po potrebi se puštaju u javnost. U Širokom Brijegu pred 3 godine stative same izmlatile malog Soldu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar City: Gradske vijesti
PostPostano: 13 stu 2019, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2373
Lokacija: HR
Dobro što su ovi istražitelji debili, ali kako niti jedan medij niti portal nema neki tekst o potencijalnom samoubojstvu, i to ne povežu sa stručnjacima forenzičarima za stative...
Poskoče bar ti, ili dnevnik.ba???


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 858 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO