HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 12:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 946 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Dugo sam razmišljao, otvoriti ovu temu ili ne, na žalost kao Hrvat u Hrvatskoj ne bi je mogao otvoriti jer je to nemoguće iako kao vladaju sloboda medija i sloboda ali kako za koga.
Želim reći sljedeće da prateći sva zbivanja a pogotovo medijska i politička shvačam da ja kao Hrvat iz Hrvatske koji se borio od prvog dana dragovoljno cijeli Domovinski rat i ukupno sam bio u Hrvatskoj odori 18 godina do umirovljenja sam u biti se osječam ugrožen odnosno točnije nas koji smo podnijeli teret rata uz braću Hrvate iz BiH-a i općenito DR se sustavno vrijeđa, ponižava,marginalizira i izjednačava su suprotnom stranom koja pod miloševićevim vodstvom kad su počeli ratove za stvaranje prostora Velike Srbije, zaboravlja se tko je koga napadao, na čijem se teritoriju rat, tko je počinio kako vlada iznijela podatak dosad 1248 masovnih grobnica širom Hrvatske koje su srbi pčočinili u svojoj agresiji na RH a onda je još čudnije zvuči podatak da je u tim grobnicama nađeno kao dosad oko 2800 mučki pobijenih daleko najviše civila a nisam ekspert ali sam čuo na televiziji od jednog koji se bavi tim pitanjem da u masovne grobnice one koje imaju tri leša i više na jednom mjestu ako je tome tako onda računica nije u redu i onda od 1248 masovnih grobnica x 3 ubijena ispada barem najmanje 3744 ubijenih Hrvata i drugih nesrba širom Hrvatske,tko zataškava i skriva pravu istinu, treba li podsjetiti da Hrvatska ne zna za sudbinu još oko 1100 nestalih Hrvata od kojih budimo realni vjerovatno jedan dio nikad neče biti nađen, niti im je poznata sudbina. Zločini koje su srbi napravili se namjerno prešučuju od medija i političara a zločini kojih je sa Hrvatske strane bilo neuporedivo manje se medijski uz pomoć nevladinih udruga koje su na državnim jaslama stalno ističu i ističu i ponavljaju a stalno s jednim jedinim ciljem da se agresor srbija i crna gora tada još yu izjednače sa žrtvom Hrvatskom i BiH-a, Pokušava se na sve moguće načine dokazati da su se pok.predsjednik Tuđman i milošević dogovarali za rat i da su odlučili pritom zajednički podjeliti BiH-a iako zato nikako da nađu vjerodostojnih dokaza i svjedoka. To rade jedni te isti ljudi svih ovih godina početka stvaranja i oslobađanja Hrvatske od Puhovskog koji je u Hrvatskom proljeću bio glavni udbin doušnik i svjedok protiv studenskih vođa od kojih su neki poput Budiše završili u zatvoru na više godina, pusići koji imaju poduži predigre mržnje i zlodjela prema Hrvatima tri generacije počevši od još 1918g. i da još spomenem Latina teška jugoslavenčina, jergovića kukavica koja pobjegla iz Sarajeva i ostavio svoj rodni grad kad mu je najteže bilo,matvejevića koji pravda sve titove zločine,ivančića, bljutkovića,mesića, dežulovića oficirskog sina koji iz Splita preselio u beograd pljuva po svemu Hrvatskome a pritom dobro zarađujući u toj istoj Hrvatskoj.
Želim reći da je Hrvatskoj trenutno reikarnacija jugoslavenstva od ovih navedenih ljudi koji su se svojim riječjom i djelom pokazale kao duboko nemoralne osobe i spodobe koje bi najmanje nekome trebale pametovati i još manje moralizirati a one dobivaju neograničen medijski prostor, provode javni linč svakoga tko drugačije misli i djeluje od njih, oni se direktno miješaju u pravosuđe i već unaprijed prije bilo kog suda presuđuju a drugi koji ne misle tako i ne dobivaju prostora ili budu statisti na televiziji.
Na djelu je ukratko ispiranje mozga cijelom narodu nekom njihovom istinom i političke stranke su se prilagodile tome pa i HDZ pa tako se ukidaju prava Hrvatima a još malo pa čemo doživjeti duplo pravo glasa srbima u odnosu na Hrvate, Branitelji su od heroja postali paraziti i da ne navodim kakvim se sve besramnim nazivima služe a sve tobože zbog kao lažnih branitelja koji im više služe kao izgovor i paravan za svoje stvarne namjere i razloge.
Pljuvanje po Hrvatskoj i Hrvatima (pogotovo iz Hercegovine) je dapaće poželjno i još ako je Hercegovac tim bolje. primjer V. Rudan koja je to godinama radila a čim se jednom dotakla židova i kritike na njihov račun na njihov odnos prema palestincima nestala je trenutno iz svih medija uz duboke isprike prema svim židovima i više ne postoji niti se ona spominje.
Emisija Istraga na člelu sa Robertom Valdecom koja je osvojila mnoštvo nagrada i prva progovorila i prikazivala srpske zločine u Hrvatskoj i koja se tada u mnogim drugim temama usuđivala progovoriti istinu i kritizirati vlast i sanadera jednostavno je postala nepoželjna i ugašena.
Pa animirani serijal "laku noć Hrvatska" koja prvenstveno ismijavala političare je takođe nestala
Mogao bih napisati cijelu knjigu o ovoj temi ali nema smisla.
Svi mogu imaju pravo izreči svoje mišljenje i komentare o ovome a ljubitelji navedenih protuha nisu poželjni.

Hvala :hrvatinic :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2010, 14:38
Postovi: 2207
vedrana rudan je mostarka, koza inače, a valdec je vrcio zbog lobiranja protiv zakona o (ne)pušenju.
čim je progovorio prvi put o tom zakonu, znala sam da nije dugovit.
a što se događa hrvatskoj?
pa neminovnost. hrvati su dobri ratnici van tora, ali čim se domogli svog tora, ponašaju se kao ovce.
imaju vlast koju su sami birali i koju očito zaslužuju.
znam da si ogorčen i imaš velikog razloga za to, ali to je jednostavno tako... :neznam
zato, kad osnujemo herceg-bosnu, odcijepite ono što je vaše i pripojite se nama, stvorit ćemo novu hrvatsku :zubati

_________________
16.11.2012. - "...izmjena u reprezentaciji Hrvatske, izlaze Gotovina i Markač, ulaze Čačić i Sanader..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 21:11 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 867
Ilirk@ je napisao/la:
vedrana rudan je mostarka, koza inače, a valdec je vrcio zbog lobiranja protiv zakona o (ne)pušenju.
čim je progovorio prvi put o tom zakonu, znala sam da nije dugovit.
a što se događa hrvatskoj?
pa neminovnost. hrvati su dobri ratnici van tora, ali čim se domogli svog tora, ponašaju se kao ovce.
imaju vlast koju su sami birali i koju očito zaslužuju.
znam da si ogorčen i imaš velikog razloga za to, ali to je jednostavno tako... :neznam
zato, kad osnujemo herceg-bosnu, odcijepite ono što je vaše i pripojite se nama, stvorit ćemo novu hrvatsku :zubati

sa stolnim gradom u mostaru :zubati

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Ove postove shvačam kao sarkazam, ali mislim da je ovo o čemu sam pisao u uvodnom vrlo ozbiljna stvar jer ovo trenutno jednoumlje, iskrivljanje istine i ispiranje mozga može imati u budućnosti ozbiljne posljedice


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2010, 14:38
Postovi: 2207
nije sarkazam. jedina opcija za hrvatsku kakvom ju ti i ja i nama slični zamišljamo i priželjkujemo.
nemoj meni pričat što je ozbiljno, pa ja živim u hrvatskoj i njoj, ovakvoj kakva jest, ostavljam svoju djecu i potomstvo.
misliš da mi je drago kad moja djeca u školi slušaju viceve i pogrdne riječi o hercegovcima, a hercegovka ih rodila?
misliš da je mom mužu i braći i rođacima i prijateljima lako što ih se generalno naziva parazitima zato jer su se borili iako rade i nemaju nikakva braniteljska primanja ni skrb?
ali što mogu učiniti kad mi susjed, branitelj od 5 dana prima penziju, kupuje spizu, auta i odjeću u sovićima, vraća pdv na granici, ne prijavljuje robu na svojoj, usput je dužan frendovima hercegovacima kišu love, a onda glasa za sdp jer ga vodi milanović koji će toj "stoci što živi na njegov račun" (hercegovcima) stati konačno na kraj?
mogu mu samo reći "mrš" kad mi se obrati i to je sve.
što imam od toga osim zadovoljštine što sam ćuku mršnila, a ne smin ga udarit nogom u glavu?
ništa. eto.
banalan primjer, ali tako stvari funkcioniraju.

_________________
16.11.2012. - "...izmjena u reprezentaciji Hrvatske, izlaze Gotovina i Markač, ulaze Čačić i Sanader..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
MZ ima šablon za uspostavu "mira" koji je i Tuđman komentirao negdje na aerodromu čini mi se, pred samu svoju smrt pri povratku iz USA, kada je spominjao ZBalkan, "one koji se prodaju za škude i crnom vragu",...itd. Tu je on opisao sve ono o čemu defense govori kao crnu budućnost koja čeka Hrvatsku, ako pogrešno izabere pravac. Dogodila se Tuđmanova smrt, dolazak crvenih, u BiH Alijansa, Mesić, medijski sinhronizirani orkestri laži i obmana, GONGovi i ostali mešetari...koji imaju zadaću da uspostave taj "šablon za uspostavu mira".

Rezultate izbora ne kontam,...nekada pomislim da ovi GONGovci rade dobar posao za ljevicu, ali ne bih se štel mešat, borio sam se i branio demokraciju pa mi je sada neka gorčina tražiti dlaku, ali se ne mogu oteti dojmu da crveni plutaju i mešetare sa izbornim rezultatima, što je žalosno što jes-jes jer su je oni zabranjivali 50god, a sada plutaju kroz nju kao da su je izmislili.

Pasivnost branitelja spram politike i izbora je takođe uzrok da su izmigoljili poltroni i "demokrate" kojima je svejedno u kojoj državi žive samo da nije Hrvatska,...ono ima grešaka, ali rješenje možda leži u povećanju izlaznosti na izbore jer je depra na desnici očita. Nas ovde još uvijek drži borba za opstanak, ali čim osvane Treći i nas možda čeka slična sudba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2010, 14:38
Postovi: 2207
ma postoji točno određena matrica i mreža njenih provoditelja. nije tuđman bio prorok, nego povjestničar i učen čovik.
znao je i upozoravao. ali sad je kasno... odo ja na nju zilend..

_________________
16.11.2012. - "...izmjena u reprezentaciji Hrvatske, izlaze Gotovina i Markač, ulaze Čačić i Sanader..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 02 lip 2010, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
bumbar92 je napisao/la:
MZ ima šablon za uspostavu "mira" koji je i Tuđman komentirao negdje na aerodromu čini mi se, pred samu svoju smrt pri povratku iz USA, kada je spominjao ZBalkan, "one koji se prodaju za škude i crnom vragu",...itd. Tu je on opisao sve ono o čemu defense govori kao crnu budućnost koja čeka Hrvatsku, ako pogrešno izabere pravac. Dogodila se Tuđmanova smrt, dolazak crvenih, u BiH Alijansa, Mesić, medijski sinhronizirani orkestri laži i obmana, GONGovi i ostali mešetari...koji imaju zadaću da uspostave taj "šablon za uspostavu mira".

Rezultate izbora ne kontam,...nekada pomislim da ovi GONGovci rade dobar posao za ljevicu, ali ne bih se štel mešat, borio sam se i branio demokraciju pa mi je sada neka gorčina tražiti dlaku, ali se ne mogu oteti dojmu da crveni plutaju i mešetare sa izbornim rezultatima, što je žalosno što jes-jes jer su je oni zabranjivali 50god, a sada plutaju kroz nju kao da su je izmislili.

Pasivnost branitelja spram politike i izbora je takođe uzrok da su izmigoljili poltroni i "demokrate" kojima je svejedno u kojoj državi žive samo da nije Hrvatska,...ono ima grešaka, ali rješenje možda leži u povećanju izlaznosti na izbore jer je depra na desnici očita. Nas ovde još uvijek drži borba za opstanak, ali čim osvane Treći i nas možda čeka slična sudba.


Sve te Braniteljske udruge postale same sebi svrhom, iako sam bio ćlan nekoliko braniteljskih udruga izašao, u zadnjoj sam prije istupanja održao govor da je ogromna večina braniteljskih udruga postala sramota i teret braniteljima i da svaka braniteljska treba mora reagirati na bilo kakvo ponižavanje Hrvatske i Hrvata bez obzira tko bio na vlasti i da čelnici nisu tu da bi se ulizivali političkim strankama i njihovim čelnicima i drago mi je da nekoliko desetaka članova nakon pljeska napustilo dvoranu i udrugu i sada tvrdim da barem 70% pravih branitelja nije član niti jedne udruge i da bi sve udruge trebalo raspustiti i osnovati potpuno novu udrugu sa ograncima sa posebnostima poput HVidre, Ptsp, Dragovoljci i dr.ili što je moj prijatelj rekao osnovati sindikat Hrvatskih Branitelja koji če braniti prava branitelja čak nebi naodmet bila stranka HR branitelja.
Ja sam umirovljeni časnik HV i ne mislim šutati i mirovati kao što nisam 91 godine i radije ču crknuti nego trpiti nepravdu i sebe ne smatram privilegiranim i povlaštenim, a što se tiće moga glasa ja sam uvijek glasao po savjesti i tako če biti do kraja to sigurno neće biti ovaj HDZ jer ovaj nije onaj isti što sam glasao prije, ovaj je sanader uništio i zato ču uvijek glasati kao desničar glasati za stranke tipa HSP taman ne osvojili nijedan mandat u saboru, kao što sam na zadnjim izborima glasao Miroslava Tuđmana iako je osvojio 4,09 % glasova i opet bi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
DEFENSE je napisao/la:
Sve te Braniteljske udruge postale same sebi svrhom, iako sam bio ćlan nekoliko braniteljskih udruga izašao, u zadnjoj sam prije istupanja održao govor da je ogromna večina braniteljskih udruga postala sramota i teret braniteljima i da svaka braniteljska treba mora reagirati na bilo kakvo ponižavanje Hrvatske i Hrvata bez obzira tko bio na vlasti i da čelnici nisu tu da bi se ulizivali političkim strankama i njihovim čelnicima i drago mi je da nekoliko desetaka članova nakon pljeska napustilo dvoranu i udrugu i sada tvrdim da barem 70% pravih branitelja nije član niti jedne udruge i da bi sve udruge trebalo raspustiti i osnovati potpuno novu udrugu sa ograncima sa posebnostima poput HVidre, Ptsp, Dragovoljci i dr.ili što je moj prijatelj rekao osnovati sindikat Hrvatskih Branitelja koji če braniti prava branitelja čak nebi naodmet bila stranka HR branitelja.
Ja sam umirovljeni časnik HV i ne mislim šutati i mirovati kao što nisam 91 godine i radije ču crknuti nego trpiti nepravdu i sebe ne smatram privilegiranim i povlaštenim, a što se tiće moga glasa ja sam uvijek glasao po savjesti i tako če biti do kraja to sigurno neće biti ovaj HDZ jer ovaj nije onaj isti što sam glasao prije, ovaj je sanader uništio i zato ču uvijek glasati kao desničar glasati za stranke tipa HSP taman ne osvojili nijedan mandat u saboru, kao što sam na zadnjim izborima glasao Miroslava Tuđmana iako je osvojio 4,09 % glasova i opet bi.


Branitelji su kao generacija potrošeni, jedini obol mogu dati kao glasači ili eventualno u politici kao M.Tuđman, nedostajalo je očito sudjelovanje u medijima koji su izbrusili mlađe generacije da vjeruju kako je SDP "in" i "cool", a Tuđman "out", kak bi to oni prosto rekli tuđicama, apsurd da ti komunisti kojima je EU bio "vanjski neprijatelj" sada pričaju o istoj. Sjetim se serijala pok. Babića iz Vukovara koji je skoro bio uvreda za "suživot i pomirenje", doduše i ja sam se sa druge strane Dinare čudio kako je to uopće došlo na program HRTa. Nisam zato da se branitelji tetoše i glume likove kao što je to radila "herojska partizanija" sa svojim bajkama i tumačenjem povijesti, ali mi danas imamo dokumentiran i snimljen materijal o ratu koji se opet stavlja u "bunker" i krije, da se možda ne bi netko našao uvrijeđen ili ugrožen zbog istine iz domovinskog rata.

Hrvati su možda glupi i neuki za demoraciju, jer jednostavno nisu navikli da sami upravljaju sa sobom, nemaju u tome iskustva, jer uvijek smo se borili protiv "države", ali je bitno da nismo više u "diktaturi proleterijata" već u kakvoj takvoj demokraciji. Žilavi smo mi pa se samo trebamo opustiti i početi uživati u demokraciji i slobodi, jer za nju se ginulo i borilo, a fenomen je da smo ovako u njoj zbunjeni i prevareni, valjda je i to normalno za početnike.

Meni je žao ZERPA i hrvatskih tvrtki koje su doslovno otete, prodane i prepuštene da ih se pljačka, preorava i uništava, a za to nam je kriv lopovluk i bezmudost naše politike i tu sam duboko razočaran kako su glasači progutali HDZ/SDP ljigavštine i licemjerje pa ih nisu kaznili sa po meni exHSP zastupnikom Tonćom Tadićem. Bio sam siguran da će taj lik, po meni ispravan i sposoban uspjeti isplivati, al ne... :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
bumbar92 je napisao/la:
DEFENSE je napisao/la:
Sve te Braniteljske udruge postale same sebi svrhom, iako sam bio ćlan nekoliko braniteljskih udruga izašao, u zadnjoj sam prije istupanja održao govor da je ogromna večina braniteljskih udruga postala sramota i teret braniteljima i da svaka braniteljska treba mora reagirati na bilo kakvo ponižavanje Hrvatske i Hrvata bez obzira tko bio na vlasti i da čelnici nisu tu da bi se ulizivali političkim strankama i njihovim čelnicima i drago mi je da nekoliko desetaka članova nakon pljeska napustilo dvoranu i udrugu i sada tvrdim da barem 70% pravih branitelja nije član niti jedne udruge i da bi sve udruge trebalo raspustiti i osnovati potpuno novu udrugu sa ograncima sa posebnostima poput HVidre, Ptsp, Dragovoljci i dr.ili što je moj prijatelj rekao osnovati sindikat Hrvatskih Branitelja koji če braniti prava branitelja čak nebi naodmet bila stranka HR branitelja.
Ja sam umirovljeni časnik HV i ne mislim šutati i mirovati kao što nisam 91 godine i radije ču crknuti nego trpiti nepravdu i sebe ne smatram privilegiranim i povlaštenim, a što se tiće moga glasa ja sam uvijek glasao po savjesti i tako če biti do kraja to sigurno neće biti ovaj HDZ jer ovaj nije onaj isti što sam glasao prije, ovaj je sanader uništio i zato ču uvijek glasati kao desničar glasati za stranke tipa HSP taman ne osvojili nijedan mandat u saboru, kao što sam na zadnjim izborima glasao Miroslava Tuđmana iako je osvojio 4,09 % glasova i opet bi.


Branitelji su kao generacija potrošeni, jedini obol mogu dati kao glasači ili eventualno u politici kao M.Tuđman, nedostajalo je očito sudjelovanje u medijima koji su izbrusili mlađe generacije da vjeruju kako je SDP "in" i "cool", a Tuđman "out", kak bi to oni prosto rekli tuđicama, apsurd da ti komunisti kojima je EU bio "vanjski neprijatelj" sada pričaju o istoj. Sjetim se serijala pok. Babića iz Vukovara koji je skoro bio uvreda za "suživot i pomirenje", doduše i ja sam se sa druge strane Dinare čudio kako je to uopće došlo na program HRTa. Nisam zato da se branitelji tetoše i glume likove kao što je to radila "herojska partizanija" sa svojim bajkama i tumačenjem povijesti, ali mi danas imamo dokumentiran i snimljen materijal o ratu koji se opet stavlja u "bunker" i krije, da se možda ne bi netko našao uvrijeđen ili ugrožen zbog istine iz domovinskog rata.

Hrvati su možda glupi i neuki za demoraciju, jer jednostavno nisu navikli da sami upravljaju sa sobom, nemaju u tome iskustva, jer uvijek smo se borili protiv "države", ali je bitno da nismo više u "diktaturi proleterijata" već u kakvoj takvoj demokraciji. Žilavi smo mi pa se samo trebamo opustiti i početi uživati u demokraciji i slobodi, jer za nju se ginulo i borilo, a fenomen je da smo ovako u njoj zbunjeni i prevareni, valjda je i to normalno za početnike.

Meni je žao ZERPA i hrvatskih tvrtki koje su doslovno otete, prodane i prepuštene da ih se pljačka, preorava i uništava, a za to nam je kriv lopovluk i bezmudost naše politike i tu sam duboko razočaran kako su glasači progutali HDZ/SDP ljigavštine i licemjerje pa ih nisu kaznili sa po meni exHSP zastupnikom Tonćom Tadićem. Bio sam siguran da će taj lik, po meni ispravan i sposoban uspjeti isplivati, al ne... :neznam


Dosta branitelja razmišlja, mi smo sami krivi jer umjesto da smo nakon rata nakon što smo im stvorili državu prepustili političarima koji su je uništili i rasprodali, mi smo izgleda trebali kao partizani nakon rata preuzeti vlast podjelili sebi kuče i stanove uzeli sve funkcije od vrha do dna i državne i lokalne i praktično vladali do skoro raspada one posrane jugoslavije, i nitko im nije mogao ništa svi šutali nitko im nije prigovarao a zločinima koje počinili nad Hrvatima niti pisnuti. skoro 50-tak godina su imali vremena pričati "svoju" istinu i ispirati mozak narodu i sad bi se mogao opkladiti da više danas cijene partizane nego branitelje DR iako nema danas možda nego par postotaka ljudi koji stvarno proživjeli WW2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
DEFENSE je napisao/la:
Dosta branitelja razmišlja, mi smo sami krivi jer umjesto da smo nakon rata nakon što smo im stvorili državu prepustili političarima koji su je uništili i rasprodali, mi smo izgleda trebali kao partizani nakon rata preuzeti vlast podjelili sebi kuče i stanove uzeli sve funkcije od vrha do dna i državne i lokalne i praktično vladali do skoro raspada one posrane jugoslavije, i nitko im nije mogao ništa svi šutali nitko im nije prigovarao a zločinima koje počinili nad Hrvatima niti pisnuti. skoro 50-tak godina su imali vremena pričati "svoju" istinu i ispirati mozak narodu i sad bi se mogao opkladiti da više danas cijene partizane nego branitelje DR iako nema danas možda nego par postotaka ljudi koji stvarno proživjeli WW2


Ma ja ovim partizančinama i njihovim jugo-pulenima jbem mater partizansku u sri face, onako demokratski,...šute ko pičke, a oni ako mogu živjeti krvavih ruku od naroda kojeg su tlačili, ja ne mogu, niti bi se trebalo na njih ugledati. Nekad sam razmišljao da bi bilo najbolje da smo se povukli u Sloveniju, pustili četnike i JNA da poharače Hrvatsku, privremeno ostvare svoj naum, pa im onda složimo Oluju i išutamo ih. Tako bi oni koji nisu na svojoj guzici i obitelji osjetili rat, cjenili slobodu i obranu Hrvatske,...ali normalno da sam to samo zamišljao iz gorčine kada neki šupak na TVu mlatari o "zločinačkim poduhvatima" i "namjerama" i ostalim frazama kojima su zatrpali medije. Ovako kada se sumira, pobjedli smo, ostvarili i oslobodili državu, a prokletstvo je naše takvo kakvo jeste, da istrpimo pljuvanja i laži lijepo odgojenih "demokrata" parazita čija se guzica nije ni uznojila za Hrvatsku...meni je dosta da njima jbem mater. Za lopove mislim da se nešto počinje raditi, bar tako liči na TVu, ali to je tvej i naravno neće sviju stići pravda, nikada nije pa zašto bi sada, a preveč bi bilo idealno da pohvataju sve lopine i pretvorba-tajkune.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
bumbar92 je napisao/la:
DEFENSE je napisao/la:
Dosta branitelja razmišlja, mi smo sami krivi jer umjesto da smo nakon rata nakon što smo im stvorili državu prepustili političarima koji su je uništili i rasprodali, mi smo izgleda trebali kao partizani nakon rata preuzeti vlast podjelili sebi kuče i stanove uzeli sve funkcije od vrha do dna i državne i lokalne i praktično vladali do skoro raspada one posrane jugoslavije, i nitko im nije mogao ništa svi šutali nitko im nije prigovarao a zločinima koje počinili nad Hrvatima niti pisnuti. skoro 50-tak godina su imali vremena pričati "svoju" istinu i ispirati mozak narodu i sad bi se mogao opkladiti da više danas cijene partizane nego branitelje DR iako nema danas možda nego par postotaka ljudi koji stvarno proživjeli WW2


Ma ja ovim partizančinama i njihovim jugo-pulenima jbem mater partizansku u sri face, onako demokratski,...šute ko pičke, a oni ako mogu živjeti krvavih ruku od naroda kojeg su tlačili, ja ne mogu, niti bi se trebalo na njih ugledati. Nekad sam razmišljao da bi bilo najbolje da smo se povukli u Sloveniju, pustili četnike i JNA da poharače Hrvatsku, privremeno ostvare svoj naum, pa im onda složimo Oluju i išutamo ih. Tako bi oni koji nisu na svojoj guzici i obitelji osjetili rat, cjenili slobodu i obranu Hrvatske,...ali normalno da sam to samo zamišljao iz gorčine kada neki šupak na TVu mlatari o "zločinačkim poduhvatima" i "namjerama" i ostalim frazama kojima su zatrpali medije. Ovako kada se sumira, pobjedli smo, ostvarili i oslobodili državu, a proklestvo je naše takvo kakvo jeste, da istrpimo pljuvanja i laži lijepo odgojenih "demokrata" parazita čija se guzica nije ni uznojila za Hrvatsku...meni je dosta da njima jbem mater. Za lopove mislim da se nešto počinje raditi, bar tako liči na TVu, ali to je tvej i naravno neće sviju stići pravda, nikada nije pa zašto bi sada, a preveč bi bilo idealno da pohvataju sve lopine i pretvorba-tajkune.


Činjenica je da se po Braniteljima i Domovinskom ratu najmanje pljuva u onim područjima koja su bila pod okupacijom ili na slobodnim područjima koja su direktno osjetili posljedice rata, postaje pomalo smiješno kako se uvijek baš svake godine spomene granatiranje Zagreb kao martićeva odmazda nakon akcije Bljesak i 6 poginulih civila koliko samo minuta posvete tome, a na stotine i stotine sela, gradića i gradova kojima nisu posvetili niti minute u svih 20 godina postojanja RH a prošle mnogo gore i pretrpile višestruko štete nego sam Zagreb. Ovim ne ulazim koliko je grad Zagreb dao Branitelja DR i kolliko ih je Zagreba dalo život za Hrvatsku, tu je s moje strane RESPECT
Ovo je samo jedan od detalja koliko je duboko poremećen sustav vrijednosti i neke bazićnog poštovanja prema drugima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
DEFENSE je napisao/la:
Činjenica je da se po Braniteljima i Domovinskom ratu najmanje pljuva u onim područjima koja su bila pod okupacijom ili na slobodnim područjima koja su direktno osjetili posljedice rata, postaje pomalo smiješno kako se uvijek baš svake godine spomene granatiranje Zagreb kao martićeva odmazda nakon akcije Bljesak i 6 poginulih civila koliko samo minuta posvete tome, a na stotine i stotine sela, gradića i gradova kojima nisu posvetili niti minute u svih 20 godina postojanja RH a prošle mnogo gore i pretrpile višestruko štete nego sam Zagreb. Ovim ne ulazim koliko je grad Zagreb dao Branitelja DR i kolliko ih je Zagreba dalo život za Hrvatsku, tu je s moje strane RESPECT
Ovo je samo jedan od detalja koliko je duboko poremećen sustav vrijednosti i neke bazićnog poštovanja prema drugima.


Hrvatska je država u tranziciji od stanja kada je bila u ratu i danas kada je pred vratima EUnije, veliki iskorak i transformacija. Podnijela je žrtvu i traumu sa dubokim ranama koje zbog žilavosti naroda zacjeljuju i u tom procesu zacjeljivanja jedna od terapija je i "umjetni zaborav" koji je kod Hrvata kao i u svemu preizražen pa se zaboravlja šta treba i ono što se ne bi trebalo, a toliko se i od svećenika čula priča "oprostiti, a ne zaboraviti", ali očito da se pretjeralo pa se praštaju zločini i zaboravljaju sopstvene žrtve. Zamjeni se to lako kada se smetne sa uma...

Sustav jeste poremećen, ali to je očita ratna posljedica i traume diktature komunizma koje se pokušavaju potisnuti "zaboravom"..., cijena toga je izražena u "moralu i obrazu", a mnogima to nije nikad bilo bitno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Nadam se da neću doživjeti ovom forumu kao i na forumima u Hrvatskoj da vrijeđaju i pljuvaju kao Hrvatskog Dragovoljca i Branitelja i DR vrijeđa svakakva gamad i to neometano od moderatora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
DEFENSE je napisao/la:
Nadam se da neću doživjeti ovom forumu kao i na forumima u Hrvatskoj da vrijeđaju i pljuvaju kao Hrvatskog Dragovoljca i Branitelja i DR vrijeđa svakakva gamad i to neometano od moderatora.

nemaj brige, ima svega ali toga nema, a niti će biti nadam se,...inače puštamo svašta, a na vrijeđanje branitelja i DR je 0-tolerancija što se mene tiče.
:HVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
bumbar92 je napisao/la:
DEFENSE je napisao/la:
Nadam se da neću doživjeti ovom forumu kao i na forumima u Hrvatskoj da vrijeđaju i pljuvaju kao Hrvatskog Dragovoljca i Branitelja i DR vrijeđa svakakva gamad i to neometano od moderatora.

nemaj brige, ima svega ali toga nema, a niti će biti nadam se,...inače puštamo svašta, a na vrijeđanje branitelja i DR je 0-tolerancija što se mene tiče.
:HVO


To volim čuti brate :hrvatinic :HercegBosanac :HVO iako sam bio u HV-u, a najzanimljivije da niko od te gamadi da ispred mene nešto kaže protiv DR i Branitelja jer zna da ne bi dobro prošao.Koriste forume da iskažu svoju mržnju, frustracije i komplekse.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 03 lip 2010, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
DEFENSE je napisao/la:
To volim čuti brate :hrvatinic :HercegBosanac :HVO iako sam bio u HV-u, a najzanimljivije da niko od te gamadi da ispred mene nešto kaže protiv DR i Branitelja jer zna da ne bi dobro prošao.Koriste forume da iskažu svoju mržnju, frustracije i komplekse.

bio sam u 4.GB HV, kasnije u HVO, al to je ista vojska, strana i narod, svejedno morat ćemo napraviti smajliće i za HV.
:hrvatinic :HVO :HercegBosanac
:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 04 lip 2010, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Slažem se ne bi bilo loše smajlić za HV,
Jučer me je baniralo na forum hr, nije mi žao kad otvoreno nekome kažeš što misliš a prethodila je rasprava koliko ima lažnih invalida među ovim 100% invalidima DR i to je stvarno prešlo svaku mjeru, toliko besramnih laži,vrijeđanja, ponižavanja još upozoravam moderatore da ne dozvole vrijeđanje Branitelja koji poslje poginulih Branitelja dali najveću žrtvu za Hrvatsku. Moderatori reakcija nula.
Jučer a prije sam napisao da poslje smanjivanja prava glasa Hrvatima iz BiH-a i ograničavanja broja zastupnika Hrvata iz BiH-a na maksimalno 3, sljedeće je davanje dvostruko prava srbima (nego sad čekaju pogodan moment) ili kako to oni zovu pozitivna diskriminacija, gdje če srbi imati pravo glasati za svog predstavnika srba kojih imaju 3 zagarantirano i plus 5 ostale nacionalne manjine a drugi put če imati pravo glasati za stranke poput SDP-a; HNS-a, i vjerovatno i za HDZ-a jer i nema razlike sa prethodne dvije, jer ovaj HDZ je uništio sanader i nastavlja Kosor, svaki iskreni HDZ-ovac če reči da ovaj sadašnji nema nikakve sa onim izvornim Tuđmanovim HDZ-om i ovaj HDZ nema budučnost.
Ja nisam član nijedne stranke, jesam desničar koji uvijek glasa po savjesti i ako se uspiju organizirati pravaši u jedan blok ili se spoji više manjih stranaka i prevldavajući razlike i osobne egoe radi interesa Hrvatskog naroda imaju moj glas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 04 lip 2010, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Što se to događa u Hrvatskoj ?!
U kratko: i dalje se ratuje, samo ne sa puškom i bombama, nego ovim specijalnim ratom i pokušava oteti i uništiti Hrvatsku drzavu ovako, kad im nije uspjelo onako, tj. u klasicnom agresorskom ratu!
Naši decki se izgleda još nisu snašli i obikli u ovom prljavom i podmuklom ratu, koji nema frontalne linije, gdje ti se naprijatelji smiješe, piju s tobom, tapšu te po ramenu, obecavaju ti pomoci, sve dok ti ga ne uspiju talatnuti do daske!
Još uvijek se ruši Hrvatska drzava i to od istih onih, koji nisu ni bili za ovu slobodnu Hrvatsku. Ti su samo iskoristili priliku i dosli do bogatstva, lijepim pricama o slobodi, demokraciji, mahajuci zastavama, lopovlukom u tzv. “privatizaciji”.
Zato imamo mali Milijun braniteljskih udruga, jer tako izmrvljene nemaju snagu i uticaj, kao kad bi bile sve zajedno i vodjene jadnom domoljubnom glavom. Pa ovako imamo dosta ubacenih “vodja” koji sabotiraju jedinstvo i zajednicki dogovor.
Slicno je i u politickim strankama, kojih takodjer ima vise nego bi ih trebalo, samo da se narod zbuni, a glasovi uzalud razbacaju na sve strane.
Izborni rezultati su se i kod Tite obradjivali kako se htjelo, tako da se i sada friziraju prema potrebi, ili nova vremena - stare metode. Pa i u samoj SAD (Florida) pred ocima cijelog svijeta, Al Gore je ‘izgubio’ od Busha juniora, jer se nisu ‘stigli pobrojati’ svi glasovi na vrijeme !? Istina, Bushov mladji brat je bio u to vrijeme Guverner Floride …
Sad ce se to moci jos i lakse, kad se bude elektronski glasalo, gdje ce se moci dobiti rezultati prema zelji, sve zavisi tko programira elektronske glasacke machine i tko bude podnosio ‘izvjestaj sa glasanja’.
Citat:
Bumbar92:
... ali mi danas imamo dokumentiran i snimljen materijal o ratu koji se opet stavlja u "bunker" i krije, da se možda ne bi netko našao uvrijeđen ili ugrožen zbog istine iz domovinskog rata."

Tocno! Cuvaju se dokumentarni filmovo iz rata i istini o ratu, da se istina ne bi vidila od nase mladje generacije, a i svjetske javnosti! Jer ovako mogu slobodno pisati nasu “Hrvatsku Povijest” kako im odgovara, a sa glavnim ciljem, da se nasa mladez srami svoga porijekla i svoje nacije! Isto kao i 1945 kad su svi Hrvati bili Ustase, a to su po njma bili najgori koljaci i zlocinci, sto je gnjusna laz i kleveta!
Mi znamo istinu, ali ju trebaju i drugi znati. Zato treba pisati istinite knjige i prevoditi ih na druge jezike, praviti nase filmove sa originalnim dokumentarnim dijelovima u njima, pjevati pjesme kao sto ih Thompson pjeva! (Zato mu i ne daju pjevati, posebno u Pulskoj Areni!) Ali Marko nije odustao, pa je ipak pjevao u Puli. Do godine mozda i u Areni?
Ovdje vidimo kako ipak ne bude bas sve po njihovom planu i zamisli. To ovisi i o nama, kako cemo se mi postaviti, hocemo li pristati na to ili necemo!

U svim ovim dogadjanjima kod nas, nista nije bilo slucajno, sve je isplanirano i koordinirano u “Svjetskim centarima moci”, ustvari od “svjetske mafije”, koja radi na “globalizaciji”, tj. jednoj “Svjetskoj vladi” (“New World Order” - “Novi Svjetski Poredak”). I to je sada moderna okupacija bez vojske i oruzja. Zna se da ni jedna okupacija nije uspjela na duzi period, ako nije bilo domacih ‘pomagaca’. Zato su oni nasli ove “korisne budale”, nase prodane duse, politicke pizde ili izdajnike, koji ih informiraju o situaciji i izvrsavaju svaku naredbu iliti “domacu zadacu”. Obicno su to ljudi loseg, podanickog karaktera, sa “dosta putra na glavi”, tj. sa kriminalnom prosloscu ili nekim perverznim sexualnim privatnim zivotom, pa ih se tako moze lako ucjenjivati i drzati na uzdi.
Pored njihovih interesa, na nasem prostoru, ovoj mafiji posebno smetaju Hrvati, jer smo vjernici i oduvjek bili velika podpora Vaticanu, koji je jedini ostao kao protuteza ovim silama, koje zele imati jednu “Svjetsku Vladu”. Vatican nije vojna protuteza, nego samo moralna, ali im ipak puno smeta, jer nemaju slobodne ruke, ne mogu otvoreno i brzo sprovoditi svoje ciljeve.
Hrvata se boje i jos zbog toga, jer ako bi se mi uspjeli othrvati ovim silama, to bi mogao izazvati ‘domino efekat’, kod masu zemalja u svijetu, koje su u slicnom polozaju kao i mi.
Zato su se okomili na Hrvate i Hrvatsku drzavu da je uniste i to prvenstveno na Hercegovce, koji su uvijek bili najtvrdji orah na Hrvatskom braniku! A kad (ili ako?) nas srede, onda ce im lako biti sa ostatkom Hrvatske drzave. Zato i jesu bili vicevi s bijelim carapama, ‘Hercegovcima lopovima’ i td. koje je poceo Precednik S. Mesic, a onda su mu pomagali i ostali.
Prvo je pocelo je sa:
- Embargom na oruzje, da se ne mozemo obraniti od srpske oruzane agresije,
- Privatizaciju su nam nametnuli dok se jos rat vodio i tada su nam sve pokupovali i to po snizenoj cijeni: od Banaka, Telekomunikacija i svega dobroga i unosnog sto smo imali,
- Nase branitelje, pobjednicke generale uhicuju, transportiraju i sude u Haagu,
- Nas Precednik br. 2. dijeli ‘sakom i kapom’ bez kontrole i evidencije najnovije vojne tajne detalje iz teka zavrsenog rata, dog Englezi jos ne otkrivaju svoje vojne tajne iz II. Svjetskog rata! (Jer jos ima zivih svjedoka iz vremena Blajburskog zlocina nad izbjeglim, razoruzanim Hrvatima, koji su im se predali nakon zavrsenog rata!)
- Kradu nam ribu i ukidaju ZERP,
- Otimaju nam nacionalni teritorij, odredjuju novu granicu sa Slovenijom, ne na Sudu, nego arbitrazom (!?) sto se jos nije desilo u povijesti!
- Traze se Topnicki dnevnici o ‘prekomjernom granatiranju Knina’!? kao da nisu nikad vidili razliku od razorenog Vukovara, Gospica, Dubrovnika, Sarajeva, … u odnosu na Knin.
- Unistavaju nam seljake poljoprivrednike i nasu poljoprivredu - zdravu hranu,
- Unistavaju domacu proizvodnju, a forsiraju uvoz lose i ne zdrave robe iz vana,
- Zato se ne sprecavaju neredi na nogometnim utakmicama doma i vani, koji stvaraju losu sliku o Hrvatima. (Englezi su to vrlo brzo i uspjesno sredili sa svojim huliganima!)
- Zato se omogucava tuca BBB-ovaca s Torcidom.
- Zato se pisalo o Kostelicima kao nacistima pred njihove nastupe,
- Zato se pojavio ‘slucajno’ porno video s “Blankom” (nekom koja lici na Blanku) pred njen finalni nastup na SP,
- Zato se ne dozvoljava Thompsonu da pjeva u Pulskoj Areni, jer njegovi obozavatelji podmecu bombe? (Uhvacen je pravi bombas, koji je sve prije nego Markov ljubitelj!)
- Slijedeca su nasa Brodogradilista i sta jos … ?
- Granice sa Crnom Gorom, Srbijom, BiH, jer stari Versajski drugari cekaju da im se stara obecanja izvrse ...

Na prvi pogled izgleda kao da nemamo sanse? Ova ‘Svjetska mafija’ je pre jaka u odnosu na nas male i jadne Hrvate u opljackanoj Hrvatskoj drzavi? Ona se tako i ponasa, jer zeli i nas u tu uvjeriti, kako su oni nedodirljivi i nepobjedivi.
Medjutim, to i nije bas sve tako. Oni su veci zecevi nego sto mi mozemo i zamisliti. Treba samo pokazati zube i njih nema na vidiku! Prvo se moraju onemoguciti siritelji lazi i poluistina po novinam i TV-u, onda prokazati sve antihrvatske politicare, izdajnike i prodane duse, a onda mozda uspijemo dobiti i hrvatsku Hrvatsku Vladu?
Nije utopija! Zar nismo vec jednom pobijedili svu ovu svjetsku bandu, kad smo bez njihove dozvole ipak stvorili Hrvatsku drzavu?
Pobjedili Trecu vojnu silu u Europi, bez oruzja, vojske, novca, vojnih saveznika, ali sa vjerom u Nasu Gospu - Kraljicu Hrvata (istina, i sa embargom na oruzje - mala sala)!
Zasto to nebi i jos jednom ucinili, ali jednom za vijeke vijekova?

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 04 lip 2010, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
MIR je napisao/la:
Što se to događa u Hrvatskoj ?!
U kratko: i dalje se ratuje, samo ne sa puškom i bombama, nego ovim specijalnim ratom i pokušava oteti i uništiti Hrvatsku drzavu ovako, kad im nije uspjelo onako, tj. u klasicnom agresorskom ratu!
Naši decki se izgleda još nisu snašli i obikli u ovom prljavom i podmuklom ratu, koji nema frontalne linije, gdje ti se naprijatelji smiješe, piju s tobom, tapšu te po ramenu, obecavaju ti pomoci, sve dok ti ga ne uspiju talatnuti do daske!
Još uvijek se ruši Hrvatska drzava i to od istih onih, koji nisu ni bili za ovu slobodnu Hrvatsku. Ti su samo iskoristili priliku i dosli do bogatstva, lijepim pricama o slobodi, demokraciji, mahajuci zastavama, lopovlukom u tzv. “privatizaciji”.
Zato imamo mali Milijun braniteljskih udruga, jer tako izmrvljene nemaju snagu i uticaj, kao kad bi bile sve zajedno i vodjene jadnom domoljubnom glavom. Pa ovako imamo dosta ubacenih “vodja” koji sabotiraju jedinstvo i zajednicki dogovor.
Slicno je i u politickim strankama, kojih takodjer ima vise nego bi ih trebalo, samo da se narod zbuni, a glasovi uzalud razbacaju na sve strane.
Izborni rezultati su se i kod Tite obradjivali kako se htjelo, tako da se i sada friziraju prema potrebi, ili nova vremena - stare metode. Pa i u samoj SAD (Florida) pred ocima cijelog svijeta, Al Gore je ‘izgubio’ od Busha juniora, jer se nisu ‘stigli pobrojati’ svi glasovi na vrijeme !? Istina, Bushov mladji brat je bio u to vrijeme Guverner Floride …
Sad ce se to moci jos i lakse, kad se bude elektronski glasalo, gdje ce se moci dobiti rezultati prema zelji, sve zavisi tko programira elektronske glasacke machine i tko bude podnosio ‘izvjestaj sa glasanja’.
Citat:
Bumbar92:
... ali mi danas imamo dokumentiran i snimljen materijal o ratu koji se opet stavlja u "bunker" i krije, da se možda ne bi netko našao uvrijeđen ili ugrožen zbog istine iz domovinskog rata."

Tocno! Cuvaju se dokumentarni filmovo iz rata i istini o ratu, da se istina ne bi vidila od nase mladje generacije, a i svjetske javnosti! Jer ovako mogu slobodno pisati nasu “Hrvatsku Povijest” kako im odgovara, a sa glavnim ciljem, da se nasa mladez srami svoga porijekla i svoje nacije! Isto kao i 1945 kad su svi Hrvati bili Ustase, a to su po njma bili najgori koljaci i zlocinci, sto je gnjusna laz i kleveta!
Mi znamo istinu, ali ju trebaju i drugi znati. Zato treba pisati istinite knjige i prevoditi ih na druge jezike, praviti nase filmove sa originalnim dokumentarnim dijelovima u njima, pjevati pjesme kao sto ih Thompson pjeva! (Zato mu i ne daju pjevati, posebno u Pulskoj Areni!) Ali Marko nije odustao, pa je ipak pjevao u Puli. Do godine mozda i u Areni?
Ovdje vidimo kako ipak ne bude bas sve po njihovom planu i zamisli. To ovisi i o nama, kako cemo se mi postaviti, hocemo li pristati na to ili necemo!

U svim ovim dogadjanjima kod nas, nista nije bilo slucajno, sve je isplanirano i koordinirano u “Svjetskim centarima moci”, ustvari od “svjetske mafije”, koja radi na “globalizaciji”, tj. jednoj “Svjetskoj vladi” (“New World Order” - “Novi Svjetski Poredak”). I to je sada moderna okupacija bez vojske i oruzja. Zna se da ni jedna okupacija nije uspjela na duzi period, ako nije bilo domacih ‘pomagaca’. Zato su oni nasli ove “korisne budale”, nase prodane duse, politicke pizde ili izdajnike, koji ih informiraju o situaciji i izvrsavaju svaku naredbu iliti “domacu zadacu”. Obicno su to ljudi loseg, podanickog karaktera, sa “dosta putra na glavi”, tj. sa kriminalnom prosloscu ili nekim perverznim sexualnim privatnim zivotom, pa ih se tako moze lako ucjenjivati i drzati na uzdi.
Pored njihovih interesa, na nasem prostoru, ovoj mafiji posebno smetaju Hrvati, jer smo vjernici i oduvjek bili velika podpora Vaticanu, koji je jedini ostao kao protuteza ovim silama, koje zele imati jednu “Svjetsku Vladu”. Vatican nije vojna protuteza, nego samo moralna, ali im ipak puno smeta, jer nemaju slobodne ruke, ne mogu otvoreno i brzo sprovoditi svoje ciljeve.
Hrvata se boje i jos zbog toga, jer ako bi se mi uspjeli othrvati ovim silama, to bi mogao izazvati ‘domino efekat’, kod masu zemalja u svijetu, koje su u slicnom polozaju kao i mi.
Zato su se okomili na Hrvate i Hrvatsku drzavu da je uniste i to prvenstveno na Hercegovce, koji su uvijek bili najtvrdji orah na Hrvatskom braniku! A kad (ili ako?) nas srede, onda ce im lako biti sa ostatkom Hrvatske drzave. Zato i jesu bili vicevi s bijelim carapama, ‘Hercegovcima lopovima’ i td. koje je poceo Precednik S. Mesic, a onda su mu pomagali i ostali.
Prvo je pocelo je sa:
- Embargom na oruzje, da se ne mozemo obraniti od srpske oruzane agresije,
- Privatizaciju su nam nametnuli dok se jos rat vodio i tada su nam sve pokupovali i to po snizenoj cijeni: od Banaka, Telekomunikacija i svega dobroga i unosnog sto smo imali,
- Nase branitelje, pobjednicke generale uhicuju, transportiraju i sude u Haagu,
- Nas Precednik br. 2. dijeli ‘sakom i kapom’ bez kontrole i evidencije najnovije vojne tajne detalje iz teka zavrsenog rata, dog Englezi jos ne otkrivaju svoje vojne tajne iz II. Svjetskog rata! (Jer jos ima zivih svjedoka iz vremena Blajburskog zlocina nad izbjeglim, razoruzanim Hrvatima, koji su im se predali nakon zavrsenog rata!)
- Kradu nam ribu i ukidaju ZERP,
- Otimaju nam nacionalni teritorij, odredjuju novu granicu sa Slovenijom, ne na Sudu, nego arbitrazom (!?) sto se jos nije desilo u povijesti!
- Traze se Topnicki dnevnici o ‘prekomjernom granatiranju Knina’!? kao da nisu nikad vidili razliku od razorenog Vukovara, Gospica, Dubrovnika, Sarajeva, … u odnosu na Knin.
- Unistavaju nam seljake poljoprivrednike i nasu poljoprivredu - zdravu hranu,
- Unistavaju domacu proizvodnju, a forsiraju uvoz lose i ne zdrave robe iz vana,
- Zato se ne sprecavaju neredi na nogometnim utakmicama doma i vani, koji stvaraju losu sliku o Hrvatima. (Englezi su to vrlo brzo i uspjesno sredili sa svojim huliganima!)
- Zato se omogucava tuca BBB-ovaca s Torcidom.
- Zato se pisalo o Kostelicima kao nacistima pred njihove nastupe,
- Zato se pojavio ‘slucajno’ porno video s “Blankom” (nekom koja lici na Blanku) pred njen finalni nastup na SP,
- Zato se ne dozvoljava Thompsonu da pjeva u Pulskoj Areni, jer njegovi obozavatelji podmecu bombe? (Uhvacen je pravi bombas, koji je sve prije nego Markov ljubitelj!)
- Slijedeca su nasa Brodogradilista i sta jos … ?
- Granice sa Crnom Gorom, Srbijom, BiH, jer stari Versajski drugari cekaju da im se stara obecanja izvrse ...

Na prvi pogled izgleda kao da nemamo sanse? Ova ‘Svjetska mafija’ je pre jaka u odnosu na nas male i jadne Hrvate u opljackanoj Hrvatskoj drzavi? Ona se tako i ponasa, jer zeli i nas u tu uvjeriti, kako su oni nedodirljivi i nepobjedivi.
Medjutim, to i nije bas sve tako. Oni su veci zecevi nego sto mi mozemo i zamisliti. Treba samo pokazati zube i njih nema na vidiku! Prvo se moraju onemoguciti siritelji lazi i poluistina po novinam i TV-u, onda prokazati sve antihrvatske politicare, izdajnike i prodane duse, a onda mozda uspijemo dobiti i hrvatsku Hrvatsku Vladu?
Nije utopija! Zar nismo vec jednom pobijedili svu ovu svjetsku bandu, kad smo bez njihove dozvole ipak stvorili Hrvatsku drzavu?
Pobjedili Trecu vojnu silu u Europi, bez oruzja, vojske, novca, vojnih saveznika, ali sa vjerom u Nasu Gospu - Kraljicu Hrvata (istina, i sa embargom na oruzje - mala sala)! Zasto to nebi i jos jednom ucinili, ali jednom za vijeke vijekova?


Potpisujem sve napisano, a svi ti kojima Hrvatska smeta su svugdje se ugnijezdili od politike do svih vrsta medije i mnogi od njih ne krije uopće svoje stavove ili su loše kamuflirani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 06 lip 2010, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
bumbar92 je napisao/la:
DEFENSE je napisao/la:
Sve te Braniteljske udruge postale same sebi svrhom, iako sam bio ćlan nekoliko braniteljskih udruga izašao, u zadnjoj sam prije istupanja održao govor da je ogromna večina braniteljskih udruga postala sramota i teret braniteljima i da svaka braniteljska treba mora reagirati na bilo kakvo ponižavanje Hrvatske i Hrvata bez obzira tko bio na vlasti i da čelnici nisu tu da bi se ulizivali političkim strankama i njihovim čelnicima i drago mi je da nekoliko desetaka članova nakon pljeska napustilo dvoranu i udrugu i sada tvrdim da barem 70% pravih branitelja nije član niti jedne udruge i da bi sve udruge trebalo raspustiti i osnovati potpuno novu udrugu sa ograncima sa posebnostima poput HVidre, Ptsp, Dragovoljci i dr.ili što je moj prijatelj rekao osnovati sindikat Hrvatskih Branitelja koji če braniti prava branitelja čak nebi naodmet bila stranka HR branitelja.
Ja sam umirovljeni časnik HV i ne mislim šutati i mirovati kao što nisam 91 godine i radije ču crknuti nego trpiti nepravdu i sebe ne smatram privilegiranim i povlaštenim, a što se tiće moga glasa ja sam uvijek glasao po savjesti i tako če biti do kraja to sigurno neće biti ovaj HDZ jer ovaj nije onaj isti što sam glasao prije, ovaj je sanader uništio i zato ču uvijek glasati kao desničar glasati za stranke tipa HSP taman ne osvojili nijedan mandat u saboru, kao što sam na zadnjim izborima glasao Miroslava Tuđmana iako je osvojio 4,09 % glasova i opet bi.


Branitelji su kao generacija potrošeni, jedini obol mogu dati kao glasači ili eventualno u politici kao M.Tuđman, nedostajalo je očito sudjelovanje u medijima koji su izbrusili mlađe generacije da vjeruju kako je SDP "in" i "cool", a Tuđman "out", kak bi to oni prosto rekli tuđicama, apsurd da ti komunisti kojima je EU bio "vanjski neprijatelj" sada pričaju o istoj. Sjetim se serijala pok. Babića iz Vukovara koji je skoro bio uvreda za "suživot i pomirenje", doduše i ja sam se sa druge strane Dinare čudio kako je to uopće došlo na program HRTa. Nisam zato da se branitelji tetoše i glume likove kao što je to radila "herojska partizanija" sa svojim bajkama i tumačenjem povijesti, ali mi danas imamo dokumentiran i snimljen materijal o ratu koji se opet stavlja u "bunker" i krije, da se možda ne bi netko našao uvrijeđen ili ugrožen zbog istine iz domovinskog rata.

Hrvati su možda glupi i neuki za demoraciju, jer jednostavno nisu navikli da sami upravljaju sa sobom, nemaju u tome iskustva, jer uvijek smo se borili protiv "države", ali je bitno da nismo više u "diktaturi proleterijata" već u kakvoj takvoj demokraciji. Žilavi smo mi pa se samo trebamo opustiti i početi uživati u demokraciji i slobodi, jer za nju se ginulo i borilo, a fenomen je da smo ovako u njoj zbunjeni i prevareni, valjda je i to normalno za početnike.

Meni je žao ZERPA i hrvatskih tvrtki koje su doslovno otete, prodane i prepuštene da ih se pljačka, preorava i uništava, a za to nam je kriv lopovluk i bezmudost naše politike i tu sam duboko razočaran kako su glasači progutali HDZ/SDP ljigavštine i licemjerje pa ih nisu kaznili sa po meni exHSP zastupnikom Tonćom Tadićem. Bio sam siguran da će taj lik, po meni ispravan i sposoban uspjeti isplivati, al ne... :neznam


Bumbar, što se tiće ovog boldanog još je dobro ako sačuvano taman i u Bunkeru, ja sam nedavno od HTV-ovog ratnog snimatelja u vrijeme napada na Dubrovnik 91g., da je po njegovoj procjeni barem 80% filmskog materijala koji je on snimio i čak puno bolji filmski materijal o razaranju Dubrovnika nego se dosad vidila javnosti od srbocrnogorskih četnika zauvijek propalo i uništeno što neodgovornošću i nebrigom, jer nije adekvatno spremljeno ili nije na vrijeme prebačeno sa VHS-a na DVD format


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 06 lip 2010, 10:51 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Ilirk@ je napisao/la:
vedrana rudan je mostarka, koza inače, a valdec je vrcio zbog lobiranja protiv zakona o (ne)pušenju.
čim je progovorio prvi put o tom zakonu, znala sam da nije dugovit.
a što se događa hrvatskoj?
pa neminovnost. hrvati su dobri ratnici van tora, ali čim se domogli svog tora, ponašaju se kao ovce.
imaju vlast koju su sami birali i koju očito zaslužuju.
znam da si ogorčen i imaš velikog razloga za to, ali to je jednostavno tako... :neznam
zato, kad osnujemo herceg-bosnu, odcijepite ono što je vaše i pripojite se nama, stvorit ćemo novu hrvatsku :zubati



Cuj to, nisam znao da je mostarka, da je koza jesam. :kava

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 06 lip 2010, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Aztec je napisao/la:
Ilirk@ je napisao/la:
vedrana rudan je mostarka, koza inače, a valdec je vrcio zbog lobiranja protiv zakona o (ne)pušenju.
čim je progovorio prvi put o tom zakonu, znala sam da nije dugovit.
a što se događa hrvatskoj?
pa neminovnost. hrvati su dobri ratnici van tora, ali čim se domogli svog tora, ponašaju se kao ovce.
imaju vlast koju su sami birali i koju očito zaslužuju.
znam da si ogorčen i imaš velikog razloga za to, ali to je jednostavno tako... :neznam
zato, kad osnujemo herceg-bosnu, odcijepite ono što je vaše i pripojite se nama, stvorit ćemo novu hrvatsku :zubati



Cuj to, nisam znao da je mostarka, da je koza jesam. :kava


Aztec koza je to rekla na televiziji, ja sam je čuo barem dva puta i stvarno žalosno koliko je ta osoba pljuvala po Hrvatima i Hrvatskoj a pogotovo Hrvatima Hercegovcima i što je više pljuvala to je više bila prisutna u medijima i sve dok nije kritizirala židove i Izrael i otada nema je nigdje i zadnja knjiga se reklamirala možda dva dana na televiziji a sve knjige prije tjednima i mjesecima a ne samo u svezi neograničenog pljuvanja ona ima još koliko hočeš od Jergovića do Matvejevića što se tiće BiH-a a imamo mi u Hrvatskoj takvih koliko hočeš a tzv hrvati ili koji su to samo po papiru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 06 lip 2010, 12:34 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
DEFENSE je napisao/la:
Aztec je napisao/la:


Cuj to, nisam znao da je mostarka, da je koza jesam. :kava


Aztec koza je to rekla na televiziji, ja sam je čuo barem dva puta i stvarno žalosno koliko je ta osoba pljuvala po Hrvatima i Hrvatskoj a pogotovo Hrvatima Hercegovcima i što je više pljuvala to je više bila prisutna u medijima i sve dok nije kritizirala židove i Izrael i otada nema je nigdje i zadnja knjiga se reklamirala možda dva dana na televiziji a sve knjige prije tjednima i mjesecima a ne samo u svezi neograničenog pljuvanja ona ima još koliko hočeš od Jergovića do Matvejevića što se tiće BiH-a a imamo mi u Hrvatskoj takvih koliko hočeš a tzv hrvati ili koji su to samo po papiru.



Ne znam sta je to rekla o Hrvatima, BiH Hrvatima... To za Zidove, vjerujem, vidim da je nestala s svih medija.

Ali, na kraju cijele price, Hrvati sve to i zasluzuju, nazalost. Kakav narod, takvi i mediji, politicari itd... Na primjer. Na stranu sto je Josipovic imao lose kandidate, ljudima je bitnije da on svira jebeni klavir (koje je to samo konjusarstvo) nego da brani interese svoje zemlje (na stranu sto je meni ipak 100 puta boli od efendije Mesica). Miroslav koji je otvoreno rekao da ce stat toj politici konjusarenja je osvojio 4.09% glasova... Mesic je 10 god bio predsjednik, svi mediji (osim donekle Vecernjeg) su dno dna... Kolumnisti; Butkovic, Jergovic, Matvejevic (komunjara teske, i nezna sta taj uopce ima sa Hrvatima) Tomic... HDZ isto dno jada i beskicmenjastva... SDP da i ne spominjem.

Dakle, kakva je to drzava di je pozeljno pljuvat po svome i onda si sve prisutan u medijima, politicar s izgledima itd... a kad stanes u odbranu, ili nedaj boze se dotaknes na isti ili blazi nacin nekog drugog odmah te vise nema.

Samo odnos jedne Slovenije prema RH, i obrnuto govori mnogo.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što se to događa u Hrvatskoj ?!
PostPostano: 09 lip 2010, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2009, 22:27
Postovi: 309
Citat:
SVEČANA SVETA MISA ZADUŠNICA

»ONI SU HRVATSKA!
NJIMA JE DUGUJEMO!«
(M.P.)

Obilježavajući 15. obljetnicu pogibije nikada prežaljenog junaka Domovinskog rata, bojnika Hrvatske vojske, THOMAS-a CROWLEY-a IRCA, legendarnog pripadnika IX. bojne »Rafael vitez Boban«, ali i u spomen i na inih 65 stranih dragovoljaca Domovinskog rata POGINULIH ZA HRVATSKU.

U četvrtak, 10. lipnja A.D. 2010. s početkom u 18.30 sati u crkvi časnih sestara Službenica Milosrđa (Anćela), u Splitu, Ćirila i Metoda 12, bit će služena sv. Misa zadušnica.
Sveto Misno slavlje predvodi i propovijeda ugledni hrvatski povjestničar i publicist: DR. FRA PETAR BEZINA.

MOLIMO SVE SUBORCE, SVEKOLIKO PUČANSTVO, KAO I SVE HRVATSKE DOMOLJUBE, RODOLJUBE I BOGOLJUBE DA U ŠTO VEĆEM BROJU NAZOČE OVOM SV. MISNOM SLAVLJU!

»ZA BOGA I HRVATSKU!«

ORGANIZATORI:

Udruga Hrvatske Domovinske Vojske 1941. – 1945.

Udruga Stranih Dragovoljaca Domovinskog Rata 1991. – 1995.

POPIS POGINULIH STRANIH DRAGOVOLJACA
DOMOVINSKOG RATA

01. Tahirović, Assad - (Australija) - Poginuo za Hrvatsku
02. Herman, Ivan - (Austrija) - zarobljen, mučen i strijeljan na Ovčari - Poginuo za Hrvatsku
03. "Meho" - (Austrija) - zarobljen, mučen i strijeljan - Poginuo za Hrvatsku
04. Jardas, Edmond - (Belgija) - Poginuo za Hrvatsku
05. Gogov, Stojan - (Bugarska) - Poginuo za Hrvatsku
06. DeTomasso, Eric - (Kanada) - Poginuo za Hrvatsku
07. Pereversov, Ronnie - (Kanada) - Poginuo za Hrvatsku
08. "William" - (Kanada) - Poginuo za Hrvatsku
09. "Vlado"- (Republika Češka) - Poginuo za Hrvatsku
10. Fredriksen, Brian - (Danska) - Poginuo za Hrvatsku
11. NEPOZNATI engleski vojnik - (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
12. NEPOZNATI engleski vojnik - (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
13. Arnold, Derek - (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
14. Frame, Malcolm - (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
15. "Frank" - (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
16. Lambert, John (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
17. "Mak" (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
18. Mann, Anthony Grant (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
19. McClutchey, Chris (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
20. Richmond, Cody (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
21. Rowley, John (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
22. Skinner, Edmund (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
23. Stallard, David (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
24. Thomas, Christian (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
25. White, Edward (Engleska) - Poginuo za Hrvatsku
26. NEPOZNATI francuski vojnik (Francuska) - Poginuo za Hrvatsku
27. Gay, Dominique (Francuska) - Poginuo za Hrvatsku
28. "Marcel" (Francuska) - Poginuo za Hrvatsku
29. Metral, Pierre (Francuska) - Poginuo za Hrvatsku
30. Nicolier, Jean-Michel (Francuska) - Zarobljen, mučen i strijeljan na Ovčari - Poginuo za Hrvatsku
31. Pellay, Jean-Yves (Francuska) - Poginuo za Hrvatsku
32. Pires, Francois - (Francuska) - Poginuo za Hrvatsku
33. Roulet, Francois - (Francuska) - Poginuo za Hrvatsku
34. Jah, Mohammed - (Gambija) - Poginuo za Hrvatsku
35. NEPOZNATI njemački vojnik (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
36. Bieske, Constantin (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
37. Buhner, Andreas (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
38. "Cristophe" (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
39. "Heinz" (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
40. Herrer - Herker, Uwe - (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
41. Kolb, Andreas (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
42. Linder, Thomas (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
43. “Oliver” (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
44. Schmidt, Jurgen - (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
45. Schteften, Hans - (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
46. "Stefan" - (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
47. Strassburger, Hans - (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
48. Von Besinger, Arnold - (Njemačka) - Zarobljen, mučen, i strijeljan na Ovčari - Poginuo za Hrvatsku
49. Wiesenack, Hans - (Njemačka) - Poginuo za Hrvatsku
50. " Gio" - (Njemačka) - Zarobljen, mučen, i strijeljan - Poginuo za Hrvatsku
51. NEPOZNATI mađarski vojnik (Mađarska) - Poginuo za Hrvatsku
52. "Janos" - (Mađarska) - Poginuo za Hrvatsku
53. Crowley, Thomas (Irska) - Poginuo za Hrvatsku
54. Mighero, Miko "Gino" (Italija) - Poginuo za Hrvatsku
55. Tilder, Johannes (Nizozemska) - Zarobljen, mučen, i strijeljan - Poginuo za Hrvatsku
56. Van der Mast, Erwin - (Nizozemska) - Poginuo za Hrvatsku
57. Fernandes, Alexandre (Portugal) - Poginuo za Hrvatsku
58. NEPOZNATI škotski vojnik (Škotska) - Poginuo za Hrvatsku
59. Schubert, Christian (Švicarska) - Poginuo za Hrvatsku
60. Wurtemburg, Christian (Švicarska) - Poginuo za Hrvatsku
62. Borovoj, Albert (Ukrajina) - Poginuo za Hrvatsku
63. NEPOZNATI američki vojnik (SAD) - Poginuo za Hrvatsku
64. McKenzie, Robert C. - (SAD) - Poginuo za Hrvatsku
65. Webster, Colette (bolničar) - (SAD) - Poginuo za Hrvatsku
66. Freel, David (Zimbabve) - (SAD) - Poginuo za Hrvatsku

IZVOR: Udruga Stranih Dragovoljaca Domovinskog Rata 1991-1995.
Association of Foreign Volunteers of the Croatian Homeland War 1991-1995.


Privitak/ci:
Thomas Crowley, Irac, poginuo za Hrvatsku.jpg
Thomas Crowley, Irac, poginuo za Hrvatsku.jpg [ 7.43 KiB | Pogledano 11912 put/a. ]

_________________
Znam dvije istine:
Prva: Da ima Boga!
Druga: To nisam ja!
Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 946 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hroboatos i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO