|
|
Stranica: 1/2.
|
[ 36 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
K:M
|
Naslov: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 16:28 |
|
Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28 Postovi: 3749 Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
|
|
Autorska.....
velika većina kolega, stalno spominje da će vratiti "svoj povjesni tisućljetnji teritorij".... evo čak i na temi ekonomski pokazatelji.
Da li je to realna PRIJETNJA, sprdnja, navlačenje???
Pik im je Boka, HN, Budva, Bar, ma do Valone i Jonskog mora.
Severno, znaju se aspiracije i pretenzije. SriJem sa Petrovaradinom, Zemunom.
Mnogi oće i 1/2 Bačke, Sub, Sombor, Sontu, Apatin.
Zašto, ako su tako nabrijani, dominantni, nepobedivi.....
Nisu dragovoljno postali NATO pješadija.
Zajedno sa Alb. Pošto su im oni fetiš i najbolji frendači.
Da su krenuli, bili bi danas GOSPODARI Balkana.
Prilika ISPUŠTENA 1 u TISUĆU godina.
Mnogi će se vaditi, nisu tada bili izmišljeni Rafali, koja je najuporabljenija reč u zadnji 5 god.ođe. Uz jaku čežnju i uzdahe. Da samo to dobiju,i biće onda najjači u "kraju".
SCG je tada bila slomljena, cela vojnica na južnoj bojišnici.
RH POBJEDNIČKA TERMINATORSKA SUPER SILA.
Ušpanovane brigade, Tuđman Vrhovnik. Oni ludi, nabrijani.
ŽELJNI REVANŠA, gonit ćemo bandu i priko Drine.... i ništa.
Jesu li samo jaki preko tipkovnice u potaji, ili čekaju
"svoju povjesnu priliku", i koliko tisuća godina će je još čekati?
_________________ Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje
Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 16:37 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Ljudi smo.
Što je previše previše.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 16:49 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
Ovaj @Kosovo&Metohija se odista trudi postati Hrvatom. Pokušava proniknuti u dušu hrvatskog nacionalnog bića i u njegove esencijalne porive i promišljanja.
Stoga mu nećemo zamjeriti što u svemu tomu ponekad malo i pretjeruje. Ipak smo Hrvati, kaj ne.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 16:57 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
|
Zato što smo vitezovi, nama vjera brani da zlostavljamo slabijeg ili onog u nevolji.
Radije volimo da drugi pomisli da smo slabi pa ga pokidamo u kontri.
Ali da, Boku uzimamo kad tad, Crna Gora je slaba država, tu ćemo se ušetati kaoj u FBIH.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Purger111
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 17:06 |
|
Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20 Postovi: 3484
|
Kad forumaši pokrenu ove teme... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
K:M
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 18:52 |
|
Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28 Postovi: 3749 Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
|
Bobovac je napisao/la: Ovaj @Kosovo&Metohija se odista trudi postati Hrvatom. Pokušava proniknuti u dušu hrvatskog nacionalnog bića i u njegove esencijalne porive i promišljanja.
Stoga mu nećemo zamjeriti što u svemu tomu ponekad malo i pretjeruje. Ipak smo Hrvati, kaj ne. Bobi, čitaš mi misli. Imaš netke paranormalme sposobnosti. Mislio sam da će ovi militantniji dečki, klinci, napaljotke da prozbore koju. Oni se miševi uplašili i preko tipkovnice.
_________________ Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje
Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 19:04 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
dogodine u Kotoru: Otac me učio, na noge podig'o, oči otvorio, glasno govorio. Jedna je Hrvatska Samo je jedan dom Jedno je plavo more Uvijek u srcu mom 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 20:19 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19127
|
Nije bitna brojnost. To su najjači od najjačih koji se nisu prodali i posvetosavili. Zaljev Hrvatskih Svetaca bit će uskoro u matici. 
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 20:39 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64245 Lokacija: DAZP HQ
|
|
zapravo je naših još pun k u Boki, izjašnjenih 2011. preko 4500, a neizjašnjenih je u Boki preko 6000, oko 9% je neizjašnjenih. izjašnjenih katolika je preko 7 tisuća. ima nas oko 15% u Boki, čekaju majku da se pojavi.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jefferson Davis
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 20:41 |
|
Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44 Postovi: 3208
|
Bitno da ima makar i jedan 'tić Hrvatić. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Velebit
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 21:16 |
|
Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38 Postovi: 4269
|
|
Nema apetita za to niti je ikad bilo.
Mozda izgleda da ima zbog bucne manjine online ali u realnosti prosjecni Hrvat u RH, jedva da ga zanima situacija u BiH, kamoli neke Boke i Zemuni.
U ostalom, Hrvati imaju i vise nego dovoljno etnickog prostora a ritko je naseljen. Nebi slao ni jednog momka da gine da otira Muju, Jovu il Danila s tih sirotih krajeva.
A bili bi gospodari Balkana qurac isto ka sta su i Rumunji koji su pola stanovnistva Balkana i najvisi standard. Pricas nebuloze.
_________________ Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
OptimisticniVeSeljak
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 21:52 |
|
Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04 Postovi: 4934
|
|
Srijem, Banat i Bačka, Mačva... Ma koga zaje*****o, obnavljamo povijesnu granicu s Bugarskom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NiceBoyZg
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 21:53 |
|
Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46 Postovi: 1683 Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
|
|
Prikladna lokacija za ovako suludu temu.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Purger111
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 21:54 |
|
Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20 Postovi: 3484
|
|
Upadamo u Bulgarija i vraćamo im za 926-u!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 12 svi 2021, 22:00 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 19127
|
Purger111 je napisao/la: Upadamo u Bulgarija i vraćamo im za 926-u! Al ćemo se svetit za 926! Hrvatski barjak ima da se vijori u Sofiji 
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mijat_tomic
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 00:15 |
|
Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52 Postovi: 1760
|
Vratit cemo HB sto nam pripada. Za ostalo ne morate brinit, ljudi smo nismo muslimani 
_________________ 28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista
|
|
| Vrh |
|
 |
|
weasel
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 11:26 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58 Postovi: 23412
|
|
Da se niste predali i potpisali Kosovsku kapitulaciju, što mislite dragi susjedi odakle bi krenula kopnena invazija?
Amerikanci bi trupe iskrcali u Rijeci i vlakom do Tovarnika a zatim na Izlet u Beograd.
Mi bi se velikodušno ponudili čuvati do Zemuna dok se oni bave Iracima i Afganistanima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
weasel
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 11:33 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58 Postovi: 23412
|
|
Niste kapitulirali nego ste samo bezuvjetno pristali na sve zahtjeve okupacijske sile pri čemu ste izgubili 15% nacionalnog teritorija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
K:M
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 11:35 |
|
Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28 Postovi: 3749 Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
|
weasel je napisao/la: Niste kapitulirali nego ste samo bezuvjetno pristali na sve zahtjeve okupacijske sile pri čemu ste izgubili 15% nacionalnog teritorija. 12,4% točno. SriJem je Lasičin fetiš, veći od rodne Gunje i goleme đamije.
_________________ Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje
Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title
|
|
| Vrh |
|
 |
|
K:M
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 13:30 |
|
Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28 Postovi: 3749 Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
|
Robbie MO je napisao/la: Ljudi smo.
Što je previše previše. Uvek ima halapljivih ljudi, koji žele preko mjere. A takvi su nažalost većina.
_________________ Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje
Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kaftanzoglio
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 14:13 |
|
Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38 Postovi: 4640
|
|
Pa Franjo Tuđman nije niti podržao intervenciju NATO pakta protiv tadašnje SRJ , a kamoli da je još mislio sudjelovati u njoj.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Purger111
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 14:20 |
|
Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20 Postovi: 3484
|
Kaftanzoglio je napisao/la: Pa Franjo Tuđman nije niti podržao intervenciju NATO pakta protiv tadašnje SRJ , a kamoli da je još mislio sudjelovati u njoj. Mi nismo bili za princip izvoza "demokracije" i "mira" bombama i rušenje suverenih režima... bez obzira tko je na drugoj strani... Na koncu i nama je Holbrooke prijetio bombama i sankcijama... Soroš nam je rušio "autokratski režim" uz pomoć plaćenika iz "demokratske" opozicije hsls/hns/sdp...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 16:15 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
|
Sto je trebalo uzeti vojnickom cizmom uzeto je, ostalo cemo na drugi nacin.
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NiceBoyZg
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 16:57 |
|
Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46 Postovi: 1683 Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
|
Purger111 je napisao/la: Soroš nam je rušio "autokratski režim" uz pomoć plaćenika iz "demokratske" opozicije hsls/hns/sdp... Nije, već je tu promjenu većinski htio hrvatski narod 03.01.2000. Teško je reći što bi bilo da je FT bio živ, ali nakon njegove smrti jednostavno nije bilo šanse da HDZ pobijedi na tim izborima. Jednostavno je atmosfera je bila žestoko protiv njih, ljudima je bilo dosta. To, dakako, ne znači da Sorosevci nisu financirali oporbu i u RH i u Srbiji 1999./2000., i to dosta obilno.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ikmandvaradtist
|
Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje? Postano: 13 svi 2021, 16:59 |
|
Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23 Postovi: 3605 Lokacija: Clown World
|
Za Hrvate se može svašta reći ali ne i da su glupi. Znaju oni Đe: - je meko - smeju - mogu - imaju prođu - se može skoro besplatno hijenisati - bi nagrabusili - itd, itd... Dakle, odgovor na pitanje Teme u jednoj slici - a slika govori tisuću reči:  Zato i danas ljudi kad hoće nešto da došapnu Kešu, znaju uz koje uvo moraju prići.... znaju na koje je ostao GLUV nakon što je bio ušao preduboko pa mu Tuđi onim svojim piskavim glasom iz slušalice vrisnuo iz sve snage "Vraćaj se iz istih stopa, za 5 minuta da ste se vratili-malopre mi ZLOba zapretio da će pustiti VJ s' lanca, sunce vam krvavo!" 
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|