HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 08:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Kad čovek pomisli na sav taj gothic stil odevanje,horror filmove meni lično je u totalnom opozitu debeo čovek jer uopšte taj gotičarski stil vuče svoj koren iz nekog horror mraka,srednjeg veka gde prosto nema mesta za debele ljude tj.krkanje hrane u ogromnim količinama u mračnim sobama nekog srednjovekovnog zamka nema smisla.

slika

Ovakve su članice antife i zastrašujuće feministkinje koje se furaju na borbu protiv "body shaming" iliti propagiraju da je OK biti debela i da je biti debeo jednako lepo kao i biti proporcialnog normalnog tela.
Postoji čitav pokret "body positivity & fat acceptance" gde se one bore protiv stereotipa o debelim ženama kao manje privlačnim. :zubati




_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
ise zamisli da te to siluje :rigam

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Enter, bez uvrede molim, ali ti imaš ozbiljan problem s ženskim rodom. Glavni si i na temi fen.cista. Odaješ utisak muškarca koji uveliko zazire od žena, a istovremeno je fasciniran ženom. Izgled poželjne žene se vremenom mijenja, a nametnuti trendovi dovode do radikalnih mjera koje žene poduzimaju, sve u želji da se dopadnu muškarcima, što se odražava i na njihovo zdravlje s posebnim osvrtom na psihu.
Svakodnevno se čuju aluzije na ženski izgled u slučaju da iste nisu ,,po propisanim mjerama,, To je jako primitivno ponašanje i često je bolna uvreda za ,,nesavršeni ženu,, Šta je sa vama muškarcima? Svi idealni? Pa nebi se reklo. Ima vas i klempavih i ćelavih i s pivskim stomacima i sa kratkim nogama i ćosavih i pogrbljenih i ...sada ono najvažnije neuhranjenih ,,na posebnom mjestu,, što vas najviše boli.
Ne mogu sve žene biti proporcionalno normalnih tijela, kao što i vi nemate u prosjeku, po našim ženskim mjerilima ,,ljepote,, 22 cm.
Tako da ako se mi pomirimo s nekoliko manje cm, pomiriti se i vi s malo više cm.
Preporučujem ti komediju: Ljubav je slijepa (SHALLOW HAL) ne bi li spoznao da je ljepota u oku promatrača!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Lapo-lapo je napisao/la:
Enter, bez uvrede molim, ali ti imaš ozbiljan problem s ženskim rodom. Glavni si i na temi fen.cista. Odaješ utisak muškarca koji uveliko zazire od žena, a istovremeno je fasciniran ženom. Izgled poželjne žene se vremenom mijenja, a nametnuti trendovi dovode do radikalnih mjera koje žene poduzimaju, sve u želji da se dopadnu muškarcima, što se odražava i na njihovo zdravlje s posebnim osvrtom na psihu.
Svakodnevno se čuju aluzije na ženski izgled u slučaju da iste nisu ,,po propisanim mjerama,, To je jako primitivno ponašanje i često je bolna uvreda za ,,nesavršeni ženu,, Šta je sa vama muškarcima? Svi idealni? Pa nebi se reklo. Ima vas i klempavih i ćelavih i s pivskim stomacima i sa kratkim nogama i ćosavih i pogrbljenih i ...sada ono najvažnije neuhranjenih ,,na posebnom mjestu,, što vas najviše boli.
Ne mogu sve žene biti proporcionalno normalnih tijela, kao što i vi nemate u prosjeku, po našim ženskim mjerilima ,,ljepote,, 22 cm.
Tako da ako se mi pomirimo s nekoliko manje cm, pomiriti se i vi s malo više cm.
Preporučujem ti komediju: Ljubav je slijepa (SHALLOW HAL) ne bi li spoznao da je ljepota u oku promatrača!


Upravo si se poneo kao klasični levičar i moderni feminista tako što si moju kritiku spram levičarskih feministkinja uobličio kao moj problem sa celim ženskim rodom.

Te idiotske i nerealne trendove i standarde za žene su napravile žene same sebi tj.levičarske feministkinje su decenijskom propagadnom to uradile u svrsi tzv.rodne ravnopravnosti gde su muškarci i žene eto kao isti.

Femionizam je jako opasna stvar tj.on je esencija komunističke ideologije jer žene nisu u stanju ili bar feministkinje nisu u stanju da prezumu odgovornost za svoje postupke i životni stil već im je uvek neko drugi kriv , muškarci,patrijahat,kapitalizam,....

Nikad u životu nisam komentarisao ženski izgled ženi direktno i većina muškaraca to nikad ne radi , ali one koje kmeče zarad svog izgleda koji ne odgovara standardima koje su same sebi nametnule okrivljujući celi muški rod i patrijahat za to , svakako im treba reći da su debele krmačetine čisto da osete rodnu ravnopravnost.

Muškarac koji se žali na svoj izgled i još pritom optužuje sistem i ženski rod za nametanje savršenog izgleda(mišići i pločice na trbuhu) je najobičnija pičketina tj. proizvod feminizma u najgovrem obliku.

Žene bez problema kažu da ne vole niske muškarce i one sa manjom centrimetražom , i nisam video da muškarci zobg toga prave neke spektakle propagirajući sebe kao žrtve uvrede , dok ženi ako kažeš da ne voliš debele žene što je inače njihova krivica jer vole da žderu i nevežabaju , odmah te proglase za ženomrsca , kao što si ti pokušao sad.

Nemoj da si simp.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 21:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
joe enter je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Enter, bez uvrede molim, ali ti imaš ozbiljan problem s ženskim rodom. Glavni si i na temi fen.cista. Odaješ utisak muškarca koji uveliko zazire od žena, a istovremeno je fasciniran ženom. Izgled poželjne žene se vremenom mijenja, a nametnuti trendovi dovode do radikalnih mjera koje žene poduzimaju, sve u želji da se dopadnu muškarcima, što se odražava i na njihovo zdravlje s posebnim osvrtom na psihu.
Svakodnevno se čuju aluzije na ženski izgled u slučaju da iste nisu ,,po propisanim mjerama,, To je jako primitivno ponašanje i često je bolna uvreda za ,,nesavršeni ženu,, Šta je sa vama muškarcima? Svi idealni? Pa nebi se reklo. Ima vas i klempavih i ćelavih i s pivskim stomacima i sa kratkim nogama i ćosavih i pogrbljenih i ...sada ono najvažnije neuhranjenih ,,na posebnom mjestu,, što vas najviše boli.
Ne mogu sve žene biti proporcionalno normalnih tijela, kao što i vi nemate u prosjeku, po našim ženskim mjerilima ,,ljepote,, 22 cm.
Tako da ako se mi pomirimo s nekoliko manje cm, pomiriti se i vi s malo više cm.
Preporučujem ti komediju: Ljubav je slijepa (SHALLOW HAL) ne bi li spoznao da je ljepota u oku promatrača!


Upravo si se poneo kao klasični levičar i moderni feminista tako što si moju kritiku spram levičarskih feministkinja uobličio kao moj problem sa celim ženskim rodom.

Te idiotske i nerealne trendove i standarde za žene su napravile žene same sebi tj.levičarske feministkinje su decenijskom propagadnom to uradile u svrsi tzv.rodne ravnopravnosti gde su muškarci i žene eto kao isti.

Femionizam je jako opasna stvar tj.on je esencija komunističke ideologije jer žene nisu u stanju ili bar feministkinje nisu u stanju da prezumu odgovornost za svoje postupke i životni stil već im je uvek neko drugi kriv , muškarci,patrijahat,kapitalizam,....

Nikad u životu nisam komentarisao ženski izgled ženi direktno i većina muškaraca to nikad ne radi , ali one koje kmeče zarad svog izgleda koji ne odgovara standardima koje su same sebi nametnule okrivljujući celi muški rod i patrijahat za to , svakako im treba reći da su debele krmačetine čisto da osete rodnu ravnopravnost.

Muškarac koji se žali na svoj izgled i još pritom optužuje sistem i ženski rod za nametanje savršenog izgleda(mišići i pločice na trbuhu) je najobičnija pičketina tj. proizvod feminizma u najgovrem obliku.

Žene bez problema kažu da ne vole niske muškarce i one sa manjom centrimetražom , i nisam video da muškarci zobg toga prave neke spektakle propagirajući sebe kao žrtve uvrede , dok ženi ako kažeš da ne voliš debele žene što je inače njihova krivica jer vole da žderu i nevežabaju , odmah te proglase za ženomrsca , kao što si ti pokušao sad.

Nemoj da si simp.

Polako. Ne pjeni odmah.
Kao prvo, zašto mi se obraćaš kao da sam muškarac?
Komentarisao si s slikama i video klipom i to na podrugljiv i uvredljiv način. Nisu žene napravile te trendove, napravili su ih muški pogledi. Šta kažeš? Žderu i ne vježbaju! Nije ti palo na pamet da je bolest u pitanju, obično psihički problem, nekakva vrsta emocionalne gladi, nasljedni faktor ili majčinstvo ... Malo poštovanja ne bi bilo na odmet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Kad čovek pomisli na sav taj gothic stil odevanje,horror filmove meni lično je u totalnom opozitu debeo čovek jer uopšte taj gotičarski stil vuče svoj koren iz nekog horror mraka,srednjeg veka gde prosto nema mesta za debele ljude tj.krkanje hrane u ogromnim količinama u mračnim sobama nekog srednjovekovnog zamka nema smisla.

slika

Ovakve su članice antife i zastrašujuće feministkinje koje se furaju na borbu protiv "body shaming" iliti propagiraju da je OK biti debela i da je biti debeo jednako lepo kao i biti proporcialnog normalnog tela.
Postoji čitav pokret "body positivity & fat acceptance" gde se one bore protiv stereotipa o debelim ženama kao manje privlačnim. :zubati




Izvinjavam za oftopik.

Kako da je nagovorim da smrša, a da ne provali da je to nagovaram i da se ne uvredi. A bila bi jebena manekenka sa deset kila manje. Ali kako kad ženi ne smeš da kažeš da je debela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Lapo-lapo je napisao/la:
Polako. Ne pjeni odmah.
Kao prvo, zašto mi se obraćaš kao da sam muškarac?
Komentarisao si s slikama i video klipom i to na podrugljiv i uvredljiv način. Nisu žene napravile te trendove, napravili su ih muški pogledi. Šta kažeš? Žderu i ne vježbaju! Nije ti palo na pamet da je bolest u pitanju, obično psihički problem, nekakva vrsta emocionalne gladi, nasljedni faktor ili majčinstvo ... Malo poštovanja ne bi bilo na odmet.


Izvini pogrešio sam, mislio sa da je Reconqista pa sam zato se obraćao tebi kao muškome.

Čuj muški pogledi?? , upravo si dokazala moju poentu o levičarskim feministkinjama iz posta da je svako drugi kriv nego one same sebi.
Muškarci tako ne reaguju , jer npr.danas su žene digle standarde za muškarce kakve treba odabrati , a to je da su svi lepi,bogati i sposobni i da ipak se drže tradicionalnih principa za muške tipa zaštite žene i doprinosa njoj a dok svoj tradicionalni status odbacuju , međutim nisam video puno muškaraca da se žali zbog takvog ženskog standarda za muške već to prihvataju ma koliko im smetalo.

Kažeš psihički problemi,bolest,emocionalna glad,nasledni faktor?? , opet dokazuješ moju poentu da moderne žene ne prihvataju odgovornost za svoje postupke i izbore pa je sad kriva neka elementarna nepogoda u ravni jake kiše,korone,grada,...za njihovu debljinu , a ne furiozna žderačina na dnevnoj bazi.

Ti faktori koje si navela su jako retki , ali levičarske feministkinje vole sindrom žrtve i kmečanja pa su te faktore propagandom uturili u glave onima koji nisu razumni i nose samo osećajima i tim sindromom žrtve i u prvi plan.
Isto su levičari uradili crncima u USA koji su gle čuda većina njih vaspitana od strane samohranih majki koje sebe zovu kraljicama(queens) i stalno se žale agresivno derući se na sve ostale misleći da su svi drugi krivi za svaki njihov problem.



Zipa ovaj fenomen Lapo-Lapo?? , kako objasniti ove intergalaktičke stavove??
Feminizam i levičarenje je doslovno ubio crnce u pojam , razvalio im je porodicu i zajednicu , i svaku moralnu ličnu i društvenu odgovornost.

Za takvo šta nemam ama baš nikakvog poštovanja , i ti ako si razumna i imaš ličnu moralnu i društvenu odgovornost želeći dobro ženama pre svega takođe ne bi imala poštovanja spram tih narcisoidnih debelih i ostalih ženetina koje su kancer pre svega za same žene , a onda i za muškarce i celo društvo.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Carmello Šešelj je napisao/la:
Izvinjavam za oftopik.

Kako da je nagovorim da smrša, a da ne provali da je to nagovaram i da se ne uvredi. A bila bi jebena manekenka sa deset kila manje. Ali kako kad ženi ne smeš da kažeš da je debela.


Nije offtopik , pitanje ti je na mestu Karmelo.

Nemoj da si Simp , ako ti je to devojka ili žena tvoja je obaveza da joj kažeš kako mora smrštati i da je debela , kako zbog izgleda tako i zbog zdravlja.
Danas muškarci tretiraju žene kao razmaženu decu a i one se tako ponašaju , pa istina i priča o realnom problemu se tretira kao uvreda gde će kao dete zaplakati.
Žene će svojim muževima i momcima bez imalo problema i uvijanja reći da su debeli ako se ukrmače od piva i žderačine , i tako tako i treba biti , ali to mora važiti i za njih takođe.

Nema finog načina da se to kaže , jer čim si fin automatski joj pališ sindrom žrtve , tj.da nije ona kriva što je debela , a to znači da od mršavljenja neće biti ništa.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Brate, pouzdano znam da će baš žestoko da se uvredi. Problem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Pa šta je to u Srbiji s vama i ženama.

Vidim onaj iz Crne Gore piše postove kao da su ga zarobile antifa feministice u CHAZ/CHOP u Seattleu pa ga podvrgle torturi i prijetile da će mu odrezati najdražeg frenda pa to i pokušale dok ga nije spasila policija pa razumljivo ima traume. Kao da je iz Left Coast, a ne Crne Gore.

Ovdje sve puno Srba u strahu kako komunicirati sa Srpkinjama...

Brate Joe moraš otvoriti neku sljedbu, crkvu, YouTube kanal da malo širiš dobru riječ. Bez zajebancije.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Carmello Šešelj je napisao/la:
Brate, pouzdano znam da će baš žestoko da se uvredi. Problem.


E jbg , zajebano.

Ali možda imam taktičko rešenje.

Kupi joj haljinu ili farmerice na poklon ali isti broj kakav je nosila dok je bila mršava , pa vidi kako će reagovati kad krene da ih proba , a ti se pravi grbav jer si mislio da je to njen broj zauvek do kraja života. :zubati

Ili joj reci :"Ljubavi , ajde daj onu tvoju stariju garderobu da damo u humanitarn svrhe , jer ionako je više ne nosiš. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Dobre ideje, zahvaljujem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Reconquista je napisao/la:
Pa šta je to u Srbiji s vama i ženama.

Vidim onaj iz Crne Gore piše postove kao da su ga zarobile antifa feministice u CHAZ/CHOP u Seattleu pa ga podvrgle torturi i prijetile da će mu odrezati najdražeg frenda pa to i pokušale dok ga nije spasila policija pa razumljivo ima traume. Kao da je iz Left Coast, a ne Crne Gore.

Ovdje sve puno Srba u strahu kako komunicirati sa Srpkinjama...

Brate Joe moraš otvoriti neku sljedbu, crkvu, YouTube kanal da malo širiš dobru riječ. Bez zajebancije.


Mi prihvatamo svako *** koje dođe sa zapada , a moderni feminizam je specijalno zapadno *** tj.čista ideološka patka komunjara i levičara u smislu sredstva za rušenja sistema vrednosti i a samim time i uništavanja slobode.
To nema veze sa ženama i njihovom osnovnom prirodom.

Srpkinje i uopšte žene iz dinarskog pojasa su agresivne po prirodi slične muškima , i ako se one dohvate tog ludog feminizma i levičarenja uz povodljive muškarce , veruj mi te će seći i rezati kite k'o na traci a onda uništiti porodicubez problema.
Ljdi imaju drugačije mentalitete , pogledaj samo crnce tj.pogledaj crnkinje i njihovo ponašanja i šta im se desilo sa zajednicom i porodicom? , kad njih vidiš to je zastrašujuće neprijatno za gledati a kamoli pomosli da se i nama to može desiti.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 02 svi 2021, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Onda moram zahvaliti što živim u pitomom Zagrebu. Tu ako te naljuti pa joj ti kažeš što je ide uglavnom je odgovor: dobro pa šta se odmah ljutiš.

Čak su i naše Dinarke lijepo zaglađene. sve hercegovačke "Zagrepčanke", "Slavonke", "Dalmatinke" milina za dušu...

Tajna je da su im mame pet minuta prije nego što će rodit zapalile za Zagreb, Slavoniju, Rijeku i voila...super cure ispadnu.

Trebalo bi ih takve vraćat dole zbog nataliteta.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 00:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Ja sam Vojvođanin crnogorsko-hercegovačkog porekla , i znam i jedan i drugi mentalitet vrlo dobro , tako da ove moje mile i pitome Vojvođanke mogu smatrati naivnim idealistima koje bi Yuri Bezmenov nazvao usefull idiots tj.da služe samo svrsi destabilizacije a posle idu niz vodu , a onda dolaze pravi tj.prave kamenjarke da rade pravi posao.

Ima naša domaća serija iz ranih 80' godina posle Titove smrti "Portret Ilije Pevca" čija radnja je da zarobljenik vojske kraljevine Jugoslavije u Nemačkoj se vraća kući u svoje selo , i tamo zatiče svoju ženu aktivnu u novoj vlasti koja se inače jebala sa glavnim partizanom u vreme rata i pre njegovog povratka , a pošto je došlo novo vreme i sloboda, žene su postale slobodne i imaju prava jednaka pogotovo one koje su služili partizanskom pokretu(simptomatično) , on ništa ne može da učini protiv nje i niti išta za sebe , i onda pada u očaj.

https://www.imdb.com/title/tt0200366/

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Brate, pouzdano znam da će baš žestoko da se uvredi. Problem.


E jbg , zajebano.

Ali možda imam taktičko rešenje.

Kupi joj haljinu ili farmerice na poklon ali isti broj kakav je nosila dok je bila mršava , pa vidi kako će reagovati kad krene da ih proba , a ti se pravi grbav jer si mislio da je to njen broj zauvek do kraja života. :zubati

Ili joj reci :"Ljubavi , ajde daj onu tvoju stariju garderobu da damo u humanitarn svrhe , jer ionako je više ne nosiš. :zubati

Enterovo taktičko rješenje =))
Koliko momci vi imate godina?
Karmelo da kupi haljinu =)) veličine S kao kada je išla u drugi razred gimnazije =)) Pa nije je upoznao u tinejdžerskim godinama, čovjek je srednjih godina, pa se da predpostaviti da ni ona nije u cvijetu mladosti. Da joj pošalje garderobu u Crveni krst =)) ? Pa ti stvarno mrziš Karmela!?
Ako je već naziva svojom djevojkom, znači da je izabrao takvu gabaritnu, ali šta će ortaci da kažu!? Nije ,,riba,, kako se žargonski beograđani izražavaju ili ,,komad,, po zagrebački, kao da je namještaj.

Mi, žene, ne važemo muškarce. Nama je najbitnije da je pametan, snalažljiv u životu, zaštitnički nastrojen, jer nema gore situacije od one kada te budala vodi kroz život ili ti se nakači na grbaču, da ne znaš više ko je koga oženio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 00:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Bata Joe, sta ti je to "Simp"?

Inace, dobro objasnjavas socijalne fenomene, uzroke i posledice, krvice i zrtve itd.
Ja sam srecan da je svet dovoljno veliki pa se mozes skloniti od tih cudaka. Sve bih ja to pocerao na radnu terapiju, kopanje, skupljanje sena, vodjenje ovaca na ispasu itd, pa ono ne bi imalo vremena ni da bude got, ni da krka kao svinja, niti da se zali na ceo svet! :kava

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 01:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Lapo-lapo je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

E jbg , zajebano.

Ali možda imam taktičko rešenje.

Kupi joj haljinu ili farmerice na poklon ali isti broj kakav je nosila dok je bila mršava , pa vidi kako će reagovati kad krene da ih proba , a ti se pravi grbav jer si mislio da je to njen broj zauvek do kraja života. :zubati

Ili joj reci :"Ljubavi , ajde daj onu tvoju stariju garderobu da damo u humanitarn svrhe , jer ionako je više ne nosiš. :zubati

Enterovo taktičko rješenje =))
Koliko momci vi imate godina?
Karmelo da kupi haljinu =)) veličine S kao kada je išla u drugi razred gimnazije =)) Pa nije je upoznao u tinejdžerskim godinama, čovjek je srednjih godina, pa se da predpostaviti da ni ona nije u cvijetu mladosti. Da joj pošalje garderobu u Crveni krst =)) ? Pa ti stvarno mrziš Karmela!?
Ako je već naziva svojom djevojkom, znači da je izabrao takvu gabaritnu, ali šta će ortaci da kažu!? Nije ,,riba,, kako se žargonski beograđani izražavaju ili ,,komad,, po zagrebački, kao da je namještaj.

Mi, žene, ne važemo muškarce. Nama je najbitnije da je pametan, snalažljiv u životu, zaštitnički nastrojen, jer nema gore situacije od one kada te budala vodi kroz život ili ti se nakači na grbaču, da ne znaš više ko je koga oženio.

Ma svakako je ni ovakvu ne bih menjao, ima ona previše drugih kvaliteta koji pretežu tih par kila više, ali zašto ne pokušati, pobogu, jer, nisam samo ja u pitanju, i ona bi se mnogo lepše osećala i bila komfornija u svom telu sa par kila manje. To je jednako i u njenom i u mom interesu. Štaviše, više u njenom, nemam ja 20 godina da mi je seks i fizički izgled baš toliko bitan.

I nisam srednjih godina, bezobrazna osobo, to ću biti tek kad pređem pedesetu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 01:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Bata Joe, sta ti je to "Simp"?

Inace, dobro objasnjavas socijalne fenomene, uzroke i posledice, krvice i zrtve itd.
Ja sam srecan da je svet dovoljno veliki pa se mozes skloniti od tih cudaka. Sve bih ja to pocerao na radnu terapiju, kopanje, skupljanje sena, vodjenje ovaca na ispasu itd, pa ono ne bi imalo vremena ni da bude got, ni da krka kao svinja, niti da se zali na ceo svet! :kava

Simpleton.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 01:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Bata Joe, sta ti je to "Simp"?

Inace, dobro objasnjavas socijalne fenomene, uzroke i posledice, krvice i zrtve itd.
Ja sam srecan da je svet dovoljno veliki pa se mozes skloniti od tih cudaka. Sve bih ja to pocerao na radnu terapiju, kopanje, skupljanje sena, vodjenje ovaca na ispasu itd, pa ono ne bi imalo vremena ni da bude got, ni da krka kao svinja, niti da se zali na ceo svet! :kava

Vidi romantičara! Kopanje, skupljanje sijena, ovčice, svinje...odmakni se već jednom od te štale, nećeš valjda biti doživotni konjušar. Brukaš srpskog Kinga na svakom koraku. Imali li boljeg mjesta od ovog forumskog za izučavanje socijalnih fenomena?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 01:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Simpleton.


Hvala, Seso! :palacgore1

Carmello Šešelj je napisao/la:
I nisam srednjih godina, bezobrazna osobo, to ću biti tek kad pređem pedesetu.


=))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 01:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Lapo-lapo je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Bata Joe, sta ti je to "Simp"?

Inace, dobro objasnjavas socijalne fenomene, uzroke i posledice, krvice i zrtve itd.
Ja sam srecan da je svet dovoljno veliki pa se mozes skloniti od tih cudaka. Sve bih ja to pocerao na radnu terapiju, kopanje, skupljanje sena, vodjenje ovaca na ispasu itd, pa ono ne bi imalo vremena ni da bude got, ni da krka kao svinja, niti da se zali na ceo svet! :kava

Vidi romantičara! Kopanje, skupljanje sijena, ovčice, svinje...odmakni se već jednom od te štale, nećeš valjda biti doživotni konjušar. Brukaš srpskog Kinga na svakom koraku. Imali li boljeg mjesta od ovog forumskog za izučavanje socijalnih fenomena?


Kako bih te ja docerao u red da si mi zena barem mesec dva, obozavala bi me! :D
Ja sam pustio glas da trazim neki farm job, jer mi je dosta sedenja ispred kompjutera. :palacgore1
A ti priznaj da ti je muskarac privlaciniji kad izlazi iz stale znojav, bez majice, nego neki kancelarijski pacov, sa licem boje zida. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 01:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Enterovo taktičko rješenje =))
Koliko momci vi imate godina?
Karmelo da kupi haljinu =)) veličine S kao kada je išla u drugi razred gimnazije =)) Pa nije je upoznao u tinejdžerskim godinama, čovjek je srednjih godina, pa se da predpostaviti da ni ona nije u cvijetu mladosti. Da joj pošalje garderobu u Crveni krst =)) ? Pa ti stvarno mrziš Karmela!?
Ako je već naziva svojom djevojkom, znači da je izabrao takvu gabaritnu, ali šta će ortaci da kažu!? Nije ,,riba,, kako se žargonski beograđani izražavaju ili ,,komad,, po zagrebački, kao da je namještaj.

Mi, žene, ne važemo muškarce. Nama je najbitnije da je pametan, snalažljiv u životu, zaštitnički nastrojen, jer nema gore situacije od one kada te budala vodi kroz život ili ti se nakači na grbaču, da ne znaš više ko je koga oženio.

Ma svakako je ni ovakvu ne bih menjao, ima ona previše drugih kvaliteta koji pretežu tih par kila više, ali zašto ne pokušati, pobogu, jer, nisam samo ja u pitanju, i ona bi se mnogo lepše osećala i bila komfornija u svom telu sa par kila manje. To je jednako i u njenom i u mom interesu. Štaviše, više u njenom, nemam ja 20 godina da mi je seks i fizički izgled baš toliko bitan.

I nisam srednjih godina, bezobrazna osobo, to ću biti tek kad pređem pedesetu.

Sada je najkomfornija, a ti bi nju u tjesnu kožu =))
Sam si sebi dao odgovor. Da ti je sex bitan i kilice bi padale, što znači da se ona ne ,,ožderava,, nego je neiskorištena. Šteta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Debele gotičarke
PostPostano: 03 svi 2021, 01:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Simpleton.


Hvala, Seso! :palacgore1

Carmello Šešelj je napisao/la:
I nisam srednjih godina, bezobrazna osobo, to ću biti tek kad pređem pedesetu.

Pa nije nam prosječni životni vijek sto godina?
=))


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 39 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO