HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 25 ožu 2012, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Mar-kan je napisao/la:
teranova je napisao/la:

U sistemu ne valja ništa, što se mene tiče. Nemoguće je sve uklopiti i ostati mentalno zdrav. Prava je sreća imati vaspitanu i vrednu decu u ovakvom ludilu.


Priroda.Čujem da je zemlja pojeftina kod vas,sa šumom i izvorom.


Preseljenje u okolinu grada je uvek opcija, sve više želim da imam baštu i da gajim paradajz.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 25 ožu 2012, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
teranova je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Priroda.Čujem da je zemlja pojeftina kod vas,sa šumom i izvorom.


Preseljenje u okolinu grada je uvek opcija, sve više želim da imam baštu i da gajim paradajz.


Da vidiš slike kakav smo imali prošle godine...mljac.Moju kćer ne zanima puno šminka,nego sad navalila da joj nabavim kozu.Dijete sa sela:)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 25 ožu 2012, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Mar-kan je napisao/la:
teranova je napisao/la:

Preseljenje u okolinu grada je uvek opcija, sve više želim da imam baštu i da gajim paradajz.


Da vidiš slike kakav smo imali prošle godine...mljac.Moju kćer ne zanima puno šminka,nego sad navalila da joj nabavim kozu.Dijete sa sela:)


Neka, neka...Dobro je to. Što moja nije takva, odjuri u provod pre pola sata ko muva bez glave. Koza. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 25 ožu 2012, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Većinu sponzoruša se može prepoznati, da u početku kaže da joj novac nije važan, pokloni i slične stvari. A u praksi se ponaša kao auto. Koliko ulažeš u njega i tankaš ga, tako vraća. :zubati Ne natankaš li ga, jednostavno stane poslije nekog vremena. S tim da je novac pogonsko gorivo. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 25 ožu 2012, 22:34 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
lider30 je napisao/la:
Većinu sponzoruša se može prepoznati, da u početku kaže da joj novac nije važan, pokloni i slične stvari. A u praksi se ponaša kao auto. Koliko ulažeš u njega i tankaš ga, tako vraća. :zubati Ne natankaš li ga, jednostavno stane poslije nekog vremena. S tim da je novac pogonsko gorivo. :zubati


...a tek 22:33 po starom vremenu lideru30...moš mislit! :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 15:19 
Offline

Pridružen/a: 19 pro 2011, 20:50
Postovi: 258
Lokacija: Rijeka
Di u Herceg-bosni ima najviše sponzoruša? Da li sponzorušama nije bitna nacionalnost muškarca?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Sto se tice sponzorusa, ako je riba lijepa, zgodna, atraktivna, sarmatna, a pritom i inteligentna (dobro ne mora bas da bude i inteligentna, za to mozda moze da se progleda kroz prste) onda vrijedi se za nju iskesirati i pozamasna kolicina novca, jer takve zenske inace nisu sponzoruse zbog toga sto im treba neko ko ce da joj ispunjava sve njene hirove, vec takve zenske vole musku domanaciju, posto su, tokom svog ranijeg psihickog i fizickog razvoja, a koje je vezanovezano za djetinstvo, bile jako vezane za svog oca pa traze nekog ko je jednako ili priblizno mocan, snazan, dominantan na svim poljima ukljucujuci izmedju ostalog i ekonomsko polje, tako da ne treba osudjivati dobre ribe koje zele dobre momke koji mogu da pariraju takvim zenama, tako da, po mom misljenju, definicija sponzorusa bi bila sljedeca: Sponzoruse su one zenske koje, za malo kvaliteta koje serviraju, traze mnogo vise nego sto mogu da ponude i koje trose mnogo vise nego sto vrijede, a pritom ne daju skorom nista ili cak najcesce nista zauzvrat, tako da treba praviti razliku izmedju zena koje imaju neki kvalitet i koje traze da taj kvalitet bude adekvatno placen i onih zena koje vole iskljucivo samo zbog para.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Da li ti je ikada palo na pamet da postoje i kvalitetne devojke/žene koje su besplatne?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Nista nije besplatno, u pocetku jeste, a kasnije kada se navuces, onda mnogo kosta, jer ne postoji nesto sto se zove besplatna ljubav, jer danas ni voda nije besplatna, sve se placa, pa izmedju ostalog i ljubav, prije ili kasnije, sto je sasvim razumljivo jer zivimo u vremenima kada se sve svodi na trziste ponude i potraznje. Sve je danas roba, sve je na prodaju, pa samim tim i ljubav koja je mozda cak i najprofitabilnija i najtrazenija roba na trzistu, trazenija i profitabilnija mozda cak i od droge ili oruzija. Nije dzaba poslije sverca naroktika i oruzija, sudeci prema podacima mnogih raznih nevladinih organizacija, najrazvijeniji seks tafiking.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Da li si ti makro ili mušterija?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Ni jedno ni drugo.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12341
Upozorenja: 1
U zadnje vrijeme me živcira pretjerana upotreba ovog termina za skoro sve loše cure ili one što ne daju. Često sam i sam sklon reći za neku curu da je sponzoruša, ovakva ili onakva samo zato što me nije htjela, pritom zaboravljajući da sam imam previsoke kriterije i da i sam biram a sa nekim curama ne bih ni u kojem slučaju. Ili kada neka ne da zaboravljam da sam imao i mogu imati duplo bolju pa mislim za tu curu da je prokleta kurva, glupača, sponzoruša, itd.
Povrijeđen ponos. Jesam li ja loš čovjek?

Sponzoruša ima a nismo li mi licemjerni kada osuđujemo takve cure, koje se zabavljaju sa likovima starijim od sebe po 20 godina, sa ružnim ali imućnim tipovima, sa ne baš bistrim ali sa nekim drugim kvalitetama, jesmo li slijepi na svoje mane i tuđe vrline, gledamo li ljude samo kroz spoljašnju pojavu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Lebowski je napisao/la:
U zadnje vrijeme me živcira pretjerana upotreba ovog termina za skoro sve loše cure ili one što ne daju. Često sam i sam sklon reći za neku curu da je sponzoruša, ovakva ili onakva samo zato što me nije htjela, pritom zaboravljajući da sam imam previsoke kriterije i da i sam biram a sa nekim curama ne bih ni u kojem slučaju. Ili kada neka ne da zaboravljam da sam imao i mogu imati duplo bolju pa mislim za tu curu da je prokleta kurva, glupača, sponzoruša, itd.
Povrijeđen ponos. Jesam li ja loš čovjek?

Sponzoruša ima a nismo li mi licemjerni kada osuđujemo takve cure, koje se zabavljaju sa likovima starijim od sebe po 20 godina, sa ružnim ali imućnim tipovima, sa ne baš bistrim ali sa nekim drugim kvalitetama, jesmo li slijepi na svoje mane i tuđe vrline, gledamo li ljude samo kroz spoljašnju pojavu?


Slažem se. Sponzoruše su cijena naše česte usmjerenosti samo atraktivnom izgledu kod žena, pri čemu zanemarujemo ostale kvalitete.

Mislim i da sponzoruše često mogu biti dobre supruge. Isto kao što jedan dio žena gleda prvenstveno na nekakvo security-građenog lika, neke budu osvojene na intelekt, treće padaju na šarm, četvrte na nekakve macho likove - treba imati na umu, da je jednom dijelu cura najvažniji novac i dobar status u društvu i to treba poštovati.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 19 pro 2011, 20:50
Postovi: 258
Lokacija: Rijeka
Da li je istina da su sponzoruše samo pripadnice 2 konstitutivna naroda i to samo kršćanskih naroda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 ožu 2012, 21:55
Postovi: 645
Lokacija: dijaspora
ghost je napisao/la:
Da li je istina da su sponzoruše samo pripadnice 2 konstitutivna naroda i to samo kršćanskih naroda.


Ma jok,otkud ti to?I medju Bosnjakusama ih ima i to kakvih.Znam pouzdano :biceovodobro

_________________
Za svako rjesenje postoji problem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 19 pro 2011, 20:50
Postovi: 258
Lokacija: Rijeka
Traže li Bošnjakinje sponzore samo među pripadnicima vlastitog naroda ili i ostalih?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
ghost je napisao/la:
Da li je istina da su sponzoruše samo pripadnice 2 konstitutivna naroda i to samo kršćanskih naroda.

Naporan si buraz s tom jeftinom i providnom pričom.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:39 
Offline

Pridružen/a: 19 pro 2011, 20:50
Postovi: 258
Lokacija: Rijeka
lider30 je napisao/la:
ghost je napisao/la:
Da li je istina da su sponzoruše samo pripadnice 2 konstitutivna naroda i to samo kršćanskih naroda.

Naporan si buraz s tom jeftinom i providnom pričom.


Pitam jer pretpostavljam da su one zatvorenije zbog islamske zajednice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
ghost je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Naporan si buraz s tom jeftinom i providnom pričom.


Pitam jer pretpostavljam da su one zatvorenije zbog islamske zajednice.


U nas ne. To su nebo i zemlja s onim azijatskim muslimanima, bez obzira na neke retrogradne procese zadnjih 10-15 godina. Barem u tom segmentu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 19 pro 2011, 20:50
Postovi: 258
Lokacija: Rijeka
To je ok saznanje. Znači da nisu svi tako nabrijani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
ghost je napisao/la:
To je ok saznanje. Znači da nisu svi tako nabrijani.


Pa nismo tako nabrijani, kao neki, da iz Rijeke nas dotakne zov friškog nacionalnog preporoda iz susjedne države. Pa hop da braniš svoje na virtualnim prostorima interneta, a nemaš veze sa stanjem na terenu. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 20:59 
Offline

Pridružen/a: 19 pro 2011, 20:50
Postovi: 258
Lokacija: Rijeka
lider30 je napisao/la:
ghost je napisao/la:
To je ok saznanje. Znači da nisu svi tako nabrijani.


Pa nismo tako nabrijani, kao neki, da iz Rijeke nas dotakne zov friškog nacionalnog preporoda iz susjedne države. Pa hop da braniš svoje na virtualnim prostorima interneta, a nemaš veze sa stanjem na terenu. :zubati


Da li su žene otvorenije u velikim gradovima ili manjim?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12341
Upozorenja: 1
U srednjim gradovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 26 ožu 2012, 21:07 
Offline

Pridružen/a: 19 pro 2011, 20:50
Postovi: 258
Lokacija: Rijeka
Lebowski je napisao/la:
U srednjim gradovima.


Fojnica, Livno, Glamoč?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sponzoruše
PostPostano: 27 ožu 2012, 00:19 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2010, 23:03
Postovi: 576
Lokacija: Kičmanovićevo rodno selo
Lebowski je napisao/la:
Često sam i sam sklon reći za neku curu da je sponzoruša, ovakva ili onakva samo zato što me nije htjela, pritom zaboravljajući da sam imam previsoke kriterije i da i sam biram a sa nekim curama ne bih ni u kojem slučaju. Ili kada neka ne da zaboravljam da sam imao i mogu imati duplo bolju pa mislim za tu curu da je prokleta kurva, glupača, sponzoruša, itd.


Pronalazim se u ovom opisu. Svi bi mi željeli prezgodnu ženu sa stilom i mozgom, bahatu i umišljenu za kojom pati pola grada, a ona baš nešto pronađe u meni. U tom slučaju nije kurva i umišljena glupača, nego anđeo koji je čakao samo mene.

_________________
Izlizani ideali i misali
po hrvatskin stranputican
sokolaške procesije

pričešćene demonstracije
od vinotočnica do vinotočnica
svjetlošću krv časna
vijekom navikli trpeć
nasljeđivat pogrda balkana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO