HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 21:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ne bi za nju ni čuo da nije bilo ove svadbe. Naše gore list itd itd

Citat:
Petra Ecclestone (born 1988) is an Croatian-English heiress and fashion designer, the younger daughter of Croatian former Armani model Slavica and Formula 1 billionaire Bernie Ecclestone. She has an older sister named Tamara.

Ecclestone attended Trevor-Roberts School then Francis Holland School, an all-girls school, in London, England.

Growing up, she always wanted to be a fashion designer. She decided to make menswear because it is a "bigger niche" and because "womenswear was too saturated".
She contracted viral meningitis at the age of 14, and told the media that it "changed her life forever." She said "I no longer take my health for granted. ... I’m now a health freak and a hypochondriac. I’m obsessed with cleanliness, I eat healthily and take my vitamins." She has since become an "ambassador for the Meningitis Trust."

At the age of 19, Eccelstone created Genbenian menswear label FORM, which was sold into retailers including Harrods from October 2008. Form collapsed into administration 14 months after start-up, before being liquidated.

In April 2009 it was announced that Ecclestone had signed a contract with the Croatian clothing manufacturer Siscia.

In June 2011, Ecclestone was reported to be purchasing The Manor, in the Holmby Hills neighborhood of Los Angeles. The 57,000 square feet (5,300 m2) mansion is the former home of Aaron and Candy Spelling, and the largest residence in Los Angeles County which stands at an asking price of $150 million.


slika

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
U zaključku

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32145
Sestra je bolja!

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 16:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23317
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Tamara obara s nogu. :basket

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58871
Lokacija: DAZP HQ
u biti su u pitanju Srpkinje jer im je majka Srpkinja iz okolice Banja Luke, samo rođena u Rijeci od doseljenih roditelja sličan slučaj kao i Boško Balaban. međutim, kako se to nigdje ne spominje, a klinke su očito vezane za Hrvatsku, ispada da su naše.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Majka joj iz Mahovljana (aerodrom BL) a pošto tamo ima i Hrvata neznam baš dal je Srpkinja. No, puno je i Srba iz tog kraja (Bakinci, Aleksandrovac...) u okolici Rijeke (Čavle i taj gore dio), većina radili u 3. Maju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58871
Lokacija: DAZP HQ
ma Srpkinja provjereno, još uvijek joj u okolici Banja Luke živi stric i sva rodbina. rodom je iz sela Maglajni, općina Laktaši, u kojem je 1991. živjelo 4 Hrvata...i preko 1.400 Srba. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Jebiga, otkud meni Mahovljani...

http://hr.wikipedia.org/wiki/Mahovljani

Inače, često sam prolazio kroz ta sela...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 29 kol 2011, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 pro 2009, 22:59
Postovi: 247
Lokacija: HRHB
Mar-kan je napisao/la:
Sestra je bolja!

slika

slika

Mljac! Šećer :wub

_________________
Da je sloboda i demokracija, bila bi Herceg Bosna a ne Federacija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 30 kol 2011, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Jel vi stvarno mislite da je ove dvije napravio ovaj Frodo Baggins?

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 30 kol 2011, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32145
Ministry of Sound je napisao/la:
Jel vi stvarno mislite da je ove dvije napravio ovaj Frodo Baggins?

slika


Liče na tatu...makar visinom :zubati

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 30 kol 2011, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58871
Lokacija: DAZP HQ
Frodo? meni sliči na Goluma.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 14 srp 2012, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 14 srp 2012, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Mama je najbolja...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 14 tra 2013, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Metemma je napisao/la:
Mama je najbolja...


Mama je opasan igrač. :D

Citat:
Radi se, naravno, o Slavici Ecclestone, djevojački Radić, rođenoj 1958. u Laktašima pokraj Banje Luke, od oca Jovana i majke Ljube, a odrasloj u Rijeci, bivšoj supruzi vlasnika licence Formule 1 Bernija Ecclestonea, koja je nakon rastave postale jedna od najbogatijih žena na svijetu.

Prema svjedočenju Momira Blagojevića, koji je u međuvremenu promijenio ime u Vigor Komar, Slavica Radić bila je suradnica riječke Udbe. Blagojević alias Komar, bivši visoki djelatnik riječkog Javnog tužilaštva, tvrdi da je Slavicu Radić zavrbovao inspektor riječke Udbe Marin Modrić, jedan od onih koje njemačka policija sumnjiči da su bili umiješani u ubojstvo Stjepana Đurekovića: «S Udbom surađuje od 1982. godine, a na suradnju sam ju, na žalost, nagovorio ja. Naime, tada smo stalno izlazili zajedno, ali mi je već bilo na vrh glave što se u mom društvu nabacuje drugim muškarcima. Jednostavno sam htio da opet ode u inozemstvo, jer, daleko od mojih očiju, daleko od srca. Svaki put bi do putovnice dolazila preko kreveta, u kojem je bila sa šefom pasoškog odjela. No budući da je te godine za šefa pasoškog odjela došla žena, stanovita gospođa Marija, Slavici je bilo jasno da svoj recept ne može primijeniti na njoj. Tada sam ju uputio na suradnju s Udbom» («Najbogatija Hrvatica Slavica Radić prostituirala se po nalogu Udbe s hrvatskim političarima», Imperijal, 14. studenoga 1997.).

Slavica udbašica

Slavica Radić je zarana počela pokazivati svoj nesputani karakter. Kao maloljetnica je, navodno zbog skitnje i prostitucije, u nekoliko navrata završavala u popravnim domovima za djevojke i žene u Bedekovčini i Požegi (www.zagoje.com/.../slavica-ecclestone-i ... britanije; www.24.sata.hr/show/grijesi-mladosti-sl ... gola-89306).

Blagojević alias Komar u istom intervjuu govori i o mogućoj povezanosti Slavice Radić sa slučajem Stjepana Đurekovića: «Posjetio sam Brunu Smokvinu, šefa odjela Udbe u Rijeci. Tada mi je izričito naglasio da ona radi za njih te da im iznimno odgovara njezina niska mentalna razina... Tada me čak upitao jesam li u novinama pročitao da je ubijen Đureković. Kasnije su mi neki riječki glazbenici, koji su svirali u jednom baru u Münchenu, rekli da su ju mjesec dana prije ubojstva viđali u tom baru u društvu s Đurekovićem. Pretpostavljam da ga je mamila.»

Slavica Radić upoznala je Bernija Ecclestonea na jednoj utrci «Formule 1» u Italiji, gdje se zatekla kao foto-model. Navodno je njezine prve golišave fotografije snimio poznati zagrebački fotograf Ivan Balić–Cobra, ali ju je u svijet svjetskog jet-seta ubacio Čedo Komljenović, alias Monty Schadow, zagrebački Crnogorac, koji se proslavio kao fotograf djevojaka za duplerice (http://kemoterapija.mojblog.hr/p-start- ... 87735.html). Komljenović je u Zagrebu usko surađivao s urednikom Starta Mladenom Plešeom, o kojem je Radenko Radojčić rekao: «Još u Zagrebu, čuo sam govorenja, da je na vezi s SDS RH, Centar Zagreb. Međutim,tijekom 1989. g., u našu tzv. Analitičku grupu pri Kabinetu Slavka Malobabića, došao je materijal SDB-a SSUP-a. Ovo je bio radni materijal, izvaninstitucionalno dobiven. Provjerom nekih činjenica iz materijala, što sam učinio posredstvom nekih novinara, utvrdio sam da je autor tog teksta Mladen Pleše. Na osnovi ovakvih materijala, zaključujem da je Mladen Pleše bio na vezi nekome iz SDB-a SSUP-a».

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Petra Ecclestone
PostPostano: 14 tra 2013, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Vigor Komar... svega mi...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO