HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 24 lis 2020, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Bobovac je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Sve mjesta popunjena, ako neko ispadne, može se kombinirati

Baš je kul vragolanka.



Hajd dobro ovo "formalno zauzeta", ali je uz to i "neformalno zauzeta". Znači ima i stogod sa strane. ;)


Da ima dva muškarca u životu ne bi ni dolazila na (bilo kakav) forum, osim ako džentlmeni kumulativno nemaju skupa stotinak godina.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 24 lis 2020, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Kao da ste malo radoznali!? Podrinje što može zaključiti, to malo kome može biti jasno.
Čista zjb.-ancija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 24 lis 2020, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Bobovac je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Sve mjesta popunjena, ako neko ispadne, može se kombinirati

Baš je kul vragolanka.



Hajd dobro ovo "formalno zauzeta", ali je uz to i "neformalno zauzeta". Znači ima i stogod sa strane. ;)

Zena srednjih godina, očuvana, negovana.... pa krasno.
Voli sve što vole mladi.... skuplja salvete i navija za Sarajevo.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 25 lis 2020, 05:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
K:M je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:


Hajd dobro ovo "formalno zauzeta", ali je uz to i "neformalno zauzeta". Znači ima i stogod sa strane. ;)

Zena srednjih godina, očuvana, negovana.... pa krasno.
Voli sve što vole mladi.... skuplja salvete i navija za Sarajevo.


Otprilike.

Dobra riba na HB forumu, give me a break...

Možda eventualno Sarajka valja nešto, dosta se prašine diže oko male. Al dok ne vidim njen fitness video ne verujem ništa.


_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 25 lis 2020, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
podrinje je napisao/la:
K:M je napisao/la:
Zena srednjih godina, očuvana, negovana.... pa krasno.
Voli sve što vole mladi.... skuplja salvete i navija za Sarajevo.


Otprilike.

Dobra riba na HB forumu, give me a break...

Možda eventualno Sarajka valja nešto, dosta se prašine diže oko male. Al dok ne vidim njen fitness video ne verujem ništa.


Sara je JEDINA u fertilnoj kohorti. Ostale su starije dame.

Zato je tuča za nju.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 25 lis 2020, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
K:M je napisao/la:
podrinje je napisao/la:

Otprilike.

Dobra riba na HB forumu, give me a break...

Možda eventualno Sarajka valja nešto, dosta se prašine diže oko male. Al dok ne vidim njen fitness video ne verujem ništa.


Sara je JEDINA u fertilnoj kohorti. Ostale su starije dame.

Zato je tuča za nju.


Razumljivo sasvim. Mladost je afrodizijak od kad je sveta i veka.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 07:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2021, 10:31
Postovi: 798
Lapo-lapo je napisao/la:
A, ja plaćenika braćo mila. A tek priče? Nešto slično kao ono ,,Vi pitate, a mi odgovaramo,, Boli li prvi put? Mogu li ostati u drugom stanju poslije ljubljenja u trajanju od pola sata?
I tebi se javila? Sjebala život, pa se tebe takvog vedrog, optimističnog sjetila?
Podrinje, lijepo je maštati, ali ne prelazi granicu....
Mada ima sličnih primjera i kod nas žena. Jednom mi se javlja nekakva ženska osoba, kaže...javljam se u ime tatinog prijatelja, došao iz Njemačke, tražio vas na društvenim mrežama i nije našao. Mene zadužio i eto ja vas pronašla. Da mi dajte svoj br.telefona da vam se javi, kaže volio bi vas vidjeti, nekada ste se zabavljali. Pitam ko je to, ona reče ime i prezime. Joj, onaj klinac iz bakine ulice, kao skontali se na raspusti između šestog i sedmog razreda i išli u kino gledali partizanski film ,,Crvena zemlja,, i jednom na kupanje u obližnji potok. I sjetio me se zamisli, ko veli bili smo djeca, pa da nastavimo gdje smo stali, ja gastarbajter, na cijeni sam, da uživam ovih sedam dana, neće žena znati...
Drugi put javi se jedan iz komšiluka, razbojnik, i on i brat mu blizanac, ja ih se kao klinka plašila i uvijek prelazila s druge strane ulice da ih ne sretnem. Kaže, godinama mislim o tebi, sjećaš se kako smo kao djeca bili zaljubljeni....itd. Živi u Francuskoj, razveden, voli BiH, kaže sutra bi se vratio da nađe srodnu dušu i da žive lijepo od njegove penzije. Koji lopov, dobio šut kartu od žene, djece, Zaklala ga alimentacijom i sada bi se privalio u njenu kuću da ima ko da ga liječi i služi...
I ima tu primjera, da pišeš do ujutro...
A Podrinje umislio da je neodoljiv....



Izvini, ja znam da se ženu to ne pita, ali ako ti se upucavaju penzioneri s pričom “bili smo zaljubljeni kao djeca”, smijem li barem pitati jesi li ti gospođa od preko 60 godina

_________________
Spusti jedan bili cvitak tamo iznad Kijeva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:09 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Broc je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
A, ja plaćenika braćo mila. A tek priče? Nešto slično kao ono ,,Vi pitate, a mi odgovaramo,, Boli li prvi put? Mogu li ostati u drugom stanju poslije ljubljenja u trajanju od pola sata?
I tebi se javila? Sjebala život, pa se tebe takvog vedrog, optimističnog sjetila?
Podrinje, lijepo je maštati, ali ne prelazi granicu....
Mada ima sličnih primjera i kod nas žena. Jednom mi se javlja nekakva ženska osoba, kaže...javljam se u ime tatinog prijatelja, došao iz Njemačke, tražio vas na društvenim mrežama i nije našao. Mene zadužio i eto ja vas pronašla. Da mi dajte svoj br.telefona da vam se javi, kaže volio bi vas vidjeti, nekada ste se zabavljali. Pitam ko je to, ona reče ime i prezime. Joj, onaj klinac iz bakine ulice, kao skontali se na raspusti između šestog i sedmog razreda i išli u kino gledali partizanski film ,,Crvena zemlja,, i jednom na kupanje u obližnji potok. I sjetio me se zamisli, ko veli bili smo djeca, pa da nastavimo gdje smo stali, ja gastarbajter, na cijeni sam, da uživam ovih sedam dana, neće žena znati...
Drugi put javi se jedan iz komšiluka, razbojnik, i on i brat mu blizanac, ja ih se kao klinka plašila i uvijek prelazila s druge strane ulice da ih ne sretnem. Kaže, godinama mislim o tebi, sjećaš se kako smo kao djeca bili zaljubljeni....itd. Živi u Francuskoj, razveden, voli BiH, kaže sutra bi se vratio da nađe srodnu dušu i da žive lijepo od njegove penzije. Koji lopov, dobio šut kartu od žene, djece, Zaklala ga alimentacijom i sada bi se privalio u njenu kuću da ima ko da ga liječi i služi...
I ima tu primjera, da pišeš do ujutro...
A Podrinje umislio da je neodoljiv....



Izvini, ja znam da se ženu to ne pita, ali ako ti se upucavaju penzioneri s pričom “bili smo zaljubljeni kao djeca”, smijem li barem pitati jesi li ti gospođa od preko 60 godina

Nisi mene pitao ali ću pokušati iz mog ugla gledanja da ti odgovorim.
Da sam ja penzioner i da kojim slučajem tražim kakvu trebu, ne bi ona sigurno bila ni blizu 60.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
U Evropi se možeš penzionisati zbog ratnih trauma, što su Bosanci dobro iskoristili.
Sve mora da vam se crta. Izađite malo iz ćoškova soba, možda nešto malo saznate i naučite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2021, 10:31
Postovi: 798
babo je napisao/la:
Broc je napisao/la:


Izvini, ja znam da se ženu to ne pita, ali ako ti se upucavaju penzioneri s pričom “bili smo zaljubljeni kao djeca”, smijem li barem pitati jesi li ti gospođa od preko 60 godina

Nisi mene pitao ali ću pokušati iz mog ugla gledanja da ti odgovorim.
Da sam ja penzioner i da kojim slučajem tražim kakvu trebu, ne bi ona sigurno bila ni blizu 60.



Dvije po 30, a. I ja.


@Lapo-Lapo Pa izvini, samo sam pitao. Nema ništa sramotno u biti 60+. Dapače. Sve nas to čeka, ti u naše godine nećeš ali mi u tvoje hoćemo.

_________________
Spusti jedan bili cvitak tamo iznad Kijeva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Nije sramota biti star, sramota je biti glup!
To što ćeš da ostariš, ne znači da ćeš da se opametiš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:28 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Lapo-lapo je napisao/la:
U Evropi se možeš penzionisati zbog ratnih trauma, što su Bosanci dobro iskoristili.
Sve mora da vam se crta. Izađite malo iz ćoškova soba, možda nešto malo saznate i naučite.

U Evropi se radi bez ruke, noge, u kolicima, a da ne govorim o drugim stvarima. Nema tu penzije, socijala je opet druga priča. Slabo si informisana, ne vjeruj drugima šta ti pričaju.
Što opet ne znači da ti nebi mogla biti jedna vrlo atraktivna dama u najboljim godinama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2021, 10:31
Postovi: 798
Apropo autora teme, nerijetka je ta pojava da žene, barem kod nas, svu pozornost u nekim godinama rekao bih 15-25 uzimaju zdravo za gotovo i nekako misle da će to trajati vječno.

I onda uživaju u ljubavi, birkaju udvarače, vuku ih za nos, i jednostavno lako odaberu s kim će leći a s kime ne.

Ali ono što ne znaju je da uvijek postoji netko tko to gleda i broji, vrlo vjerovatno više njih.
Pa čak i kada se jadnice jave nakon desetljeće ili dva, kada shvate da je interes za njima nakon 25. god. iznenada opao i ponuda muškaraca koje mogu birati se drastično pogoršala, upale su u seosku kukuruz ligu nogometnim žargonom rečeno, ti muškarci jedva dočekaju da kažu svima da su se one javile i ostvare neku valjda psihološku pobjedu.

Možda ona jednostavno želi da ima neki bolji odnos sa autorom, možda ju grize savjest, možda u njemu vidi neko izgubljeno prijateljsko lice koje bi mogla obnoviti za razgovor, za kavu.

Možda su joj namjere i zlobnije, da, možda želi da mu nakači sebe i svu prtljagu koju je skupila.




Ako dolazi iz zlobnih namjera mislim da takve žene i muškarci poput autora zapravo zaslužuju jedno drugo

_________________
Spusti jedan bili cvitak tamo iznad Kijeva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2021, 10:31
Postovi: 798
Lapo-lapo je napisao/la:
Nije sramota biti star, sramota je biti glup!
To što ćeš da ostariš, ne znači da ćeš da se opametiš!



Nije sramota biti star, nadam se da ću i ja jednog dana biti star.
Oprosti nisam želio da te uvrijedim.

Tko te naučio tako dobro surfati internetom?

_________________
Spusti jedan bili cvitak tamo iznad Kijeva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
To mi ,,navježbali,, u Domu penzionera. Zajebavaml neradnike i budale u slobodno vrijeme, a imamo ga i mi i oni!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2021, 10:31
Postovi: 798
Lapo-lapo je napisao/la:
To mi ,,navježbali,, u Domu penzionera. Zajebavaml neradnike i budale u slobodno vrijeme, a imamo ga i mi i oni!



Ne postoji slobodno vrijeme. Postoji bačeno vrijeme.
Vrijeme je jaka i gotovo nezaustavljiva sila. Skoro najjača sila koja postoji.

Smiješno je nekada kako ga olako trošimo, nečije vrijeme je njegova najvrijednija imovina i najveća valuta, ali ja sam još relativno mlad i neiskusan, siguran sam da ti puno duže i bolje poznaješ vrijeme.

_________________
Spusti jedan bili cvitak tamo iznad Kijeva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ti si mlad i glup, u ostalo ne ulazim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Šta li je na kraju bilo sa jadnim @Podrinjem?

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
U vezi teme..
Ne.Apsolutno,ne.
Nikakve povratnice ne dolaze u obzir.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Nema muskarca i zene koji su bili u prisnoj vezi, a da poslije nekog vremena ne traze odgovore na pitanje "a sta da smo uspjeli, bi li bilo bolje nego danas!?". Osobno imam takva tri slucaja, dvije me nasle preko facebook, poslale zahtjev za prijateljstvo, nakon sto smo se prije 20-30 godina razisli, stigla neka pitanja. Treca se igrom sudbine upoznala sa mojom sestrom, i pocela se raspitivati. Sestra posumjnjala i pita mene poznajes li neku ......., jeste li vi bili u vezi.

S moje strane propitujem se samo u jednom slucaju, bio sam zadovoljniji sa njom, nego sa svima poslije, no ona nije :zubati

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
DrMag je napisao/la:
Nema muskarca i zene koji su bili u prisnoj vezi, a da poslije nekog vremena ne traze odgovore na pitanje "a sta da smo uspjeli, bi li bilo bolje nego danas!?". Osobno imam takva tri slucaja, dvije me nasle preko facebook, poslale zahtjev za prijateljstvo, nakon sto smo se prije 20-30 godina razisli, stigla neka pitanja. Treca se igrom sudbine upoznala sa mojom sestrom, i pocela se raspitivati. Sestra posumjnjala i pita mene poznajes li neku ......., jeste li vi bili u vezi.

S moje strane propitujem se samo u jednom slucaju, bio sam zadovoljniji sa njom, nego sa svima poslije, no ona nije :zubati


Kakav povratak!? Jednom kada izvršiš nuždu, nema tu povratka. Ko se vratio, zna se šta je pojeo!
Nisam sentimentalna pa da se vraćam u prošlost. Da je valjalo, bilo bi ,,tu,, zar ne!?

Podrinje je ovaj Broc, smrde na isti način! Povratnik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2021, 10:31
Postovi: 798
Lapo-lapo je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Nema muskarca i zene koji su bili u prisnoj vezi, a da poslije nekog vremena ne traze odgovore na pitanje "a sta da smo uspjeli, bi li bilo bolje nego danas!?". Osobno imam takva tri slucaja, dvije me nasle preko facebook, poslale zahtjev za prijateljstvo, nakon sto smo se prije 20-30 godina razisli, stigla neka pitanja. Treca se igrom sudbine upoznala sa mojom sestrom, i pocela se raspitivati. Sestra posumjnjala i pita mene poznajes li neku ......., jeste li vi bili u vezi.

S moje strane propitujem se samo u jednom slucaju, bio sam zadovoljniji sa njom, nego sa svima poslije, no ona nije :zubati


Kakav povratak!? Jednom kada izvršiš nuždu, nema tu povratka. Ko se vratio, zna se šta je pojeo!
Nisam sentimentalna pa da se vraćam u prošlost. Da je valjalo, bilo bi ,,tu,, zar ne!?

Podrinje je ovaj Broc, smrde na isti način! Povratnik.



Nikakvo podrinje ja nisam, ali do sad si mi rekla da sam glup i da smrdim, pa ću uzet da sam uspio zasvirati prave žice, mučno je gledati kako te amateri pokušavaju prcati, želio sam i ja da se okušam.

Primite moje isprike gospođo, šala mala.

_________________
Spusti jedan bili cvitak tamo iznad Kijeva


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Ma ne propitujem se nigde ni za šta 7 milijardi ljudi na svetu a ja se vraćam propalim projektima..

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 05 pro 2021, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Lazete sami sebe i druge.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sindrom povratnice
PostPostano: 25 vel 2022, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Citat:
Nije sramota biti star, sramota je biti glup!

To je isto kao da ste napisali da je sramota biti invalid.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 73 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO