HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 lip 2026, 20:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 31 srp 2025, 09:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47191
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"

Citat:
Bivši američki veleposlanik u Hrvatskoj Peter Galbraith izjavio je za izdanje Večernjeg lista BiH kako je Hrvatska vojnom intervencijom 1995. godine spasila Bihać od pada i spriječila novi genocid.

Galbraith je nedavno sudjelovao na Dubrovnik Forumu povodom 30. obljetnice Splitske deklaracije, a u intervjuu je istaknuo kako je sporazum predsjednika Franje Tuđmana i Alije Izetbegovića bio presudan za hrvatsku vojnu ofenzivu kroz Livanjsko polje, oslobađanje Bihaća i stvaranje uvjeta za vojnu operaciju Oluja.

"Ako bi Ratko Mladić učinio u Bihaću ono što je učinio u Srebrenici, mogli smo svjedočiti masakru nad 32.000 muškaraca i dječaka", upozorio je Galbraith.

Iako brojni međunarodni dužnosnici i povjesničari priznaju ključnu ulogu Hrvatske u spašavanju Bihaća, dio bošnjačkih političara i javnosti u Bosni i Hercegovini i dalje osporava tu ulogu.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/prvi-ame ... -u-bihacu/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 31 srp 2025, 10:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13216
Lokacija: 🇮🇷
Pa i mi smo sprijecili genocid u Hrvatakoj kada je Alija pozvao Bosnjake da ne odlaze u JNA i napadaju Hrvataku cuvenom recenicom "To nike nas rat"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 31 srp 2025, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 5794
Karabaja je napisao/la:
Pa i mi smo sprijecili genocid u Hrvatakoj kada je Alija pozvao Bosnjake da ne odlaze u JNA i napadaju Hrvataku cuvenom recenicom "To nike nas rat"


Niste mogli Srbe spriječiti u šugavom protektoratu, a sad ste kao fol spriječili u Hrvatskoj.

Smanji dozu islama, očito ti zabiba stišće na mozak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 31 srp 2025, 10:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41078
Karabaja je napisao/la:
Pa i mi smo sprijecili genocid u Hrvatakoj kada je Alija pozvao Bosnjake da ne odlaze u JNA i napadaju Hrvataku cuvenom recenicom "To nike nas rat"


Veliki broj muslimana je učestvovao na strani JNA kao vojnici, a posebno časnici. Praktično svi generali Armije BiH su učestvovali u napadu na Hrvatsku. Ovo su najviše rangirani časnici Armije BiH koji su napadali Hrvatsku post2359450.html#p2359450

Druga stvar, tu rečenicu je Alija rekao nakon napada JNA na selo Ravno, koje je u BiH. Nije ga bilo briga ako JNA pali, sve dok gori Hrvatima u BiH.

Čak i da jeste istina, to bi samo značilo da ste najkorisniji kad ništa ne radite. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 31 srp 2025, 10:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9700
Lokacija: Herceg-Bosna
Karabaja je napisao/la:
Pa i mi smo sprijecili genocid u Hrvatakoj kada je Alija pozvao Bosnjake da ne odlaze u JNA i napadaju Hrvataku cuvenom recenicom "To nike nas rat"



Pa eto mi svi europljani sada sprečavamo genocid nad muslimanima u Europi tako što ne slijedimo primjer Izraela i još nekih zemalja pa vas ne progonimo jer ste manje brojni.

To je tvoja logika, sjedenje na guzici kao čin spašavanja.

Valjda iz islamističkog kuta i jest tako, jer tamo gdje ste u poziciji uglavnom progonite nemuslimane.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 31 srp 2025, 11:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19091
Srbi spale Ravno, Alija kaže to nije naš rat, Hrvati oslobode Ravno, Alija hoće da to bude muslimansko Ravno. :evotigana

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 02 kol 2025, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 12:54
Postovi: 4634
Karabaja je napisao/la:
Pa i mi smo sprijecili genocid u Hrvatakoj kada je Alija pozvao Bosnjake da ne odlaze u JNA i napadaju Hrvataku cuvenom recenicom "To nike nas rat"


O čemu ti pričaš.

Iza Srba daleko najveći udio u vojnicima JNA koji su vršili agresiju na Hrvatsku su činili Muslimani, ostali narodi Jugoslavije su bili zanemarivi u odnosu na udio Muslimana (i Srba).

Za čitavo vrijeme 1991. Srbi bez ikakvih problema napadaju Hrvatsku iz općina u kojima su Muslimani ogromna većina i nemaju nikakvih problema organizirati logistiku u prostorima gdje žive Muslimani. Jedini prostori BiH s kojih Hrvatska nije napadana su općine sa hrvatskom većinom.

Alija Izetbegović na sjednicama naziva HV "pobunjenicima" i nada se da će ih JNA brzo rješiti.

Citat:
Nije, međutim, Alijina „neutralnost“ bila bez fige u džepu. Ne, ako je vjerovati američkom veleposlaniku Warrenu Zimmermanu, koji je svjedočio kako mu je potkraj listopada '91. „bosanski predsjednik rekao da Zapad ne smije priznati Hrvatsku“. Uz to, Izetbegović je u tom razgovoru izrazio i želju za dobrim odnosima s JNA, za koju je rekao da je u BiH „dobrodošla“.


Agresiju na Hrvatsku 1991. treba početi nazivati pravim imenom "srpsko-muslimanska agresija" jer su Muslimani sudjelovali u njoj i kao vojnici JNA i kao potpuna logistička podrška i sa svojim političkim vodstvom koje se svrstalo na stranu JNA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 02 kol 2025, 19:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 19091
Masovni brojevi Muslimana su napadali Hrvatsku. Atif Dudaković je razarao Zadar i Šibenik te klao u Škabrnji. Izmet Nanić je klao po Vukovaru. Muslimani su izvršili agresiju na Hrvatsku skupa sa Srbima a kad im nije uspilo su napali Hrvate u BiH

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503
2025/2026 - 14,366


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 04 kol 2025, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31887
https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/z ... ru-1493181

Malo i Loše.
Muslimani su u cijelom tom ratu bili samo lijevo smetalo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 04 kol 2025, 23:43 
Offline

Pridružen/a: 08 kol 2023, 13:57
Postovi: 1056
Po njemu je Churchill preko Tita radio na velikoj Srbiji. Tip se skroz pogubio ili samo trola. Mislim da je ipak ovo drugo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 6652
Karabaja je napisao/la:
Pa i mi smo sprijecili genocid u Hrvatakoj kada je Alija pozvao Bosnjake da ne odlaze u JNA i napadaju Hrvataku cuvenom recenicom "To nike nas rat"

Nije njima falilo ljudi nego muda!

_________________
Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31887
Neznam je napisao/la:
Po njemu je Churchill preko Tita radio na velikoj Srbiji. Tip se skroz pogubio ili samo trola. Mislim da je ipak ovo drugo


S Ahmićima oćito trola.
Ali svehedno je zanimljiv članak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 00:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31887
Eminencija je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Pa i mi smo sprijecili genocid u Hrvatakoj kada je Alija pozvao Bosnjake da ne odlaze u JNA i napadaju Hrvataku cuvenom recenicom "To nike nas rat"

Nije njima falilo ljudi nego muda!


To je kad Milojko krene pljuvat po hr. Srbima.
Jedan Vukovar sa šakom ustaša se održao tri mjeseca, a vi niste mogli ni 4 dana....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 07:51 
Offline

Pridružen/a: 08 kol 2023, 13:57
Postovi: 1056
Ceha je napisao/la:
Neznam je napisao/la:
Po njemu je Churchill preko Tita radio na velikoj Srbiji. Tip se skroz pogubio ili samo trola. Mislim da je ipak ovo drugo


S Ahmićima oćito trola.
Ali svehedno je zanimljiv članak.

Znao sam da je opsjednut anglosaksonskim zaverama, ali ovo s Ahmićima je potpuno novi nivo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 09:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 23407
Neznam je napisao/la:
Po njemu je Churchill preko Tita radio na velikoj Srbiji. Tip se skroz pogubio ili samo trola. Mislim da je ipak ovo drugo

"tip" je glavni obavještajac i jedan od arhitekata oluje, nije se on pogubio nego ti ne zbrajaš 2 i 2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 10:16 
Offline

Pridružen/a: 08 kol 2023, 13:57
Postovi: 1056
weasel je napisao/la:
Neznam je napisao/la:
Po njemu je Churchill preko Tita radio na velikoj Srbiji. Tip se skroz pogubio ili samo trola. Mislim da je ipak ovo drugo

"tip" je glavni obavještajac i jedan od arhitekata oluje, nije se on pogubio nego ti ne zbrajaš 2 i 2

Kakve veze to ima s njegovim baljezganjima i geopolitičkim fantazijama. Dokaz za englesku zaveru su kamermani BBCa koji trče po Bosni, pa to nije ni priča za djecu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 stu 2024, 22:06
Postovi: 4710
Lokacija: Dridska Župa
weasel je napisao/la:
Neznam je napisao/la:
Po njemu je Churchill preko Tita radio na velikoj Srbiji. Tip se skroz pogubio ili samo trola. Mislim da je ipak ovo drugo

"tip" je glavni obavještajac i jedan od arhitekata oluje, nije se on pogubio nego ti ne zbrajaš 2 i 2




To je bilo prije 30 godina, sasvim dovoljno vremena da se čovjek pogubi.

_________________
Hrvatski Džihad je dielo visokog intelektulnog i moralnog dosega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06
Postovi: 1165
Bihac je spasio NATO, tj Manojlo povukao snage nakon operacije Stit '94. Da je rat tekao ,,normalnim'' tokom, bez uplitanja Zapada, '94. bi palo Gorazde, Bihac, Srebrenica i Zepa, a onda bi se islo na prseceanje Tuzle od ostatka, i puno jaci pritisak na Sarajevo do kapitulacije. Gorazde i Bihac je direktno pretanjama i avio udarima zaustavio NATO.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31887
Neznam je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

S Ahmićima oćito trola.
Ali svehedno je zanimljiv članak.

Znao sam da je opsjednut anglosaksonskim zaverama, ali ovo s Ahmićima je potpuno novi nivo.


A zajbava se.
Njegove riječi isto treba provesti kroz par filtara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31887
weasel je napisao/la:
Neznam je napisao/la:
Po njemu je Churchill preko Tita radio na velikoj Srbiji. Tip se skroz pogubio ili samo trola. Mislim da je ipak ovo drugo

"tip" je glavni obavještajac i jedan od arhitekata oluje, nije se on pogubio nego ti ne zbrajaš 2 i 2


Ma on je super, ali je dosta životopisan i oko nekih stvari priča sa sto i jednom šifrom.
Nije baš što na umu, to na drumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31887
VizantijskoPlavo je napisao/la:
Bihac je spasio NATO, tj Manojlo povukao snage nakon operacije Stit '94. Da je rat tekao ,,normalnim'' tokom, bez uplitanja Zapada, '94. bi palo Gorazde, Bihac, Srebrenica i Zepa, a onda bi se islo na prseceanje Tuzle od ostatka, i puno jaci pritisak na Sarajevo do kapitulacije. Gorazde i Bihac je direktno pretanjama i avio udarima zaustavio NATO.


A li-la.
Kad je Bihać bio pred padom mi smo pokrenuli Zimu 94.
A prije je bio i Cincar.

Prestanak srpske ofenzive je bio radi prijetnje stvari koje se mogu dogoditi, ne samo NATOa.

Nakon toga zi je slijedio Skok1, Zima 94 nije izvršena do kraja, kad je stala.
Pa je bio Bljesak, pa ste vi krenuli u Osvetu na Orašje, što je stalo kada smo povukli Skok2.

Ljeto 95. je reakcija na Srebrenicu, tad je već bilo jasno da će krenuti Oluja, vi ste imali u planu Vaganj, koji je startao tjedan dana poslije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06
Postovi: 1165
Manojlo je zaustavio dalju operaciju zbog neznatno vecih gubitaka, a rezultat bi bio, po njemu, isti kao i za Gorazde, zbog pretnji NATO-a. Zima '94. je bila nekih 10-ak dana nakon zavrsetka Stit '94. i cilj joj je bio da prekine ,,opsadu'' Bihaca, sto nije uspela tako da je to poraz te operacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 stu 2024, 22:06
Postovi: 4710
Lokacija: Dridska Župa
Zima 94-e je uzela BMK rodno selo :)

_________________
Hrvatski Džihad je dielo visokog intelektulnog i moralnog dosega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 05 kol 2025, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31887
VizantijskoPlavo je napisao/la:
Manojlo je zaustavio dalju operaciju zbog neznatno vecih gubitaka, a rezultat bi bio, po njemu, isti kao i za Gorazde, zbog pretnji NATO-a. Zima '94. je bila nekih 10-ak dana nakon zavrsetka Stit '94. i cilj joj je bio da prekine ,,opsadu'' Bihaca, sto nije uspela tako da je to poraz te operacije.


Kako bi Zima 94 prekinula opsadu Bihaća?
Oslabjela ju je i odvukla srpske snage na jug.
Ali prekinula...
To je tek Oluja napravila.

https://sr.m.wikipedia.org/sr-el/%D0%9E ... E2%80%9994

Štit je završio 20. studenog.

https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E% ... 1%83%D0%BA

Pauk je počeo 16. studenog i završio 17. listopada.

Zima 94 traje od 29. studenog, do 24. prosinca.
Skok-1 je 7. travnja, a Skok-2, 4-11.lipnja.

25. srpnja je pala Žepa (i startalo Ljeto 95, koje traje do 30.), a Srebrenica je pala.
Krivaja 95., pad Srebrenice je 6.-11. srpnja, samo su zbivanja tamo trajala do 19.

Inače;
Od 10. siječnja do 31. ožujka su Abdićevci zauzeli i Malu kladušu;
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C% ... 0%B2%D0%B0

A 21. lipnja je zauzet Vrnograč;
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E% ... E2%80%9995
Inače, kad se priča o Oluji, tu je i Mač 1, gdje se Abdić spremao ući u Cazin i koji je prekinut kad je počelo ljeto 95, 25. studenog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prvi američki ambasador u Hrvatskoj: "Hrvatska je spriječila genocid u Bihaću"
PostPostano: 06 kol 2025, 00:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06
Postovi: 1165
Ceha je napisao/la:
Kako bi Zima 94 prekinula opsadu Bihaća?
Oslabjela ju je i odvukla srpske snage na jug.
Ali prekinula...
To je tek Oluja napravila.

https://sr.m.wikipedia.org/sr-el/%D0%9E ... E2%80%9994

Štit je završio 20. studenog.

https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E% ... 1%83%D0%BA

Pauk je počeo 16. studenog i završio 17. listopada.

Zima 94 traje od 29. studenog, do 24. prosinca.
Skok-1 je 7. travnja, a Skok-2, 4-11.lipnja.

25. srpnja je pala Žepa (i startalo Ljeto 95, koje traje do 30.), a Srebrenica je pala.
Krivaja 95., pad Srebrenice je 6.-11. srpnja, samo su zbivanja tamo trajala do 19.

Inače;
Od 10. siječnja do 31. ožujka su Abdićevci zauzeli i Malu kladušu;
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C% ... 0%B2%D0%B0

A 21. lipnja je zauzet Vrnograč;
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E% ... E2%80%9995
Inače, kad se priča o Oluji, tu je i Mač 1, gdje se Abdić spremao ući u Cazin i koji je prekinut kad je počelo ljeto 95, 25. studenog.


Cilj operacije Zima 94 je bilo prekidanje opsade bihackog dzepa, i to je dozivelo neuspeh, a zauzimanje par kilometara teritorije u dubinu i isto toliko u sirinu, pitanje je da l se moze nazvati i taktickim uspehom.

Zima '94 nije oslabila niti odvukla srpske snage na jug (bas suprotno, ostavljene su slabije naoruzane lokalne lpbr), a udarne takticke grupe VRS za operaciju Stit '94 bile novoformirane iz drugih korpusa, a hrvatskim snagama su se suprostavile lokalne lpbr 2kk. Operacija stit 94 je izvodjena od strane VRS sa juga bihackog dzepa, a nakon toga operacija pauk, sa severa, tj iz RSK. U Operaciji Stit '94 ucestvovao je VRS, a u operaciji Pauk SDG, Abdicevci i SVK.

VRS je vec stigla u predgradje Bihaca, do bolnice...

slika





I to je ta prica o Alijinih 46 miliona maraka, tj uzeli su im pare, iako je NATO zaustavio pad Bihaca. Nakon teskog poraza 5. korpusa u operaciji Stit 94, snagama u operaciji Pauk je bilo lakse da je uspesno povrate APZB.



Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO