HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 10:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 06 vel 2015, 08:34 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
slika

A tek ova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 06 vel 2015, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Huntere vojvodo, obrisaće ti ove postove, ovo je rasno osjetljiv forum :smijeh

A sutra kad se ova uda za crnog bejzbolaša, biće vam arijevski ideal, i rodi crnče ko Kardašijanova... ili Hajdi Klum...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 06 vel 2015, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Nek si ti nama rekao.

Svemir i...



3:00

A lijepo mu objasni sunarodnjak tko kome štiti bijelu guzu u bijelom svijetu. :D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 06 vel 2015, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Metemma je napisao/la:
Huntere vojvodo, obrisaće ti ove postove, ovo je rasno osjetljiv forum :smijeh

A sutra kad se ova uda za crnog bejzbolaša, biće vam arijevski ideal, i rodi crnče ko Kardašijanova... ili Hajdi Klum...


Što da mi brišu postove? O.o

Ko zna zašto su se počupale, a iskreno koga boli ***?

Mala je dobra pičkica, tu nema spora. Ali ima još dobrih, i nisu sve oh so white...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 08 vel 2015, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Sukob riječkih sestara
Što je Saru nagnalo da uzme nož i izbode sestru blizanku
slika

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/sto ... nku-988581

ŽUDE ZA SLAVOM: Sara i Dajana (22) mijenjale su prezime i izgled, a Sara je sestru Dajanu izbola nožem navodno zbog nogometaša u kojeg su obje zaljubljene

Blizanke Dajana i Sara ujutro su bile samozatajne obične cure, poput mnogih drugih, a već su popodne izgledale poput pravih zavodnica, govori susjeda 22-godišnjih sestara Grković, koje su nakon svađe i krvava obračuna prisilno razdvojene, jedna je završila u bolnici druga u zatvoru.

Dajana je s ubodnim ranama u trbuh i natkoljenicu završila na kirurškom stolu riječkog KBC-a, iz kojeg je u petak puštena na kućnu njegu. Agresivna blizanka Sara završila je u policiji s lisicama na rukama, a potom i iza rešetaka riječkog zatvora u kojem je i sada. U riječkom Općinskom državnom odvjetništvu kažu da se Saru sumnjiči da je 31. siječnja oko 19 sati nožem sestri zadala dvije ubodne rane i nanijela joj teške tjelesne ozljede. Sudac istrage riječkog Županijskog suda odredio joj je jednomjesečni istražni zatvor zbog opasnosti od ometanja kaznenog postupka utjecajem na svjedoke i zbog opasnosti od ponavljanja kaznenog djela.

Bila je subota. Od rođenja gotovo nerazdvojne ljepuškaste blizanke Dajana i Sara bile su same u svojem stanu u suterenu u Ulici Braće Bačić na riječkom Zametu. Kao djeca rastavljenih roditelja već godinama se same brinu o sebi. Majka im živi i radi u Njemačkoj. Prvi susjedi su im tek oni na višim katovima i te kobne večeri nisu ništa čuli. Sara i Dajana su se, kako doznajemo, žučljivo posvađale da bi svađa ubrzo prerasla u krvavi okršaj. Sara se latila povećeg kuhinjskog noža i nasrnula na Dajanu. Bjesomučnim mlataranjem nožem ubola je sestru u trbuh, a potom još jednom u nogu. Jedan od uboda u rebro spriječio je da Sara sestri ozlijedi vitalne organe. Shvativši što je učinila, Sara je pobjegla iz stana, a pretpostavlja se da je jedna od njih dvije pozvala Hitnu. Pet sati kasnije Sara se pojavila ispred stana s krvavom majicom na sebi gdje su je dočekali policajci. Krvavi nož i Dajanina nožem razderana krvava odjeća, koje je policija našla u stanu, poslužiti će kao dokaz u sudskom postupku.

- Sestra me napala jer je ljubomorna - jedva je te večeri liječnicima uspjela izustiti Dajana dok je krvarila na nosilima prema bolnici.

Doznajemo da je do krvavog obračuna među blizankama došlo zbog jednog, pomalo nestašnog, bivšeg nogometaša NK Rijeka koji im je objema istovremeno zapeo za oko.

- Posvađale su se zbog jednog nogometaša pa je svađa završila najgore moguće - priča susjed, koji je generacijski blizak Dajani i Sari, te spominje čak i ime nogometaša zbog kojeg je planula ljubomora među sestrama, pa i potekla krv.

No nogometaševu reakciju i njegov pogled na ovaj krvavi rasplet ljubavnog trokuta nismo uspjeli dobiti jer na naše pozive tijekom subote nije odgovarao.

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... ki+portali

Ove su prave.

Kakvo čupanje, polijevanje...Nožem!

So chic.

Mogle bi biti Parižanke koliko su moderne.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 08 vel 2015, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ne znam kako se mladi nogometaš odlučio. Umjesto da je predložio menage a trois i svi sretni i zadovoljni. :D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 09 vel 2015, 16:53 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Šteta što zaljubljiva priroda ne utiče blagotvorno na inteligenciju. Čak je vrlo često i kompromituje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zvijezda Super Bowla: Polijevale su me pivom i tvrdile da imam lažne grudi
PostPostano: 09 vel 2015, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 svi 2013, 19:17
Postovi: 732
Lokacija: Glavni grad
Prava riječka familija.

Otac Srbin majka Muslimanka, rastavljeni.

Rijeka, hah, jesu to oni sa 70% protiv obitelji?

_________________
Audaces fortuna iuvat


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 33 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO