HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 02:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 381  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 23 vel 2010, 10:53 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2009, 12:35
Postovi: 968
Inkvizitor je napisao/la:
unknown je napisao/la:


Inkvi ga nije volio, šmrc :zubati , nisam na nijednu zatvorenu mi temu reagirao (ako se ne varam samo je jedna zaključana) a i slabo ih otvaram, nešto mi se ne da u zadnje vrijeme kao prije, znaš ti na šta sam mislio, kad sam ti poslao i privatnu poruku za to, tj. pritužbu, na 2-3 posta se odnosilo-koja si mi izbrisao, te poslije izokrenuo moju tvrdnju, i zaista nikako skužit zašto ti ne leže neki forumaši, smiješno, nadalje, na forumima se uglavnom (na kojim sam bivao, dok sam bivao) se otvarala tema s copy /paste :neznam , nisam znao da se ovdje drugačije radi, eto ukoliko budem ubuduće otvarao, neću copy/paste :smajl043
Milion se piše milijun, već kad stalno tražiš nekakve greške, eto i jedna tebi :zubati :zivili
živ ti meni bio zločesti admine :zubati



ja sam tebi obrisao samo psovku u jednom postu na što si ti dreknuo da ti mijenjam komplet poantu i da ti iskrivljujem misli..

rekoh... dobro..s ovim je mudro vodit polemiku,.


Lažo mali :zubati , neg` et` ajd` nek` ti bude. :smajl025


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 24 vel 2010, 17:36 
Offline

Pridružen/a: 24 vel 2010, 17:18
Postovi: 1
Vidim,ne odgovara moderator na moj post. Opet ponavljam,kako sam se ja to lažno predstavio? Kako se može ban trajni spucat kad se kaže da su neki Hercegovci vrlo aktivno sudjelovali u pretvorbi i privatizaciji,a u isto vrijeme se na kvalifikacije Posavaca kao pobjegulja,izdajnika,kukavica odgovara kompromisnim zaključavanjem tema. Sjajni moderatori,nema šta. Onaj bumbar mi na svaki post prijetio banom.

A Mesić je ovdje komična priča. Da ja psujem mater Jadranki Kosor i ostatku HDZ-a ko ovdje što mnogi rade Mesiću,a znamo da je HDZ na vlasti svo vrijeme dok traje ova naša kalvarija u BiH i da se dvojna prebivališta ukidaju upravo za vrije HDZ-a,da je za istih aktualna rasprava u ukidanju državljanstva,dobio bih ban. Znači to je komično,kako 2 seoska đilkoša u svakom selu utječu na javno mnijenje. Zbog njega sam i dobio ban,jer mu nisam psovao mater,haha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 24 vel 2010, 20:38 
Offline

Pridružen/a: 08 vel 2010, 22:05
Postovi: 307
Nema drugod svijeta osim ovog.
Ali postoje dva načina na koje se on vidi.

_________________
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Zaključano!
PostPostano: 16 ožu 2010, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2009, 22:27
Postovi: 294
Zaključana tema:
"Što mi Zagrebčani hoćemo! Hej (jugo)slaveni, dajte nam Hercegovce, uzmite si Srbe"!
Robbie MO:
“Postoji već bar 10 sličnih tema o odnosima među regijama.
Pronađi jednu”.

Da istina je, ali ovdje je sve sažeto i cjelovito, kako sam na početku i rekao...
... ali pronašao sam sličnu temu i stavio na:
Kako nas je uništavao HRT-ov dnevnik...

_________________
Znam dvije istine:
Prva: Da ima Boga!
Druga: To nisam ja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zaključano!
PostPostano: 17 ožu 2010, 01:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Eto vidiš da ništa ne fali da staviš na neku od istovjetnih tema. (a na prve 3 stranice foruma ih ima bar 5)
Bilo je beskonačno mnogo tema o odnosima Hercegovine i Zagreba, neke su posijale i žuč među suprostavljenim strujama na forumu, i zaista nije potrebna još jedna takva tema- a pogotovo što već imaju postojeće.
Hvala na razumijevanju.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zaključano!
PostPostano: 18 ožu 2010, 10:19 
a čemu ključanje uopće, ako postoji opcija premještanja i spajanja tema?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 18 ožu 2010, 20:42 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3703
primijetio sam pun kufer likova koji su se tek registrirali, nisu jednog posta imali a već popušili ban. kako to?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 19 ožu 2010, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
caporegime je napisao/la:
primijetio sam pun kufer likova koji su se tek registrirali, nisu jednog posta imali a već popušili ban. kako to?


O itekako jesu napisali post, ali im je izbrisan. :)
Radi se najčešće o internetskim talibanima.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 19 ožu 2010, 08:35 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3703
Robbie MO je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
primijetio sam pun kufer likova koji su se tek registrirali, nisu jednog posta imali a već popušili ban. kako to?


O itekako jesu napisali post, ali im je izbrisan. :)
Radi se najčešće o internetskim talibanima.

a to.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 19 ožu 2010, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
A što bi drugo bilo? Naša telepatska sposobnost detektiranja zlih namjera i prije nego što su izustili riječ čak i kod onih sa normalnim nickovima?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 19 ožu 2010, 08:44 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3703
e jesi otrovan.....
mislio sam da ih se po ip adresama prepoznaje, kao kolonove.
ili su možda preko pp srali.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 21 ožu 2010, 03:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
A gdje je naš Nerin iz Stoca? :neznam

Ah da, banirao sam ga na dva mjeseca. :zubati

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 22 ožu 2010, 09:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4386
Robbie MO je napisao/la:
A gdje je naš Nerin iz Stoca? :neznam



Sad vjerojatno smišlja nove "efektne" genocidlijske buzzwords-e na tragu onih koje je dosad koristio poput "apartheid", "kulturocid", "segregacija".

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 23 ožu 2010, 15:16 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2009, 12:35
Postovi: 968
Što je Bihać baniran? :zubati Nisam upratio :zrinjski_ultras1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 23 ožu 2010, 15:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Povrijedio je forumsko pučanstvo jednom rečenicom o Komšiću.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 09:58 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 08:04
Postovi: 1111
Ovo sam sad napisao,za slučaj da mi obriše,ovdje se valjda mogu žaliti

Tema o Posavini


Znači tema je prikladna,ne briši mi postove bez razloga. Pitam one koji su za suradnju s Dodikom,kako misle Posavinu vratiti u treći entitet? I opet kažem,ako mislim da je prodana,moje mišljenje! To je druga strana o Posavini,druga strana medalje,znam koliko ti Bog hoće ljudi koji misle kao ja. Možeš brisati postove,ne možeš mi oduzeti mišljenje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 10:27 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 08:04
Postovi: 1111
zašto je ovo izbrisano?




Kako je dobro za Hrvate da SBB bude što jača stranka? Je li dobro da na Business forumu kao jučer bude glavna BBI banka i malezijske tvrtke. Je li bolji za Hrvate arapski kapital kojemu vrata otvaraju Hare i Radončić?

na temi o SBB


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1257
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 11:36
Postovi: 1111
braćabegići je napisao/la:
Vidim,ne odgovara moderator na moj post. Opet ponavljam,kako sam se ja to lažno predstavio? Kako se može ban trajni spucat kad se kaže da su neki Hercegovci vrlo aktivno sudjelovali u pretvorbi i privatizaciji,a u isto vrijeme se na kvalifikacije Posavaca kao pobjegulja,izdajnika,kukavica odgovara kompromisnim zaključavanjem tema. Sjajni moderatori,nema šta. Onaj bumbar mi na svaki post prijetio banom.

A Mesić je ovdje komična priča. Da ja psujem mater Jadranki Kosor i ostatku HDZ-a ko ovdje što mnogi rade Mesiću,a znamo da je HDZ na vlasti svo vrijeme dok traje ova naša kalvarija u BiH i da se dvojna prebivališta ukidaju upravo za vrije HDZ-a,da je za istih aktualna rasprava u ukidanju državljanstva,dobio bih ban. Znači to je komično,kako 2 seoska đilkoša u svakom selu utječu na javno mnijenje. Zbog njega sam i dobio ban,jer mu nisam psovao mater,haha



Prvi dio oko Posavine vas mogu poduprijeti, te se slažem oko mnogih naših gospodarstvenika-izdajnika.

Ali širenje nekih lažnih zabluda o ''dobronamjernosti'' Mesića je ništa drugo nego provokacija.
Takvu izdajničku zvijer samo narodni sud treba u budućnosti čekati. Te njegovo veličanje i nije vam potkrepljeno nekim činjenicama

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X22yhleS ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 5937
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Ne smeta mi uopće što ovaj provokator ima sto puta provaljeno i argumentima oboreno mišljenje o nekakvim "prodajama" i "izdajama" Posavine, ali mi se sere od njegovog upornog "traženja odgovora" za Posavinu u okviru buduće hrvatske federalne jedinice, s obzirom da je taj odgovor odavno ponuđen.

ODGOVOR: stvaranje hrvatske federalne jedinice u okviru Federacije, odnosno prvenstveno na područjima koja je kontrolirao HVO na kraju rata, 1995., i koja su Hrvati unijeli u Federaciju, uz korekcije općinskih granica, eventualno stvaranje novih općina i raskusuravanje teritorija s Muslimanima/Bošnjacima, te zatim pregovori sa srpskom federalnom jedinicom na ravnopravnoj razini dviju federalnih jedinica, te razmjena teritorija općina Drvar, Glamoč i Grahovo za teritorije općina Šamac, Brod i Derventa, te stvaranje kompaktnog hrvatskog teritorija u Posavini, bez prekidanja koridora srpske federalne jedinice.

Mislim da apsolutna većina aktivnih na ovom forumu stoji otprilike iza takvog koncepta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 11:36
Postovi: 1111
Pessimus dux je napisao/la:
Ne smeta mi uopće što ovaj provokator ima sto puta provaljeno i argumentima oboreno mišljenje o nekakvim "prodajama" i "izdajama" Posavine, ali mi se sere od njegovog upornog "traženja odgovora" za Posavinu u okviru buduće hrvatske federalne jedinice, s obzirom da je taj odgovor odavno ponuđen.

ODGOVOR: stvaranje hrvatske federalne jedinice u okviru Federacije, odnosno prvenstveno na područjima koja je kontrolirao HVO na kraju rata, 1995., i koja su Hrvati unijeli u Federaciju, uz korekcije općinskih granica, eventualno stvaranje novih općina i raskusuravanje teritorija s Muslimanima/Bošnjacima, te zatim pregovori sa srpskom federalnom jedinicom na ravnopravnoj razini dviju federalnih jedinica, te razmjena teritorija općina Drvar, Glamoč i Grahovo za teritorije općina Šamac, Brod i Derventa, te stvaranje kompaktnog hrvatskog teritorija u Posavini, bez prekidanja koridora srpske federalne jedinice.

Mislim da apsolutna većina aktivnih na ovom forumu stoji otprilike iza takvog koncepta.


Zasada je jedini najbolji za nas.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X22yhleS ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 19:18 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 08:04
Postovi: 1111
Hrvatski_Zrinjski je napisao/la:
braćabegići je napisao/la:
Vidim,ne odgovara moderator na moj post. Opet ponavljam,kako sam se ja to lažno predstavio? Kako se može ban trajni spucat kad se kaže da su neki Hercegovci vrlo aktivno sudjelovali u pretvorbi i privatizaciji,a u isto vrijeme se na kvalifikacije Posavaca kao pobjegulja,izdajnika,kukavica odgovara kompromisnim zaključavanjem tema. Sjajni moderatori,nema šta. Onaj bumbar mi na svaki post prijetio banom.

A Mesić je ovdje komična priča. Da ja psujem mater Jadranki Kosor i ostatku HDZ-a ko ovdje što mnogi rade Mesiću,a znamo da je HDZ na vlasti svo vrijeme dok traje ova naša kalvarija u BiH i da se dvojna prebivališta ukidaju upravo za vrije HDZ-a,da je za istih aktualna rasprava u ukidanju državljanstva,dobio bih ban. Znači to je komično,kako 2 seoska đilkoša u svakom selu utječu na javno mnijenje. Zbog njega sam i dobio ban,jer mu nisam psovao mater,haha



Prvi dio oko Posavine vas mogu poduprijeti, te se slažem oko mnogih naših gospodarstvenika-izdajnika.

Ali širenje nekih lažnih zabluda o ''dobronamjernosti'' Mesića je ništa drugo nego provokacija.
Takvu izdajničku zvijer samo narodni sud treba u budućnosti čekati. Te njegovo veličanje i nije vam potkrepljeno nekim činjenicama



Tvoje mišljenje,demokracija je,barem izvan ovog foruma. Da odgovorim svima kojima smeta,kojima je trn u oko priča oko Posavine i za završim(malo ću odmoriti od foruma). Sto ću godina pričati kako je prodana i izdana,10 puta izdana,jednom prodana,djeci ću pričati,pričat ću za Dayton,pričat ću za povratak nemogući,pričat ću za indolentnost političara,HDZ-a. To ću svojoj djeci ispričati. I ima nas još takvih i hvala Bogu da nas ima!

Ali što je tu problem? Problem je da se nekima to ne sviđa,pa žele nametnuti svoju priču. pričajte svoju priču,ja ću svoju,to je demokracija i pravo svakoga. Ako nekoga provocira to što dobronamjerno skrećem pozornost na problem NAŠIH ljudi,to je znak da radim dobar posao.

Za mene je prodana i izdana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: zašto me se šikanira
PostPostano: 07 tra 2010, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 11:36
Postovi: 1111
baščovan je napisao/la:
Hrvatski_Zrinjski je napisao/la:


Prvi dio oko Posavine vas mogu poduprijeti, te se slažem oko mnogih naših gospodarstvenika-izdajnika.

Ali širenje nekih lažnih zabluda o ''dobronamjernosti'' Mesića je ništa drugo nego provokacija.
Takvu izdajničku zvijer samo narodni sud treba u budućnosti čekati. Te njegovo veličanje i nije vam potkrepljeno nekim činjenicama



Tvoje mišljenje,demokracija je,barem izvan ovog foruma. Da odgovorim svima kojima smeta,kojima je trn u oko priča oko Posavine i za završim(malo ću odmoriti od foruma). Sto ću godina pričati kako je prodana i izdana,10 puta izdana,jednom prodana,djeci ću pričati,pričat ću za Dayton,pričat ću za povratak nemogući,pričat ću za indolentnost političara,HDZ-a. To ću svojoj djeci ispričati. I ima nas još takvih i hvala Bogu da nas ima!

Ali što je tu problem? Problem je da se nekima to ne sviđa,pa žele nametnuti svoju priču. pričajte svoju priču,ja ću svoju,to je demokracija i pravo svakoga. Ako nekoga provocira to što dobronamjerno skrećem pozornost na problem NAŠIH ljudi,to je znak da radim dobar posao.

Za mene je prodana i izdana




Vidim da ste imali očito zamračenje tokom 92. godine. Ali da vas prosvjetlim, PRODANA je recimo istočna Bosna(koju je Alija dao Četnicima bez borbe, kako bi izvršio agresiju na Hrvatsku srednju Bosnu)

Posavina je napuštena zbog puno večih igrača nego šta mislite. A to su Engleska, Francuska, Nizozemska... zahvaljujući njima Hrvatskoj su prijetile veče sankcije čak i vojna intervencija ukoliko svoje postrojbe nepovuče iz Posavine(najviše branitelja Posavine su branitelji iz Hrvatske).

Dokazi da nije prodana:
*U to vrijeme nije ništa zanju razmjenjeno
-Hercegovina i Konavle su se krvlju oslobođeni, dovoljno da pogledate broj palih Hrvata za tu Hrvatsku zemlju.
-''Ravnicu za kamenjar prodali'' glupost Posavina je pala 1992. a Krajina 95. tako da nije zamjenjena
-Nekakvih krojenja zemljovida sa Servima nije bilo, jer u to vrijeme Servi diljem Hrvatske udaraju svom silinom(i dalje željći ostvariti zamisao Velike-servije)



Ako želite stvarno znati šta je izdaja i prodaja. Pogledajte ''mirotvorca'' Izetbegovića i ''snažnu'' borbu za gradove na Drini.(na zahtjev pojačanja vrh Armije BIH odbija, te premješta svu svoju snagu naspram Srednjo Bosanskih Hrvata).
U to vrijeme počinju lagani ''incidenti'' u kojim svako malo pripadnici armije BIH ubijaju i ranjavaju Hrvatske časnike.
A u istočnu Bosnu i dalje nestiže pomoć, te ona ŠAPUTOM(kao i davno u povijesti) pada u neprijateljske ruke.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X22yhleS ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 19 tra 2010, 18:49 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 854
Zašto me ti jučer Robbie banira? :kava

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ban (ovi)?
PostPostano: 19 tra 2010, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
sotto voce je napisao/la:
Zašto me ti jučer Robbie banira? :kava


Pronađi sporan post na onoj temi pa pročitaj zašto.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9501 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 381  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO