HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 08:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3749
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Autorska.....

velika većina kolega, stalno spominje da će vratiti "svoj povjesni tisućljetnji teritorij".... evo čak i na temi ekonomski pokazatelji.

Da li je to realna PRIJETNJA, sprdnja, navlačenje???

Pik im je Boka, HN, Budva, Bar, ma do Valone i Jonskog mora.

Severno, znaju se aspiracije i pretenzije.
SriJem sa Petrovaradinom, Zemunom.

Mnogi oće i 1/2 Bačke, Sub, Sombor, Sontu, Apatin.

Zašto, ako su tako nabrijani, dominantni, nepobedivi.....

Nisu dragovoljno postali NATO pješadija.

Zajedno sa Alb. Pošto su im oni fetiš i najbolji frendači.

Da su krenuli, bili bi danas GOSPODARI Balkana.

Prilika ISPUŠTENA 1 u TISUĆU godina.

Mnogi će se vaditi, nisu tada bili izmišljeni Rafali, koja je najuporabljenija reč u zadnji 5 god.ođe.
Uz jaku čežnju i uzdahe.
Da samo to dobiju,i biće onda najjači u "kraju".

SCG je tada bila slomljena, cela vojnica na južnoj bojišnici.

RH POBJEDNIČKA TERMINATORSKA SUPER SILA.

Ušpanovane brigade, Tuđman Vrhovnik. Oni ludi, nabrijani.


ŽELJNI REVANŠA, gonit ćemo bandu i priko Drine.... i ništa.

Jesu li samo jaki preko tipkovnice u potaji, ili čekaju

"svoju povjesnu priliku", i koliko tisuća godina će je još čekati?

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ljudi smo.

Što je previše previše.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ovaj @Kosovo&Metohija se odista trudi postati Hrvatom. Pokušava proniknuti u dušu hrvatskog nacionalnog bića i u njegove esencijalne porive i promišljanja.

Stoga mu nećemo zamjeriti što u svemu tomu ponekad malo i pretjeruje. Ipak smo Hrvati, kaj ne.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64245
Lokacija: DAZP HQ
Zato što smo vitezovi, nama vjera brani da zlostavljamo slabijeg ili onog u nevolji.

Radije volimo da drugi pomisli da smo slabi pa ga pokidamo u kontri.

Ali da, Boku uzimamo kad tad, Crna Gora je slaba država, tu ćemo se ušetati kaoj u FBIH.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 17:06 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3484




Kad forumaši pokrenu ove teme... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3749
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Bobovac je napisao/la:
Ovaj @Kosovo&Metohija se odista trudi postati Hrvatom. Pokušava proniknuti u dušu hrvatskog nacionalnog bića i u njegove esencijalne porive i promišljanja.

Stoga mu nećemo zamjeriti što u svemu tomu ponekad malo i pretjeruje. Ipak smo Hrvati, kaj ne.

Bobi, čitaš mi misli.

Imaš netke paranormalme sposobnosti.

Mislio sam da će ovi militantniji dečki, klinci, napaljotke da prozbore koju. Oni se miševi uplašili i preko tipkovnice.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 19:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64245
Lokacija: DAZP HQ
dogodine u Kotoru:

Otac me učio,
na noge podig'o,
oči otvorio,
glasno govorio.

Jedna je Hrvatska
Samo je jedan dom
Jedno je plavo more
Uvijek u srcu mom




slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19127
Nije bitna brojnost. To su najjači od najjačih koji se nisu prodali i posvetosavili.
Zaljev Hrvatskih Svetaca bit će uskoro u matici.

:zastava_Hrvata

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64245
Lokacija: DAZP HQ
zapravo je naših još pun k u Boki, izjašnjenih 2011. preko 4500, a neizjašnjenih je u Boki preko 6000, oko 9% je neizjašnjenih. izjašnjenih katolika je preko 7 tisuća. ima nas oko 15% u Boki, čekaju majku da se pojavi.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 3208
Bitno da ima makar i jedan 'tić Hrvatić. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4269
Nema apetita za to niti je ikad bilo.

Mozda izgleda da ima zbog bucne manjine online ali u realnosti prosjecni Hrvat u RH, jedva da ga zanima situacija u BiH, kamoli neke Boke i Zemuni.

U ostalom, Hrvati imaju i vise nego dovoljno etnickog prostora a ritko je naseljen. Nebi slao ni jednog momka da gine da otira Muju, Jovu il Danila s tih sirotih krajeva.

A bili bi gospodari Balkana qurac isto ka sta su i Rumunji koji su pola stanovnistva Balkana i najvisi standard. Pricas nebuloze.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 4934
Srijem, Banat i Bačka, Mačva... Ma koga zaje*****o, obnavljamo povijesnu granicu s Bugarskom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1683
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Prikladna lokacija za ovako suludu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3484
Upadamo u Bulgarija i vraćamo im za 926-u!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 12 svi 2021, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19127
Purger111 je napisao/la:
Upadamo u Bulgarija i vraćamo im za 926-u!


Al ćemo se svetit za 926! Hrvatski barjak ima da se vijori u Sofiji

:zastava_Hrvata :zastava_Hrvata :zastava_Hrvata

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2021, 23:52
Postovi: 1760
Vratit cemo HB sto nam pripada. Za ostalo ne morate brinit, ljudi smo nismo muslimani :laugh

_________________
28.4.2023 - Krstaski vladar FBiH Christian Schmidt salje SDFA djamijase na vjecna lovista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Da se niste predali i potpisali Kosovsku kapitulaciju, što mislite dragi susjedi odakle bi krenula kopnena invazija?

Amerikanci bi trupe iskrcali u Rijeci i vlakom do Tovarnika a zatim na Izlet u Beograd.

Mi bi se velikodušno ponudili čuvati do Zemuna dok se oni bave Iracima i Afganistanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23412
Niste kapitulirali nego ste samo bezuvjetno pristali na sve zahtjeve okupacijske sile pri čemu ste izgubili 15% nacionalnog teritorija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3749
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
weasel je napisao/la:
Niste kapitulirali nego ste samo bezuvjetno pristali na sve zahtjeve okupacijske sile pri čemu ste izgubili 15% nacionalnog teritorija.

12,4% točno.

SriJem je Lasičin fetiš, veći od rodne Gunje i goleme đamije.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3749
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Robbie MO je napisao/la:
Ljudi smo.

Što je previše previše.

Uvek ima halapljivih ljudi, koji žele preko mjere.
A takvi su nažalost većina.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 14:13 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 4640
Pa Franjo Tuđman nije niti podržao intervenciju NATO pakta protiv tadašnje SRJ , a kamoli da je još mislio sudjelovati u njoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 14:20 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3484
Kaftanzoglio je napisao/la:
Pa Franjo Tuđman nije niti podržao intervenciju NATO pakta protiv tadašnje SRJ , a kamoli da je još mislio sudjelovati u njoj.


Mi nismo bili za princip izvoza "demokracije" i "mira" bombama i rušenje suverenih režima... bez obzira tko je na drugoj strani...

Na koncu i nama je Holbrooke prijetio bombama i sankcijama... Soroš nam je rušio "autokratski režim" uz pomoć plaćenika iz "demokratske" opozicije hsls/hns/sdp...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 12303
Lokacija: Sjeverna Bosna
Sto je trebalo uzeti vojnickom cizmom uzeto je, ostalo cemo na drugi nacin.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1683
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Purger111 je napisao/la:
Soroš nam je rušio "autokratski režim" uz pomoć plaćenika iz "demokratske" opozicije hsls/hns/sdp...


Nije, već je tu promjenu većinski htio hrvatski narod 03.01.2000. Teško je reći što bi bilo da je FT bio živ, ali nakon njegove smrti jednostavno nije bilo šanse da HDZ pobijedi na tim izborima. Jednostavno je atmosfera je bila žestoko protiv njih, ljudima je bilo dosta. To, dakako, ne znači da Sorosevci nisu financirali oporbu i u RH i u Srbiji 1999./2000., i to dosta obilno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto RH nije kopneno intervenirala 99 i vratila povjesne zemlje?
PostPostano: 13 svi 2021, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3605
Lokacija: Clown World
Za Hrvate se može svašta reći ali ne i da su glupi.

Znaju oni Đe:

- je meko
- smeju
- mogu
- imaju prođu
- se može skoro besplatno hijenisati
- bi nagrabusili
- itd, itd...

Dakle, odgovor na pitanje Teme u jednoj slici - a slika govori tisuću reči:


slika


Zato i danas ljudi kad hoće nešto da došapnu Kešu, znaju uz koje uvo moraju prići.... znaju na koje je ostao GLUV nakon što je bio ušao preduboko pa mu Tuđi onim svojim piskavim glasom iz slušalice vrisnuo iz sve snage "Vraćaj se iz istih stopa, za 5 minuta da ste se vratili-malopre mi ZLOba zapretio da će pustiti VJ s' lanca, sunce vam krvavo!" :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO