HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 07:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Amidza je napisao/la:
Ne bi me ni najmanje iznenadilo kada bi se uspostavilo da ove zastave kace srpsko-hrvatski diverzanti i to pod okriljem noci kako bi ocrnili Bošnjake.


Neloše trolanje.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
daramo je napisao/la:
Opet priča oko zastave a davno smo utvrdili da je to zastava kakvkaskog emirata koji se zakleo na odanost ISIL-u, ujedno radi se o terorističkoj skupini, prema tome loše lažeš.


Na zastavi piše La ilahe ielelah Muhamedun resurulah tj Vjerujem i očitujem da nema Boga osim jednog Boga i Muhamed a.s je Božiji rob i Božiji poslanik i ovo ti je kelime i šehdet bez ovih riječi nisi musliman niti možeš postati.
Dalje treba napisati na arapskom "Volim ćevape" i stavit u crno bijelom bojom opet bi ovakva reakcije bila. Mrzi se arapski jezik tj mrzi se Kuran i mrze se muslimani.Zato sam ja stavio prijevod na svom potpisu Bismile, da ne bi bilo nekakva teroristička organizacija, a i ima i ćirilicom pa kome se sviđa.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 21:53 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Postaviti takvu zastavu na ulazu u hrvatsko selo i onda objašnjavati da je natpis star 13. stoljeća isto je kao kad ovi naši huligani u HR napišu recimo na pravoslavnoj crkvi "za dom spremni" i onda kažu da je to ustvari citat iz opere.

A čak i da je stvarno zastava Saudijske Arabije, što bi se dogodilo nekome u Saudijskoj Arabiji da istakne zastavu BiH ili Hrvatske negdje na cesti gdje mu padne na pamet? Bio bi sretan sa doživotnim zatvorom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Kaftanzoglio je napisao/la:
Postaviti takvu zastavu na ulazu u hrvatsko selo i onda objašnjavati da je natpis star 13. stoljeća isto je kao kad ovi naši huligani u HR napišu recimo na pravoslavnoj crkvi "za dom spremni" i onda kažu da je to ustvari citat iz opere.

A čak i da je stvarno zastava Saudijske Arabije, što bi se dogodilo nekome u Saudijskoj Arabiji da istakne zastavu BiH ili Hrvatske negdje na cesti gdje mu padne na pamet? Bio bi sretan sa doživotnim zatvorom.


Ma jok ba odrezali bi mu glavu i optužili ga za blapshemiju. :sega

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35874
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zar vi vjerujete muslimanskim lažima i obmanama ovo nije zastava SA, svi znamo da je zelena, ovo je teroristička zastava al nusre, možemo i mi okačiti zastavu sa svastikom i tvrditi da je to drevni indeoeuropski simbol.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
daramo je napisao/la:
Zar vi vjerujete muslimanskim lažima i obmanama ovo nije zastava SA, svi znamo da je zelena, ovo je teroristička zastava al nusre, možemo i mi okačiti zastavu sa svastikom i tvrditi da je to drevni indeoeuropski simbol.


Ovakva je zastava i Saudijske Arabije pa vjerovo ti ne vjerovao samo što je zelena.
Ima kelime i šehadet. https://hr.wikipedia.org/wiki/%C5%A0ehadet

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35874
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
E pa ova nije zelena niti je od SA nego se viori kao bošnjačka podrška teroristima, ako ćemo tako onda gubicu začepite kad se počmu vioriti druge crne zastave.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Daj s kim se raspravljate. Bitno je da je objavljeno u HR medijima kao teroristička zastava. Koga sad briga što oni ublehare.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Pa logično kad ne znate arapska slova, šta sad omaklo vam se.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35874
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa znaš li ti šta piše na zastavi IS?
Isto to.

Zašto bi ih trebali znati, je li arapski službeni jezik u BiH?
Prošla su ta vremena danas svatko imalo informatički pismen može dobiti podatke o zastavi i koga predstavlja u toku 5 minuta, kao i šta na njoj piše.
Prošla su ta vremena da možete maskirati i lagati došlo doba informatičke slobode pa vas to kopka kao i Sultana Erdogana.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 22 kol 2015, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
daramo je napisao/la:
Pa znaš li ti šta piše na zastavi IS?
Isto to.

Zašto bi ih trebali znati, je li arapski službeni jezik u BiH?
Prošla su ta vremena danas svatko imalo informatički pismen može dobiti podatke o zastavi i koga predstavlja u toku 5 minuta, kao i šta na njoj piše.
Prošla su ta vremena da možete maskirati i lagati došlo doba informatičke slobode pa vas to kopka kao i Sultana Erdogana.


Piše isto ta ali ima onaj kružić.
tj simbol pečata od Poslanika.
https://www.google.ba/webhp?sourceid=ch ... of+prophet
http://verdeputra.com/rasulullahseal/

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 02 ruj 2015, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 kol 2015, 22:38
Postovi: 12
Tuzla je mozda i najtolerantniji grad u BiH sto se tice vjere i vjeroispovjesti..svi ostali gradovi "vuku" malo na neku stranu..znam, zivim u Tuzli ;)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 02 ruj 2015, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Kao Bosanskog patrijotu puno me ovo žalosti. :zubati
"Grafit uvredljivog sadržaja "Mrš u Srbiju" osvanuo je u Banovićima u severnoistočnoj Bosni ispred prodavnice Biljane i Željka Golića, piše „Dnevni avaz“.
Oni navode da su šokirani, iako nije prvi put da doživljavaju ovakve uvrede. Osim toga, oni su „Dnevnom avazu“ kao dokaz prosledili i fotografije neprimerene poruke.

"Neka svi vide šta se ovde događa", poručila je Biljana, koja sumnja da je počinilac komšija koji ima trgovinu do njihove i sa kojim su i pre imali problem zbog nacionalne pripadnosti, a najnoviji incident je prijavila policiji.

Istakla je da je njen muž bio pripadnik Armije BiH u proteklom ratu, ali da uprkos tome doživljavaju uvrede ovakve vrste i požalila se da prijava policiji "ne pije vodu".
Tvrdi da oni (policija) samo napišu zapisnik, neku, kako kaže, prekršajnu prijavicu koja završi negde u ćošku.

"Svi su izgledi da više nema ko da zaštiti običnog građanina. Ta trgovina mi je jedini izvor zarade, a sada ću ostati i bez nje, jer pod ovakvim okolnostima se ne može raditi. Kako živeti i raditi dalje i do kada će se širiti nacionalna mržnja?", navodi Golićeva.
slika

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 03 ruj 2015, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šta ti rušitelji Bosne šaraju. Moji ljudi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 12 svi 2016, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Kako to da najtolerantnijem narodu , socijal demokratima, antifašistima, građanima smetaju hrvatska i katolička obilježja u Tuzli???
Reakcija gospođe Mijatović na rezoluciju Imamović-Ajanović
video: https://www.facebook.com/jasminka.mijat ... 870749693/

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 12 svi 2016, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
U prethodni post sadrži pogrešnu poveznicu.

Dakle reakcija gospođe. Mijatović:

https://www.facebook.com/opcinasoli/vid ... 322207067/

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 03 srp 2016, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2016, 16:50
Postovi: 16
Pessimus dux je napisao/la:
Ako smijem ovako sa strane uletit, dojma sam također da je Tuzla nešto tolerantnija sredina od Sarajeva, kada su Hrvati u pitanju.

Ne smatram pritom da je Hrvatima u Tuzli bajno i da nema provokacija, šikaniranja i drugih oblika netolerancije, ali stekao sam dojam kako toga ima ipak u nešto manjoj mjeri, negoli u Sarajevu, a da ne spominjem neke druge sredine s bošnjačkom/muslimanskom većinom (Bugojno, Zenica, Vareš...).

A možda je moj dojam krivi jer u Tuzli i tuzlanskom kraju osobno nikada nisam bio. :neznam


Iskreno drug ne seri, u Tuzli hrvate niko nikad nije malim prstom pipnuo, u ratu nije u Tuzli ubijen niti jedan civil od Strane Bošnjaka, i sam živim u Tuzli pa valjda znam šta pričam, niti im je i jedan vjerski objekat srušen, što se ne bi moglo reći za Livno, Stolac, Ljubuški, Čapljinu, Kreševo, Prozor,Kiseljak, Mostar sa zapadne strane i tako više i tako dalje.

Potičem iz katoličke porodice ali sam Bošnjak a u to sam ubijedio i svoje roditelje kao i djeda, kod mene ne pali ono katolik=hrvat, niti je Tuzla ikada u historiji bila dio hrvatske osim onog kraćeg perioda ustaške okupacije u 20 vijeku, dapače veliki dijelovi današnje hrvatske je historijska Bosna, Italija itd.

Čitav život se družim sa Bošnjacima Muslimanima u Tuzli i niko nikad nikome nije ni riječ rekao, imaš li ti dokaze za te svoje tvrdnje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 03 srp 2016, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Miirko je napisao/la:
Iskreno drug ne seri, u Tuzli hrvate niko nikad nije malim prstom pipnuo, u ratu nije u Tuzli ubijen niti jedan civil od Strane Bošnjaka, i sam živim u Tuzli pa valjda znam šta pričam, niti im je i jedan vjerski objekat srušen, što se ne bi moglo reći za Livno, Stolac, Ljubuški, Čapljinu, Kreševo, Prozor,Kiseljak, Mostar sa zapadne strane i tako više i tako dalje.

Potičem iz katoličke porodice ali sam Bošnjak a u to sam ubijedio i svoje roditelje kao i djeda, kod mene ne pali ono katolik=hrvat, niti je Tuzla ikada u historiji bila dio hrvatske osim onog kraćeg perioda ustaške okupacije u 20 vijeku, dapače veliki dijelovi današnje hrvatske je historijska Bosna, Italija itd.

Čitav život se družim sa Bošnjacima Muslimanima u Tuzli i niko nikad nikome nije ni riječ rekao, imaš li ti dokaze za te svoje tvrdnje.

Evo, iskreno, ne serem, ali sam se upravo popiškio. :wink

Uglavnom, kada sam ovo pisao još sam imao i nekih iluzija o boljem odnosu bošnjačke većine prema Hrvatima u Tuzli, no u međuvremenu sam ipak posjetio Tuzlu, upoznao situaciju, a i mnoge Hrvate iz toga kraja, od onih "običnih", do nekih uglednijih članova društva. Stoga danas znam da je Tuzla sredina u kojoj se, podjednako kao i u Sarajevu, sustavno šikaniraju Hrvati, uz perfidne pokušaje stvaranja privida multietničnosti i tolerancije po dobro okušanom receptu, davanjem prostora nekim političkim oportunistima i marginalcima iz hrvatskih redova, bez ikakvog legitimiteta. Uz to, namjerno se ne ulaže u većinski hrvatske sredine oko samog grada Tuzle, nauštrb užurbanog razvoja užeg gradskog središta, a tu se nadovezuje i pseudohistorijski kič, putem kojeg se žele odstraniti neželjeni (katolički i hrvatski) identitetski elementi iz javnog prostora (slučaj s trgom). Da ne spominjem kako Narodno pozorište i dalje djeluje u zgradi koja bi trebala pripadati Hrvatskom domu te da je Katolički školski centar išaran vulgarnim grafitima, obojenima mržnjom prema hrvatstvu i katoličanstvu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 03 srp 2016, 23:28 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
dudu je napisao/la:
Tuzla

Hrvati 15.396
katolici 14.679
hrvatski jezik 10.083

evo ih, napola kuhani bosanski katolici. isto i u Sarajevu.


evo, sad znamo tko su :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 04 srp 2016, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Kako Soli nikad nisu bile hrvatske ?
To je Turska do Londona shema ili =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 04 srp 2016, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Miirko je napisao/la:
u ratu nije u Tuzli ubijen niti jedan civil od Strane Bošnjaka, i sam živim u Tuzli pa valjda znam šta pričam, niti im je i jedan vjerski objekat srušen,


Vjerojatno si u to vrijeme bio jako mali da bi se sjetio, nekih detalja.

No evo podsjetnik.

Pitaj Zlatka Dukića što se desilo sa babe (srpkinje) iz Požarnice, nakon što je ugasio kamere. Pitaj potomke stanovnika srpskih naselja na području današnjeg TK + Vareš i Olovo gdje su djelovale vojne jedinice iz Tuzle, jesu li pronašli i dostojno pokopali svoje najmilije.

Ako niste rušili vjerske objekte, tko devastira pravoslavnu crkvu u Požarnici, Podpeći, tko razori do temelja Smoluću, u Posavini, tko pobi obitelj u Stuparima onog srbina - političara što je ostao u Tuzli / Sarajevu uz Aliju?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 05 srp 2016, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
Pantagana je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Tuzla

Hrvati 15.396
katolici 14.679
hrvatski jezik 10.083

evo ih, napola kuhani bosanski katolici. isto i u Sarajevu.


evo, sad znamo tko su :D


Ma kakvi bosanski katolici, riječ je o zaostavštini komunizma tj.srpsko-hrvatskog jezika koji je puno sličniji bosanskom nego hrvatskom...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 06 srp 2016, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
ManInBlack je napisao/la:
Miirko je napisao/la:
u ratu nije u Tuzli ubijen niti jedan civil od Strane Bošnjaka, i sam živim u Tuzli pa valjda znam šta pričam, niti im je i jedan vjerski objekat srušen,


Vjerojatno si u to vrijeme bio jako mali da bi se sjetio, nekih detalja.

No evo podsjetnik.

Pitaj Zlatka Dukića što se desilo sa babe (srpkinje) iz Požarnice, nakon što je ugasio kamere. Pitaj potomke stanovnika srpskih naselja na području današnjeg TK + Vareš i Olovo gdje su djelovale vojne jedinice iz Tuzle, jesu li pronašli i dostojno pokopali svoje najmilije.

Ako niste rušili vjerske objekte, tko devastira pravoslavnu crkvu u Požarnici, Podpeći, tko razori do temelja Smoluću, u Posavini, tko pobi obitelj u Stuparima onog srbina - političara što je ostao u Tuzli / Sarajevu uz Aliju?


Srbi su se bojali odmazde jer su radili sranja po potpeću iselili su se nađem ti na Youtoubeu kad se iseljavaju prema Hrgovima. :kava

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 06 srp 2016, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
ManInBlack je napisao/la:
Miirko je napisao/la:
u ratu nije u Tuzli ubijen niti jedan civil od Strane Bošnjaka, i sam živim u Tuzli pa valjda znam šta pričam, niti im je i jedan vjerski objekat srušen,


Vjerojatno si u to vrijeme bio jako mali da bi se sjetio, nekih detalja.

No evo podsjetnik.

Pitaj Zlatka Dukića što se desilo sa babe (srpkinje) iz Požarnice, nakon što je ugasio kamere. Pitaj potomke stanovnika srpskih naselja na području današnjeg TK + Vareš i Olovo gdje su djelovale vojne jedinice iz Tuzle, jesu li pronašli i dostojno pokopali svoje najmilije.

Ako niste rušili vjerske objekte, tko devastira pravoslavnu crkvu u Požarnici, Podpeći, tko razori do temelja Smoluću, u Posavini, tko pobi obitelj u Stuparima onog srbina - političara što je ostao u Tuzli / Sarajevu uz Aliju?


Srbi su se bojali odmazde jer su radili sranja po Potpeću iselili su se nađem ti na Youtoubeu kad se iseljavaju prema Hrgovima. :kava
Evo ti o Smolucoj i srpskoj agresiji. Da se ne lažemo, crkve nisu dirane jer po Šerijatu crkve se ne diraju, možda jesu na području BIH oskrnavljene pohlupani kipovi ali rijedak je slučaj da su Bošnjaci crkve do temelja rušili i ravnali sa zemljom.


_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tuzla tolerantnija od Sarajeva?
PostPostano: 06 srp 2016, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Evo ti taj snimak o iseljavanju Srba.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO