HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 16:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 271 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
ZGabriel je napisao/la:
lapo, trebala si otvoriti temu o muškom tijelu. pa da mi njih malo kritiziramo :D


Možemo i ovdje. Samo, teško ćemo ih iskritizirati, jer je ,,sve,, vezano za njihovu tjelesnu građu ,,na njihovoj strani,, Šta im je sve dozvoljeno?! Pa sve.Sijeda kosa, pivski stomak, broj cipela 45-55, ćelavost, brkovi, brada, klempave uši, podbradak....
Odmah će početi s odbranom: sijeda kosa - markantnost, pivski stomak-ispod brda raste najbolji kukuruz, veliko stopalo-veliki muški ponos, ćelavost-višak testosterona, što znači bolja potencija, brkovi-šta je muškarac bez brkova?, brada-muževni, klemponje-simpatični su ženama, podbradak-brže postižu društveni uspjeh... i tako, u nedogled.

slika
slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
Diablo je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Imam jednu kolegicu, 41 godina, predivno lice, 180 visoka, lijepe grudi, ravan trbuh, uzak struk i onda nenormalno velika guzičetina i bokovi, hoda kao pajo patak. I sad ja onako žalovito zaključujem kako je morala biti dobra s 25 godina, a druga kolegica koja ju zna iz mladih dana kaže da je do 30 godina bila sva debela i da su joj se muški smijali te da trenutno izgleda najbolje u svom zivotu. :zubati

Ako je bila debela u mladosti mislim da nikada nece imati lijepo tijelo jer tu su jake kosti,veliki zglobovi koji su od prije formirani da bi nosili takvu kilazu.Mozda zbog toga i hoda kao pajo patak :zubati

Sto se tice zena kao kolektiva mislim da mostaru nema nitko priblizan, jedino dole imas rasnih primjera da glava zaboli.Šire područje dalmacije,hercegovine jednostavno nema toliko rasnih zena,dobrog sklada kao sto ima mostar...


Meni dinaroidke nisu napete, kosi mi se s mojim osvajačkim genom, samo kajkavke i generalno svjetlije žene.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32152
ZGabriel je napisao/la:
slika

Ovo slikano na wc šolji? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 13:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30493
Diablo je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Imam jednu kolegicu, 41 godina, predivno lice, 180 visoka, lijepe grudi, ravan trbuh, uzak struk i onda nenormalno velika guzičetina i bokovi, hoda kao pajo patak. I sad ja onako žalovito zaključujem kako je morala biti dobra s 25 godina, a druga kolegica koja ju zna iz mladih dana kaže da je do 30 godina bila sva debela i da su joj se muški smijali te da trenutno izgleda najbolje u svom zivotu. :zubati

Ako je bila debela u mladosti mislim da nikada nece imati lijepo tijelo jer tu su jake kosti,veliki zglobovi koji su od prije formirani da bi nosili takvu kilazu.Mozda zbog toga i hoda kao pajo patak :zubati

Sto se tice zena kao kolektiva mislim da mostaru nema nitko priblizan, jedino dole imas rasnih primjera da glava zaboli.Šire područje dalmacije,hercegovine jednostavno nema toliko rasnih zena,dobrog sklada kao sto ima mostar...


Kako bola nema, pa odakle je Mostar nastao nego od Hercegovine. Nema rođenih Mostaraca 10%. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Politikant je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Sve te nabildovane tipove što vidimo su rezultat takođe žena i gejeva u zadnjih 30 godina.

Muškarac koji je fizički jak i mišićav se uvek povezivalo sa njegovim karakterom tj.njegova snaga i jak izgled su bili neodvojivi od njegovog karaktera.

Dok danas kad vidiš neku tupavu facu dečijeg izraza lica sa mišićima i ponaša se kao pičketina je za ispovratiti se ,a o nabildovanim gejevima da i ne govorim.
Današnji muškarci koji se ne vade iz teratana su rezultat feminiziranog društva ma koliko oni dizali iz benča i koliko sebe smatrali jakim , jer muškost i muška snaga nikad nije imala veze sa estetikom tela.
Ali opet bez obzira što su žene i gejevi kreirale novi estetski muški izgled takođe , većina žena ma koliko trljale vagine na slike nabildovanih likova će opet će pre svršiti i provesti život sa jakim karakternim muškarcem sa pivskim stomakom.


Sve točno i to možeš zahvaliti i steroidima, toni razih suplemenata itd. U nekim prošlim vremenima samo prirodni alpha mužjak sa prirodno visokom razinom testosterona je mogao izgledati kao nekakav bilder ili šta već i uglavnom kao što kažeš tko je izgledao kao alpha stvarno i jest bio alpha.

Danas se svaki jadnik pika sintetičkim testosteronom (razina prirodnog testa kod modernog muškarca je u slobodnom padu), hormonom rasta, itd. uz konzumaciju 103 proteinsko kreatinsko kurčevska šejka dnevno.

I uglavnom tako dobiješ tu hrpu u suštini beta mužjaka koji izgledaju kao alphe ali su zapravo obični ***, odbij ih od sve te kemije na mjesec dana i osušit će se ko drvo, ali još bitnije od tog fizičkog radi se o iskompleksiranim beta jadnicima u glavi sa nula karaktera i stava i uglavnom takvi će uvijek biti beta males pa taman da izgledaju ko Arnold u najboljim danima i naravno žene to znaju i osjete po stavu i karakteru jel se radi o istinskom alpha mužjaku ili tako nekom napuvanom napaćenom jadi i eto zato se često kaže da ženama izgled nije toliko bitan., Naravno da se i žene lože na six pack i sve ostalo ali prije će izabrati pivski stomak i jak karakter nego obrnuto.

De neseri!Ti nabildani nebi bili nabildani da nemaju para.
Cure I gledanje karaktera,prvo ga vecinom bi one nemaju kao no vecina ljudi danas.Vole one kekane vise of icega.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 13:40 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Naša Kvačica je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ako je bila debela u mladosti mislim da nikada nece imati lijepo tijelo jer tu su jake kosti,veliki zglobovi koji su od prije formirani da bi nosili takvu kilazu.Mozda zbog toga i hoda kao pajo patak :zubati

Sto se tice zena kao kolektiva mislim da mostaru nema nitko priblizan, jedino dole imas rasnih primjera da glava zaboli.Šire područje dalmacije,hercegovine jednostavno nema toliko rasnih zena,dobrog sklada kao sto ima mostar...


Kako bola nema, pa odakle je Mostar nastao nego od Hercegovine. Nema rođenih Mostaraca 10%. :zubati

Pajdo ako itko zna onda sam to ja... :zubati Samo reci koji grad te zanima u trokutu trebinje-sibenik-kiseljak i dajem detaljan opis...

Mostar je daleko ispred svih, mozda mu čapljina i trebinje mogu parirat ljeti iako su male sanse :biceovodobro

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 13:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30493
To je zato jer se Mostarke znaju sredit. A svakoj od njih je makar dida ili škutor ili iz Stoca/Čapljine. Foliraju se.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Robbie MO je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Ti si još u fazi simpatija, to je nešto posve drugo, ne pišem o tome.


Heero dudu priča o osjetilu dodira, a ne vida i sluha.

Nešto što bi i slijepcu i gluhonijemome donijelo osmijeh.

Da Al to je sve na bazi pozude.
I'ma ugodnoja I jaca peivlacnost.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Capljinke mi fale I ovdije po dalmaciji.
BTW ljetos upozno neku mostarku,mala je onakva kakve dudu voli.Ono puca od oblina,uzak struk,osuncana koza(ko grkinja) lijepa faca a prava hercegovka :) I'ma malo onako kukast nos. Lijepa faca!
Proprico s njom zadnji dan ljeta :(

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6905
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Naša Kvačica je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ako je bila debela u mladosti mislim da nikada nece imati lijepo tijelo jer tu su jake kosti,veliki zglobovi koji su od prije formirani da bi nosili takvu kilazu.Mozda zbog toga i hoda kao pajo patak :zubati

Sto se tice zena kao kolektiva mislim da mostaru nema nitko priblizan, jedino dole imas rasnih primjera da glava zaboli.Šire područje dalmacije,hercegovine jednostavno nema toliko rasnih zena,dobrog sklada kao sto ima mostar...


Kako bola nema, pa odakle je Mostar nastao nego od Hercegovine. Nema rođenih Mostaraca 10%. :zubati


Pričaj u svoje ime. :zubati

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hebala vas tema. Đe je žensko tijelo ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Neznamo,nisi se forumasi toga bas nagledali.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Heero je napisao/la:
Politikant je napisao/la:

Sve točno i to možeš zahvaliti i steroidima, toni razih suplemenata itd. U nekim prošlim vremenima samo prirodni alpha mužjak sa prirodno visokom razinom testosterona je mogao izgledati kao nekakav bilder ili šta već i uglavnom kao što kažeš tko je izgledao kao alpha stvarno i jest bio alpha.

Danas se svaki jadnik pika sintetičkim testosteronom (razina prirodnog testa kod modernog muškarca je u slobodnom padu), hormonom rasta, itd. uz konzumaciju 103 proteinsko kreatinsko kurčevska šejka dnevno.

I uglavnom tako dobiješ tu hrpu u suštini beta mužjaka koji izgledaju kao alphe ali su zapravo obični ***, odbij ih od sve te kemije na mjesec dana i osušit će se ko drvo, ali još bitnije od tog fizičkog radi se o iskompleksiranim beta jadnicima u glavi sa nula karaktera i stava i uglavnom takvi će uvijek biti beta males pa taman da izgledaju ko Arnold u najboljim danima i naravno žene to znaju i osjete po stavu i karakteru jel se radi o istinskom alpha mužjaku ili tako nekom napuvanom napaćenom jadi i eto zato se često kaže da ženama izgled nije toliko bitan., Naravno da se i žene lože na six pack i sve ostalo ali prije će izabrati pivski stomak i jak karakter nego obrnuto.

De neseri!Ti nabildani nebi bili nabildani da nemaju para.
Cure I gledanje karaktera,prvo ga vecinom bi one nemaju kao no vecina ljudi danas.Vole one kekane vise of icega.


Pa bez para nema ni hormona ni dodataka a ni same hrane, logično da treba lova.

Kekane vole te tvoje srednjoškolke koje zanima kratkoročno jahanje, što dalje ideš to postaju važnije druge stvari, od bicepsa i prsa se ne živi i nema kvalitetan brak, ali naravno da se i dalje traži što bolji izgled, to je uvijek bilo i uvijek će bit za oba spola, nitko ne želi gabora pored sebe.

BBC je napisao/la:
Hebala vas tema. Đe je žensko tijelo ?


Šta je to? Dudu de ispričaj nam još koju priču, daj kakav savjet, pomozi malo :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 17:49 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3897
Kad je faza brak i djeca, onda je to kao firma gdje je važno i kakvo je žensko ili muško radnik, a ne kakve ima brkove ili obrve. I da je najveći atleta i ljepotan žena će ga stjerati u *** ako on u podrumu diže tegove dok ona sve drugo radi. Isto tako on nju i da ima najbolje tijelo na svijetu ako on mora sve raditi po kući, a ona se zajebava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Kaftanzoglio je napisao/la:
Kad je faza brak i djeca, onda je to kao firma gdje je važno i kakvo je žensko ili muško radnik, a ne kakve ima brkove ili obrve. I da je najveći atleta i ljepotan žena će ga stjerati u *** ako on u podrumu diže tegove dok ona sve drugo radi. Isto tako on nju i da ima najbolje tijelo na svijetu ako on mora sve raditi po kući, a ona se zajebava.


Tačno.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 19:12 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Prvo na šta sam pomislio je ona novinarka Ivana Cvjetković. :dragobojic

Inače mi dude nisu toliko bitne. Guzica je must have.

PS Nadam se da moja lipa ne čita forum. =))

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Nbgd88 je napisao/la:
Prvo na šta sam pomislio je ona novinarka Ivana Cvjetković. :dragobojic

Inače mi dude nisu toliko bitne. Guzica je must have.

PS Nadam se da moja lipa ne čita forum. =))


Znači, uspešno ti je instalirana volovska brnjica za navođenje. Većina tipova koje poznajem u vezi je sa ženama koje se prema njima ponašaju kao mame velikih dečaka. Pazi kako se oblačiš, hladno je, ako ideš negde obavezno da dođeš do tad i tad, obećali smo osobi x da ćemo svratiti, itd. itd.

Da Bog sačuva.

Jedva sam čekao da se rešim matoraca i zvocanja jer sam ih napustio relativno kasno zbog nemaštine, ne ide se meni pod taj nož ponovo. Konačno sam svoj. A vidim da je većina brakova i dužih veza upravo to, zvocanje strane koja finansijski često ne doprinosi ništa a hoće da se pita sve. Bolje ostati slobodni strelac, nije bitno koliko dugo ćeš biti sa ženom, već šta ima da ti ponudi, i kako ćeš je pamtiti.

Kad počne da šefuje, kada ne možemo da se dogovorimo oko banalnih sitnica, i nema više onaj sjaj u očima s početka veze. Vreme je...

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Sta prvo zapazite na zeni koja vam se dopadne?

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
sve

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Heero je napisao/la:
sve


Pa u suštini se slažem, nemam pik samo na nešto određeno. Sve mora da štima (ne kažem da mora biti Barbika).

Jednostavno se pojavi, i znam da sa njom u moru ostalih želim nešto da imam.

slika

Kao na primer ova lepa, negovana, mlada žena koja drži do sebe... Ničeg previše, ni šminke, ni otkrivanja.

Ako je zgodna, primetiće se svakako. Ako je lepa od Boga, biće očigledno i bez šminke.

Vredna truda.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58909
Lokacija: DAZP HQ
Politikant je napisao/la:

Šta je to? Dudu de ispričaj nam još koju priču, daj kakav savjet, pomozi malo :D


Recimo kolegice obožavaju promatrati kako skeniram novu kolegicu koja je došla tek u firmu i prvi put dolazi na upoznavanje, kako sam u većoj firmi gdje radi puno mlađih žena to se događa dosta često. Obično poskeniram u dvije sekunde, dugo sam mislio da je to neprimjetno dok se nije okupila cijela sekta koja to promatra sa strane. Radi se zapravo o tome da bi voljele da i njih tako skeniram. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad bi ona besplatnih savjeta kako da se svidi muškarcima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
podrinje je napisao/la:
Heero je napisao/la:
sve


Pa u suštini se slažem, nemam pik samo na nešto određeno. Sve mora da štima (ne kažem da mora biti Barbika).

Jednostavno se pojavi, i znam da sa njom u moru ostalih želim nešto da imam.

slika

Kao na primer ova lepa, negovana, mlada žena koja drži do sebe... Ničeg previše, ni šminke, ni otkrivanja.

Ako je zgodna, primetiće se svakako. Ako je lepa od Boga, biće očigledno i bez šminke.

Vredna truda.


Da i u manje od sekundu znas jel ti lijepa sva ili nije.
https://www.sibenik.in/sibenik/foto-pre ... 40262.html
Pogle ovu malu,a da vidis kak je zgodna sada :)

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 20:53 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
podrinje je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
Prvo na šta sam pomislio je ona novinarka Ivana Cvjetković. :dragobojic

Inače mi dude nisu toliko bitne. Guzica je must have.

PS Nadam se da moja lipa ne čita forum. =))


Znači, uspešno ti je instalirana volovska brnjica za navođenje. Većina tipova koje poznajem u vezi je sa ženama koje se prema njima ponašaju kao mame velikih dečaka. Pazi kako se oblačiš, hladno je, ako ideš negde obavezno da dođeš do tad i tad, obećali smo osobi x da ćemo svratiti, itd. itd.

Da Bog sačuva.

Jedva sam čekao da se rešim matoraca i zvocanja jer sam ih napustio relativno kasno zbog nemaštine, ne ide se meni pod taj nož ponovo. Konačno sam svoj. A vidim da je većina brakova i dužih veza upravo to, zvocanje strane koja finansijski često ne doprinosi ništa a hoće da se pita sve. Bolje ostati slobodni strelac, nije bitno koliko dugo ćeš biti sa ženom, već šta ima da ti ponudi, i kako ćeš je pamtiti.

Kad počne da šefuje, kada ne možemo da se dogovorimo oko banalnih sitnica, i nema više onaj sjaj u očima s početka veze. Vreme je...


Za šta je vreme? Da me zajedno sa braćom baci sa rive u vodu? More, more, pardon, more! =))

Kakva brnjica, trenutno smo udaljeni brda kilometara... Prvi ja ne volim takve veze i odnose.
Zezam se na konto pominjanje druge devojke, realno, nije lepo. Al ae zafrkavamo se malo. Šta se desi na forumu, ostaje na forumu. Ja sam fin i veran momak! :D

Nemoj toliko da razmišljaš Podrinje. Vidi se da previše filozofiraš, bar što se tiče žena. Samo pozitiva i rokaj! One su jednostavne. :zubati

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Žensko tijelo
PostPostano: 03 ožu 2020, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
BBC je napisao/la:
Sad bi ona besplatnih savjeta kako da se svidi muškarcima.

Kako si pogodio sustinu postavljanja teme? E, da znas tako pogoditi temu koju sam postavis, :smajl052 ne bi bio ,,glavni,, u odjeljku neodgovoreni postovi :kava
Nego, ti se nikada ne izjasnjavas o stvarima vezanim za zenski rod? Da pogodim dio tijela koji najvise volis kod zena? Ledja :sega


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 271 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO