|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 16 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
ZGabriel
|
 |
Naslov: Što vas je danas razveselilo? Postano: 23 lis 2020, 12:27 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
jutros izlazim iz stana, u hodniku susjeda i mali sin, vodi ga u vrtić. dobro jutro, susjeda, dobro jutro, susjed  mali je presladak. zaleti se niz stepenice i povuče vrata koja su brat-bratu 100x teža od njega. izvolite susjeda.  hvala. kako si ti lijepo odgojen. osmijeh. mama sva ponosna na njega. ja se cerekam do semafora. baš je krasan mali. kavalir u nastajanju.
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
podrinje
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 23 lis 2020, 12:34 |
|
Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08 Postovi: 3999 Lokacija: Свет
|
|
Sitni znaci pažnje od ljudi za koje bih i ruku u vatru stavio, od takvih ljudi i ne očekuješ odavno nikakve bravure. Nema ništa da se dokaže.
Jednostavno se volimo, poštujemo, i nižemo godine zajedno.
_________________ Долетеће бели голуб, једне зоре ране...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Lapo-lapo
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 23 lis 2020, 12:53 |
|
Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14 Postovi: 8332
|
 Razveselila me je poruka da je ,,stigla,, plata. Kakav znak pažnje, kakvi slatki klinci, novac me ipak najviše razveseli.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 23 lis 2020, 14:14 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
|
Sreo sam Sarafinu,
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 23 lis 2020, 14:17 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41105
|
|
Ova Dudu-ova tema o zapadnoj RS.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1607 of 2558 - 62.82%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 23 lis 2020, 14:49 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
|
Da sam od ponedjeljka do daljnjeg sam u uredu (ostali doma zbog korone).
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 12:38 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
https://nunc.design/about/ovaj link može i na onu temu o uspješnim Hrvatima iz BiH. vlasnik zemo. 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 12:55 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34244
|
Što me danas razveselilo? Elem, sjedim ti ja na wc šolji, nešto razmišljam o nuklearnoj fisiji, kad avajjj!! Skužim da nema toalet papira!! ###***¥€@#@ spomenem djeci majku i mahnito trošenje tako bitnog resursa... Brzo se smirim, hladne glave razmotrim opcije...pffff...sve neki omladinski magazini, tvrde korice, listovi plastika, brrr.. E, onda sam se razveselio pravo! Skužim jednu rolnu ispod tih magazina!! Joj, baš me to danas razveselilo 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 13:03 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
ignorirat ću ovog s**onju i stavit fotku, samo zbog imena proizvoda. ta-daaa, sobna pregrada TARABA  nemam kud s njom, a kupila bih je iz vica. možda uzmem dvije tarabnjače 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 13:42 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Valjda je poenta pregrade da se kroz nju ne vidi. Zašto si kupila tu beskorisnu glupost? To nije pregrada, to su dve mini pregrade i gomila motki.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 14:06 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Valjda je poenta pregrade da se kroz nju ne vidi. Zašto si kupila tu beskorisnu glupost? To nije pregrada, to su dve mini pregrade i gomila motki. kupila bih je. nisam kupila. a kupila bih je samo zbog imena. može stajati i u ćošku i biti ukras. ali ja volim dizajn, makar ne bio za svačiji ukus. a šta je tebe danas razveselilo? vidim da si sav poletan. 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 14:10 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Pa i nisam baš nešto veseo. Biti brbljiv i biti veseo ne idu baš uvek zajedno u paketu.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 14:16 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Pa i nisam baš nešto veseo. Biti brbljiv i biti veseo ne idu baš uvek zajedno u paketu. zezam te. bolje da se maknem dok nisam promijenila raspoloženje jer je ovo vesela tema.
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 14:28 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41105
|
Mar-kan je napisao/la: Što me danas razveselilo? Elem, sjedim ti ja na wc šolji, nešto razmišljam o nuklearnoj fisiji, kad avajjj!! Skužim da nema toalet papira!! ###***¥€@#@ spomenem djeci majku i mahnito trošenje tako bitnog resursa... Brzo se smirim, hladne glave razmotrim opcije...pffff...sve neki omladinski magazini, tvrde korice, listovi plastika, brrr.. E, onda sam se razveselio pravo! Skužim jednu rolnu ispod tih magazina!! Joj, baš me to danas razveselilo  Dobro si prošao. 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1607 of 2558 - 62.82%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Nbgd88
|
Naslov: Re: Što vas je danas razveselilo? Postano: 28 lis 2020, 14:41 |
|
Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18 Postovi: 2311
|
Sviđa mi se ova taraba. Kombinacija bambusa i pancira, plus ne moraš da viriš komšiji preko plota već možeš kroz. Lapolapo me pominje na temi profila polupijanih forumaša. To me razveselilo. Saću da joj upadnem u inboks.
_________________ Pogled Joca Vujičića
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Stranica: 1/1.
|
[ 16 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|