Web katalog
Najčitanije
Najčitanije zadnjih 7 dana
Najkomentiranije
Najbolje ocijenjeno
Statistika
- Ukupno registriranih korisnika: 9840
- Ukupno članaka: 23656
- Ukupno komentara: 2087
- Posljednji unos: Imenovan novi Nadzorni odbor Aluminija
- Zadnja promjena: 11.01.2019. 23:44
Uskoro konferencija o potencijalu zračne luke Mostar

Sredinom lipnja ove godine Grad Mostar bit će domaćin stručnjacima za upravljanje rizikom "Fachhochschule Camups" iz Beča, koji će, uz sudjelovanje predstavnika Međunarodnog aerodroma - Zračne luke Mostar i Gradske uprave Mostara, naglasiti potencijal međunarodnog aerodroma - Zračne luke Mostar, priopćeno je iz Gradskog vijeća Grada Mostara.
Kroz dvodnevnu konferenciju predstavit će se analiza mostarske zračne luke, koja je izrađena od strane projektnog tima "Fachhochschule Campus", a u okviru znanstvenog studijskog projekta. Gradu Mostaru kao projektnom partneru, studija će, biti ustupljena besplatno na raspolaganje.
Cilj sastanka stručnjaka u Mostaru je informiranje predstavnika vlasnika kao i nadležnih iz oblasti politike Gradske uprave o rezultatima studije.
Diskusija o mogućnostima Strategije razvoja poslovanja za unapređenje Međunarodnog aerodroma - Zračne luke Mostar trebala bi označiti zračnu luku kao pozitivni gospodarski čimbenik cijele regije.
U slučaju donošenja konsensualne odluke od strane nositelja odlučivanja za početak izrade konkretne Strategije za unapređenje poslovanja kao i analize svih dostupnih mogućnosti financiranja jednog ovakvog infrastrukturnog projekta, planira se slijedeća konferencija za jesen 2011. u Mostaru, navodi se u priopćenju.
(Fena)
Vezani članci
- Ilija Cvitanović: Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
- Ramiz Halkić i Anel Šahinović predstavljat će Hrvate u Domu naroda
- Košarac: Vidljivo je da dva od tri konstitutivna naroda u BiH nisu zadovoljna stanjem u zemlji
- Nadbiskup Hoser: Najveći plodovi Međugorja su obraćenja
- Pogaziš popis iz '91, prekršiš Ustav FBiH i formiraš etnički čistu Vladu Kantona Sarajevo
- Arhiva vezanih članaka
Nema komentara